Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPORA NASIL ÜYE OLUNUR

ferraribery
14.06.2009, 22:46
Sivasspor kulübüne nasıl üye olunur?

bilen arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim!!

canimfeda58
14.06.2009, 22:53
valla bilmiyorum tesislere git görevlilere sor.. yönetim'le felan aran iyi olmasi lazim..

subasi29
11.07.2009, 21:32

bilen arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim!!
-----------------------------------
derneklere uye olabilirsin

Cem-Can
19.09.2009, 14:20
Bu konuyu bende merak ediyorum.
Sivasspora üye olmak için ne yapmak gerekiyor ve ücreti ne kadar?Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verirse memnun olurum.
Merak ettiklerim:
Üyelik şartları, Üyelik ücreti, seçme ve seçilme hakkı, Sivasspor' un tüzüğünü nedir? Aslında bunlar resmi sitesinde olması lazım ama ben bulamadım.

57 Mehmet
19.09.2009, 14:27
Bu konuyu bende merak ediyorum.
Sivasspora üye olmak için ne yapmak gerekiyor ve ücreti ne kadar?Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verirse memnun olurum.
Merak ettiklerim:
Üyelik şartları, Üyelik ücreti, seçme ve seçilme hakkı, Sivasspor' un tüzüğünü nedir? Aslında bunlar resmi sitesinde olması lazım ama ben bulamadım.

hemserim bu konuyu bende cok arastirdim ve bir bilen olmadi neredeyse bütün süperlig takimlarin resmi sitesinde üyelik bilgisi var nedense sivassporumuzda yok.INSALLAH en kisa zamanda bu konuyla ilgilenirler üye olmak isteyen vatandaslarimiza yol gösterirler hem takimiza biraz olsun maddi yönden destekleriz

Sivas Meydan
09.10.2009, 23:14
Bilgisi olan varsa bilgilendirsin Sivassporumuza katkıda bulunmak istiyoruz ama resmi sitemizde bile böyle bir şey yok:mad:

yigidomurat
10.10.2009, 00:21
valla çok ilginç bir konu ya harbiden şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti.bu konuyu gündeme getiren arkadaşlardan ALLAH razı olsun.bu günden sonra bende bu konuyu araştırıcam.

Kederli Yiğido
10.10.2009, 00:25
Kulübe bir telefon ederseniz sizi yönlendirirler. Yönlendirmek zorundalar. Dernekler kanununa göre yönetildiği için prosedür bellidir. Tahminm ilk başta bir üyelik ücreti isterler. Bu ücret Sivasspor tüzüğünde yazılıdır. Ayrıca yıllık aidat vardır. Bu aidatın miktarı yine tüzükte vardır. Belirli bir süre geçtikten sonra kongrelerde oy hakkı verilir üyelere. Bu süre ise yine tüzükte vardır. Yani Sivasspor'un tüzüğünü okumak yeterli olacaktır.

Sivas Meydan
10.10.2009, 00:29
Kulübe bir telefon ederseniz sizi yönlendirirler. Yönlendirmek zorundalar. Dernekler kanununa göre yönetildiği için prosedür bellidir. Tahminm ilk başta bir üyelik ücreti isterler. Bu ücret Sivasspor tüzüğünde yazılıdır. Ayrıca yıllık aidat vardır. Bu aidatın miktarı yine tüzükte vardır. Belirli bir süre geçtikten sonra kongrelerde oy hakkı verilir üyelere. Bu süre ise yine tüzükte vardır. Yani Sivasspor'un tüzüğünü okumak yeterli olacaktır.

ben hiç bir şey anlamadım bizim takımın her takımda olduğu gibi üyelik başvuru formu yokmu

Kederli Yiğido
10.10.2009, 00:32
ben hiç bir şey anlamadım bizim takımın her takımda olduğu gibi üyelik başvuru formu yokmu

Olmak zorunda

Dernekler kanununa muhalefetten başımız çok ağrır aksi durumda

Kulübün fesh edilmesine kadar gider iş

Vardır üyelik formları ama çok talep olmadığından dolayı bilinmiyordur.

Ya da üyelik istemiyorlardı kongrede çok fazla kişi oy kullanmasın diye. Bu amaçla kimse bilgilendirilmiyordur.

KAMER-ÜL ZEMAN
10.10.2009, 00:49

bilen arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim!! FERRARİ .Bey Kardeşim. Sivasspora üye olabilmen için Sivasspor Kulüp Telf Numarasını bul. Orada bir görevli size yardımcı olur. Üye olabilme arzun yerine getirilir. Ekonomik boyutunu bilmiyorum . Eskiden Yani Süper liğde değilken Elini kolunu sallayarak kulübe gidiyor ve çok cüzü aylık bir Aidatla üye oluyordu.
Vesselam.