Orijinalini görmek için tıklayınız : Temiz (!) Lig Besiktas - Ist Belediye...

myway
27.02.2009, 21:26
Gokhan zanin tertemiz(!) golu..Skoru 2-1 e getiren tertemiz (!) gol

http://resimzade.com/Show.html?i=2292

RECEP_YÜKSEL
27.02.2009, 21:30

Çok temiz bir lig bir tarafı beyaz bir tarafı siyah

***BEYAZ*** ***SİYAH****
SİVASSPOR *** DÖRT KÜÇÜKLER***

58gürünlü35
27.02.2009, 21:31
Yazık bu ülkedeki hakemlere... :(

Yiğiter
27.02.2009, 21:33
Maçı izlemedim ama galiba Beşiktaşın bir golü de ofsayt diye verilmemiş..
Hem geçen haftaki ESES'in net penaltısı sonrası bu konuda şikayet etmemeliyiz bence..

zaralı ulkucu
27.02.2009, 21:35
abı ben her zaman dıyorum bu hakemler satılmıs

myway
27.02.2009, 21:36
Maçı izlemedim ama galiba Beşiktaşın bir golü de ofsayt diye verilmemiş..
Hem geçen haftaki ESES'in net penaltısı sonrası bu konuda şikayet etmemeliyiz bence..

Bu eskisehirlilerin sadece bizim lehimize hata yapiliyor gibi gostermesine sikayet olsun o zaman...

Yiğiter
27.02.2009, 21:40
Bu eskisehirlilerin sadece bizim lehimize hata yapiliyor gibi gostermesine sikayet olsun o zaman...

Zaten bu ülkede klasik mantık vardır Mustafa kardeşim..

Her takım taraftarı kendi takımlarının en sevilmeyen kulüp olduğunu,en çok hakem hatasına maruz kalan kulüp olduğunu,federasyonun yemeyip içmeyip kendileriyle uğraştığını düşünür..ESES de onlardan biri..:)

tanju_58
27.02.2009, 21:43
ya ülke olarak hakemlerle uğraşmayı bırakalım artık.insan ya bu hakemlerde robot değilki.ekran başlarında 5-10 defada izlenilipde pozisyonun ne olduğunu daha tam olarak çözemeyen insanların salise içerisinde karar vermek zorunda olan hakemlere etmedikleri laflar yüzünden Türkiyede başarısızlıklar hep hakemlere kesiliyor.

hadi Türkiyede hakemlere bağlanıyor başarısızlıklar ama avrupada neye bağlanıcak.

uyanalım artık Türk futbolu çok kötü durumda.bakıyosunuz ukraynadan,italyadan almanyadan rusyadan 4-5 er takımlarla avrupada başarı arıyor.Türkiyemizden topu topu 1 tane. biz hala türk takımları olarak başarısızlıkları hakemlere bağlamaya hakemlerle uğraşmaya devam edelim...

sivasli215
27.02.2009, 21:47
beşiktaş her sene yaptığı yanlış transferler sonrasında gelen başarısız sonuçları federasyon ve hakemlere bağlayarak bu konuda tüm türkiyeye örnek oldu!!!
bu maçı izlemedim ama su pozisyon çok net ofsayt!
ama önemli olan 3 puan
48 saat sonra hepsi unutulur,3 puan baki kalır...

murtes
27.02.2009, 21:50
tanju gözüm bugün seni aradım işe gitmişşin senide hava alanına götürecektim

etzel1967
27.02.2009, 22:08
son iki haftada bjk lehine yapılan hatalar var...ancak bunlar hasıraltı edilirken eskişehir maçındaki penaltı tantanası yapılıyor...

Yiğiter
27.02.2009, 22:17
son iki haftada bjk lehine yapılan hatalar var...ancak bunlar hasıraltı edilirken eskişehir maçındaki penaltı tantanası yapılıyor...

