Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçlara başka forma ile gelenler var

58svs58
04.02.2009, 18:36
Son zamanlarda bakıyorumda maçlara istanbul takımlarının forma ve aksesuarları ile gelenler var. Hala Sivassporun büyük olduğunu kavrayamamış sivaslılar var. buradan Kırmızı Beyaz dan başka renkteki forma ile kimse maça gelmesin diyorum. Buna hayır diyen varmı bilemem ama artık bunu bilinki sivasspor bu ligde var ve BÜYÜK

TS58
04.02.2009, 23:04
Son zamanlarda bakıyorumda maçlara istanbul takımlarının forma ve aksesuarları ile gelenler var. Hala Sivassporun büyük olduğunu kavrayamamış sivaslılar var. buradan Kırmızı Beyaz dan başka renkteki forma ile kimse maça gelmesin diyorum. Buna hayır diyen varmı bilemem ama artık bunu bilinki sivasspor bu ligde var ve BÜYÜK

Gönül tek takım istiyor,fakat 2 takım tutanlar da geçiş sürecinde.

SİVASSPOR başarılı olmaya devam etsin zaten onlar KIRMIZI-BEYAZ SİVASSPOR dışında renk tanımazlar bile.Kulüp borcuna dikkat etmeli.

HELAL OLSUN MECNUN BAŞKAN-BÜLENT HOCA

kangallı58
04.02.2009, 23:08
ßencede cok haklısın bu bir geçiş dönemi artık tüm yigidoların özellikle ve özellikle LİSANSLI ürünlerle maça gelmelerini istiyoruz kulubümüze cok büyük destek saglayacaktır lisanslı ürünleri almak..yanlıs anlasılmasın durumu iyi olmayan tabiki alamaz ama durumu olupta almamakta yanlıstır..

yener_sahin
04.02.2009, 23:11
senin millet vekilin gs maçına fb şapkasıyla geliyor gardaş seyirciye ne diyebilirsin ki.sıkıyorsa girsinler sakarya bursa tribünlerine.önce komalık olurlar ardından sahada bulurlar kendilerini...

zaralı ulkucu
04.02.2009, 23:26
senin millet vekilin gs maçına fb şapkasıyla geliyor gardaş seyirciye ne diyebilirsin ki.sıkıyorsa girsinler sakarya bursa tribünlerine.önce komalık olurlar ardından sahada bulurlar kendilerini...

dogru oz karde once mılletvekılı sonrada mıllet ınanacak sampıyonluga

Yiğiter
04.02.2009, 23:41

Ben aslında Fenerliyim ama Sivas'ın kazanmasını istiyorum diyen vekilimiz var..
Yazık!!

67nattramn58
04.02.2009, 23:51
Arkadaşlar bu Türkiye milli maçlarındada çok ortaya çıkıyor. Görüyoruzki milli beniliğimiz ve kişiliğimiz yavaş yavaş kayboluyor ...

yener_sahin
05.02.2009, 00:00
Yazık!!

abi o da bir şey mi?sporcu milletvekilimiz sivasspora bir maaşımı veririm demiş.duyunca vay anasını be dedim arkadaş paraya bak.benim elimde olsam devletin verdiği bir senelik bursu biriktirip klübüme veririm ondan daha çok destek veririm.hazıklar olsun gerçekten bu vekillere...

burakkova
05.02.2009, 00:04
Yazık!!

arkadaşlar bu vekiller kim ya.. ben o olayı kaçırmışım.. kimin ne olduğunu bilelim.. fenerbahçeli olan vekil kimmiş..

velibircan
05.02.2009, 00:06
O Formayla Gelen Birini İyice Bi Döveceksin Evire Çevire...Millet'de Görecek...Bakalım Sonra Kırmızı-Beyaz Dışında Renk Varmı...

yener_sahin
05.02.2009, 00:10
O Formayla Gelen Birini İyice Bi Döveceksin Evire Çevire...Millet'de Görecek...Bakalım Sonra Kırmızı-Beyaz Dışında Renk Varmı...

aaa olur mu hiç öyle şey veli.senin tek taraftar grubun bile bu sene maçlarda fb beresi bjk atkısı ile girdiler.hangi birini dövecen.adamlara söylüyorsun ona bile mazaret buluyorlar :)

velibircan
05.02.2009, 00:14
aaa olur mu hiç öyle şey veli.senin tek taraftar grubun bile bu sene maçlarda fb beresi bjk atkısı ile girdiler.hangi birini dövecen.adamlara söylüyorsun ona bile mazaret buluyorlar :)

Hangisi Olursa Olsun Bi Gün Sağlam Bi ŞEkilde Haşlicaksın Herkesin Önnde bak sonra geliolarmı

58K_A_L_E_L_İ58
05.02.2009, 00:33
YAZIKLAR OLSUN DİYORUM VE ŞİDDETLE KINIYORUM O İSTANBUL YALAKALARINI :mad:

metin588
05.02.2009, 00:39
Dün youtube'dan kamanan'ın gollerini izledim. adam ne golcüymüş be. inanıyorumki ligde çok takımın canını yakacak. Galiba Mehmet yıldız'ında pabucunu dama atar gibi gözüküyor.

yener_sahin
05.02.2009, 00:40
Hangisi Olursa Olsun Bi Gün Sağlam Bi ŞEkilde Haşlicaksın Herkesin Önnde bak sonra geliolarmı

veli şurdaki fotolara bir gözat içimizdeki irlandalıları sende gör.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21706&page=3

sayfanın başında bir de fb atkılı var onu da koymamışım...

