Orijinalini görmek için tıklayınız : Ara Transfer Dönemi ?

Besyo_cu
24.01.2009, 01:45
http://resimzade.com/Show.html?i=329 (http://resimzade.com/Show.html?i=329)

Devre arası takımımıza Maccabi Tel Aviv takımından 28 yaşındaki Fransız orta saha Yannık kamanan dışında transfer yapmadan tamamlamak üzereyiz gündemde başta tunuslu Namoucji olmak üzere adı gecen 1 - 2 oyuncu daha var. Bunun haricinde ise takımımızdan sadece hiç forma şansı bulamayan eyüp kadri ataoğlu Giresunspor a kiralandı ve Sergio da Ankaragücü ile anlaşma üzere peki sizler ara transfer dönemini nasıl gecirdiğmize inanıyorsunuz ?

cılgın_turk
24.01.2009, 02:01
kamanan iyi mi değil mi alışabilir mi bilemiyoruz tam olarak , orta sahada nasıl bir görev üstlenir göreceğiz inşallah iyi bir oyun kurucudur.... ihtiyacımız olan eksiklik oyun kurucu top dağıtıcı idi....

ama büyük eksikliğimizden biride kanat sorunu bence kanatlardan en az birine bir oyuncu lazımdı ... inşallah bitmeden sezon iyi bir kanat oyuncusu alınır....

howsoonisnow3
24.01.2009, 02:22
kamanan iyi mi değil mi alışabilir mi bilemiyoruz tam olarak , orta sahada nasıl bir görev üstlenir göreceğiz inşallah iyi bir oyun kurucudur.... ihtiyacımız olan eksiklik oyun kurucu top dağıtıcı idi....

ama büyük eksikliğimizden biride kanat sorunu bence kanatlardan en az birine bir oyuncu lazımdı ... inşallah bitmeden sezon iyi bir kanat oyuncusu alınır....

1. Kamanan çok iyi ve kaliteli bir futbolcu. Uyum sorununu atlattıktan sonra muhteşem olacak, çok ses getirecek aynı bilica gibi.
2.Kamanan esasında forvet oyuncusu ama Tum da oyleydi, ama bülent hocamız onu orta sahada kullanıyor genelde. Kamananı da o şekil değerlendirebilir.
3.Kanat oyuncusuna gerçekten ihtiyacımız var ama bu kadar çok oyuncu transferi takımın bütünlüğünü bozacağı için şu aşamada gerek yok. Musa ve sezer üstesinden gelir bu işin ilk yarıda olduğu gibi.

Saygılarımla...

muhsin koçak
24.01.2009, 02:40
1. Kamanan çok iyi ve kaliteli bir futbolcu. Uyum sorununu atlattıktan sonra muhteşem olacak, çok ses getirecek aynı bilica gibi.
2.Kamanan esasında forvet oyuncusu ama Tum da oyleydi, ama bülent hocamız onu orta sahada kullanıyor genelde. Kamananı da o şekil değerlendirebilir.
3.Kanat oyuncusuna gerçekten ihtiyacımız var ama bu kadar çok oyuncu transferi takımın bütünlüğünü bozacağı için şu aşamada gerek yok. Musa ve sezer üstesinden gelir bu işin ilk yarıda olduğu gibi.

Saygılarımla...

Kamanan ortasahanın solunda oynayan bir oyuncu,attığı goller bizleri yanıltmasın,Musa Aydı'nın sol versiyonu yani anlayacağınız.Transferler konusunda bence yetesiz kaldık,ortasahaya iyi bir ya da iki isim alınabilirdi.

muspol58
24.01.2009, 08:01
sezon ortasında oyuncu alınmasına karşıyım oturmuş bir kadromuz var bu kadro hem liği hemde kupayı götürecek yetenege sahip hani bir laf vardırya fazla mal göz çıkarmaz diye umarım kanaman takımımıza faydalı olur bülent hoca işini bilir iyi bir transfer politikası izliyor hocaya ve takıma güven sonsuzdur.hem liğde hemde kupada şampiyon sivas spor olacak inşallah ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN

yerliturkuaz
24.01.2009, 08:09
Ozellikle 10 numara konusunda cok pasif kaldigimizi dusunuyorum bizim icin en onemli eksik zaten 10 numara idi ve halende 10 numaramiz yok...

anilcan213
24.01.2009, 08:53
mehmet topal. aurelio gbi bi top dagğıtan adama ihtiyaç vardı bnce kamanan grekszdi ama bülent hocanın vardır bi bildği

34 ama 58
24.01.2009, 09:56
aslında sol açığa da bir takviye yapsakk 10 numara olur kanamann mutlaka yararlı olucaktır namouchi dee alısak 10 numaramız olurr gibimee geliyorr :)

etzel1967
24.01.2009, 10:00
ara transferde alınan futbolcuların bir-iki istisna hariç geldikleri takımlarda uyum sorunu yaşadıkları ve yeterli kadar verimli olmadıkları yadsınamaz bir gerçek...ben ara transferde zorunlu olduğu takdirde en fazla 1 bilemedin 2 oyuncu alınması gerektiğini düşünüyorum...çünkü zaten tıkır tıkır işleyen bir takım var, fazla transfer takımdaki uyumu bozabilir ve bu bir risktir...ama ben de bazı arkadaşlar gibi orta sahaya top yapabilen ve top tutabilen bir futbolcunun alınması gerektiği görüşündeyim...

