Orijinalini görmek için tıklayınız : GALATASARAYDAN YENİ OYUN

hursit0658
25.01.2009, 13:37
Federasyonun 2008-2009 sezonu için yayınladığı "Futbol Oyun Kuralları" kitabının 119. sayfasında Ümit'in atıldığı pozisyon sonrası oyunun hakem atışıyla başlaması gerektiği belirtiliyor

Federasyonun 2008-2009 sezonu için yayınladığı "Futbol Oyun Kuralları" kitabının 119. sayfasında Ümit'in atıldığı pozisyon sonrası oyunun hakem atışıyla başlaması gerektiği belirtiliyor: "Eğer top oyun içinde ise ve oyuncu oyun alanı dışında ihlal yapmışsa oyun, oyunun durdurulduğu anda topun bulunduğu yerden yapılacak hakem atışıyla başlatılır." Oyun Sivasspor lehine serbest vuruş ile başlamıştı.

İŞTE BUYURUN BAHANE BAHANE ÜSTÜNE EĞER BÜYÜKSEN YENİLGİYYİDE YENMEYİDE KABULLENEÇEKSİN BÖYLE SAÇMALIKLARLA UĞRAŞMAYACAKSIN

58_babacan_58
25.01.2009, 13:42
BU KADAR KIVIRAN Bİ TAKIM GÖRMEDİM ARKADAŞ YA AMMA KIVIRDILAR YA DANSÖZ GİBİ

muhsin koçak
25.01.2009, 13:45
Bu kadar çirkeflik olmaz be.:mad::mad::mad:

subasi29
25.01.2009, 13:47
o kitabi yazan adam arda icin neden bir kac sey yazmamis bukadar kendini begenmis bir simarik olurmu yani tam dana sen kimsin la

esentepeli58
25.01.2009, 13:51
ya bunlar zorundan ne yaptıklarını bılmıyor lar kı sakine gibiler işine gelene tmm derler

Cley
25.01.2009, 13:54
Maç hakem atışıyla değil cumhurbaşkanı atışıyla da başlasa GS yi ezerdik. Buzlu çimlere gömerdik.

ssozan
25.01.2009, 13:55
BİRAZ DELİKANLI OLUN BE YENİLMİŞSENİZ YENİLDİNİZ DAHA FAZLA SÖZE GEREK YOK

mehmetyildiz58
25.01.2009, 13:56
Galatasaray ve Fenerbahçe kadar Oyunbozan,Sahtekar,Dolandırıcı bir takım DAHA GÖRMEDİM.....

yerliturkuaz
25.01.2009, 13:58
Eğer böyle bir olay ile biz karşılaşsak idik biz bu tip konularla ilgilenmezdik bile çünkü bizim dımız Yiğido!

Siz İstanbul büyütülmüşleri senlerdir bu ligi sömürdünüz ama karşınızda bu kez Anadolu'nun Yiğidosu var bu kez sömüremeyeceksiniz bu ligi!

H58A
25.01.2009, 14:03
SİVASLIYIM AMA GS Yİ DESTEKLİYORUM,CÜNKÜ GS Yİ TUTUYORUM DİYEN
MELEZ SİVASLILARA BU 2-0 LIK SONUC İYİ BİR DERS OLUR.
SİVASLI OLUPTA SÜPER LİGDE BAŞKA BİR TAKIMI DESTEKLEYENLER HİÇBİR ZAMAN SİVASLI OLAMAZ,BUNLAR OLSA OLSA NE İDÜGÜ BELİRSİZ MELEZ KİŞİLERDİR.

SİVAS IMIZA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR
TÜM YÖNETİ,FUTBOLCULAR VE CAMİAMIZA BAŞARILAR

hursit0658
25.01.2009, 14:05
SİVASLI OLUPTA SÜPER LİGDE BAŞKA BİR TAKIMI DESTEKLEYENLER HİÇBİR ZAMAN SİVASLI OLAMAZ,BUNLAR OLSA OLSA NE İDÜGÜ BELİRSİZ MELEZ KİŞİLERDİR.

yaa onlar dilde sivaslılar öyle sivaslı olunmazzz istanbul melezii hakiki sivaslı değiller...

candayanmaz58
aynı durumda sivasspor olsa ne hocamız ne yönetim ne de futbolcular bu tür çirkefliklere başvurmazdı aksine rakibini takdir ederdi

muratduru58
BU GALATASARAY VE DIGER BUYUKLER YILLARDIR BOYLE MASA BASI OYUNLARLA SAMPIYON OLMUSLAR. KOÇLAR GİBİ YENDİK BAHANE ARAMAYIN BIRAZ DELIKANLI OLUN SİZİ İSTABULDADA YENECEGIZ. O ZAMAN NE UYDURACAKSINIZ.

zaralı ulkucu
25.01.2009, 14:06

kardesım cok guzel demısın bu mac sonucuda sıvaslı galatasaraylılara kapak olmusdur o aldıkları bıletlerde bır yerlerıne gırmısdır bu sene sampıyon anadoludan

