Orijinalini görmek için tıklayınız : 1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ

1967_DERNEK_10UR
30.01.2005, 22:17
Herkesin bildiği gibi sivassporumuz sağlam adımlarla süper birinci lige doğru gidiyor inşallah çıkacaz.tek amacımız bu pastada bizimde payımız olsun bizim ne kadar bu işte ciddi olduğumuz ve herkes biliyor dernek olarak her delasmana organize yapıyoruz amacımız sivasımızda ki tribün kültürünü taraftarlarımıza göstermek yani sadece takım olarak süper lig ve taraftar olarak organize olmalıyız işte amacımız nasıl taraftar olunur takım naıl desteklenir biz bir çatı altında toplanarak sivasspor taraftarının büyüklüğünü gösterecez inşallah bu yolda biz bu işi başaracaz...

ADRES:SELÇUK İŞHANI 4.KAT
TEL NO:(0346)221 1967

V1CT0RY
08.02.2005, 20:31
derneğe uyelik koşulları felan nolcak bu konu hakkında bilgi yazılırsa ilgilenen arkadaşların bi ön bilgisi olur bence...
______________________________ ________________________
victory

V1CT0RY
12.02.2005, 22:27
şuraya bilgi yazacak dernekten bi arkadaş yok muuuu
______________________________ _______
victory

DJMuRaT
17.02.2005, 16:17
evet gerçektende 67 taraftar derneğimiz çok başarılı organizasyonlarıyla gerek tüm sivaslıların gereksede yönetim bazında takdir toplayan bir dernek mavi bayrağı bizim hak etmemize rağmen bursaya verilmeside tam bir fiyasko.... ŞiDDeTe KıRMıZı KeFeNe BeYaZ ŞaMpiYoLuĞa SiVaS YaKıŞıR!!!

1967_DERNEK_MUSTAFA
17.02.2005, 17:20
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ'ne üye olmak için 3 adet resim,bir adet kimlik fotokopisi ve senelik 18 YTL aidat karşılığında üye olunabilir...

ADRES:SELÇUK İŞHANI 4.KAT NO:409

TELEFON:(0346)221 1967

1967_DERNEK_MUSTAFA
17.02.2005, 17:38
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİN'den DUYURULUR...

BU ZİHNİYETLE TRİBÜN TERÖRÜ ENGELLENEMEZ !...

Tribün terörünü bitirmek için günlerce ,aylarca çalışıldı.konu meclise bile gitti .yasalar çıkarıldı bu konuda radikal kararlar alındı ağır cezalar uygulandı.biz bu cezalara karşı değiliz .kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz ama sırf bir şeyler yapılıyormuş gibi cezalar verilmesin .mesela sivasspor'un aldığı son iki ceza akıl ve mantığa uymuyor deplasmanda maç oynuyorsun tamamen sivasspor klubunun dışında bazı olaylar oluyor biletsiz maça girme ve sivasspor'a seyircisiz oynama cezası geliyor .daha bu olayı unutalım derken:PFDK yine saçma sapan ceza veriyor 2 hafta önce oynanan sivasspor-k.erciyes maçında seyircisiz olan sivasspor gol attığı zaman çalınan müziğin süresi aşmış diye sivasspordan savunma isteniyor ve bu savunmaya bakmadan sivasspor klubune 1.5 milyar TL .para cezası verildi .bizde şimdi soruyoruz bu zihniyetlemi tribün terörünü önleyeceğiz.anlaşılan bu zihniyetlerin bize mavi bayrak verme niyetleri yok zaten bu mavi bayrağı da ligin başladığı günden itibaren iç saha olsun dış saha da olsun aşırı derecede ceza alan bursaspor klübüne verilmiştir .bizde bunun içinde bir art niyet olduğunu tahmin ediyoruz.bir de biz şunu öğrenmek istiyoruz aşırı derecede olayı çıkartanlara mı yoksa centilmen olan kluplere verilmesi mi gerekiyor .bütün yiğidolar'a duyurulur ....

V1CT0RY
17.02.2005, 18:57

Tribün terörünü bitirmek için günlerce ,aylarca çalışıldı.konu meclise bile gitti .yasalar çıkarıldı bu konuda radikal kararlar alındı ağır cezalar uygulandı.biz bu cezalara karşı değiliz .kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz ama sırf bir şeyler yapılıyormuş gibi cezalar verilmesin .mesela sivasspor'un aldığı son iki ceza akıl ve mantığa uymuyor deplasmanda maç oynuyorsun tamamen sivasspor klubunun dışında bazı olaylar oluyor biletsiz maça girme ve sivasspor'a seyircisiz oynama cezası geliyor .daha bu olayı unutalım derken:PFDK yine saçma sapan ceza veriyor 2 hafta önce oynanan sivasspor-k.erciyes maçında seyircisiz olan sivasspor gol attığı zaman çalınan müziğin süresi aşmış diye sivasspordan savunma isteniyor ve bu savunmaya bakmadan sivasspor klubune 1.5 milyar TL .para cezası verildi .bizde şimdi soruyoruz bu zihniyetlemi tribün terörünü önleyeceğiz.anlaşılan bu zihniyetlerin bize mavi bayrak verme niyetleri yok zaten bu mavi bayrağı da ligin başladığı günden itibaren iç saha olsun dış saha da olsun aşırı derecede ceza alan bursaspor klübüne verilmiştir .bizde bunun içinde bir art niyet olduğunu tahmin ediyoruz.bir de biz şunu öğrenmek istiyoruz aşırı derecede olayı çıkartanlara mı yoksa centilmen olan kluplere verilmesi mi gerekiyor .bütün yiğidolar'a duyurulur ....
çok güzel bi yazı çıkarmışsın...yazdıkların günümüz koşullarını çok güzel bi
uslupla anlatmışsın..görüşlerine katılmamak elde deil...
______________________________ _____
victory

CAGLAYAN
17.02.2005, 20:03

BRAVO AYNEN KATILIYORUM

GuNaY
17.02.2005, 20:18

mustafa cok dogru kardes anlamak mümkün deil bu haysiyetsizleri... insani deliye çevirip sonra tribün terörü diyolar aslında demelerine bakma işlerine gelmez bunlara terörün bitmesi... sonra ne ile uğraşıp milleti uyutacaklar...

1967_DERNEK_10UR
10.03.2005, 21:39
dernek olarak her türlü çalışmaları yapıyoruz.en son şiddet yasası hakkında 5000 adet el ilanı yaptırıp dağıttık bizim amacımız taraftarı bilinçlerdirmek...

adres:1967 genç taraftarlar derneği
selçuk ishanı kat:4 no:409
telefon(0346)221 1967

V1CT0RY
12.03.2005, 14:35
kolay gelsin onurcuummm
______________________________ _____________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

serhankaburcuk
18.03.2005, 14:19

Mustafa abi tebrik ediyorum mavi bayrak olayını çok iyi özetlemişsin...Mavi bayrağı almanın başka yollarıda var ama biz hiç yapmadık yapmayacağızda efendiliğimizden hiçbir zaman taviz vermedik vermeyeceğizde...

HEP DESTEK TAM DESTEK VERDİK SİZLERE
ADIMIZ ÇIKTI TERÖRİSTLERE
TERÖRİST DEĞİLİZ TARAFTARIZ BİZ
BU ALEMİN KRALI YİĞİDOYUZ BİZ...

1967_DERNEK_10UR
22.03.2005, 16:34
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ PAZAR GÜNÜ DİVRİĞE İLÇEMİZE GİDEREK D.DEMİRÇELİKSPOR-OF MAÇINA BİR OTOBÜS KALDIRMIŞTIR.ZAMAN ZAMAN DİVRİĞİSPORU MAÇLARINDA YALNIZ BIRAKMIYACAZ...

1967 dernek serkan20
22.03.2005, 17:38

mustafa abi çok hakl1s1n seni destekliyorum
sivas1n hakk1n1 yemeye çal1_1yorlar ama önümüze geçemezler

1967_DERNEK_10UR
23.03.2005, 12:21
TRİBÜN TERÖRÜ ANCAK DERNEKLERİN TARAFTRAI BİLİNÇLENDİRMESİYLE OLUR .BİZDE ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPIYORUZ.
SİVASSPOR NERDEYSE BİZ ORDAYIZ...

revenge58
23.03.2005, 13:17
istanbul da da 1967 sivassporlular derneğim mevcut mu?mevcut değilse ben açmak için maddi-manevi hazırım.

serhankaburcuk
23.03.2005, 13:32
istanbul da da 1967 sivassporlular derneğim mevcut mu?mevcut değilse ben açmak için maddi-manevi hazırım.

Şuanda İstanbulda derneğimiz mevcut değil ama sizin gibi abilerimizin desteği olursa neden olmasın...Derneğin Sivas şubesi telefonu 0-346-2211967 eğer ulaşırsanız dernek yöneticilerimiz size gereken bilgileri vereceklerdir...HERŞEY SİVAS İÇİN...

V1CT0RY
23.03.2005, 14:26
ZAMAN IÇINDE ISTANBULDADA OLCAKTIR ABI DERNEKLESME ...

______________________________ __________________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

sivas58net
28.03.2005, 13:55
ZAMAN IÇINDE ISTANBULDADA OLCAKTIR ABI DERNEKLESME ...

______________________________ __________________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S İNŞALLAH ÖZ GARDAŞIM GÜZEL BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİNİZ SİZLERDEN ALLAH RAZI OLSUN SİVASSPORUMUZA DESTEK ŞART DERNEKLERİMİZ BU KONULARDA DAHA DUYARLI ÇOK İSTERİZ DERNEĞİMİZİN BURADADA OLMASINI.. 58 GENÇLİK TARAFTAR DERNEĞİMİZE VE 1967 TARAFTAR DERNEĞİMİZE HER ZAMAN DESTEĞİMİZ SONSUZDUR

b1glord
28.03.2005, 23:26
BU ALEMİN KRALI YİĞİDOYUZ BİZ...[/i][/b][/size]

ben bunu bi yerden hatirliyorum ama nerden...ha buldum buldum..o en sondaki yigidolar yeri yeniceriler olsa gerek..besteyi ustlenmissin serhat hayirli derneklesmeler :lol:

FatihSoner58
28.03.2005, 23:34
Abi insallah her sehirde Sivasspor dernekleri kurulur..Bunu cok isterdim iste.

EMREYAVUZ
01.04.2005, 14:42
NASIL BULDUK BİLMİYORUZ -NASIL TUTTUK BİLMİYORUZ SİVASSPORLA HEDEFE HER GÜN BİRAZ YAKLAŞIYORUZZ :arrow: 8) :D :lol: 8O [/i][/b]

1967_DERNEK_10UR
15.04.2005, 16:50
YİNE DÜŞTÜK YOLLARA MERSİN YOLLARINDAYIZ SÖNMEZ ABİNİN KATKILARIYLA.BİZE DESTEK VEREN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN...

V1CT0RY
15.04.2005, 18:12
BOŞ TARAFTAR DEĞİL BAĞIRACAK DESTEK OLACAK TEREFTARLAR GİTSİN MERSİNE...

serhankaburcuk
15.04.2005, 20:15

ben bunu bi yerden hatirliyorum ama nerden...ha buldum buldum..o en sondaki yigidolar yeri yeniceriler olsa gerek..besteyi ustlenmissin serhat hayirli derneklesmeler :lol:

Eyvallah gardaş saol... :evil: :evil:

1967_DERNEK_10UR
15.04.2005, 20:16
BOŞ TARAFTAR DEĞİL BAĞIRACAK DESTEK OLACAK TEREFTARLAR GİTSİN MERSİNE...SİNAN AYIP ETTİN GARDAŞ BİZ BU İŞİN BİLİNCİNDEYİZ HEP GENÇ KAN GÖTÜRECEZ MAÇA ..

