Orijinalini görmek için tıklayınız : YÖNETİME DE BAYANLAR GİREBİLMELİ

abircan
10.10.2005, 15:13
YANILMIYORSAM YÖNETİMDE BAYAN ÜYE YOK MUTLAKA SİVASSPOR YÖNETİM KURULUNADA BAYAN ÜYE GİRMELİ, BAYANIN OLDUĞU YERDE EŞİTLİK HAKKANİYET, DİSİPLİN, DÜRÜSTLÜK, CENTİLMENLİK DAHA KOLAY İŞLERLİK KAZANIR
AYRICA MADEM ANADOLUDA DEVRİME HAZIRLANIYORUZ BUNU KULÜP YÖNETİMİ VE YAPISINDADA İSPAT ETMELİYİZ, BENCE TÜZÜK DEĞİŞTİRİLİP YÖNETİME BAYAN KOTASI KONULMALI
BİLMEM NE DERSİNİZ

kadir20
10.10.2005, 15:26
ya abi kadinlari bari bu ise karistrimayalim yaa,özel hayatta cektigimiz yetmiyor bide üye yapip yönetim kuruluna da sectirirsen tam olur yanii

CÜSSKB-Aynur
10.10.2005, 15:35
Abircan bey,
Fenerbahçe ile karıştırdınız galiba?
Bir zamanlar erkek Yönetici bile bulamayan Sivas ta
hangi bayan maddi ve manevi fedakarlıkla gelip yöneticilik yapacak.
Sizin bildiğiniz zengin bir bayan işadamı varmı?
Belki çok çok ileriki bir zamanda olabilir.

1967_DERNEK_10UR
10.10.2005, 15:45
ne kadar faydalı olur bilmem ama bir örnek veriyim..amasyaspor'un başkanı bayandı ve amatöre düştüler...:(

abircan
10.10.2005, 15:56
20 DE 2 BAYAN OLMASI BENCE AZ BİLE , AMA FUTBOL ERKEK DÜNYASI AMAN BAYANLAR GİRMESİN TEK HAKİMİYET ALANIMIZIDA BAYANLARA KAPTIRMAYALIM DİYOSAN BİLEMEM, AMA BENCE AZ BİLE 20 YE 2 EN AZ 5 OLMALI,

1967_DERNEK_10UR
10.10.2005, 16:00
20 DE 2 BAYAN OLMASI BENCE AZ BİLE , AMA FUTBOL ERKEK DÜNYASI AMAN BAYANLAR GİRMESİN TEK HAKİMİYET ALANIMIZIDA BAYANLARA KAPTIRMAYALIM DİYOSAN BİLEMEM, AMA BENCE AZ BİLE 20 YE 2 EN AZ 5 OLMALI,
%10 fena fikir değil..olabilir..

kadir20
10.10.2005, 23:32
ben derimki bayanlari bu ise hic karistirmayalim,birakalim dedikodulariyla altin günleriyle kalsinlar onlari bu ise karistirirsak sonradan hem biz hemde onlar pisman olabilirr

yusuf_07
11.10.2005, 00:27
ne kadar faydalı olur bilmem ama bir örnek veriyim..amasyaspor'un başkanı bayandı ve amatöre düştüler...:(
KARDEŞ Bİ ÖRNEKTE BENDEN.FENERİUM PROJESİNİ İLK ORTAYA ATAN FENERBAHÇE ASBAŞKANI ZEYNEP SABANCI VE ŞUAN Kİ FENERİUM UN DURUMUNU GÖRÜYORUZ.........BENCE KESİNLİKLE BAYANLAR YÖNETİMDE OLMALI.

drummer
11.10.2005, 00:31
bencede olmalı
vitrin çok önemli.

koyu58
11.10.2005, 07:45
sivasspor için olsun erkek-bayan fark etmez

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR

SAHİP ÇIKARSAN BATMAYACAKTIR

capkin sivasli
11.10.2005, 08:44
hem bayanlarda girsin taraftarimiz daha cok olur yigdomuz cogalsin taraftariyla

Sweetgirl
11.10.2005, 09:46
ben derimki bayanlari bu ise hic karistirmayalim,birakalim dedikodulariyla altin günleriyle kalsinlar onlari bu ise karistirirsak sonradan hem biz hemde onlar pisman olabilirr

bi yanlisiniz var kadir bey her bayan altin günler ve dedikodu sevmez. ve ayriyetten erkeklerinde cogu dedikodu yapiyor. hemde bayanlardan daha kötü bir sekilde.

