Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas, yarın 6 atarsa ne yaparsınız?

boun_58
03.08.2009, 19:32
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yönetici arkadaşlarıyla girdiği iddia üzerine, takımın RSC Anderlecht'i 6-0 yenerek tur atlaması halinde hayatında ilk defa uçağa bineceğine dair söz verdi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk karşılaşmada deplasmanda 5-0 yenilerek tur şansını zora sokan Sivasspor'un yarın Belçika temsilcisi RSC Anderlecht karşısında gerçek futbolunu ortaya koyacağını söyledi.

Takımına güvendiğini ifade eden Ünsal, Sivasspor'un başarısı üzerine yönetici arkadaşlarıyla iddiaya bile girdiğini kaydetti.

Sivasspor'un RSC Anderlecht'i 6-0 yenerek tur atlaması halinde hayatında ilk defa uçağa binme sözünü verdiğini ifade eden Ünsal, uçak korkusu nedeniyle bundan önce sadece karayolu yolculuğu yaptığını, bu nedenle takımı da yurt dışında yalnız bırakmak zorunda kaldığını belirtti.

Kulüp ikinci başkanı Erdal Sarılar ile girdikleri bu iddiaya sadık kalacağını kaydeden Ünsal, tur atlamaları halinde bundan sonra deplasmanda yapılacak ilk karşılaşmaya takımla birlikte hava yoluyla gideceğini aktardı

Kaynak:Haber 7

yigidogurbettee
03.08.2009, 19:35
oturur ağlarım.. ama sevinçten :) bu kadroyla imkansız gibi bişey ilk maçta çok hayalci olduk.. hayal kırıklıgına ugramamak ıcın bunun gibi şeylerle kendımızı kandırmamamız daha doğru..

yigidoss
03.08.2009, 20:31
Yüzme bilmiyorum ama kendimi Kızılırmağa bırakırım. Tek öyle olsunher türlü çılgınlığı yaparım :)

sinan-58
03.08.2009, 20:31
6 değil 90 dk da 5 atsınlar yeter ama çok zor

sevda58
03.08.2009, 20:41
Ya arkadaslar, bizim yonetimde bir sorun var bence, 5-0 lik yenilgiden sonra, bence susmalari gerekirken, ve takima neler yapacagiz diye bakmalari lazimken, bu konusmalari beni cileden cikariyor, Fikret Unsal simdi boyle konustu, bazi sitelere girip bakin, bi dalga gecilmedik bu vardi, bununlada dalga gecmeye basladilar.

burakkova
03.08.2009, 21:15
sivasspor 6 tane atıp tur atlarsa dükkanda 1 gün boyunca müşterilerden para almayacağım.. :D burası da buna kanıt olsun..

NETLOG
03.08.2009, 21:27
BIrakın bu boş lafları Transfer yapın en acilinden yoksa halimiz içler acısı!!!

subasi29
03.08.2009, 21:37
Takımına güvendiğini ifade eden Ünsal, Sivasspor'un başarısı üzerine yönetici arkadaşlarıyla iddiaya bile girdiğini kaydetti.

kimin ne oldugu anlasiliyor.....kostek olma destek ol

karahisarli
03.08.2009, 21:43
o elestirenlerden kimse bülent uygun is yapti demez.........

yigidogurbettee
03.08.2009, 21:47
Adama bak ya bide yönetici olacak takımla dalga geçiyor haberi yok..! Çoğu futbol sitelerinde en çok yorumlanan haber olmuş.. Yorumların hepsinde de dalga geçilmiş..! Eee bizim basın sözcümüz dalga gecerse düşmanlarımız napsın açık bulmuşlar degeerlendırıyorlar... Bu adamı bırı görevınden alsın. Hep sacma sapan acıklamalar yapıyor..
Anderlect macından once sivas anderlecti kesin eler diyodu ne oldu ?? şimdi de takıma guvenmediği halde dalga geçiyor..!

B.DUMANLI
03.08.2009, 22:13
Belcikadaki macda 90 dak.bir tane sut cekme basarisi gösteremeyen,hazirlik maclari ölcü degildir deyip,üstü kapatilmaya calisilan basarisizliklarimizin bilancosu cok agir olmustur.Belcikada gercekten amatör takimlardan cok daha kötü oynadik.Futbolunda bir cikis arayan Avrupanin cücesinden fark yedik.Alman ,Ispanyol veya Italyan takimlarindan biriyle karsilassaydik sonuc cok daha kötü olurdu.Transferden bugüne kadar hala olumlu birsey cikmadi.Eldeki kadroya güveniyorlarsa bu kadroyla süper ligde tutunmak cok zor.Ersen Martin kafayla yere birakacak gol atip puan alinacak ve süper ligde kalinacak.Ilk üc macimiz TB icerde,FB ve Denizli üst üste disarda.Bu üc macdan sifir puan cekecegiz dersem herhalde yalan söylememis olurum.Fikret Ünsal´i ise hayalleri ile basbasa birakirken , daha olgun demeclerle Türk kamuoyunun önüne cikmasini Allah´dan niyaz ederim.