SİVASLIYIZ
05.02.2009, 21:41

bence cok ii olmus emegine saglık :):):) baska formalar olmamalı

ademgoze
05.02.2009, 21:45
evet büyüklerimiz örnek olması lazım fb şapkasıyla gelen milletvekilin den ne olur nasıl bir örnek olur ona nasıl izin verilir anlamadım seni fb degil sivaslılar oraya getirdi sivas maçını fb beresiyle gelemezsin kim olursan ol yakışmaz millet senden örnek alır.

bence kapıda görevliler tarafından başka takım formalılar içeri alnmamalı

yigidozan
05.02.2009, 21:49
ileride utanacaklar zaten fener gese bejeke tuttuklarında. bırakın öyle kalsınlar

burakkova
05.02.2009, 21:57
evet büyüklerimiz örnek olması lazım fb şapkasıyla gelen milletvekilin den ne olur nasıl bir örnek olur ona nasıl izin verilir anlamadım seni fb degil sivaslılar oraya getirdi sivas maçını fb beresiyle gelemezsin kim olursan ol yakışmaz millet senden örnek alır.

bence kapıda görevliler tarafından başka takım formalılar içeri alnmamalı

kim bu milletvekili arkadaşlar ya.. bilen yazsın... kaç gündür bulamıyorum kim bu..

ali5800
05.02.2009, 22:06
valla haklısın ınsan da sivasspor forması yoksa kırmzı beyaz gelsın zor mu

35fulya58
05.02.2009, 22:24
Tek Renk, Tek Aşk !....

Renk Kırmızı-Beyaz,

Aşk ise SİVAS !...

mnt3
05.02.2009, 22:38
bizim her şeyden önce şampiyonluğa inanmamız ve inanmayanaları inandırmaya çalışmamız lazım.geçen gün sivaslılar derneğinde beşiktaş-antalyaspor lig maçını izliyoruz,hemşehrilerimizden biri beşiktaş gol atıp 1-0 öne geçince nasıl sevindi."beşiktaş sivassporun rakibi,niye sevi,niyorsun?" dedim,adam bana "sivasdsporun trabzon ile galatasaray ensesinde" diyor.takımımız lider durumda,şampiyonluğa gidiyor,hala insanımız inanmıyor bazı şeylere.ama inatla sivaslıları ikna etmeye çalışmamız lazım

etzel1967
05.02.2009, 22:40
görüşlerinize katılıyorum...tek renk kırmızı-beyaz....

grsnlu28
05.02.2009, 22:53
Bzim Giressunda izin verilmiyo İstanbul takımının formasıyla gelmeye Sivas zirveye oynarken bu hakereti yapan kişilere gerkenin yapılması lazım:D

Yigido58_NL
05.02.2009, 23:04
Sivasspor`un buyuklugunu Yunanlar gordu bizim bazi Sivasli hemsehrilerimiz goremiyor ama birgun butun Sivaslilar Sivassporluyum diyecek,bir arkadasinda dedigi gibi suan gecis sureci ama bu surec zamanla hizlanacak ve Sivasta 3 buyuk denen o takimlari tutan kalmayacak insaallah.
Bursaspor:fb macini izledim Bursaspor 3-0 geride oldugu halde Bursali taraftarlar cosdukca cosuyorlardi,bizim taraftarlarin biraz ornek almasi lazim.Helal olsun Bursalilara takdir ettim valla hic susmadan desteklediler takimlarini.Sivasli taraftarlar yapsa onu gelene enaz 2-3 gol atariz valla.
Bizim taraftarlardan staja gonderelim Bursaya da mac nasil izlenirmis ogrensinler.

yerliturkuaz
05.02.2009, 23:19
Bu şekilde gelen arkadaşlara tepkimizi koymaz isek onlar gene bildiklerini okurlar artık bunu yapmalarını istemiyorum!

Cem41
07.02.2009, 12:42
ben bir kere bizim stadda şahit oldum 2-3 sene önce.maçın olduğunu bilmeyen birisi geçiyodu fener atkısıyla ne olduğunu anlamadan 3 kişi üzerine atladı sonrada atkıyı yaktılar :rolleyes:

keskin5858
08.02.2009, 22:03
EVET KARDEŞİM ÇOK HAKLISIN. BİZİM SİVASTA TARAFTAR KÜLTÜRÜ MAĞLESEF YOK. ADAM MAÇ DEĞİL TİYATRO SEYREDİYOR SANKİ. BEN ANKARA DA LİG TV DEN SEYREDİYORUM KENDİ KENDİMİ YEYİYORUM. BİR İKİ AYRI AYRI TARAFTAR GRUBU SESLERİ HİÇ DUYULMUYOR, STAD TAMAMEN DOLU AMA SES YOK. BU TAKIM KENDİNE DÜŞENİN FAZLASINI YAPIYOR EY SİVASSPOR TARAFTARI YA SİZ..........

keskin5858
08.02.2009, 22:12
bizim her şeyden önce şampiyonluğa inanmamız ve inanmayanaları inandırmaya çalışmamız lazım.geçen gün sivaslılar derneğinde beşiktaş-antalyaspor lig maçını izliyoruz,hemşehrilerimizden biri beşiktaş gol atıp 1-0 öne geçince nasıl sevindi."beşiktaş sivassporun rakibi,niye sevi,niyorsun?" dedim,adam bana "sivasdsporun trabzon ile galatasaray ensesinde" diyor.takımımız lider durumda,şampiyonluğa gidiyor,hala insanımız inanmıyor bazı şeylere.ama inatla sivaslıları ikna etmeye çalışmamız lazım