eren1
11.10.2005, 11:05
bence yonetıme 1 veya 2 tane bayan olmasının bi zararı yok .

demeden bilemeyız

CÜSSKB-Aynur
11.10.2005, 11:06

Kadir arkadaşımız bayanlar konusunda bayağı dertli galiba??

drummer
11.10.2005, 11:28

kadınları her şeyden soyutlayamayız onlarında her yönetime katılması şarttır.
sadece futbol değil her alanda katılımı sağlamak gerekir.
özellikle futbola hanımları dahil etmek gerekir.
ancak evde rahatca maç izleyebilirsiniz.
onları dışlayarak hayatı biz erkekler kendimize zindan ederiz.
üztelik kadınlar dediğimiz yaratıklar,bizim içinen değerli varlıklar.
hani şairin dediği gibi anamız,avradımız,yarimiz,onlar

kadir20
11.10.2005, 13:27
Kadir arkadaşımız bayanlar konusunda bayağı dertli galiba??

ya ne dertli olcam onlar benden dertli olsun,ben sadece düsüncelerimi söylüyorum yoksa kadinlara bi düsmamanligim yook sadece bu islere karismasalar iyi olur diye düsünüyorummm

gercek58li
11.10.2005, 13:29
YANILMIYORSAM YÖNETİMDE BAYAN ÜYE YOK MUTLAKA SİVASSPOR YÖNETİM KURULUNADA BAYAN ÜYE GİRMELİ, BAYANIN OLDUĞU YERDE EŞİTLİK HAKKANİYET, DİSİPLİN, DÜRÜSTLÜK, CENTİLMENLİK DAHA KOLAY İŞLERLİK KAZANIR
AYRICA MADEM ANADOLUDA DEVRİME HAZIRLANIYORUZ BUNU KULÜP YÖNETİMİ VE YAPISINDADA İSPAT ETMELİYİZ, BENCE TÜZÜK DEĞİŞTİRİLİP YÖNETİME BAYAN KOTASI KONULMALI
BİLMEM NE DERSİNİZ

Bence de kadinin oldugu yerde duygusalliktan baska birsey olmaz.
Hangi yönetimde kadin var, kadin taraftarla kadin yöneticiyi karistirmayalim!

gurbetci_yigido
11.10.2005, 14:32
Bence de kadinin oldugu yerde duygusalliktan baska birsey olmaz.
Hangi yönetimde kadin var, kadin taraftarla kadin yöneticiyi karistirmayalim!

hele sükür dostum yaa söyle dogru düsünenlerde varr eline saglik

erhan5834
11.10.2005, 14:58
ABİ O DEDİĞİN ŞUAN İÇİN BİRAZ ERKEN BENCE AMA DEDİĞİN GİBİ OLABİLİR SONRA İLERKİ YILLARDA DA FAYDALI BENCE HEM BÖYLECE Bİ BAYAN OLURSA YÖNETİMDE MAÇA GELECEK BAYAN TARAFTARLIRIN DERTLERİNİ BİRE BİR DİNLEYEBİLME İMKANIDA OLUR BAYAN TARAFTARLARIMIZ BÖYLECE BİRAZ DAHA RAHAT OLABİLİRLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

gecko58
17.10.2005, 01:53
eger bu zamanda böyle düsünen varsa ona diyecegim laf:MAGRADAN CIKINDA ADAM OLUN;KADININ OLDUGU YERDE BIKERE DISIPLIN OLUR,UEFAYI DÜSÜNEN BIR TAKIM OLARAK SIMDIKTEB YAVAS YAVAS KAFALARA KONSUN
selamlar

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 01:20
EVLİ EVİNE KÖYLÜ KÖYÜNE:D

SAVASCI
23.10.2005, 02:06

ARKADAŞIN VERDİĞİ ÖRNEK HERŞEYİ AÇIKLIYOR HERALDE:)BEN Bİ İLK YAPACAZ DİYE YÖNETİME BAYAN ALINMASINA KARŞIYIM DİKKAT ÇEKMEK İÇİN BÖYLE BİRŞEY YAPANA KADAR FAYDALI OLABİLECEK BU İŞTEN ANLAYAN BİRİSİNİN ALINMASI DAHA MANTIKLI OLUR BENCE..SİZ BAYANLARI FUTBOL KONUSUNDA FAYDALI İŞLER YAPACAK KADAR MAHİR Mİ SANIYORSUNUZ..DÜRTÜLERİ GEREĞİ HEP BU İŞE ZUHUR EDEN ERKEKLERDEN FAYDALI OLMAYA MUKTEDİRLER Mİ SANIYORSUNUZ MAMAFİH BİNAENALEYH BENCE BAYANLAR ŞİMDİLİK SADECE SİVASPORA TRİBÜNLERE İŞTİRAK EDEREK KATKIDA BULUNSUNLAR

kadınlar kutsaldır

1967_DERNEK_10UR
23.10.2005, 08:50
TARAFTARDAN SORUMLU BAYAN YÖNETİCİ OLSUN..BELKİ HALİMİZDEN ANLAR..

