Orijinalini görmek için tıklayınız : FENERBAHÇE TARAFTARI...

bortecine
28.02.2009, 10:00
Bir saat kadar fenerbahcenin taraftar sitesi antu.com a girdim herkez sivasın şampiyon olmasını istiyorum. diyor. Bir kaç mesajıda buraya taşımak istedim. Bunlar kadar artık bizde inanalım.

M.D
Sanirim Sivasspor sampiyon olacak.

Bu gucumuzle Sivassporu yenebilecegimizi pek sanmiyorum.

Hakkeden kazansin.
.............................
Baran

biz nasıl olsa şampiyon olamayacaz görüntü öyleeee sivas yensın bizi yenıpde lazlara ve cınconun ekmeğine yağ sürmeyelim
.............................. ...........

22.02.2009 11:43 Pazar #53

Fenerli Baba
Turkcell Süper Lig 22.Hafta Fenerbahçe - Sivasspor

Bari Sivas´i engellemiyelim...

.............................. .......

22.02.2009 11:54 Pazar #54

AhMeTfB

bizden bişey olmıcağı belli oldu hiçolmassa sivasa yardım edelim

.............................. ..........
unihamburg

Ya hocam sen hala sampiyonlukta misin? Kacti o tren...

Bari Sivas´in yoluna tas koymayalim.

Gecen sene bizim yüzümüzden UEFA´ya kalamadilar‚ bu senede bizim yüzümüzden sampiyonlugu kacirmasinlar bari...

Gerci biz böyle oynarsak Sivas bizi rahat yener...
.............................. ...............

22.02.2009 15:39 Pazar #63

burak35

Kazanıp Sivasa çelme çakmaktansa ve galibiyetle eziklere şampiyonluk yolunu açacaksak varsın kazanmayalım .

.............................. ....

22.02.2009 16:47 Pazar #65

ili34

Sivasspor favori bence

.............................. .....
23.02.2009 12:02 Pazartesi #87

doguefe37

Bence kesin
Sivas´ı yeneriz.

Sonra‚

Bize de yazık olur‚ Sivas´a da...
..............................

Murat ARICI
28.02.2009, 10:02
doğru söylüyorlar fakat zaten onların bize kolaylık göstermesine gerek yok biz işimize bakacağız..

burak_baykal
28.02.2009, 10:06
buradan tüm fenerbahçenin iyi ve kötü gününde her zaman desteğini esirgemeyen ve fenerbahçenin büyük taraftarı antu ve gfb grubuna bir sivasspor taraftarı olarak bizlere böyle güzel yazıları yazan değerli abilerimize ve kardeşlerimize sevgilerimi iletirim.Ve burada bize paylaşan değerli arkadaşımızada teşekkür ederim.spor sevgi ve kardeşliktir.sporda teröre hayır sporda birli ve beraberlik benim için en önde gelir.kim şampiyon ulrsa olsun ama hepimiz kardeşiz.

GLoBe-Y-Gençlik
28.02.2009, 10:10
paylaşım için teşekkürler...........

mysuskunx
28.02.2009, 10:58
Gümbür Gümbür Geliyoruz Be Türkiye

etzel1967
28.02.2009, 12:58
fener taraftarı, diğer istanbul takımlarının taraftarlarına göre bize daha fazla sempatiyle bakıyor, bu bir gerçek...inönü ve ali samiyende dünya kadar küfür yiyen takımımıza fb stadında küfredildiğini duymadım....ancak, kimsenin bize kolaylık göstermesine ihtiyacımız yok...ilk maçta feneri eze eze yendik, bakmayın skorun 2-1 olduğuna...inşallah gene yenebilecek güçteyiz...skor tahmini yapmam genelde ama bu maçı da sanki aynı skorla alacağız gibi geliyor bana...Allah yardımcınız olsun yiğidolar...

merkez_emre
28.02.2009, 13:01
ayıdan post ıstanbuldan dost olmaz

özgühertaş
28.02.2009, 13:04
öyle yada böyle biz onları burda yenecez.çünkü sivassporum bu sene ilklerin hepsini gerçekleştiriyor.

kapukaya
28.02.2009, 13:15
fener taraftarı, diğer istanbul takımlarının taraftarlarına göre bize daha fazla sempatiyle bakıyor, bu bir gerçek...inönü ve ali samiyende dünya kadar küfür yiyen takımımıza fb stadında küfredildiğini duymadım....ancak, kimsenin bize kolaylık göstermesine ihtiyacımız yok...ilk maçta feneri eze eze yendik, bakmayın skorun 2-1 olduğuna...inşallah gene yenebilecek güçteyiz...skor tahmini yapmam genelde ama bu maçı da sanki aynı skorla alacağız gibi geliyor bana...Allah yardımcınız olsun yiğidolar...

