Orijinalini görmek için tıklayınız : TARAFTARLARA KIRGIN GİTTİ

SivasSpor.Com
05.10.2005, 23:51
Sivasspor Teknik direktörü Werner Lorant, ülkesine Yiğidolara kırgın gitti.Almanya’ya gitmeden önce bir açıklama yapan Sivasspor Teknik patronu Werner Lorant, Yiğidoların 4 Eylül Tribünlerini tıka basa doldurmaması nedeniyle son derece üzgün olduğunu söyledi.

Takımların çok başarılı olmasına rağmen Yiğidoların tribünleri boş bıraktığını belirten Alman teknik adam, “Benim takımım çok büyük bir taraftar desteğini hak ediyor. Ben Yiğidoların ne kadar büyük bir kitle olduğunu biliyorum.
Ama şuanda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Çünkü Yiğidoların takımlarından bu kadar uzak kalmasına ve bu kadar büyük bir başarı yakalamasına rağmen 4 Eylül’ün tribünleri dolmadı.
Bu durum beni çok üzdü. Kesinlikle böyle uyuyan Yiğido istemiyorum. Bizden başarı bekleniyorsa, taraftarlarımız bizi desteklemelidir. Çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Artık böyle durumlarla kaşılaşmak istemiyorum.”dedi.

GuNaY
05.10.2005, 23:56
LORANTA HAK VERMEMEK ELDE DEĞİL.... SİVASTAKİ TARAFTARLAR İSTANBUL SEYİRCİSİNE SİTEM EDİYORLARDI, FAKAY GÖRÜLDÜKİ SİVASTAKİLERDE DE İŞ YOK.... 16.500 KİŞİLİK STAD SÜPER LİG İLK MAÇINDA DOLMADI :(

gercek58li
06.10.2005, 00:02
Yerden göge kadar hakli.
Biz daha büyük stad olsaydi derken 16500 taraftar bulamiyorsak,söylenecek fazla birsey yoktur.Helede ilk macinda!

drummer
06.10.2005, 00:13
haklı söze ne denir.
hepimiz suçluyuz bu konuda.
takımı yalnız bırakmamak lazım.

sivaslim
06.10.2005, 00:21
abi yerden göğe kadar haklı ama ben ve bı cok arkadasım biletler bitmis diye gitmedik gerci salaklık bende elin lafıylaiş yapıyoruz

1967_DERNEK_10UR
06.10.2005, 00:38
Sivasspor Teknik direktörü Werner Lorant, ülkesine Yiğidolara kırgın gitti.Almanya’ya gitmeden önce bir açıklama yapan Sivasspor Teknik patronu Werner Lorant, Yiğidoların 4 Eylül Tribünlerini tıka basa doldurmaması nedeniyle son derece üzgün olduğunu söyledi.

Takımların çok başarılı olmasına rağmen Yiğidoların tribünleri boş bıraktığını belirten Alman teknik adam, “Benim takımım çok büyük bir taraftar desteğini hak ediyor. Ben Yiğidoların ne kadar büyük bir kitle olduğunu biliyorum.
Ama şuanda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Çünkü Yiğidoların takımlarından bu kadar uzak kalmasına ve bu kadar büyük bir başarı yakalamasına rağmen 4 Eylül’ün tribünleri dolmadı.
Bu durum beni çok üzdü. Kesinlikle böyle uyuyan Yiğido istemiyorum. Bizden başarı bekleniyorsa, taraftarlarımız bizi desteklemelidir. Çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Artık böyle durumlarla kaşılaşmak istemiyorum.”dedi.LORANT TA HEMEN KARAMNSARLIĞA KAPILMASIN CIMARTESİ VE GÜNDÜZ OYNANDI MAÇ ..BU TARAFTAR O SATDYUMU DAHA ÇOK DOLDURACAK..

skywriter
06.10.2005, 03:11
LORANT TA HEMEN KARAMNSARLIĞA KAPILMASIN CIMARTESİ VE GÜNDÜZ OYNANDI MAÇ ..BU TARAFTAR O SATDYUMU DAHA ÇOK DOLDURACAK..
Onur buna ben de inaniyorum ama bence bilet fiyatlari Sivas halkina gore pahaliydi, hele de ilk mac icin. Fiyatlar biraz asagida tutulsa o stat tamamen dolardi bence, bu hem futbolcular icin buyuk moral olurdu hem de tum Turkiye'ye gozdagi vermis olurduk. Neyse artik..