twity_58
23.10.2005, 10:07
ya abicim biz burda konusuyoruz yonetıme bayanlarda gelsın dıye..ama bakalım da izin cıksa bıle aday olmak görev almak isteyen kadın olacak mı :D mecnun baskanın hanımı katılabılır duyduguma göre tam bır sivaslıymıs bıraz da domınantmıs galıba :D tam bıze göre mecnun baskanımız bır yengemız ıkııı

serhankaburcuk
24.10.2005, 15:08
Bayanların Sivasspor konusunda daha aktif olmaları gerektiğini düşünüyorum...Taraftardan sorumlu yöneticimiz bayan olabilir bizim halimizden belki o daha iyi anlar...

SivasliGörkem
24.10.2005, 16:32
spor kardes baristir bayan da olur erkek de en büyük sivasspor

1967_DERNEK_NAİL
24.10.2005, 17:26
SİVASSPORA FAYDALI KİM OLURSA BAYAN ERKEK HİÇ FARKETMEZ YETERKİ FAYDASI DOKUNSUN

Arif Coşkun
24.10.2005, 19:47
Bayan sız bir toplum düşünülebilinirmi? Belki hemcinslerim biraz alınacak ama bayanlar daha dikkatli her konuda.Mesela trafikte bile ne kadar kurallara uyarak araç kullanıyorlar. Hani derlerya duymuşunuzdur,ev işlerinde bayan eli değmeli derler.Bayan olan yerde düzen olur, bayan olan yerde tertip olur.Bayan olan yerde küfür olmaz,kavga olmaz. Onun için çeşitli spor etkinliklerine bayanları daha çok kazandırmak gerek. Türbünlerde herkes eşiyle ablasıyla,kardeşiyle birlikte gelse izlese kötümü olur. Herşey erkeklerin tekelinde değilki.
Herkese saygılar

1967_DERNEK_10UR
25.10.2005, 01:45
BAYANLAR ÖNCE SİVASSPOR TRİBÜNÜ SONRA YÖNETİM...

GuNaY
25.10.2005, 02:14
SİVASSPORA FAYDALI KİM OLURSA BAYAN ERKEK HİÇ FARKETMEZ YETERKİ FAYDASI DOKUNSUN
HAKLISIN ABİM DESTEĞİN CİNSİYETİ OLMAZ...

HakkıTİMUÇİN
25.10.2005, 02:51
BAYANLAR ÖNCE SİVASSPOR TRİBÜNÜ SONRA YÖNETİM...

bende onura katılıyorum..sivastaki bayan hemşerilerimiz sivassporun maçlarına biraz daha ilgi göstermelidir..

OPERASYON
25.10.2005, 05:24
BİLMEM NE DERSİNİZ
s.a Garads:Iyi soyluyonda sazin yok...Sen gercekten sivaslimisin yoksa sonradanmi sivasli oldun bilmem ...herkes Haddini bilir ve sivas yonetimide bu gibi parlak fikirleri ,sahiplerinde kalsin diye dusunurum.Boyle suni gundem olusturmayalim her sey yolundaiken ...kadinin girdigi yer karisir onlar kadin olark bizler erkek olar haddimizi biliriz ...ellerinin hamuru ile erkelerin daha ote heriflerin isine karismazlarmis:-)s.a

eren1
25.10.2005, 08:17
s.a Garads:Iyi soyluyonda sazin yok...Sen gercekten sivaslimisin yoksa sonradanmi sivasli oldun bilmem ...herkes Haddini bilir ve sivas yonetimide bu gibi parlak fikirleri ,sahiplerinde kalsin diye dusunurum.Boyle suni gundem olusturmayalim her sey yolundaiken ...kadinin girdigi yer karisir onlar kadin olark bizler erkek olar haddimizi biliriz ...ellerinin hamuru ile erkelerin daha ote heriflerin isine karismazlarmis:-)s.a