Yigido5458
03.08.2009, 22:17
Ya 2-1 yensekte o bizim için yeter turu geçemesekte.

yigidocengiz
03.08.2009, 22:54
ya kardeşim bu adamın pot kırmaları bitmiyo kusura bakmayın ama.biri fikret ünsal diğeride bülent uygun,yeter be kardeşim amma hevesliymişsiniz medyatik olmaya.sayenizde herkes SİVAStan nefret ediyo artık,bravo size

mucahitbaba58
03.08.2009, 23:01
arkadaslar o kotu futbol bugunde olacak degil ya
o gun guya anderlecht futbolmu oynadi o gun karsisinda bi gs yada fb olsaydi ayni golu onlar yerdi bugun inanyorum ki biz onlara 6 atma sansini yakalayacagiz 6 atmasak bile onlari yenecegiz lutfen elestirmeyelim destek olalim INADINA SIVASSPOR diyorum ben

yusuf_yusuf
inş tur atlayan takım bız oluruz umarım

GurbetciYigidom
bizim yöneticiler artik kendi kendilrine hayal görmeye basladilar, birakin kardesim hayal görmeyi ,adam akilli transferler yapin, burada herkes bizimle alay etmeye basladi.

etzel1967
03.08.2009, 23:10
bir "sonradan görmelik" tavrı var bizimkilerin üstünde...hani kıravat takıp da etiketini sökmeden dolaşmak gibi...başarının kalıcı olması için her şeyden önce başarıyı hazmetmek gerek...saçma sapan laf konuşup milleti bize bir yerleriyle güldürmenin anlamı yok...maça gelince beraberlik iyi sonuç...en azından ülke puanına katkımız olur...puan da önemli değil, yeter ki şahsiyetli futbol oynayalım...sivasspora başarılar...

07reis58
03.08.2009, 23:28
şüphesiz herkesin en büyük dileği ama zor ımkansız değil bir mucize olur sadece olsada bayram ederiz...

mehmeTayyib
03.08.2009, 23:30
6 atsın kayseri deplasmanına otobüs kaldırcam :D

GuVeN
03.08.2009, 23:40
bı konuyudu farklı yerlere cekmeyın be kardesım,baslıkla ılgılı dusuncanız varsa yazın yoksa neden mesaj kırlılıgı yapıyorsunuz?
yarın anderlechte 6 atar turu gecersek ben izmir körfezıne sivasspor formamla atlarım:D sabaha kadar izmirlileri uyutmam:D
namık kemal ne demıs hayal kuranında kurmayanında:)

tuffi5819
04.08.2009, 00:52
6atsinlar bende kafami kel edecem parliyacak yapmayan S ...... olsun:d:D
amaaaaaaaa cok zor zaten 6atsak dunya bizi konusur

aslanefe58
04.08.2009, 01:29
sivas altı atamazda fikret ünsal bi kere olsun doğru düzgün bi laf etsin yirmilik dişimi morfinsiz çektirecem:D:D

giants
04.08.2009, 01:29
O bize 5 atabiliyorsa biraz ütopik olasada biz ona kendi evimizde 6 niye atmiyalim. eksilerimiz gediklerimiz olsada gününde olan bir SivaSpor bu isi yapabilir.Böylesi bir durumda bizi cok mutlu eder.Ben yarin Kiran Kirana dise dis güzel bir mac olacagina inaniyorum.

serhatcan
04.08.2009, 01:38
merak ediyorum da. sivassporlular olarak kaç kişi hayal alemine dalmış.bizim yöneticiler uyumuyorr uyutuyorrr. ama halla uyanığız bizi kimse uyutamaz diyenler bayağı çokmuş.

