Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor.com Üyelerinden Kombine Bilet

RüStü ElmaS
03.10.2005, 16:21
Sivasspor kulübünün başlatmış olduğu Kombine bilet kampanyasına destek sürüyor......

Sitemizin üyelerinden, Sevde58 ve İsmail Hakkı Timuçin (gakgo58) bu kampanyaya katılarak Sivassporumuza katkıda bulunmuşlardır.....

Geçtiğimiz hafta sonu Denizli maçı için Sivasa giden İ.Hakkı Timuçin, kendi adına ve yurtdışında yaşayan üyemiz adına aldıkları birer adet Kombine bileti 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneği başkanı Yalçın Korkmazgile teslim etmişlerdir........

Böylece hem kulübümüze hemde cefakarca Sivassporumuzu heryerde destekleyen taraftar derneğine katkıda bulunmuşlardır.......

puar
03.10.2005, 16:26
bravo...bravoooooo

hakkı abinin hakkı odenmez...gerçek sivaslı elinden geldiği kadar sivasspora destek çıkıyor bu haftada kendi imkanları ile istanbuldan sivasa maca giderek ne kadar iyi bir sivaslı olduğunu gösterdi.

erhan5834
03.10.2005, 16:37
Sivasspor kulübünün başlatmış olduğu Kombine bilet kampanyasına destek sürüyor......

Sitemizin üyelerinden, Sevde58 ve İsmail Hakkı Timuçin (gakgo58) bu kampanyaya katılarak Sivassporumuza katkıda bulunmuşlardır.....

Geçtiğimiz hafta sonu Denizli maçı için Sivasa giden İ.Hakkı Timuçin, kendi adına ve yurtdışında yaşayan üyemiz adına aldıkları birer adet Kombine bileti 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneği başkanı Yalçın Korkmazgile teslim etmişlerdir........

Böylece hem kulübümüze hemde cefakarca Sivassporumuzu heryerde destekleyen taraftar derneğine katkıda bulunmuşlardır.......
SEVDE58 ADLI ÜYEMİZE İNCELİĞİNDEN DOLAYI BİR 1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ ÜYESİ OLARAK TŞK.LERİMİ SUNMAK İSTİYORUM VE AYRICA SEVGİLİ BÜYÜĞÜM DEĞERLİ ABİM HAKKI ABİYEDE BİNLERCE KEZ SAYGI SEVGİ VE TŞK.LERİMİ SUNMAK İSTİYORUM BÖYLE DUYARLI BÜYÜKLERİMİZ VAROLDUKÇA BİZLERİ DÜŞÜNDÜKÇE ÇOK MUTLU OLUYORUZ BİZ ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ HEM İÇ SAHADA HEM DEPLASMANDA GÖSTERMEYE DEVAMEEDECEĞİZ TEKRAR DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYENLERE TŞK.LER UMARIM DİĞER ARKADAŞLARIMIZDA BUNDAN ÖRNEK ALIRLAR .. SAYGILAR..

GeCeVeMaVi58pRf
03.10.2005, 16:41
sevde58 e teşekkür ediyorum ayrıca hakkı dedemede teş.edıyorum dedem bu sıtenın bence en mükemmel insanı onsuz bu sıte ayakta zor durur bence helal olsun sana dedecıgım...

1967_CLUB_ÖZGÜR
03.10.2005, 16:46
SEVDE58 E VE HAKKI BABAYA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...SEVDE58 İ PEK TANIMIYORUM...HAKKI BABAYI ISE ANLATMAK İMKANSIZ....SÖYLEDİĞİ HER SÖZÜN ARKASINDA DURAN O SÖZLERİ LAFTA BIRAKMAYAN VE İCRAAT A DÖNÜŞTÜREN BABA Bİ ABİMİZDİR!...

TEŞEKKÜRLER..........
SEVDE58

TEŞEKKÜRLER.........
BABA HAKKI BABA BABA HAKKI......BABA HAKKI BABA BABA HAKKI......

1967_DERNEK_10UR
03.10.2005, 16:57
SİVASSPOR' DESTEK OLAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN...
TEŞEKKÜRLER HAKKI ABI VE SEVDE_58...

puar
03.10.2005, 16:59
bu arada sevde58 i tebrik ediyorum ...sivaslıya yakışanaı yaptı...helal olsun

twity_58
03.10.2005, 17:42
HELAL BENIM BITANECIK CANIM DEDEME VE SEVDE YE ..... SENI SEVIYORUM DEDEEEEE

Kaptan-58
03.10.2005, 17:44
ALKIŞLAR SEVDE58 VE HAKKI ABİMİZE......

abircan
03.10.2005, 20:06
SEVDE58 VE GAKKO58 KARDEŞİMİ TEBRİK EDİYORUM, SİTEMİZ BÖYLE İKİ GÜZİDE YİĞİDOYLA NE KADAR ÖVÜNSE AZDIR,
SİVASSPOR SİZİNLE GURUR DUYUYOR

erhan5834
03.10.2005, 20:20
SEVDE58 VE GAKKO58 KARDEŞİMİ TEBRİK EDİYORUM, SİTEMİZ BÖYLE İKİ GÜZİDE YİĞİDOYLA NE KADAR ÖVÜNSE AZDIR,
SİVASSPOR SİZİNLE GURUR DUYUYOR
ABİ SANA KATILIYORUM BÖYLE DEĞERLİ İNSANLAR OLDUKCA BÖYLE DESTEK VERİLDİKÇE GÜZEL GÜNLER YAKINDA SEVDE58 VE HAKKI BABA ÇOK SAĞOLUN ÇOK TŞK.LER..