V1CT0RY
16.04.2005, 01:07
BAŞARILAR 90 DK DESTEK!!!

cem_yesilova
20.04.2005, 19:58

hemde büyük uğraşlar sonucu... muhahaha

serhankaburcuk
22.04.2005, 21:03

hemde büyük uğraşlar sonucu... muhahaha

Çokmu komik Cem kardeş bende sana gülüyorum....

alperen058
23.04.2005, 13:39
[quote=1967_DERNEK_MUSTAFA]1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİN'den DUYURULUR...

evet kendi kanlarında boğulacaklar

1967_DERNEK_NAİL
23.04.2005, 14:36
bizden söylemesi...

GuNaY
23.04.2005, 14:41
onlar bogulsun yeterki bende kan vereyim :lol: :lol: :lol:

Hüseyin_58
23.04.2005, 15:19
Sizlerden bir Sivasspor dernegine yakisacak sekilde bir calismalar yapacaginiza inaniyorum.Calismalarini lütfen burada bizlere bol bol anlatinki sizleri daha iyi taniyalim. Ama gördügüm kadari ile sizlerden cok az arkadasi bu sitede görüyoruz. Sizlerden daha fazla bilgi bekliyoruz.

serhankaburcuk
22.05.2005, 16:42
MÜJDE ARKADASLAR;

Yakında 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİNİN İSTANBUL ŞUBESİNİ AÇACAGIZ SİTEMİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN...

sivas58net
22.05.2005, 16:48
TAM DESTEK HEP DESTEK

BiZLERE YAKISIR

BEKLEYiN GELiYORUZ......

1967_DERNEK_10UR
22.05.2005, 16:53
Sizlerden bir Sivasspor dernegine yakisacak sekilde bir calismalar yapacaginiza inaniyorum.Calismalarini lütfen burada bizlere bol bol anlatinki sizleri daha iyi taniyalim. Ama gördügüm kadari ile sizlerden cok az arkadasi bu sitede görüyoruz. Sizlerden daha fazla bilgi bekliyoruz.kardeş bizim dernekten burda çok arkadaş var çalışmalarımız seneye daha iy olacak bu sene 13 deplasmana gittik .girmediğimiz stad kalmadı...biz dernek olarak her türlü çalışmaya giriyoruz...

1967_DERNEK_10UR
11.06.2005, 22:20
MÜJDE ARKADASLAR;

Yakında 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİNİN İSTANBUL ŞUBESİNİ AÇACAGIZ SİTEMİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN...İNŞALLAH TÜRKİYE DE ÇOK YERDE AÇILACAK.VE AVRUPA DA BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI.HER ZAMAN VE HER YERDE....

ygd
11.06.2005, 23:11

+imza

Serkan-58
12.06.2005, 01:15
TRİBÜN TERÖRÜ ANCAK DERNEKLERİN TARAFTRAI BİLİNÇLENDİRMESİYLE OLUR .BİZDE ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPIYORUZ.
SİVASSPOR NERDEYSE BİZ ORDAYIZ...

+++

1967 dernek serkan20
16.06.2005, 16:53
arkadaşlar bende derneğimizin bandırma şubesini kurmaya çalışıyorum inşallah olur

1967 dernek serkan20
16.06.2005, 16:54
istanbuldaki derneklere üye olan ve bu sitede üyeliği bulunan arkadaşların bana desteğini bekliyorum

HakkıTİMUÇİN
16.06.2005, 17:34
serkan gardas bizde istanbulda dernek kurmaya çalışıyoruz...sana nasıl destek olabiliriz....biraz açıklamalı yazarmısın...elimizden gelen birşey olursa seve seve gardas..

serhankaburcuk
19.06.2005, 18:51
istanbuldaki derneklere üye olan ve bu sitede üyeliği bulunan arkadaşların bana desteğini bekliyorum

Gardaş bizimle irtibata geçebilirsin sana dernek konusunda yardımcı olabiliriz...Sivasspor 1967 genç Taraftarlar Derneği..

1967_DERNEK_10UR
19.06.2005, 19:00

Gardaş bizimle irtibata geçebilirsin sana dernek konusunda yardımcı olabiliriz...Sivasspor 1967 genç Taraftarlar Derneği..BİZ SİVAS'TA SİVASSPOR'UN TANIDIĞI RESMİ BİR DERNEĞİZ.VE İNŞALLAH YAKINDA İSTANBUL'DA BİR DERNEK DAHA AÇILACAK...

1967_DERNEK_NAİL
19.06.2005, 19:41

Gardaş bizimle irtibata geçebilirsin sana dernek konusunda yardımcı olabiliriz...Sivasspor 1967 genç Taraftarlar Derneği..BİZ SİVAS'TA SİVASSPOR'UN TANIDIĞI RESMİ BİR DERNEĞİZ.VE İNŞALLAH YAKINDA İSTANBUL'DA BİR DERNEK DAHA AÇILACAK...istanbulda öyle bir şube açılacak olmasıyla gurur duydum yalnız bu sadece sivas ve istanbulda birer şubeyle olmaz.tüm sivaslıların olduğu yerde olması lazım....

CEVIK
19.06.2005, 23:25

Gardaş bizimle irtibata geçebilirsin sana dernek konusunda yardımcı olabiliriz...Sivasspor 1967 genç Taraftarlar Derneği..BİZ SİVAS'TA SİVASSPOR'UN TANIDIĞI RESMİ BİR DERNEĞİZ.VE İNŞALLAH YAKINDA İSTANBUL'DA BİR DERNEK DAHA AÇILACAK...istanbulda öyle bir şube açılacak olmasıyla gurur duydum yalnız bu sadece sivas ve istanbulda birer şubeyle olmaz.tüm sivaslıların olduğu yerde olması lazım....

İMZAAAAA................

1967 dernek serkan20
20.06.2005, 18:42
hepinize çok teşekkür ederim
sivastaki derneğimizle bağlantım var zaten
ayrıca istanbuldaki derneklerin bana yardımı gerekiyor
mesela gece düzenlemek için sivaslı sanatçı çağırmak lazım
bunuda bana en iyi istanbulda yaşayan sivaslı gardaşlarımın destekleri lazım

Boys_of_HeLL
13.07.2005, 17:57
[/quote]istanbulda öyle bir şube açılacak olmasıyla gurur duydum yalnız bu sadece sivas ve istanbulda birer şubeyle olmaz.tüm sivaslıların olduğu yerde olması lazım....[/quote]

Seni Destekliyorum Kardeşim.Bende Yarı Bie Dernek Açmak İstiyorum.Temiz,Sağlam,Güvenil ir bir Taraftar topluluğu Kurmaya Çalışcam Desteğinizii Bekliyorum.Bu arada daha yaşım nedeniyle genç olmam benim avantajımdır bu yaşıma kadar ne maçlara gitip geldim takımımı(galatasaray)iyi günündede de Kötü günündede destekledim bu arada ben ultrAslan-Şişli kordinatörüyüm.ve . Genç sivaslılar derneğiyle dost olmayı teklif ediyorum hepiniziin karşısında.Bunuda Benim Sivaslı olmam ve Memleketimi her durumda desteklediğimi göstermek içiin yapıyorum.Her Zaman Yanındayız Sivas.Ayrıca Ben Galatasaraylı olmama rağmen sivaslada ilgileniorum gerek internet sitesine girip yorum yazmam gerek sohbet kanalına girip konuşmam vs.. hepinizin desteğini bekliiyorum .Yiğidolar.

Saygılar
ultrAslan-Şişli kordinatörü -- Taner Tüfekçi

serhankaburcuk
14.07.2005, 16:01
istanbulda öyle bir şube açılacak olmasıyla gurur duydum yalnız bu sadece sivas ve istanbulda birer şubeyle olmaz.tüm sivaslıların olduğu yerde olması lazım....[/quote]

Seni Destekliyorum Kardeşim.Bende Yarı Bie Dernek Açmak İstiyorum.Temiz,Sağlam,Güvenil ir bir Taraftar topluluğu Kurmaya Çalışcam Desteğinizii Bekliyorum.Bu arada daha yaşım nedeniyle genç olmam benim avantajımdır bu yaşıma kadar ne maçlara gitip geldim takımımı(galatasaray)iyi günündede de Kötü günündede destekledim bu arada ben ultrAslan-Şişli kordinatörüyüm.ve . Genç sivaslılar derneğiyle dost olmayı teklif ediyorum hepiniziin karşısında.Bunuda Benim Sivaslı olmam ve Memleketimi her durumda desteklediğimi göstermek içiin yapıyorum.Her Zaman Yanındayız Sivas.Ayrıca Ben Galatasaraylı olmama rağmen sivaslada ilgileniorum gerek internet sitesine girip yorum yazmam gerek sohbet kanalına girip konuşmam vs.. hepinizin desteğini bekliiyorum .Yiğidolar.

Saygılar
ultrAslan-Şişli kordinatörü -- Taner Tüfekçi[/quote]

Eyvallah kardeşim...İlgine çok teşekkür ederiz...Tabiki dostluk ön planda Galatasaray&Sivasspor maçındada Dostluk gösterimizi yapacağız...

serrkann58
14.07.2005, 16:29
Boys_of_HeLL demiş ki:

istanbulda öyle bir şube açılacak olmasıyla gurur duydum yalnız bu sadece sivas ve istanbulda birer şubeyle olmaz.tüm sivaslıların olduğu yerde olması lazım....[/quote]

Saygılar
ultrAslan-Şişli kordinatörü -- Taner Tüfekçi[/quote]

Eyvallah kardeşim...İlgine çok teşekkür ederiz...Tabiki dostluk ön planda Galatasaray&Sivasspor maçındada Dostluk gösterimizi yapacağız + 1967 HEP DOSTLUK TAM DOSTLUK......

Fighter
07.08.2005, 07:06
Selamun Aleyküm Ben GFB den Burak..AbiLerim,GardaşLarım 1967 Genç TaraftarLar Derneği'nde Bizi Misafir Ettiniz.. Allah razı oLsun.. GFB 58'in hicbir Sivasspor'lu taraftarlarla yahut grupLa bir sorunu oLmamıştır..Biraz kafanızı şişireceğim ama kusura bakmayın cok doLdu icimiz.. GFB, geçen sezon Sivas'ın icerideki macLarının hemen hemen hepsine grup olarak gelmis ve Sivasspor'umuzu destekLemistir.. Ve bu dewam da edecektir.. Aslında bu sene Sivas tribünLerinden ! BAZI ! kişiler tarafından sogutulduk.. Ama sizLer bizim Sivas tribününe geri dönmemiz,desteğimizi yeniden wermemiz icin aracı oLdunuz.. Şunu belirtmek istiyorum : Artık bizim Sivas Fenerbahçeliler Derneği iLe bir bağlantımız YOKTUR ! Zaten olmamıstı da. Sadece macları izLemek icin buLunuyorduk ve bu sene macLarı da izLemiyoruz.. Bu böyLe biLine.. Bir konu daha war bu konuyu konusmustuk 1967 Genç TaraftarLar Derneği'nde bir abimizle ( ismini unuttum affola ) ama yine de tüm kardesLerimiz biLsin.. 1967 derneğinden abiLerimiz dedi ki bize Sivas'a neden GFB yazıLarı yazdınız.. Aslında yazı yazmak gibi birşey hic olmayacaktı ta ki bize ist GFB den haber gelene dek.. Sivassporumuzun bir grubu ( Grup adı vermeyeyim ) Sarıyer-Sivas macında, Saraçoğlu stadının bulundugu Kadıköy semtine sprey boya iLe isimLerini yazmıs.. Bundan dolayı bu sprey işi karsılıklı oLdu.. Ve bundan sonra da kesinLikLe 1 sprey yazısı daha yazılmayacak Sivas'ta GFB adına.. Eğer yazıLırsa Sorumlusu benim.. Her neyse kusura bakmayın kafanızı şişirdim biraz ama gardaşLarıma hem bi seLam vereLim dedim, hem de biraz kendimizi,amacımızı söyLeyeLim dedim.. Amacımız Gecen sezon oLdugu gibi yine Sivasspor'u tribünLerde destekLemek, yine gardasLarımızLa omuz omuza oLmaktır.. Sizler icin Sivas aşkı ne kadar warsa, unutmayın ki bizde de o aşk o kadar mevcuttur..

