Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK'dan yine ceza

Abdullah DuMaN
05.06.2009, 13:56
Sivasspor'a PFDK'dan yine ceza geldi. Ligin son haftasında Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan G.Saray-Sivas maçında, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle Sivasspor kulübüne 9 bin TL para cezası verildi. Öte yandan Sivas'ın, PFDK tarafından Sivasspor-Gençlerbirliği maçı sonrası verilen 10 bin TL'lik para cezasına yaptığı itiraz kabul edilmedi. Ayrıca aynı
maçtan önce çimlerin sulanması nedeniylede Sivas'a uyarı cezası da verilmişti.

GuVeN
05.06.2009, 14:04
ne taskınlık yapılmıskı? hayret verıcı bısey!!! trıbundeydık en ufak bı taskınlık yapmadık. yazık gunahtır. bu kadar olmaz..

sivaslıkamber
05.06.2009, 14:21
galatasarya ceza yok mu onalrada versinler

giants
05.06.2009, 14:22
Sivasspor'a PFDK'dan yine ceza geldi. Haberi Federasyonun neye hizmet etiginin en iyi göstergesidir. Bu macta Hakaret ugrayan küfür yiyen SivasSpor ve taraftari .cezalandirilan yine SIvasSpor ve Taraftari...!!! Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener i sanirim Papermoon yemeklerinde sivasa yaptigi kötülükler kesmemiski hukuksuzluklarina devam ediyorlar. bizde bir laf var sayin Özgener Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

yaptiginiz kötülükleri unutmayacagiz..

58_babacan_58
05.06.2009, 14:52
VER VERR DAHA VER ELİNİ KORKAK ALIŞTIRMA PFDKKKK..............

mertcan69358
05.06.2009, 15:00
abi bunlar bizi nie çekemio sivasspor bunların biyerine bişimi batırdı allah sorsun unutmayalımki sivas sadece rakiplere karşı mücadele etmiyor

EMRE_YÜKSEL
05.06.2009, 15:23
Yuh be biz ne yapmışız ANLAMADIM

5- SİVASSPOR Kulübünün, 30.05.2009 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - SİVASSPOR Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

sonra baktım bizden değilmiş takım dan dolayıymış mış

Galatasaray Külübüne taraftarlarından dolayı ceza yok ????????

Abdullah DuMaN
05.06.2009, 19:54
Neye dayanarak vermişler acaba takım ne yapmış tahrik ederek tribünlerin taşkınlığınamı yol açmış Federasyon temsilcileri dayanağınız nedir ???

ssozan
05.06.2009, 20:39
NE KADAR MORELİMİZİ BOZMAYA ÇALIŞSANIZ DA BİZ MORELİMİZİ BOZMAYACAĞIZ !!

canimfeda58
05.06.2009, 20:46
ne sacma sivasspor türkiye liginden sorumlu bakanmi bizi böyle soyuyorlar ********ler..

oNuR
05.06.2009, 21:18
Genclerbirliği macında nolmuski ceza vermişler _???

sevda58
05.06.2009, 23:06
PKDK'ya gozluk lazim, hemde 10 numara gozluk, bunlarin gozu
kor olmus, yada sadece sivassporu goruyorlar...
hayret yaa, yazik gunah bisiy demiyorum, sezonu kapattik ama
cezalar geliyor, eeeehh nede olsa onlarda kar yapma pesinde, normaldir

bgürsoy
05.06.2009, 23:37
pfdk'yı bizim başımıza bela verdiler heralde..gerizekalılar..gsnin yaptığı tezahüratı tüm türkiye duydu..şampiyonluk yarınlara kaldı gördün mü sivas a..... a... diyenlere ceza yok mu??adalet bunun neresinde..

omercoskun
06.06.2009, 00:19
Sivasspor'a PFDK'dan yine ceza geldi. Ligin son haftasında Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan G.Saray-Sivas maçında, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle Sivasspor kulübüne 9 bin TL para cezası verildi. Öte yandan Sivas'ın, PFDK tarafından Sivasspor-Gençlerbirliği maçı sonrası verilen 10 bin TL'lik para cezasına yaptığı itiraz kabul edilmedi. Ayrıca aynı
maçtan önce çimlerin sulanması nedeniylede Sivas'a uyarı cezası da verilmişti.

son maddeye takıldım bende maçtan önce çimlerin sulanması na
bizim maç fotolarında bile var g-s maçında alisamiyende de maçtan önce çim sulaması yapıldı acaba bu konu için bile g-s ye ceza veya ihtar gelmemişmi çok ilginç

MERİTHAN58
06.06.2009, 07:24
arkadaşlar tff sivasspor düşmanı olabilir ama bu maçta 6 oyuncumuz sarı kart gördüğü için bu cezayı aldık. bir maçta aynı takımdan 5 oyuncu sarı kart görürse otomatikman ceza geliyor. bu standart bir durum. herşeydede federasyona saldırmayalım bence. bu ceza taraftar yüzünden değil oyuncular yüzünden yenilmiştir.

MERİTHAN58
06.06.2009, 07:28
burada asıl sorun bu maçta gs'nin neden ceza almadığı bence. bu işte bir iş var ama anlamadım. sanırım yandan polata yaranmaya çalışıyor mahmut özgener. gelecek sezonun tezgahını şimdiden mi planlıyorlar acaba çok merak ediyorum.

ready
06.06.2009, 18:28
federasyonun takımlara ceza verirken ne gibi kriterleri var hadi taşkınlık yaparsın hakeme saldırısın sportmenlige karşı hareket ne oluyor anlamış degiliz anlayan varmı acep