Kardeş sana katılıyorum...İnönü'de. Sami Yen'de ne ayılığımızı bıraktılar ne de yemediğimiz küfür kaldı. Saraçoğlu'nda her zaman iyi karşılandık...Durun bakalım birde bugüne neler olacak...Biz herkesi iyi karşılıyıruz..Kargalar Kediler gibi yapmazlar umarım...

sıvaslıgenç
28.02.2009, 13:49
Gerçekten 3 büyüklerin içinde Sivasspora en iyi bakan ,seven taraftar Fenerbahçe taraftarıdır.Bundan dolayı onlara teşekkür ederiz özelliklede Gfbye.

58_babacan_58
28.02.2009, 14:51
doğru söze ne denirki.gs liler bile bu maçta fb yi tutuyor.nerdeyse ittifak imzalayacaklar.Ama ben bundan anladım ki biz artık 5. büyük olduk ve bunu başkaları çekemiyor:)

emrekocturk58
28.02.2009, 14:53
tesekkürler fb taraftarına ama isteselerde istemeseler de feneri yenecez

MeXeS58
28.02.2009, 15:14

ezıklere hıc guvenılmez hemdee

AdemEmre
28.02.2009, 15:20
BUGUN FENERİ YENECEĞİZ :)

En kötü ihtimalle berabere kalırız

Tuncay
28.02.2009, 15:23
Mantikli bir fener taraftari var anlasilan.Bizi engellemeleri onlara bir faydasi olmaz. Ama fener ve diger takim taraftarlari bir gun sivassporun gucunu anlayacak, tum basarilar tepside sunulmuyor bizlere,soke soke alacagiz.

GLoBe-Y-Gençlik
28.02.2009, 15:32

Katılıyorum Emre Kardeşim Haykırarark Antı Istanbul

kurtay58
28.02.2009, 15:54
Beş yıl önce bende Fenerbahçeliydim. Şimdi onlar SİVASSPOR'lu oldular. Şu ALLAH'ın işine bak. Sağolsun bizi buralara taşıyanlar.

PRoFeSSioNaL
28.02.2009, 15:56
iSteseLerde iStemeseLerde SiVAS Sampiyon ;)

ultrasHooligans
01.03.2009, 00:17
en buyuk sivasspor oleeey. şampiyon sivaasss

yusuf_yusuf
01.03.2009, 00:19
bak ya sole bır yazı var BİZLER İNANDIK SİZDE İNANIN siz fenere bole maçısatark mı ınanıyorsunuz da bıede inann dıyorsunuz ya

Dark Force
01.03.2009, 00:20
Baya umutsuzlarmış yendiklerinde avantaj sağlıycaklardı yendiler yola devam ediyorlar...matematikle problemleri var galiba...biz işimize bakalım ayrıca teşekkürler...

deplasman
01.03.2009, 00:48
maç içerisinde yer yer bağırdıkları bazı şeyler hoşuma gitmedi yakışmadı

spainloco
01.03.2009, 00:52

Aynen öle kardeş demedikleri kalmadı ! nasıl istiolarsa bizim sampiyon olmamızı !

deplasman
01.03.2009, 00:58
ne istemesi kardeşim yüzmüze başka arkamızdan başka seözler ediyorlar
bunlar bizi istemıyor

sinan*58*
03.03.2009, 19:17
arkadaslar siz bunlarin yazdiklarini ciddiye almayin ellerinden gelse bizi kumeye dusururler sakin bize bizden baskasi dost oolmaz ne fb ne bjk ne gs hic biride bizim sonpiyon olmamizi istemiyor sakin yalan sozlerine kanmayin hepsi timsah gozyaslari sivaslinin dostu sivaslidir.