Herkese SaygıLarımı Sunarım
Burak DURMAZ

by Fighter

devrim_can_58
07.08.2005, 12:57
bizler kızıyoruz sivaslı hemşehrilerimize .üç buyukleri tutuyolar diye.ama sivaslıların yoğun olduğu şehirlere ankara istanbul vs.. birer sivasspor derneği açılır iyide bir tanıtım yapılırsa en buyuk bizz oluruz.NEDEN OLMASINNN.

1967_DERNEK_10UR
07.08.2005, 15:49
Selamun Aleyküm Ben GFB den Burak..AbiLerim,GardaşLarım 1967 Genç TaraftarLar Derneği'nde Bizi Misafir Ettiniz.. Allah razı oLsun.. GFB 58'in hicbir Sivasspor'lu taraftarlarla yahut grupLa bir sorunu oLmamıştır..Biraz kafanızı şişireceğim ama kusura bakmayın cok doLdu icimiz.. GFB, geçen sezon Sivas'ın icerideki macLarının hemen hemen hepsine grup olarak gelmis ve Sivasspor'umuzu destekLemistir.. Ve bu dewam da edecektir.. Aslında bu sene Sivas tribünLerinden ! BAZI ! kişiler tarafından sogutulduk.. Ama sizLer bizim Sivas tribününe geri dönmemiz,desteğimizi yeniden wermemiz icin aracı oLdunuz.. Şunu belirtmek istiyorum : Artık bizim Sivas Fenerbahçeliler Derneği iLe bir bağlantımız YOKTUR ! Zaten olmamıstı da. Sadece macları izLemek icin buLunuyorduk ve bu sene macLarı da izLemiyoruz.. Bu böyLe biLine.. Bir konu daha war bu konuyu konusmustuk 1967 Genç TaraftarLar Derneği'nde bir abimizle ( ismini unuttum affola ) ama yine de tüm kardesLerimiz biLsin.. 1967 derneğinden abiLerimiz dedi ki bize Sivas'a neden GFB yazıLarı yazdınız.. Aslında yazı yazmak gibi birşey hic olmayacaktı ta ki bize ist GFB den haber gelene dek.. Sivassporumuzun bir grubu ( Grup adı vermeyeyim ) Sarıyer-Sivas macında, Saraçoğlu stadının bulundugu Kadıköy semtine sprey boya iLe isimLerini yazmıs.. Bundan dolayı bu sprey işi karsılıklı oLdu.. Ve bundan sonra da kesinLikLe 1 sprey yazısı daha yazılmayacak Sivas'ta GFB adına.. Eğer yazıLırsa Sorumlusu benim.. Her neyse kusura bakmayın kafanızı şişirdim biraz ama gardaşLarıma hem bi seLam vereLim dedim, hem de biraz kendimizi,amacımızı söyLeyeLim dedim.. Amacımız Gecen sezon oLdugu gibi yine Sivasspor'u tribünLerde destekLemek, yine gardasLarımızLa omuz omuza oLmaktır.. Sizler icin Sivas aşkı ne kadar warsa, unutmayın ki bizde de o aşk o kadar mevcuttur..

Burak DURMAZ

by FighterGARDAŞ ÖNCELİKLE BURDAN SANA TŞKLER EDİYOTRUN BU YAZIN İÇİN BİZDE TASVİP ETMİYORUZ YAZI YAZILMASINI SENİN SAMİMİYETİNE GÜVENİYORUM..BURDAN SENDEN SÖZ ALDIK BİZ DİĞERLERİ GİBİ KAVGAYLA DEĞİL SİZİNLE KONUŞMA YOLUNA GİTTİK VE SİZDE BİZİM DERNEĞE GELİP SİVASSPOR-DİYARBAKIRSPOR MAÇINI İZLEDİNİZ..BÖLESİ DAHA İYİ ...AHA ŞUNUDA SÖYLÜYÜM O ULTRASLAN GRUBU DA BURAYA BİR YAZI YAZSIN YOKSA BİZ YAKALAMIYALIM SONLARI İYİ OLMAS...

BROTHERS58
07.08.2005, 16:05
Bende Gfb'ye Dünkü Maçta Trübünleri Costurduklari Için Ve Sivasimiza Destek Verdikleri Için Teşekkür Ediyorum.

1967 dernek serkan20
07.08.2005, 16:16
gardaşlar bende sivastaki derneğimiz adına bir internet sitesi açtım
sakın olaki kimse bu siteye rakip olarak açtığımı düşünmesin bu sitedekiler beni iyi tanır ve sadece bende bir site açtım dernekteki herkes burayada üye olsun
saygılar
http://58clgnlar.forumkurdu.com/

1967_DERNEK_10UR
07.08.2005, 22:54
gardaşlar bende sivastaki derneğimiz adına bir internet sitesi açtım
sakın olaki kimse bu siteye rakip olarak açtığımı düşünmesin bu sitedekiler beni iyi tanır ve sadece bende bir site açtım dernekteki herkes burayada üye olsun
saygılar
http://58clgnlar.forumkurdu.com/
SERKANCIN SANA TŞKLER EDERİM BÖLE BİR AÇTIĞIN İÇİN AMA YALNIŞ ANLAŞILMASIN ORDA ÇILGINLAR58 YAZIYOR ONLARLA BİR ALAKAMIZ YOK..BİZ BİR SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİYİZ HİÇ BİR GRUPLA ALAKAIMZ YOK...

1967_DERNEK_10UR
09.08.2005, 19:17
--------------------------------------------------------------------------------

Saat 16:00 Civarinda Bir Otobüs Ile Havaalanina Gittik..bize Uçak Saat 18:30 Da Gelecek Dendi Bekliyorduk.18:00 Civarinda Uçuşun Iptal Olduğu Haberi Geldi...maalesef Uçak Sivas'a Gelmedi...

1967_DERNEK_MUSTAFA
09.08.2005, 20:20

Burak DURMAZ

by Fighter

KARDES BU ACIKLAMALARINDAN DOLAYI TESEKKUREDIYORUM...
BİZ SİVASLILAR OLARAK SİVASSPOR LU OLARAK BÜTÜN HERKESE FB LİSİNE GS LISINA TRABZON LUSUNA VE DİĞERLERİNE HERZAMAN KAPIMIZ ACIKTIR...

SİVASLININ,YİĞİDO NUN SİVASSPORUN SUPER LİGE CIKMASI SAYESINDE BİZ MEMLEKETİMİZ INSANINI TANITMAK ISTIYORUZ...

BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YİZ...

HERZAMAN SİVASSPOR UN HIZMETCISIYİZ!...

hemso58
09.08.2005, 21:48
--------------------------------------------------------------------------------

Saat 16:00 Civarinda Bir Otobüs Ile Havaalanina Gittik..bize Uçak Saat 18:30 Da Gelecek Dendi Bekliyorduk.18:00 Civarinda Uçuşun Iptal Olduğu Haberi Geldi...maalesef Uçak Sivas'a Gelmedi...
ABİ YOK BÖYLE BİR ŞANS IKI SAAT BEKLEDIKDE GELEN OLMADI.BU ARADA KOY EKMEGI,COKELIK ÜSTÜNE Bİ DE AYRAN IYI GITTI HAA....

1967_DERNEK_10UR
10.08.2005, 11:49
ABİ YOK BÖYLE BİR ŞANS IKI SAAT BEKLEDIKDE GELEN OLMADI.BU ARADA KOY EKMEGI,COKELIK ÜSTÜNE Bİ DE AYRAN IYI GITTI HAA....
UŞAKLAR DEDİ Kİ BİZ ACIKTIK BİZİM MURATTA ARABAYLA KÖYLERİNİ GİTTİ BİZE YOĞURT ,KÖY EKMEĞİ,KÖMÜŞ AYRANI VE PEYNİR GETİRDİ UŞAKLARDA HEMEN YUMULDU...ALLAH İRAZI OLSUN BİZİM MURATTAN :D..

twity_58
10.08.2005, 12:40
Ya Abiler Ben Mustafa Abi Den Söz Aldim Inş Seneye Uye Olacam Hemde Onursal Uye Yasim Tutmuyor Yani Yoksa Baska Sebebi Yokkk Haa Yanlis Anlamayinnnn Bacilarini Kirmamak Için Böyle Yapiyolar Allah Razi Olsunnn :d

1967_DERNEK_10UR
10.08.2005, 16:57
Ya Abiler Ben Mustafa Abi Den Söz Aldim Inş Seneye Uye Olacam Hemde Onursal Uye Yasim Tutmuyor Yani Yoksa Baska Sebebi Yokkk Haa Yanlis Anlamayinnnn Bacilarini Kirmamak Için Böyle Yapiyolar Allah Razi Olsunnn :d
DERNEĞİMİZİN İLK BAYAN ÜYESİ OLARAK BİZİ ŞEREFLENDİRSİNİZ..

serhankaburcuk
11.08.2005, 01:20

Burak DURMAZ

by Fighter

Fenerbahçeli arkadaşım ilk önce bu aydınlatma yazın için teşekkür ederiz...Bizim kimseyle kavgamız yoktur..Biz herkese her takım taraftarına aynı mesafedeyiz...Bir Fenerbahçeliye nasılsak bir Galatasaray taraftarınada öyleyiz..Bizim amacımız Sivasta duvarlarda yazıların kavgaya dönüşmesini engellemek...Sizi ve Diğer bütün takım taraftarı arkadaşlarımızı herzaman derneğimizde misafir etmekten gurur duyarız...

serhankaburcuk
11.08.2005, 01:22
DERNEĞİMİZİN İLK BAYAN ÜYESİ OLARAK BİZİ ŞEREFLENDİRSİNİZ..

İlk bayan üyemizide yapmışız derneğimize... inşallah Süper lig ile beraber Nice bayan taraftarlarımızı derneğimize üye yaparız...

GuNaY
15.08.2005, 12:57
herkese nasip olmaz twity ilk olmak hadi iyisin :D :D :D

1967_DERNEK_10UR
15.08.2005, 20:22
ÖVÜNMNEKTE ÇOK HAKLIYIZ SAPINA KADAR YİĞİDOYUZ..

GuNaY
16.08.2005, 01:29
ÖVÜNMNEKTE ÇOK HAKLIYIZ SAPINA KADAR YİĞİDOYUZ..
........ kadar sivaslıyızda olurmus onur sencede olurmu???

puar
16.08.2005, 04:35
çok şükür Sivasliyiz

+1967

1967_DERNEK_10UR
16.08.2005, 21:07
........ kadar sivaslıyızda olurmus onur sencede olurmu???
OLUR GARDAŞ SEN NASIL DİYOSAN ÖLE OLSUN..