Eskişehirliler Anadolu'nun yıldızıyız diye övüne dursun,bizim maçta verilmeyen bir penaltıya yürüyüşler yapa dursun,atı alan üsküdarı geçiyor..:rolleyes:

etzel1967
27.02.2009, 22:25
Eskişehirliler Anadolu'nun yıldızıyız diye övüne dursun,bizim maçta verilmeyen bir penaltıya yürüyüşler yapa dursun,atı alan üsküdarı geçiyor..:rolleyes:

bakın sevgili kardeşlerim...sadece eses değil, ligde yıllardır boy gösteren ama elle tutulur doğru dürüst başarısı olmayan takımlar (başarı derken lig şampiyonluğunu kastediyorum) sivasın 4 sene de geldiği noktayı kıskanıyorlar...neden biz değil de dünkü sivas diyorlar...müthiş bir çekememezlik var...kayseri, bursa ve eskişehir maçlarına bir daha bakın...söze gelince hepsi anti bizans yaşasın anadolu diyor, bu laflar martavaldan öteye gitmez...her üçü de sivas maçında sezonun en futbollarını en hırslı mücadelelerini sergilediler...hacettepe, ankaragücü, gaziantep ve gençler maçında ruh gibi sahada dolaşan esesin bizim maçta nasıl yırtındığını ve maç sonrası sivasa karşı sarfettikleri terbiyesizce sözleri gördük, duyduk...elbette biz kimseden himmet beklemiyoruz ve kimsenin lütfuna ihtiyacımız yok...sivassporun yenemeyeceği ve yenmediği takım da yok amma gene de bu takımların sivasspor maçlarına nasıl motive oldukları da ortada...

sivas şampiyon olursa, allahın izniyle, bunun ne büyük bir ihtilal olduğunu o an daha çok anlayacağız...

fatihtuztas
27.02.2009, 22:28
işte istanbul takımları şampiyon olursa ancak böyle haksızlıklarla olur.ama biz inşallah alın terimizle şampiyon olacağız.

bortecine
27.02.2009, 22:33
Hakemleri konuşmak bize yakışmaz. Hele sekiztaş bizleri hiç ilgilendirmez.

bortecine
27.02.2009, 22:34

Bu dediğinde doğru. Halbuki fb gs maclarında neler olmuştu o zaman sesi çıkmayanların bizim macta seferberlik ilan etmeleri Anadolu takımlarının birbrilerini çekememelerinin kanıtıdır.

omercoskun
27.02.2009, 22:37
bizim lehmize olan hakem hata sında susmak bilmiyolardı herkes es-es in penaltısı yendi sivas haksız puan aldı die feryad ediodu. Bakın bakalım kimsenin sesi çıkacakmı bu ofsayt gölüne !!! imkansız. ;)

noname87
27.02.2009, 22:43
açık ofsayt geçen hafta sivokun eduardoya maç 0-0ken açık penaltısı da görülemedi :mad:

GuVeN
27.02.2009, 22:55
bakın sevgili kardeşlerim...sadece eses değil, ligde yıllardır boy gösteren ama elle tutulur doğru dürüst başarısı olmayan takımlar (başarı derken lig şampiyonluğunu kastediyorum) sivasın 4 sene de geldiği noktayı kıskanıyorlar...neden biz değil de dünkü sivas diyorlar...müthiş bir çekememezlik var...kayseri, bursa ve eskişehir maçlarına bir daha bakın...söze gelince hepsi anti bizans yaşasın anadolu diyor, bu laflar martavaldan öteye gitmez...her üçü de sivas maçında sezonun en futbollarını en hırslı mücadelelerini sergilediler...hacettepe, ankaragücü, gaziantep ve gençler maçında ruh gibi sahada dolaşan esesin bizim maçta nasıl yırtındığını ve maç sonrası sivasa karşı sarfettikleri terbiyesizce sözleri gördük, duyduk...elbette biz kimseden himmet beklemiyoruz ve kimsenin lütfuna ihtiyacımız yok...sivassporun yenemeyeceği ve yenmediği takım da yok amma gene de bu takımların sivasspor maçlarına nasıl motive oldukları da ortada...

sivas şampiyon olursa, allahın izniyle, bunun ne büyük bir ihtilal olduğunu o an daha çok anlayacağız...

