Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!

uhud85
31.01.2009, 16:42
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."

Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.

sarı şeytan 38
31.01.2009, 16:47
nasıl bir mantık bu.iyide ilk konuşan bülent Uygun nasıl oluyorda Tolunay Kafkas Bülent beye sataşıyor.Tolunayı ne yapmasını bekliyordu acaba?? 18 yaşındaki bir çocuga niye faul yaptında kırmızı kart gördün diye ensesine bir tokat atmasını mı?? Furkan gelecekte Kayserispor takımının yıldızlarından biri olmaya adaydır ve daha ilk maçında moralinin bozulmasını hocası tabiki istemez.o çocuk tecrübesizliğinin kurbanı oldu,daha ilk maçıydı.yaptığı harekette kesinlikle yanlıştı.Bülent Uygun bunu anlayamacak kadar düşüncesiz bir insan mı??zaten Bülent Uygun'un antipatik olduğunu hep söylüyordum ama bunu bir kez daha kanıtladı.

sewaz58
31.01.2009, 16:50
Kafkas akıllı olsun da önce Sivaslılar ona birşeyler söylemesin ... Bülent Uygun'un da son zamanlarda giderek dozunu arttıran açıklamaları kendinden çok bize zarar veriyor .. Biz futbolumuzla,takım ruhumuzla bu yerlere geldik böyle sürekli yorum yaparakta bir yere varamayız..

uhud85
31.01.2009, 16:50
kafkas akıllı ol haddini bil..sivaslı diye geçme o sivaslılar senin ...

uhud85
31.01.2009, 16:53
nasıl bir mantık bu.iyide ilk konuşan bülent Uygun nasıl oluyorda Tolunay Kafkas Bülent beye sataşıyor.Tolunayı ne yapmasını bekliyordu acaba?? 18 yaşındaki bir çocuga niye faul yaptında kırmızı kart gördün diye ensesine bir tokat atmasını mı?? Furkan gelecekte Kayserispor takımının yıldızlarından biri olmaya adaydır ve daha ilk maçında moralinin bozulmasını hocası tabiki istemez.o çocuk tecrübesizliğinin kurbanı oldu,daha ilk maçıydı.yaptığı harekette kesinlikle yanlıştı.Bülent Uygun bunu anlayamacak kadar düşüncesiz bir insan mı??zaten Bülent Uygun'un antipatik olduğunu hep söylüyordum ama bunu bir kez daha kanıtladı.

bak kardeş misafir kişiysen misafir gibi davran..yoksa defol git başka yerde yaz.burası yiğidoların yeri..bülent hocaya sataşan bize sataşmış demektir..resmen bizi sakatlamaya yönelik oynadınız..bilica kırmızı kart görsün diye elinizden geleni yaptınız..hakemleride aldınız yanınıza..ama kime sataştınıza dikkat edin...SİVAS CAMİASI BÜYÜK BİR CAMİADIR..ALTINDA KALIRSINIZ Bİ DAHA KALKAMAZSINIZ SONRAA!!!!

ferhat_58_oğuz
31.01.2009, 16:55
kendini hoca zanneden tlunay sen önce haddini bil sonra sivasa ve hocamıza dil uzat bizim hocamızın ve sivasın adını ağzına alırken önce ağzını yıka

sivassporummm58
31.01.2009, 16:56

Sarı şeytan senin oyuncun bizim oyuncumuza art niyetli bir şekilde faul yaptı.Resmen daldı biçti.Tabiki bu durumda o oyuncuya yönetimden olsun teknik heyetten olsun bence en ağır ceza verilmesi gerkiyor.Ancak bunun yerine gidiyor alnından öpüyor senin hocan.Bu nasıl mantıktır.Senin oyuncun kırmızı kart görecek ve nasıl gördüğü de malum seni yarı yolda bırakacak sen de onu alnından öpeceksin.Hayret valla...

Ayrıca bir anket yapsalar bülent hoca mı antipatik yoksa tolunay kafkas mı diye iddia ediyorum tolunay bülent hoca yı geçer hem de sollayarak...

ferhat_58_oğuz
31.01.2009, 16:57
bütün sivaslılar tolunayın .................

sarı şeytan 38
31.01.2009, 16:57
bak kardeş misafir kişiysen misafir gibi davran..yoksa defol git başka yerde yaz.burası yiğidoların yeri..bülent hocaya sataşan bize sataşmış demektir..resmen bizi sakatlamaya yönelik oynadınız..bilica kırmızı kart görsün diye elinizden geleni yaptınız..hakemleride aldınız yanınıza..ama kime sataştınıza dikkat edin...SİVAS CAMİASI BÜYÜK BİR CAMİADIR..ALTINDA KALIRSINIZ Bİ DAHA KALKAMAZSINIZ SONRAA!!!!