EVET KARDEŞİM BİZ BURDA KAYBEDİYORUZ HALA SİVAS OLARAK ŞAMPİYONLUĞA İNANAMIYORUZ. BU MİLLET ALIŞMIŞ VEYA ALIŞTIRILMIŞ SEN YAPAMAZSIN BIRAK BAŞKALARI YAPSIN BU HER KONUDA GEÇERLİ. ADAMLAR İKİ SENEDİR ŞAMPİYONLUĞU KOVALIYOR SİVASLILAR YA BİZE BIRAKMAZLAR SEN BÖYLE DERSEN DOĞRU SANA BIRAKMAZ TRABZON HERŞEYİ İLE GELİYOR, ADAMLAR YENİ BİR TAKIMI ATEŞLEME SİSTEMİ BULDU 61. DAKİKA YAPMAMIZ GEREKEN
1. ÖNCEYLİKLE ÜÇ BÜYÜKLERİ TUTANLARIMIZ VARDIR (Ben Sivasspor 1.lige çıkmadan önce fanatik GS lıydım. ama şimdi bir an bile terettüt etmiyorum Gs maçını izlesem bile heyecan duymuyorum.) BU TAKIMLARI BIRAKIP KENDİ TAMIMIZI TUTMALIYIZ. 1. TAKIMIM 2 TAKIMIM DİYE BİR ŞEY YOK KARDEŞİM.

2. sİVASSPOR UN MAÇLARINA ÖZELLİKLE TARAFTAR OLACAK TEZAHÜRAT EDECEK ARKADAŞLARI TEŞVİK EDİP TOPLU HALDE HAREKET EDELİM.

3. STADDA YANIMIZDA OTURAN ARKADAŞLARI TEŞVİK EDELİM TEZAHÜRAT ETMESİ KONUSUNDA,

4. STADA ÜZERİMİZDE SİVASSPOR FORMASI MUTLAKA OLSUN EN AZINDAN KIRMIZI VEYA BEYAZ AĞIRLIKLI ELBİSELER GİYELİM.

HALDİ GARDAŞLARIM İNANIN BİZ BUNLARI YAPALIM SİVASSPOR ŞAMPİYON OLUR.

keskin5858
08.02.2009, 22:14
SİVAS DIŞINDA İKAMET EDEN SİVASLI HEMŞEHRİLERİM KENDİ SEMTLERİNDEKİ SİVASLILAR İLE TOPLU OLARAK MAÇLARI İZLESİN.

sivasli_boy
08.02.2009, 22:21
Vallahi bende anlamiyorum istanbul yalakasıysan giy formani evinde otur macını izle stadda ne isin var elimde olsa vallahi kovarim onları statdan ben oylesi insanları sahsen vatan demiyelimde memleket haini olarak görüyorum...

_bling_lady-
15.03.2009, 17:50
hahaha ne komik insanlar var bu dünyada. hem baska takim formasi giyolar hemde sivasspor taraftariyiz diyolar :confused: bu resmem döneklik. nerye ayit oldugunu bilmeyen kisiler;)

58patron58
28.04.2009, 09:58
ben velibircan arkadaşıma katılıyorum aynen bu uygulama hayata geçirilmeli o zaman tanırlar renkleri

Salim58
28.04.2009, 10:04
tek renk var kırmızı beyaz tek takım var sivasspor

birgün herkes sivassporlu olacak

kangal06
28.04.2009, 10:06
abi aslında haklısın başka takım formasıyla gelmek yanlış ama bazı arkadaşların dediği doğru geçiş süreci gerçekten de. ben kırmızı beyazdan başka renk taşımam yakında tüm sivaslılar için bu olacak. ama en azından maça formasız gelmek onların formasını giymekten iyidir.. yine de inanıyorum ki zamanla tribünler lisanslı ürünle DOLACAK. gelsin tezahürat yapsın da trabzon formasıyla yapsın hocam ses yok:D

Salim58
28.04.2009, 10:15
abi aslında haklısın başka takım formasıyla gelmek yanlış ama bazı arkadaşların dediği doğru geçiş süreci gerçekten de. ben kırmızı beyazdan başka renk taşımam yakında tüm sivaslılar için bu olacak. ama en azından maça formasız gelmek onların formasını giymekten iyidir.. yine de inanıyorum ki zamanla tribünler lisanslı ürünle DOLACAK. gelsin tezahürat yapsın da trabzon formasıyla yapsın hocam ses yok:D

güzel düşünüyorsunda biz artık takımımızı tutuyoruz ve şampiyonluğa gidiyoruz bir derbi maçta rakip takım forması giyen biri gelsin bak nasıl hoplatıyorlar bizim formamız kırmızı beyaz

ready
28.04.2009, 10:21
Fener maçında sivasspora söven zihniyetin insanlara bir de bakıyoruz sivasspor maçında bizden iyi sivassporlu oluyorlar birde gfb58 yazmışlar madem istanbul yalakasısın 58 i orda ne halt etmeye kullanıyorsun bu ne biçim iş ben anlamış degilim anlayan varsa buyursun

ERMAN
28.04.2009, 10:51
fenerbahce formasıyla gelen cok ts macındada bızım tarafatan hıyarın biri fb kaskörü cıkarttı tarbazona dogru resıl ettı bizi

ready
28.04.2009, 18:00
özellikle taraftar gruplarının içinde halen başka takımların gençlik gruplarına üye insanlar var ya dogdukları takımı tutacaklar ya da yalakası oldukları takımı yoksa sivasspor trübünlerine gelmesinler hele de sivassspor bjk maçında sırf bjk ya küfür etmek için gelenler var böyle insanları içinizde barındırmayınız

berlin
06.05.2009, 13:16
Gercek tende sivasli olmak ve krmiz beyaz renkleri tasimak bir sivasli icin gurur kaynagi olmasi lazim gelin birlik olalim istanbul takimlarinin renklerini birakalim bende sivasspor birinci ligde degilken gs i destekliyordum ama simdi sivasspor benim herseyim tüm hemserlerime bunu tavsiye ediyorum kendi memleketimzin takimni ve renklerni tasiyalim tesekkürler
zülfü

Salim58
06.05.2009, 13:46

bir gönülde iki sevgi olmaz ya tek ya hiç

SavLo
08.05.2009, 08:29

ee bende istanbulda bazen sivasspor forması giyiyom gs maçlarına gidiyom napıyım svs forması giymiyimmi ?