Abdullah DuMaN
24.01.2009, 10:16
Dış transfer de futbolcuları henüz göremedik bilemiyoruz ama iç transferde yılın transferlerini biz yaptık birçok futbolcuyla sözleşme yeniledik Mehmet Yıldızı aldık daha ötesimi var :)

GokhanTurna
24.01.2009, 11:02
bence beklenen transfer yapılmadı hala bekliyorum orta saha alıncak diye

yigidomustafa58
24.01.2009, 11:02
yetersiz olduğunu düşünüyorum bende ...

gül5858
24.01.2009, 11:21
KAMANAN' IN S.SPORA BÜYÜK FARK GETİRECEĞİNE İNANAIYORUM
DİLERİMKİ G.SARAY MAÇIN DAKİ EKSİK FUTBOLCULARIN YERİNİ ARATMAZ
KAMANAN İŞTE BÜYÜK FIRSAT G.SARAY MAÇI ben inanıyorum başarılı olabileceğine
AMA TAKIMDA EKSİKLİKLER VAR EN BAŞTA HAYRETTİN GİBİ BİR KAÇ SAKATLANAN OYUNCULARIMIZ İNŞALLAH YETERLİ GELİRİZ

muratduru58
24.01.2009, 11:50
10 NUMARA SIKINTIMIZ BENCE YOK. ORTASAHAYI EN GUZEL SEKILDE HAKKINI VERECEK KAPASITEDE İBRAHİM DAĞASAN VAR. BENCE ORAYA ADAM ARAMAYA GEREK YOK ADAPTE EDERSEK EN IYISI OLUR KANISINDAYIM.

furky.b
24.01.2009, 15:24
Bence Orta Sahaya Takviye Sart..

Sampionluga Giden Takimin Kadrosunda 22 Futbolcu Bulunmasi Cok Az Bence..

Orta Saha Lagzim..

mev58lüt
24.01.2009, 16:12
bence yeterli oldugunu düsünüyorum......

yorumyapıyombenya
24.01.2009, 17:04
Bence yetersiz sol kanata cok iyi bir oyuncu almamız lazım.

revenge58
24.01.2009, 17:32
sol kanat gerekli ve hermaç da ortaya çıkıyor.mohamed den yada sezer den sol kanat olmuyor.iyi bir pas yapamıyoruz.ya sol açık yada oyun kurucu lazım

bahadır erdem
24.01.2009, 17:57
YENİ TRANSFERLERİ ANCAK OYNADIKLARI ZAMAN DEĞERLENDİREBİLİRİZ.

ONUN İÇİN DE ZAMANA İHTİYAÇ VAR.

İNŞAALLAH TAKIMA ADAPTE OLURLAR.

cılgın_turk
24.01.2009, 22:26
orta sahaya oyuncu ihtiyacımız bence yeniden anlaşıldı bu maçlada. bir oyun kurucu kesin lazım ama kesin lazım bak almazsanız valla küserim :D

genel değerlendirmede

kalecimiz harika ..

defansımız muhteşem...

kanatlarda eh idare eder gibi....

forvet zaten türkiyenin en iyi forveti ....

bunları derleyip toparlayacak hareketlendirecek , orta sahada , bir beyne kesin ihtiyaç var bence ....

yiğidomustafa
28.01.2009, 09:02
BENCE ARA TRANSFER DÖNEMİ GAYET İYİ

voov58
07.02.2009, 23:53
kamanan süper transferrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrr

a.yurdakul
08.02.2009, 10:15
ya arkadaşlar,maçlarda herkeste "kimse bağırmıyo,ben bağırınca tek başıma mal gibi çıkıyo sesim" düşüncesi var.eğer öyle düşünüyorsak herkes yiğido gençliğin bulunduğu bölüme gelsin.orda hep beraber omuz omuza bağırıp maçımızı izleyelim,takımı ateşleyelim.bakın bundan sonra tüm maçlarımız lig tv tarafından yayınlanacakmış.cümle alem demezmi birde 7 milyonuz yiğidoyuz diye konuşuyolar,sesleri hiç çıkmıyo demezler mi.beyler lütfen.gelin yiğido gençliğin bulunduğu yere.sesimiz daha gür çıksın.şampiyonluk yolunda en kritik haftalara giriyoruz.HAYDİ YİĞİDOLAR...

Shan58
18.02.2009, 13:50
Arkadaşlar Mehmet Yıldız sözleşme yeniledimi ?
TFF'nin sitesinde yenilememiş gözüküyor.
Bütün futbolcular sözleşme yeniledi ama Mehmet'ten ses çıkmadı
bilgisi olan varmı.

erdi 58
11.03.2009, 17:27
bence genclerbılırgınden mehmet nas ve ankaraspordanda mehmet cakır alınsa sıvası kımse tutamaz