çok korktum kardeş nolacak şimdi.sen benim yazılarımdan Sivasspor'a bir sataşma bulabilirmisin?? bulamazsın.ama sen ve senin gibi seviyesi düşük bir sürü kişi bulabilirim ben sana.insanlarla insan gibi diyaloglara giremiyorsan insanlara açık bir yerde yazı yazma

uhud85
31.01.2009, 16:59
TOLUNAY SEN GİT BÜYÜ GELL....SEN KİMSİN ...BÜLENT HOCAYA SATAŞIYON..AĞZIMI BOZDURMA BENİM ŞİMDİ BAK

sarı şeytan 38
31.01.2009, 17:00
Sarı şeytan senin oyuncun bizim oyuncumuza art niyetli bir şekilde faul yaptı.Resmen daldı biçti.Tabiki bu durumda o oyuncuya yönetimden olsun teknik heyetten olsun bence en ağır ceza verilmesi gerkiyor.Ancak bunun yerine gidiyor alnından öpüyor senin hocan.Bu nasıl mantıktır.Senin oyuncun kırmızı kart görecek ve nasıl gördüğü de malum seni yarı yolda bırakacak sen de onu alnından öpeceksin.Hayret valla...

Ayrıca bir anket yapsalar bülent hoca mı antipatik yoksa tolunay kafkas mı diye iddia ediyorum tolunay bülent hoca yı geçer hem de sollayarak...

hocam sanırım anlatamadım biz zaten Furkana haklı demiyoruz.ama sende hak verirsin.18 yaşındaki bir çocuğa ilk maçında niye kırmızı gördün diye maç sonunda fırça o çocugun futbol hayatını köreltir.onu maç sonunda teselli etmek ve moral vermeye çalışmak suçsa eyvallah

sercan5858
sarı şeytan kendine gel yaşla ne alakası var bunun adam resmen dizine taban girdi onur da genc o adam sakatlansa futbol hayatı bitcek adam ekemk yiyiyor futboldan tamam biz tokat atsın demiyoruz ama öpmenin de anlamı yok böle aferin ii yaptın der gibi yarın bi gün furkana da biri öle girer dizi kırılır bakalım noluo sonraa söledklerini biraz düşün ve öle söle ben teknk direktör olsam furkanı takımdan atarım öle futbolcuya kimsenn ihitiyacı yok

ferhat_58_oğuz
valla sinirlerime hakim olamıyorum çok şey yazmak istiyorum sinirden düşünemiyorum sen acaba sivaslının ne olduğunu biliyomusun

SS'li
31.01.2009, 17:01
..

Kiskanma bizi ne olur **** çalış senin de olur.

Bülent hocanın eline su dökemezsin sen

ferhat_58_oğuz
31.01.2009, 17:06
benim kızgınlığım kayserili hemşehrilerime değil sakın yanlış anlaşılmasın ama tolunay hoca öyle sivaslı felan gibi konuşunca çıldırdım lan türkiyenin yarısı sivaslı tolunay sen git bebeleri çalıştır bülent hocayla aşık ata bileceğinimi zannediyosun kıskanç uyuz bülent hoca kapasitesiyle seni dörde böler sekize çarpar hırt

Yiğiter
31.01.2009, 17:06
Kayserisporun yaptığı faul:33
Gördüğü sarı kart: 2

Sivassporun yaptığı faul:15
Gördüğü kart: 5

Böyle hakemlik olmaz..Bilicanın ilk sarısında da resmen haksız yere verdi,faul bile yoktu..

Bir futbolcuya öyle hayvani şekilde girilmez..İster genç ol ister yaşlı..Senin benim futbol hayatımı bitirmeye ne hakkın var..

Tolunya Hoca da o oyuncusunu uyarması gerekirken,gitmiş öpmüş..

Helal olsun..Futbolumuz size emanet işte!!

uhud85
31.01.2009, 17:08
YAZIKLAR OLSUNN...KAYSERİYİ KARDEŞ ŞEHİR DİYE SAHİPLENİYODUM..SİZİN DE TS DEN Bİ FARKINIZ YOK..BİZİM DÜŞMEMİZ İÇİN GÜN SAYIYONUZ FIRSAT KOLLUYONUZ...ALLAH BİZİMLE OLUR İNŞALLAH

muhsin koçak
31.01.2009, 17:13
tolunay;doğru söylüyorsun senin kim olduğunu çok iyi biliyoruz.

candayanmaz58
31.01.2009, 17:13
tolunay sen kimmişsin be anlatta bilelim bilmiyoruz senin kim olduğunu ölüm maçına çıkar gibi yaptığın bu alın öpme bilmem ne hareketlerini faul yapan o futbolcuya yapman direkmen sivasa ve bülent uyguna olan saygısızlığından kaynaklanıyor

Yiğiter
31.01.2009, 17:15
Küfür yazan üyelere ilk ve son ihtarımdır!

