Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'ın Yollarına!!!

OLCAY_58_AKKUS
05.03.2009, 08:15
Dün akşam maç bittikten sonra fenerbahçe stadında Sivası rencide etmek için '' Sivasın yollarına'' türküsünü çaldıran Fener yöenetimini eshefle kınıyorum.Maç bitmiş Fener 3-1 kazanmış sivaslılar ve futbolcular zaten moralmen yıkılmış sonra çıkıp gerzeğin biri bu türküyü stad hoparlörüne patlatıyor.Yakışıyor mu koskoca 100 yıllık külübe ve taraftarına?Siz o türküleri çalın bizim hoşumuza gider çok da severiz... niye Şampiyonlar liginde çalamadınız?Orası er meydanı er meydanında niye yoksunuz?Türkiyede almışsınız Basını ,Hakemleri arkanıza sazda elinizde hem çalıyorsunuz hem söylüyorsunuz.Büyük olmak büyüklüğünün farkında olmak demektir.Fenerbahçeyi ve yönetimini bu hakaretten dolayı kınıyorum. Bu yaptığınız Sivaslılar tarafından asla affedilmeyecek ve Allah büyük ''keser döner sap döner,gün gelir hesap döner.'' o gün bu yaptığınızı size hatırlatırız.BÜYÜTÜLMÜŞ FENERBAHÇE!

atababa111
05.03.2009, 08:41
fenerbahçe bu,biraz palazlandığı zaman kimseyi tanımaz.kimsenin de kardeş takımı falan değiliz kardeşim.olmak ta istemiyoruz.biz Sivassporuz.

kangallı58
05.03.2009, 08:46
Medya'yı arkalarına alarak hakemleri etkileri altına alıyorlar yazık bunca emege..

kangallı58
05.03.2009, 08:49
Ayrıca Emre' ve Deivid ' e gelelim bu adamlar Sivas'ı gercekten tanımıyorLar Hiç düşünmüyorlar biz rövanşta SİVAS'a gidicez hiç korkmuyorlar yazık aslında bize yazık herkesi karanfille karsılıyoruz ya Böylelerine karanfil yerine baska bisey vermek lazım ama terbiyem el vermiyor

Saygılarımla...

58_babacan_58
05.03.2009, 08:57
SİVASTA YENERSEK BİZDE ONLARA SİVAS HALAYI ÇALAR YOLLARIZ RAHAT OLSUNLAR

FANATIK YIGIDO
05.03.2009, 09:00
daha dunekadar aglayanlar sizlayanlar sivasin turkusunu calip bizle alay edip gulup eyleniyolar:mad:

Kokomo
05.03.2009, 09:19
Son derece yanlış, esef verici, rencide edici bir harekettir FB yönetiminin bu yaptığı ! Yanlarına kar kalmamalı bu hareket ! Sivas'ta bizim takım bu hareketin karşılığı olarak bize bir final onuru yaşatmalılar ! FB'yi eze eze yenmeliler ! Beklentimiz budur futbolcu arkadaşlardan ...

sivaslim58
05.03.2009, 09:29
senin başkanın golden sonra aziz yıldırımla gülerse maçtan sonrada bülent uygun ne güzel sivasın yollarınayı çaldılar derse sivasın yollarınada çalarlar dağlarınada çalarlar.sen hala neyin hesabını yapıyorsun.

spartalııı
05.03.2009, 09:29
sevgili sivassporlu ağabeylerim önce yorumumun yayınlanmasına sevindim size bir iki bişey söyleceğim bir fenerli olarak eğer sivasspor yenseydi aynı şeyleri siz yapmıyacakmıydınız türküler söyleyip fenerle alay ettiğiniz gibi balili ilk maçtan önce ne diyodu 5 ler geliriz diye neden dalga geçercesine konuşuyo gsyi yendiniz yaptığınız dalgaları herkes biliyo yani demek istediğim siz yapınca bişey yokta fb yada gs sizi yenip dalga geçersemi gururunuza yediremiyosunuz saygılarımla.........