ayıp etmişsin gardaş

Arif Coşkun
25.10.2005, 08:30
Gardaş senin o dediğin çok gerilerde kaldı,hangi çağda yaşıyorsunuz? Başkaları uzayda inşaat başlattı,balayını orada geçirmek için şimdiden yer ayırttırıyor.Sen kalkmışın nelerden bahsediyorsun.Abircan arkadaşımıza katılıyorum.
Saygılar

abircan
25.10.2005, 09:46

bilmem ne diyeyim gardaşım sana, kadın dediğin yaratıklar evde çorabını yıkayan, seni beleyip besleyip büyüten yaratıklar galiba, evi çekip çeviren, erkekleri yöneten onlar değilmi, kadının içinde olmadığı bir toplumsal düzen düzen değildir düzensizliktir, en az erkek kadar kadın da toplumsal hayatın içinde olmalı, ben sivaslıyım bilmem sen nerelisin tartışmasına girmiyorum, sivasın girip çıkmadığım sokağı kalmamıştır, danişmenti, dörteylülü, sivas tekniklisesini bitirmiş gerçek bir sivaslıyım, sonrası ankara , sonrası istanbul,

abircan
25.10.2005, 09:48
operasyon pardon gardaş sivaslı olurda evde saz olmazmı, bir pirsultan torunu olarak evde saz da var gardaş, çalıp söyleriz merak etme

serrkann58
25.10.2005, 09:53
Bayanların Sivasspor konusunda daha aktif olmaları gerektiğini düşünüyorum...Taraftardan sorumlu yöneticimiz bayan olabilir bizim halimizden belki o daha iyi anlar

+ 1967

eren1
25.10.2005, 10:28
bilmem ne diyeyim gardaşım sana, kadın dediğin yaratıklar evde çorabını yıkayan, seni beleyip besleyip büyüten yaratıklar galiba, evi çekip çeviren, erkekleri yöneten onlar değilmi, kadının içinde olmadığı bir toplumsal düzen düzen değildir düzensizliktir, en az erkek kadar kadın da toplumsal hayatın içinde olmalı, ben sivaslıyım bilmem sen nerelisin tartışmasına girmiyorum, sivasın girip çıkmadığım sokağı kalmamıştır, danişmenti, dörteylülü, sivas tekniklisesini bitirmiş gerçek bir sivaslıyım, sonrası ankara , sonrası istanbul,

VAY ABIRCAN ABİM BENİM BENDE DORT EYLÜLDE OKUDUM ORTA OKULU

İLKOKULUDA HALİLRIFATPASADA ÖYLESINE YAZDIM KIZMA

FATIMA
25.10.2005, 12:39

ÇOK SIĞ KAFALISIN,ASIL SENİN SİVASLI OLMANDAN ŞÜPHELENMEK GEREK....EN BASİTİNDEN BİZİM 2 TANE PIRIL PIRIL MODERATÖRÜMÜZ KİM NE KARIŞIKLIK GÖRMÜŞ...EN TABANDAN EN TAVANA KADINLARDA SÖZ HAKKINA SAHİPTİR...NASIL SİVASLIYSAN HİÇ BİR AKTİVİTEDE GÖREMİYORUZ SENİ...BİZDEN ÇOK EMEĞİN GEÇSİN BU SİTEYE ÖYLE KONUŞ.....

serhankaburcuk
25.10.2005, 12:53

Senin gibi düşünen insanlar 100 yıl geride kaldılar..Kadında toplumumuzun değizmez bir parçası...Belki senin ve benim düşünemeyeceğimiz şeyleri kadınlar gerçekleştirebilir....Kardeş A.Bircana ayıp ettin özür borçlusun bence...

Serkan-58
25.10.2005, 13:43
ilk adimi www.sivasspor.com atarak bayan üyemizi Site yönetimine aldi
Orhan_Nilay Hanima Basarilar diliyoruz. Hayirli Ugurlu Olsun

CÜSSKB-Aynur
25.10.2005, 13:46
ilk adimi www.sivasspor.com atarak bayan üyemizi Site yönetimine aldi
Orhan_Nilay Hanima Basarilar diliyoruz. Hayirli Ugurlu Olsun

Serkan çok teşekkür ederim.