pover58
31.01.2009, 17:16
sarı şeytan sen ajanmısın ortamı germiye çalışıyorsun işin gücün yokmu senin.git sitende yaz yazını.misafirsin bişey demiyorum,hiç bir mantık kırmızı kart gören oyuncuyu öpmez,hiç gördünmü böyle bişey?hayatında .ben 43 yıldır böyle bir saçmalık görmedim.bu ne demek biliyormusun,ben söylüyüm(aferin oglum sen gene aynısını yap iyi yaptın....demektir birde bize küfür etmektir.)o tolunayın hareketini aynen iade ediyorum kendisine.biz kayseri sivas elele derken birileri ortamı geriyor siz akıllı olun,bu işler kimseye fayda getirmez.

sivassporummm58
31.01.2009, 17:23
hocam sanırım anlatamadım biz zaten Furkana haklı demiyoruz.ama sende hak verirsin.18 yaşındaki bir çocuğa ilk maçında niye kırmızı gördün diye maç sonunda fırça o çocugun futbol hayatını köreltir.onu maç sonunda teselli etmek ve moral vermeye çalışmak suçsa eyvallah

Bak kardeş birkez daha söylüyorum sizin topçunuz tamamen art niyetli bir şekilde girmiştir.Pozisyonu izlediğin zaman zaten bunu gayet iyi görürsün.Galiba burada hemfikiriz.Dolayısıyla art niyetli bir şekilde topa girip rakip oyuncuyu sakatlayan bir kişi için kırmızı kart bence en hafif cezadır.Kırmızı kartın yanında teknik heyetin bu oyuncuyu yaşı ne olursa olsun uyarması hatta yönetimin de ceza vermesi gerekir.Sen çıkıp da oyuncuyu tebrik eder gibi yaptığı bu ağır hareketten sonra alnından öpersen adama sorarlar "sen ne yapmaya çalışıyorsun" diye.Ayıp yani...

sıvaslıgenç
31.01.2009, 17:24
Kafkas denen adam kendini ne sanıyorda Sivasspora ve Sivaslılara dil uzatma geregi duyuyor.

Countach
31.01.2009, 17:25
sivaslının sivaslıdan basma dostu yoktur arkadaslar dunyada 6 milyon sivaslı oldugu sanılıo ...bize kımse bısey yapamaz

Yiğiter
31.01.2009, 17:27
Kayseri gibi bir takımı rezil eden bir hoca Kafkas..

Fazla tartışmaya gelmez..Boşverin!

yener_sahin
31.01.2009, 17:42
genç oyuncuyu küstürmeyeceksin moralini bozmayacaksın haa.Öpsünler seni tolunay hoca...Benim futbolcuma sen hayvan gibi gir ardından tut anlından öp.Sanki verdiği görevi layıkıyla yerine getirmiş gibi.Birde yaptığınız yanlışı kılıfa sokup kıvırmayın.Eskilerde bir asena vardı şimdi birde Tolunay eklendi.Erkek gibi çıksın neden o şekilde futbol hayatını bitirircesine girdiğini o bebe açıklasın ardından teoman bu açıklamasından sonra anlından öpsün.Yoksa biz SİVASLILAR ona öpeceği çok şey uzatırız...

titizyiğido
31.01.2009, 17:50
tolunay artistlik yapmış lider takımın hocasına sataşmak için bahane bulmuş büyüttükçe büyütüyo ..gündeme oturacak ya................

58_babacan_58
31.01.2009, 17:51
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."
Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.

özsivasli1903
31.01.2009, 17:55
tebrikler bülent hocam yine vermis herkesin lafini...
tolunay hocam seni galatasaray macindada böyle hirsli görmel isteriz...

58_babacan_58
31.01.2009, 17:57
EFENDİ OLUN ADAM OLUN AZ. KINIYORUM SENİİ TOLUNAY KAFKAS

Nihat71
31.01.2009, 18:55
Tolunay'dan antrenör olmaz, bununla bir yere varmazlar.

tekdoktirin
31.01.2009, 19:06
SANAHİÇ YAKIŞMADI BUDEMEÇLER TOLUNAY YAZIK BİZ SENİ ADAM BİLİYOR DUK

F&YİĞİDO&B
31.01.2009, 19:11
Yahu adam resmen tehdit etmiş..
Kayserililerin forumuna giriyorumda bunlar kendilerini nimetten sanmaya başlamışlar ama malesefki bilmiyorlarki bu ülkenin 5. büyüğü Sivasspor.
Kayserililere sesleniyorum öyle dağdan gelmişler filan gibi lafları alır....
anladınız siz onu, terbiyesiz hazımsız adamlar...
Şimdi bu yazımıda okuyacaklarından yine onlara sesleniyorum kayserispor hiçbir zaman Sivasspordan büyük değildir ve olamamıştırda, isterseniz çatlayında patlayın...
Tolunayı geçin beyler gidinde bi kayserisporun forumuna bakın ağızlarında salyalar akıyor sanki, nefretlerini kusuyorlar..
artık kayseri siye dandik bir takımı ne ben nede başkası tınlamasın bırakalım ne halleri varsa görsünler

esentepeli58
31.01.2009, 19:15
ya neyse sivasda yeneriz kayseriyi acısı cıkar elbet

esentepeli58
31.01.2009, 19:17
ya ondan teknık hoca olsa ne ya işte durumu sırası bellı işte buralarda sürünün onun bunun kuşunu kaldırana kadar kendı takımına bıseyler yapmaya calıs ?