3 büyükleri herkez kabullenmeliki milyonlarca taraftarlarındanda nasıl kabul edildiği belli oluyor.

+kimse bana kızmasın ben GALATASARAYLIYIM ama memleketim olduğu içinde SİVASSPOR u desteklerim.

ama şöyle bir gerçek var sivas daha 4. büyük OLAMADI. bu büyüklük öle 1 sene lider olmak şampiyon olmakla olmuyor.

diğer 3 büyüğün ASIRLIK tarihleri var.

tamam sivas bu yolda ilerliyor ama böyle diğer rakipleri dışlayarak ırkçılık yaparak bi yere GELEMEYİZ.

kanquel
08.05.2009, 10:37
ßencede cok haklısın bu bir geçiş dönemi artık tüm yigidoların özellikle ve özellikle LİSANSLI ürünlerle maça gelmelerini istiyoruz kulubümüze cok büyük destek saglayacaktır lisanslı ürünleri almak..yanlıs anlasılmasın durumu iyi olmayan tabiki alamaz ama durumu olupta almamakta yanlıstır..

bak bir insan her ay lisanslı ürün almaz birtane alsın ama alsın ne olursa olsun herkesin alması lazım ben okulda harclıklarımdan kıstım arkadaşıma bir tane lisanslı forma aldırdım 1 ay bütçemi düzeltemedim pişmanmıyım hayır herkesin bir şeyler yapması lazım...
2 takım tutanların arasında bende vardım ama artık sonuna kadar sivaslıyım sivasla eski sempati duydugum takım maç yaptıgında da diğer takımıda tutmazdım herkes böyle yapabilmeli...

kanquel
08.05.2009, 10:39
ee bende istanbulda bazen sivasspor forması giyiyom gs maçlarına gidiyom napıyım svs forması giymiyimmi ?

3 büyükleri herkez kabullenmeliki milyonlarca taraftarlarındanda nasıl kabul edildiği belli oluyor.

+kimse bana kızmasın ben GALATASARAYLIYIM ama memleketim olduğu içinde SİVASSPOR u desteklerim.

ama şöyle bir gerçek var sivas daha 4. büyük OLAMADI. bu büyüklük öle 1 sene lider olmak şampiyon olmakla olmuyor.

tamam sivas bu yolda ilerliyor ama böyle diğer rakipleri dışlayarak ırkçılık yaparak bi yere GELEMEYİZ.

zaten herkes kendi şehrinin takımını tutsa lig bu halde olmazdı bende senin gibi gs yi tutardım ama anladımki
gsyi tuttukça sivasspor ilerliyemez anca bu başarıları saman ateşiden öteye gidemez onun için herkes memleketinin takımını kalbinde taşırsa bu sorun kalakcaktır...

MERİTHAN58
08.05.2009, 11:02
ben neredeyse bütün maçlara giderim fenerbahçe forması dışında forma görmedim çoğu maçta. Buradan şunu çıkarıyoruz bu mal f5liler bizim sırtımızdan diğer takımları kışkırtıyor. Şereften yoksun mahluğun biri galatasaray kupa maçında fenerbahçe atkısı açtı. bu tür p...çleri barındırmayacaksın statta.
ama bizim en kalabalık grubumuzdan en küçük grubumuza kadar içlerinde f5'li var. F5 maçında bize küfredenler diğer maçlarda aramızda. bunların kimler olduğunu herkes çok iyi biliyor. ama nedense F5'e karşı aşırı bir hoşgörü var.

Lanet olsun bütün İSTANBUL TAKIMLARI

MERİTHAN58
08.05.2009, 11:09

O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.

SavLo
08.05.2009, 11:49
O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.

benle taraftarlık için tartışma zararlı çıkarsın.

sen hiç sivasdan kalkıp KM lerce uzağa deplasmana gittinmi öle komşu şehirlere değil 12 - 15 satlik şehirlere gittinmi ?

biz yeri geliyo BİNLERCE KM uzağa takımı desteklemeye gidiyoruz. ( almanya - italya - romanya )
Basket ( baya - bayan )
voleybol ( bay - bayan )
tekerlekli sandalye ( engelsiz aslanlar )
su topu . hemtbolu . biniciliği
minik alt yapı maçları desteklemeleri bunları yaptığımız için BÜYÜK TARAFTAR oluyoruz.

bu işin GALATASARAYLILIK YANI..

SİVASSPOR yanı olan kısım ise tabikide sivasspor u hem başları hem memleketim diye destekliyorum.

sen bnm gerçek taraftarlılığımı ölçücek kişide değilsin bunu böyle bil.

bi takıma büyük demen için o Takımın ( kupası , başarısı olmalı )

bak sen bile AVRUPADAN örnek veriyon al sana ( İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE ) adamlar amatörde oynuyo nerde ise 10.000 i aşkın en düşük maçları.

ha büyükler bizi kandırıyo lafına ise dicek lafım yok herşey ortada.

