Orijinalini görmek için tıklayınız : Aurelio Atağı

oguzhan_1616
19.08.2009, 11:41
Aurelio atağı

Sezona sıkıntılı başlayan kırmızı-beyazlılar, orta sahadaki boşluğu doldurmak için rotayı Mehmet Aurelio'ya çevirdi.

Hazırlık maçlarındaki kötü performansını önce Şampiyonlar Ligi ön elemesine, ardından da lige taşıyan Sivasspor, çareyi kadroyu güçlendirmekte buldu. Bunun için kolları sıvayan ve Fulham'ın Cezayir asıllı Fransız oyuncusu Bouazza ile ön anlaşma yapan yönetimin, büyük bir transfer bombası patlatmaya hazırlandığı
ortaya çıktı. Kırmızı-beyazlıların, Real Betis'ten ayrılmak isteyen Aurelio'yu kadroya katmak için büyük bir çaba harcadığı öğrenildi.

İKNA EDİLMEK ÜZERE
İspanya'ya gittikten sonra da Türkiye'de gündemden düşmeyen, bu sezon da adı F.Bahçe ve G.Saray ile anılan milli oyuncu konusundaki girişimlerini büyük bir gizlilik içinde sürdüren Sivasspor'un, bu transferi bitirme konusunda son derece ısrarcı olduğu belirtildi. Orta sahada yaşanan sorunu gidermek için tüm imkanlarını seferber eden Sivasspor yönetiminin, F.Bahçe ve Milli Takım'daki performansı ile alkış alan Aurelio'yu ikna etmek üzere olduğu ifade edildi.

http://www.fotomac.com.tr/sup111.html

FOTOMAÇ

İnşallah Doğru Bir Haberdir ve Transfer eDeriz.

SenSetik
19.08.2009, 11:42
:) :) :) :) :) :)

gülüyorum sadece bu habere...klasik fotomaç yalanları...

yigidocengiz
19.08.2009, 11:45
tek kelimeyle imkansız,fotomaç bi arada yıldırayı SİVASa getirmişti,bu adamların işi gücü yalan

karakocyakup58
19.08.2009, 11:46

mynet tede parayı veren aurelio alır diyor satlıkmış neden alınmasın bence bülent hoca bu adamla ilgenmesi gerek

Salim58
19.08.2009, 11:52
nezaman imzayı atar ozaman inanırım

oguzhan_1616
19.08.2009, 11:52
Ya Ben pek inanmadım Fenerbahçe Almaz Aurelio'yu güzel transferler yaptı orta sahaya Galatasaray alabilirdi ama bu saate kadar neden almadı alacaksa Aurelio'da Kalmak istemiyormuş Betis'te başka da teklif yoksa alabiliriz ama Bence fotomaç'ın yalanı.

giants
19.08.2009, 11:53

Gülme hemsehrim bu haber ciddi Aurelio oynadigi takimda fizyotrapist bir tanidigim var Türkiyede ligde ikinci olmus bir takimla anlasmaya yakin oldugunu ve Aurelio nun da gitmek istedigini söylüyor sanirim bu haber dogru. BJK ve Adnan Efendi bizans tarikatina kapak olsun....

oguzhan_1616
19.08.2009, 11:53
Yazarın adıda yazmıyor ki kaynak nere diye soralımm ?

oguzhan_1616
19.08.2009, 11:55
Düşünüyorum da NedeN Sivas'a Gelmesin ki Bildiği bir lig göz önünde olur Milli Takım içinn Sivas Kötü TAKIM mı İnşallah doğrudur haber.

SenSetik
19.08.2009, 11:58
Gülme hemsehrim bu haber ciddi Aurelio oynadigi takimda fizyotrapist bir tanidigim var Türkiyede ligde ikinci olmus bir takimla anlasmaya yakin oldugunu ve Aurelio nun da gitmek istedigini söylüyor sanirim bu haber dogru. BJK ve Adnan Efendi bizans tarikatina kapak olsun....

fenerbahçenin tazminat hakkından vazgeçmesi ve yönetimin biraz paraya kıyması gerekiyor...bu arada betise verilecek tatmin edici birde bonservis var..bütün bu şartlar göz önünde tutulursa, omotoyossi ve namoichi'yi alamayan yönetimin bu transferi nasıl yapacağını düşündüğümde, habere sadece gülüyorum... sence de normal değil mi?