kayayatakci
31.01.2009, 19:19
sen tolunay kafkas senin futbolculuk dönemini cok iyi bilirim tam bir piskopatin biriydin.kayserispora lafimiz yok hakeme ve asiri agresif olan futbolculara ve tolunay sen trabzon ve gs yalakasisin bunu biliyoruz .ve sivasli olmayan siteye girmesin

kayayatakci
31.01.2009, 19:24
bülent hoca fubolcu ikende en efendi biriydi ve cok sevilen biriydi asker bülentim sen yigidolarin gururusun seni cok seviyoruz kisananlar catlasin .en büyük yigidom yaptiklarinla ne kadar ögünsek azdir biz sivaslilar olarak

uhud85
31.01.2009, 19:30
sen tolunay kafkas senin futbolculuk dönemini cok iyi bilirim tam bir piskopatin biriydin.kayserispora lafimiz yok hakeme ve asiri agresif olan futbolculara ve tolunay sen trabzon ve gs yalakasisin bunu biliyoruz .ve sivasli olmayan siteye girmesin

ağzına sağık abi..normalde kayserispor saldıran bir futbol oynar peki neden bugün bize kapandılar.Bi düşünün bakalım..Ben söyliym; çünkü tolunay bir trabzonspor taraftardır ve onun amacı bugün kayserispor değildi.onun aklında şuvardı"ben nasıl sivasa en çok zarar verebilirm.hem puan olarak hem oyuncu sakatlama bakımından hem kırmızı kart bakımından"..ve böylece trabzon sivası yakalayıp geçicek..burdan kayserisporlulara sesleniyorum..sizin potansiyeliiniz daha fazla..tolunay sizin gerçek gücünüzü göstermiyor çünkü o trabzonlu...anadoludan trabzondan başka bir takımın çıkmasını istemiyor..sizin yerinizde olsam onu istifaya zorlardımm

ofozturk
31.01.2009, 19:45
yakışmadı tolunay hoca. artık gözümüzde bi değerin kalmadı.

kangal06
31.01.2009, 19:50
kayseri güya kardeş takımdı.. olmaz olsun böyle kardeş!! anadolu nun kralıydılar ya bi ara, şimdi biz gelince onlar da çekemedi.. hem anadolu nun, hem Türkiye nin kralı olunca kimse çekemiyo işte böyle.. kaç para aldınız üç büyüklerden adam sakatlamak için?

tekdoktirin
31.01.2009, 20:07
YA TOLUNAY BİZİŞOK ETTİN SARMA SAÇMA LAFLAR BİZİ İYİ TANIR FELAN YA ALLAHAŞKINA SEN KİMSİN ÜLKÜCÜ CAMİYANIN BİR PARÇASI SIN HAYIRDIR YA YOKSA SENDEMİ ,ERGENEKONDANSIN ,AKILLI OLYA SANA YAKIŞIYORMU

Besyo_cu
31.01.2009, 20:08
Kendi sahamızda oynadıgımız kayseri macındada Musa Aydın ile tartışmıştı Sivas maçlarında neden se daha hırcın oluyor Tolunay hoca bu yaptıgı davranışı kınıyorum...

hursit0658
31.01.2009, 20:11
3kişiyi biçsin sonra kırmızı kart görsün sende öp...
eee mubarek adam kızınca kameraya karşı oluyorda öpünce fotoraf makinasına mı oluyor... sende bülent hocayı ii bilirsin
futbolcu yalakası

yerliturkuaz
31.01.2009, 20:15
Tolunay Kafkas'ın Galatasaray'lı olduğunu bilmeyen yoktur bir nevi yaptıkları ile Cinconların intikamını aldık da diyebiliriz...

Aman komşu sizinle aramız gayet iyi şu ana kadar dostluğumuzun bozulmasını istemeyiz...

mehmetyildiz58
31.01.2009, 20:17
yaw tolunay kimki Allahanızı severseniz..Bide ''o bizim kim olduğumuzu iyi bilir'' demesi beni delirtiyor sen kimsin ya kimsin...Bülent uygun' a kafa tutuyosun herkes seninde ne olduğunu biliyor bülent hocanın'da medyada gündeme gelmek için çevirdiği düzenbazlık bence:@

izmirliyigido
31.01.2009, 21:43
Kayserisporlulara şunu hatırlatmak istiyorum. Tolunay Kafkas sezon sonunu göremez. Ertuğrul Sağlamın mirasını yedi bitirdi. Geçen seneden beri takımda hiçbir olumlu gelişme yok, aksine batıyorsunuz. Sanki kendi çok iyi bir insna gibi birde mertlik taslıyor. Önce oyuncularına mertçe oynamayı öğretsin, sonra mertçe Bülent hocaya dayılansın.