Fighter
18.08.2005, 20:02
iyi düsünceLeriniz ve dostça davranışLarınızdan doLayı sizLere teşekkür ediyoruz.. GardaşLarımızLa beraber insaLLah Sivasspor'un bircok basarısını beraber kutLamak ümidiyLe..

SaygıLar

by Fighter

veysel
18.08.2005, 22:19
http://www.sivasspor.com/modules/coppermine/albums/userpics/10015/normal_kemal26.JPG

http://www.sivasspor.com/modules/coppermine/albums/userpics/10015/normal_Werner%20Lorant%20(3).j pg
Herkesin bildiği gibi sivassporumuz sağlam adımlarla süper birinci lige doğru gidiyor inşallah çıkacaz.tek amacımız bu pastada bizimde payımız olsun bizim ne kadar bu işte ciddi olduğumuz ve herkes biliyor dernek olarak her delasmana organize yapıyoruz amacımız sivasımızda ki tribün kültürünü taraftarlarımıza göstermek yani sadece takım olarak süper lig ve taraftar olarak organize olmalıyız işte amacımız nasıl taraftar olunur takım naıl desteklenir biz bir çatı altında toplanarak sivasspor taraftarının büyüklüğünü gösterecez inşallah bu yolda biz bu işi başaracaz...

abi bu konuda cok haklisin ah bir yasimda kurtarsa hemen uye olacagim senin ve bütün 1967 deki abilerimin bu isi en iyi sizin yapacaginizdan süpem yok

GeCeVeMaVi58pRf
19.08.2005, 15:34
evet bencede haklısınız...

1967_DERNEK_10UR
19.08.2005, 18:30
abi bu konuda cok haklisin ah bir yasimda kurtarsa hemen uye olacagim senin ve bütün 1967 deki abilerimin bu isi en iyi sizin yapacaginizdan süpem yok
EYWALLAH VEYSELCİM BİZ SİVASSPOR İÇİN ÇIKTIK BU YOLA..VE GÜCÜMÜZ YETTİĞİ KADAR SİVASSPORUMUZU HER PLARTFORM DA TEMSİL EDİYOZ...BOMBALAR ÇOK YAKINDA..

1967_DERNEK_10UR
19.08.2005, 18:31
iyi düsünceLeriniz ve dostça davranışLarınızdan doLayı sizLere teşekkür ediyoruz.. GardaşLarımızLa beraber insaLLah Sivasspor'un bircok basarısını beraber kutLamak ümidiyLe..

SaygıLar

by Fighter
GFB Lİ ARKADAŞLAR HEP BİRLİKTE EL ELE VERELİM...SİZDE GÖRDÜNÜZ BİZİM NE KADAR DOSTANE KİŞİLER OLDUĞUMUZU BİZİM FARKIMIZ BU DİĞERLERİNDEN..

berlinli1967
19.08.2005, 18:52
Baba Büyüksün Bu Sözler Ağailiğina Bir Kez Daha Ispatlamiş Oldu 1967 Genc Taraftarlar Derneğinde Birlikte Olmak Bize şeref Katiyor En Büyk Ve Stadlarin Efendisi 1967 Genc Taraftarlar

Fighter
20.08.2005, 20:55
GFB Lİ ARKADAŞLAR HEP BİRLİKTE EL ELE VERELİM...SİZDE GÖRDÜNÜZ BİZİM NE KADAR DOSTANE KİŞİLER OLDUĞUMUZU BİZİM FARKIMIZ BU DİĞERLERİNDEN..

[b}Bizler Sivasspor TribünLerine 1967 Genç Taraftarlar Derneği iLe birLikte gideceğiz inşaLLah.. İsterdik ki Sivasspor'da grupLaşma oLmasın, Herkes Hep Beraber Sivasspor'a desteğini versin.. Ancak bu istekLer maaLesef oLmadı.. Bizde Adam Gibi AdamLarLa Birlikte oLacağız.. 4 Eylül stadımızın inşaat süreci bitsin ve Sivasspor maçlarını evinde oynamaya başLasın, tribündeki yerimizi aLacağız.. Hep BirLikte; Hep Destek, Tam Destek !!

SaygıLar

by Fighter

by Fighter[/b]

puar
20.08.2005, 22:39
[b}Bizler Sivasspor TribünLerine 1967 Genç Taraftarlar Derneği iLe birLikte gideceğiz inşaLLah.. İsterdik ki Sivasspor'da grupLaşma oLmasın, Herkes Hep Beraber Sivasspor'a desteğini versin.. Ancak bu istekLer maaLesef oLmadı.. Bizde Adam Gibi AdamLarLa Birlikte oLacağız.. 4 Eylül stadımızın inşaat süreci bitsin ve Sivasspor maçlarını evinde oynamaya başLasın, tribündeki yerimizi aLacağız.. Hep BirLikte; Hep Destek, Tam Destek !!

SaygıLar

by Fighter

by Fighter[/b]

bizde ayrım yok sivasın olduğu heryerde sivas.....sonrada fener...şampiyon fener....en kötü 5. oluruz bu sene...

sinan58_34
20.08.2005, 22:45
bu taraftar bu dayanısma bu destek oldugu surece sıvas hep ayakta kalacaktır ınsallah bızımtemennımız ıstanbula acılacak olan 1967 genc taraftar dergegının bıran once acılması ıstanbuldakı yıgıdoların bıraya gelmesı lazım

http://sinan_ozdal.sitemynet.com/kangalli/

1967_DERNEK_10UR
21.08.2005, 16:04

SaygıLar

by Fighter

by Fighter[/b]BİZ SADECE VE SADECE SİVASSPOR'LUYUZ GRUPLAŞMA İLE İŞİMİZ OLMAZ...ADAM GİBİ ADAM 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ...1967&GFB EL ELE..

GeCeVeMaVi58pRf
21.08.2005, 17:46
iyiki böyle bir dernegimiz var... taklitlerinden sakının :)

serhankaburcuk
22.08.2005, 14:26
Bizim gruplaşmalarla işimiz olmaz...Bizde amaç bellidir...Bu amaçta Sivassporu başarıya ulaştırcak organizasyonları yapmak Sivasspora tribünde olabildiğince destek olmaktır...Biz pankart için taraftarlık yapmıyoruz...Biz Sivas aşkından dolayı buralardayız...Sivasıma destek olan herkesin yanındayım...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ LAFTA DEĞİL İCRAATLARLA HERYERDE...

serhankaburcuk
29.08.2005, 14:09
1967 SİVASSSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ olarak yine üzerimize düşen görevi yerine getirip Olimpiyat stadındaki yerimizi aldık...90 Dakika hiç durmadan takımı destkledik...Biz lafta değil icraatlarla taraftarız...

Biz pankart sevdalısı değiliz...Sivasspor sevdalısıyız...

Maça gelen tüm yiğidolar teşekkürler...

1967_DERNEK_10UR
29.08.2005, 15:33
1967 SİVASSSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ olarak yine üzerimize düşen görevi yerine getirip Olimpiyat stadındaki yerimizi aldık...90 Dakika hiç durmadan takımı destkledik...Biz lafta değil icraatlarla taraftarız...

HER ZAMAN HER YERDE SİVASSPOR ARKASINDAYIZ..

erenelibol
30.08.2005, 00:00
Abi ben bi sey sorucam 1967 üyeliğinde yas sınırı var mı? Bi de bu istanbulda da 67 derneği kurulacakmı..?

sinan58_34
30.08.2005, 00:07

abi ben 1967 genc taraftar dernegı ıstanbul taraftarı olarak sızlere sonsz tesekkurlerımı sunuyorum

twity_58
30.08.2005, 10:04
bende tesekkurlerımı sunuyorum yıne farklarını gösterdıler aslında fazla lafa da gerek yok cunku onlar 1967 liler :D:D

serhan bu arada süper tribun liderisin en cok da su eğilip kalkman hosuma gitti insallah baska maclardada beklerız aynısını

puar
30.08.2005, 10:10
süper bir taraftar derneği bunu bir kez daha gördük

eğitimli....ahlaklı...kültürlü ...centilmen...trübin bilinci yerleşmiş...90 dkka takımına destek veren örnek bir taraftar derneği...

sivasımıza yakışanıda bu..helaliniz var...

gördükki malatya macındaki tribün ile manisa macındaki tribun arasında çok fark vardı...

+1967

1967_DERNEK_10UR
30.08.2005, 15:02
süper bir taraftar derneği bunu bir kez daha gördük

eğitimli....ahlaklı...kültürlü ...centilmen...trübin bilinci yerleşmiş...90 dkka takımına destek veren örnek bir taraftar derneği...

sivasımıza yakışanıda bu..helaliniz var...

gördükki malatya macındaki tribün ile manisa macındaki tribun arasında çok fark vardı...

+1967
WALLA GARDAŞ GELDİK TAKIMIMIZ HEP BERABER DESTEKLEDİK.MAÇIDA KAZANDIK...AMA YİNE BORÇLU DÜNDÜK 250 YTL BORCUMUZ VAR ...OTOBÜS'E..

serhankaburcuk
30.08.2005, 16:13
WALLA GARDAŞ GELDİK TAKIMIMIZ HEP BERABER DESTEKLEDİK.MAÇIDA KAZANDIK...AMA YİNE BORÇLU DÜNDÜK 250 YTL BORCUMUZ VAR ...OTOBÜS'E..

Borcumuzda olsa heryere gideceğiz...Çünkü biz Sivasspor sevdalısıyız...

x_burnley
31.08.2005, 16:12
mrb arkadaşım nasılsın iyisindir inşallah adım uğur bayrampaşadan tanışalım mı seninle?

serhankaburcuk
01.09.2005, 15:01
İstanbulda oynanancak olan Galatasaray maçına maddi destek bekliyoruz...

1967 Sivasspor Genç Taraftralar Derneği...

DJMuRaT
01.09.2005, 15:05
Oldu GarDAş Peki caNıMMM

1967_Dernek_Murat
01.09.2005, 15:50
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ'ne üye olmak için 3 adet resim,bir adet kimlik fotokopisi ve senelik 18 YTL aidat karşılığında üye olunabilir...

BUTUN YIGIDOLARI BEKLIYORUZ.................... ...........................

GeCeVeMaVi58pRf
02.09.2005, 14:21
Dernek Hakkinda Ne öğrenmek Istiyorsaniz Bana Sorabilirsin Victory

serhankaburcuk
02.09.2005, 14:46
Derneğe üyelikleri bekliyoruz...Galatasaray maçına dernek olarak gitmek istiyoruz desteğe ihtiyacımız var..Herkesten destek bekliyoruz...

EMİNÇOLAK
04.09.2005, 01:27
Derneğe üyelikleri bekliyoruz...Galatasaray maçına dernek olarak gitmek istiyoruz desteğe ihtiyacımız var..Herkesten destek bekliyoruz...
EVET ARKADAŞLAR DESTEK ZAMANI
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİNE TEŞEKKÜR ETMEKLE KALMAYALIM DESTEK VERELİM.......

serhankaburcuk
04.09.2005, 21:40
EVET ARKADAŞLAR DESTEK ZAMANI
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİNE TEŞEKKÜR ETMEKLE KALMAYALIM DESTEK VERELİM.......

Bütün yiğidoları üye olmaya davet ediyoruz...ŞİMDİ DESTEK ZAMANI...

erenelibol
05.09.2005, 01:29
peki gardaslar istanbuldan üye olabilicez mi??