S1vasLee
03.03.2009, 20:05
Çok doğru söylüyorlar ağızlarına sağlık........................ .....

boysofhell
04.03.2009, 17:08
Aynen öle kardeş demedikleri kalmadı ! nasıl istiolarsa bizim sampiyon olmamızı !

bu senaryolar çok oldu türkiyede. helede ş.ligine direk gidecek bu yıl şamp. olan takım. sivasın işi çook zor. inönüde ve samiyende maçı var daha. çok zor gözüküyor

hursit0658
04.03.2009, 17:31
msj dikkat edersek diğerleri olmasında diye bizi istiyorlar amaç sivasın şampiyonluğu değil rakip gördüklerinin şampiyon olmaması

GLoBe-Y-Gençlik
04.03.2009, 17:59
Gfb Yenmek Çok İyi Olucaktır.................

hulya5858
04.03.2009, 19:53
NEDEN BİLİYORMUSUNUZ :)
İSTANBULUN YARISI SİVASLI VE EN ÇOK TA FENERBAHÇE TARAFTARI VAR
EE İNSAN MEMELEKTİNE KABALIK YAPABİLİRMİ :)))
YAPMAZZ HELEDE SİVASLI OLMA GİBİ Bİ GURURU VARSA HİÇ YAPMAZ
FENERBAHÇELİYİM MEMLEKETİMİN TAKIMIYLADA GURUR DUYUYORUM.

astaravisa
04.03.2009, 22:42
sizin gibi zihniyet var oldukça işte bu nedenle Büyük takım olamayız. ayıp!

sivasli_boy
04.03.2009, 22:53
Beyler bırakın bunları bize bizden baska dost yok gecen sezon bizi uefa dan eden fenerbahce degilmiydi ??? Bırakın bu 4 buyuk yalakalıgınıda her sartta sadece yenince degil yenilincede takimina insan nasıl sahip cıkar onu dusunun...

karahisarli
04.03.2009, 22:56
sivasima destek veren herkese tesekkürler

azgeç
04.03.2009, 23:17
hala yok dost olmaz bilmem ne olmaz ... biraz akıllı olun denge kuralım dengeee... trabzon-gs ittifakı var karsımızda fenerden neden dost olmasın bize ... fener yarın gidecek inönüde kartala vuracak işimize gelmez mi ? o zaman bıraksın bjk ye dost olmaz ki nie olsun .... denge kuracagız gerektiginde dost olacak gerektiginde rakip ;)

MeXeS58
05.03.2009, 00:41
hala yok dost olmaz bilmem ne olmaz ... biraz akıllı olun denge kuralım dengeee... trabzon-gs ittifakı var karsımızda fenerden neden dost olmasın bize ... fener yarın gidecek inönüde kartala vuracak işimize gelmez mi ? o zaman bıraksın bjk ye dost olmaz ki nie olsun .... denge kuracagız gerektiginde dost olacak gerektiginde rakip ;)

BOYLE SACMA SAPAN SOZLER KULLANMA EZIK SEMPATIZANI GIT ANGUT.COM A ORDA YORUM YAA NE İŞİMİZ OLUR BIZIM EZIKLERLE zaten basımızda ıkı tane var onlar yetıyorr yorma sen guzel kafanıı(anlayan anladı)

dekonline
06.03.2009, 10:42
doguefe37

Bence kesin
Sivas´ı yeneriz.

Sonra‚

Bize de yazık olur‚ Sivas´a da...

Benim mesajımdı bu arkadaşlar. Yaptığım yorumun bugün de arkasındayım. Bu galibiyetten sonra önümüzdeki haftalar yine yenilip Sivasspor'un şampiyon olmasına engel olursak gerçekten çok üzüleceğim. İnşallah ligi ilk iki sırada bitiririz, samimi söylüyorum benim için hangisinin birinci olduğu hiç önemli değil.