( Üç Büyükler’in taraftarlarının eğitim durumlarına göre yapılan araştırmada Fenerbahçelilerin yüzde 39,30’u lise ya da daha üst eğitim düzeyinde. Beşiktaşlılarda bu oran yüzde 37,50 iken Galatasaraylılarda bu oran 37,06. )

kanquel
11.05.2009, 10:40
benle taraftarlık için tartışma zararlı çıkarsın.

sen hiç sivasdan kalkıp KM lerce uzağa deplasmana gittinmi öle komşu şehirlere değil 12 - 15 satlik şehirlere gittinmi ?

biz yeri geliyo BİNLERCE KM uzağa takımı desteklemeye gidiyoruz. ( almanya - italya - romanya )
Basket ( baya - bayan )
voleybol ( bay - bayan )
tekerlekli sandalye ( engelsiz aslanlar )
su topu . hemtbolu . biniciliği
minik alt yapı maçları desteklemeleri bunları yaptığımız için BÜYÜK TARAFTAR oluyoruz.

bu işin GALATASARAYLILIK YANI..

SİVASSPOR yanı olan kısım ise tabikide sivasspor u hem başları hem memleketim diye destekliyorum.

sen bnm gerçek taraftarlılığımı ölçücek kişide değilsin bunu böyle bil.

bi takıma büyük demen için o Takımın ( kupası , başarısı olmalı )

bak sen bile AVRUPADAN örnek veriyon al sana ( İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE ) adamlar amatörde oynuyo nerde ise 10.000 i aşkın en düşük maçları.

ha büyükler bizi kandırıyo lafına ise dicek lafım yok herşey ortada.

( Üç Büyükler’in taraftarlarının eğitim durumlarına göre yapılan araştırmada Fenerbahçelilerin yüzde 39,30’u lise ya da daha üst eğitim düzeyinde. Beşiktaşlılarda bu oran yüzde 37,50 iken Galatasaraylılarda bu oran 37,06. )

arakdaşım bana galatasarayda yaptıklarını anlatma bana sivas sevgini anlat sonuna kadar sivassı tutmamız gerek ne bu yaa 3 büyükler var herkes onları tutuyor sivasda başarı alsın 4 büyük olsun yok yaaa bir arkadaş dediği gibi biz sivas kümeyede düşse onu destekleriz...erzurumda üniversite okuyorum erzurum maçlarına gidiyorum...yurdun görevlisi eski erzurumspor amigosu erzurum aşkı bir başka bak erzurum düşmemeye oynuyor ve bu pazar oynanan maçta maraton full çektii böyle taraftar olmak lazım ve onca insanın içinde bir allahın kulu farklı forma giymedi......

existence
11.05.2009, 10:46
Kızmak yok, desdeğe devam. İyi günde herkes alkışlar. Önemli olan zor durumdayken destek olmak. Bu takım nerelerden geldi buralara. 2 yenilgiyle takımı satacak değiliz. Nasipse şansımız yine var. Tek bir şeye ama tek bir şeye isyanım var, O trübünde bizleri ayağa kaldırtmayan ve bayrağımızı sallatmayan çekirdekçi, neyi desdeklediği nereli ve kim olduğu belli olmayan SÖZDE TARAFTARLARIN gazına gelmeyelim. canın sağolsun sivasspor. Seni seviyoruz ve destekliyoruz. Üzgünüm ama kızgın değilim.

kanquel
11.05.2009, 10:50
Kızmak yok, desdeğe devam. İyi günde herkes alkışlar. Önemli olan zor durumdayken destek olmak. Bu takım nerelerden geldi buralara. 2 yenilgiyle takımı satacak değiliz. Nasipse şansımız yine var. Tek bir şeye ama tek bir şeye isyanım var, O trübünde bizleri ayağa kaldırtmayan ve bayrağımızı sallatmayan çekirdekçi, neyi desdeklediği nereli ve kim olduğu belli olmayan SÖZDE TARAFTARLARIN gazına gelmeyelim. canın sağolsun sivasspor. Seni seviyoruz ve destekliyoruz. Üzgünüm ama kızgın değilim.

sana katılıyorum ama buraya kadar getirmişsin oyuncu olarak çık sahaya koşarak çatla o zaman kahraman olarak anılırsın ama buraya kadar getirip te pisipisine maçları kaybedince buna kızıyoruz biz... yoksa sivas bizyoksak hiç sivas yoksa biz hiçiz hep beraber kaznıcaz zaferleri aynı zamanda üzüntüleri beraber yaşıcaz.... ama biraz oynasın lar

canimfeda58
18.05.2009, 15:45
evet cok haklisin amblem takimin serefidir...

o serefe gercekden cok önem gösterilmesi lazim

eger sivasin macina gidiyorsan

sivasspor aksesuarlari ni giyeceksin

eyer formaya parasi olan yoksa yada vermek istemiyorsa

t-shirt alsin üstüne sivasspor amblemi basdirsin giysin..

sivaslıenis
04.06.2009, 21:20

haklısın qardaş walla vercen odunu

oNuR
04.06.2009, 21:28
Zaman ilerledikçe taraftarlarımızda bilinçlenmeye basladı.Bu bilinçlenme tezahürat anlamında değil tabiki.İç saha maçlarının hepsine gittim sayılır.Ancak ufak cocuklar dısında maça başka forma vb ürünlerle gelenleri görmedim..

