Orijinalini görmek için tıklayınız : İY Denizli Maçına Gidiyoruz

izmirliyigido
25.03.2009, 12:43
FLAŞ, FLAŞ !.... BAYANLARA VE ÇOCUKLARA Gidiş-Dönüş ücreti % 50 İNDİRİMLİDİR

Şampiyonluk yolunda önemli engelleri birer birer aşarak, futbolda anlatılması zor, yaşanması zor bir duyguyu yudum yudum bize tattırmaya hazırlanan SİVASSPOR'umuzu Denizli'de yalnız bırakmayalım.

Her sene olduğu gibi bu sene de, takımımızı desteklemeye, gollerine ve galibiyetine alkış tutmaya, tarihi başarısına tanıklık ve şahitlik etmeye hazırmısınız?

Tribün şovu nasıl olur, Yiğidolar nasıl centilmen olur, şampiyon takımın taraftarı nasıl olur bunu herkese göstermek için Denizli'ye gidiyoruz.

SİVASSPOR'umuzu desteklemek isteyenler, bizimle aynı duyguları paylaşanlar haydi Denizli'ye gidiyoruz. Pazar günü yaptığımız toplantı da yapacağımız aktiviteleri ve organizasyonları konuştuk, bunları Denizli'de hayata geçirmek için az kaldı.

Sivas'lı olan ve kendini Sivasspor'lu hisseden herkesi bekliyoruz.

Hareket Günü: 04.Nisan.2009 - Cumartesi

Hareket Saati ve Yeri :

Saat: 10:00 - Karşıyaka İskele Önü
Saat: 10:30 - Şirinyer Tansaş Önü
Saat: 10:40 - Buca Belediyesi Önü

Fiyatı : 20,00 TL (Gidiş-Dönüş 1 kişi)

BAYANLARA VE ÇOCUKLARA Gidiş-Dönüş ücreti % 50 İNDİRİMLİDİR !... Duyurulur...

Aracımızın tanınması için otobüste SİVASSPOR bayrağı ve "İzmirli Yiğidolar" yazımız olacaktır.

Lütfen gelecek olanlar hareket saatinden 10 dakika evvel duraklarda bulunsun.

NOT:

1- Katılım sayısına göre otobüs sayısı arttırılacaktır.

Gelmek isteyenlerin isimlerini yazmasını rica ediyorum.

AYK

izmirliyigido
25.03.2009, 12:44
Gelecekler:

1- Yalçın KINIK (izmirliyigido)
2- 35fulya58
3- Gökhan Turna
4- basayev58
5- buca5835
6- cactuss58
7- Kibrisli
8- 58gürünlü35
9- yigido_sampiyon
10- NETLOG
11- anilolcay
12- Mesut bey (dernekten)
13- dernekten 1 kişi
14- dernekten 1 kişi
15- Ali Coşkun
16- Ali Coşkun (oğlu)
17- Bahadır Erdem
18- Nagehan Erdem
19- coosivaslicoo
20- bekirarda
23- sefer dogan
24-
25-

AYK

basayev58
25.03.2009, 12:51
Allah utandırmasın...
Biz abimle geliyoruz.Kuzenlerinde gelme ihtimali yüksek,yani sayı 4 de olabilir,tarih yaklaşınca netleşir durum.

GokhanTurna
25.03.2009, 13:05
Ben yanımda 2 kişi daha getircem Yalçın abi

Buarada
35gürünlü58
Kibrisli
cactuss58
bahadırerdem
köse58
eklemeyi unutma listeye bildiğim kadarıyla kesin geliyorlar

kadir0911
25.03.2009, 13:20
Takimimizi Sampiyonluk Yolunda Yanliz birakmayin.
Gidenlere Simdiden tesekkür ediyorum.

myway
25.03.2009, 13:59
Izmirdekiler bu guzel organizasyona sahip cikin ;)

TURANDOGAN58
25.03.2009, 17:25
bizde hazırız.şu anda bir otobüs ve 3 özel araç hazır ve dolu.duruma göre ilave yapacağız.

TURANDOGAN58
25.03.2009, 17:28
eskiizmir olmadan olmaz değilmi.

izmirliyigido
25.03.2009, 18:07

Bravo Turan'cım, süpersiniz. İzmir'den çıkışta ortak hareket edelim. Eskiizmir'de oturan sitemiz üyeleri ile irtibata geçin.

AYK

izmirliyigido
25.03.2009, 18:09
bizde hazırız.şu anda bir otobüs ve 3 özel araç hazır ve dolu.duruma göre ilave yapacağız.

Davul ayarladınız mı, varmı davul? Ayarlayabilirseniz 2-3 tane olursa çok iyi olur.

AYK

gül5858
25.03.2009, 18:22
İyi eğlenceler size ''Mutlak birgün geleceğim sizlerle maça ama yüreğim sizlerle
:):):)

GuVeN
25.03.2009, 19:33
bekle bizi denizli..benıde ekle Yalçın Abi sana zahmet.. söylediğin gibi her konuda örn bi seyirci olacağız.. ıstanbulu-ızmırı-antalyası vs..
sıvasdakı saglanamayan butunlugun dısardakı yıgıdolarca nasıl saglandıgını gosterıp,memlekettekı hemsehrilerimize mahçup olmayacağız inşallah..

GokhanTurna
25.03.2009, 19:40

Eskiizmir Tayfa olmadan olmaz. Turan abi ordakilerle görüşmeyi unutma.

izmirliyiğido35
25.03.2009, 20:10
ALLAHIM YA BU KADAR ŞANSIZLIK OLURMU AYLARDIR BU MAÇI BEKLİYORUZ MAÇ DA TAM SINAV GÜNÜNE DENK GELİYO OFF YAA...:confused::confused::mad :

GİDECEK OLAN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM BAŞARILAR...

TAKIMIMIZ LİDER GELDİ LİDER DÖNECEK ALLAHIN İZNİYLE...

