Orijinalini görmek için tıklayınız : DASIB Danimarkalı Sivaslılar Birliği Gecesi

aykut-akay
27.04.2009, 20:53
Danimarkalı Sivaslılar Buluşuyor! İlk Sivaslılar Gecesi!
Danimarka' daki tüm Sivaslıları bu geceye bekliyoruz. Katılan Sanatçılar: İhsan Öztürk, Kubilay Dökmataş, Ahmet Ünal Alıcı, Grup 2000, ve sürprizler.
Düzenleyen: Danimarka Sivaslilar Birligi
Tarih:31 Mayıs 2009 Pazar 18:00
Yer: merløse helen, Stor Merløse

Danimarka Sivaslilar Birligi

Tarih: 31 Mayıs 2009 Pazar

Zaman: 18:00 - 24:00

Yer:merløse helen, Stor Merløse

Cadde/Sokak: holbekvej 34

Şehir/Kasaba: Store Merløse, Denmark

Telefon: 004525335741

E-posta: y_sahin_58@hotmail.com

spainloco
27.04.2009, 20:57
İnsallah güzel bir şekilde geçer.. Böyle organizasyonları duymak çok gzel..

SivasLady
28.04.2009, 20:27
güzel ve eglenceli olacagindan eminim
DASIBi bu organizasyondan dolayi kutlarim
insaAllah katilim cok olur

burak_baykal
28.04.2009, 22:09
danimarkada bulunan tüm sivaslıların gecesi en güzel mutlu şekilde geçmesi dileklerimle danimarka sivaslılar birliğinede çalışmalarında başarılar

merkez_emre
28.04.2009, 22:17
orda olucam inş :):):):) (diyormusum)

emegı gecenlere tskler

Döllüklü
30.04.2009, 22:53
..

Danimarkada binlerce, belki onbinlerce Sivasli olmasina ragmen bir Sivaslilar Gecemiz olmadi simdiye kadar.
Gercekten bu haber cok sevindirici, ama bi kac sorum olacak. Bu gece organize edildide, kutlanilacagi gün mü bekleniyor, yani kesin olacak mi bu Sivaslilar gecesi?

Ve ayriyeten, giris ücretli mi? Ücretliyse ne kadar?

izmirliyigido
30.04.2009, 23:46
Avrupa'nın hatta dünyanın her yerinde Sivas'lıları bir araya getirmek çok güzel ve çok önemli. İnşallah organziasyonda başarılı olursunuz ve çoğunluğu bir araya toplarsınız. Bu toplantılar, Türkiye'de ve Avrupa'nın heryerinde yapılmalı ve birlik beraberliğimiz herkese gösterilmeli.

Düzenleyenlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

AYK

gardasin.58
01.05.2009, 01:40
..

Danimarkada binlerce, belki onbinlerce Sivasli olmasina ragmen bir Sivaslilar Gecemiz olmadi simdiye kadar.
Gercekten bu haber cok sevindirici, ama bi kac sorum olacak. Bu gece organize edildide, kutlanilacagi gün mü bekleniyor, yani kesin olacak mi bu Sivaslilar gecesi?

Ve ayriyeten, giris ücretli mi? Ücretliyse ne kadar?

sevgili kardesim 40 senede bir sivaslilari bir araya getirmeye calisiyoruz Allahin izniyle bu is olacak tabiki sizlerin desdiyle.tabiki ücretli olacat Türkiyeden sanatci getirecegiz iki tane bunlar bedava gelmiyorlar herhalde degilmi guzel kardesim seni ve cevrendeki butun sivaslilari bekliyorum yakinda afisleri her tarafa asariz insallah.
saygilarimla dasib baskan:
yusuf sahin

gardasin.58
01.05.2009, 22:40
Bu manevi desdeklerinizden dolayi herkese tesekur ederim.
DASIB

Döllüklü
01.05.2009, 23:17
sevgili kardesim 40 senede bir sivaslilari bir araya getirmeye calisiyoruz Allahin izniyle bu is olacak tabiki sizlerin desdiyle.tabiki ücretli olacat Türkiyeden sanatci getirecegiz iki tane bunlar bedava gelmiyorlar herhalde degilmi guzel kardesim seni ve cevrendeki butun sivaslilari bekliyorum yakinda afisleri her tarafa asariz insallah.
saygilarimla dasib baskan:
yusuf sahin

Ben bilgi edinmek icin sordum, cevremdekilere bilgi vermek icin. Söylenerek bilgi vereceginizi bilsem hic sormazdim.

gardasin.58
02.05.2009, 22:59
Ben bilgi edinmek icin sordum, cevremdekilere bilgi vermek icin. Söylenerek bilgi vereceginizi bilsem hic sormazdim.