1967_DERNEK_10UR
05.09.2005, 20:19
peki gardaslar istanbuldan üye olabilicez mi??
3 ADET RESİM,BİR KİMLİK FOTOKOPSİ VE YILLIK 18 YTK AİDAT..

GeCeVeMaVi58pRf
06.09.2005, 15:33
3 ADET RESİM,BİR KİMLİK FOTOKOPSİ VE YILLIK 18 YTK AİDAT..

evet ama birseyi nutmussun sivaslı olması sart değilmi:)

serhankaburcuk
06.09.2005, 21:34
evet ama birseyi nutmussun sivaslı olması sart değilmi:)

Sivaslı olması şart değil ama Sivassporlu olması şart...

GuNaY
06.09.2005, 21:37
sadece sivaslı değil yakında tüm türkiye sivasspor taraftarı olmaya aday!!!

serhankaburcuk
06.09.2005, 21:38

Hadi bakalım öyle olsun...Birgün herkes Sivassporlu olacak...

GuNaY
06.09.2005, 22:03
bu gidişatla bircok taraftar toplarız... en nihayetinde kalıcı olmamız gerek ligde ve bunda süphem yok!

sinan58_34
06.09.2005, 22:26
bu gidişatla bircok taraftar toplarız... en nihayetinde kalıcı olmamız gerek ligde ve bunda süphem yok!

imza .. muhur... kase

ElbeyLi58
06.09.2005, 22:33
gardas almani bile Sivasspor taraftari yaptim

ich_liebe_dich
06.09.2005, 22:34
Gerçekten Böyle Dernekler Hep Faydali Olacaktir ..........
Başarilarini Devami Dileğiyle

GuNaY
08.09.2005, 11:44
hela olsun gardasım.... bende sirketteki büyük cogunlugu yaptım... ben nerdeyim taraftar orda :D

sinan58_34
08.09.2005, 12:35
Hadi bakalım öyle olsun...Birgün herkes Sivassporlu olacak...

EVET HERKES BIRGUN SIVASSPOR LU OLACAK WALLA SIRKETTE BENIM SAYEMDE MILLET SIVASSPOR A MERAK SARDI SIVAS SUNU ALMIS SIVASIN KALECISI SAKATLANMIS VS... EVET HERKES SIVASSPOR U KONUSACAK VE HERKES BIGUN SIVASSPOR LU OLACAK

serhankaburcuk
09.09.2005, 23:10

Artık onlarda Sivasspor taraftarı olsunlar...Artık Werner LORANT ta bizde birde olmasınlarmı???

Fighter
13.09.2005, 18:26
selamun aleykum değerLi ağabeyLerim ve kardesLerim..
Sivas GFB oLarak Sprey meseLesi hakkında sizLerLe konusmustuk.. ve ben söz vermistim bundan sonra Sivas'ta Sprey İşi GFB adına bitmistir diye.. Ancak bugün www.ultraslan.com sitesinde gördüğüm bir haber, beni ve grubumuzu oLdukca sinirlendirmis ve bir cözüm yoLu buLmak icin arayısa sürükLemistir..Sivas Ultraslan grubu, spreyLerLe heryeri boyamıs ve bunu da sitelerinde manset olarak yayınlatmıstır..buyrun bu rezaLete sizde bakın..biz nasıL durdurduysak Sprey işini, uV de öyLe bırakacak.. eğer ters düsen bir tavır sergiLerLerse, grubumuz gereken cevabı istenmeyen yoLLarLa verecektir..

Tüm AğabeyLerim ve kardesLerimin biLgiLerine..
Saygılar..

( işte yaptıkları sprey caLısmaları http://www.ultraslan.com/foto.asp?id=bfbdbb&bol=bd&Mac=Sivas%20ve%20Duvar%20Yazıl arı%20%20ultrAslan%20SİVAS%20 )

by Fighter

heryerdeyiz61
13.09.2005, 19:25
Sivas GFB oLarak Sprey meseLesi hakkında sizLerLe konusmustuk.. ve ben söz vermistim bundan sonra Sivas'ta Sprey İşi GFB adına bitmistir diye.. Ancak bugün www.ultraslan.com sitesinde gördüğüm bir haber, beni ve grubumuzu oLdukca sinirlendirmis ve bir cözüm yoLu buLmak icin arayısa sürükLemistir..Sivas Ultraslan grubu, spreyLerLe heryeri boyamıs ve bunu da sitelerinde manset olarak yayınlatmıstır..buyrun bu rezaLete sizde bakın..biz nasıL durdurduysak Sprey işini, uV de öyLe bırakacak.. eğer ters düsen bir tavır sergiLerLerse, grubumuz gereken cevabı istenmeyen yoLLarLa verecektir..

Saygılar..

( işte yaptıkları sprey caLısmaları http://www.ultraslan.com/foto.asp?id=bfbdbb&bol=bd&Mac=Sivas%20ve%20Duvar%20Yazıl arı%20%20ultrAslan%20SİVAS%20 )

by Fighter

ultravestilerin yaptığı yanlış evet. ama sen ve senin gibilerin düşünceleri sanki çokmu doğru. onlara cevap vermeyeceğiz seviyelerine düşmüyoruz muhabbetine getiriyosun işi sen. ama unutmaki ha ultravestiler ha siz. nasıl oluyoda sivaslı olarak sıkılmadan biriniz ultravesti biriniz gfb li oluşunuzla övünüyosunuz. üstelik buraya yazarak. sen önce SİVASLI olmayı becer. seninde onlardan bi farkın yok bunu unutma.

ElbeyLi58
13.09.2005, 19:31

Saygılar..

by Fighter
gardas ben derim ki
bu spray isini biraksaniz devlete zarar acmakda baska bisey degil
örneg bisey de degil
gitin stada orda 90 dak. bagrin spraydan iyidir.

1967_DERNEK_10UR
13.09.2005, 22:46

Saygılar..

by Fighter
ARKADAŞIM UNUTMAYIN SİZDE YAZMIŞTINIZ AMA ORTASINI BULDUK SİZİNLE KONUŞULDU VE SORUN ORTADAN KALKTI...HAA BU ULTRA DENEN ACİZLERE GELİNCE BUNLARDAN BİRİNİ YAKALADIM KONUŞTUM...DUVARLARA YAZDIKLARI KADAR DELİKANLI DEĞİLLER...BİR DE SİZİNLE DERTLERİ VARMIŞ BU ACİZLERİN... BENDE DEDİM Kİ DERNEKLERİ ORDA GİDERSİN BİR SORUNUN VARSA KONUŞURSUN DEDİM AMA ONA DA YANAŞMIYORLAR...BU YAZI İŞİNE GELİRSE BİR DAHA YAZARLARSA O YAZILARI YALATACAM ONLARA SİVAS'TA TUTUNMAK İSTİYORLARSA ADAM GİBİ ADAM OLURLAR YOKSA ADAM ETMESİNİ DE BİLİRİZ...

e17eren
14.09.2005, 09:43
1967 taraftar derneği istanbuldaki trabzon maçında üyelik standı açabilir
hem bu istanbuldaki derneğin alt yapısı olabilir.
bu arada derneğin ve bu sitenin tanıtımı için bir şeyler yapılabilir.
sivasspor.com yazılı bir pankart var mı ?

serhankaburcuk
14.09.2005, 14:45
1967 taraftar derneği istanbuldaki trabzon maçında üyelik standı açabilir
hem bu istanbuldaki derneğin alt yapısı olabilir.
bu arada derneğin ve bu sitenin tanıtımı için bir şeyler yapılabilir.
sivasspor.com yazılı bir pankart var mı ?

Arkadaşım ben seninle Ali Sami Yen Stadında tanışmıştım beni hatırlarsan...Biz daha öncede Olimpiyattaki maç için stand açmak için çaba harcamıştık ama Sivassporun şuan için satabileceği elinde mal yok denecek kadar az..Ben bizzat yöneticilerimizden biri ile görüştüm o ellerinde sadece harita olduğunu ve sadece harita verebileceklerini söylediler...Biraz daha sabredin yakında Sivassporun resmi ürünleri Türkiyenin her yerinde piyasaya çıkacak...Sitenin pankartıda var bizim dernekte bu maçta getireceğiz..

e17eren
14.09.2005, 15:17
Arkadaşım ben seninle Ali Sami Yen Stadında tanışmıştım beni hatırlarsan...Biz daha öncede Olimpiyattaki maç için stand açmak için çaba harcamıştık ama Sivassporun şuan için satabileceği elinde mal yok denecek kadar az..Ben bizzat yöneticilerimizden biri ile görüştüm o ellerinde sadece harita olduğunu ve sadece harita verebileceklerini söylediler...Biraz daha sabredin yakında Sivassporun resmi ürünleri Türkiyenin her yerinde piyasaya çıkacak...Sitenin pankartıda var bizim dernekte bu maçta getireceğiz..

ürün satmak için değilde, dernek üyeliği ve sivasspor.com'un tanıtımı için olabilir
stand açamassak da maça gelen tüm sivaslıları girişte bilgilendirebiliriz
sivasspor.com 'un tribün desteği için etkili olduğunu düşünüyorum
olimpiyatta görüşmek üzere

e17eren
14.09.2005, 17:39
bu dev bayrak kaç metreye kaç metre
anasayfada saerıyer maçında açılışını izledimde

serhankaburcuk
15.09.2005, 14:37
Arkadaşlar deplasmanlarda ne kadar zorluklar çekiyoruz...Hatta bazı arkadaşlarımız ne kadar yoruluyorsaki ağzı bir karış havada uyuyor...Bu arkadaşı tanıdınızmı?????

1967_Dernek_Ayhan
15.09.2005, 14:45
Arkadaşlar deplasmanlarda ne kadar zorluklar çekiyoruz...Hatta bazı arkadaşlarımız ne kadar yoruluyorsaki ağzı bir karış havada uyuyor...Bu arkadaşı tanıdınızmı?????

VALLA BİR YERDEN TANIYCAM AMA BU BİZİM ORTA DOĞU VE BALKANLARIN EN İYİ MODARATÖRÜ ONUR BÜYÜKDERE YE BENZİYOR :)

serhankaburcuk
15.09.2005, 14:49
Onur kardeşimiz her deplasmanda büyük cefakarlık örneği göstererek maçlara gidiyor...Haliyle stadda kendini çok yıpratıyor çünkü bu sevgi anlatılmaz yaşanır...Onurda bu sevgiyi yaşayanların en başında geliyor ve yoruluyor...Bu onun çok yorgun olduğu bir deplaman maçı sonrası çekildi....İnsanlar yatağında mışıl mışıl uyurken kardeşim deplasman otobüsünde böyle yolculuk ediyordu...Kendisini ve diğer kardeşlerimi özverilerinden dolayı kutluyorum...

Fighter
15.09.2005, 20:34
BU ULTRA DENEN ACİZLERE GELİNCE BUNLARDAN BİRİNİ YAKALADIM KONUŞTUM...DUVARLARA YAZDIKLARI KADAR DELİKANLI DEĞİLLER...BİR DE SİZİNLE DERTLERİ VARMIŞ BU ACİZLERİN... BENDE DEDİM Kİ DERNEKLERİ ORDA GİDERSİN BİR SORUNUN VARSA KONUŞURSUN DEDİM AMA ONA DA YANAŞMIYORLAR...

bizLe dertLeri neyse biz çözeriz.. Ben Sivas'a yazıLan spreyLerin bir de rekLam yapıLmasını sizLere biLgi oLarak sunmak istedim.. artık onLarLa da konusup durdurmaLarını istersiniz umarım.. tekrar söyLüyorum her ne oLursa oLsun GFB yazı isini durdurmustur.. BazıLarının da durdurmasını istiyoruz..

by Fighter

1967_DERNEK_10UR
15.09.2005, 21:58
bizLe dertLeri neyse biz çözeriz.. Ben Sivas'a yazıLan spreyLerin bir de rekLam yapıLmasını sizLere biLgi oLarak sunmak istedim.. artık onLarLa da konusup durdurmaLarını istersiniz umarım.. tekrar söyLüyorum her ne oLursa oLsun GFB yazı isini durdurmustur.. BazıLarının da durdurmasını istiyoruz..

by Fighter
GARDAŞ BEN UYARDIM HAAA DİNLEMEZLER TEKRAR YAZMAYA BAŞLARLARSA O ZAMAN SİVAS'TA DELİK BEĞENSİNLER..

