Orijinalini görmek için tıklayınız : BİR FİKRİM VAR!!!

GeCeVeMaVi58pRf
20.09.2005, 17:34
WWW.SİVASSPOR.COM OLARAK KISA ZAMAN İÇİNDE ÇOK BÜYÜDÜK...
SUNU DÜŞÜNDÜM NEDEN BİZİM SİTEMİZİN KENDİNE HAS BİR İLETİŞİM SİSTEMİ YOK YANİ SİVASSPORUN SON DAKİKA HABERLERİNİ ÜYELERİNE İLETECEK SİVASSPORUN MACLARINDAN DAKIKA VE SKORU ANINDA CEBİMİZE TASIYACAK BİR SİSTEMİ OLMASI GEREKMİYORMU BENDE KENDİ CAPIMDA BUNUN BİR ALT YAPISINI BULDUM EĞER SİTEMİZİN YÖNETİCİLERİ BU SİSTEMİ DENEME AMACLI GÖRMEK İSTERLERSE EĞER BANA ULASMALARINI RİCA EDİYORUM...HERSEY SİVASSPOR İÇİN...

telefon numaramı hakkı abiden veya serhat abimden bulabilirsiniz...

HakkıTİMUÇİN
20.09.2005, 17:36
ewet gardaslar...

ismail gardasımızın yaptığı mesaj sistemi süper.....

bravo ismail gardas....

HakkıTİMUÇİN
20.09.2005, 17:53
Site yöneticilerinin dikkatine...

ismailin sistemi gerçekten cok güzel..site için cok güzel reklam olur...

detaylar için ismaille kontak kurmanızı tavsiye ederim...

GeCeVeMaVi58pRf
20.09.2005, 18:04
saol dedecıgım destegınden ötürü inşallah gereken ilgiyi görürüz...

erhan5834
20.09.2005, 18:08
DÜŞÜNCE GÜZEL ALTYAPI VARSA HAYATA GEÇERSE DAHADA GÜZEL OLUIR İSMAİL UMARIM DEĞERLENDİREN OLUR KARDEŞ

DJMuRaT
20.09.2005, 18:26
walla süper bi düşünce .Hemen hayata geciriliebilir

1967_DERNEK_10UR
20.09.2005, 18:50
SUNU DÜŞÜNDÜM NEDEN BİZİM SİTEMİZİN KENDİNE HAS BİR İLETİŞİM SİSTEMİ YOK YANİ SİVASSPORUN SON DAKİKA HABERLERİNİ ÜYELERİNE İLETECEK SİVASSPORUN MACLARINDAN DAKIKA VE SKORU ANINDA CEBİMİZE TASIYACAK BİR SİSTEMİ OLMASI GEREKMİYORMU BENDE KENDİ CAPIMDA BUNUN BİR ALT YAPISINI BULDUM EĞER SİTEMİZİN YÖNETİCİLERİ BU SİSTEMİ DENEME AMACLI GÖRMEK İSTERLERSE EĞER BANA ULASMALARINI RİCA EDİYORUM...HERSEY SİVASSPOR İÇİN...

İSMAİL SEN BİR HARİKASIN KAFAN ÇALIŞIYOR SENİN:D

BROTHERS58
20.09.2005, 20:47
BAZEN İŞ GÜÇ MAÇI TAKİP EDEMİYOR KAFAYI YİYORUM. SİSTEMİ MERAK EDİYORUM.EGERKİ ACIKLANIRSA HEMEN UYGULAMAYA HAZIRIM.
İSMAİL GARDASIMIZA HELAL OLSUN.

5841
20.09.2005, 21:34
GÜZEL FIKIR NEDEN OLMASIN. HEMDE HARIKA OLUR

sinan58_34
20.09.2005, 22:00

WALLA COK GUZEL BI FIKIR BIZIM AYRICALIGIMZ OLUR BOYLE BI HIZMET GERCEKLESIRSE COK SEVINIRIZ

extrasivas
20.09.2005, 22:17
guzel bir fikir olursa cok guzel olur eger yardima ihtiyaciniz olursa bizde kendi capimizda yardim etmeye calisiriz

GeCeVeMaVi58pRf
21.09.2005, 14:55
guzel bir fikir olursa cok guzel olur eger yardima ihtiyaciniz olursa bizde kendi capimizda yardim etmeye calisiriz

kardes baksana site yöneticilerinin hiç sesi çıkmıyor desene buda bir hayal oldu kısmet değilmiş neyse bende vazgectim bu fikirden...

erhan5834
21.09.2005, 16:24
Site yöneticilerinin dikkatine...

ismailin sistemi gerçekten cok güzel..site için cok güzel reklam olur...

detaylar için ismaille kontak kurmanızı tavsiye ederim...
HAKKI BABA FİKİR GÜZELDE DESTEK NERDE SİTE YÖNETİCİSİ ABİLERİM UMARIM UYANIRLAR ONLARIDA ANLIYORUZ AMA BİRAZ DAHA ACTİVF OLMAYA DAVETEDİYORUM YENİ FİKİRLERE AÇIK OLAN SİTEDE YENİLİKLER LAFTA KALMASIN İCRAATTA OLSUN...