***YIGIDO 58***
04.08.2009, 06:06
eger kadromuzda

buffon
canavaro
lucio
blica
j.terry
c.ronaldo
kaka
ronaldinho
beckham
ibrahimovic
pato
olsaydi ozaman 6-0 alacagimiza inanirdim.
ama simdi 1-0 alsak bile yeter. yeterki rövansi alalim.

pover58
04.08.2009, 09:02
bu kadar neden büyüttünüz dalgageçecek bişey yokki.fikret başkan temennide bulunmuş o kadar.yaw neden olmasın matamatiksel olarak var olurmu olur.olmazsada hiç önemli degil uefa kupasına devam edecegiz belki orda bişeyler olur.ilk maç bir kaza idi diyelim ve önümüze bakalım.eleştiride biyere kadar.artık önümüze bakıp takımımızı desteklemek zorundayız sivassporu trabzonlular destekliyecek degil.bizi en çokta ts liler eleştiriyor.çogu sitemize üye olmuş pasa eleştiri yapıyorlar onlar dost filan degil bizde onlarla birlikte hareket etmemeliyiz.

astaravisa
04.08.2009, 09:37
şaka gibi haber.
sayın yöneticim biraz düşünerek konuşun lütfen. geçti bor 'un pazarı...

asasasasasas
04.08.2009, 09:47
sivas 6-0 yenerse felipe massanın yerine formula yarışlarına ben girerim

yasin2452
04.08.2009, 10:11
ya bırakın bu hayalleri şu takımı bir toparlayın ondan sonra ligle uefa avrupa ligine bakın bari yoksa bu turu geçmeniz imkansız kim istemez 6 atıpta tur geçmeyi ama imkansız bişey:mad::mad::mad:

meteada
04.08.2009, 10:30
Ya arkadaslar, bizim yonetimde bir sorun var bence, 5-0 lik yenilgiden sonra, bence susmalari gerekirken, ve takima neler yapacagiz diye bakmalari lazimken, bu konusmalari beni cileden cikariyor, Fikret Unsal simdi boyle konustu, bazi sitelere girip bakin, bi dalga gecilmedik bu vardi, bununlada dalga gecmeye basladilar. sevda isimli arkadaşıma özellikle teşekkür ediyorum.
alınan son yenilgiden sonra sağolsunlar yönetim ve teknik heyetin sayesinde herkes bizimle dalgalarını alaylarını geçtiler. birde bunlara üstlük böyle beyanatlar veriliyor. sivasımıza hiç yakışmıyor. bundan sonra nerede hata yaptık ne yapmamız gerekiyor diye istişare zamanı laf değil icraat lazım çok kaliteli transferler lazım arkadaş lafla peynir gemisi yürümüyor. bilinçli olma zamanı gelmedimi..........

tuzlugollu
04.08.2009, 10:50
ne dedigini bilmiyo yada saka yapiyo hic futboldan anlamayan birine sorun sivasmi kazanir anderletmi diye cevabi herkes tahmin ediyo bence 5 0 dan sonra

neyse artik umarim bu aksam serefli bi sekilde veda ederiz sampiyonlar ligine

a.yurdakul
04.08.2009, 12:36
bi de oraya gürünbelediyesi yazmış.gürünün adını batırıyo.kayserilimisin lan yoksa???

davulcu
04.08.2009, 12:38
istanbul yiğido görür ;)..........

alperen2009
04.08.2009, 12:41
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yönetici arkadaşlarıyla girdiği iddia üzerine, takımın RSC Anderlecht'i 6-0 yenerek tur atlaması halinde hayatında ilk defa uçağa bineceğine dair söz verdi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk karşılaşmada deplasmanda 5-0 yenilerek tur şansını zora sokan Sivasspor'un yarın Belçika temsilcisi RSC Anderlecht karşısında gerçek futbolunu ortaya koyacağını söyledi.

Sivasspor'un RSC Anderlecht'i 6-0 yenerek tur atlaması halinde hayatında ilk defa uçağa binme sözünü verdiğini ifade eden Ünsal, uçak korkusu nedeniyle bundan önce sadece karayolu yolculuğu yaptığını, bu nedenle takımı da yurt dışında yalnız bırakmak zorunda kaldığını belirtti.

Kulüp ikinci başkanı Erdal Sarılar ile girdikleri bu iddiaya sadık kalacağını kaydeden Ünsal, tur atlamaları halinde bundan sonra deplasmanda yapılacak ilk karşılaşmaya takımla birlikte hava yoluyla gideceğini aktardı

Kaynak:Haber 7

ARKADASLAR MACIMIZI AVRUPA SWOW TURK NEDEN VERMIYOR?? MILYONLARCA AVRUPALI TURK MACIMIZI MALESEF IZLEYEMECEYEK?? SANIRIM,CUNKI MAC SAATI GELINCE BURADA BASKA PROGRAM GIRIYORLAR VE KIMSE IZLEYEMIYOR MACI LUTFEN YONETICILER SHOW TV ILE TEMASA GECERSE COK SEVINIRIZ TSK LER,

effenberg
04.08.2009, 14:02
aslin da sayin unsal a komiklik hic da yakismiyor cünkü durusu bayagi ciddi biri:D
ne yapmaya gelince. yönetime destek olsun diye 11 tane sivasspor formasi alirim.