srkntrn
07.06.2009, 21:05
boylelerinin yuzunden 4 buyukler bizimle dalga geciyor. adam diyor sivasspor grubu maca gidiyor internetten izliyoz icinde 3 buyuk takimin formasini giyen sivaslilar var . ben analmiyuorum hangi akla hizmet o formayla sivaslilarin icine giriyorlar valla iyi cesaret

mertcan69358
07.06.2009, 22:06
başka formayla gelenlerin herpside sivasın ekmeğini yiyir . haram olsun

antalyasporlu
14.06.2009, 23:47
slm herkeze sivaslı arklar bişey sorcam size siz bize bu sene niye bu kadar tepkili idiniz siz süperlige çıkarken şampiyon antalyada olmadınız mı size bişey yaptıkmı alkışladık ama siz bu sne bize niye antalya kümeye dediniz

destiny58
14.06.2009, 23:57
fenerbahçe trabzonu yenmeseydi şimdi 3. olup şampiyonlar ligine gidemiyorduk fenerbahçeyede çok şey borçluyuz öyle demeyin fenerbahçe ligdeki en vefalı dostumuz

destiny58
15.06.2009, 00:01
slm herkeze sivaslı arklar bişey sorcam size siz bize bu sene niye bu kadar tepkili idiniz siz süperlige çıkarken şampiyon antalyada olmadınız mı size bişey yaptıkmı alkışladık ama siz bu sne bize niye antalya kümeye dediniz

takma kardeş onları sen antalyada bizim takımımız.kim dediyse sivassporu karalamak için demiştir.öylelelerine uyuz oluyorum

hepburdayız
24.06.2009, 06:28
yeni sezonda gerçek sivasspor taraftarı bu olaya ağırlığını koymalıdır..

herkim olursa olsun stadda başka bi bozuk renkli forma giyerse adam akıllı tepki konulmalı ve bir daha kimse böyle bişeye cesaret etmemelidir...

ben bu konuda sivasta yaşayan yiğido kardeşlerime güveniyorum..

SİVAS SONUNA KADAR KIRMIZI-BEYAZZZZZ

yigidoilyas
24.06.2009, 08:55
arkadaşlar bunu sadece millet vekiline degil genelleme yapacaksın o millet vekili kim merak ettim. iki takım tutuyorsa sivas sporu hiç tutmasın. yada herkese iki takım tutuyorum demesinler. sivas sporun az ve fanatik taraftar grupları olsun yeter.

yigidoilyas
24.06.2009, 09:00
kayseride yaşayan arkadalar bizimde grubumuz var haberiniz olsun bize faceden ulaşa bilirsiniz. msn sivassporlu_58_yigidolar@hotma il.com kulanıcı adımızda: kayserili yigidolar. hepinizi bekliyoruz yeni bir yapılanma oluşturuyoruz çarşı falan :) boş gerçek olan yigidolar olacak.

ready
25.06.2009, 18:48
fenerbahçe trabzonu yenmeseydi şimdi 3. olup şampiyonlar ligine gidemiyorduk fenerbahçeyede çok şey borçluyuz öyle demeyin fenerbahçe ligdeki en vefalı dostumuz

Sivassporlu hemşolarda nedir bu fenerbahçe sempatisi anlamış degilim

hepburdayız
01.07.2009, 16:25
herkes rengini safını belli etsin..içinde başka takım sevdası olan adam,sırf memleketim diye sivassporu tutmasın istemez..

ben şahsen gerçekten sivassporu içten kalpten yürekten seven gerçek taraftarların stada gelmesi istiyorum...

kimse memleketi diye kendini sorumlu hissetmesin,isteyen gitsin istediği takımı tutsun ama ikilik yapıp hem sivassporluyum hemde bilmem ne demesin...

defolun sivasın stadından da etrafında..

ready
01.07.2009, 17:59
şimdi sivassporu destekleyen istanbul yalakaları iki gün sonra kendi takımları geldigi zaman o trübüne geçip sivasspora ana avrat dümdüz gidiyor hay sizin gibi sivaslıya yazıklar olsun

fatih_bm
16.01.2010, 03:58
Sivassporlu hemşolarda nedir bu fenerbahçe sempatisi anlamış degilim

Yiğidoluk bir duruştur bunu anlayamayanlar var daha.

aerdogan
24.01.2010, 12:52
bjk ve gs tribününde sivasa küfür ediliyor dogru ama fener tribününden hiç böle bişey duymadım açıkcası ama sadece onlar deil kocaeli sakarya ankaragücü formaları ve atkılarıyla maçlara geliniyorr amacınız nedirrr anlamadım 10 tl verip orjınal alcagımıza dışardan 8 tl sahte atkı alıyoruzz sonra sivas sevgisi oluyor aslında ben olsam başkannın yerinde vali ve belediye başkanımızla konusur şehirde sahte forma ve atkı sattırtmam sivasspor magazasını 2.3 yere daha açarım böle daha cok maddi kaynak saglanmış olurrr

sivas_sevdamiz
24.01.2010, 13:01
Maçlara başka takımların forması, atkısı, vs. ile gelenlere tepki gösterilmediği sürece Sivasspor hakkında çirkin şeyler duymaya devam edeceğiz ne yazık ki... Özelikle FB maçlarında bizim tribünlere GS formasıyla gelenlere; GS maçlarında bizim tribünlere FB formasıyla gelenlere gereken tepki gösterilmeli... Bunu da en iyi yapacak olan taraftar gruplarıdır.