58gürünlü35
25.03.2009, 20:18
Senide aramızda görmek isterdik ama kısmet deilmiş... İnsallah seneye Hep birlikte Şampiyon bir Sivas Sporu Desteklemeye gideriz Denizliye... Sınavında Basarılar dilerim...

izmirliyiğido35
25.03.2009, 20:23
Senide aramızda görmek isterdik ama kısmet deilmiş... İnsallah seneye Hep birlikte Şampiyon bir Sivas Sporu Desteklemeye gideriz Denizliye... Sınavında Basarılar dilerim...

SAĞOL KARDEŞİM
BİŞEYE ÇOK NİYETLENDİĞİM ZAMAN OLMUYO
GEÇEN SENE ÇOK GÜZEL GEÇMİŞTİ DENİZLİ DEPLASMANI DÖNÜŞ HARİÇ
(PEK DEPLASMAN SAYILMAZDI AMA)

İNŞALLAH ŞAMPİYONLUK MAÇINDA SİVASA YADA İSTANBULA (CİMBOM MAÇINA) GİDERİZ...
TEKRARDAN BAŞARILAR...

AÇIN ANADOLUNUN ÖNÜNÜ DURDURAMAZSINIZ YİĞİDOLAR GELİYOOOOO...

58gürünlü35
25.03.2009, 20:25
İnsallah Gideriz CiNcoN Macına :)...

izmirliyigido
25.03.2009, 23:06
Maçın günü ve saati beli oldu.

Maç 04.04.2009 - Cumartesi saat 16:15'te oynanacak.

Bizim gidiş programımızda ki saatleri yarım saat ileri alabiliriz. Ne dersiniz? Yani ilk hareket Karşıyakadan 10:30 olabilir.

AYK

Kibrisli
25.03.2009, 23:16
Yav Yalçın Abi bizim adımız yok :) Sormaya gerek mi var, oradayız, 90 dakika bağıracağız, ''Şampiyon Sivas'' diye, sevda bu arkadaş, yol mu dinler, aşk bu arkadaş, para mı ister, sevgi bu arkadaş gerekirse can çıkar ama gönülden bu sevda çıkmaz.... Vay yavrum vay amma yazdım :)
İstanbul ve Antalya'dan da arkadaşların gelmesi beni çok heyecanlandırdı bayağı bir adam olacağız tezahurat yapacak olan.... Harika olacak harika...

subasi29
25.03.2009, 23:35
hadi katilim bol olsun yolunuz acik sesiniz gur olsun

yigido_sampiyon
26.03.2009, 00:32
çok güzel maç olacak...
formamla buca belediye önündeyim belirtilen saatte...

GokhanTurna
26.03.2009, 08:45
çok güzel maç olacak...
formamla buca belediye önündeyim belirtilen saatte...

biz seninle tanışdık mı daha önce

davulcu
26.03.2009, 10:44
yolunuz açık olsun yiğidolar...

yigido_sampiyon
26.03.2009, 11:49
biz seninle tanışdık mı daha önce

geçen seneki denizli maçına gelmiştim...ama tanışmıyoruz herhalde...

o zaman tanışalım ben bornovadan aykut:)

SivasLady
26.03.2009, 13:52
Izmirli Yigidolari bu organizeden dolayi kutlarim
Lider Takima yakisan taraftar görmek istiyoruz
herkes bu maca takimi desteklemek icin akin etmeli

GokhanTurna
26.03.2009, 14:06
geçen seneki denizli maçına gelmiştim...ama tanışmıyoruz herhalde...

o zaman tanışalım ben bornovadan aykut:)

memnun oldum aykut abi. maçta görüşmek üzere;)

yigido_sampiyon
26.03.2009, 21:16
memnun oldum aykut abi. maçta görüşmek üzere;)

bende çok memnun oldum gökhan...maçta görüşürüz...;)

NETLOG
26.03.2009, 21:48
bende gelmek istiyorum....... ...................

bahadır erdem
28.03.2009, 11:35
HAYDİ BAKALIM,ALLAH NASİP EDERSE DENİZLİDEYİZ.

BENİDE EKLEMEYİ UNUTMAYIN.

bahadır erdem
28.03.2009, 11:36
ARKADAŞLAR!!!!

EĞER MUHSİN BAŞKANIMIZ ŞEHİT OLDUYSA,GÜZEL BİR PANKART

YAPTIRMAMIZ LAZIM.

İHMAL ETMEMELİYİZ.

GokhanTurna
28.03.2009, 11:40
ARKADAŞLAR!!!!

YAPTIRMAMIZ LAZIM.

İHMAL ETMEMELİYİZ.

bu konuyu bi konuşalım yalçın abi burak abi falan. pankart olcak zatende nasıl bişi olduguna karar verelim

altuntas58
28.03.2009, 11:41
Haydi İzmirli yiğidolar Biz İstanbuldan taraftar derneği( İSDER) siz İzmirden akın edelim Denizliye şampiyonluk yolunda Sivassporumuzu yanlız bırakmayalım ben mutlaka bu maca gideceğim sizlerde gayret edin biraz fedakarlık yaptıkmı bu iş olur

sivaslimete
28.03.2009, 12:49
Sivassporumuzu sampiyonluk yolunda yanliz birakmayan İzmirli Yigidolara Almanyadan Tesekkür ediyorum.

anilolcay
28.03.2009, 13:05
Yalçın abi beni yazmamışsın ya çok kırıldım valla :)

izmirliyigido
28.03.2009, 20:17
ARKADAŞLAR!!!!

YAPTIRMAMIZ LAZIM.

İHMAL ETMEMELİYİZ.

Evet benimde aklıma geldi, sabahleyin Gökhan'da benimle paylaştı. Siyasi olmayan, kimsenin tepkisini çekmeyen güzel bir mesaj yazmak lazım.

Benim aklıma şöyle birşey geldi;

"Güneşimizi kapattın, Üşüyoruz..
Üşüyoruz reis, Donuyoruz...
izmirli Yiğidolar"

Hem gizli anlamlı olur, hemde direkt anlayan anlar. Ne dersiniz? Veya başka fikir varsa alalım. basayev58, buca5835 sizden haber bekliyorum. Cep telefonlarınız bende yok, beni arayın.