GeCeVeMaVi58pRf
15.09.2005, 22:12
BU YAZILAR NE İŞE YARIYOR BEN ONU MERAK EDIYORUM YA SADECE TERBIYESIZLIK BENCE AYIPTIR YA

1967_CLUB_ÖZGÜR
15.09.2005, 22:15
BU YAZI İŞİ BİTECEK YA SESE YA SİSİ BASKA YOLU YOK.....ALOOOOOOOOOOO BURASI SİVAS KIMSINIZ LAN SİZ!..........

1967_DERNEK_10UR
15.09.2005, 23:19
VALLA BİR YERDEN TANIYCAM AMA BU BİZİM ORTA DOĞU VE BALKANLARIN EN İYİ MODARATÖRÜ ONUR BÜYÜKDERE YE BENZİYOR :)
ARKADAŞLAR SAOLUN SİZİN SAYENİZDE..

GuNaY
16.09.2005, 14:51
Onur kardeşimiz her deplasmanda büyük cefakarlık örneği göstererek maçlara gidiyor...Haliyle stadda kendini çok yıpratıyor çünkü bu sevgi anlatılmaz yaşanır...Onurda bu sevgiyi yaşayanların en başında geliyor ve yoruluyor...Bu onun çok yorgun olduğu bir deplaman maçı sonrası çekildi....İnsanlar yatağında mışıl mışıl uyurken kardeşim deplasman otobüsünde böyle yolculuk ediyordu...Kendisini ve diğer kardeşlerimi özverilerinden dolayı kutluyorum...
YORGUN AMA GURURLU YİĞİDO ONURRRRRRR :)

erhan5834
16.09.2005, 14:54
VAY MOD ONUR SEN BU HALLERDE YAKALANACAK ADAMMIYDIN BE AMA SENDE HAKLISIN BU BİZİM DEPLASMANLARA GİDERKEN NE KADAR BİTKİN DÜŞTÜĞÜMÜZÜN KANITIDIR AMA KEŞKE AĞZINI KAPASAYDIN BEE :) NEYSE BENDEN DEMESİ KARİZMA YERLE BİR ONURR....

1967_DERNEK_10UR
18.09.2005, 13:45

.,......,....:...

Fighter
04.10.2005, 21:27
s.a
önceLikLe şunu söyLemek istiyorum.. Kusura baKmayın DenizLi maçında sadece 1 arkadaşımız statta yer aLabiLdi.. GFB den arkadasLarımızın bazıLarının çaLışıyor oLmaLarı ve bazıLarının da dershaneLeri oLmaLarı sebebiyLe katıLım gösteremedik.. Ancak bundan sonra eLimizden geLdiğince 1967 Genç TaraftarLar Derneği'ne ve Sivasspor'a sözLe deiL faaLiyetLe destek oLacagımızı biLmenizi isteriz.. İnşaLLah bundan sonra hep birLikte Sivasspor'a desteğimizi vereceğiz..

SaygıLar

Sivas GençFenerBahçeliler

by Fighter

1967_DERNEK_10UR
05.10.2005, 15:30
s.a
önceLikLe şunu söyLemek istiyorum.. Kusura baKmayın DenizLi maçında sadece 1 arkadaşımız statta yer aLabiLdi.. GFB den arkadasLarımızın bazıLarının çaLışıyor oLmaLarı ve bazıLarının da dershaneLeri oLmaLarı sebebiyLe katıLım gösteremedik.. Ancak bundan sonra eLimizden geLdiğince 1967 Genç TaraftarLar Derneği'ne ve Sivasspor'a sözLe deiL faaLiyetLe destek oLacagımızı biLmenizi isteriz.. İnşaLLah bundan sonra hep birLikte Sivasspor'a desteğimizi vereceğiz..

SaygıLar

Sivas GençFenerBahçeliler

by Fighter
HER MAÇ ÖNCESİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPALIM..

serhankaburcuk
07.10.2005, 23:49
HER MAÇ ÖNCESİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPALIM..

Oldu ne alışverişi anlayamadım Onurcuğum...

1967_Dernek_Ayhan
09.10.2005, 19:11
HADİ ONURCUM O DEDİĞİNİ YAPALIM..... :D :D :D

twity_58
09.10.2005, 20:04
NE KADAR ZENGIN GÖNULLU BIR INSAN SAYGIDEGER ONUR ABIMIZ.. YAPIN ABI HERSEYIN ALISVERISINI TICARET YAPMAK HELALDIR.. :D

1967_DERNEK_10UR
09.10.2005, 22:03
NE KADAR ZENGIN GÖNULLU BIR INSAN SAYGIDEGER ONUR ABIMIZ.. YAPIN ABI HERSEYIN ALISVERISINI TICARET YAPMAK HELALDIR.. :D
SERHAN ABI VE AYHAN SİZİ ŞİDDETLE KINIYORUM...KÜBRA KADAR OLAMADINIZ...BEN SİZE MÜSAİT BİR ZAMAN ANLATIRIM...

serhankaburcuk
09.10.2005, 23:03
SERHAN ABI VE AYHAN SİZİ ŞİDDETLE KINIYORUM...KÜBRA KADAR OLAMADINIZ...BEN SİZE MÜSAİT BİR ZAMAN ANLATIRIM...

Canım kardeşim biz hoşgörülüyüz ama neyin alışverişini yapıyorsun benden habersiz anlamadım...

1967_DERNEK_10UR
09.10.2005, 23:04
Canım kardeşim biz hoşgörülüyüz ama neyin alışverişini yapıyorsun benden habersiz anlamadım...
ALLA ALLA BAYRAMLIK ALIŞ VERİŞ YAPACAZ...:D

serhankaburcuk
09.10.2005, 23:28
ALLA ALLA BAYRAMLIK ALIŞ VERİŞ YAPACAZ...:D

Ne alacaksınız bayramlık yaprakla şekermi...

1967_DERNEK_10UR
09.10.2005, 23:30
Ne alacaksınız bayramlık yaprakla şekermi...
HELVA YAPACAZ YEMİYON MU??:D

serhankaburcuk
09.10.2005, 23:35
HELVA YAPACAZ YEMİYON MU??:D

YERİM YOKMU?:):)

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:59
Herkesin bildiği gibi sivassporumuz sağlam adımlarla süper birinci lige doğru gidiyor inşallah çıkacaz.tek amacımız bu pastada bizimde payımız olsun bizim ne kadar bu işte ciddi olduğumuz ve herkes biliyor dernek olarak her delasmana organize yapıyoruz amacımız sivasımızda ki tribün kültürünü taraftarlarımıza göstermek yani sadece takım olarak süper lig ve taraftar olarak organize olmalıyız işte amacımız nasıl taraftar olunur takım nasıl desteklenir biz bir çatı altında toplanarak sivasspor taraftarının büyüklüğünü gösterecez inşallah bu yolda biz bu işi başaracaz..

1967_CLUB_HÜSEYİN
19.10.2005, 00:59
Herkesin bildiği gibi sivassporumuz sağlam adımlarla süper birinci lige doğru gidiyor inşallah çıkacaz.tek amacımız bu pastada bizimde payımız olsun bizim ne kadar bu işte ciddi olduğumuz ve herkes biliyor dernek olarak her delasmana organize yapıyoruz amacımız sivasımızda ki tribün kültürünü taraftarlarımıza göstermek yani sadece takım olarak süper lig ve taraftar olarak organize olmalıyız işte amacımız nasıl taraftar olunur takım nasıl desteklenir biz bir çatı altında toplanarak sivasspor taraftarının büyüklüğünü gösterecez inşallah bu yolda biz bu işi başaracaz..
DEVREME KATILIYORUM..TRİBÜNLERİN EFENDİSİ..1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ...

1967_CLUB_ÖZGÜR
19.10.2005, 02:20
SİVASSPOR NEREDE BİZ ORADAYIZ...DESTEĞİMİZİ ASLA ESİRGEMEYECEĞİZZZZ....BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİYİZ

gercek58li
19.10.2005, 02:42
SİVASSPOR NEREDE BİZ ORADAYIZ...DESTEĞİMİZİ ASLA ESİRGEMEYECEĞİZZZZ....BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİYİZ

Insallah sizde bu azim oldukca cekirdekcilerde yavas yavas yola gelecekler...

1967_DERNEK_10UR
02.11.2005, 18:52
SİVASSPOR'U ÖZELLİKLE DEPLASMAN MAÇLARINDA ÇOK İYİ DESTEKLİYORUZ..HER DEPLASMA MAÇINA GİDECEK GÜCÜMÜZDE VAR..

SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ 67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ...

erhan5834
02.11.2005, 20:24
SİVASSPOR'U ÖZELLİKLE DEPLASMAN MAÇLARINDA ÇOK İYİ DESTEKLİYORUZ..HER DEPLASMA MAÇINA GİDECEK GÜCÜMÜZDE VAR..

SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ 67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ...
BİZ HER DEPLASMANA GİDİYORUZ EVET GİDECEK GÜCÜMÜZDE VAR AMA BİZİM GİTTİĞİMİZ DEPLASMANDA STADDA OLMAYAN İNSANLARIN YADA 3KİŞİNİN TRİBÜNDE TEZAHURAT YAPTIĞINI SÖYLEYENLER VAR BUNLARI KINIYORUM O KİŞİLER KENDİLERİNİ BİLİR...HERZAMAN HERYERDE HEP DESTEK TAM DESTEK VERİYORUZ VERECEZDE...

Derbeder
02.11.2005, 20:31
BİZ HER DEPLASMANA GİDİYORUZ EVET GİDECEK GÜCÜMÜZDE VAR AMA BİZİM GİTTİĞİMİZ DEPLASMANDA STADDA OLMAYAN İNSANLARIN YADA 3KİŞİNİN TRİBÜNDE TEZAHURAT YAPTIĞINI SÖYLEYENLER VAR BUNLARI KINIYORUM O KİŞİLER KENDİLERİNİ BİLİR...HERZAMAN HERYERDE HEP DESTEK TAM DESTEK VERİYORUZ VERECEZDE...
o olayı bende kınıyorum... sizleri çekemeyen var anlaşılan... duyduğumda şaşırdım baya bende... ne alaka diye???? ama herkes zamanla anlayacak kimin ne olduğunu....

erhan5834
02.11.2005, 21:38
o olayı bende kınıyorum... sizleri çekemeyen var anlaşılan... duyduğumda şaşırdım baya bende... ne alaka diye???? ama herkes zamanla anlayacak kimin ne olduğunu....
SAOLASIN GARDAŞ VAR ÇEKEMEYENLER AMA 1967 Yİ HERKEZ BİLİR BİLMEYENLERDE ÖĞRENECEK 2,3 KENDİNİ BİLMEZ VAR ÇAPLARINDA BİŞEY YAPMAYA ÇALIŞIYOLAR AMA BİLMİYOLARKİ ÇAPSIZLAR İŞTE ONLARDA KABULEDECEK....