emreakbulut58
10.03.2009, 16:13
işte gerçek taraftar doğruyu söleyen hep takımım demeyen taraftardır
paylaşım için teşekkürler

ofozturk
10.03.2009, 16:34
al birini vur ötekine.
herkes kendi çıkarına olunca dost most ayaklarına yatıyor. bjk taraftarı her sene istanbulda küfür eder. gs taraftarı öyle. bunlar böyle.
nerde bunların dostlukları. önlerinden biraz birşeylerin gideceğinin farkına vardılar ya artık dost ayakları da bitti. sahte dostlar.
bırakın ya bize kimse dost olmasın biz kendi içimizde birbirimize düşman olmayalım yeter. ayrıca bu aşamadan sonra sivaslı olupta hala fb sempatizanı varsa aramızda onlara da yazıklar olsun. kınıyorum o eziklerin takımını tutanları.

memet24
10.03.2009, 16:40
sivaslının sivaslıdan başka dosttu yok dost dedik anadolu takımı dedik bunlara kayseri,bursa,ankara bizi üzen bizden puan almak için elinden geleni yaptılar hiç bir şeye iddaları olmadı takdırde.söze gelince anadolu ne anadolusu istanbul yalakası bunlar...........

atababa111
10.03.2009, 16:48
3 Büyük sempatizanları lütfen gelmeyin kardeşim şu siteye yorum yapmayın.iyice içimizi parçalıyorsunuz.ayıptır ya.

Yasemin1907
03.04.2009, 13:57
buraya üye olurken böyle biseyle karsilasacagimi düsünmüyordum acikcasi
Fenerbahce topigi bile varmis dedim sevindim
ama madem dost ve baska takim taraftarlari istemiyosunuz böyle seyler söylüyorsunuz
neden böyle bi konu aciyorsunuz diger taraftarlar icin
onu anlayamadim

GuVeN
03.04.2009, 14:04
ama madem dost ve baska takim taraftarlari istemiyosunuz böyle seyler söylüyorsunuz
onu anlayamadim

bi kaç kişinin yorumu herkesı baglamaz.ısteyen ıstedıgı takımı tutar.kımsede bu sıtenın sahıbı degıl,tabıkı dusuncelerınızı gelıp burada paylasabılırsınız..kımse kımseye dayatma yapmamalı..

GokhanTurna
03.04.2009, 14:04
onu anlayamadim

Bizim her takıma saygımız vardır saygısızlık yapılmadıgı sürece. türkiyenin cömert ve taşkınlık yaratmayan taraftarı bişi yapıyorsa bi bildigi vardır. Çok saygısızlık gördük diger takımlardan bugüne kadar.

haksız yere kimseye bi kötülügümüz olmaz kardeşim. feneride severim hiç değilse bjk ve gs taraftarı gibi değilsiniz

Yasemin1907
03.04.2009, 14:08
bi kaç kişinin yorumu herkesı baglamaz.ısteyen ıstedıgı takımı tutar.kımsede bu sıtenın sahıbı degıl,tabıkı dusuncelerınızı gelıp burada paylasabılırsınız..kımse kımseye dayatma yapmamalı..

bu kac kisi yüzünden zaten düsüncelerim degismez benim
hala sivassporu destekliyorum bu sene sampiyon olmalarini istiyorum

GokhanTurna
03.04.2009, 14:09
bu kac kisi yüzünden zaten düsüncelerim degismez benim
hala sivassporu destekliyorum bu sene sampiyon olmalarini istiyorum

Teşekkürler inşallah sizde ilk 3de kalırsınız:)

Yasemin1907
03.04.2009, 14:11
Teşekkürler inşallah sizde ilk 3de kalırsınız:)

insallah ama dedemiz gitmeden zor
bi beklentim yok bu sene

SenSetik
03.04.2009, 14:23
onu anlayamadim

bizim fenerlisine gslisine kocaelisporlusuna veya kayserilisne bir lafımız yokki...

ben şahsen hem Sivassporlu hemde (stepne olarak) istanbul takımları tutana gıcığım...ya Sivassporlusundur yada herhangibir takım...Dikkat edersen başlık "rakip taraftarlar forumu" ....ikiyüzlü taraftarlar forumu değil...o yüzden için rahat olsun saygı sınırları içerisinde sitemiz herkese açıktır ve öyle kalacaktır...ama ikiyüzlülere değil...