AYK

izmirliyigido
28.03.2009, 20:21
Yalçın abi beni yazmamışsın ya çok kırıldım valla :)

Sensiz olur mu Anıl'cım. Adını yazmasam bile senin geleceğinden eminim.

AYK

ertugrulss
28.03.2009, 20:49
bende gelebilirmiyiiiiiim :D nöbet olmazsa söz geliyorum :D

izmirliyigido
28.03.2009, 21:04
bende gelebilirmiyiiiiiim :D nöbet olmazsa söz geliyorum :D

Sana inanmıyorum artık Ertuğrul'cum... :D

AYK

ertugrulss
28.03.2009, 21:10
yalçın abi söz valla bak nöbet yoksa geleceğim:D

basayev58
29.03.2009, 08:40
Evet benimde aklıma geldi, sabahleyin Gökhan'da benimle paylaştı. Siyasi olmayan, kimsenin tepkisini çekmeyen güzel bir mesaj yazmak lazım.

izmirli Yiğidolar"

Hem gizli anlamlı olur, hemde direkt anlayan anlar. Ne dersiniz? Veya başka fikir varsa alalım. basayev58, buca5835 sizden haber bekliyorum. Cep telefonlarınız bende yok, beni arayın.

AYK

Yalçın abi benimde aklıma geldi.Anlamlı ve büyük bir pankart yaptırmalıyız.Tüm stadda görülecek büyüklükte olmalı.
"Üşüyoruz Reis" güzel olur.
Ayrıca büyük bir Muhsin Başkan fotosunun altına Yunus'un meşhur sözlerini yazdırabiliriz;
"Ölürse tenler ölür Canlar ölesi değil..!"
Bu konuda bana düşen maddi görevide yapmaya hazırım.Hayatını Memleket meselelerine adamış Sivas'ın özçocuğuna,bir Sivas sevdalısına Sivasspor maçında böyle bir pankart açamazsak yuh olsun bize....

hunter
29.03.2009, 10:46
insaallah sizin desteğinizle üç puan bizim olacak ben gidemediğim için çok üzgünüm ama yüreğim sizinle kazanan dostluk olsun ama 3 puan bizim olsun ŞAMPİYON SİVASSPOR

bahadır erdem
29.03.2009, 12:12

izmirli Yiğidolar"

BEN BEĞENDİM OLABİLİR.

GuVeN
29.03.2009, 15:17
bence ÜŞÜYORUZ yazılması yeterlı.tek kelımeyle en anlamlı mesaj verılebılır.

Abdullah DuMaN
29.03.2009, 17:18
Bu onurlu duruşunuzdan dolayı Teşekkürler İzmirli Yiğidolar.

izmirliyigido
30.03.2009, 09:06
bence ÜŞÜYORUZ yazılması yeterlı.tek kelımeyle en anlamlı mesaj verılebılır.

Evet aslında tek kelime herşeyi anlatıyor.

AYK

izmirliyigido
30.03.2009, 12:20
Denizli'ye Buca'da ki Sivas Kangallılar ve Gürünlüler Derneği de 1 otobüs geliyor. Dernek 2. başkanı ile görüştüm. Onlarda organizasyona katılıyorlar, maç günü Şirinyer Tansaş önünde buluşulacak.

AYK

izmirliyiğido35
30.03.2009, 12:53
tam bi şölen havasında geçecek maç ama şansızlığa bak
ah aöf ah:mad::mad:

gidecek arkadaşlara başarılar...

58_babacan_58
30.03.2009, 13:19
Takimimizi Sampiyonluk Yolunda Yanliz birakmayin.
Gidenlere Simdiden tesekkür ediyorum

NETLOG
30.03.2009, 20:59
denizliye gidilcek ama dönüşler kaçta olcak sonra bilet nasıl alcaz otobüs gidiş dönüş ne kadar bi çok soru yetkili biri detaylı açıklama yaparsa sevinirim

LosTie58
30.03.2009, 21:09
Bu maçta Muhsin Yazıcıoğlu için güzel bir pankart yapılmalı mutlaka.Muhsin Başkan'ın resmi ve Üşüyoruz yazısı güzel olur tabi başka fikirlerde düşünülür ama kesin birşey varsa o da pankart vs. mutlaka olmalı.

bahadır erdem
30.03.2009, 22:28
EVET ;HERHALDE SADECE "ÜŞÜYORUZ" KELİMESİ ÇOK ANLAMLI OLUR.BİR MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN BÜYÜK BİR RESMİNİ YAPTIRMALIZ.
YALÇIN ABİ,SEN BU İŞLERİ BİLİYORSUN.SEN YAPTIRABİLİRSEN İYİ OLUR.OTOBÜSTEDE MASRAFI NE OLDUYSA HEP BİRLİKTE KARŞILARIZ.

BEN O YÜZDEN DİYORUM.

ASLINDA CÜZ'İ BİR MİKTARDA OLSA BİR ŞEKİLDE AİDAT ÖDEMELİYİZ.BU GİBİ DURUMLARDA SIKINTI YAŞAMADAN İHTİYACIMIZ OLAN ŞEYLERİ TEMİN EDEBİLİRİZ.

izmirliyigido
30.03.2009, 23:20
denizliye gidilcek ama dönüşler kaçta olcak sonra bilet nasıl alcaz otobüs gidiş dönüş ne kadar bi çok soru yetkili biri detaylı açıklama yaparsa sevinirim

Denizli dönüşümüz maç sonrası hemen olacak. Maç 18:00'de bittiğine göre, 18:30 'da salıverdikleri anda hareket edilecek.

Bilet oraya erken gittiğimiz için biz kendimiz alacağız. Eğer bilet bulma sorunumuz olursa "Denizli Sivaslılar Dernek Başkanı" ile görüşüp onlara aldıracağız.

Gidiş-dönüş fiyatı ise 20,00 TL'dir.