AYK

Yiğiter
31.01.2009, 21:45
Rıdvan Dilmen," Kayseri sıradan Anadolu takımlarından olmuş"

ademgoze
31.01.2009, 21:45
tolunay kzıdırma bizi kardeş kayseriyle aramızı bozma maçtan öncede trabzon için oynucaz demişsin yakışmadı bu harekerler sana

SenSetik
31.01.2009, 21:52
Bülent seni iyi bilir sende Bülenti iyi bilirsin tolunay hanım...bütün Türkiye de seni gençliğindeki dönekliklerinden bilir...yiğitsen sustur hadi Bülent UYGUN'U da görelim...

sezon sonu görürüm seni inşallah banka asya takımlarının birisinin başında...gerçi sana o bile çok ya...

KEMAL_KENAN
31.01.2009, 22:22
harbıden mantık işi deil destekvermek için öpmüş böyle bır desetek mi verilrmiş bıde asenagibi kıvırıyo sorada o bızı tanırmıs lan sen tanırlar tabe asenayı bile geçmişsin kıvırmakta nasıl tanımasınlar..

etzel1967
31.01.2009, 22:29
tolunay mısın nesin...sivas lafını ağzına alırken on kere düşün öyle konuş ve haddini bil...biz kayseriyi de seni de iyi biliriz...kendi taraftarın bile senden nefret ediyor...boşuna değilmiş...

sivassporun ne dostu var ne kardeşi...kayseri, sakarya yok bilmem ne...geçin bu dostluk martavalını...düşman olmayalım yeter...gölge etmesinler yeter...biz bize yeteriz....

keskin5858
31.01.2009, 22:30
ARKADAŞLAR TOLUNAY KAFKASA ÇOK GÖRMEMEK GEREK. ADAM HASETİNDEN ÇATLAYACAK. BÜLENT HOCANIN BAŞARISINDAN, SİVAS IN BAŞARISINDAN TABİKİ GEÇMİŞTE YAŞANMIŞ BİR TAKIM OLAYLARIN KAYSERİ TARAFTARI TARAFINDAN TOLUNAYA BASKI OLARAK YANSIDIĞI BELLİ. TOLUNAY I FUTBOLCULUK YILLARINDAN TANIRIZ NASIL BİR KAREKTERE SAHİP OLDUĞUNU,
BENİM ONA BİR ÇİFT SÖZÜM VAR, TOLUNAY KAFKAS SUSTA SENİ ADAM SANSINLAR.. HAFTAYA FUTBOLCUN RAKİBİN AYAĞINI KIRARSA NERESİNİ ÖPECEKSİN ONU MERAK EDİYORUM

power_58
31.01.2009, 22:30
tolunay denen kendini hoca zanneden bi insan utanmasa topcusunun alnı yerine başka yerini öpecek...örnek olacagı yerde gençlere terbiyesiz insan...kalas gibi adam ondan hoca moca olmaz...ayrıca kayserililer bizim başarımızı çekemiyorlar..onlardan kardeş takım falan olmaz..zaten onlar ancak bizim peşimizden gelmeye çalışırlar..GAYSERİLİLER DESTEK VERMEYİN SİVASSPORUMUZA...

kadir20
31.01.2009, 22:40
herseyden önce bi futbolcu ahlaki lazim,o hareketi yapan oyuncunun ne türkiye liglerinde nede milli takimda isi yok!öyle yildiz olmaz olsun,istemiyoruz öyle karaktersiz yildiz,gitsin kasap olsun

izmirliyigido
31.01.2009, 22:44
Kimse bizim başarımızdan sonra Anadolu kardeşliğinden bahsederek bizim üzerimizden prim yapmasın artık. Görüyoruz Anadolu kardeşliğini. Çeşitli forum sitelerinde yazılanları okuduktan sonra herkesin iki yüzlü olduğuna inanıyorum.

Bizim gerçek dostumuz var... Sadece Sivaslılar..... Sİvas'lının Sivas'lıdan başka dostu yok.

AYK

Yildizelili58
31.01.2009, 22:50
SIVASLIYA CATMA EY YENI YETME KAFKAS
ÜC TARAFTARINIZLA ÖTMEYIN ÖTTTÜRÜRLER GÜLÜM

**özgür58**
31.01.2009, 23:50
kırmızı kart gördü diye bugun basını möpen yarın ....... :) :):):):):):) sizce

uhud85
01.02.2009, 00:05
TOLUNAY KÜMEYEEEEE TOLUNAY KÜMEYEEEEEEEEEEEEEEE

Shan58
01.02.2009, 00:16
Tolunay hoca Bülent Uygunu kıskanma.
TV'ler önünde konuşmazmış, ne yani hoca taraftarına açıklamadamı yapmayacak.
Tel'le söyleyecekmiş yok yüzyüze söyleyecek cesarati varmış, sanki Tolunay beyefendi mafya olmuşta millette ondan korkmuşta konuşamıyormuş.

Seni TV'ler önünde ne kadar konuştuğunuda gördük. hakem kongresinde iki lafı bir araya getirip 5 dakka bile konuşamadın sonrada Bülent Hoca'ya laf at.
"O" ne demek tolunay hoca, onun bir ada var soyadı var.
Adıyla soyadıyla hitap etmek zorunamı gitti.