5841
06.10.2005, 04:12
LORANTA HAK VERMEMEK ELDE DEĞİL.... SİVASTAKİ TARAFTARLAR İSTANBUL SEYİRCİSİNE SİTEM EDİYORLARDI, FAKAY GÖRÜLDÜKİ SİVASTAKİLERDE DE İŞ YOK.... 16.500 KİŞİLİK STAD SÜPER LİG İLK MAÇINDA DOLMADI :(
ZAMAN HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK.BEN BUNA İNANIYORUM.

ali agca
06.10.2005, 04:36
sivas halkı takımını uzun hftalar gormemış cok özlemesı gerekırken
ama yoklugunuda pek fazla özlememiş olsa gerek
sivaslıyım v sivassporu tutuyorum demekle
taraftar olunmuyo konuşmaya gelınce her
yerde övunuyoruz dunyanın her yerınde
taraftarımız hangı stada gtsek full ceker
dıyoruz ama durum farklı
heryerde sivaslı var v herkes takım tutar
amaa sözle destek vermek yetmıo
gercekten takımını sevıyorsan mac gunu
herseyını maca gore ayarlayacaksın sivastakılere
v istanbuldakı sivaslılara seslenıyorum
ben şahsen istanbuldakı butun maclara butun
işlermi bırakıp gıttım % 15 i bnım gbı duşunmuş olsalardı
olimpıyat stadında boş yer kalmazdı tum sivaslıyım
dıenlerın sapkasını önlerıne koymalarını rıca edıyorum
lutfen takımla bır butun olursak kımse bızı
devıremez sız zannedıyomusunuz bu takım
18 ıncı haftaya kadar aynı ıstıkrarı gostercek
gonul ıster devam etsın ama zor henuz taraftar
bıle olamadık trıbunde cekırdek yıerek taraftar
olunmaz bır maca gıdeceksın hıc kalkmadan mac
izleyeceksın yoookk böyle b şey kalktıgındada arkadan ses gelıcek
otur lan yerıne gelırsem bacaklarını kırarım dıcek
hangı maca gıtsem aynı tatsız sahnelerle
karsılasıyorum destek vermek v trıbunu destege
cagarmak ıcın caba gostermeye calışıyosun
arkadan buyuk abılerden bırı cıkıyoo
20 ytl verdık senımı ızlıcezzzz aloooooo dıee
azarlıo gelde taraftar olll bu ortamlarda
bazı arkadaşlar sınema ızler gıbı mac ızlıyo
yok oyle b sey ıngıltere premıer lıgı degılkı bu
kusuruma bakmayın daha yazacak cok şer var ama
degerlı gozlerınızı daha fazla yormak ıstemıyorum
katılmayan varsa lutfen olumlu olumsuz eleştırılere acıgım
yanlışım varsa lutfen duzeltın saygılar

bu sesıme kulak verınn :(

TARAFTARIN İŞİ HEP DESTEK TAM DESTEK VERMEKTIR

Dağcı
06.10.2005, 07:28

Çok haklısın günay kardeşim. Galiba henüz taraftar olgunluğuna erişmediğimizin göstergesi bu.

Ayrıca bilet fiyatlarının da Sivas'ın ekonomik durumu göz önüne alınarak belirlenmesinde fayda var. Aslında bu maçta tam bir gövde gösterisi yapılması gerekiyordu.

Ama şehrimiz türkcell süper liginde oynadığımızın farkına varmalı ve evimizdeki maçlarda takımımızı 90+5 dakika boyunca desteklemeli.

bbptek58
06.10.2005, 07:36
MAÇTA TRİBÜNLER DOLMAMIŞMIYDI

hemso58
06.10.2005, 07:37
LORANT TA HEMEN KARAMNSARLIĞA KAPILMASIN CIMARTESİ VE GÜNDÜZ OYNANDI MAÇ ..BU TARAFTAR O SATDYUMU DAHA ÇOK DOLDURACAK..
ONUR ABİYE KATILIYORUM MAÇ İŞ GÜNÜ OYNAND BU YÜZDEN DE STAD TAM DOLMADI.AMA BİLET FİYATLARININDA SİVASLINN BÜTÇESİNE FAZLA GELDİĞİNİ SÖYLEMEDEN DE GEÇEMEYECEĞİM.BİLET FŞİYATLARINDA BİRZ DAHA CÖMERT DAVRANILIRSA DAHA GÜZEL OLACAK...