EVET ;HERHALDE SADECE "ÜŞÜYORUZ" KELİMESİ ÇOK ANLAMLI OLUR.BİR MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN BÜYÜK BİR RESMİNİ YAPTIRMALIZ.
YALÇIN ABİ,SEN BU İŞLERİ BİLİYORSUN.SEN YAPTIRABİLİRSEN İYİ OLUR.OTOBÜSTEDE MASRAFI NE OLDUYSA HEP BİRLİKTE KARŞILARIZ.

BEN O YÜZDEN DİYORUM.

ASLINDA CÜZ'İ BİR MİKTARDA OLSA BİR ŞEKİLDE AİDAT ÖDEMELİYİZ.BU GİBİ DURUMLARDA SIKINTI YAŞAMADAN İHTİYACIMIZ OLAN ŞEYLERİ TEMİN EDEBİLİRİZ.

Bahadır kardeşim, sanırım o bahsettiğimiz pankartı yaptıracağız. Ayrıca önerin için de teşekkürler. Kasamızda paramız olsa pekçok şeyi daha önceden yaptırırdık. Ama kardeşlerimizin pek çoğu öğrenci olduğu için aidat toplama olayına pek giremiyoruz. Ama kendi çabalarımızla birşeyler yapacağız inşallah.

AYK

NETLOG
31.03.2009, 19:22
biletlerde indirim fln olcakmı !!!!!!!!!! Bİde izmirde sivasspor tarftar dernegi nerde var!!!! karşıyakada fln varmı msla

bahadır erdem
31.03.2009, 19:52
ABİ BEN ZATEN ÖĞRENCİLERİ KASTEDMİYORUM.ASLINDA İMKANIMIZ OLSA ÖĞRENCİLERİMİZİDE BİZ GÖTÜREBİLSEK İYİ OLUR.BUNLARI UYGUN BİR ORTAMDA BİR ARAYA GELİP UZUNCA KONUŞMALIYIZ.

BİRDE DİYORUM Kİ,DAVULLARIN YANISIRA TARAFTARLARIMIZA SESİMİZİ DAHA İYİ DUYURABİLMEK İÇİN BİR MEGAFON BULABİLİRMİYİZ.

yigido_sampiyon
31.03.2009, 20:00
sitenin anasayfasına maça gelmek isteyenler 2 nisana kadar dernekle irtibata geçsin denmiş...

biz sitede liste yapıyoduk ama derneğede mi isim yazdırmak lazım...
aman bi yanlışlık yapmıyım maçı kaçırmak olmaz:D

GokhanTurna
31.03.2009, 20:04
sitenin anasayfasına maça gelmek isteyenler 2 nisana kadar dernekle irtibata geçsin denmiş...

biz sitede liste yapıyoduk ama derneğede mi isim yazdırmak lazım...
aman bi yanlışlık yapmıyım maçı kaçırmak olmaz:D

abi o afiş bazı yerlere onları yapıştırıyoruz:)

yigido_sampiyon
31.03.2009, 20:06
abi o afiş bazı yerlere onları yapıştırıyoruz:)

dostum sağol...herhalde katılım baya olacak maça...geçen sezonki denizli maçında fala değildik...

izmirliyigido
31.03.2009, 20:45
Yalçın abi benimde aklıma geldi.Anlamlı ve büyük bir pankart yaptırmalıyız.Tüm stadda görülecek büyüklükte olmalı.
"Üşüyoruz Reis" güzel olur.
Ayrıca büyük bir Muhsin Başkan fotosunun altına Yunus'un meşhur sözlerini yazdırabiliriz;
"Ölürse tenler ölür Canlar ölesi değil..!"
Bu konuda bana düşen maddi görevide yapmaya hazırım.Hayatını Memleket meselelerine adamış Sivas'ın özçocuğuna,bir Sivas sevdalısına Sivasspor maçında böyle bir pankart açamazsak yuh olsun bize....

Bora'cım, Mesut kardeşim ben yazdırabilirim demişti. 2 adet pankart yazdırabilirse ücretini otobüste toplar hallederiz.

1'incisinde..... "ÜŞÜYORUZ" altına da daha küçük karkaterde "Ölürse tenler ölür Canlar ölesi değil..!" yazdıralım.

2'ncisinde ise.... gayet okunaklı büyük olacak şekilde "İZMİRLİ YİĞİDOLAR" ve Sivasspor logosu yazdıralım.

Konu ile ilgili görüşelim.

AYK.

NETLOG
31.03.2009, 20:53
SİVASSPOR DERNEGİ İZMİRDE NERDE HANGİ BÖLGEDE VAR...

izmirligardaş58
31.03.2009, 20:58
bu kadar olur ya morallerim sıfır olduu hay ben bu açıköğretim kurumunun heee canım sıkıldı şimdi kaldıki tvden bile izlemem zor olacak ogün yalçın abi valla üzüldüm şimdiden yaa

izmirliyigido
31.03.2009, 20:59
SİVASSPOR DERNEGİ İZMİRDE NERDE HANGİ BÖLGEDE VAR...

Karşıyaka da Çarşı içinde. Akbank sokağı arkası.

AYK

NETLOG
31.03.2009, 21:12
Karşıyaka da Çarşı içinde. Akbank sokağı arkası.

AYK
O DERNEKTEN NELERDEN YARARLANABİLİRİM ACABA???

yigido_sampiyon
31.03.2009, 21:20
bu kadar olur ya morallerim sıfır olduu hay ben bu açıköğretim kurumunun heee canım sıkıldı şimdi kaldıki tvden bile izlemem zor olacak ogün yalçın abi valla üzüldüm şimdiden yaa

fatih kardeşim sen üzülme...son maç istanbula galatasaray maçına gideriz...sonrada şampiyonluğu kutlarız:D

GokhanTurna
31.03.2009, 21:41
O DERNEKTEN NELERDEN YARARLANABİLİRİM ACABA???

