Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Bomba Gibi Geliyorum'

Abdullah DuMaN
10.02.2009, 10:27
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/7_242635_bombagibibb_414_232.j pg

Sivas´ın yeni transferi Murat Erdoğan iddialı açıklamalarda bulundu. Başarılı futbolcu, "Takıma iyice alıştım. Taraftar şimdi beni izlesin" diye konuştu.
Cezası nedeniyle oynayamadı
Sivasspor'un uzun süre peşinden koştuğu ve devre arası transfer döneminin bitmesine saatler kala kadroya katılan Murat Erdoğan, mükemmel bir takımda olduğunu belirtti. Cezası nedeniyle henüz resmi bir maça çıkamayan ve antrenman eksiği bulunan 33 yaşındaki oyuncu, “Oldukça hırslı bir şekilde çalışıyorum ve eksiklerimi her geçen gün kapatıyorum. Takımda tatlı bir forma savaşı var ve ben de buna dahil oldum. Taraftarlarımız şimdi beni izlesin. Bomba gibi geliyorum” dedi.

‘Bir ilke imza atacağız’
Ankaragücü'nde son zamanlarda yaşanan tüm sıkıntılara rağmen çok güzel günlerinin geçtiğini belirten Erdoğan, “Ancak istemediğim bir şekilde kulüple yollarımız ayrıldı. Artık hepsi geride kaldı ve aklımdaki tek şey Sivasspor” ifadesini kullandı. Sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını da kaydeden başarılı orta saha oyuncusu, “Şampiyonluğun en iddialı ekiplerinden birisiyiz. Hepimiz buna gönülden inanıyoruz. Anadolu kulübü olarak, bu sene bir ilke imza atacağız” şeklinde konuştu.

Yiğidolar hazırlıklara başlıyor
Kocaelispor karşılaşmasının ardından, 2 gün izin verilen Kırmızı-Beyazlı futbolcular Bursaspor maçının hazırlıklarına bugün başlıyor... Teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde, Yiğidolar’ın günde çift idman yaparak zorlu Bursaspor maçına hazırlanacağı öğrenilirken, takımda Hayrettin dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Kasığında ağrıları bulunan Tum’un ise tamamen iyileştiği bildirildi.

SS'li
10.02.2009, 10:36
Sivasspor forması altında murat'ın futbolunu merakle bekliyorum. Muhtemelen kendisini bursa maçında izleyeceğiz.

GLoBe-Y-Gençlik
10.02.2009, 10:36
Gel Gardaşım Gel Sivassporun Yiğidolar Mekanına Hoş Geldın..

candayanmaz58
10.02.2009, 10:48
sivasspor ankaragücü maçında dikkatimi çeken murat o maçta takımının en iyisiydi bence sivassporumuz bir yıldızla daha anlaşarak gücüne güç kattı

tanju_58
10.02.2009, 11:16
muhammed son zamanlarda büyük bi düşüş içinde.mücadele kuvveti çok eksildi.oynadığı maçlarda nerdeyse 10 kişi oynuyoruz diyebilirim.muhammedin yerine denenmesi gereken bir futbolcu...

memet24
10.02.2009, 11:37
bencede muhammettin yerine erdogan süper olur............

oguzhan_1616
10.02.2009, 11:56
Mohamed Ali Bence Artık Güzel Oynayamıyor geçen sene güzeldi bu sene ne oldu acaba geçen sene gol kralı olduğu zamanlar vardı uzun bir zaman da gol atmadan gol kralı oldu geçen sene 8 golü vardı ilk yarı sezonu 10 golle kapattı birde sakatlanmıştı...Şuan 1 golü var o da süper:)

SempaticH
10.02.2009, 11:58
geçen sene ben burda yazmıştım murat erdoğan gibi bir orta sahamız olsa iyi olur diye geç oldu ama iyi oldu bence kendini gösterirse orta sahamız güçlenecek ortasahamız emin ellerde olacak başarılar murat hoş geldin aramıza allah utandırmasın hadi bakalım kolay gelsin yiğido

MERİÇ
10.02.2009, 12:09
muhammed gercekten cok formsuz biraz iyi oynarsaa bıle muhammedi keser :) bu transferi ilk duydugum zamn muhammede klube yolu gozuktu dıye dusunmustumm haala da oyle dusunuyorum :)

ZALIM_58
10.02.2009, 12:30
BENCEDE ARTIK MUHAMMETİN MİLADI DOLDU ARTIK KULUBEDE OTURMA ZAMANI GELDİ

GuNaY
10.02.2009, 14:09
Muhammedin form düşüklüğünü göz önüne alarak bizlerde senden çok şey bekliyoruz. Takıma uyumda bir sorun olmayacağından eminim, kardeşlik ve arkadaşlık duygusunun ön planda tutulduğu, sistemin oturduğu bir takımda oynamak çok kolay.

YigidoGenclik38
10.02.2009, 14:28
evet murat erdogan kamanan gibi bi patlamada senden bekliyoruz

atabey07
10.02.2009, 14:46
İKİNCİ LİG DE MUHAMMED ALİ ÇOK İYİ FUTBOL OYNAR FİRİKİKTEN BAYAĞI GOLLERİNİ İZLEDİM AMA ŞUANDA MAÇLARDA HİÇ BİR VARLIK GÖSTEREMİYOR. ONUN ARTIK DİNLENMESİ LAZIM.

muhsin koçak
10.02.2009, 14:46
BENCEDE ARTIK MUHAMMETİN MİLADI DOLDU ARTIK KULUBEDE OTURMA ZAMANI GELDİ

Neye göre değerlendiriyorsunuz M.ali'nin miadının dolduğunu? Yaşsa eğer Murat Erdoğan M.Alinin abisi olacak yaşta.
M.ali bu kulübe çok hizmet etmiş ve bugün buralara gelmemizde başrol oynamıştır,bundan sonrada hizmetleri olacaktır fakat yaşadığı sakatlık ve uygulanan yanlış tedavi sonucunda futboldan uzun süre ayrı kaldı,gücünü toplaması için biraz zaman ihtiyacı var.
Murat Erdoğan Türkcell süperliğden transfer edebileceğimiz en iyi oyunculardan biri,bildiğimiz Murat gibi olursa takıma çok güç katacağından eminim.

pover58
10.02.2009, 14:48
ben hep yazıyorum muhammed artık bu takıma ayak uyduramıyor m erdogan muhammed
i keserse takım adına çok iyi olur diye düşünüyorum.

kempes
10.02.2009, 15:19
uzun lig maratonunun kalan kısmında tecrübeli futbolculara da zaman zaman ihtiyaç duyulacağı kesin
Ankaragücünün son dakika sendromu yaşadığı, hakemin verdiği faul kararından sonra tehlikeyi bertafar etmeye konsantre olamadıkları ve neticesinde ucuz bir gol yiyerek rakibimize 3 puan kazandırdıkları aşikar
tecrübe bazı maçlarda puana dönüşecektir

korsan hüsam
21.02.2009, 16:41
:Dmurat iddıalı geldi inşallah iddiasını yitirmezde oynar:)