Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçmiş Olsun Ümit

omercoskun
14.08.2009, 02:05
Ümit Özat fenalaştı!

Almanya birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Köln'de antrenörlük yapan Ümit Özat, bu akşamki antrenmanda fenalaştı.

Alman Bundesliga ekiplerinden FC Köln'ün 32 yaşındaki yardımcı teknik direktörü Ümit Özat, bugün saat 17.30'da kendi yönettiği antrenmanda yere yığıldı. Özat, kısa süre yerde kalmasının ardından kendini toparlayıp, kondisyon antrenörü Cem Bağcı ve fizyoterapist Dieter Trzolek eşliğinde soyunma odasına gitti.

Trzolek, olayın hemen ardından yaptığı açıklamada, "Ümit'in durumu stabil ve konuşabiliyordu. Büyük bir ihtimalle bir kan dolaşımı sorunu yaşadı" dedi.

Seyirciye açık olarak yapılan antrenmanda yaşanan talihsiz olayın ardından FC Köln taraftarları büyük panik ve şaşkınlık yaşadı. 32 yaşındaki Ümit Özat'ın, talihsizliğin ardından kontrol için Siegbur'daki özel bir hastaneye kaldırıldığı ve bu hastanede kontrollerinin sürdüğü açıklandı.

Ümit Özat, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında FC Köln'ün Karlsruhe ile yaptığı lig maçında fenalaşıp yere yığılmış, bu gelişmenin ardından doktorların da tavsiyesi ile futbol kariyerine son verdiğini açıklamıştı.

geçmiş olsun ümit özat

Besyo_cu
14.08.2009, 02:33
Ümit e büyük geçmiş olsun haberi okuyunca çok üzüldüm. Ümit artıkherşeyden elini çekip uzun bir ara verecek. Hiç birşey sağlıktan daha önemli deil.

oNuR
14.08.2009, 03:03
Çok geçmiş olsun..bende biraz önce okudum.İnsallah bi daha böyle sey yaşamaz

subasi29
14.08.2009, 03:16
allah yardimcisi olsun ikide bir rahatsizlaniyor insallah buyuk bir hastaligi yokturdur

sewaz58
14.08.2009, 03:20
Geçmiş olsun,Allah acil şifa verir inşallah.. Zorlamanın da bir alemi yok,bu işlerden elini eteğini çekip ailesiyle hayatını devam ettirmesi en güzeli olur ..Tekrardan büyük geçmiş olsun...

Salim58
14.08.2009, 06:45
çok efendi bi futbolcu ümit geçmiş olsun

izmirliyigido
14.08.2009, 07:18
Hemşehrimize, kardeşimize geçmiş olsun. Vücudunu ve özellikle kalbini zorlamaması lazım. Uzun bir süre dinlenmesi gerekiyor. Ailesini düşünmesi lazım. Allah'tan acil şifalar diliyorum.

AYK

zaralı19
14.08.2009, 08:07
ALLAH YARDIMCISI OLSUN İŞALLAH EN KISA ZAMADA İYİLEŞİR