çay içersin yaşlı muhabbeti dinlersin:D:D

TURANDOGAN58
01.04.2009, 08:25
Muhsin yazıcıoğlunun vefatı nedeniyle herkes ankaraya gitti.gece döndüler.maçın cumartesi olması herkesin canını sıktı.hem çalışıyorlar hemde bu kriz döneminde hem işe gitmemek hemde ankaraya gidip masraf etmek herkesin zorda kalmasına sebep oldu.birçok kişi gelemeyeceğini söylüyor.bütün planlarımız alt üst oldu.yinede elimden geleni yapıp toplayabildiğim kadar arkadaşımla gelmeye çalışacağım.

izmirliyigido
01.04.2009, 08:29
Muhsin yazıcıoğlunun vefatı nedeniyle herkes ankaraya gitti.gece döndüler.maçın cumartesi olması herkesin canını sıktı.hem çalışıyorlar hemde bu kriz döneminde hem işe gitmemek hemde ankaraya gidip masraf etmek herkesin zorda kalmasına sebep oldu.birçok kişi gelemeyeceğini söylüyor.bütün planlarımız alt üst oldu.yinede elimden geleni yapıp toplayabildiğim kadar arkadaşımla gelmeye çalışacağım.

Olsun hayırlısı olsun. Herkes görevini yapıyor. Siz gelirsenizde yeter. Ne kadar çok gelen olursa o kadar seviniriz tabi ki. Siz ne ile geleceksiniz? Araba ayarlayacakmısınız, yoksa ortak mı hareket edeceksiniz? Ortak hareket edilecekse otobüs sayısını arttıralım. Hbaer verirsen sevinirim kardeşim.

AYK

GLoBe-Y-Gençlik
01.04.2009, 11:29
Bu arada topığınız hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dılerız.. Hayırlı Yolculuklar

buca5835
01.04.2009, 12:57
yalcın abı kusura bakma mesajını yeni gordum...bızzım bıraderle gorusmussun ama benı aramamadın ben senden telefon bekliyorum ...ayrıca benım aklıma bısey geldı eger olursa sıyah kartonlar getırelım trıbunde acalım ...nasıl olur...eger olur dersenız bu konu ıle ben ılgılenırım....

ayrıca pankart ısını napcaz...muhsın baskanın sıvasspor atkılı resmını koyalım...

izmirliyigido
01.04.2009, 13:03
yalcın abı kusura bakma mesajını yeni gordum...bızzım bıraderle gorusmussun ama benı aramamadın ben senden telefon bekliyorum ...ayrıca benım aklıma bısey geldı eger olursa sıyah kartonlar getırelım trıbunde acalım ...nasıl olur...eger olur dersenız bu konu ıle ben ılgılenırım....

ayrıca pankart ısını napcaz...muhsın baskanın sıvasspor atkılı resmını koyalım...

Herşeye "olur" benden. Siyah karton da güzel olur. Pankartı acilen ayptıralım. Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivasspor atkılı fotografı çokda güzel olur. Yanına da "ÜŞÜYORUZ" yazdıralım açık ve net olur.

Bugün ilgilenebilirsen çok iyi olur.

AYK

GokhanTurna
01.04.2009, 13:35
Siyah karton işi süper olur o kadar karton bulabilceğiniz mi peki. Bu arada pankart ve bayraklar bittimi

buca5835
01.04.2009, 13:48
kartonu kırtasıyede bulabılırız...ayrıca uygun resım bulamadım...yollarsanız sevınırım ...

izmirliyigido
01.04.2009, 14:09
kartonu kırtasıyede bulabılırız...ayrıca uygun resım bulamadım...yollarsanız sevınırım ...

Mail adresini ver veya http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=21486&p=34&rid=2 buradan istediğin kadar fotografı var.

AYK

izmirliyigido
01.04.2009, 21:10
Bomba gibi bir tezahürat yaptım. İzmirli Yiğidolar'ın tezahüratı belki de marşı olacak. Çok beğeneceksiniz ve çok tutulacak. Söylemesi kolay ve çok zevkli bir tezahürat oldu.

Tezahüratı, Yarın yazacağım... Bekleyiniz.....:D :D

AYK

NETLOG
01.04.2009, 21:17
bi kaç tüyo ver de nasıl bişey ögreneLİm bu arda ben karşıyakada sivasspor denegini bulamadım:(

izmirliyigido
01.04.2009, 22:17
bi kaç tüyo ver de nasıl bişey ögreneLİm bu arda ben karşıyakada sivasspor denegini bulamadım:(

Zaten otobüste giderken çalışacağız. Ayrıca tüm taraftarlara yazılı olarak dağıtacağız marşları.

Karşıyaka'da Sivaslılar Derneği adında dernek var. Resmi olarak Sivasspor Taraftar Derneği yok. Yeri de çok kolay. Akbank'ın arka sokağı. Bir hafta sonu gelirsen bende orada olurum, oturur konuşuruz. İnşallah maça giderken tanışacağız. Selamlar kardeşim.

AYK

GokhanTurna
02.04.2009, 08:42
İzmir'de kampanya başladı

İzmirli Yiğidolar Taraftarlar Derneği, Denizlispor maçı için bir tur organizasyonu düzenliyor. "Denizli Harekâtı" sloganıyla başlatılan kampanya çerçevesinde maç için İzmir'den Denizli'ye gidecek olan kırmızı-beyazlı taraftarların, bugün akşama kadar dernekle temasa geçmeleri istendi

Fotomaç

davulcu
02.04.2009, 10:26
giden arkadaşlar yolunuz açık olsun başarılar

bahadır erdem
02.04.2009, 15:58

ARKADAŞLAR;

BENİ YANLIŞ ANLAMANIZI İSTEMEM.SİYAH RENK HIRİSTİYANLIK VE MUSEVİLİKTE BİR YAKINLARI ÖLDÜĞÜNDE VE YAS TUTULDUĞUNUDA KULLANILIR.OYSA MÜSLÜMANLARIN HERHANGİ BİR RENGİ YOKTUR.MUHSİN BAŞKANIMIZ VE ARKADAŞLARI MİLLETİNE HİZMET YOLUNDA ŞEHİT OLMUŞLARDIR.O YÜZDENDİR Kİ, BİZ MÜSLÜMANLAR ŞEHİT OLANLARA ÜZÜLÜP KARALAR BAĞLAMAYIZ.PEYGAMBERİMİZ'DE BİR HADİSİNDE ÜMMETİNİ HIRİSTİYANLARA VE MUSEVİLERE BENZEMEMEMİZ KONUSUNDA BİZİ ŞİDDETLE UYARIYOR.

