Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya yıldızı Tuncay

GokhanTurna
29.06.2009, 15:15
http://www.futbolekseni.com/wp-content/uploads/2009/05/tuncay-sanli.jpg

Eurosport'un resmi internet sitesinde yaptığı 'Dünya'nın en iyi 50 futbolcusu' sıralamasında geri sayım sürerken, Türk Milli Takımı'nda da forma giyen Tuncay Şanlı, listeye 42. sıradan girdi.

Geri sayımın sürdüğü sıralamaya en son dahil olan Tuncay, birçok dünya yıldızını geride bırakmayı başardı.

Middlesbrough'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan futbolcu, bu sezon gösterdiği başarılı performansla, takımın en iyi oyuncusu seçilmeyi de başarmıştı.

Listede şu ana kadar 42-50 arasındaki futbolcular açıklandı.

İşte Tuncay'ın geride bıraktığı isimler:

43- Xabi Alonso
44- Alessandro Del Piero
45-Juan Roman Riquelme
46-Julio Cesar
47-Dario Srna
48-Bastian Schweinsteiger
49-Filippo Inzaghi
50-Robinho

Goal.com

mehmetyildiz58
29.06.2009, 15:39
hLL olsun valla yaa süper mücadeleci,inançlı ve hırslı hll olsun TUNCAY'A....;)

sivaslimete
29.06.2009, 15:41
Tuncay benim cok begendigim bir Futbolcu.Abramovic kadar param olsa ilk Tuncayi alirdim Sivasspora.

sivaslı yıldız
29.06.2009, 15:42
Tuncay gösterdiği performansla yurtdışında yüzümüzü ak çıkaran oyuncularımızdan oldu, bunu ondan beklemediğimiz halde..:) Bi yerde antreman görüntülerine rastlamıştım, çakmıştı 90'a bi tane..:) Gurur duyuyo insan..

Umarım başarılarının devamı gelir..

burakplt
29.06.2009, 15:47
gösterdiği performansa göre çok rezil bir takımda oynuyor inşallah ingilterenin iyi takımlarından birine transfer olsa man city o kadar parası var keşke onlar alsa

bassguitar
29.06.2009, 15:57
43- Xabi Alonso
44- Alessandro Del Piero
45-Juan Roman Riquelme
46-Julio Cesar
47-Dario Srna
49-Filippo Inzaghi
50-Robinho..yahu bırakın bu dumen ıslerı tuncay kım dunya lıstesı kım bunu haber yapan arkadas bıraz ınancların dogrultusunda once sen ınan bu habere sonra haber yap.madem fıkır beyan etme yerı burası tuncay gıbı futbolcu en az 20 tane sayarım turkıye lıgınde.musa aydın besıktastan yusuf.arda turan.mehmet topuz.ekrem dag.ugur boral.ve dahada cogaltılır.hep bu palavralar degılmıdır.volkanı rustuyu dunyanın en ıyı kalecısı yaparlar.boboyu en ıyı golcu yaparlar.avrupada hıc basarısı olmayan lıncoln u alex ı topcu yaparlar..bunlar dumen ıslerr...

GokhanTurna
29.06.2009, 16:02
43- Xabi Alonso
44- Alessandro Del Piero
45-Juan Roman Riquelme
46-Julio Cesar
47-Dario Srna
49-Filippo Inzaghi
50-Robinho..yahu bırakın bu dumen ıslerı tuncay kım dunya lıstesı kım bunu haber yapan arkadas bıraz ınancların dogrultusunda once sen ınan bu habere sonra haber yap.madem fıkır beyan etme yerı burası tuncay gıbı futbolcu en az 20 tane sayarım turkıye lıgınde.musa aydın besıktastan yusuf.arda turan.mehmet topuz.ekrem dag.ugur boral.ve dahada cogaltılır.hep bu palavralar degılmıdır.volkanı rustuyu dunyanın en ıyı kalecısı yaparlar.boboyu en ıyı golcu yaparlar.avrupada hıc basarısı olmayan lıncoln u alex ı topcu yaparlar..bunlar dumen ıslerr...

Kardeş bana laf yapıosan burda haberi ben yazmadım haberi yazan dünyanın en büyük spor sitelerinden Goal.com. Tuncayıda ilk 50 lisetesine seçen de Eurosport dünyanın en büyük spor sitesi ve Tvsi.

Bu haberide burda yayınlamızın amacı yeni açılan Dünyadan Futbol bölümümüzde Avrupadaki ve Dünyadaki gelişmeleri takip edip yayınlamak

ihsan5858
29.06.2009, 16:15
Vallaha helal olsun gerçek dende çok guzel oynuyor !!! :):):):):)

subasi29
30.06.2009, 00:10
ee haketmis adam geride biraktiklarida yabana atilir cinsten degil yani

merkez_emre
30.06.2009, 00:15
helal olsun ne dıyelım yukselır daha da ınsallah

effenberg
04.08.2009, 15:34
oynadigi futbol ve hirsina hayranim takim icin herseyini veriyor!!!!!
ama maden dünya yildizi niye transfer olacak bir takim bulamadi simdilik??

subasi29
13.08.2009, 05:42
Dunya yildizi ortada kaldi geri doner fb ye baska caresi kalmadi

efsane5858
13.08.2009, 06:45
keske bize gelse ne müthis olur dimi

Salim58
13.08.2009, 07:57
çok takdir ettiğim bi futbolcu hem efendi hemde yetenekli

izmirliyigido
13.08.2009, 07:58
Kardeş bana laf yapıosan burda haberi ben yazmadım haberi yazan dünyanın en büyük spor sitelerinden Goal.com. Tuncayıda ilk 50 lisetesine seçen de Eurosport dünyanın en büyük spor sitesi ve Tvsi.