Sizleri kirdiysam ozur dilerim kusura kalmayin Turkiyeden gelecek sanatcilar kendi hemserimiz ihsan özturk , kubilay dokmetas ve gurup 2000 davul zurna
almanyadan gecemizi tv ye cekecek kanal avrupu televizyonu gelecek.
ilgilendigin icin tesekur ederim.

dk58
14.05.2009, 23:45
Dasib'in düzenleyecegi sivaslilar gecesi icin kopenhag ve cevresinde yasayan sivaslilar bilet temini icin beni arayabilirler.

Artik Danimarka'da yasayan sivaslilarin ciddi anlamda birlik ve ayni cati altinda toplanmasi acisindan, ilk defa yapilacak olan bu geceye hepinizi bekliyoruz.
unutmayin ilkler herzaman gelecekte yapilacak buyuk organizasyon ve islerin mesajcisidir,bu yuzden butun sivaslilara duyurulur,artik bizlerinde danimarka'da ciddi anlamda harekete gecme zamani.

Bana 30348091'den ulasabilirsiniz.

simdiden ilginize tesekkur ederiz.

alyazmalim
15.05.2009, 18:14
geceyi kanal avrupami veriyor..? eger gercekten oyleyse seyretmek isterim. gece galiba københavnda olacak..?

gardasin.58
15.01.2012, 20:41
Sivaslılar Dayanisma, Kaynaşma ve Kültür gecesi.

"DASİB (Danimarka Sivaslılar Birliği) ve Roskilde Kültür Derneği"nin birlikte düzenlemiş oldugu gecemizi;

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile Valimiz Sayın Ali Kolat beyefendi ile eşleri ilksen Kolat hanımefendi gecemizi şereflendireceklerdir.

Geceye; TV 58 Sanatcilari, davul-zurna, halay ekibi, SiPAS TV ve TV 58 katılarak, gecemize renk katacaklardır.

Danimarka'da bulunan bütün Sivaslı hemşehrilerimize duyurulur.

Yer :ØSTERVANGSSKOLE HALLEN ASTERSVEJ-15-4000 Roskilde
Tarih :29.01.2012 pazar Saat:16,00
Giriş :50 DDK.
Not :16 Yaş ve üzeri katılacaktır.

mexsis
15.01.2012, 21:10
Hadi hayirlisi, duymayanlara duyuralim

COBANSARAYLI
15.01.2012, 22:27
Sivaslılar Dayanisma, Kaynaşma ve Kültür gecesi

"DASİB (Danimarka Sivaslılar Birliği) ve Roskilde Kültür Derneği"nin birlikte düzenlemiş oldugu gecemizi;

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile Valimiz Sayın Ali Kolat beyefendi ile eşleri ilksen Kolat hanımefendi gecemizi şereflendireceklerdir.

Geceye; TV 58 Sanatcilari, davul-zurna, halay ekibi, SiPAS TV ve TV 58 katılarak, renk katacaklardır.

bu sene danimarkadaki yigidolar gayretli masallah,orada oluruz insallah

gardasin.58
16.01.2012, 13:45
bu sene danimarkadaki yigidolar gayretli masallah,orada oluruz insallah

29 Ocak 2012 Pazar günü, saat 16.00 da tüm Sivaslıları bekliyoruz. Görüşmek üzere...

Rallim58
16.01.2012, 13:59
Sivaslılar Dayanisma, Kaynaşma ve Kültür gecesi.

Geceye; TV 58 Sanatcilari, davul-zurna, halay ekibi, SiPAS TV ve TV 58 katılarak, gecemize renk katacaklardır.

Geceye katılacak tüm hemşehrilerimize şimdiden hayırlı geceler, iyi eğlenceler diliyoruz. Sivas'ımız için hayırlı kararların çıkması ümidiyle herkese teşekkürler.