Orijinalini görmek için tıklayınız : HAKKI İÇİN OYNADIK

RüStü ElmaS
17.09.2005, 22:43
Sivassporlu futbolcular Trabzonspor galibiyetini kaptanları Hakkı’ya armağan ettiler.

Cuma günü İstanbul Olimpiyat Stadyumda Trabzonspor ile karşılaşan Sivasspor aldığı bu önemli galibiyeti kaptanları Hakkı’ya armağan ettiler.

Galatasaray maçında kaptanlarının haksız eleştirilere maruz kaldığını belirten Sivassporlu futbolcular, “Trabzonspor maçına kaptanımız Hakkı için çıktık. Sahaya galibiyet için çıktık. Kaptanımızın hakkını savunmak için çıktığımız maçta hakkımızla galibiyeti aldık. Bu maçta da kaptanımız muhteşem futbol sergiledi. Kendini eleştiren kendini bilmezlere gerekli mesajları verdi. Aldığımız galibiyeti önce kaptanımız Hakkı’ya armağan ediyoruz. Bu galibiyetten de gerekli kişilerin üzerlerine düşen dersleri almasını istiyoruz. Herkes haddini bilsin. Yiğidolar ise bizi yalnız bırakmasın”dediler.
Hakikat Gazetesi

NamikKemalUlusoy
17.09.2005, 23:56
HELAL OLSUN SİZLERE KAPTAN HAKKIYI ONURE ETTİNİZ.HAKKININ HAKKINI ZİYADESİYLE VERDİNİZ.Ö.ÇAVUŞOĞLU GİBİ KİŞİLEREDE ŞAMAR OLSUN.BÜTÜN YORUMCULARADA.TOPTAN ANLAYAN ANLAMAYAN HERKES FUTBOLCULARI ELEŞTİRİYOR.FUTBOLCULAR DA MEDYA VASITASI İLE ELEŞTİRMENLERİ ELEŞTİRSE.BEN DİYORUM Kİ; LÜTFEN SEVİYELİ ELEŞTİRİ YAPALIM.HİÇ KİMSENİN ŞAHSİYETİYLE OYNAYIP,AŞAĞILAYIP,KÜÇÜK DÜŞÜRMEYELİM.SİZ ULEMA ELEŞTİRMENLER ACABA SİZ NEYİ BEĞENİYORSUN BİLELİMDE O TAKIMI VEYA O FUTBOLCUYU SEVELİM.BİZLER ÖZGÜR KİŞİLERİZ.3 YILDIZ SS.YİĞİDO LARIMIZ DAHA ÇOK CAN YAKACAK.ANADOLUNUN SESİ OLACAK.HEPİNİZİN AYAĞINA VE YÜREĞİNE SAĞLIK.SELAMLAR SEVGİLER.

lezgi
18.09.2005, 00:16
helal olsun futbolculara kaptanlarına güzel bir jest yapmışlar hakkıya haksız yere laf atanlar utansın

drummer
18.09.2005, 03:37
dayanışma ve moral vermek çok önemli......

memet
18.09.2005, 15:00
Tüm sivas sporlu futbolcu kardeşlerimi bu hareketlerınden dolayı kutluyorum ve onlar a hayatları boyunca başarılar diliyorum hakkı kaptan sen bizim herşeyimissin

GeCeVeMaVi58pRf
18.09.2005, 16:11
evet bu macı sivassporlu futbolcular ruhunu sahaya koyarak hakkı baba için oynadılar vfe gecen hafta yapılan haksız yorumlara en güzel cevabı verdiler tebrik ediyorum hepsini...

sinan58_34
18.09.2005, 17:10
BİZ HERZAMAN FUTBOLCULARIMIZIN YONETICELIRIMIZIN ARKASINDAYIZ KIMSE DIL UZATAMAZ FUTBOLCULARIMIZ KAPTANLARI ICIN OYNAMIS JEST YAPMISTIR BURDAN ONLARA TESEKURLERIMIIZI ILETIYORUZ ISTE DAYANISMA BUDUR BIZIM TAKIMDA DAYANISMA HOSGORU OLDUGU SURECE HEDEFIMIZE ULASACAGIMIZA INANIYORUM

ISTE ANADOLU TAKIMI ISTE SIVAS

twity_58
18.09.2005, 17:27
HAKKI SENI YARADANA GURBAN CANIM YIGIDOM BENIM arkandayız senınleyız butun takım ve bız taraftarlarınız basarılarından dolayı senı kutlar basarılarının devamını dılerızz.......

serhankaburcuk
18.09.2005, 17:51
Hakkı seni seviyoruz...Altın yere düşmekle pul olmaz sen bizim herşeyimizsin...Bu galibiyettede senin payın çok fazla ....

bbptek58
18.09.2005, 18:21
işte yiğidoluk işte sivasllılık budur sivasta hiç kimsenin sırtı yere gelmez

ErdalGüler
18.09.2005, 19:05
Hakkı seni seviyoruz... Altın yere düşmekle pul olmaz sen bizim herşeyimizsin...Bu galibiyettede senin payın çok fazla ....

Hakkı'nın maçtan sonra bazı insanlara söylediği bir laf vardı... "Kimsenin onurunu kırıcı laf etmesinler. Yine de onlar benim abilerim"...

Helal olsun Hakkı

tekne
18.09.2005, 20:35
Sevgili arkadaşlar kaptanımız Hakkı aslında Sivassporu gündeme taşıyan ve de yıllarca unutulmayacak bir davranışla takımı bir hafta manşetlere taşıdı. Kendisi bu hareketinden dolayı Sivasa yaptığı reklamın maddi karşılığını inanın hesaplayamaz. Lige yeni geldik ve artık 4 büyük biziz. Unutmayın 2 saat televizyonlar bu penaltıyı ve sivassporu konuştu.

ich_liebe_dich
18.09.2005, 20:55
ŞAMPİYON YİĞİTLERE HELAL OLSUN BÜYÜKLÜK BUDUR TAKIM RUHU BUDUR
BÜTÜN ALEM BİLSİN

HER ZAMAN HER YERDE ÖLÜMÜNE SİVASSSSSSS

<<<<<<<ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ<<<<<<<<<