Orijinalini görmek için tıklayınız : Karşılıyacagız

GLoBe-Y-Gençlik
22.01.2009, 08:13
Biz yanı yiğido gençler olarak kendı memleketımızde baska bır memletın bagırmasını desteklemesını ıstemıyoruz. buna karsı her yolu denıyoruz.bu memleketın ekmegını yıyen sonra zengın bır takımın parası olan ve o daha coskulu dıyerek gıdıp o takımı tutanlar bırazda bızım takımı tutsun Yarın saat:3 de heykeldeyız gs yı karsılamaya gıdecegız. Sivassporlu her kımse gelsın İçinde sivasspor sevgısını onlara gostermek ısteyen herkez yarın saat :3 de heykel de

SAYGILARIMLA (Ahmetturan90) (YiğidoGençlik)

sinan-58
22.01.2009, 10:12
güzel bir karşılama olacak inşallah

kangallı58
22.01.2009, 10:15
Sonuna kadar arkandayım kardesim keske oralarda olsamda bende eslik edebilsem sizlere ama bursadayım..

muhsin koçak
22.01.2009, 10:15
Bu sefer tezahürat üstünlüğü sivasspor tribünlerinde olur inşallah.

GLoBe-Y-Gençlik
22.01.2009, 10:36
ıns sonuna dek destekcıyız sıvaslıyız

edremitliyiğido
22.01.2009, 10:42
HAYDİ YİĞİDOLARIM GÖSTERİN GÜCÜNÜZÜ ALANDAN BAŞLASIN TİTREMEYE RAKİP DUALARIMIZ SİZLERLE YANINIZDA OLAMASAKDA

burakkova
22.01.2009, 10:54
arkadaşlar gs bugün mü gelior?

mehmetyildiz58
22.01.2009, 10:55
Geçen GS maçınıda gördük(5-3) mağlup olduğumuz maçı.En büyük engel polis ne yazıkki.2-1 yendiğimiz fenerbahçe maçında meşale yakan fenere sesini çıkarmayan fakat,Sivasspor taraftarının olaya tepkisiz kalmamasına 3-4 taraftarını joplayan emniyetimiz var...Gs maçı sonrası havuzun ordan Atatürk caddesine kadar elinde joplarla SİVASSPOR taraftarını kovalayan bir emniyetimiz var...VE....EMNİYET HER NE OLURSA OLSUN BİZİ ENGELLEYECEKTİR...FAKAT EMNİYET'İN İNADINA KARNEMİ ALDIKTAN SONRA 'ORDAYIM'

kangallı58
22.01.2009, 10:57
Geçen GS maçınıda gördük(5-3) mağlup olduğumuz maçı.En büyük engel polis ne yazıkki.2-1 yendiğimiz fenerbahçe maçında meşale yakan fenere sesini çıkarmayan fakat,Sivasspor taraftarının olaya tepkisiz kalmamasına 3-4 taraftarını joplayan emniyetimiz var...Gs maçı sonrası havuzun ordan Atatürk caddesine kadar elinde joplarla SİVASSPOR taraftarını kovalayan bir emniyetimiz var...VE....EMNİYET HER NE OLURSA OLSUN BİZİ ENGELLEYECEKTİR...FAKAT EMNİYET'İN İNADINA KARNEMİ ALDIKTAN SONRA 'ORDAYIM'

bravo kardesim helal olsun iste gercek sivasspor sevgisi bu olsa gerek her kosulda maça gidiyor insanlar yagmur çamur kar ayaz tipi vs. demeden..

ready
22.01.2009, 11:10
başka takımlar 4 eylüle geldigi zaman emniyet aslan kesiliyor geçen seneki gs maçında adam 16 yaşındaki çocuga jopla saldırıyor bu hareketi yapan insan bizim güvenkigimizi saglayan polis böyle insanlar bizi koruyacaksa eksik kalsın korumaları

davulcu
22.01.2009, 11:29
Biz yanı yiğido gençler olarak kendı memleketımızde baska bır memletın bagırmasını desteklemesını ıstemıyoruz. buna karsı her yolu denıyoruz.bu memleketın ekmegını yıyen sonra zengın bır takımın parası olan ve o daha coskulu dıyerek gıdıp o takımı tutanlar bırazda bızım takımı tutsun Yarın saat:3 de heykeldeyız gs yı karsılamaya gıdecegız. Sivassporlu her kımse gelsın İçinde sivasspor sevgısını onlara gostermek ısteyen herkez yarın saat :3 de heykel de