BOUN
06.10.2005, 09:59

Günay gardaşım stadın kapasitesi şimdilik 11 bin kişilik. Senin verdiğin rakam kale arkaları tamamlandıktan sonra gerçekleşecek kapasitedir.

Ama ne olursa olsun burada atıp tutup, mangalda kül bırakmayanların, her fırsatta kendilerinden daha iyi taraftar bulunmadığını söyleyenlerin kulakları çınlasın.

Ayrıca maç biletlerinin pahalı olduğu görüşüne kesinlikle katılıyorum. Bu şehrin insanının gelir durumu belli. Verebileceği parası belli. Yüksek rakamları dayatmanın gereği yok. Yönetimin bu konuya eğilmesi gerek.

ygd
06.10.2005, 10:38
Maçın cumartesi ve gündüz olmasından kaynaklanan bi durum olduğunu düşünüyorum...ayrıca maraton için 20 ytl de fazlaydı(denizli maçı için yani)insanları en baştan bu şekilde korkutmamak lazım..Tamam taraftar mutlaka gelmeliydi falan ama insanların mali durumuda belli!dikatinizide çektiyse en büyük boşluk maratondaydı..

veysel
06.10.2005, 11:19
lorant kendince hakli ama su an dünyanin bir iki ülkesi haric hicbir takim sahasini dolduramiyor kahvede oturup mac seyretmek varken deyip stada gitmeyen taraftar cok yinede her sey imkanlar dahilinde yinede taraftarimiza
güveniyorum
su iclerindeki seytani bir ata bilsek
seytan fb gs bjk

B.Demirci
06.10.2005, 11:34
Stad dolar endişelenmemeli. Yani kuru kalabalık olacakta ne olacak ki. 12 bin kişilik stadda 10 bin kişi vardı. Bukadar kişinin içinden 90 dakka takımı destekleyen, top rakipteyken ıslıklayan, topu kapınca alkışlayıp, tezahürat yapan kaç kişi vardı. 50 bilemedin 100 kişi. Yüz kişide bir kişi. Böyle stad dolacağına hiç dolmasın. Efendim yaşlı seyirciler çokmuş da bilme nede. Bizde genç sayılmayız 43 yaşındayım ama maçtan çıktığımda sesim kısılmıştı. Bilet fiyatlarına gelince evet fiyatlar fazla. Bu yüzden gençler belki de gelemiyor maça. 16,17,18 yaşında ekonomisi babasının verdiği harçlıklara bağlı olan bir genç nasıl 15-20 milyon verip maça gelecek. Bence bilet fiyatları şöyle değişmeli: Kale arkası 5 YTL, Kapalı Tirübün 20 YTL, ve diğer yerler istisnasız 10 YTL. olmalı.
ELİNDEYKEN SIKI YAPIŞ. KAÇAN BALIK BÜYÜK OLUR.

bbptek58
06.10.2005, 11:53
adam yüzde yüz haklı
orda burda türkiyenin en fazla taraftarı bizimdir diyoruz
ama asıl takıma destek olunması gereken yerlerde yokuz

1967_DERNEK_10UR
06.10.2005, 13:46
LORANT BURAYI ALMAYNA İLE KARIŞTIRDI HERHALDE...ALMANYADA HER HAFTA OYNANAN MAÇLARDA SEYİRCİ ORTALAMASI 20 BİN DEN AŞAĞI DÜŞMÜYOR BU DA DEMEK OLUYOR Kİ HER HAFTA 150-160 BİN KİŞİ STADYUMLARA GİDİYOR...