Şunu da unutmayın, bizim süper ligde aldığımız başarıları tek başımıza elde ettik... ne fener ne başkası... bizim süper ligde dostumuz falan yok... Olsa olsa Anadolu takımları olabilir... Yaşasın Anadolu dayanışması!

eXi
24.01.2010, 13:02

-----işte bu ya en güzeli-----

aerdogan
24.01.2010, 13:06
Maçlara başka takımların forması, atkısı, vs. ile gelenlere tepki gösterilmediği sürece Sivasspor hakkında çirkin şeyler duymaya devam edeceğiz ne yazık ki... Özelikle FB maçlarında bizim tribünlere GS formasıyla gelenlere; GS maçlarında bizim tribünlere FB formasıyla gelenlere gereken tepki gösterilmeli... Bunu da en iyi yapacak olan taraftar gruplarıdır.

Şunu da unutmayın, bizim süper ligde aldığımız başarıları tek başımıza elde ettik... ne fener ne başkası... bizim süper ligde dostumuz falan yok... Olsa olsa Anadolu takımları olabilir... Yaşasın Anadolu dayanışması!

anadoludan başka dostumuz yok demi herkes bunu böle bilsin ki anadolu dostlugu felan yok ortada gecen sene kayseri bize engel oldu antep engel oldu hacettpe bile küme düşen hacettepe bile kök söktürdü bumu dostluk en büyük darbeyi antepten yedik geldler burayaa tepki bile görmedilerr bursa bjk taraftarını sehre sokmuyorr ama biz karanfillerle nedir bu şaçmalık beee

58_babacan_58
24.01.2010, 13:29
SİVASLIYSAN TAKIMIN SİVASSPORDUR.DİĞERLERİ 3 BÜYÜKLERİ TUTTUĞUNU SANIYOR AMA YÜREĞİNİN BİR KÖŞESİNDE SİVASSPOR SEVGİSİNİN YATTIĞINI GİZLİYOR.YENSENDE YENİLSENDE TERKEDEN KAHPEDİR.......

aerdogan
24.01.2010, 13:35
tamam fener şampiyon olsun gs olsun bjk olsun adamlar istanbulda kutluyolar sen napıyorsun burda hiçbişey olmamış gibi hiç deilse kendi sehrinin takımı üzüntüsüde burda sevincide burda

ercan_dpinar
24.01.2010, 13:35
Gönül tek takım istiyor,fakat 2 takım tutanlar da geçiş sürecinde.

SİVASSPOR başarılı olmaya devam etsin zaten onlar KIRMIZI-BEYAZ SİVASSPOR dışında renk tanımazlar bile.Kulüp borcuna dikkat etmeli.

HELAL OLSUN MECNUN BAŞKAN-BÜLENT HOCA

güzel özetlemişsin kardeş aynen katılıyorum

sivas_sevdamiz
24.01.2010, 15:28
anadoludan başka dostumuz yok demi herkes bunu böle bilsin ki anadolu dostlugu felan yok ortada gecen sene kayseri bize engel oldu antep engel oldu hacettpe bile küme düşen hacettepe bile kök söktürdü bumu dostluk en büyük darbeyi antepten yedik geldler burayaa tepki bile görmedilerr bursa bjk taraftarını sehre sokmuyorr ama biz karanfillerle nedir bu şaçmalık beee

benim Anadolu takımlarıyla dostluktan beklentim bize maç bırakmaları, bizim maçlara asılmamaları değil... Küme düşmüş Hacettepe'yi yenemiyosak orada suçlu iyi oynayan Hacettepe değil, kötü oynayan Sivasspor'dur... Bi takımı gücümüzle yenemiyosak rakipten jest beklemek yersiz... İsterse hiçbir hedefi olmasın, en azından prestij için elerinden gelenin en iyisini yapacaktır tabiki... Böyle bi durumda bize düşen de rakibi alkışlamak ve Sivasspor'un neden kazanamadığını düşünmektir... (bence)

yasin__0658
24.01.2010, 15:50

bak bu çok doğru öyle şeymi olur istanbul takımları heryerden para kazanıyor o formaları alacağınıza sivas forması alın hem daha güzel hem daha şanlı ne istanbul yalakası oluyorsunuz.ama ben ankarada oturuyorumankaragücünün sivas dışındaki maçlarında gittiğimde sivas forması giyip ankaragüclüleriin arasına giriyorum olnlarda sivas diye tezaruhat yapıp alkışlıyorlar

enesarslan
24.01.2010, 19:09
yazın sivasa gittiğimde bırakın maçı sokaklarda bile istanbul takımlarının formalarıyla gezen insanları gördüm ve büyük bir rahatsızlık duydum . sivaslının sivaslıdan başka dostu yok !

yetiszara
20.04.2010, 12:11
Arkadaşlar bu düşünce çok saçma.Sivas ligde yokken gs,fb,bjk,ts ..... vb. takımlar vardı.Herkesin gönlünde ve yüreğinde takımlar vardır.benim yüreğimdeki takımım sivas ama gönlümdede bir takım var.Lütfen bu tartışmalarla gsli sivassporlular fbli sivassporlular gibi karmaşalara saçmalıklara neden olmayalım.HEPİMİZ SİVASSPORLUYUZ KISACASI

zaralı19
20.04.2010, 13:07
Arkadaşlar bu düşünce çok saçma.Sivas ligde yokken gs,fb,bjk,ts ..... vb. takımlar vardı.Herkesin gönlünde ve yüreğinde takımlar vardır.benim yüreğimdeki takımım sivas ama gönlümdede bir takım var.Lütfen bu tartışmalarla gsli sivassporlular fbli sivassporlular gibi karmaşalara saçmalıklara neden olmayalım.HEPİMİZ SİVASSPORLUYUZ KISACASI

kardeş bu gönülde tek sevda olur ÖLÜMÜNE SİVASSPOR

MeXeS58
21.04.2010, 16:00
senın selami!!!:mad: gıbı mılletvekılın olmaya devam ederse baska takım formaları ıle maclara gelende olur elbette

TS58
23.04.2010, 10:29
Maça gelsinler de nasıl gelirse gelsinler.