Del Piero
05.03.2009, 09:32
fenev bizim kardeş takımımız diyenler artık bi tarflarına kına yakarlar :mad:

TRAPER
05.03.2009, 09:35
Dün akşam maç bittikten sonra fenerbahçe stadında Sivası rencide etmek için '' Sivasın yollarına'' türküsünü çaldıran Fener yöenetimini eshefle kınıyorum.Maç bitmiş Fener 3-1 kazanmış sivaslılar ve futbolcular zaten moralmen yıkılmış sonra çıkıp gerzeğin biri bu türküyü stad hoparlörüne patlatıyor.Yakışıyor mu koskoca 100 yıllık külübe ve taraftarına?Siz o türküleri çalın bizim hoşumuza gider çok da severiz... niye Şampiyonlar liginde çalamadınız?Orası er meydanı er meydanında niye yoksunuz?Türkiyede almışsınız Basını ,Hakemleri arkanıza sazda elinizde hem çalıyorsunuz hem söylüyorsunuz.Büyük olmak büyüklüğünün farkında olmak demektir.Fenerbahçeyi ve yönetimini bu hakaretten dolayı kınıyorum. Bu yaptığınız Sivaslılar tarafından asla affedilmeyecek ve Allah büyük ''keser döner sap döner,gün gelir hesap döner.'' o gün bu yaptığınızı size hatırlatırız.BÜYÜTÜLMÜŞ FENERBAHÇE!

ALLAH yüzümüze baksa şu fenere iki fark atsak da görsem o zman biz kendi stadımızda sivasın yollarınayı caldırırız.

Del Piero
05.03.2009, 09:50
Eğer bu siteyi sivasspor yöneticileri teknk heyeti futbolcuları okuyorsa eğer bu başlığı okurlarsa onlardan tek istediğim..

Allah'ınızı severseniz sizlerden tek isteğim... vurun kırın parçalayın ölesiye oynayım ama şu fenerlilere karşı bizi ezdrmeyin istanbula karşı bizi ezzdirmeyin...

Vee bizimle dalga geçen herkeze laflarını ye-di-rin !!!

konartr58
05.03.2009, 10:00
değerli sivassporlular
öncelikle futbolun yenmek yenilmek adına kurulu bir oyun olduğunu bazen hiç yenilmez denilen takımların yenilir mi denilen takımlara yenildiğini görmekteyiz.Yenildi isek güzel olmadı.Ama yenildik.Herşey bitmiş değil.Ama bundan da oyuncularından,çalıştırıcısına ,yöneticisine ve ve seyircisine kadar hepimize düşecek dersler vardır.
bazen insanın zoruna giden bazı şeyler insanın hayrına da olabiliyor.Feneri liğin dışına itse idik belkide bundan sonra trabzon,beşiktaş ve galatasaray maçlarına asılmayacaktı.Şimdi onları yenmesi demek biizm lehimize bir sonuç olacaktır.Önemli olan bundan sonra bizim fener bahçe ve galatasaray ile puan farkını koruyacak şekilde sonuçlar almamızdır.
hem kupa hem de lig Sivassporun götürebileceği bir güç değil.İki kulvarda işi götürebilmek için daha kırkdokuzumuz var ki elli olalım.Sivas şimdi lige asılmalı.Bunu sadece Sivas için değil,tüm anadolu takımları adına yapmalıdır.
Sivasspor bizim adımızı taşıyan bizleri gururlandırmış her şeyden önce sivaslıları nerede olursa olsun birleştirici unsur olmuştur.Bu açıdan bile bizm için önemlidir ve değerlidir.
Yensek güzel olurdu.Yenildik.Kötü bir duygu.Ama yenildik.Atın ayağı sürçtü diye attan vazgeçilmez diye bir atasözümüz var.Daha çok maçlar yapacağız.Fener maçına takılıp kalırsak önümüzdeki maçları da kaybedebilriz.
bizimle bu yenigiyi fırsat bilip dalga geçenler olacak.küçümseyenler olacak.Bizi tahrik edip takımızdan soğutmak isteyenler olacaktır.Birliğimizi,bağlılığ ımızı bozucu etkinin yaratılmasına çalışılacaktır.başarılarımızı unutturmaya çalışanlar olacaktır.Bunlara aldrımadan en güzel cevabı ligin bitiminde vereceğimizi düşünerek ona göre silkinmeliyiz.Üzerimize atalet yığınlaşmasına izin vermeden ileriye bakmalıyız.
Evet sevgili Bülen Uygun hocamız,sende biraz kendine dikkat et.Basınla oynaşmayı bırak.İşine bak.Artık işlerin son anlarındayız.Ufak bir dikkat dağınıklığından dolayı bu işi kaybetmek asıl üüzntüyü yaşamak istemiyoruz.Artık şu toplantılardır,panellerdir,bir takım görüşmelerdir hepsini askıya al.Bu işe ne kadar önem verdiğini göster.Sen türkiye'ye lazımsın.Büyümelisin.Ama bunun yolununda Sivas'tan geçtiğini iyice anlamalısın.
Evet takımın yöneticileri.Sizlerde çok emek veriyorsunuz.Teşekkür ediyoruz.Sizlerde medya eline Sivas'ı oyuncak edecek söz ve hareketlerden sakınınız lütfen.
Takım oyuncularımız.Hepinize teşekkürler.Hepiniz Sivas için alınteri döktünüz.Emekler sarfettiniz.Ama biraz daha sabır.Biraz daha dikkat.Burada ednineceğiniz başarı sizleri daha ileriye taşıyacaktır.
Kaptan mehmet Yıldız.Sİzde artık kafanızı toplayınız.Kendinizi meşgul eden şeylerden sıyrılınız.Arkadaşlarınıza kızmakla topu ısırmakla bu işleirn olmadığını anlayınız.Bazı şeylere inanmak istemesek te özel yaşamınıza dikkat etmeniz gerektiğini anlayınız.
Evet Muhammed ile Murat Erdoğan kardeşlerimiz.Takımın büyüklerisiniz.Oyun olarak da yaş olarakda.Abilik,işine daha fazla önem veriniz.Diğer futbolcuları tek tek saymıyorum.Ama Hepsinede teşekkür ediyorum.Hepside elelrinden geldiğince canla başla çalıştılar.Olmadı.İyi iblen kazandı.Kötü olan da kaybetmedi.Bunu böyle gördü herkes.
tekrar diyorum.Bazen oyunda bizim kazanmamız kadar başkalarının aldığı sonuçlarda kazandırabiliyor.Bekleyelim görelim.İnşallah iyi olacaktır.
Evet en büyük görev düşen biz taraftarlar.Onlar bizim yavrularımız.Bizim için koşuyorlar.Bizlerin gönlümüz buruk ama onların yürekleri de yaralı.Onlara sahip çıkacak tek güç biziz.Ele ele gönül gönüle verelim büyük sivasspor için desteğimizi esirgemiyelim.Bu hafta da çok şeylere gebe.Sivas Yine arayı açabilir.Yeter ki biz kazanalım.