GokhanTurna
25.01.2009, 14:07
arkadaşlar bu haberi sabah gazetesi ortaya attı. Adamlar yenildiler yok saha buzlu yok ümit kart gördü yok lincoln yoktu yok hakem yok kural hatası. Sorarım ben size bunlar mı büyük takım biz mi. Böle büyük takım olunuyorsa biz gs gibi olmayalım lütfen

hursit0658
25.01.2009, 14:09
arkadaşlar bu haberi sabah gazetesi ortaya attı. Adamlar yenildiler yok saha buzlu yok ümit kart gördü yok lincoln yoktu yok hakem yok kural hatası. Sorarım ben size bunlar mı büyük takım biz mi. Böle büyük takım olunuyorsa biz gs gibi olmayalım lütfen

sabah gazetesinin bi ağrısı var zaten sivas işin attı manşettede gs yalakalığı var... sabaha girip çıkamayan ne anlamadım ben...

wanted58
25.01.2009, 14:17
ya iki yıldır sivasa gelip gidiyosunuz bizden hiç mi bişey öğrenmediniz ya? düz çimde ninemde oynar yiyosa buzlu çimde oynayın gs li (TOP)çular

kadir0911
25.01.2009, 14:19
sadece bir muauhahauhahuahuau ve zuhauhahuahuahuaahuuhaahu:D:D: D:D:D

kayayatakci
25.01.2009, 14:19
Galatasaray ve Fenerbahçe kadar Oyunbozan,Sahtekar,Dolandırıcı bir takım DAHA GÖRMEDİM.....

bak kardesim galatasaray tamam oyun bozan tam bir ahlahsizlar ordusu.biliyoruz ama feneri neden katiyorsun bu ise cok ayip .fener ismail hocayi gönderdi sivasi sampiyon yapti bir sürü bedava pyuncu ile beraber ve bülent hoca biliyorsun tam fenerli baskanimiz mecnun bey fenerbahce kongre üyesi aziz baskan sivasin süper lige cikmasi icin elinden ne geliyorsa gerekli yardimi yapti bedava futbolcular verdi hocalar verdi baskan verdi bedava formalari verdi neler yapmadiki sen bilmiyorsun sivasin asil dostu tek fener bahce dir bunu bilmeni cok isterim .

kayayatakci
25.01.2009, 14:22
en buyük yigidom her zaman kalbimiz yigidomuz icin atiyor taki kuruldugu günden beri .tüm yigidolara sonsuz selam

beştepelim58
25.01.2009, 14:22
yaw arkadaşlar ne kadaryüzsüzler yeniliyorlar
inanamıyorlar:D

kayayatakci
25.01.2009, 14:26

sagol gardas haklisin onlar sivasin nankör kisileri

cepnili mustafa
25.01.2009, 14:26
süper bir galibiyet aldik bu mac hakkimizdi cok mutlu oldum rakibe gelince zaten maglubiyetten sonra her türlü bahaneler aranir rakibinin büyüklügünü kabullenmek imkansizdir

avrupali yigido
25.01.2009, 14:30
galatasaray haksiz yere penalti alinca kimse bisey demiyor ama

furky.b
25.01.2009, 15:08
Uff Amma Zirliyorlar yauw ;

Baliliden Gs yi Taraftarlara Tavsiye ; Israildeki Aglama Duvarina Gidin ! ;)

burak_baykal
25.01.2009, 15:11
Federasyonun 2008-2009 sezonu için yayınladığı "Futbol Oyun Kuralları" kitabının 119. sayfasında Ümit'in atıldığı pozisyon sonrası oyunun hakem atışıyla başlaması gerektiği belirtiliyor

Federasyonun 2008-2009 sezonu için yayınladığı "Futbol Oyun Kuralları" kitabının 119. sayfasında Ümit'in atıldığı pozisyon sonrası oyunun hakem atışıyla başlaması gerektiği belirtiliyor: "Eğer top oyun içinde ise ve oyuncu oyun alanı dışında ihlal yapmışsa oyun, oyunun durdurulduğu anda topun bulunduğu yerden yapılacak hakem atışıyla başlatılır." Oyun Sivasspor lehine serbest vuruş ile başlamıştı.

