Orijinalini görmek için tıklayınız : BEŞİKTAŞ MAÇI İÇİN BULUŞUYORUZ.

GLoBe-Y-Gençlik
16.03.2009, 12:10
Yiğido gençlik grubu olarak cumartesi akşamı saat :15.30 da heykelde bulusuyoruz... YİĞİDO GENÇLİK DESTEK TAM DESTEK

MAÇ SAAT i 19.00

YiğidoGençlik
16.03.2009, 13:44
Bu maç bizim için çok ama çok önemli maçı alabilmemiz için taraftarımızın desteği çok önemli.Bunun için herkesi ama herkesi Kale Arkası Gar tarafına bekliyoruz...

yigido Atilla
16.03.2009, 14:17
Sivasspor artik gecen sene yaptigi hatalardan ders cikarmali, Sivasspor FB, GS, BJK nin !!!! TETIKCISI DEGIL !!!! Her Oynayacagimiz Büyük takimin Taraftarlari siteye girip Bizi gaza getireceklerdir, Bizi sevdikleri icin degil sadece kendi takimlarinin cikarlarini düsündüklerinden dolayi oyunu gelmeleyelim Sivasli olupta hala Istanbul takimlarinin formalarini cikarmayan Bu zavallilar yine devreye girip Gercek sivassporlu taraftarin kafasini karistiracaklardir Bunlara karsi cok cok Dikkatli olmaliyiz !!!!! Istanbul takimlarina karsi Nasil puan alinabilir. ??? Biz Hucum futbolu oynarsak yine farkli maglup olabiliriz Bizim yapacagimiz ortasahayi kalabalik tutup ileride Kamanan veya Baliliye Köprü kuracak mehmet yildiz ile bunlardan birini kacirabilirsek bu is olur yine en büyük Yük Mehmet yildiza binecek Ileride top saklayabilecek Alternativi olmayan Tek futbolcu Mehmettir. Kontrollü ve Disiplini elden birakmadan golü son saniyede atacagimiza inananip sakin oynayarak hedefimize ulasabiliriz ... Ikili AVARAJLARI HICMI HIC UNUTMAYACAGIZ Fenerbahceye karsi avararajlari kullanamadik yine gecen sene gibi bir Durumu göz önünde bulundurmak zorundayiz. yenemiyorsan yenilmiyeceksiz Avaraji BJK ya kaptirmayacagiz ..
Biz BJK yi yenebilecek güce sahibiz ama hata yapmadan kim hata yaparsa kaybeden O olur Traftar bunun bilncinde olarak rakip Takim BJK yi macin son saniyesine kadar tezahüratlarla etkilemekten geciyor....

YiğidoGençlik
16.03.2009, 14:25
Sivasspor artik gecen sene yaptigi hatalardan ders cikarmali, Sivasspor FB, GS, BJK nin !!!! TETIKCISI DEGIL !!!! Her Oynayacagimiz Büyük takimin Taraftarlari siteye girip Bizi gaza getireceklerdir, Bizi sevdikleri icin degil sadece kendi takimlarinin cikarlarini düsündüklerinden dolayi oyunu gelmeleyelim Sivasli olupta hala Istanbul takimlarinin formalarini cikarmayan Bu zavallilar yine devreye girip Gercek sivassporlu taraftarin kafasini karistiracaklardir Bunlara karsi cok cok Dikkatli olmaliyiz !!!!! Istanbul takimlarina karsi Nasil puan alinabilir. ??? Biz Hucum futbolu oynarsak yine farkli maglup olabiliriz Bizim yapacagimiz ortasahayi kalabalik tutup ileride Kamanan veya Baliliye Köprü kuracak mehmet yildiz ile bunlardan birini kacirabilirsek bu is olur yine en büyük Yük Mehmet yildiza binecek Ileride top saklayabilecek Alternativi olmayan Tek futbolcu Mehmettir. Kontrollü ve Disiplini elden birakmadan golü son saniyede atacagimiza inananip sakin oynayarak hedefimize ulasabiliriz ... Ikili AVARAJLARI HICMI HIC UNUTMAYACAGIZ Fenerbahceye karsi avararajlari kullanamadik yine gecen sene gibi bir Durumu göz önünde bulundurmak zorundayiz. yenemiyorsan yenilmiyeceksiz Avaraji BJK ya kaptirmayacagiz ..
Biz BJK yi yenebilecek güce sahibiz ama hata yapmadan kim hata yaparsa kaybeden O olur Traftar bunun bilncinde olarak rakip Takim BJK yi macin son saniyesine kadar tezahüratlarla etkilemekten geciyor....
aynen katılıyorum sana ağzına sağlık bundan sonra başka başka oyunlar oynanacak bu oyunlara gelmeyelim

YiğidoGençlik
17.03.2009, 12:52
Bayılana kadar bağırmak isteyen Gar Tarafına gelsin herkesi bekleriz şov var bu hafta

GLoBe-Y-Gençlik
17.03.2009, 17:07
Bu maç onemlıı tek dıyecegım gelınnnnnnnnnnnnn

esentepeli58
17.03.2009, 17:22
inş hepimiz maçta olucaz her zman yanındayız sivasspor ?:)

sivaslimete
17.03.2009, 17:23
ah bee keske orda olabilsemm .............

GLoBe-Y-Gençlik
18.03.2009, 06:59
ßu derby maçta görecekler desteği Allah`ın İzniyLe...

GLoBe-Y-Gençlik
18.03.2009, 07:02
Bayılana kadar bağırmak isteyen Gar Tarafına gelsin herkesi bekleriz şov var bu hafta

ßU Takım bizim takımımız reıs aynen showa buyrun..

