Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR.COM OLARAK BİR DURUŞUMUZ OLSUN

sabriiiii
13.03.2009, 17:44
SİVASSPOR.COM OLARAK BİR DURUŞUMUZ OLSUN

Son günlerde aldığımız kötü sonuçlar taraftar olarak hepimizin canını sıkıyor malesef; yazılı ve görsel basının camiamıza yaptığı eleştiriler, hakem hataları, hocamıza verilen ceza, rakip takım futbolcularının yiğidolarımıza yaptığı kışkırtmalar, vs vs vs..

Ancak herşeye rağmen, halen ligin zirvesindeyiz ve şampiyonluğun en yakın takipçisiyiz.

Benim görüşüm sivassporumuza gönül verenlerin buluşma adresi sivasspor.com ailesi olarak takımımıza sahip çıkmalıyız. Bunları site girişine ekleyeceğimiz muhtıra lar ile herkese açıklayabiliriz. Takıma, futbolculara, hocamıza, başkanımıza desteğimizi verebiliriz. Sivasspor.com kurucu üyelerine, modlarına ve alt forum yöneticilerine sesleniyorum.

Haksız mıyım?

sivaslı gökhan
13.03.2009, 17:50
kardeş doğru diyorsun.biz ses çıkmarmadıkça haksızlık yapıyorlar.......

slasher//z
13.03.2009, 17:52
sesimizi çıkarmalıyız. hem de gür olarak; şampiyonluğa bu kadar yakınken hakkımızı savunmalıyız.

YigidoGenclik38
13.03.2009, 17:57
dogru diyorsun

bu konuyla ilgilenmeleri lazım

haksızlıga sessiz kalmayalım

Del Piero
13.03.2009, 18:01
Bencede çok haklısın.....

bekiro0758
13.03.2009, 18:04
arkadaşımız doğru sölüyorr bnce yapmamız gerekior bu arada b uyguna werilen ceza çoq ağırr:mad::mad::mad:

slasher//z
13.03.2009, 18:06
SİVASSPOR.COM OLARAK BİR DURUŞUMUZ OLSUN

Son günlerde aldığımız kötü sonuçlar taraftar olarak hepimizin canını sıkıyor malesef; yazılı ve görsel basının camiamıza yaptığı eleştiriler, hakem hataları, hocamıza verilen ceza, rakip takım futbolcularının yiğidolarımıza yaptığı kışkırtmalar, vs vs vs..

Ancak herşeye rağmen, halen ligin zirvesindeyiz ve şampiyonluğun en yakın takipçisiyiz.

Benim görüşüm sivassporumuza gönül verenlerin buluşma adresi sivasspor.com ailesi olarak takımımıza sahip çıkmalıyız. Bunları site girişine ekleyeceğimiz muhtıra lar ile herkese açıklayabiliriz. Takıma, futbolculara, hocamıza, başkanımıza desteğimizi verebiliriz. Sivasspor.com kurucu üyelerine, modlarına ve alt forum yöneticilerine sesleniyorum.

Haksız mıyım?

sitede böyle bir özellik var mı bilmiyorum; ama bi an önce buna çare bulalım. SESİMİZ ÇIKSIN.

GokhanTurna
13.03.2009, 18:31
Sitemiz gerektigi zaman kendi haberlerini çıkarmaya başladı olaylara karşılık. Ama sert ve dikkat çekici metinler değil.

Kardeşimizin haklılık payı var

sivaslıbaki
13.03.2009, 18:36
sesimizi çıkaralım yoksa devam edecekler yaptıklarına.

slasher//z
13.03.2009, 22:07
artık hakkımızı savundugumuzu belli etmeliyiz...

titizyiğido
13.03.2009, 23:17
ÖNEMLİ Bİ KONU.............. BAŞARILI OLMAK SADECE SAHADA FUTBOLCULARIN GAYRETİ İLE OLACAK BİŞEY DEĞİL.......... BU KONUDA HEPİMİZE GÖREVLER DÜŞÜYO.............

slasher//z
14.03.2009, 14:28
yiğidolar artık bişeyler yapalım....

şükrü çitil
14.03.2009, 14:39
sivassporu yıpratmak ve şampıyon yapmamak için ellerinden gelen herkozu kullanıyorlar biraz ard niyetli olun bülent hoca ne yaptıta 4 maç çeza verdiniz ayıp bu kadarına aynı ıstik tarı diger takım hocalarınada verin anlınızdan öpüyüm sivas şampıyon olmasın diye her dümen cevriliyor cevrilsin haklının yanında allah var diyorum bu sene gine şampıyonun en büyük adayı sivasspordur selamlar...

slasher//z
18.04.2009, 09:50
artık hakkımızı savundugumuzu belli etmeliyiz...

BAŞKANIM YANINDAYIZ.

yiğidokazım58
18.04.2009, 12:23
Kesinlikle doğru diyosun....................... .