Bu haberide burda yayınlamızın amacı yeni açılan Dünyadan Futbol bölümümüzde Avrupadaki ve Dünyadaki gelişmeleri takip edip yayınlamak

Gökhan'cım yeni haber formatına uygun hazırladığın haberler için teşekkür edriz. Bu tür çalışma ve bilgilendirmeler hepimizin hoşuna gidiyor. Gitmeyen de zaten okumaz, geçer. Teşekkürler.

AYK

yasin2452
13.08.2009, 10:49
gerçekten çok iyi başarılarının devamını diliyorum

Yigido_Burak
13.08.2009, 11:13
heLal oLsun Bir Turk AvRupada Böyle Futbolcular Arasına GirebİLi0sa
GuRurLanmamız GereKir..
BaşaRıLarın Dewamını DiLerim "TUNCAY ŞANLI"

burakplt
13.08.2009, 11:16
dünkü ukrayna maçında da iyi oynadı süper bir oyuncu inşallah daha iyi yerlere gelir

samet35
13.08.2009, 11:34
bu gune kadar neden kimse transfer etmedi anlamıs degilim

ShabbatShalom
13.08.2009, 13:32
Tuncay İngiltere de iyi bir çıkış yakaladı Türkiyeye Dönmesi bence bitirir Tuncay ı Milli takımın değişilmez ismi avrupada kalsa Çok iyi yerlerde görürüz

lokmankantar
13.08.2009, 13:47
ya arkadaşlar bize ne Tuncaydan Ardadan ben Sivasspordan bir yıldız yetiştirip onun marka olmasını ister ve onunla gurur duymayı tercih ederim. Hem hala fenerli sivaslıların desteklediği galatasaraylı sivaslıların bu oyuncuya karşı çıktığı yapıyı bırakalım lütfen. Biz Sivassporuz toprak sahalardan, belde takımlarıyla oynamaktan ve kulüp binasında bira şişeleri toplanılan yapıdan bugünlere geldik aklımızı başımıza alıp şu eziklikleri bırakalım.. Sivasspor ne fenerin malıdır ne bülentin ne de 3 büyüklerin gücüne tapan ezik bir takım.. Sivas birgün kendi küllerinden doğup anadoluyu aydınlatacak olan MEŞALEDİR.. Elbet kendi sloganları olan ve gücünü taraftarından alan bir güne kavuşacağız işte o zaman herkes memleketinin takımını tutar ve sivasa ikinci takımı olarak bakmaktan vazgeçer..

subasi29
14.08.2009, 04:26
Tuncay İngiltere de iyi bir çıkış yakaladı Türkiyeye Dönmesi bence bitirir Tuncay ı Milli takımın değişilmez ismi avrupada kalsa Çok iyi yerlerde görürüz

bir yondende iyi avrupada forma giyemeyen bir adamin milli takimda verim vermesi beklenemez,

Salim58
14.08.2009, 09:38
çok başarılı ve çok efendi sakin ve hırslı bi futbolcu tuncay takdiri hakediyor

yigidocengiz
14.08.2009, 11:21
şunun her tarafı yıldız olsa nolur ya adamı hasta etmeyin,o olsa olsa fatih efendinin yıldızı olur:D

giants
14.08.2009, 11:31
ya arkadaşlar bize ne Tuncaydan Ardadan ben Sivasspordan bir yıldız yetiştirip onun marka olmasını ister ve onunla gurur duymayı tercih ederim. Hem hala fenerli sivaslıların desteklediği galatasaraylı sivaslıların bu oyuncuya karşı çıktığı yapıyı bırakalım lütfen. Biz Sivassporuz toprak sahalardan, belde takımlarıyla oynamaktan ve kulüp binasında bira şişeleri toplanılan yapıdan bugünlere geldik aklımızı başımıza alıp şu eziklikleri bırakalım.. Sivasspor ne fenerin malıdır ne bülentin ne de 3 büyüklerin gücüne tapan ezik bir takım.. Sivas birgün kendi küllerinden doğup anadoluyu aydınlatacak olan MEŞALEDİR.. Elbet kendi sloganları olan ve gücünü taraftarından alan bir güne kavuşacağız işte o zaman herkes memleketinin takımını tutar ve sivasa ikinci takımı olarak bakmaktan vazgeçer..

hic bir ek yapmaksiszin görüslerinize katiliyorum