SAYGILARIMLA (Ahmetturan90) (YiğidoGençlik)

başarılar gardaşım keşke herkes senin gibi olabilse

ne mutlu sivaslıyım diyene

yerliturkuaz
22.01.2009, 12:01
Yarina oyle bir karsilama yapin ki Galatasaray`lilara macta nasil bir atmosferin bekledigini gorsunler...

sinan-58
22.01.2009, 12:19
arkadaşlar gs bugün mü gelior?

hayır yarın gelecekler.................... ..

gate13
22.01.2009, 12:30
YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN BEN GALATASARAYLIYIM. BU HAFTA SONUNDAKİ MAÇ İÇİN ÇOK UÇMUSSUNUZ NE YAZIKKİ. KARŞILAMAK, GS Yİ KORKUTMAK FALAN ÇOK KOMİK. HAFTA SONUNDAKİ RAKİBİNİZ GALATASARAY, ANTEPSPOR DEĞİL. GERÇEKÇİ OLUN BİRAZ. SİZİN YARATACAĞINIZ ATMOSFER ANCAK SİZİ EĞLENDİRİR, GS Yİ ETKİLEMEZ. YİNEDE ETKİNLİKLERİNİZDE SİZE BAŞARILAR ARKADAŞLAR. :)

GLoBe-Y-Gençlik
22.01.2009, 12:50
YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN BEN GALATASARAYLIYIM. BU HAFTA SONUNDAKİ MAÇ İÇİN ÇOK UÇMUSSUNUZ NE YAZIKKİ. KARŞILAMAK, GS Yİ KORKUTMAK FALAN ÇOK KOMİK. HAFTA SONUNDAKİ RAKİBİNİZ GALATASARAY, ANTEPSPOR DEĞİL. GERÇEKÇİ OLUN BİRAZ. SİZİN YARATACAĞINIZ ATMOSFER ANCAK SİZİ EĞLENDİRİR, GS Yİ ETKİLEMEZ. YİNEDE ETKİNLİKLERİNİZDE SİZE BAŞARILAR ARKADAŞLAR. :)

bız centılmenlık sergılemek ıcın ne dıyoruz kardesım sen ne dıyorsunuz. bıde ovme lutfen su cımbomu kımbılır sızın gslıyım dıyen bır cok ınsanın nufus cuzdanıında anadolu takımları yazar .Ama senınle konusmak ıstemıyorum asıl komıq duruma dusen sensın

biz sivassporluyuz

ölene dek sivassporluyuz..

Alnımızın terıyle 3 puanı alacagız..

antı ıstanbul

antı gs

aNTI ( Sivassporu cekemeyenlere) karsıyız

gate13
22.01.2009, 13:04
ben mesela sivaslı olsam kimlikte sivasspor mu yazar, sivas mı yazar. sapla samanı karıştırma. ben istanbulluyum; GALATASARAYLIYIM; ölene kadar bu böyle kalcak.

GLoBe-Y-Gençlik
22.01.2009, 13:11
Anlasılan Anlamak Zor Senın Icın Uğraşmaya Değmez

İYİ GÜNLER...!

davulcu
22.01.2009, 13:25
ben mesela sivaslı olsam kimlikte sivasspor mu yazar, sivas mı yazar. sapla samanı karıştırma. ben istanbulluyum; GALATASARAYLIYIM; ölene kadar bu böyle kalcak.

ortada sap varsa oda sensin:D benim kimliğimde sivaspor yazıyor varmı itirazın.

58K_A_L_E_L_İ58
22.01.2009, 13:29
o şanlı 4 eylül cimbombom a mezar olacak bu sefer burdannasıl çıkacaklar :mad:
ANTİ İSTANBUL
ANTİ TRABZON
FORZA SİVASSPOR

edebiyatisyen
22.01.2009, 14:24
Vay sap vay.Asıl sen sapsın koçum.Benim kimliğimde SİVASSPOR yazıyor inanmıyorsan adresi veriyim gel bak.Sonunu düşünde gel tamam mı?

gül5858
22.01.2009, 14:51
BU NE UTANÇ.......
KENDİ YEREL VE KENDİ TAKIMINI DESTEKLEMEYEN SİVASLI YUHHHHHH DİYORUM ONLARA
EN KÖTÜ DÜŞMAN DOST OLAN DÜŞMAN
VE YİNE İÇİMİZDEKİ DÜŞMAN BU BİR ATA SÖZÜ LAFIN GELİŞİ TABİKİ
BU SPORDUR AMA TARİFE YAKIŞIYOR

sinan-58
22.01.2009, 19:53
yarın herşey çok guzel olacak inş emniyet engel olmaz

gate13
22.01.2009, 20:20
neden bu kadar zorunuza gidiyor anlayamadım. her sene gelip oraya yeniyoruz sivası hala neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz. köpek diyerek kendinize iltifat etmeyin değmez. ben sizle zaman geçirmek için sitenize girdim ama siz demediğinizi bırakmadınız. TABİ ARADA BU KADAR KÜLTÜR FARKI OLUNCA HERŞEYİ NORMAL KARŞILIYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM İNCELİĞİNİZ İÇİN YİNEDE!!