1967_Dernek_Ayhan
02.11.2005, 22:17
SAOLASIN GARDAŞ VAR ÇEKEMEYENLER AMA 1967 Yİ HERKEZ BİLİR BİLMEYENLERDE ÖĞRENECEK 2,3 KENDİNİ BİLMEZ VAR ÇAPLARINDA BİŞEY YAPMAYA ÇALIŞIYOLAR AMA BİLMİYOLARKİ ÇAPSIZLAR İŞTE ONLARDA KABULEDECEK....

............................

DJMuRaT
17.12.2005, 16:05
Ankaragücü maçında Tribündeki yerimizi alamadık!Ama Sivasta maçı hep beraber izledik..Kazansaydık maçtan sonra bişeyler düşünüyoduk ama olmadı...

LiS67_Uğur
17.12.2005, 16:08
tribünde biz<im yoklugumuz belli oldu...

1967 dernek serkan20
18.02.2006, 23:07
şuan sivastayım sivasa geldiğimde ilk uğradığım yer derneğimiz oldu
işte insanı mert delikanlı sivaslılar topluluğu.
sivasımızın en yürekli en mert taraftarlar burda buluşmuşlar
onlarla tanışmaktan gurur duyuyorum

1967_CLUB_ÖZGÜR
18.02.2006, 23:55
şuan sivastayım sivasa geldiğimde ilk uğradığım yer derneğimiz oldu
işte insanı mert delikanlı sivaslılar topluluğu.
sivasımızın en yürekli en mert taraftarlar burda buluşmuşlar
onlarla tanışmaktan gurur duyuyorum

ALLAH RAZI OLSUN ABİ SENLE TANISTIK GÖRÜŞTÜK COK MEMNUNOLDUK...

RaP_BoY
19.02.2006, 05:10
ARKADAŞLAR SİVASA GİDERSENİZ MUTLAKA DERNEGE UGRAYIN UGRAMAZSANIZ PİŞMAN OLURSUNUZ.....ORADAKİ SICAK MUHABBETİ DELİKANLI İNSANLARI BAŞKA YERDE BULAMAZSINIZ....HELE DERNEKTE YENİLEN O ETLİ EKMEK WARYAAA İNSANI BİR HOŞ EDİYO WALLA

RESMEDİL VE RESMOL KANSIZ RAP BU TEK YOL GÖRDÜGÜN BU HER ŞEY HEP ROL VARSA YOKSA PETROL

Arif Coşkun
19.02.2006, 08:56
Nerede maç,"67 dernek orada,kendi sahası,deplasman farketmiyor,bu arkadaşlarımız gereken ilgiyi fazlasıyla hakediyorlar.Onlara sonsuz teşekkürler,

Tarkan ÇeLik
19.02.2006, 09:10
Nerede maç,"67 dernek orada,kendi sahası,deplasman farketmiyor,bu arkadaşlarımız gereken ilgiyi fazlasıyla hakediyorlar.Onlara sonsuz teşekkürler,

Sivasspor NereDe BiZ OrAdAyIz...
1967 GenÇ SivaSSporLuLar İzmİR TeMsiLcisi...İzMiRLİ_YigiDO

sinan58_34
19.02.2006, 10:10
ARKADAŞLAR SİVASA GİDERSENİZ MUTLAKA DERNEGE UGRAYIN UGRAMAZSANIZ PİŞMAN OLURSUNUZ.....ORADAKİ SICAK MUHABBETİ DELİKANLI İNSANLARI BAŞKA YERDE BULAMAZSINIZ....HELE DERNEKTE YENİLEN O ETLİ EKMEK WARYAAA İNSANI BİR HOŞ EDİYO WALLA

RESMEDİL VE RESMOL KANSIZ RAP BU TEK YOL GÖRDÜGÜN BU HER ŞEY HEP ROL VARSA YOKSA PETROL
CIHAT BU RESIM HERSEYI ANLATIYO BASKA SOZE GEREK YOK :-) ETLI EKMEK MUHABBETINDE

Etem-Murat
19.02.2006, 11:42
Sivasspor NereDe BiZ OrAdAyIz...
1967 GenÇ SivaSSporLuLar doğru gardaş etlekmek anlatıyor
etli ekmek nerede biz orada

1967_DERNEK_10UR
19.02.2006, 12:32
1967 'den beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii....

5841
19.02.2006, 12:37
ARANIZDA OLMAYI O KADAR İSTERDIMKI . MALESEF BANA COK UZAKTASINIZ AMA ŞUNU İYİ BİLİNKİ HEP KALBIMDESINIZ.ALLAH HEPINIZIN GÖNLUNE GÖRE VERSIN..

ReDYiGiDo
19.02.2006, 12:49
ARANIZDA OLMAYI O KADAR İSTERDIMKI . MALESEF BANA COK UZAKTASINIZ AMA ŞUNU İYİ BİLİNKİ HEP KALBIMDESINIZ.ALLAH HEPINIZIN GÖNLUNE GÖRE VERSIN..

Amiiiinnn :rolleyes: :)

1967_DERNEK_10UR
19.02.2006, 13:03
Amiiiinnn :rolleyes: :)
GARDAŞ BU GÜN YANIMDASIN SESİMİZ KISILANA KADAR BAĞIRACAZ...

ReDYiGiDo
19.02.2006, 13:06
GARDAŞ BU GÜN YANIMDASIN SESİMİZ KISILANA KADAR BAĞIRACAZ...

İnŞaLLah SiVaSSpoRum GaLip GeLeNe Kadar BaGıRaCaGız...

1967_DERNEK_10UR
19.02.2006, 13:16
İnŞaLLah SiVaSSpoRum GaLip GeLeNe Kadar BaGıRaCaGız...
GARDAŞ 100 TANE VOLKAN YAKACAZ BU MAÇTA ...

apolat
19.02.2006, 13:37
yaaaa kardaslar bız ıstanbuldayız sızlerle bulusamıyoz 4 eylulde sızlerle bagıramıyoz bu macta bızım ıcın de sıvasımızı destekeyın ınsallah ...SESINIZE YUREGINIZE saglık...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN....selametle...

yavuz öcbe
19.02.2006, 13:40
dernege üye olmak isterdim ama ben izmirdeyim burdan üyelik oluyorsa hemen olurum başkan yardımcı olursan sevinirim

AYŞENUR1987_58
19.02.2006, 15:55
inşaallah hemşolar sıvasa gidince dernege ugramayı cok isterımmm

karacaören34-58
19.02.2006, 16:12
SİVASA GELDİĞİM ZAMAN OTOBÜSTEN İNER İNMEZ DERNEĞE GELECEM :)

FatihSoner58
16.09.2006, 13:50
Gardas, dernek tam olarak Sivasta nerde? Nereye yakin. Bunlari yazarsaniz sevinirim...

kadir10
28.09.2006, 14:14
sivas feneri maçına gitmiştim daha önce sivasa hiç gitmemiştim 1 hafta kaldım ve kaldığım süre içinde çok güzel günlerim oldu 1967 genç taraftar derneğine çok teşekkür ediyorum anadolu bam başka bir yer insanları çok sıcak herkez birbiriyle dost kardeş yolda giderken herkez bir birine slm veriyor sivasa gittğinizde 1967 genç taraftar derneğine uğramalısınız dernek çok güzel
dernekteki insanlar harika onları tanıdığım için çok mutluyum başta yalçın abi serhan abi mustafa abi olmak üzere ismail murat özgür mesut erhan tuğrul serkan arif ve aklıma gelmeyen birçok kişi hepsiyle tanışmalısınız fedakarlık cefa dostluk kardeşlik hepsi onlarda sivasspor için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar zamanı geldiğinde gülüyorlar zamanı geldiğinde üzülüyorlar fener maçına 1967 genç taraftar derneğiyle gittim harikaydı onların arasında evimde gibiydim birde o maçı yenebilseydik daha güzel olucaktı anlatamadığım daha birçok şey var gidip görmelisiniz eğer şansım olursa ocak tan itibaren onların yanında olucam bunu çok istiyorum paf takımına girmeye çalışıyorum yaptıkları herşey için tekrar teşekkür ediyorum

1967 dernek serkan20
28.09.2006, 14:22
her giden memnun dernekten
işte taraftar işte yiğidolar
1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ

1967_CLUB_ÖZGÜR
28.09.2006, 14:24
sivas feneri maçına gitmiştim daha önce sivasa hiç gitmemiştim 1 hafta kaldım ve kaldığım süre içinde çok güzel günlerim oldu 1967 genç taraftar derneğine çok teşekkür ediyorum anadolu bam başka bir yer insanları çok sıcak herkez birbiriyle dost kardeş yolda giderken herkez bir birine slm veriyor sivasa gittğinizde 1967 genç taraftar derneğine uğramalısınız dernek çok güzel
dernekteki insanlar harika onları tanıdığım için çok mutluyum başta yalçın abi serhan abi mustafa abi olmak üzere ismail murat özgür mesut erhan tuğrul serkan arif ve aklıma gelmeyen birçok kişi hepsiyle tanışmalısınız fedakarlık cefa dostluk kardeşlik hepsi onlarda sivasspor için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar zamanı geldiğinde gülüyorlar zamanı geldiğinde üzülüyorlar fener maçına 1967 genç taraftar derneğiyle gittim harikaydı onların arasında evimde gibiydim birde o maçı yenebilseydik daha güzel olucaktı anlatamadığım daha birçok şey var gidip görmelisiniz eğer şansım olursa ocak tan itibaren onların yanında olucam bunu çok istiyorum paf takımına girmeye çalışıyorum yaptıkları herşey için tekrar teşekkür ediyorum

Ey wallah Kardesım...
Bizde Senı Tanıdıgımıza Cok Memnun OLDuk...Tekrar Gorusmek Dılegıylee....

Bebeto_
28.09.2006, 16:17
ya bu eskişehirde yada ankarada kurulmaz mı arkadaslar

1967_DERNEK_MUSTAFA
29.09.2006, 02:06

kadir sende bizim siteyi tercih ettiğin için teşekkür ederim bandırmalı olduğun halde bizi seçtin biz senei serkan kardeşimin sayesinde tanıdık sende bandırmalı olarak sivasa geldin misafirimiz oldun hangi memleketli olursa olsun başımızın tacıdır senide mutlu ettiysek ev sahibi olarak ne mutlu bize

67_DERNEK_AKKIZ
29.09.2006, 10:30
YA KADIR 67 GENC TARAFTARLAR DERNEGININ FARKI BUU.....
HEP BOYLE SURECEK BIZIM SEVDAMIZZZ

koyu58
29.09.2006, 10:36
GARDAŞLAR ek tercih yaptım sivas genelde gelirse ilk adresim dernek eğer gelmezse allahın izniyle ramazan bayramında ordayım kayseri maçında görüşmek üzere allaha emanet olun

kadir10
29.09.2006, 11:32
YA KADIR 67 GENC TARAFTARLAR DERNEGININ FARKI BUU.....
HEP BOYLE SURECEK BIZIM SEVDAMIZZZ

inş. bu derneğimiz sonsuza kadar sürer

Tarkan ÇeLik
05.10.2006, 16:08
ya bu eskişehirde yada ankarada kurulmaz mı arkadaslar

EskiŞehir ile ben ilgileniyorum kardeşim bi isteğin olursa özel mesaj atabilirsin...