PEKİ BİZDE NİYE ÇOK DÜŞÜK BU ORAN...AVRUPA İLE TÜRKİY'NİN ALIM GÜÇLERİ ARASINDA ÇOK FARK VAR BİRDE AVRUPALI 20-30 YTL PARA VERİP MAÇA GİRİNCE ONA DOKUNMAZ AMA BİZİM İNŞAAATTA ÇALIŞAN MEHMET AMCA O PARAYI VEREMEZ...O PARAYI KAZANANA KADAR NE ÇEKİYOR GARİBİM:(BİRDE BİZDE KAHVELER VAR KAHVEDE OYUN OYNAMAK VARKEN KİM GİDER MAÇ İZLEMEYE ...

karakule58
06.10.2005, 13:51
arkadaşlar bilet fiyetları pahalı da olsa maç umartesi gündüzde olsa gökten taşta yagsa o stad denizli maçında dolması gerekirdi ..lütfen bahane aramayın.

twity_58
06.10.2005, 14:08
o stad dolacak...... evet ama lorant ılk macda hepımız gıbı tam ılgı ıstıyordu haksız da degıl... ama bu mac gectı onumuzdekı maclara bakacaz...

yasinkaryagdi
06.10.2005, 14:20
YA HERKEZ BISEY DIYOR BIZIM 4 EYLUL STADI SU ANDA KAC BİN KİSİLİK ?????????????????????????????

serrkann58
06.10.2005, 14:27
LORANTA HAK VERMEMEK ELDE DEĞİL.... SİVASTAKİ TARAFTARLAR İSTANBUL SEYİRCİSİNE SİTEM EDİYORLARDI, FAKAY GÖRÜLDÜKİ SİVASTAKİLERDE DE İŞ YOK.... 16.500 KİŞİLİK STAD SÜPER LİG İLK MAÇINDA DOLMADI

+ 1967

agca58
06.10.2005, 16:20
sivas halkı takımını uzun hftalar gormemış cok özlemesı gerekırken
ama yoklugunuda pek fazla özlememiş olsa gerek
sivaslıyım v sivassporu tutuyorum demekle
taraftar olunmuyo konuşmaya gelınce her
yerde övunuyoruz dunyanın her yerınde
taraftarımız hangı stada gtsek full ceker
dıyoruz ama durum farklı
heryerde sivaslı var v herkes takım tutar
amaa sözle destek vermek yetmıo
gercekten takımını sevıyorsan mac gunu
herseyını maca gore ayarlayacaksın sivastakılere
v istanbuldakı sivaslılara seslenıyorum
ben şahsen istanbuldakı butun maclara butun
işlermi bırakıp gıttım % 15 i bnım gbı duşunmuş olsalardı
olimpıyat stadında boş yer kalmazdı tum sivaslıyım
dıenlerın sapkasını önlerıne koymalarını rıca edıyorum
lutfen takımla bır butun olursak kımse bızı
devıremez sız zannedıyomusunuz bu takım
18 ıncı haftaya kadar aynı ıstıkrarı gostercek
gonul ıster devam etsın ama zor henuz taraftar
bıle olamadık trıbunde cekırdek yıerek taraftar
olunmaz bır maca gıdeceksın hıc kalkmadan mac
izleyeceksın yoookk böyle b şey kalktıgındada arkadan ses gelıcek
otur lan yerıne gelırsem bacaklarını kırarım dıcek
hangı maca gıtsem aynı tatsız sahnelerle
karsılasıyorum destek vermek v trıbunu destege
cagarmak ıcın caba gostermeye calışıyosun
arkadan buyuk abılerden bırı cıkıyoo
20 ytl verdık senımı ızlıcezzzz aloooooo dıee
azarlıo gelde taraftar olll bu ortamlarda
bazı arkadaşlar sınema ızler gıbı mac ızlıyo
yok oyle b sey ıngıltere premıer lıgı degılkı bu
kusuruma bakmayın daha yazacak cok şer var ama
degerlı gozlerınızı daha fazla yormak ıstemıyorum
katılmayan varsa lutfen olumlu olumsuz eleştırılere acıgım
yanlışım varsa lutfen duzeltın saygılar

bu sesıme kulak verınn :(

TARAFTARIN İŞİ HEP DESTEK TAM DESTEK VERMEKTIR

gardaşım bak geçen sene bilet fiyatları 3 milyondu ve bu sene 20 milyon oldu.yani 7 katı oldu..kale arkaları tamammen doluydu, neden ucuz olduğu için..tabi durum böyle olunca da pahalı olunca hayal kırıklığına uyğradı vatandaş..20 deilde 10 milyon olsaydı o stad ağzına kadar dolupğ taşardı.
inşallah gelecek haftalarda ucuzlar da fiyatlar.herkes görürü stadın dolup taştığını..neden diğer klupler 5 milyona 10 milyona bilet satıyor..satad dolsun diyeeeeeeee

kadir20
06.10.2005, 17:36
ya abi birakin bunlari bilet fiyatlari yüksek olmasindan baska bi bahanede yok 2.ligteyken de gündüz oynuyorduk ama stad doluyordu,bence yönetim son zamanda biraz isi abartti

