Orijinalini görmek için tıklayınız : 12. ADAM TRİBÜNDEYDİ

RüStü ElmaS
26.09.2005, 21:13
Sivassporlu taraftarlar hafta sonunda Kayseri’de oynanan Kayseri Erciyesspor maçında takımlarını yalnız bırakmadılar.

Kayseri Atatürk Stadyumunda kendilerine ayrılan 5 bin 500 kişilik bölümü takı basa dolduran Yiğidolar, takımları ile hasret giderirken, 90 dakika boyunca takımlarını desteklemeye çalıştılar.

CÜSSKB-Aynur
27.09.2005, 10:49
Sivas ta Futbol kültürü yavaş yavaş oluşmaya başladı. Bundan başka Süperlig yok. artık 4 eylül stadı ve deplasman maçları taraftarsız kalmayacaktır.

serhankaburcuk
27.09.2005, 13:19
Kayseriye gelen ve takımını destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum...Bu sene takımımızı heryerde desteklemeliyiz...Sivasspor taraftarı ile büyük bir camiadır...İnşallah yakında şu seyirci psikolojisindende kurtulup taraftar olabilirsek ne mutlu bize.....BU HAFTA OYNANACAK OLAN DENİZLİSPOR MAÇINA BÜTÜN TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ...

HAYDİ YİĞİDOLAR 4 EYLÜLE....

1967_DERNEK_10UR
27.09.2005, 13:42
SİVASSPOR TARAFTARI YİNE TAKIMINI DESTEKLEDİ..HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVASSPOR...

erhan5834
27.09.2005, 14:01
Sivassporlu taraftarlar hafta sonunda Kayseri’de oynanan Kayseri Erciyesspor maçında takımlarını yalnız bırakmadılar.

Kayseri Atatürk Stadyumunda kendilerine ayrılan 5 bin 500 kişilik bölümü takı basa dolduran Yiğidolar, takımları ile hasret giderirken, 90 dakika boyunca takımlarını desteklemeye çalıştılar.
SAĞLIMIZ EL VERDİĞİ SÜRECE SİVASSPORUN YANINDA OLMAYA DEVAMEMEDECEZ HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS

5841
27.09.2005, 14:20
Kayseriye gelen ve takımını destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum...Bu sene takımımızı heryerde desteklemeliyiz...Sivasspor taraftarı ile büyük bir camiadır...İnşallah yakında şu seyirci psikolojisindende kurtulup taraftar olabilirsek ne mutlu bize.....BU HAFTA OYNANACAK OLAN DENİZLİSPOR MAÇINA BÜTÜN TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ...

HAYDİ YİĞİDOLAR 4 EYLÜLE....
EVET GARDAŞ KAYSERI MAÇINA GELEMEDIK . ALLAH İZİN EDERSE DENİZLİ MAÇINA CUMA AKŞAMI BEN 5841-GAGKO058- GUNAY- CEVIK CUMA AKŞAMI KOCAELINDEN YOLA CIKIYORUZ. ORDA OLCAGIZ .TABI ALLAH İZİN EDERSE.

BROTHERS58
27.09.2005, 14:57
KAYSERİDE TAKIMIMIZI YANLIZ BIRAKMAYAN VE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN YİĞİDOLARA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.DİLERİZ HER MAÇ BU DESTEK ARTARAK DEVAM EDER!!

serhankaburcuk
27.09.2005, 15:01
EVET GARDAŞ KAYSERI MAÇINA GELEMEDIK . ALLAH İZİN EDERSE DENİZLİ MAÇINA CUMA AKŞAMI BEN 5841-GAGKO058- GUNAY- CEVIK CUMA AKŞAMI KOCAELINDEN YOLA CIKIYORUZ. ORDA OLCAGIZ .TABI ALLAH İZİN EDERSE.

Abicim buyrun gelin başımızın üzerinde yeriniz var...Ha bu arada çekirdek yemeye gelmeyin...:):)

5841
27.09.2005, 15:48
Abicim buyrun gelin başımızın üzerinde yeriniz var...Ha bu arada çekirdek yemeye gelmeyin...:):)
CEKIRDEGI OLDUM OLASI SEVMEDIM. KOCAELINDEN BIR İSTEGIN VARSA BAŞIMIN UZERE.BIZDE BOLCA PİŞMANIYE VAR....

erhan5834
27.09.2005, 17:19
EVET REİS KLASİK ÇEKİRDEK MUHABBETİ KAYSERİDE SANA GÖSTERMİŞTİM HATTA RESİM BİLE ÇEKTİK YAA HAYRET ADAMLAR TİYATRO İZLİYO BEE :)