ZeYnO GuZeL
18.03.2009, 15:02
BEŞİKTAŞI TARİHE GÖMECEĞİZ İNŞALLAH.:D

mysuskunx
18.03.2009, 15:13
İnşallah...................... .................

GLoBe-Y-Gençlik
19.03.2009, 11:33
Sivasın Taraftarı Yok DiyeN Kendını Sıvaslı Sannedenler Icın Sivasspor Uğruna Haydı Anadolu Kale Arkası Gardayız

muhsin koçak
19.03.2009, 11:35
Ne olursa olsun desteğinizi maç sonuna kadar sürdürün yiğidolar,yenilsek bile!

yigidolar06
19.03.2009, 11:38
Başkentte desteğiniz süperdi bu moralle tüm stadı çoşturmanızı candan destekliyoruz dualarımız sizlerle

gül5858
19.03.2009, 11:48

YA BU KELİMELER ÇOK GÜZEL AĞZINIZA SAĞLIK :D:D

samurai58
19.03.2009, 15:53
Bayılmak istiyorum bekleyin yanınıza geliyorum :)

YiğidoGençlik
20.03.2009, 10:13
Bayılmak istiyorum bekleyin yanınıza geliyorum :)

Gel kardeşim gel herkes gelsin Kale arkası Gara inletceğiz orayı..

YiğidoGençlik
20.03.2009, 10:14
Başkentte desteğiniz süperdi bu moralle tüm stadı çoşturmanızı candan destekliyoruz dualarımız sizlerle

Hiç şüpheniz olmasın....................... ..

06kaan058
20.03.2009, 10:21
ya ne olur güzel bişeyler yapalım anladık mı biilemiyorum bu macı kaybedersek liderlik gidecek şampiyonluk gidecek trabzonsporu görüyoz taraftarını alalım kardfeşim bizde meşale filan davulla panlartla sokalım 50 60 tane meşale akşam maç birde statıu yakalım yigido gençlik dedimdiii bizim aklımıza gelecek vaybe dedittirecegimizz bişeyler olsun yeter kuru kalabalık olmasınnn lütfennn rica ediyomm ne olur birde leyleyley diyib duruyoz degişik bişeyler yapalımm

YiğidoGençlik
20.03.2009, 10:35
ya ne olur güzel bişeyler yapalım anladık mı biilemiyorum bu macı kaybedersek liderlik gidecek şampiyonluk gidecek trabzonsporu görüyoz taraftarını alalım kardfeşim bizde meşale filan davulla panlartla sokalım 50 60 tane meşale akşam maç birde statıu yakalım yigido gençlik dedimdiii bizim aklımıza gelecek vaybe dedittirecegimizz bişeyler olsun yeter kuru kalabalık olmasınnn lütfennn rica ediyomm ne olur birde leyleyley diyib duruyoz degişik bişeyler yapalımm

Kardeş davul ile pankart tamamda meşale yasak biliyorsun alsak bile yakan kişi 1250tl para cezası var ayrıca kulübede ceza var.Merak etme maçda çok iyi olacağız..

GLoBe-Y-Gençlik
21.03.2009, 08:23
Arkadaşlar 12 de heykeldeyız yatmak yok........

furkancfc
21.03.2009, 08:49
Ahmet abi benim dershane var ben direk stadda gelecem malesef :mad: kusura bakmayın abi ama izin alabilirsem 3:30 da ordayım .

GLoBe-Y-Gençlik
21.03.2009, 08:56
Ahmet abi benim dershane var ben direk stadda gelecem malesef :mad: kusura bakmayın abi ama izin alabilirsem 3:30 da ordayım .

tmm koçumm........................ ..........

etzel1967
21.03.2009, 09:06
o kadar gurup ismi sayılır, ben bir tek yiğido gençliği görüyorum statda...adam gibi susmadan destek veriyorlar...helal olsun size...sadece sayıları az ama inşallah artar...

gençler ben erzurumdayım, malesef çok istesem de gelemiyorum...zamanında çok bağırdık bu takım için o statta...çok sesimizi kaybettik...şimdi bizim nesil yaşlandı...tribünler sizin, siz varsınız...ASLANLARIM, YİĞİTLERİM, YIKIN O STADI...SALLAYIN....TARAFTAR GÖRSÜN CÜMLE ALEM...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...

Garip
21.03.2009, 09:11
Ben Tum Sivaslilari Gormek İstiyom.Olene KAdar Destek Vermeyiliz Olumune Sivasspor !!

emre41
21.03.2009, 10:10
Bu maç bizim için çok ama çok önemli maçı alabilmemiz için taraftarımızın desteği çok önemli.Bunun için herkesi ama herkesi Kale Arkası Gar tarafına bekliyoruz...

İzmit'deyim maalesef evde eli kolu bağlı oturuyoru. Kardeşlerimden, abilerimden tekbi ricam var Allah rızası için bugün o stadı BEJEKinin başına yıkın. 90 dk bir saniye bile susmayın. ben burada bursa fb maçlarına gitim ve inanın gırtlak patlatım. ne olur arkadaşlar susmayın. susanı da yanınzda barındırmayın ne olur yıkın şu stadı

emre41
21.03.2009, 10:13
yıkın o stadı yıkın allah aşkına

yigidolar06
22.03.2009, 12:52
Teşekkürler artık bundan sonraki haftalarda dahada iyisi olacak tüm taraftarları yiğodo gençliği kutlarım