İŞTE BUYURUN BAHANE BAHANE ÜSTÜNE EĞER BÜYÜKSEN YENİLGİYYİDE YENMEYİDE KABULLENEÇEKSİN BÖYLE SAÇMALIKLARLA UĞRAŞMAYACAKSIN

yenilmeye hazmedemediler suçu yan hakeme buldular.her maçda gs kazanacak değil ya kim topu alırsa o atar ve kazanır demek ki top bizde atarak da kazandık canım ne derse desinler oh olsun :D :D :D :D :D :D :D

hursit0658
25.01.2009, 15:21
yenilmeye hazmedemediler suçu yan hakeme buldular.her maçda gs kazanacak değil ya kim topu alırsa o atar ve kazanır demek ki top bizde atarak da kazandık canım ne derse desinler oh olsun :D :D :D :D :D :D :D

yaa her maçta oluyor büyük takımlara olunca sorun oluyor anelka bi takıma elle gol attı neler neler sadece 1-2 gün bahsedildi ama büyük takımlara karşı hata yapılınca sorun oluyor vee neler neler inş sivasspor devrimiyle büyük-küçük diye takım kalmayaçak

etzel1967
25.01.2009, 15:21
bunun üstüne bunları üç kere daha yenmek gerek...sivassporda bunu yapabilecek güç var...gese gerçektende her türlü pisliğe tevessül etmekten çekinmeyen hatta bunu ilke haline getirmiş bir kulüp...

fcbabus58
26.01.2009, 16:23
kafayı takmaya gerek yok. it ürür kervan yürür. maç hava atışıyla maşlasa maçın sonucunun değişeceğine inanan aptallar; bir gün gelir öküzün buzağı doğurduğuna da inanır. futbolu yönetenler o kadar aptal değil. o aptalların forma rengi belli. tekrar söylüyorum İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR.

cem
26.01.2009, 16:33
kupa macı için hakemleri vede federasyonu etki altına almaya calısıyolar.. herzaman yaptıkları şey bu.. bu kadar adilik olamaz...******** galatasaray.. ulan çıkın deyın sivas bızden ustun oynadı hakettı kazandı deyın... zemin bitti,hakem bitti, şimdide kural hatası diye tutturdunuz... YAZIKLAR OLSUN... SİZE...

S1vasLee
26.01.2009, 17:07
Maçı alabilmek için biyerlerinden neler neler uyduruyorlar gidin işinize ..

SivasSpor.....Varmı Ötesi ....?????

_DeReBeYi_
26.01.2009, 17:36
bak kardesim galatasaray tamam oyun bozan tam bir ahlahsizlar ordusu.biliyoruz ama feneri neden katiyorsun bu ise cok ayip .fener ismail hocayi gönderdi sivasi sampiyon yapti bir sürü bedava pyuncu ile beraber ve bülent hoca biliyorsun tam fenerli baskanimiz mecnun bey fenerbahce kongre üyesi aziz baskan sivasin süper lige cikmasi icin elinden ne geliyorsa gerekli yardimi yapti bedava futbolcular verdi hocalar verdi baskan verdi bedava formalari verdi neler yapmadiki sen bilmiyorsun sivasin asil dostu tek fener bahce dir bunu bilmeni cok isterim .

Sivasin Sivaslidan baska dostu yoktur bana FB GS BJK YI SAVUNMA HEPSI DUZANBAZ HEPSI SAHTEKAR BUNU8 GECEN SEZON GORMEDINMIDE GELMIS BURDA FENER BOYLE SOYLE DIYORSUN

fatihtuztas
26.01.2009, 17:44
YA YENİLGİYE BAHANE ARAMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL BU YAPTIKLARI.BABALAR gibi galip geldik işte.

sivasli_boy
26.01.2009, 17:59
Gravatlar sahada yapamadiklarını masabası oyunlarıyla yapmaya calisiyorlar bu istanbul takimlarının topu fıss...

özsivasli1903
26.01.2009, 18:02
kivirtmayin yaw ayip bütün medya bu pozisyonu konusup duruyo sanki sivas hakem karariyla yenmis gibi gösteriliyo...
ümit karan kesin hakeme küfür etti...

bhdr5858
26.01.2009, 18:03
böyle takımları işte böyle yenilince ağlıyolar sivas elinden geleni yaptı kazandı böle zırlamayın

by_hunter
26.01.2009, 18:04
arkadaşlar kimse canını sıkmasın bizim puanımıza kimse dokunamazlar onlar gs ise bizde ŞANLI SİVASSPOR UZ artık öyle masa başı oyunları sökmez

bhdr5858
26.01.2009, 18:05
Sivasin Sivaslidan baska dostu yoktur bana FB GS BJK YI SAVUNMA HEPSI DUZANBAZ HEPSI SAHTEKAR BUNU8 GECEN SEZON GORMEDINMIDE GELMIS BURDA FENER BOYLE SOYLE DIYORSUN

çok doru fenr geçen sene satılmışlık yaptı gitti trabzona yenildi yenilmese ne güzel uefaya giioduk saçmalamayalım

münihliyigido58
26.01.2009, 18:23
Yesil sahada yenemiyorlar, buzlu saha diyorlar
Yesil masaya basvuruyorlar, kural ihlali diye inliyorlar
senden adam olmaz bu kafayla CimBomBom
Sivasspor yine sokar sana GumGumGum

Kazandiginda günes parliyor, sazlar caliniyor
Kaybettiginde TFF ye gidip yalvariliyor
senden adam olmaz bu kafayla CimBomBom
Sivasspor yine sokar sana GumGumGum

avrupali yigido
26.01.2009, 18:27