1967_CLUB_10UR
12.11.2006, 20:02

+++++1967+İMZA+KAŞE+MÜHÜR...DE VAMMMMMMMMMM

1967_DERNEK_TUĞRUL
12.11.2006, 20:08

GARDASS COOK SAOL YAA WALLA GÖZLERİM YASARDII GERCEKTENDEE İNSANA BULUNMAZ NİMETT KENDİ MEMLEKETİİİ ;)

kadir10
12.11.2006, 20:16
sende sağol tuğrul haklısın bulunmaz nimet inş tekrar gelicem 2 ay sonra kendinize çok iyi bakın herkeze slm

kadir10
12.11.2006, 20:24
GARDASS COOK SAOL YAA WALLA GÖZLERİM YASARDII GERCEKTENDEE İNSANA BULUNMAZ NİMETT KENDİ MEMLEKETİİİ ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER][/RIGHT][/B]

sen böyle söyledinya çok sevindim daha anlatacak çok şey var aslında

aykut-akay
12.11.2006, 20:30
.............................. ..S.I.V.A.S................... .......

1967_Dernek_Murat
25.12.2006, 03:45
1967 sivasspor genc taraftrlar dernegi saol varol

1967_CLUB_10UR
26.12.2006, 23:01
mekanı yeniden düzenledik.yeni oturma grupları ve halı aldık ayrıca yeniden boyadık bayramda herkesi bekleriz.;) ;) ;) ;)

FurkaN
27.12.2006, 12:48
mekanı yeniden düzenledik.yeni oturma grupları ve halı aldık ayrıca yeniden boyadık bayramda herkesi bekleriz.;) ;) ;) ;)

Dün gittim gördüm gerçekten çok güzel olmuş... Yakışır derneğe... Bir de monitörün yanına kasa bulunursa tam olacak... :)

sorma be dostum
27.12.2006, 12:48
helel size arkadaşlar bayramda ugrar bakarım bir cayınızı içierim dostlar

1967_CLUB_10UR
27.12.2006, 14:01
Dün gittim gördüm gerçekten çok güzel olmuş... Yakışır derneğe... Bir de monitörün yanına kasa bulunursa tam olacak... :)

onu da hal ettik sponsorumuz tuğrul yeni bir bilgisayar verecek bize.;) ;)

by lord karayel
27.12.2006, 14:12
Tabi sivasa sivaslıya yakışır bir dernek olduğundan en ufak şüphemiz yok......Yakışır sivasa sivaslıya zaten ne yakışmazki emeği geçen arkadaşlarada tşk ederiz....ellerine sağlık...Henüz derneği görme şerefinde onurunda bulunamadık ama elbette kısmet....+67+yeniçeri+çılgınl ar+genel izleyici hepsine helal olsun hepimiz bir değer uğruna mücadele weriyoruz Allaha şükür hepimizin kimliğinde 58 yazıyor ...1967 dernek arkadaşlarımıda kutlarım alisamiyen maçında gerçekten dehşettiler sağolsunlar warolsunlar 1000 km yolu aşklarına uğruna katleden arkadaşlarımıza minnettarız burdan şükranlarımızı iletiriz gelendende -gelemeyendende allah razı olsun +1967

1967_CLUB_BOZ
27.12.2006, 14:18
en son girdiğimde başkaydı
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=7830
bu adresten öğrenin
sivasa bu yaz kesin gelecğim düğün var hepinizi beklerim beylerrrrrrr
kesin derneğe uğrarım

1967_DERNEK_NAİL
27.12.2006, 16:12
_1967 GENÇTARAFTARLARDERNEGİ SİVASVE SİVASSPORA GÖNÜL VEREN HERKEZE KAPISI SONUNA KADAR AÇIK DIR_

1967_CLUB_BOZ
27.12.2006, 16:25
bizlerde gelmeyi ihmal etmeyelim sivastaki arkadaşlarımmmmmm

FurkaN
28.12.2006, 11:22
onu da hal ettik sponsorumuz tuğrul yeni bir bilgisayar verecek bize.;) ;)

İyi sponsor bulmuşsunuz bırakmayın onu ömür boyu derneğe sponsor olsun.... :)

1967 dernek serkan20
28.12.2006, 11:51

onur gardaşım resimleri yayınlada görelim derneğimizi

Tarkan ÇeLik
28.12.2006, 12:20

Tahmin edebiliyom Abi :D :D :D İn$. 18 Ocakta ordayım Reis :D :D

K.S.G ? :D

1967_CLUB_10UR
28.12.2006, 21:24
Tahmin edebiliyom Abi :D :D :D İn$. 18 Ocakta ordayım Reis :D :D

K.S.G ? :D

gardaş tek kelime söylüyüm sana hemde fosura foura:D gel bakıyım

FurkaN
29.12.2006, 21:51
_1967 GENÇTARAFTARLARDERNEGİ SİVASVE SİVASSPORA GÖNÜL VEREN HERKEZE KAPISI SONUNA KADAR AÇIK DIR_

Eyvallah abi sağolasın biliyoruz her gelişimizde ziyaret ediyoruz....

1967_Dernek_Murat
29.12.2006, 22:39
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİ SADECE BİZİM DEGİL BÜTÜN SİVASLI HEMŞEHRİLERİMİZİN İNŞALLAH BU BAYRAMDA HER BAYRAM GİBİ DERNEGİMİZDE BAYRAMLAŞACAGIZ BİZİ SEVEN HER SİVASLI BUYURSUN GELSİN.

EN AZINDAN Bİ DERNEGİMİZ VAR Bİ ÇATININ ALTINDAYIZ.

FurkaN
30.12.2006, 21:08
Dernekteki bayramlaşma, bayramın kaçıncı günü yapılacak haberi olan varsa bizi bilgilendirirlerse iyi olur...

by lord karayel
30.12.2006, 21:12

eywallah abi ALLAH razı olsun sizleri ve sizi zaten tanıyoruz ,baş tacısınız bizlere sonuna kadar kapınızı açtığınız için ALLAH razı olsun bayramında ,mübarek olsun ayrıca yeni yılda sağlık mutluluk esenlikli bir yıl geçmesi dileği ile

Lost_Heart
02.01.2007, 10:52
internet üzerinden üye olunmuyo mu? 1967 dernegine?

HakkıTİMUÇİN
02.01.2007, 12:49

yok gardaş..henüz o kadar teknolojik olamadık maalesef.
yakında oda olur inşallah..
şimdilik şahsen müracaat etmen gerekiyor

1967_CLUB_10UR
02.01.2007, 15:05
KARDEŞ SİVASTAYSAN BEKLERİZ.YOKSA GELDİĞİN ZAMAN UĞRARSIN..

1967_CLUB_ERHAN
02.01.2007, 22:34
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİ SADECE BİZİM DEGİL BÜTÜN SİVASLI HEMŞEHRİLERİMİZİN İNŞALLAH BU BAYRAMDA HER BAYRAM GİBİ DERNEGİMİZDE BAYRAMLAŞACAGIZ BİZİ SEVEN HER SİVASLI BUYURSUN GELSİN.

EN AZINDAN Bİ DERNEGİMİZ VAR Bİ ÇATININ ALTINDAYIZ.

+++++++++++++++ İ M Z A ++++++++++++++++++

1967_CLUB_10UR
02.01.2007, 22:37
+++++++++++++++ İ M Z A ++++++++++++++++++

eywallah erhan kardeş hoşgeldin... +1967

1967_CLUB_ERHAN
02.01.2007, 22:38
eywallah erhan kardeş hoşgeldin... +1967

eyvallah onur saol........... + + +1967

svs_çapkın_58
06.01.2007, 19:36
ÜYE OLUNMA KOŞULLARI YAZILSIN YAZILIRSA MEMNUN OLURUZ HERŞEY SİVASSPOR İÇİN

1967_CLUB_10UR
14.01.2007, 13:49
ÜYE OLUNMA KOŞULLARI YAZILSIN YAZILIRSA MEMNUN OLURUZ HERŞEY SİVASSPOR İÇİN

3 adet fotoğraf kimlik fotokopisi adli sicil kaydı ve 24 ytl yıllık aidat..

AD:selçuk işhanı4.kat
tel:2211967

SivasSpor58-ist
14.01.2007, 13:54
ben olacam bana i kıyak geçersiniz artık
:D
derneğe herkez üye olmalı benceeeeeeeeeeee

Tarkan ÇeLik
18.01.2007, 17:06
YaRın BakıcAZ 1967 NeYMi$ :D :D :D

PRoFeSSioNaL
18.01.2007, 17:06
benimde üye olmam lazım sivasa inince bazı işerim var onu hallettikten sonra üye olacam ben

nazimgulturk
18.01.2007, 18:18
BENCEDE DERNEĞİMİZİ GELİŞTİRİP DESTEKLEMELİYİZ TAKIMIMIZI ÇOĞU MAÇTA DESTEKLİYOR BU DERNEK O YÜZDEN YERİ ÇOK ÇOK AYRI.....

king_sivas58
22.02.2007, 12:09
sayın arkadaşlar 1967 gen. taraftarlar denrğine nasıl kayıt olabilirim ??

AfacaN_58
02.04.2007, 17:59
Merhaba Benim bir isdegim var ben marmarisden dorukhan yaklasık 2 yıldır foruma üyeyim ve devamlı takip ederim sivasın zara koyündenim sivasspor poları almak isdiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

admin@carsimarmaris.com

TuNaHaN_058
02.04.2007, 21:42
sivasspor taraftarlarina sesleniyorum neden stadta fazla bayrak göremiyorum?
Hem görsel acidan,hemde rakip futbolculari etki altina almak acisindan bayragin önemi cok büyüktür!
Stadta bayraksiz seyirci kalmasin

********************************/memleketim/58.gif

TuNaHaN_058
02.04.2007, 22:02
Timsah taraftarı film konusu
Bursalı sinema yönetmeni Suat Şenocak'ın, ''Bir Taraftarın Anatomisi'' adlı filminin çekimlerine yakında başlanacağı bildirildi...

IYI ORGANIZE OLARAK ÖRNEK TARAFTAR OLUNKI TÜM TÜRKIYE SIVASTARAFTARLARINI KONUSSUN

********************************/memleketim/58.gif

Tarkan ÇeLik
02.07.2007, 23:48
Merhaba Benim bir isdegim var ben marmarisden dorukhan yaklasık 2 yıldır foruma üyeyim ve devamlı takip ederim sivasın zara koyündenim sivasspor poları almak isdiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

admin@carsimarmaris.com

Gardaş Sivasa geldiğin zaman bize ulaşırsan sana yardımcı oluruz...

Tarkan ÇeLik
04.07.2007, 22:15
sayın arkadaşlar 1967 gen. taraftarlar denrğine nasıl kayıt olabilirim ??

Arkadaşım eğer derneğimize uğrarsan resmi üyemiz olabilirsin..
Selçuk İşhanı Kat:4

zaralım 58
05.07.2007, 00:03
SELÇUK İŞ HANI SİVASIN TAM OLARAK NERESİNDE KALIYOR AĞUSTOS GİBİ SİVAS'A GELİCEMDE BİR ZİYARET EDİM DEDİM BİLGİSİ OLAN YAZARSA SEVİNİRİM

FurkaN
05.07.2007, 00:06
SELÇUK İŞ HANI SİVASIN TAM OLARAK NERESİNDE KALIYOR AĞUSTOS GİBİ SİVAS'A GELİCEMDE BİR ZİYARET EDİM DEDİM BİLGİSİ OLAN YAZARSA SEVİNİRİM

Atatürk Caddesinde PTT arkasında...

BirSubat2oo7
03.07.2008, 13:18
BAŞARILAR DİLERİM DERNEĞE.SİVASA SELAMLAR.