katılıyorum..yalan anadolu kardeslıgı muhabbetı,istanbul takımlarının yapmadıgını yapıyo anadolu takımları,sonra da sizleyız hıkayelerı.. bizle olmasınlar,baksınlar kendı ıslerıne..

blacksky
27.02.2009, 22:58
Biz de hakem hatalariyla gecen hafta lider olduk, abartmaya gerek yok.. isimize bakalim, insallah hakemler fener macinda dogramazlar bizi.

titizyiğido
27.02.2009, 23:02
evet arkadaşlar.....şuan tam ayak oyunlarının oynanabileceği haftalara giriyoruz............burada iş yönetimimize düşüyor bu tür hataları her platformda dile getirmeliler.........en azından bu kadar aleni olarak hata yapamasınlar..................

FANATIK YIGIDO
27.02.2009, 23:12
yarin insallah hakemlere kurban gitmeyiz bunlar hekemse bende insandeyilim bu hakemler avrupada birak mac yonetmeyi koyun bile gudemezler:mad:

effenberg
28.02.2009, 10:16

Bunu görmeyen hakeme nasil 1.lige mac verilir????

Diger yan dan maca tam olarak tv den bakmtim Hakem elin den geleni yapti sag olsun sanirim mac dan sonra bir bjk koskolu almistir.:D

Birde mac boyunca Belediye Futbolcularina ve Teknik ekibine devamli Küfür edildi bakalim ceza alacaklarmi?

H_Turan
28.02.2009, 10:21
Birde Diyorlarki Sivas hakemlerle gidiyor diye asıl bunlar hakemlerle gidiyor.

myway
28.02.2009, 10:23
Bunu görmeyen hakeme nasil 1.lige mac verilir????

Diger yan dan maca tam olarak tv den bakmtim Hakem elin den geleni yapti sag olsun sanirim mac dan sonra bir bjk koskolu almistir.:D

Birde mac boyunca Belediye Futbolcularina ve Teknik ekibine devamli Küfür edildi bakalim ceza alacaklarmi?

bjk inonu stadinda da bi kac sefer mac izledim... tv den duydugunuzdan cok daha fazla kufur ediliyor... O normal bi sey oldu artik dunki edilen kufur kufur sayilmaz onlara gore nicelerini gorduk ceza almadan kurtulduklari... O stadda bir bjk- trabzon maci bilirim 2005 yilinda...

Forza Beşiktaş!
18.03.2009, 21:28
Bazı Gökhan Zan'ın attığı gole ofsayt derken önceden verilmeyen çok bariz golü görememişler veya görmek istememişler. Ayrıca aralarında maçı izlemeyip de olaya sırf antilik olsun şeklinde bakan ve de sonuçta komik duruma düşenler var. Bu golden yaklaşık 25 dk önce attığımız tertemiz gol verilseydi hiç byle tartışmalar olmayacaktı. Ayrıyeten Rüştü'nün kendisine küfreden insanımsıları alkışlamasına sarı kart verip de Bebbe'nin Toraman'ı biçmesine sesini çıkartamayan zihniyeti de kutluyorum(!)

Murat ARICI
18.03.2009, 21:31
BEŞİKTAŞ AMACINA ULAŞTI HAKEMLER SAHA İÇİNDE BÜYÜK BABALIK YAPIYOR ONLARA ARTIK...

Forza Beşiktaş!
18.03.2009, 21:36
BEŞİKTAŞ AMACINA ULAŞTI HAKEMLER SAHA İÇİNDE BÜYÜK BABALIK YAPIYOR ONLARA ARTIK...

Kim kime kıyak geçiyor görüyoruz! Eskişehir maçında bariz elle oynamayı veremeyen de hakem, Nobre'nin bariz golünü vermemenin ardından bi tarafları tutuştuktan sonra bu tip vakaları gösteren de hakem işte insan evlatları! Sivok'un Ankaralı adamın ayağına basması 4 maç Volkan'ın Eren'e tepmesi 2 maç! Bu mu lan adalet!

esentepeli58
18.03.2009, 22:06
tehdit baskı para hal bu işte ......