LÜTFEN;EĞER MÜ'MİN'SEK ONA YARAŞIR BİR ŞEKİLDE DAVRANALIM.

coosivaslicoo
02.04.2009, 15:58
yalçın abi benim sınavlarım vardı giremiyordum kaç gündür fırsat bulup beni de ekleyin iki kişi kesinim şu an sayı artabilir.osman bornova

GuNaY
02.04.2009, 17:18
Yolunuz açık olsun İzmirli Yiğidolar...

Takımımızı ege deplasmanlarında hiç yanlız bırakmıyorsunuz :) Yalçın abi yeni tezahuratı merak ediyoruz. Video seklinde bir yere yükleyebilir misin? Bizde ögrenmiş oluruz :)

GuVeN
02.04.2009, 18:30
Zaten otobüste giderken çalışacağız. Ayrıca tüm taraftarlara yazılı olarak dağıtacağız marşları.

Karşıyaka'da Sivaslılar Derneği adında dernek var. Resmi olarak Sivasspor Taraftar Derneği yok. Yeri de çok kolay. Akbank'ın arka sokağı. Bir hafta sonu gelirsen bende orada olurum, oturur konuşuruz. İnşallah maça giderken tanışacağız. Selamlar kardeşim.

AYK

Yalçın Abi bende merak ettim şimdi. bi kac tanede bız yazdık:)otobuste paylasacagız,bizde gusel tezahuratlar yazdık.bu arada denızlıspor taraftarlarıyla gorusuyoruz ortak tezahurat yapma durumuda olabılır.
bide maca gelecek arkadaslardan rıcam herkes evınde 1 er poset konfetı hazırlarsa takımımızı cagırdıgımızda hos bı goruntu olusturabılırız. bu cagrıyı ıstanbul ve antalyadan gelecek arkadaslarda dıkkate alırsa sevınırım..

Kibrisli
02.04.2009, 19:33
Yav abi ben bütün işleri hallettim hepsi hazır;) Tüm süprizlerimiz tamam bir tek davul işi kaldı onu naaptınız???
Birde bizim yazdığımız tezahüratlarda biraz argo var :) Nolacak onlar:) Ama Türkiye'de ses getirecek bu tezahüratlar eminim...

izmirliyigido
02.04.2009, 19:46
Yav abi ben bütün işleri hallettim hepsi hazır;) Tüm süprizlerimiz tamam bir tek davul işi kaldı onu naaptınız???
Birde bizim yazdığımız tezahüratlarda biraz argo var :) Nolacak onlar:) Ama Türkiye'de ses getirecek bu tezahüratlar eminim...

Argoya HAYIR !.... :D :D

Canım üsturuplu bir şekilde söyleriz birşey olmaz. Onları "Tezahüratlarımız" kısmında yazın da ön bilgimiz olsun.

Organizasyonlarımız ki son durum;

1- 2 adet dev bayrak
2- 2 adet dev pankart (1 tanesi Muhsin Yazıcıoğlu için, 1 tanesi "İzmirli Yiğidolar" )
3- 250 m.lik süsleme bantları (kırmızı-beyaz)
4- Dev pankart (Sen neredeysen biz oradayız)
5- Herkes tarafından hazırlanan sarı karton yazıları (döviz) (Herkes esprili birşey yazsın, Bülent Uygun'a, Bilica'ya, başkana, Muhsin Yazıcıoğlu için duygusal vs.)
6- Konfeti (herkes evde kendi de hazırlasın)
7- Kimse özellikle atkısız ve de illa ki bayraksız gelmesin.
8- Taraftar davulu (maalesef alamadık, Erdi kardeşimiz 1 tane buldu o da sarı-kırmızı diye almadık, olan varsa getirsin):confused:

Eskiizmir grubunda ki arkadaşlar, sizin orlarda davul-zurna ekibi varsa getirin. Kaç tane olursa getirin.

ŞÖLEN VAR ŞÖLENN !!!.....

AYK

Kibrisli
02.04.2009, 19:56
Abi sarı kırmızı davul getirsinler nolacak kim görecek ki.... Tezahüratları bence siteye yazmayalım:)
Bu sarı dövizler olsunda ben bugün 4 tane resimli bilgisayar çıktısı aldım A3 boyutunda.... Geri kalanlarında kesim işlemleri yapılması için en az bir saat mola vermemiz gerek 80 tane var onlardan teker teker kesilmesi gerek...
Ama davul kesinlikle lazım ister sarı kırmızı ister bordo mavi olsun ama olsun...

izmirliyigido
02.04.2009, 20:03
Abi sarı kırmızı davul getirsinler nolacak kim görecek ki.... Tezahüratları bence siteye yazmayalım:)
Bu sarı dövizler olsunda ben bugün 4 tane resimli bilgisayar çıktısı aldım A3 boyutunda.... Geri kalanlarında kesim işlemleri yapılması için en az bir saat mola vermemiz gerek 80 tane var onlardan teker teker kesilmesi gerek...
Ama davul kesinlikle lazım ister sarı kırmızı ister bordo mavi olsun ama olsun...

Onlar ne ile kesilecek? Makas mı, falçata ile mi?

Davula Erdi Kemeraltında bakmış, fiyatı 125,00 TL iöim, çocuk öğrenci yanında parasıda yok tabi ki, karar veremeyince bana söyledi bende renklerinden dolayı vaz geçtim. Belki Denizlide buluruz. Sen o bayrağı yaptırdığın yere sorsana o bilir belki, 2 tane alıveririz oradan.

AYK

izmirliyigido
02.04.2009, 20:07
Yolunuz açık olsun İzmirli Yiğidolar...