enesarslan
04.08.2009, 15:01
arkadaşlar bence boş muhabbetleri bırakıp 'uefa avrupa ligi grupları ön elemesindeki muhtemel rakiplerimiz' başlığı açıp onları değerlendirelim. hoş, ben muhtemel rakiplerimizi bilmiyorum ama bu başlık altında bir bilinçlendiren olursa sevinirim ;)

58ÖREN58
04.08.2009, 15:01
HAYAL KURMAK GUZEL AMA OLMAYACAGINA GORE BIRAKIN 5 İ 6 YI (1) SIFIR ALALIM YETER HICDEGILSE AVRUPA PUANIMIZ YUKSELIRRRRRRR

subasi29
04.08.2009, 15:09
bı konuyudu farklı yerlere cekmeyın be kardesım,baslıkla ılgılı dusuncanız varsa yazın yoksa neden mesaj kırlılıgı yapıyorsunuz?
yarın anderlechte 6 atar turu gecersek ben izmir körfezıne sivasspor formamla atlarım:D sabaha kadar izmirlileri uyutmam:D
namık kemal ne demıs hayal kuranında kurmayanında:)

izmirde atlar kizilirmaktan cikarsin sen bu gidisle

alperkılıç
04.08.2009, 15:21
ARKADAŞLAR BİZ SİVASSPORDAN SADECE İYİ FUTBOL OYNAMASINI YÜREĞİNİ KATMASINI BEKLIYORUZ.YOKSA TURU ZATEN GEÇEMEYECEK.ŞU AN GALATASARAY VE FENERBAHÇE NIN RAKIPLERININ TUR İÇİN NE KADAR ŞANSI VARSA SİVASINDA ANDERLECTE O KADAR ŞANSI VARDIR.HEM MANTIKSAL OLARAK,HEMDE MATEMATİKSEL OLARAK..YOK BİRİSİ UÇAĞA BİNERMİŞ,YOK BİRİSİ DÜKKANDA BEDAVA MAL DAĞITIRMIŞ...HİKAYE BUNLAR..YÜREĞİNİ KOYSUN ELENSİN AMA YENİLMESİN.SAYIN BÜLENT UYGUN 5 YERIZ 6 YEMEYIZ 7 YERIZ 8 YEMEYIZ GIBI HALA DİĞER TAKIMLARLA UĞRASACAĞINA ŞİMDİ DESİN 5 LAZIM DEĞİL 6 ATACAĞIZ, 7 ATACAĞIZ DESİN..ŞUAN BU TARAFTARA VE VE ÜLKEYE BU RAKAMLAR LAZIM..*****NEYİ ERKEN YAŞADIYSAM HEP ONA GEÇ KALDIM***SÖZÜNÜ TEKNİK HEYETINDEN FUTBOLCUSUNA KADAR HATIRLATIRIZ.BU ARADA EN BAŞARILI TRANSFER ERMAN KILIÇ'TIR.BAŞARILAR SİVASSPORA

gtkp
04.08.2009, 15:43
sivasspor eğer tur atlarsa bizim oraların en kutsal yerine 5 tane koyun kesecem yeter ki 6 atsın veya 5 atsın uzatmaya gitsin
SİVASSPORLU OLUNMAZ SİVASSPORLU DOĞULUR

sivastatlıbelam
04.08.2009, 15:44
daha öncede yazmıştım sabaha kadar koşarım sokaklarda bağırarak.

3 büyütülmüşlere ve trabzona düz giderim .

selimdelen
04.08.2009, 15:51
bu kadar neden büyüttünüz dalgageçecek bişey yokki.fikret başkan temennide bulunmuş o kadar.yaw neden olmasın matamatiksel olarak var olurmu olur.olmazsada hiç önemli degil uefa kupasına devam edecegiz belki orda bişeyler olur.ilk maç bir kaza idi diyelim ve önümüze bakalım.eleştiride biyere kadar.artık önümüze bakıp takımımızı desteklemek zorundayız sivassporu trabzonlular destekliyecek degil.bizi en çokta ts liler eleştiriyor.çogu sitemize üye olmuş pasa eleştiri yapıyorlar onlar dost filan degil bizde onlarla birlikte hareket etmemeliyiz.