ZALIM_58
05.03.2009, 10:09
sevgili sivassporlu ağabeylerim önce yorumumun yayınlanmasına sevindim size bir iki bişey söyleceğim bir fenerli olarak eğer sivasspor yenseydi aynı şeyleri siz yapmıyacakmıydınız türküler söyleyip fenerle alay ettiğiniz gibi balili ilk maçtan önce ne diyodu 5 ler geliriz diye neden dalga geçercesine konuşuyo gsyi yendiniz yaptığınız dalgaları herkes biliyo yani demek istediğim siz yapınca bişey yokta fb yada gs sizi yenip dalga geçersemi gururunuza yediremiyosunuz saygılarımla.........

ARKADAŞIM BALİLİ 5 LER GELİRİM DEMEMİŞ BUNU FENERLİ OLAN Bİ GASTECİ KENFDİNE GÖRE ÇEVİRMİŞ TAMAM BUNU ÇEVİRDİLER O 5 LER GELİRİZ DEGİL 5 GÜN İÇİNDE İKİ MAÇ OLARAK SÖYLENMİŞTİR TAMAM... O FENERLİ GASTECİ KENDİNE GÖRE SİVAS A KÖTÜLEME OLARAK YAZMIŞTIR

tunga
05.03.2009, 10:54
Bunlar hep bülent hocanın hataları kimsede hocaya işine bak demiyoo ,bakın sivasspor her kesimin sevdiği takım ama sağolsun bülent sırf kendi çıkarları için sivası hedef yapıp sivası nefret edilen takım yapma yoluna gidiyoo söylemleri ile malum söylemleri hepimiz biliyoz burda yazmama gerek yok,şimdi içinde ki formaları çıkarmayanlar 2 kere düşünsünler ist takımlarının gerçek yüzlerini şahsen bende 2ci maçtan sonra kendimi ifade yoluna gideceğim inşaalllah ben yanılırım düşüncemde gerçekleşmez ,şayet öle bişi hissettiğim anda bende kendmi artık maçlardan tasarruf eder bulacağım ben bir yiğido oolarak baştakilerin yaptıklarını içime sindiremiyorum ,adamlar stad larında istediklerini çalarlar takılıp kalmayalım bu tip şeylere güzel insanlarr inşaallah ne demek istediğimi ifade edebilmişimdir çünki acaip derecede gerginim .yağmurda karda çamurda fırsat bulduğumda deplasmanda her yerde arkasındayım takımımın ben gerçek YİĞİDO yum inşaallah baştakiler bu gaflete bir daha düşmezler saygılarımla....