Takımımızı ege deplasmanlarında hiç yanlız bırakmıyorsunuz :) Yalçın abi yeni tezahuratı merak ediyoruz. Video seklinde bir yere yükleyebilir misin? Bizde ögrenmiş oluruz :)

Günay'cım yeni tezahüratımız "izmirli Yiğidolar" bölümünde "Tezahüratlarımız" kısmında bugün itibariyle satışa sunuldu. Videosunu ancak maçta söylerken çekip gönderebilirim. İnşallah güzel birşey olacak.

AYK

NETLOG
02.04.2009, 20:08
ARKADAŞLAR MAÇA TÜPLÜ MAÇ KORNASI ve yanıcı meşale GETİRmem de bi sakınca varmı acaba!!!!!

izmirliyigido
02.04.2009, 20:12
ARKADAŞLAR MAÇA TÜPLÜ MAÇ KORNASI ve yanıcı meşale GETİRmem de bi sakınca varmı acaba!!!!!

Meşaleyi almayabilirler ama istersen bir şansımızı deneyelim.

AYK

NETLOG
02.04.2009, 20:15
ben şimdi kesin geliyommu ilk defa geliyom walla çok heyecanlıyım!!!!

izmirliyigido
02.04.2009, 20:17
İzmirli Yiğidolar, aklıma gelmişken yazma ihtiyacı duydum. Giderken, gelirken, mola yerlerinde, stadda, orada cadde de ve çarşıda, bir Sivas'lıya, bir Yiğidoya yakışır tarzda davranalım.

Taşkınlık, dikbaşlılık, küfür, sataşma yapmayalım. Adımız ve namımız tertemiz lütfen onu lekeleyecek tarzda davranış sergilemeyelim. Hepinizin buna azami dikkat edeceğine eminim ki (ben bizim gruba kefilim bile) ama yine de benim sizden, bir arkadaş, bir kardeş, bir abi ricamdır. Lütfen söylediklerimi göz ardı etmeyin.

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. Gazamız mübarek ola !...

AYK

kızılimmetli58
02.04.2009, 20:31
Yalçın Abi Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
Ben de Manisa'dan geliyorum. Yola devam için kendini sivaslı hisseden herkesi Denizli'ye çağırıyorum. Maçı alıp moralimizin yerine gelmesi gerek.....

izmirliyigido
02.04.2009, 20:41
Yalçın Abi Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
Ben de Manisa'dan geliyorum. Yola devam için kendini sivaslı hisseden herkesi Denizli'ye çağırıyorum. Maçı alıp moralimizin yerine gelmesi gerek.....

Rica ederim kardeşim. İnşallah maçta tanışırız. Kapalı bir tribün olma olasılığı % 90 inşallah yağış olmaz ama olursa da pek sorun olmaz. Bende kızımla geliyorum. İsteyen ailesini ve çocuklarını rahatlıkla getirebilir.

AYK

AYDIN1985
02.04.2009, 21:15
Arkadaslar size hayirli yolculuklar, Insallah maci alip dönersiniz.

bahadır erdem
02.04.2009, 22:29
YALÇIN ABİ,KIZIM NAGEHAN'IDA EKLEYEBİLİRSİNİZ.BİR AKSİLİK OLMAZSA YANINIZDAYIZ.

Kibrisli
02.04.2009, 22:33
İzmirli Yiğidolar, aklıma gelmişken yazma ihtiyacı duydum. Giderken, gelirken, mola yerlerinde, stadda, orada cadde de ve çarşıda, bir Sivas'lıya, bir Yiğidoya yakışır tarzda davranalım.

Taşkınlık, dikbaşlılık, küfür, sataşma yapmayalım. Adımız ve namımız tertemiz lütfen onu lekeleyecek tarzda davranış sergilemeyelim. Hepinizin buna azami dikkat edeceğine eminim ki (ben bizim gruba kefilim bile) ama yine de benim sizden, bir arkadaş, bir kardeş, bir abi ricamdır. Lütfen söylediklerimi göz ardı etmeyin.

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. Gazamız mübarek ola !...

AYK

Abi o zaman Güven'le beni sil:D:D

GuVeN
02.04.2009, 22:36

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

izmirliyigido
02.04.2009, 22:41

O mümkün değil !... Siz gelmezseniz tadı olmaz, bende gitmem o zaman...

AYK

izmirliyigido
02.04.2009, 22:42
YALÇIN ABİ,KIZIM NAGEHAN'IDA EKLEYEBİLİRSİNİZ.BİR AKSİLİK OLMAZSA YANINIZDAYIZ.

Ekledim bile.. Kızımız benden promosyonlu, %50 indirimli. Kızım çok sevindi.

AYK

trafocu
02.04.2009, 23:56
Yalçin bey merhaba.Uzun zamandır siteye takılamadım.Kismet olursa Denizli maçı için listeye beni de ekleyebilirsiniz.Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu için anlamlı bir yazı ile pankart yapılarak örtülü ödenekten karşılayalım.Selam ve sevğilerimle

TURANDOGAN58
03.04.2009, 08:19
üşüyoruz koca reis yazılı pankart yaptırdık.6*1 metre boyutunda.üzerinde merhumun resmide var.maç cumartesi olduğu için belimiz büküldü.şansızlığın bu kadarı olmaz valla.

izmirliyigido
03.04.2009, 08:39
Turan sizin ekipte davul-zrna ayarlayacak kimse yok mu? Olsa çok iyi olacak.

AYK.

izmirliyigido
03.04.2009, 08:47

Fatih'cim sensiz tadı olmayacak inan ki. Neyse sen derslerini ver, inşallah seneye daha iyi organizasyonlarda beraber oluruz.

Mustafa'cım (myway) Denizli'ye davetlimsin birkez daha hatırlatayım. Gelmeni bekliyoruz.

AYK

izmirliyiğido35
03.04.2009, 09:00
haberleri okudukça sınava girmekle girmemek arasında kalıyorum yavv...
ah aöf ah yaktın bizi yaktın gidecek arkadaşlar çok şanslı inşallah şampiyonluk maçına...