skep06
19.08.2009, 11:58
Bayram Tutumlu Aurelio yu gündemde tutmak için hergün basında bir haber çıkarttırıyor.Bizim bir topçuya yıllık 2 milyon euro verecek paramız mı var diyelim ki verdik aldık 600-700 bin TL ye oynayan topçularımızın tepkisi ne olur fotomaç yine mantıkdışı bir haber yapmış.

karakocyakup58
19.08.2009, 12:03
fenerbahçenin tazminat hakkından vazgeçmesi ve yönetimin biraz paraya kıyması gerekiyor...bu arada betise verilecek tatmin edici birde bonservis var..bütün bu şartlar göz önünde tutulursa, omotoyossi ve namoichi'yi alamayan yönetimin bu transferi nasıl yapacağını düşündüğümde, habere sadece gülüyorum... sence de normal değil mi?

varmısınız iddya gelecekmi gelmiyecekmi :D:D:D

SenSetik
19.08.2009, 12:04
varmısınız iddya gelecekmi gelmiyecekmi :D:D:D

neyine :) ??????

.............................. .....

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:05
Bayram Tutumlu Aurelio yu gündemde tutmak için hergün basında bir haber çıkarttırıyor.Bizim bir topçuya yıllık 2 milyon euro verecek paramız mı var diyelim ki verdik aldık 600-700 bin TL ye oynayan topçularımızın tepkisi ne olur fotomaç yine mantıkdışı bir haber yapmış.

Yıllık 2 milyon euro almıyor Lig tv de Futbol Gündemi Programına Fifa Menajeri ve Aurelio 'un Menajeri Bayram Tutumlu lig bitmeden telefon hattından katılmıştı ve Betis 'e Transfer olduğunda 10 milyon €urolara çıkan bedeli şimdi 1.5 milyon €uro civarında dedi ve oyuncu sakat şuan onuda düşünürsek ve Aurelio da Betis'den ayrılmak istiyor yönetimi ikna ederse ve bizde edersek haberde doğruysa ne diyelimm inşallah olur..

Ama ben pekte umutlu değilim

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:05
neyine :) ??????

.............................. .....

Sakızına olabilirrr:D:D:D:D:D:D:D:D

samsa58
19.08.2009, 12:06
omotoyossi transfernde paradan ziyada nisan ayı gibi başka bir takıma imza attığı için vaz geçilmedi mi?

SenSetik
19.08.2009, 12:06
Sakızına olabilirrr:D:D:D:D:D:D:D:D

tamam, anlaştık...................... .
:)

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:08
Bence Gelmeyecek Düşüncem bu ama bi yandan da bi arkadaş fizyoterapist falan bahsetti bu haberde olunca birde Betis'ten ayrılmayı düşününce bi yandan da gelebilir diyorumm :confused:

kaptann58
19.08.2009, 12:10
İNŞALLAH GELİR NİYE YALAN OLSUN BİZ AVRUPA TAKIMIYIZ

giants
19.08.2009, 12:11
Aurelio ya Kulübümüz talip olabilir. sartlar uygun olursa anlasabilirde. 500 milyon YTL borclari olan bizans futbolcu aliyorda, borcu olmayan SivasSpor neden talip olmasin anlamis degilim.Birde Talip olduk diye illa olacak diye bir kural yok illaki anlasma olmasi lazim.ama neden olmasin diyorum? Bence Kulübümüzüde fazla hafife almiyalim.

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:12
İNŞALLAH GELİR NİYE YALAN OLSUN BİZ AVRUPA TAKIMIYIZ

Betis 'de İspanya 2.lig takımı :DAvrupa Takımı derken daha yeni yeni inşallah bu senede avrupa kupalarına kalırsak ve devamlılığımız olursa Avrupa 'da Çok iyi olur

TEHLIKE58
19.08.2009, 12:17
Aurelio atağı

Sezona sıkıntılı başlayan kırmızı-beyazlılar, orta sahadaki boşluğu doldurmak için rotayı Mehmet Aurelio'ya çevirdi.

Hazırlık maçlarındaki kötü performansını önce Şampiyonlar Ligi ön elemesine, ardından da lige taşıyan Sivasspor, çareyi kadroyu güçlendirmekte buldu. Bunun için kolları sıvayan ve Fulham'ın Cezayir asıllı Fransız oyuncusu Bouazza ile ön anlaşma yapan yönetimin, büyük bir transfer bombası patlatmaya hazırlandığı
ortaya çıktı. Kırmızı-beyazlıların, Real Betis'ten ayrılmak isteyen Aurelio'yu kadroya katmak için büyük bir çaba harcadığı öğrenildi.