Harbi Selim
23.04.2010, 10:35
Bu konuya yorum yapan 4 kişiyi bazı derbi maçlarda bazı mekanlarda gördüm. Bende ordaydım ama rajon olsun diye Sivas formam vardı. Ama burda benden daha Sivassporlular. İnternet bulunmuş yaz olum yaz.

necmettin_akcay
19.05.2010, 10:06
sivaslıysan sivasporlu olmak ve de maça sivasspor formasıyla gelmen gerekir artık sivas lının 3 ist takımı değilde süper lige çıkmış vede başarıyla mücadele eden takım oldu SİVASSPOR bu sezonhariç bakınız bursa şampiyon oldu sivassporumuz buna 2 kez yaklaştığı halde olamadı neden bursaspor taraftarı gibi taraftar olabilseydik 3 sene önceden 2 yıl üstüste şampiyonluğu vermezdik gs ye bjk ye

kaptann58
19.05.2010, 10:30
EVET HAKLISININIZ HALA SİVASTA YAŞAYAN BAZI KANIBOZUKLAR VAR BAŞKA FORMAYLA ŞEHİRDE GEZEN ONLARI ŞİDDETLE KINIYORUM

Metal Gear
19.05.2010, 11:56
Başka takımları destekledikçe,onların formalarını alıp,onlara para kazandırıkça bu takımdan şampiyonluk beklemek haksızlıktır!

savaş2
19.05.2010, 13:21
sadece sivasspor forması giyilmeli sdatda diğerlerine izin verilmemeli bu ankara da boyle arkadaşlar..diğer paralı ve hakemler tarafında korunan takımlardan ne farkımız var ....sivasspor her zaman taraftarıyla en büyüktur ...daha 2,3 liğdeyken ğiderdik deplasman maclarına..bizler...

astaravisa
21.05.2010, 11:29
böyle arkadaşlarınızla sizde sohbeti muhabbeti kesin benim gibi.
Dışlayın.

Holigann
21.05.2010, 15:11
son zamanlarda maclara baskı atkılarla gelenlerı ben pek goremıyorum. zaten gelenlerı geldıklerıne pısman edebılecegımız staddan daha guzel bır yer olabılır mı.gordunmu tepkını gosterırsen kımse bır daha aynı hatayı yapamaz.haa stadda aval aval ızleyıp burdan bu ınsanlara kızarsan gelmeye devam ederler..zamanla ayıklayacagız bunları arkadaslar gonlunuz ferah olsun..

ShabbatShalom
31.01.2011, 10:41
Bu sene göremedim henüz başka formayla gelenleri.

Ali Selim
31.01.2011, 10:58
bu antalya maçında yanımda adamlar açmış tokat spor kaşkolünü tezarühat ediyor gülmekten yerlere yattım adeta :)

yıldızelii8
31.01.2011, 11:01
valla gardaş ne yalan söylüyüm maça Yıldızeli'nden geldim alel acele iş yerimden çıktım oda ne şapkam var ne ne atkım var direk geldim arkadaş dedi al benim şapkayı tak başına üşürsün dedi valla şapka bjk li diye başıma takmadım donarak da olsa sivasıma desteğimi verdim iykide takmamışım :)

SivasZara585858
11.02.2011, 15:16
Sivaslının sadece Sivasspor forması giymesi lazım maçımızıa giderken bence tabii ;)

HaKaN
11.02.2011, 15:36
Maclara baska forma ile gelicekler hic gelmesin Ya SİVAS YA HİC.....

muratugur58
11.02.2011, 15:52
başka takımın aksesuvarıyla maça gelenlere kusura bakmayın çok agır bir sözüm var .onların hepsinin sivaslı oluşundan şüpe ediyor ve kanından şüpe ediyorum.insan utanır kendi memleketinin takımının maçına başka bir takımın formasını ve atkısını giyenlere yazıklar olsun .lütfen bunları aranıza almayın sk olsun gitsinler rakip takım türbününe .kurura bakmayın degerli üyeler biraz bu konular beni çok rahatsız ediyor hepinizden özür gerçek traftar olanlardan.

HaKaN
11.02.2011, 16:09
ne yüzsüz herifler sivas macına hem baska forma ile geliyoalr hemde sivassporluyum diyolar oyle iş mi olur aslında baska forma ile gelenleri almıycaksın maca görcekler..yaptıkları cok ayıp.

ozledımeskıyı
11.02.2011, 17:11
kırmızı beya dedin ya antalyaspor liverpool forması giyer yine de sivasspor forması giymezler Sivasspor un değerini birgün anlayacaklar ama o gün çoook geçç olacak

zgR
11.02.2011, 17:30
eger sivas macina baska forma giyip gelenler varsa hala yaziklar olsun.lutfen o sahislara stad disinda formalarini cikarmalarini soyleyin.ayiptir.

<Sivasspor58>
11.02.2011, 18:02
2 yıl önce açılmış konuları yeniden yorum yazıp üst sıralara taşımayın ölmüş konuları hortlatıyorsunuz

yamanil
15.04.2011, 12:12
ben hafta sonu İbb maçında hiç yabancı forma giymiş Sivaslı görmedim.