1967_Dernek_Ayhan
06.10.2005, 18:08
KAHROLSUN ÇEKİRDEK CUMHURİYETİ :D

sinan-58
06.10.2005, 19:52
arkadaşlar butun maç biletleri satılmış ama ön sıralarda 1-2 sıra her turbunde boşluk vardı sanırım buda maçın cumartesi gunu olmasından ama taraftar bağırmıyor

ygd
06.10.2005, 20:15
YA HERKEZ BISEY DIYOR BIZIM 4 EYLUL STADI SU ANDA KAC BİN KİSİLİK ?????????????????????????????

STAD ŞU AN 11.500 KİŞİLİK...KALE ARKALARIDA YAPILIRSA 16.500 KİŞİLİK OLUCAKMIŞ!!!

1967_DERNEK_10UR
06.10.2005, 23:14
ya abi birakin bunlari bilet fiyatlari yüksek olmasindan baska bi bahanede yok 2.ligteyken de gündüz oynuyorduk ama stad doluyordu,bence yönetim son zamanda biraz isi abartti
ARKADAŞ YÖNETİMİN ABARTTIĞI YOK HERKES GÜCÜNÜN YETTİĞİ TRİBÜNE GİRER...

AMCA58
06.10.2005, 23:56
sivassporumuzun eski kalecisi yavuz geçenlerde bursanın yerel gazetelerinden birine aynen şunları söyledi:'sivasda olmayan bir seyirci desteği var burda,bursa seyircisi maç boyunca koro halinde takımlarını desteklerlerken sivasda maça çekirdek yemek için geliyorlardı tarafdarlar'
demekki futbolcularda farkındalarmış çekirdek olayının,birde geçen sene bursa maçı tamamen seyircinin bağırarak tezahuratıyla,sivasımız karşısında kazandı öyle maçlar oluyorki takım kötü oynasada seyirci desteğiyle maç kazanılabiliyor arkadaşlar.Bende sivasdayken maçlarda maalesef yaşadım arkadaşlar:maçda tezahurat yapılırken bazı arkadaşlar oturun kardeşim sizimi dinliyeceğiz maçımı seyredeceğiz diye tezahuratları engelleyip tüm şevkimizi bozuyorlardı,o tip seyirciler den lütfen rica ediyorum butakım bu günlere çok zorluklarla geldi,kolaylıklarla geri dönmemesi için lütfen destek olalım maçda,fiat konusunda bence makul kahveye 2 gün gitmeyen bir arkadaş maç biletini bu parayla alabilir , 1.liginde bir bedeli olmalı bence.

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 00:03
sivassporumuzun eski kalecisi yavuz geçenlerde bursanın yerel gazetelerinden birine aynen şunları söyledi:'sivasda olmayan bir seyirci desteği var burda,bursa seyircisi maç boyunca koro halinde takımlarını desteklerlerken sivasda maça çekirdek yemek için geliyorlardı tarafdarlar'
demekki futbolcularda farkındalarmış çekirdek olayının,birde geçen sene bursa maçı tamamen seyircinin bağırarak tezahuratıyla,sivasımız karşısında kazandı öyle maçlar oluyorki takım kötü oynasada seyirci desteğiyle maç kazanılabiliyor arkadaşlar.Bende sivasdayken maçlarda maalesef yaşadım arkadaşlar:maçda tezahurat yapılırken bazı arkadaşlar oturun kardeşim sizimi dinliyeceğiz maçımı seyredeceğiz diye tezahuratları engelleyip tüm şevkimizi bozuyorlardı,o tip seyirciler den lütfen rica ediyorum butakım bu günlere çok zorluklarla geldi,kolaylıklarla geri dönmemesi için lütfen destek olalım maçda,fiat konusunda bence makul kahveye 2 gün gitmeyen bir arkadaş maç biletini bu parayla alabilir , 1.liginde bir bedeli olmalı bence.
bunu bir futbolcu söylüyor yazık bize...yani herkes biliyor sivas taraftarının maç boyunca uyuduğunu bu işe nasıl bir çözüm bulacaz fikri olan varmı?