İKNA EDİLMEK ÜZERE
İspanya'ya gittikten sonra da Türkiye'de gündemden düşmeyen, bu sezon da adı F.Bahçe ve G.Saray ile anılan milli oyuncu konusundaki girişimlerini büyük bir gizlilik içinde sürdüren Sivasspor'un, bu transferi bitirme konusunda son derece ısrarcı olduğu belirtildi. Orta sahada yaşanan sorunu gidermek için tüm imkanlarını seferber eden Sivasspor yönetiminin, F.Bahçe ve Milli Takım'daki performansı ile alkış alan Aurelio'yu ikna etmek üzere olduğu ifade edildi.

FOTOMAÇ

Geburtsdatum: 15.12.1977
Größe: 1,83
Nationalität: Türkei
Brasilien
Position: Mittelfeld
Fuß: rechts
Marktwert: 8.000.000 € ADAMIN FİYATINA BAKMAMIŞLARMI 16 TRİLYON
Spielerberater: Tutumlu, Bayram
BİLGİLER TRANSFERMARKT

SİVAS BU ADAMA BU KADAR PARA VERMEZ
YALAN YANLIŞ HABER BUNLAR

TEHLIKE58
19.08.2009, 12:19
OKADAR PARA VERMELERINE BILE GEREK YOK 4MİLYON EURO BİLİCAYA VERSINLER GERİİ ALSINLAR :):rolleyes:

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:20
Geburtsdatum: 15.12.1977
Größe: 1,83
Nationalität: Türkei
Brasilien
Position: Mittelfeld
Fuß: rechts
Marktwert: 8.000.000 € ADAMIN FİYATINA BAKMAMIŞLARMI 16 TRİLYON
Spielerberater: Tutumlu, Bayram
BİLGİLER TRANSFERMARKT

SİVAS BU ADAMA BU KADAR PARA VERMEZ
YALAN YANLIŞ HABER BUNLAR

Ya abi bu eski fiyat yukarda yazdığımı oku değiştimi düştümü yükseldi mi bilmiyorm ama o kadarda artmaz adam şuan sakat zaten MEHMET YILDIZ gibi dizinden ameliyat olmuş gEçmiş olsun diyelimm:)

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:21
OKADAR PARA VERMELERINE BILE GEREK YOK 4MİLYON EURO BİLİCAYA VERSINLER GERİİ ALSINLAR :):rolleyes:

Kazık mı yiyicez yaa :D 2.5 milyon € ya verdik + Yasin aldıkk Yasin 1.5 milyon € mi ? Geri alıcaksak neden sattık???

GokhanTurna
19.08.2009, 12:30
Artık imza atmadan bişiye inanmam özellikle fotomaç,fotospor,fotogol gazetelerine asla;) Fanatikden takımımızı takip eden Tunç Kayacı var onun haberlerini takip ediyorum

davulcu
19.08.2009, 12:35
biz seni asılsız haberlerinle seviyoruz fotomaç:D

oguzhan_1616
19.08.2009, 12:36
Artık imza atmadan bişiye inanmam özellikle fotomaç,fotospor,fotogol gazetelerine asla;) Fanatikden takımımızı takip eden Tunç Kayacı var onun haberlerini takip ediyorum

Bnde sivasspor'u fanatikten takip ediyormm.

ozer10
19.08.2009, 12:46
eğer almaı basarırsak orta sahada hiç bi sıkıntı yasamaız artık imkansız denen seylere inanmıyorum ben neden gelmesin ki her futbolcu şampionlua oynayan takıma transfer olmak ister fenerin alacaını bende düşünmüorm

giants
19.08.2009, 12:49
eğer almaı basarırsak orta sahada hiç bi sıkıntı yasamaız artık imkansız denen seylere inanmıyorum ben neden gelmesin ki her futbolcu şampionlua oynayan takıma transfer olmak ister fenerin alacaını bende düşünmüorm

Degerli hemsehrim artik Fenerde bize attigi kaziklar dan dolayi bu alacakdan vazgecsin.

buraks58
19.08.2009, 12:53
tipik fotomaç transferlerinden birisi daha.eğer fotomaçın söylediği transferler olsaydı ligimiz yıldızlar topluluğu haline çoktan gelmişti.