1984zalim58
21.09.2005, 17:14
Çok güzel olur işallah hayata gecer.İyi düşünmüşün kardeş.

erhan5834
21.09.2005, 18:19
Çok güzel olur işallah hayata gecer.İyi düşünmüşün kardeş.
DÜŞÜNCE GÜZEL SERKAN AMA DÜŞÜNMEK YETMİYO DESTEK GEREKLİ BİRAZDA İSMAİL SONUNAKADAR DESTEKÇİNİM GARDAŞ NE KADAR YETİYO TARTIŞILIR AMA OLSUN ELBET BİRİSİ OKUYACAK VE BİZ OKUNANA KADAR YAZMAYA DEVAMEDECEZ....

radyo4
21.09.2005, 20:56
ismail arkadaşımı tebrik ediyorum. bilindik ve çok yaygın olan bir iletişim çeşiti...
kurum olarak kısa mesaj ( sms ) sistemini kullanıyoruz. ve bir çok esnafımızın reklam bayram kandil v.s mesajlarını gsm kullanıcılarına ulaştırdık. daha önceleri haber amaçlı şehir dışında yaşayan hemşehrilerimize sivas ile ilgili, sivasspor başta olmak üzere tüm sıcak gelişmeleri anında sivas dışında ki hemşehrilerimize ulaştırdık. her türlü bilgi istenildiği takdirde yardıma hazırız. radyo 4

GeCeVeMaVi58pRf
21.09.2005, 21:02
lütfen biraz daha duyarlı olalım site yöneticileri olumlu yada olumsuz bişeyler yazsınlar cıldıracam valla ya olmayacaksa olmaz desınler en azından

GuNaY
22.09.2005, 00:40
biraz sabır ismail... çok güzel bir çalışma bugun banada ispat ettin...:) öncelikli olarak bunun olabilitesini araştırmak gerek.. sonra elbet sana dönülecektir...

drummer
22.09.2005, 00:44
güzel bir düşünce eğer arkadaşımız yapacaksa gerekli alt yapı onda mevcutsa mükemmel olur.

gercek58li
22.09.2005, 00:59
Arkadaslar bu fikir herhalde sadece Türkiye icin gecerli olacak,hayata gecerse?

ali agca
22.09.2005, 01:22
abiii super bı duşunce destekliyorummm ben yapabilicemiz b yardım olursa koşa koşa geliriz saygılarrr

GuNaY
22.09.2005, 02:37
bu özellik sağlanabilirse eger türkiyenin ve dünyanın en önemli sitesi oluruz :)

Dağcı
22.09.2005, 07:56
bu özellik sağlanabilirse eger türkiyenin ve dünyanın en önemli sitesi oluruz :)

+ İmza

Valla bu teknolocinin tüm nimetlerinden faydalanmakta yarar var. İsmail'in bahsettiği konu süper. Sivasspor.com'a yakışır bir proje.

volcano58
22.09.2005, 08:46

ya gerçekten güzel bir yaratıcılık helal olsun umarım ilgilenirler bu öneri ile gerçekten şimdiye kadar şu sitede yazılan en iyi öneri helal olsun hadi moderatöler işin sonu sizde bitiyor yapın bişeyler

acakislalimahoni
22.09.2005, 08:52
GERCEKTEN BÖLE BİSİ GERCEKLESEBİLİYORSA HİÇ DURMAYIN GARDASLAR BİZE DÜSEN BİSİ VAR MI OLMASI KONUSUNDA HELAL SİZE YİĞİDOLAR

kursad58
22.09.2005, 09:08
süper birşey olur bence yapılması o kadar zor olmasa gerek

GeCeVeMaVi58pRf
22.09.2005, 15:56
ya gerçekten güzel bir yaratıcılık helal olsun umarım ilgilenirler bu öneri ile gerçekten şimdiye kadar şu sitede yazılan en iyi öneri helal olsun hadi moderatöler işin sonu sizde bitiyor yapın bişeyler

saol kardesim ama beklediğim cevap hala gelmedi demekki bu sitede yeni birşeyler yapılmasını istemeyenler var sorumluluktan kacanlar var biraz agır konusuyorum ama sırf sitemiz için bizim sitemiz büyümeyi hakediyor çünkü...

GeCeVeMaVi58pRf
23.09.2005, 19:44

türkiyenin ve dünyanın en önemli sitesi olabılırız ama bunun olmasını istemeyenler var

GuNaY
24.09.2005, 21:15
türkiyenin ve dünyanın en önemli sitesi olabılırız ama bunun olmasını istemeyenler var
ismail kimse buna istememezlik yapmıyor!!! önce bunun olabilirliğini görüşüp daha sonrasında çalışma yapmak gerek... alınganlık göstermene gerek yok!

x_burnley
24.09.2005, 21:18
HERŞEY SİVASSPORUMUZ İÇİN BENCE İYİ FİKİR KARDEŞ SENİ DESDEKLİYORUM SONUNA KADAR

serhankaburcuk
26.09.2005, 12:59
Arkadaşlar maç skorlarını öğrenmek isteyenler maç esnasında ve maç sonrasında bana telefonla ulaşabilirler...Telefon numaram :0-505-7765158

patya-reklam
26.09.2005, 17:43
güzel bir fikir tebrikler

hemso58
27.09.2005, 08:20
İSMAİL ABİ FİKİR HARİKA AMA BUNU FAALİYETE GEÇİRECEK KİŞİLER LAZIM.BAKIYORUMDA BU KİŞİLER ŞU ANA KADAR FAALİYETE GEÇMEMİŞŞLER.BU SİTEYE YENİLİK LAZIM BU DÜŞÜNCE İÇİNDE PAMUK ELLERİNİZİN CEBİNİZE GİRMESİ LAZIM.İSMAİL ABİDEN ÖĞRENDİĞİM KADARIYLA ÇOK UCUZA MAL OLUYOR BU DÜŞÜNCE...