GokhanTurna
03.04.2009, 09:59
üşüyoruz koca reis yazılı pankart yaptırdık.6*1 metre boyutunda.üzerinde merhumun resmide var.maç cumartesi olduğu için belimiz büküldü.şansızlığın bu kadarı olmaz valla.

Turan abi pankart yaptırdığınız için teşekkürler. 4 tane pankart oldu herhlade bildigim kadarıyla.

2 Muhsin Yazıoğlu pankartı
1 İzmirli Yiğidolar Pankartı
1 tanede önceden vardı :D

2 tanede bayrak yapıldı bildiğim kadarıyla

süpriz gerçekleşcek mi bilmiyorum inşallah olur

basayev58
03.04.2009, 11:11
Turan abi pankart yaptırdığınız için teşekkürler. 4 tane pankart oldu herhlade bildigim kadarıyla.

2 Muhsin Yazıoğlu pankartı
1 İzmirli Yiğidolar Pankartı
1 tanede önceden vardı :D

2 tanede bayrak yapıldı bildiğim kadarıyla

süpriz gerçekleşcek mi bilmiyorum inşallah olur

Bizde "Üşüyoruz Reis" pankartı yaptırıyoruz.Eğer daha yapmadılarsa sloganı değiştirebiliriz.Çünkü aynı pankarttan iki tane olması anlamsız olur.Bu konuda acilen,güzel bir yazı bulmalıyız.
"Sensizlik acı,zulüm..."
"Ölürse Ten ölür,Canlar ölesi değil"
"Sevdası Sivas olan yiğit adam,unutmayacağız"

benim aklıma ilk seferde gelenler...sizlerinde fikirleri varsa hemn yazarsanız,pankartçıyı arayıp yazıyı değiştirebiliriz.

GuVeN
03.04.2009, 11:32
artık taraftarlar kendılerınden bıras ödün verip bu macı ne olursa olsun gelmelı dıye dusunuyorum zaruri bahanelerı olmadıkca. bu takımı haketmedıgımız bi gercek..layık olmak ıcın elımızden gelenın en ıyısını yapmalıyız. ege bolgesınde yakını olan tum hemsırelerımız ıster yiğido-izmirle isterlerse kendı ımkanlarıyla bu maca gelıp takımımızı yalnız bırakmasınlar lutfen. buradakı arkadaslardan rıcam ege bolgesınde yasayan akrabalarını macla ılgılı bılgılendırır ve maca gıtme konusunda tesvık ederse sevınırım..

GokhanTurna
03.04.2009, 12:02
Bizde "Üşüyoruz Reis" pankartı yaptırıyoruz.Eğer daha yapmadılarsa sloganı değiştirebiliriz.Çünkü aynı pankarttan iki tane olması anlamsız olur.Bu konuda acilen,güzel bir yazı bulmalıyız.
"Sensizlik acı,zulüm..."

benim aklıma ilk seferde gelenler...sizlerinde fikirleri varsa hemn yazarsanız,pankartçıyı arayıp yazıyı değiştirebiliriz.

Bozkurtlar dağlarda ölürler yazabilir. yalçın abiyi arayıp sor bence yada kafana gelen ilk güzel şey neyse onu yazdır

izmirliyigido
03.04.2009, 12:54
"Sensizlik acı,zulüm..."

"Sevdası Sivas olan yiğit adam,unutmayacağız" bence bu güzel...

AYK

basayev58
03.04.2009, 13:08
"Sevdası Sivas olan yiğit adam,unutmayacağız" bence bu güzel...

AYK

5 dk. ile pankartçıya yetiştik...

Pankartımız;

"SEVDASI SİVAS OLAN YİGİT ADAM,UNUTMAYACAĞIZ!!!"

olarak değiştirilmiştir.

GuVeN
03.04.2009, 14:49
DENİZLİ YOLCUSU KALMASINN
GELECEKLER YALÇIN ABİYE ULAŞSIN..

GokhanTurna
03.04.2009, 14:59
Yalçın abi 2 arkadaş yaz dedim ya ikiside su koydu ama haklı sebepleri var birinin cenazesi var kayseriye gitti biride bodruma gitmiş gelemicem k.bakmayın dediler.silersin onları listeden artık

sevda58
03.04.2009, 15:01
hayirli, kazasiz belasiz yolculuklar simdiden. insallah takimiza guzel destek olur....bundan once yapamadigimizi bu macla bir ilke cevirin, ve guzel bir taraftar destegi baslangici olsun;)

bahadır erdem
03.04.2009, 16:42
KOCA İZMİR'DEN BİR 500-1000 KİŞİ ÇIKARAMIYORUZ.BU SİVASLILARI ANLAMIYORUM.SİVAS DEYİNCE MANGALDA KÜL BIRAKMAZLAR,SAHİP ÇIKMAYA GELİNCE BİR TANESİNİ BULAMAZSIN.

yigido_sampiyon
03.04.2009, 17:44
Saat 10:40 da Buca Belediye Önündeyim...

Allahın izniyle kazasız belasız gider gelir ve 3 puanı alırız inşallah...

Kibrisli
03.04.2009, 21:22
Arkadaşlar....Falçata lazım söylemeyi unuttum getirebildiğiniz kadar maket bıçağı getirin, nedenini sormayın, anlayan anladı, yolda kesim işlemlerimiz olacak bir miktar...
Birde komfeti yaptık biz 1 poşet kırmızı beyaz herkes evinde bir miktar yapsın bol bol atalım....

58gürünlü35
03.04.2009, 22:24
KOCA İZMİR'DEN BİR 500-1000 KİŞİ ÇIKARAMIYORUZ.BU SİVASLILARI ANLAMIYORUM.SİVAS DEYİNCE MANGALDA KÜL BIRAKMAZLAR,SAHİP ÇIKMAYA GELİNCE BİR TANESİNİ BULAMAZSIN.

Bahadır abi böyle gideRse Ben Statda yer bulamıcamızdan korkuyorum :) İnsallah Kendi bölümümüze aYrılan yer Tam dolar... Dısarda kımse kalmaz İNSALLAH :)