Ama senin derdin belli. "Kıskançlık ve Çekememizlik"

atukor58
01.02.2009, 00:41
arkadaşlar tolunay kafkasın sevyesine düşmeyelim kayseri sivas dostluğunu baltalamaya calışan bir mahluk olarak bilelim yeter birde ben diyorum ki oynadığı takımlara bakımn kim olduğunu anlayın haftayada macı var onuda seyredin lütfen bunların alayı böyle ne yaparsın

etzel1967
01.02.2009, 00:41
gayseri sivası, dolunay da bülent hocayı kıskanıyor, bunu her şekilde ifade ediyorlar...inanmayan kayserinin taraftar sitesine girsin...kimseyle düşman olmayalım ve kimseye kin beslemeyelim ama kimseyle de dost olma gibi bir saçmalığa meyletmeyelim...trilyonlarca paranın döndüğü profesyonel futbol endüstrisinde dostluk mostluk lafları saçmalıktır...

etzel1967
01.02.2009, 00:43
tüm sivaslılar sivasspora sahip çıksın yeter...bizim kimsenin "hısım-akrabalığına" ihtiyacımız yok...herkes kendi işine baksın....

g-unıt058
01.02.2009, 00:49
sen kendını ne zannedıyon tolunay kofti :D ertuğrul sağlamın kurduğu kadroyla devam ediyon daha sonra da polat alemdarlık yapıon :D kendıne bu kadar guvenıyosan gece kulubu bar dısko felan calıstır karanlık işler yap ;) pokemon

dülger58
01.02.2009, 00:49
ARKADAŞLAR OLAYLARA ÇOK AGRESİF BAKMAMAK LAZIM.EĞRİ OTURUP DOGRU KONUŞMAK LAZIM.TOLUNAY HOCA OLAYI TAM GÖRSE BU ŞEKİLDE DAVRANACAGINI ZANNETMİYORUM.FUTBOLCUSUNU MOTİVE ETME ŞEKLİNDE BİR HAREKET YAPMIŞ AMA ART NİYETLİ YAPILAN BİR HAREKET OLARAK DÜŞÜNMÜYORUM.BU DURUMLARIN TEK SORUMLUSU SERTLİGE PRİM VEREN HAKEM.

SEL GİDER KUM KALIR.KAYSERİLİ GARDAŞLARIMIZI ARAMIZI BOZACAK BİR DURUM YOK...HERKESİN SAKİN OLMASI GEREKİYOR...

tekdoktirin
01.02.2009, 01:29
YA TOLUNAY SENDE İSTANBUL TAKIMLARINA ÇALIŞIYOR SUNYA HALLAL OLSUN BU ŞEBEKE DESENE ERGEN EKONDANDA BÜYÜK TELİKE

oNuR
01.02.2009, 01:29
tüm sivaslılar sivasspora sahip çıksın yeter...bizim kimsenin "hısım-akrabalığına" ihtiyacımız yok...herkes kendi işine baksın....

çok doğru..kimsenin dostluğuna,kardeşliğine ihtiyacımız yok..!

wanted58
01.02.2009, 01:32
Kayserili gardaşım sen git kendi sitenızde yapsana yorumlarını noldu baktın gayseri kümeye gidio sivasa mı geçtin yoksa ama bizde ganbazcılara yer yok yapıosan adam gibi yorumunu yap çık yoksa yoksa yoksa sen bilion

sivaslı yıldız
01.02.2009, 01:34
Şimdi böylelerse, şampiyon olduğumuzda Allah yardımcıları olsun.. Kıskananlar çatlasın..:)

Ve ben biliyorum ki Tolunay ne Kayseri'de ne de Kayserispor'da sevilen bi isim.. İnşallah en kısa zamanda şu an bulunduğu yeri Ertuğrul Sağlam'a bırakır..;)

Rallim58
01.02.2009, 02:21
Arkadaşlar, biz onun futbolculuğundaki agresif davranışlarını da çok gördük. Atatürk'ün dediği, "Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim" deyişine uymayan insan kalıbının başını çeken insandır.

Sorarım, Bu kişi nereli ya da hangi takımın futbolculuğunu yaparak yıllardır ekmeğini yedi? Hayalinde hangi takım var? Sivasspor olmadığı kesin.

Gündemde hangi hoca konuşuluyor?..Tabi ki herkesin gönlünü kazanan hocamız Bülent Uygun'dur.

Dağ başında yaşadığını sanan eşkiya tavırlı davranışlar sergileyen külhanbeyvari söylemde bulunan şahıs futbol otoriterlerince müsbet menfii değerlendirilecektir. Efendiliği herkes tarafından takdir kazanan Bülent hocaya sataşarak gündem oluşturma sevdasına kapılmıştır.

Sonuç olarak; Bülent hocaya sataşma ile kendinden bahsedilmesini istemektedir. Oyunda futbolcunun futbol hayatını bitirecek kadar agresif talimatı vererek, puan yada puanlar alarak hemen peşimizde olan TRABZONSPOR için oynadığı aleni olarak ortadadır.