AleminKralli
22.01.2009, 20:25
neden bu kadar zorunuza gidiyor anlayamadım. her sene gelip oraya yeniyoruz sivası hala neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz. köpek diyerek kendinize iltifat etmeyin değmez. ben sizle zaman geçirmek için sitenize girdim ama siz demediğinizi bırakmadınız. TABİ ARADA BU KADAR KÜLTÜR FARKI OLUNCA HERŞEYİ NORMAL KARŞILIYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM İNCELİĞİNİZ İÇİN YİNEDE!!

Korku sardi gardas bunlari belliiiiiiii

gecen seneki sonucu hallen unutamiyorlar belliiiiiii

Cley
22.01.2009, 20:26

Adam gibi gelir size ayrılan yerde maçınızı izler gidersiniz. Neymiş maçtan önce dostlukmuş gezmekmiş. Biz İstanbulda gezeriz ama siz Sivasta gezemezsiniz bunu bilin...

kevingarnett58
23.01.2009, 00:02
SORARIM SİZE BU DAVRANIŞLARINIZI FENERBAHCE SİVASA GELDİGİNDEN NEDEN YAPMIYOSUNUZ ? SİVAS FORMASININ ALTINDA SARI LACİVERT RENKLER OLMASIN..

yigido_sampiyon
23.01.2009, 00:16
SORARIM SİZE BU DAVRANIŞLARINIZI FENERBAHCE SİVASA GELDİGİNDEN NEDEN YAPMIYOSUNUZ ? SİVAS FORMASININ ALTINDA SARI LACİVERT RENKLER OLMASIN..

eğer sivasın altında sarı lacivert forma olsaydı mehmet yıldız için sivasspor yönetimi galatasarayla masaya otururmuydu????

yigidozan
23.01.2009, 00:49
bu sivası canlı izlediğimiz kameralardan görebilecekmiyiz sizi. en azından sizler ordan geçerken filan görsem yeter

erol_58
23.01.2009, 01:22
haydi yiğidolar yeter artık sallayalım 4 eylülü yıkalım şunların başına susturalım şunları görsünler sivasın gücünü ilk yarı feneride gördük burada maçın son 15 dakikasında özellikle hem taraftar baskısı hemde oyuncularımızın baskısıyla sıkıştırdık feneri' adeta şaşırdılar bocaladılar bütün stad inledi HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK SİVAS'diye aynı şeyi bunlarada uyguluyalım 90 dakika hiç susmayalım görelim bakalım SİVASSPOR TARAFTARI BUNLARA eğlencemi GELİYOR.SİVASSPOR TARAFTARI susar susar bir patlar tam patlar yeri geldimi.ilk gol maçın başında bizden gelirse özellikle kimse durduramaz taraftarı buna inanıyorum hep destek tam destek.ALEMİN KRALI YİĞİDOLAR.

furky.b
23.01.2009, 01:41

Neoldu
Kiskandinmi ? :P

...

serdar-58
23.01.2009, 01:44
sivasta olupta galatasarayı destekleyenleri anlayamıyorum valla ben galatasarayda çalışmama ramen sivassporu gurrla destekliyorum

candayanmaz58
23.01.2009, 02:23
eyvallah yarın biz arkadaşlarla beraber geliyoruz

candayanmaz58
23.01.2009, 02:26
okullu gençler sizler de karneyi kaptığınız gibi gelin

sinan-58
23.01.2009, 11:25
ewet buyuk gun geldi bugun saat 16:20 de gs sivasa hareket ediyor ama geldiklerine geleceklerine pişman olacaklar

kevingarnett58
23.01.2009, 11:32
eğer sivasın altında sarı lacivert forma olsaydı mehmet yıldız için sivasspor yönetimi galatasarayla masaya otururmuydu????

yönetimin deiL taraftarın tavrını söliyorum önce anla sora yorum yap..

kevingarnett58
23.01.2009, 11:35
Neoldu
Kiskandinmi ? :P

...

sivassporluyum die aglama o zmaan fenerliyim de ;)

furkancfc
23.01.2009, 12:37
Karneyi alan öğrenciler saat 3 de heykeldeyiz. YİĞİDOGENÇLİK

GLoBe-Y-Gençlik
23.01.2009, 12:39
2.5 Saat kaldı...Gıdecegız..

Yiğido GenÇLeR..