Orijinalini görmek için tıklayınız : YÖNETİMDE YÜZLER GÜLÜYOR

SivasSpor.Com
06.10.2005, 00:44
Sivasspor Yönetim Kurulu takımlarının ilk sekiz hafta itibariyle sergilediği performanstan son derece memnun.

Bundan sonraki maçlarını da stadyumlarının bitmesi nedeniyle kendi sahalarında oynayacak olmaları nedeniyle ayrı bir sevinç yaşadıklarını belirten Sivasspor Yönetim Kurulu “Her şey istediğimizden daha iyi. Takımımız şuanda Lig’in ilk haftalarından olmasına rağmen son derece başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Bizim hedefimiz Lig’e kalmaktı. Ama şuanda ki takımımızla öyle bir derdimiz kesinlikle yoktur. Artık zirveye ne kadar daha fazla yaklaşabiliriz diye hesaplar yapmaya başladık. Artık taraftar destiğimizi de Stadyumumuzun bitmesi ile tam manasıyla arkamıza aldık. Bundan sonra daha da başarılı olacağımıza inanıyoruz. Taraftarlarımızdan bize verdikleri destekleri dahada artırarak devam ettirmesini istiyoruz. Ne kadar çok destek o kadar çok başarı”şeklinde konuştular.
Hakikat Gazetesi

GuNaY
06.10.2005, 00:52
BAŞARIMIZDA YÖNETİM PAYI ÇOK BÜYÜK... KENDİLERİ İŞİ NE KADAR CİDDİYE ALDIKLARINI VE PROFESYONELLİKLERİNİ GÖSTERMİŞLERDİR... :)

sivaslim
06.10.2005, 01:26
inanıyorumki sivassporu daha guzel yerlere getırecekler

drummer
06.10.2005, 02:30
tabii güler takım şu ana kadar başarılı kimse hayal edemezdi.
ya kötü gitseydi ne olurdu.

5841
06.10.2005, 05:31
DAHADA GÜZEL OLACAK. YÖNETİMİ CANI GÖNULDEN KUTLUYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Dağcı
06.10.2005, 08:42
Hem Sivasspor puan kazanıyor, kazandığı puan başına kasamıza para giriyor. Türkcell süper liginde daha ilk yılımızda bu başarıları almak kolay değil.

Yönetimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

twity_58
06.10.2005, 15:12
HEPIMIZIN YUZU GULUYOR TABIKI YONETIMINKI DE GULERRR .... ONLAR BIZIM GÖĞSÜMÜZÜ GERIYOR YUZUMUZU GULDURUYORRR ALLAH DA ONLARI GÜLDÜRSÜN...

1967_DERNEK_10UR
06.10.2005, 15:21
KİMİN AKLINA GELİRDİ BU TAKIMIN DAHA İLK SEZONDA 5.SIRADA OLACAĞINI ALTIMIZDA BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPOR SİPER LİGİN GEDİKLİSİ OLAN MALATYA,DENİZLİ,GENÇLERBİRLİĞİ ,VS.VS BU YÖNETİM ÇOK GÜZEL İŞLER BAŞARDI..

serrkann58
06.10.2005, 15:24
Gerçekten ONUR dediğin gibi bunca senedir ligin gediklilerini geride bırakmak müthiş bir olay onlar emekli oldular herhalde..Yönetimde gayretli özverili çalışmalarının karşılıgını alarak sevinmek haklarıdır..

1967_DERNEK_10UR
06.10.2005, 15:30
MALATYASPOR 40.YILINDA BÜYÜK TARNSFERLER YAPTI İDDALIDA HAZIRLANDILAR ... ÇOK BÜYÜK KONUŞTULAR..FAZLA SÖZE GEREK YOK PUAN DURUMU HERŞEYİ AÇIKLIYOR...18 MAÇTA 3 PUAN...YANİ BİZİM YÖNETİM ÇOK BÜYÜK AZ PARAYLA ÇOK İŞLER YAPTI...

serhankaburcuk
07.10.2005, 23:23
Şuandaki başarımız gerçekten çok süper...Kim derdiki Sivasspor Süper liğe çıktığı ilk sezon Ligin en iddali takımlarından Beşiktaş ve Trabzonsporu geride bırakacak...Ama Sivasspor şuana kadar bunlkarı başardı..Bence en önemli olanda Sivassporun iyi ve istikrarlı futbol oynaması...