O şahıs Kayseri için oynamış olsaydı geçen hafta hem saha hemde hava adına şartlar daha müsaitti. Bir maçta ilk kez 3 gol yedi, çünkü o kafasını bu haftaya takmıştı. Geçen hafta bedeni vardı ama ruhu Adana'da yoktu....

uhud85
01.02.2009, 02:27
KAYSERİİİİİİİ KÜMEYEE KAYSERİİİİİİİİ KÜMEYEEEEEEE

abdullah58
01.02.2009, 02:50
MEHMET EREN VE LÜBNANLI BILAL AZIZI SANKI DÜSMANA SALDIRIR GIBI OYNUYORLARDI
NE VAR YANI NEYI ISPAT ETMEK ISTIYORDUNUZ MADEM ÖYLE IYIYDINIZDE GECEN HAFTA NIYE 3 TANE YEDINIZ

HEY SEN CÜNEYT CAKIR DENEN ZAVALLI YARATIK

MEHMET ERENIN;BILALIN;VE SONRADAN GIRIPTE ONURU SAKATLAYAN YENI YETMENIN FAULLERINI GÖRMEYECEK KADAR KÖRMÜYDÜN

BALILIYE GÖSTERDIGIN KART NEYDI PEKI?????

CÜNEYT CAKIR GURURUN VARSA DELIKANLI GIBI ACIKLA DEKI SON 2 MACTA GS YI DURDURAN BILICAYI BILEREK ATTIM ARKADAS;SALI GÜNKÜ KUPA MACINDADA GSYA KARSI OYNAMASIN DIYE

SEN TOLUNAY EFENDI SENDEDEMI HIC UTANMA KALMADI

OYUNA SONRADAN ALDIGIN YENI YETME OYUNCUN 4 KISIYI SAKATLADI
VE SEN ONU GÖRDÜGÜ KIRMIZI KARTTAN SONRA ALNINDAN ÖPEREK TEBRIK ETTIN;SENCE GÖREVINI YAPTI EVET ???

BENCE ALNINDAN DEGIL AYAGININ ALTINI ÖP

1 TASLA 2 KUS VURDUN HEMI SALI GÜNKÜ GS YA KARSI SIVASIN GÜCÜNÜ;KIRDIN

HEMIDE TRABZONUN LIDER SIVASI PUANLA YAKALAMASINI SAGLAMIS OLDUNUZ

ERTUGRUL HOCANIN MISYONUNU YEDIN BITIRDIN TOLUNAY VE BEN SENI DELIKANLI SANARDIM

DEMEKKI INSANLAR YANILIRMIS BENDE YANILMISIM
TEK KELIMEYLE SANA YAZIKLAR OLSUN

AYNI OLAYI BIZIM FUTBOLCUMUZ YAPMIS OLSAYDI
KASTEN RAKIPLERINI SAKATLASAYDI -BIZIM HOCAMIZ NE YAPARDI BILIRMISIN
O ANDA O OYUNCUMUZA TOKATI BASARDI VE SIVASTA BIR DAHA BARINAMAZDI

DELIKANLILIK BÖYLE OLUR SAGA SOLA SALDIRARAK DEGIL

GIDIN ONA SÖYLEYIN DEDIGIN ADAMI HEMIDE ADAM GIBI ADAMI BU MEMLEKETTE TÜRKÜM DIYEN ZERRE KADAR BU VATAN ASKI OLAN HERKES SEVIYOR
BIRDE SENI SORALIM UTANMAN YOKKI KIME SORALIM
NE YAPARSAN YAP GÜNDEME GELEMEZSIN CATLASANDA PATLASANDA TÜRKIYE KARARINI VERDI TEK KELIMEYLE BÜLENT UYGUN

B Ü L E N T U Y G U N
B Ü L E N T U Y G U N

MrMrBy
01.02.2009, 02:57
Kayserispor,Trabzonspor ve Galatasaray herzaman bize ters düşen takımlardır.Taraftarlarıda sırtımızdan reklam yapma peşindedir.

Bunlardan dost olmaz.Spor söz konusu olduğu zaman bunlar azarlar.Tolunay hoca unutmayın ki; Trabzonspor'lu ve Kayserispor ile geçmişteki yaşadığımız 1967 olaylarını iyi biliyor...