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 00:07
BURASI SİVAS BURDA TAKIMINI DESTEKLEYENE TEZAHURAT YAPANA TERORİST DAMGASI VURUYORLAR BEN MAÇTA ÖLÜMÜNE TEZAHURAT YAPARKEN MİLLETİN YANIMDA ÇEKİRDEK YEMESİ BENİ ÖLDÜRÜYOR..LAF SÖYLÜYÜNCE DE SUÇLU OLUYORSUN:(ARTIK SÜPER LİGDEYİZ BUNUN BEDELİ VAR VE TAKIMIMIZI DESTEKLEMELİYİZ...

HakkıTİMUÇİN
07.10.2005, 00:12
BURASI SİVAS BURDA TAKIMINI DESTEKLEYENE TEZAHURAT YAPANA TERORİST DAMGASI VURUYORLAR BEN MAÇTA ÖLÜMÜNE TEZAHURAT YAPARKEN MİLLETİN YANIMDA ÇEKİRDEK YEMESİ BENİ ÖLDÜRÜYOR..LAF SÖYLÜYÜNCE DE SUÇLU OLUYORSUN:(ARTIK SÜPER LİGDEYİZ BUNUN BEDELİ VAR VE TAKIMIMIZI DESTEKLEMELİYİZ...

haklısın onur...

stad ağzına kadar dolu olsa ne yazar....bağıran 100 kişi..., ya millete bağıramıyosanız alkışlayın diyoruz onu bile yapmıyolar...ne yapılabilir bilmiyorum..dövecek kavga cıkaracak halimizde yok...taraftarın bilinçlenmesi gerekir..

1967_DERNEK_NAİL
07.10.2005, 00:13
İNANIN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ BUBİZİMSİVAS SEYİRCİSİNİN RUHUNDAVAR ADMLAR BAGIRMIYOR BUTARFTARIN BAGIRMASI İÇİN KESİN KARŞITAKIMIN TARAF TARI OLMASI LAZIM

1967_Dernek_Murat
07.10.2005, 00:18

VAYBE BUNU FUTBOLCU SÖYLUYOR HA YAZIKYA BIZIM TARAFTARLIGIMIZA

UYYAN TARAFTAR UYANSIN ARTIK.BU LIG SUPERLIG BU LIG DE 12 ADAMA COK IHTIYAC VAR SIVASLI GARDAŞLARIM.BIRAKIN SU CEKIRDEGI CEKIRDEK SINAMADA YENIR TURUBUNDE DEGIL.

1967_DERNEK_MUSTAFA
07.10.2005, 00:20
NEDİYELİM YAZILANLAR HARFİ HARFİNE DORU BU SİVAS İNSANININ GENETİK YAPSINDA VAR İSTER SÜPER LİGTE OLALIM İSTER AVRUPADA OYNAYALIM BİZDEN TARAFTAR OLMAZ OTARAFTAR KELİMESİNİ KALDIRALIM LÜTFEN BİZDEKİLER SEYİRCİ SAYIN VALİMİZ HASAN CAN POLAT İLK SİVASA GELDİĞİNDE SİVAS SPORUN MAÇINA GELDİ VE MAÇTAN SONRA VALİMİZİN ZİYARETİNE GİTTİK SAYIN VALİMİZİN SÖYLEDİKLERİ ŞU TRÜBÜNLERDE 10 BİN TARAFTAR VAR AMA SES 100KİŞİDEN ÇIKIYO VE OTURUYO DEDİ VALİMİZ BİLE FARKINA VARMIŞ BİZDEN TARAFTAR OLMAZ İSTERSE 100 BİN KİŞİ OLSUN BUNU KABUL EDELİM BU BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER

GuNaY
07.10.2005, 02:49
NEDİYELİM YAZILANLAR HARFİ HARFİNE DORU BU SİVAS İNSANININ GENETİK YAPSINDA VAR İSTER SÜPER LİGTE OLALIM İSTER AVRUPADA OYNAYALIM BİZDEN TARAFTAR OLMAZ OTARAFTAR KELİMESİNİ KALDIRALIM LÜTFEN BİZDEKİLER SEYİRCİ SAYIN VALİMİZ HASAN CAN POLAT İLK SİVASA GELDİĞİNDE SİVAS SPORUN MAÇINA GELDİ VE MAÇTAN SONRA VALİMİZİN ZİYARETİNE GİTTİK SAYIN VALİMİZİN SÖYLEDİKLERİ ŞU TRÜBÜNLERDE 10 BİN TARAFTAR VAR AMA SES 100KİŞİDEN ÇIKIYO VE OTURUYO DEDİ VALİMİZ BİLE FARKINA VARMIŞ BİZDEN TARAFTAR OLMAZ İSTERSE 100 BİN KİŞİ OLSUN BUNU KABUL EDELİM BU BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER
CEKİRDEKCİLER AZALMAYACAK ANLASILAN BUNUN YERİNE YENİ BİR GENCLİK VE TARAFTAR GRUBU YETİSTİRİLMELİ... ZAMANLA SAYILARI ARTACAKTIR... EEE CEKİRDEKCELERİNDE ZAMANLA AZALACAKTIR... ( MALUM DÜNYAYA KAZIK CAKMAYACAKLAR!!!)

ali agca
07.10.2005, 04:43
nefesine guvenen 90 dakıka susmam dıyen 1000 kışiyle
10000 kişinin cıkardıgı sesi cıkarırız dıenler buyrun trıbune
maca ac karnına gelip cekırdekle karnını doyurmak ıstemeyenler
ilk v son tercıhımızdır aranıyorrrr
ucret 1000 kişilik özel 12nci guc kombınelerı
not: kimlikte sivas yazması yeterlidir

GERCEK TARAFTAR TAKIMINI 90 DK DESTEKLEYEN TARAFTARDIR

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 08:42
benim anlamadığım çekirdekçiler her hafta azalacağına çoğalıyor...buna bir çözüm bulalım..

BOUN
07.10.2005, 08:48

Sevgili Onur kardeşim sırf yönetimi savunmak adına insanların fikirlerine karşı çıkmak kanaatimce doğru değil. Şundan şüphen olmasın ki Kadir arkadaşımız yönetime herhangi bir kin veya düşmanlık duyduğu için değil sadece ortada yanlış bir tutum gördüğü ve bunun düzeltilmesini istediği için eleştiride bulunmuştur.

Lütfen biraz daha dikkat. Ben bu konuda Kadir arkadaşım kadar olmasada yönetimin bir miktar hatası olduğu kanaatindeyim.

serhankaburcuk
07.10.2005, 09:05
Arkadaşlar Werner LORANT aslında haklı ama unuttuğu bir kaç husus var...Bu hususlar şöyle sıralayacak olursak;

1-Maç Cumartesi oynandı(Birçok esnaf ve işyeri sahibi maça mecburen gelemedi)

2-Bilet fiyatları biraz uçmuştu..(Aslında bilet fiyatları normal ama Sivasın ekonomik şartlarına göre fazla)

3-Werner LORANT acele etmesine gerek yok daha bu stadyumda ne seyirciler görecek...

Benim esasen kızdığım mevzu bu değil...Stadyuma gelip takımını desteklemek yerine susmayı ve çekirdek yemeyi yeğleyen insanlara kızıyorum...

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 09:07
Sevgili Onur kardeşim sırf yönetimi savunmak adına insanların fikirlerine karşı çıkmak kanaatimce doğru değil. Şundan şüphen olmasın ki Kadir arkadaşımız yönetime herhangi bir kin veya düşmanlık duyduğu için değil sadece ortada yanlış bir tutum gördüğü ve bunun düzeltilmesini istediği için eleştiride bulunmuştur.

Lütfen biraz daha dikkat. Ben bu konuda Kadir arkadaşım kadar olmasada yönetimin bir miktar hatası olduğu kanaatindeyim.
bilet fiyatlarına herkes bir şeyler yazıyor..ben sivas'ta yaşayan bir sivassor taraftarıyım yönetimi savunurum her çünkü adamlar açıp okuyor iki kişi bilet fiyatlrından memnun değilse ne yapalım..herkes gücü yettiği tribüne girer...ben şahit oldum bu takım divanda kaldığında kimse sahip çıkmadı..ta ki mecnun abı gelene kadar..

serhankaburcuk
07.10.2005, 09:07
benim anlamadığım çekirdekçiler her hafta azalacağına çoğalıyor...buna bir çözüm bulalım..