GuNaY
03.10.2005, 20:23
GAKGO58(HAKKI ABİM) VE SEVDE58 NİCKLİ ÜYELERİMİZE YAPMIŞ OLDUKLARI BU ÖZVERİLİ DAVRANIŞTAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM... BU BİR DALGANIN BAŞALANGICI OLACAKTIR EMİNİM... :)

1967_DERNEK_MUSTAFA
03.10.2005, 20:28

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK SİVASSPOR İÇİN BAŞLATTIĞIMIZ KOMBİNE KAMPANYASINA DESTEK VEREN SEVDE58 İSİMLİ KARDEŞİMİZE VE KOCAELİNDEN HAKKI KARDEŞİMİZE SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

izmirliyigido
04.10.2005, 00:11
ARKADAŞLAR BENDE GURBETTE BULUNAN BİR YİGİDO OLARAK BU KAMPANYAYA KATILDIM AMA, BEN DERNEKTEN BİR ARKADAŞIMIZA DEĞİL, TANIDIĞIM FAKAT MADDİ DURUMU İYİ OLMAYAN, BİR SİVASSPOR SEVDALISINA HEDİYE ETTİM. O DA EN AZ SİZLER KADAR SEVİNDİ. VE DUA EDİYOR. CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ SİVASSPOR'U KÜÇÜK ÇOCUĞUYLA BERABER İZLEMİŞ VE BANA MİNNETLE ANLATTI.

İNANIN BENDE, MAÇI KENDİM İZLEMİŞİM KADAR ZEVK ALIRKEN, SİVASSPOR'UMUZA BİR KATKIDA BEN SAĞLADIĞIM İÇİN GURUR DUYDUM.

BU ARADA ASİL DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI HAKKI KARDEŞİMİ VE SEVDE58 KARDEŞİMİ DE KUTLUYORUM. DERNEKTE Kİ ARKADAŞLARIMIZI DA UNUTMAMAK İÇİN DİĞER GÖNÜLLÜLERİ DESTEĞE ÇAĞIRIYORUM....

GuNaY
04.10.2005, 00:20
ARKADAŞLAR BENDE GURBETTE BULUNAN BİR YİGİDO OLARAK BU KAMPANYAYA KATILDIM AMA, BEN DERNEKTEN BİR ARKADAŞIMIZA DEĞİL, TANIDIĞIM FAKAT MADDİ DURUMU İYİ OLMAYAN, BİR SİVASSPOR SEVDALISINA HEDİYE ETTİM. O DA EN AZ SİZLER KADAR SEVİNDİ. VE DUA EDİYOR. CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ SİVASSPOR'U KÜÇÜK ÇOCUĞUYLA BERABER İZLEMİŞ VE BANA MİNNETLE ANLATTI.

İNANIN BENDE, MAÇI KENDİM İZLEMİŞİM KADAR ZEVK ALIRKEN, SİVASSPOR'UMUZA BİR KATKIDA BEN SAĞLADIĞIM İÇİN GURUR DUYDUM.

BU ARADA ASİL DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI HAKKI KARDEŞİMİ VE SEVDE58 KARDEŞİMİ DE KUTLUYORUM. DERNEKTE Kİ ARKADAŞLARIMIZI DA UNUTMAMAK İÇİN DİĞER GÖNÜLLÜLERİ DESTEĞE ÇAĞIRIYORUM....
abicim senin özverinide unutmamak gerek... destek hersekilde olabiliyor.... tesekkür ederim yalcın abim :)

ali agca
04.10.2005, 04:50
gonul ıdterdıkı tum sıvaslılar takıma sahıp cıksın ama sadece
sıvaslıyız demekle yetınıyolar

yıldızeli18
04.10.2005, 13:10
SİVASS SİVASSS SİVASS EN BÜYÜK SİVASSS

serhankaburcuk
04.10.2005, 17:21
Arkadaşlar ilk önce Rüştü abimin söylediğini düzeltmek istiyorum...Bu kampanyayı Sivasspor kulübü değil 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği başlatmıştır ve Sivasspor kulübünün değerli yöneticilerindende destek alınmıştır..Bu kampanyaya henüz istenen ilgi gösterilmemiştir...Bu kampanyaya ilgi gösteren Sevde58 nickli kişiyi ve Hakkı abiyi canı gönülden kutluyorum...Ve sitemizin diğer değerli üyelerindende desteklerini bekliyoruz...

1967_Dernek_Ayhan
04.10.2005, 22:16
Arkadaşlar ilk önce Rüştü abimin söylediğini düzeltmek istiyorum...Bu kampanyayı Sivasspor kulübü değil 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği başlatmıştır ve Sivasspor kulübünün değerli yöneticilerindende destek alınmıştır..Bu kampanyaya henüz istenen ilgi gösterilmemiştir...Bu kampanyaya ilgi gösteren Sevde58 nickli kişiyi ve Hakkı abiyi canı gönülden kutluyorum...Ve sitemizin diğer değerli üyelerindende desteklerini bekliyoruz...

HAKKI ABİ VE SEVDE58 E SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ VE DESTEKLERİN DEVAMINI BEKLİYORUZ....

ALLAH RAZI OLSUN.....

izmirliyigido
04.10.2005, 22:38
abicim senin özverinide unutmamak gerek... destek hersekilde olabiliyor.... tesekkür ederim yalcın abim :)

SAĞOL GÜNAY KARDEŞİM. AMA GÖNÜL İSTERDİ Kİ DAHA FARKLI YARDIMDA BULUNABİLEYİM. İNŞALLAH DİĞER YİĞİDOLARDA YARDIMCI OLURLAR...