Orijinalini görmek için tıklayınız : Tugay'a Türk usulü uğurlama

GokhanTurna
06.05.2009, 22:51
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_253481_06FAN7TUGAY.jpg

Sezon sonunda futbol kariyerine nokta koymaya hazırlanan Tugay Kerimoğlu´na büyük jest hazırlığı...

Lancashire Evening gazetesi Blackburn’ün West Bromwich ile Ewood Park’ta oynayacağı sezonun son iç saha maçında İngiliz taraftarların, Ada’da yaşanan Türkler’le ortak bir organizasyon hazırlayacağını yazdı. Galatasaray’ın Ultraslan taraftar grubunun, Londra’da yaşayan üyelerinin 24 Mayıs’ta karşılaşma için Blackburn’e gideceği ve İngiliz taraftarlara Türk bayrağı ile kırmızı beyaz tişörtler dağıtacağı ifade edildi. Ewood Park tribünlerinin 24 Mayıs’ta alışılmışın aksine Mavi-Beyaz değil Kırmızı-Beyaz olacağı kaydedildi. Tugay’ın Blackburn’ü bırakmaması için Facebook’ta 8 bini aşkın imza toplanmıştı.

Edip Adanır-Londra
Fanatik

burak_baykal
06.05.2009, 23:01
bakalım turgay bu işe ne diyecek ya devam ya tamam

altuntas58
06.05.2009, 23:36
Türk futbolunun beyefendi isimlerinden tugay her şeyin iyisine layık

Kibrisli
07.05.2009, 00:39
Ben Tugay'ın Galatasaray'dan gönderilmesine neden olan başta Hakan Şükür ve ekibi, Okan, Hakan Ünsal ve Arif'i ve spora siyaseti bulaştıran zihniyeti kınıyorum... Adam gibi adam Tugay, siz onun tırnağı kadar olamazsınız... Sinsi Şükür... Yıllarca kastın oynamak için ama en sonunda baba ocağından yollandın ama gitmesi için onlarca oyun çevirdiğin Tugay hala oynuyor ve Türklerin dışında İngilizler bile adamı çok seviyor...

Besyo_cu
07.05.2009, 02:01
Hayatımda en cok istediğim bir kaç şeyden biriside Tugay'ı izlemek özelliklede böylesi bir etkinlik ile izleyecek olmak ise ayrı bir keyif olsa gerek...

omercoskun
07.05.2009, 02:04
avrupa arenasında biz türkleri adam gibi temsil eden tek lejyonerimiz tugay kerimoğlu çok teşekkürler.

metin 07
07.05.2009, 03:50
tugay kerim oğlu ben inanıyorum ki ilerleyen zman da b.lovers*ın t.drektörü olacaktır

Salim58
07.05.2009, 06:09
türkiyeyi avrupada başarı ile temsil etmesinden dolayı tugayı kutlarım türk futboluna başarılı hizmetleri devam eder heralde