GLoBe-Y-Gençlik
05.03.2009, 10:57
Para Şike İşte Fener İşte Sokaklarda Böyle Haykırıyoruz Bu Böyle Gittikce Devam Edeceğiz..

KINIYORUZ FENER YÖNETİMİNİ A DAN Z YE

Besyo_cu
05.03.2009, 11:31
Fener de Sivas'a geldiğinde ' YAŞA fenerbahce MArşını' hep bir agızdan güzelce uyarlayıp söyleriz merak etmeyin.

antik58
05.03.2009, 11:57
ya cabuk tahrıklere kapılmanın anlamı yok yenerız guzelce ınsallah elerız fenerbahceyı sonrada baskanımız cıkar hakeden kazandı takımımımla gurur duyuyorum der ve bıter gıder kufurmus karsı takımı kızdırmakmıs bıze yakısmaz kendı ısımıze bakalım.

OLCAY_58_AKKUS
05.03.2009, 16:29
yaptıklarını bir özürle unutturacaklarını sanıyorlarsa aldanıyorlar.

bekçi
05.03.2009, 16:40
evet arkadaşlar. kardeş takım yok. 2 maçtır yaptıklarını ben kendi içlerine girerek öğrendim maçtaydım.dalga geçerek bizi uğurlamak zoruma gitti .bundan sonra en büyük düşmanım fenerbahçedir.önceden fenerbahçeyi tutmama rağmen.ah ulan ah sivas bu rövanşı alsada onlara ne türkü söyliyeceğiz.beklesinler.

B.DUMANLI
05.03.2009, 16:55
SIVASSPOR ICINDEKI FENER SEMPATIZANLARINA BU TÜRKÜ COK AZ BILE.FB GECEN YIL TRABZONA SON MACDA BILEREK YENILIPDE SEKIZTASI UEFA KUPASINA UGURLAMADIMI?DOMUZDAN POST,FENERLIDEN DOST OLMAZ.

etzel1967
05.03.2009, 17:23
bırakın girsinler havaya...son gülen iyi güler...evet şansımız azaldı ama tükenmedi...o türkünün notalarını 4 eylülde yedireceğiz onlara...tıpkı ilk yarıdaki maçta yedirdiğimiz gibi...

erdi 58
05.03.2009, 17:46
arkadaslar yanlıs anlasılmasın bı arkadasımız fb ıle ılgılı konustuda yanlıs anlayan varsa ozur dılerım ıyı aksamlar

erdi 58
05.03.2009, 17:51
la fb gardas kımsen kaybol gıt bak kımse senınle ugrasamaz bıkere bız gs anlamızın hakkıyla yendık tamammı bılıp bılmeden konusma tamammı kımse sıvasspora alay edemez edenler olursada cezasını ceker hıc bır dort buyuten korkumuz yoktur o ıpne fb 4 eylulumuzu zından edecez onlara SAMPİYON SİVASSPOR OLUMUNE SIVASLIYIZ GARDAS

sivaslı_cagdas
05.03.2009, 17:57
Dün akşam Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda Sivasspor'a karşı oynadığımız Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk karşılaşmasının bitiminde stadyum hoparlörlerinden yayınlanan şarkı futbolun ve sporun dostluk kardeşlik ve her maçın aslında bir festival ve eğlence olduğu ve olması gerektiği durumu göz önünde bulundurularak çalınmıştır. Maç sonunda bu şarkının çalınmasının altında kesinlikle rakip takım yönetici, oyuncu ve taraftarlarına herhangi bir hakaret ya da alay etme gibi bir durum söz konusu değildir ve olması da beklenemez. Tüm ülke tarafından çok sevilen bu şarkının maçın sonunda çalınmasından dolayı alınan ya da bunu hakaret gibi görenler olduysa bu tüm camiamızı son derece üzer. Bu noktada üzülenler varsa da onlardan Fenerbahçe Spor Kulübü olarak özür dileriz./ fenerbahçe spor kulübü nün açıklaması resmi internet sitelerinde yayınlamışlar arkadaşlar

esse_58
05.03.2009, 17:58
bizde sampıon ligi turkusunu calarz onlara champions champions champions ooo oooooo champions champions bu sarkı onlarda cok sey anımsatır