Bu soruna şu çözüm bulunabilir...Fenerbahçe yönetiminin Şükrü Saraçaoğlu stadyumunda aldığı çekirdek yememe ve stadın içine sokmama kararını Sivasspor Yönetimininde alması gerekir...

B.Demirci
07.10.2005, 09:53
Sivası coşturacak bir amigo lazım. Postacıyla olmuyor bu iş. Postacının gücü yetmiyor. Samimi olarak çabalıyor ama postacıyı tiiye alıyor herkes. Amigo İhsan çapında biri lazım.

extrasivas
07.10.2005, 14:43
burda yonetimin hatasi var bilet fiyatlari el yakiyor vatandas ne yapsin colugunun cocugunun riskini biletemi versin insaf biraz lutfen

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 15:09
Sivası coşturacak bir amigo lazım. Postacıyla olmuyor bu iş. Postacının gücü yetmiyor. Samimi olarak çabalıyor ama postacıyı tiiye alıyor herkes. Amigo İhsan çapında biri lazım.
POSTACIDAN BAŞKASIDA BU İŞİ YAPMAZ YAPAMAZ..ÇÜNKÜ ÇOK ZOR

GuNaY
07.10.2005, 15:40
YOOO POSTACININ GİTTİĞİ YERLER HEMEN BELLİ OLUYOR!!! HEMEN ORADA BİR HAREKETLENME OLUYOR ANCAK DEVAMI GELMİYOR... DİĞER TRİBÜNE GİDİNCE MİLLET SUSUYOR :(

kadir20
07.10.2005, 17:32

san katilmiyorum bence fiyatlarin daha uygun olmasi lazim her tribünde 90 dakika icin 20 ytl bence cook derbi maclarinda bile o kadar almiyorlar

lezgi
07.10.2005, 17:40
abi daha nasıl dolacaktı stat anlamadım ben edremitten kalktım geldim yeni statta ilk maçımız diye yanlızca maratonun sağ kısmında boşluklar vardı dışarda millet bilet kalmamış diye geri döndüler bazı organizasyon bozuklukları vardı okadar.

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 19:31
san katilmiyorum bence fiyatlarin daha uygun olmasi lazim her tribünde 90 dakika icin 20 ytl bence cook derbi maclarinda bile o kadar almiyorlar
ÇOK DEĞİL 15 GÜNDE BİR MAÇ OYNUYORUZ ZATEN..

sadece_sVs
07.10.2005, 20:19
bi maraton da boşluklar göze çarpsada genede iyi doldurduk stadı...Gerçektende bilet fiyatları pahalı..K.erciyes maçına 5 milyona girdik stada..Büyük maçlardan biri olsa gene nesede Denizli maçı bu.Gerçekten bi daha düşünmeleri lazım yönetimin eğer Diyarbakır maçınında fiyatları aynı olursa.bu kadar taraftar bile gelmez söleyeyim...

Yigido_War
07.10.2005, 20:50
EN AZINDAN BU BİZE DERS OLDU.TÜM TÜRKİYE BİZDEN MÜTHİŞ TARAFTAR DESTEĞİ BEKLERKEN BİZ DAHA 16.000 KİŞİLİK STADI DOLDURAMADIK.

BU BİZE İBRET OLUR İNŞAALLAH.ARTIK DEPLASMAN OLSUN KENDİ SAHA MIZ OLSUN TIKA BASA DOLDURALIM BİZE AYRILAN YERLERİ.YOKSA AÇIKCA İFADE EDEYİM YÖNETİM VE TEKNİK HEYET EN AZ FUTBOLCULAR KADAR TARAFTARLARA GÜVENİYORLAR.TARAFTAR DESTEĞİNİ ESİRGERSEDE BU İYİ GİDİŞ KORKARIM KÖTÜYE GİDEBİLİR.ONUN İÇİN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM.

1967_DERNEK_MUSTAFA
07.10.2005, 21:26
BİZİM AMIGOMUZ ELINDEN GELENİ FAZLASI İLE YAPIYORDA BİZİM MALLAR BECEREMIYOR...

serhankaburcuk
07.10.2005, 22:11
Stadın dolması önemli değil önemli olan taraftarın destek vermesi...Evet ama bunlar harbiden gerçek olan şeyler...Sivasın insanının geninde var çekirdek yeme alışkanlığı...Bu konuya bence yönetimin bir çözüm üretmesi ve 4 Eylül stadyumunda yasak koyması lazım...