Buradan sesleniyorum bazılarına.5 maçtan beri yenemiyorlar.OH olsun.

uhud85
01.02.2009, 03:17
tolunayy sen trabzonlusun ve delikanlı gibi bunu söylüyemiyosun ve kayserisporuda harcıyosun yazıklar olsun sana

Kokomo
01.02.2009, 12:36
Tolunay Kafkas, bizim kuşağın (40 yaş civarı) çok iyi tanıdıgı biridir. Fatih Terim'den çirkeflik ve Trabzon'dan da saldırganlık ve kavga kültürü eğitimlerini iyi almıştır. Bu nedenle onu seven insanı Kayseri'de dahi bulamazsınız. Bu yapısı ile herkesin nefretini kazanmıştır. Ayrıca G.Saray ve Trabzon'a olan sevgisini de her yerde açıkca söyler. Dolayısı ile Sivasspor maçındaki tüm olayların neden çıktığınıda bu bilgiler ışığında anlamış oldunuz. Sivas'a verilecek her hasar GS ve TS'a yarayacaktı, öyle de oldu. Yani Kafkas görevini yine başarı ile tamamladı.

cem
01.02.2009, 12:46
bence tolunay delikanlı değil.. ........

merkez_emre
01.02.2009, 12:53
aldıgınız bı tr kupası oda gencler ı yenerek aldınız asıl sız kendını ne sanıyorsunu...kac senedır lıgdesınız kac kerelıder oldunuz ???? :D yazık yazık birde taraftar olarak para olarak sızden ondeyız dıyorsunuz acıyorumm size :)

velibircan
01.02.2009, 13:07
Tolunay Adam Ol !! Efendi Ol !! Gereksiz Polemiklere Girme !! Kel Aynak !!

serhatcan
01.02.2009, 14:20
evett. cidden lider takımın teknik direktörü gibi davranmıyor bülent hoca.liderliğin kendisini saçma sapan demeçler vermesine neden oluyor. yavv biraz büyü be kardeşim. akıllı konuşmak çokmu zor.shkibe,mustafa denizli,argenos,ersun yenal bile senin gibi değil. farkında olmadan kendini rezil edeceksin.dur hele yaa kaç yıllık antrenörsün. bi tökezlersin sonradan tekrar toparlanamazsın verdiğin demeçler yüzünden.

yasiremrah
02.02.2009, 15:40
bence tolunay delikanlı değil.. ........

bu ne simdi...
bence bülent uygun 5 vakit namaz kılmıyo:D

yasiremrah
02.02.2009, 15:42
Tolunay Adam Ol !! Efendi Ol !! Gereksiz Polemiklere Girme !! Kel Aynak !!

bülo sende cangeleye laf atma efendi ol cangele 15 tane faul yapmıs sarı görmemis...
balilinin pozisyonu net sarı kart fazla ötme efendi ol saygı goster

RK sTyLa 58
02.02.2009, 15:51
Tolunay dan antrenör olmaz genc genc oyunculari sokyuor hic oynamamis adamlarii :mad::mad::mad:

RK sTyLa 58
02.02.2009, 15:53
bülo sende cangeleye laf atma efendi ol cangele 15 tane faul yapmıs sarı görmemis...
balilinin pozisyonu net sarı kart fazla ötme efendi ol saygı goster

dogru 15 kere faul yapiyor ayni adamm sivasli futbolculara sari kart görmüyor balili birkere yapiyor görüyorr sende laflarina dikkat et ötmey mis artist

yasiremrah
02.02.2009, 16:15
dogru 15 kere faul yapiyor ayni adamm sivasli futbolculara sari kart görmüyor balili birkere yapiyor görüyorr sende laflarina dikkat et ötmey mis artist

senın bu mantıga göre düsünürsek furkan 1 kere faul yaptı oyundan atıldı:rolleyes:

faulun siddetine bakılır arkadasım balili arkadan vurdu direk..

evet bülent hoca cok ötmesin işine baksın...tolunaya kelaynak diyen adamlar var burda

yigido_sampiyon
02.02.2009, 16:17
arkadaşlar bizde ortamı dahada germeyelim..

kayseri ve sivas dostluğunu bozmayalım...

4eylülcehennemi
02.02.2009, 16:55
LA OĞLUM DOLUNAYMISIN NESİN
SEN KİMSİNNNNN... BÜLENT UYGUN KİM KISKANMA
KAYSERİ SİVAS DOSTLUĞUNU BOZMAYA ÇALIŞMA,BU KADROYU BİLE BİR YERLERE GETİREMEDİYSEN YAZIKLAR OLSUN SANA.TRABZON GALATASASARAY YALAKALIĞI DA YAPMA.

kupecikli58
02.02.2009, 17:34
kendini hoca zanneden tolunay kafkas neden bu kadar sinirli anlayamadım haftaya galatasaray maçındada kendisinden bu tavırı beklerim bakalım yapacakmı. yoksa yine samiyende 5 mi yiyecek

uhud85
02.02.2009, 17:49
izleyin kafkası gs ye karşı da bize kapandığı gi kapanacak mı..hiç sanmıyorum

yasiremrah
02.02.2009, 22:00
kendini hoca zanneden tolunay kafkas neden bu kadar sinirli anlayamadım haftaya galatasaray maçındada kendisinden bu tavırı beklerim bakalım yapacakmı. yoksa yine samiyende 5 mi yiyecek

insallah galatasarayı sami yen de yenecegiz sivassporun sampiyonlugunda katkı saglayacagız

korsan hüsam
21.02.2009, 08:12
biz sivaslıyız delikanlıyız kafamızı bozmayın:D