enesarslan
19.08.2009, 12:54
doğruluk payı çok çok az olsa da bir ihtimal... yani sonuçta ikinci lig takımda oynamaktansa tanıdığı bir lige gelebilir ama transferde bir sorun varsa bence paradır... :D

yasin2452
19.08.2009, 12:58
arkadaşlar bu fotmaç yalancılıktan kaç para maaş alıyor acaba?:D:D:D:D

KızılAY
19.08.2009, 12:59
fanatikte yazana kadar bi netlik olmaz ama sivasspor spormdyamı ne geçende scholes la ilgileniyormuşuz öyle yazıyordu

58ÖREN58
19.08.2009, 13:00
neden olmasın olursada mukemmel olurrr ınsallah gelırrrrr

Tuncay
19.08.2009, 13:01
Olmayacak bir transfer degil olur. sivasspor buyuk bir takim daha neler aliriz. Gozunuzde buyutmeyin.Gozden cikarmis kulubu zaten.

Gizemli58
19.08.2009, 13:04
benbu habere güler gecerim aslında insanı heycanlandırıyorama inanıyoruzki hepimizde aynı şeyi düşünüyoruz bu yönetim bu parayı veripte alamazlar spor aktif izleyen oldumu bu hafta fikret ünsalı dinledim tam bir facia 4yıl önceki şeylerin sohbetini ediyor hala hedefi koyudu küme düşmemek diyor taraftar birşey beklemesin diyor butarz bir anlayış var yönetimde tum yaşlı diye saaatı diyolar gecen yıl 32 yaşındaydı biz aldıgımızda busene 33 oldu biz alırken yaşlı dyilmiydi :)

münihliyigido58
19.08.2009, 13:25
adamin yillik ücreti 2 milyon euro'dan düsükse helal. yinede sivas ona 500.000 euro bile veremez. gercek disi bir haber malesef.

oguzhan_1616
19.08.2009, 13:38
adamin yillik ücreti 2 milyon euro'dan düsükse helal. yinede sivas ona 500.000 euro bile veremez. gercek disi bir haber malesef.

Bence 1 -1.5 Milyon €uro civarında yıllık ücreti varsa alınmalı alınabilir başarı istiyorsak eğer.

münihliyigido58
19.08.2009, 13:54
sunu unutmiyalim: fenerbahceye tazminat borcu var aurelio'nun, betis'e bonservis verilmesi lazimdir, ve o oyuncu, nakadar kaliteli de olsa, Sivasda fazla para kazanamaz. Ne kulübümüzün parasi, nede takimdaki dengeleri alt üst etmeye niyetleri var.

furfat
19.08.2009, 13:56
çok zor be dostum bu iş olmaz !!!!

sivaslihakan
19.08.2009, 14:28
yalan haber transfermrumrktta degeri 8 milyon euro yaziyor bu parayi vereceklerini hic sanmiyoi

Ayşegül
19.08.2009, 14:36
şakamı şimdi bu ya........... :D

oguzhan_1616
19.08.2009, 14:50
yalan haber transfermrumrktta degeri 8 milyon euro yaziyor bu parayi vereceklerini hic sanmiyoi

Ya sence 8 milyon € eder mi orda yazıyorda.Sence eder mi adamın transfer bedeli 1.5 m € Bayram Tutumlu Lig Tv de Futbol Gündemi Programında soyledi ama bizim takıımın 1.5 milyon € Verecegini hic sanmıyorm. Kayserispor OLSa verir biz basarı istiyorsak doğru düzgün adamlar transfer etmeliyizz Buda Onlardan birisi

LosTie58
19.08.2009, 14:50
Fotomaç adı geçtiği için inandırıcılığını %100 kaybetmiş bir haber.

subasi29
19.08.2009, 14:51
Bunlar Reklam kokan Hareketler Mayk!

hunter
balon haber iki gün sonra patlar

blade58

ya arkadaşım sen transfermarkta ne bakıyorsun betis kulubu açıklama yaptı daha 2 ay önce 1.5 milyon euro veren mehmeti alır diye.Olmaz olmaz diye de bi oyuncu değil bence alınabilir bi oyuncu 2. ligde oynamaktansa gelir sivasta PAŞA PAŞA oynar.

oguzhan_1616
19.08.2009, 14:52
şakamı şimdi bu ya........... :D

??? Bilmiyorm Şaka Mı Fotomac'ta ki yazarlara sor Şaka mı diye ;)

:D:D:D:D:D:D

oguzhan_1616
19.08.2009, 14:53
ya arkadaşım sen transfermarkta ne bakıyorsun betis kulubu açıklama yaptı daha 2 ay önce 1.5 milyon euro veren mehmeti alır diye.Olmaz olmaz diye de bi oyuncu değil bence alınabilir bi oyuncu 2. ligde oynamaktansa gelir sivasta PAŞA PAŞA oynar.