buyutulmeyecek bir konu deılki nasıl buyume sın goz onunde olan milyonların kulagına gıden bır olay sen burada bır kave muhabbetındekı sohbetın buyutulup buyutulmemesınden degıl koskoca cl lıgınde 5,0 malup olup sonrası rovansı alma ıddasında guvensızlıgı belırterek eger alırsa sole bole yaparım dıyosun ve basın sozcususun bunu basın medya ve sanal alemın yedi düeli duyuyor basın sozcusu bunu derse digerleri de daha buyutur ben de sahsen bu duruma kayıtsız kalamam eger tur gecen taraf bız olursak bırak ucaga bınme fobısını yenmek gıbı kolay bır olayı yapmak sarayburnunda gece denıze gırerım :)

ShaLaLa
04.08.2009, 17:29
ilk maçta da çoğu kişiye söyledim. hayalci olmamak lazım. sivasspor'un buraya katılması bile büyük başarı. bu maçta ne olur bilinmez ama tribünde takımımızı destekleyeceğim kesin. Allah kaza bela göstermezse..

revenge58
04.08.2009, 17:39
transfer gündemini değiştirmek için mi yapıyorlar yoksa yenilgiye zemin mi hazırlıyorlar.necati ateş,serkan atak,kadir bekmezci gibi oyuncuları bonservis bedeli ödemeden alabiliriz...

oz.can
04.08.2009, 18:13
Fikret ünsal gibi bir adam sivasspor üzerinden reklam yapıyor, rezil oluyoruz ama ünsal beye göre reklamın iyisi kötüsü yok herhalde...
Yeter artık bırak yakamızı fikret...

Forza Sivas
04.08.2009, 18:47
Fikret Unsal galiba bizimle dalga geciyor. Sivasspor taraftari Fikret Unsalin tahmin edemiyece kadar zekidir. Aglanacak halimiz varken fikret bey olayi sulandiriyor.
Ayrica sivassporu antipatik gosteriyor.

Sivassporla alay ettirmeye kimsenin hakki yok. Bu kulup kimsenin babasinin mali degil. Reklam yapma pesindeyse lutfen SIVAS adinin gectigi hicbiseyi kullanmasin.

alben
04.08.2009, 18:50
bu olayın gerçekleşmesi bizim kupayı almamız kadar zor .. bulen uygun her soleşinde hep bu zorlu yolda arzuyla istekle ilrleyecez diyodu hadi bakalım hoca al sana zor bi viraj bu virajı massa dönemedi sen ne yapıcan. ne kadar söylensekte hep arkanızdayız maçı 4 eylülde siznle yaşıyıcaz unutmayın ..

oquzh4n58
04.08.2009, 19:08
ya walla hangı sıteye gırsem kendı hallerıne dalga gectı dıyorlar kardesım 2 macdan 8 yemıcemız ne maglum nasıl oynarız napmalıyız nerde eksık var dıyen yok allahaLLa bız eskıden boLe degıLdık

yigidoilyas
04.08.2009, 19:26
arkadaş galatasaray ve fenerbahçenin büyüklügüne inandıgım gün sivas sporun anderlect ten 5 tane yedigi gün oldu. bir takım bukadar bir ezik futbolmu oynar ya. futbolcular bukadar amatörcemi oynar. ayıp denen birşey var. (biz bu oyunla şampiyonlar ligi grubuna katılacaksak hiç katılmadıgımız daha iyi yoksa orada gelenden gidenden 10 tane rahat yerdik bizi maymuna cevirirlerdi). orada avrupa tarihine gececegimiz kesin olurdu. ne olsa türkiyedetarih yazıyoruz bu bize yeter.:confused:

Yadigar Barcin
04.08.2009, 19:38
6 Atmayin Takim, veya yenilin, ama Takim oldugunuzu kanitlayin yeter.....

GOSt
04.08.2009, 20:54
iilk 2 golden sonra cook sey yapardık ama o golü yediğimizde mucizeler tükendi... ama canları sagolsun

subasi29
04.08.2009, 22:03
az kaldi fikret unsal ucaga binecekti ama helikoptere binmeyi haketti:D

G Ü N E R
04.08.2009, 22:21
nerdeyse olacaktı, ilk golü attıktan sonra neden olmasın dedik...

keşke belçikadaki maçta ilk golü yedikten sonra gardımız hemen düşmeseydi... orda hemen pes ettik... yediğimiz son iki gole asıl bu maçta üzüldüm...

neyse herşey tecrübe anderlecht in 300 küsürüncü maçıydı bizim daha 6 oldu zamanla herşey daha güzel olacak... yeterki biz bu takıma güvenelim...

sevda58
04.08.2009, 22:44
Yanarimda yanarim su Fikret Unsal'i ucaga bindirmediginize yanarim:D:D
neyse insallah bidakine