tunga
03.04.2009, 14:26
yazıklarrrrrrrrrrrrr olsunnnnnnnnnnnnnn bu yorumu burayaaaa taşıyanaaa yazıklarr olsun buna burdaaa izin verene yaqzıklarrr olsun buna teşekkür edene ist yALAKALARI altınzıdaki formaları çıkarttın sonra gelin hiç bir takım istemiyo bunu bilin şampiyonluğu bize bziden başka dost yooooooooook koyun kafanıza .aldatmacaaaa hepsi dellendim ya bu topiği görünce site yönetimini kınıyorum izin verdikleri için neden gayet açık çünki sevgilerimle :::::::::::::::::::::::::::::: :::( birisi gfb ye tşk diğeri ua ya diğeri çarşıya yok böle bişi burdakllerde fb li destekçiler) YAZIKLARRR OLSUUUUUUUN

tunga
03.04.2009, 14:27
yalaka taraftar istemiyoruzz o kadar

Yasemin1907
03.04.2009, 14:34
bizim fenerlisine gslisine kocaelisporlusuna veya kayserilisne bir lafımız yokki...

ben şahsen hem Sivassporlu hemde (stepne olarak) istanbul takımları tutana gıcığım...ya Sivassporlusundur yada herhangibir takım...Dikkat edersen başlık "rakip taraftarlar forumu" ....ikiyüzlü taraftarlar forumu değil...o yüzden için rahat olsun saygı sınırları içerisinde sitemiz herkese açıktır ve öyle kalacaktır...ama ikiyüzlülere değil...

sen sivasli degilimki zaten istanbulluyum
yinede sivasi destekelyemez miyim?

ofgurleyuk78
yazıklarrrrrrrrrrrrr olsunnnnnnnnnnnnnn bu yorumu burayaaaa taşıyanaaa yazıklarr olsun buna burdaaa izin verene yaqzıklarrr olsun buna teşekkür edene ist yALAKALARI altınzıdaki formaları çıkarttın sonra gelin hiç bir takım istemiyo bunu bilin şampiyonluğu bize bziden başka dost yooooooooook koyun kafanıza .aldatmacaaaa hepsi dellendim ya bu topiği görünce site yönetimini kınıyorum izin verdikleri için neden gayet açık çünki sevgilerimle :::::::::::::::::::::::::::::: :::( birisi gfb ye tşk diğeri ua ya diğeri çarşıya yok böle bişi burdakllerde fb li destekçiler) YAZIKLARRR OLSUUUUUUUN

Helal olsun sana hemşehrim. Başka diyecek söz yok. Tam sözün bittiği şekilde yazmışsın. Ellerine sağlık.

GokhanTurna
yalaka taraftar istemiyoruzz o kadar

Nasıl yane abim senin yaptığın aslında ayıp biraz mantıklı olalım. Fenerbahçe taraftarına teşekkür ettik diye vatan haini mi oluyoruz anlamıyorum ben bu zihniyeti.

Buarada dediğin gibi iki takım destekleyenede yazıklar olsun.

Yasemin1907
03.04.2009, 14:35
Nasıl yane abim senin yaptığın aslında ayıp biraz mantıklı olalım. Fenerbahçe taraftarına teşekkür ettik diye vatan haini mi oluyoruz anlamıyorum ben bu zihniyeti.

Buarada dediğin gibi iki takım destekleyenede yazıklar olsun.

Fenerbahceli olupte sivasi destekleyemez miyim?
neden acaba?

GokhanTurna
03.04.2009, 14:38
Fenerbahceli olupte sivasi destekleyemez miyim?
neden acaba?

Benim sözüm sivaslı olupda hem sivası tutup hemde feneri tutanlara güzel kardeşim yanlış anlamışın sözümü.Sivaslı olmadığın halde tabiki bizi destekleyebilirsin kimse karışamaz büyük memnuniyet duyarım