Bende bunu anlatmaya calısıyordum iste taaa en baslarda yorumlarda 1.5 milyon €uro dedim Bayram Tutumlu dedi yaa adamın menajeri daha 8 milyon €uro lar dan bahsediyorlar anlamıyorm tesekkür ederim arkadasımm bi beni anlayan cıktı sonunda :)

blade58
19.08.2009, 14:57
estağfurullah kardeş kusura bakmayın ama bizim taraftarımız 1-2 malubiyetten sonra hemen takımımıza destek yerine köstek oluyoruz niye alamayalım farzedin ki alamadık diyelim ama kulubun adına kötüye çıkarmayalım.

winner58
19.08.2009, 15:13
artık bu haberlerden bıktım ve usandım bu sene takıma gelmedik isim kalmadı bir an önce şu transfer zamanı bitsede rahatlasak

efsane5858
19.08.2009, 15:16
ulen bu haber dogruysa yasadik beyler aurelio be nedemek tam bize lazim olan orta saha oyunu dikine oynayabilen bi adam cok isimize yarar cok eger yalansa fotomac senin ben ......:D

yaramazlar
19.08.2009, 15:45
gelirse orta saha kendine gelir zira bu sene ikinci lig futbolcularını doldurdu bület uygun...ayrıca bir de kaliteli kaleci alınmalı yoksa işimiz yaş

joe cole
19.08.2009, 16:17
dogruluk payı dusuk bır haber ama yoksa bulent uygunun dunya yıldızı dedıgı aurello mu :D

sivastatlıbelam
19.08.2009, 16:31
gelirse olağanüstü olur.aurellio sivasta sivasspor da aurellioyla hayat bulur.

ama aurellio fenerle mahkemelik 100000 euro fazla vermeyip omotoyossiyi kaçırdık şimdi aurelioya servet isterler...bilemiyorum inşallah,i umutvari olmak istiyorum...

bir musibet bin nasihatten iyimiş ...

münihliyigido58
19.08.2009, 16:48
fanatik ve fotomac icin her gün 1 nisan'dir!!!

samet35
19.08.2009, 16:52
bu oyuncuyu ne fb alır ne gs nede bjk. sakatlıgı muamma olan bir oyuncu. ama alınır ve sakatlıgıda duzelirse muthis transfer olur.

57 Mehmet
19.08.2009, 16:57
tek kelimeyle imkansız,fotomaç bi arada yıldırayı SİVASa getirmişti,bu adamların işi gücü yalan
gazete haberi yalan olabilr ama sivasspor yildiraya ciddi bir teklif yapilsa inan kosarak gelir cünkü simdiki takiminda oynadigi yerde artik 3.adam yani takimda yeri kalmadi.aurelio ise ikinci ligde top kosturmak istemiyor 2.ligde oynayacagina neden sivasta 1.ligde oynamasin?yeterki yönetim ciddi bir teklif yapsin ben bu iki ismin gelecegine inaniyorum.hatta sampiyonlar ligi ön eleme maclarina cikmadan önce bu iki oyuncuya teklif yapilsaydi kariyerleri icin bu ikili ozaman yüzde yüz gelirlerdi ama ne yazikki bu sene transferlerde cok yanlisliklar yapildi.isimiz zora gidince kaliteli futbolculara transfer teklifleri yapiliyor,INSALLAH bu yanlisliklardan sonra iyi bir ders almisizdir

effenberg
19.08.2009, 17:50
Haydi diyelim Fener davasin dan vaz gecti düsük bir bonservis bedel karsligin dan Betis den alindi buraya kadar iyi diyelim!!!

Peki kendisinin isteyecegi yillik veya iki sezonluk ücret ne olacak herhalde 500-700 bin € oynamaz bu adam Onun icin klasik bir Fotomac haberi

oquzh4n58
19.08.2009, 17:51
yaLan haber Ama Kulup ıLgılen se GelebıLır Tm Sıvası Ayakta Tutcak aAdam ama kulup bunu cagırmaz ılgılenmez

kızılova
19.08.2009, 17:55
Sivasspora geleceği hakkında çıkan haberler bile güzel.

