Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül'de yoğun tempo

Abdullah DuMaN
29.01.2009, 09:21
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240918_sivasbb_414_232.jpg

Sivasspor´da 4 Eylül Stadı´nın yenileme çalışmaları için yönetim kolları sıvamış durumda...

4 Eylül’de yoğun tempo
Sivasspor’da 4 Eylül Stadı’nın yenileme çalışmaları için yönetim kolları sıvamış durumda... Zeminin alttan ısıtma sistemi için firma yetkilileri ile kulüp yöneticileri bir araya gelirken şartlar masaya yatırıldı. Bilindiği gibi kış şartlarının çok ağır olduğu Sivas’ta zeminde sık sık buzlanma meydana gelmekte.

Adana Demir’den destek
Süper Lig’deki başarılı grafiğiyle adeta Anadolu takımlarının sesi haline gelen ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Sivasspor’a bir destek de Adana Demir taraftarlarından geldi. Haftasonu Adana’da oynanacak Kayserispor-Sivasspor maçında Adana Demir taraftarları, Kırmızı-Beyazlılar’ı destekleme kararı aldı.

Sivaslılar tepki gösterdi
Sivasspor’un 2-0 kazandığı maç sonrası Galatasaray’ın Ümit Karan’ın gördüğü kırmızı kart pozisyonu sonrası kural hatası yapıldığı iddiasıyla Futbol Federasyonu’na maçın tekrarı için başvurması kentte tepkiyle karşılaştı. Taraftar sitelerinde bu konu tartışılırken, “Sahada Sivasspor’u yenemeyen Galatasaray, masa başında kazanmaya çalışıyor.” yorumları yer aldı. Kırmızı-Beyazlı yöneticileri de temiz bir maç olduğunu ve kurar ihlali yapılmadığını belirterek, federasyondan tersi bir karar çıkacağına inanmadıklarını dile getirdi.

FALÇATA 58
29.01.2009, 11:08
bakalım cim bom ne bahane bulacak

HAMDİ DUMAN
31.01.2009, 12:40
bakalım cim bom ne bahane bulacak

bu kezde saha çok temiz derler bence :):):):):)

yener_sahin
31.01.2009, 12:46
şimşeklere burdan çok teşekkür ederim....

Anti istanbul - FORZA ANADOLU

gül5858
31.01.2009, 13:08
Bu S.spor için yapılan bir çalışma başkalarını menmun etmek için değil.
Onlar tabiki yeni bahaneler çıkaracak bu kaçınımaz.

muhsin koçak
31.01.2009, 13:22
A.demirrspor taraftarına desteklerinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.