Yasemin1907
03.04.2009, 14:39
Benim sözüm sivaslı olupda hem sivası tutup hemde feneri tutanlara güzel kardeşim yanlış anlamışın sözümü.Sivaslı olmadığın halde tabiki bizi destekleyebilirsin kimse karışamaz büyük memnuniyet duyarım

tesekkür ederim......
nihayet anlayan biri cikti

GokhanTurna
03.04.2009, 14:40
tesekkür ederim......
nihayet anlayan biri cikti

Nerelisin sen sivaslı değilsin anladığım kadarıyla

GuVeN
03.04.2009, 14:41

herkes gayet ıyı bılıyo sıvasımıza sıvasdan baska dost olmadıgını. sen takımını desteklersın ben desteklerım,onlarda gıder kımı desteklerse desteklerler.. buraya yonetım bu konuyu acmıssa o takımın renkdası gelır duygusu neyse yazar saygı sınırlarını asmadan. su konuda sana katılıyorum ya sıvassporlusundur yada degılsındır,ıkılı oynamanın alemı yok,ama her kutugunde sıvas yazan sıvası tutacak tutmayan olursa kabadayılık yaparım mantıgıda bıze yakısmaz.. konunun basındakı yazılara bakmadım oradakı yazılara yorumun varsa bısey dıyemem ama son yorumlar uzerıne yorum yapıyosan gereksız celallenıyorsun hemserım.. baska takımı tutan bı ınsanın sıvasa sempatı duymasına teşekkur etmek normal bı durumdur.. ole yalakalık yapmayın falan dıye ahkam kesmek sana ve yasına yakısmadı..

Yasemin1907
03.04.2009, 14:41
Nerelisin sen sivaslı değilsin anladığım kadarıyla

istanbulluyum ama yurt disinda yasiyorum

GokhanTurna
03.04.2009, 14:42
istanbulluyum ama yurt disinda yasiyorum

bi kişi bizim genelimizi ifade etmez anladın sen ne demek istediğimi

Yasemin1907
03.04.2009, 14:43
bi kişi bizim genelimizi ifade etmez anladın sen ne demek istediğimi

gayet iyi anladim ;)
bende bi degisiklik olmadi zaten :)
destege devam...

SenSetik
03.04.2009, 14:51

kim oluyor bu İstanbul yalakaları, açıklarsan sevinirim...

sen sivasli degilimki zaten istanbulluyum
yinede sivasi destekelyemez miyim?

bende bu yüzden o cevabı yazdım zaten...Sivaslı olsan bile sana zorla Sivassporu tut diyemem.Ben iki ayrı takım tutanlara söyledim onu sana değil...

tunga
03.04.2009, 14:52
BENİ HALA anlayamadınız verdiğim tepkiyi anlamadınız ben şu bu takımı diğeri başka takımı tuttuğu için değil verdiğim tepki lütfen iyi anlayın.

GokhanTurna
03.04.2009, 14:58
Antu.com da bu yorumları yazan kardeşlere saygılarımı sunuyorum. Ama bizi kendimizden başka kimsenin şampiyon olmasını istemeyiz. Şampiyonluk iddaası kalmadığı için böle destek verdiklerinide biliyorum.

SenSetik
03.04.2009, 15:04
Bir saat kadar fenerbahcenin taraftar sitesi antu.com a girdim herkez sivasın şampiyon olmasını istiyorum. diyor. Bir kaç mesajıda buraya taşımak istedim. Bunlar kadar artık bizde inanalım.

yazdığı mesaj bu...istanbul yalakalığımı yoksa şampiyonluğa inanın mesajımı?

nerden baktığın çok önemli...yaşınıza saygım var ama bende 30 yaşın üstündeyim..her açıdan olaylara bakabilmenin ve insanlara saygılı olmanın gereğine inanıyorum..burada benim takımıma ve taraftarıma hakaret eden veya olmadık yorumlar yazan rakip taraftarların bulunmasına ben ve diğer arkadaşlarım kesinlikle müsade etmeyiz...

sizde yazılanları okurken lütfen sadece kendi pencerenizden olaylara bakmayın...aksi halde Sivassporun başarısının gözardı edilişi, medyada haklarının korunmayışı gibi bazı konulara da itiraz etme hakkınız olmaz...

bu benim felsefem..karşı tarafı anla sonra anlaşılmayı bekle, anlaşılmazsan suçlu sen olma...ama sizide anlıyor ve sinirli olmanıza hak veriyorum...lütfen biraz daha sakin ve sabırlı davranalım..unutmayalımki bu site bütün Türkiye ve medya tarafından da takip edilen bir site..bu tartışmayı daha fazla uzatmanın bize bir faydası olacağını düşünmüyorum...anlayışınız için şimdiden teşekkürler sayın tunga...