вαЯon™
19.08.2009, 18:07
kolpa haber, fotomaç klasiği....

oguzhan_1616
19.08.2009, 19:39
Düşünceleriniz ne alabilir miyiz ?? Sizce ???? Bence Alamıyacağız...

esrarengiz
19.08.2009, 20:11
aurello sivasa geldiginde kendi bonservis bedelinide odeyecekmiymis acaba arkadaslar aurelloya verilecek parayla iki tane oyuncu alinir... birde bunun usdune tazminati eklersek extradan bir oyuncu daha aliriz o yuzden sivasa gelmezz
kimsede inanmasin bu habere yazik degilmi ...... gazetenin her dedigi dogru olsaydi simdi fenerbahce cimbombom besiktas sampiyonlar liginde final oynarlardi finalde iki turk takimi olurdu ...ama simdi bakiyoruz uefaya zor gidiyor bu takimlar... kendi guveninilir kaynaginizdan duyarsaniz yazin haberi bu arada site yoneticilerinede bir ufak tavsiyem bu tur doldurma haberleri sitenize koymasaniz daha iyi olur bence... buraya gelen arkadaslarimiza umit veripte sonra bosa cikartmak kotu bir sey ..... umitlerimizi bir baska bahara birakmayalim...... ben bu espiriyi tuttum fanatik bir sivas sporlu olarak.... AURELLO SIVAS SPORA GELIYORMUS :)))))))

haloday58
19.08.2009, 20:27
fotomaçsa yalandır bukadar basit

alperen2009
19.08.2009, 20:43
Aurelio atağı

İKNA EDİLMEK ÜZERE

FOTOMAÇ

BU HABER FOTOMACA AITTIR GERCEKLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOKTUR
FOTOMACIN BUTUN HABERLERI YALAN UZERINE KURULU ARKADASLAR INANIN OYLE BISEY OLSA FENER 3 GUNDEN ALIRDI ARIFE TARIF NE GEREK:D

özsivasli1903
19.08.2009, 20:45
aurelio gelirse türkiyede olay olur... tama aradigimiz adam sezer badur cihan yilmaz ve auerelio müthis olur...
sivasspordan bi bomba transfer bekliyorum bakalim insallah olur...

superglam
19.08.2009, 20:49
Harika bir haber inşaallah doğrudur....................

Murat ARICI
19.08.2009, 21:02
ELBETTE GELMESİNİ HER SİVASLI GİBİ BENDE İSTERİM YALNIZ O ADAM TÜRKİYEYE ZORGELİR.. 2.NCİ OLARAK SİVASA DAHA ZOR GELİR ..

superglam
19.08.2009, 21:35
Hayırlı olsun yarın imza atacakmış.. Tebrikler mehmet.....

yigidocengiz
19.08.2009, 21:40
ya kardeşim şu telaffuz ettiğiniz paralara bakarmısınız ya biri 8 milyon euro diyo diğeri 1,5 milyon diyo bu parayı SİVASSPOR hayatta vermez,hem parası olmadığından hemde kıyamadığından.ya bizim başkan değil miydi daha dün omotoyossi gibi bir adama bile 100 bin euro vermem diyen,biraz mantıklı yorum yapın arkadaşlar

FurkanErgez
19.08.2009, 21:54
ARKADAŞLAR HİÇ SEVİNMEYİN Aurelio Fenere gelmio sivasa hiç gelmez die düşünüyorum

_bling_lady-
19.08.2009, 22:57
mynet tede parayı veren aurelio alır diyor satlıkmış neden alınmasın bence bülent hoca bu adamla ilgenmesi gerek

öyle olamsina öyle sivasa yakisacak vir oyuncuama sivasa gelmez aurelio!!

oguzhan_1616
20.08.2009, 11:34
ARKADAŞLAR HİÇ SEVİNMEYİN Aurelio Fenere gelmio sivasa hiç gelmez die düşünüyorum

Neden Kendi takımını aşağılıyorsun Aurelio'nin Fener'le Tazminat konusu var ondan gelmez neden hep kendimizi aşağı görüyoruz onları büyütüyoruz paraları çok olabilir kadroları da iyi olabilir ama bizim takımda küçümsenecek bir takım değil ilerde bizim de kadromuz çok iyi olur paramızda çok olur biz daha yolun başındayız;)