Arif Coşkun
25.10.2005, 13:58
Serkan çok teşekkür ederim.
Siteyede bu yakışırdı zaten.Hayırlı olsun.Başarı dileklerimle.
Saygılar

SAVASCI
25.10.2005, 16:23
Bayan sız bir toplum düşünülebilinirmi? Belki hemcinslerim biraz alınacak ama bayanlar daha dikkatli her konuda.Mesela trafikte bile ne kadar kurallara uyarak araç kullanıyorlar. Hani derlerya duymuşunuzdur,ev işlerinde bayan eli değmeli derler.Bayan olan yerde düzen olur, bayan olan yerde tertip olur.Bayan olan yerde küfür olmaz,kavga olmaz. Onun için çeşitli spor etkinliklerine bayanları daha çok kazandırmak gerek. Türbünlerde herkes eşiyle ablasıyla,kardeşiyle birlikte gelse izlese kötümü olur. Herşey erkeklerin tekelinde değilki.
Herkese saygılar

Görüşlerine aynen katılıyorum bayanlar toplumda daha etkin rol almalı o zaman kurtuluşumuz yakındır..saygılar

abircan
25.10.2005, 16:32
www.sivasspor.com 'a da tebrikler
bayan üyemizi Site yönetimine atadı, Orhan_Nilay hanima başarilar diliyorum. Hayirli Ugurlu Olsun,
Ayrıca Gakko58, sevgili İsmail Hakkı gardaşımızıda tebrik ediyorum, onada yakışır moderatörlük, hayırlı uğurlu olsun, heriki üyemizinde gayet iyi işler yapacakalarına eminim

eren1
25.10.2005, 17:02
abircan abi iyisin hoşsun da şu gündemi çok geç takip ediyon gibi geliyor

SVS_5858
25.10.2005, 17:14
sivasspor'a yararlı olsunda fark etmez bay bayan

CÜSSKB-Aynur
26.10.2005, 12:46
Siteyede bu yakışırdı zaten.Hayırlı olsun.Başarı dileklerimle.
Saygılar

Arif bey, Sizlerin her konuda bayanlara destek olması çok güzel. Teşekkür ederim.

CÜSSKB-Aynur
26.10.2005, 12:53
www.sivasspor.com 'a da tebrikler
bayan üyemizi Site yönetimine atadı, Orhan_Nilay hanima başarilar diliyorum. Hayirli Ugurlu Olsun,
Ayrıca Gakko58, sevgili İsmail Hakkı gardaşımızıda tebrik ediyorum, onada yakışır moderatörlük, hayırlı uğurlu olsun, heriki üyemizinde gayet iyi işler yapacakalarına eminim

Abircan bey,
Yine her zamanki gibi çok kibarsınız. Diğer birçok konuda olduğu gibi, bayanlar konusundada çok duyarlı ve hassassınız. Sitemizde sizin gibi insanların varlığını görmekten son derece memnunum. Teşekkür ediyorum.

abircan
26.10.2005, 14:54
Rica ederim ne demek efendim, başarılar diliyorum, o sitenin güzelliği, çok güzel, çok iyi arkadaşlarımızın varlığı bizi burada var ediyor

1967_DERNEK_10UR
26.10.2005, 20:33
İLK ADIMI SİTEMİZ ATTI ....HAYIRLI OLSUN ORHAN_NİLAY YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM..

FATIMA
27.10.2005, 16:07

nail abi bence en objektif yanıt buydu...diğer tepkili arkadaşları kınıyorum ve cevap vermeye bile layık bulmuyorum....

zubiceman28
28.10.2005, 05:51
Bir Giresunspor taraftari oldugum halde forumunuzu uzun zamandir takip ediyorum (Dedemin babasi Sivastan Giresuna gelmis ve cerkesdir, samimi oldugum bircok arkadasimda sivasli belkide bu nedenle) gercekten turkcell super ligine renk katan bir takimsiniz insallah dahada iyi olacaksiniz takiminizla gurur duyun derim 1995 yilinda 3. ligde oynuyordunuz cok iyi bir cikis yakaladiniz yonetiminiz ve taraftariniz gercekten cok saglam.
Site modetorlerinden gunay yazilarini okudugum kadariyla cok efendi biri ben bu foruma uye oldugumda bana ilk hosgeldin diyenlerdendir aslinda tum bunlari buraya yazmayacaktim ancak sivasspor.com web safyasi forumu olarak benim bildigim ilk anadolu klubu bayan modetorune sahipsiniz ORHAN_NILAY hanima bende basarilar diliyorum insallah futbolla ilgilenen bayan sayisi dahada artar ve holiganizmin onune gecilir (en azindan artik tuttugumuz takimlarin tum maclarini seyircili olarak izleme sansi buluruz).
Forumdaki tum yigido ve yigide kardeslerime selamlarimi iletiyorum.

CÜSSKB-Aynur
28.10.2005, 07:33
İLK ADIMI SİTEMİZ ATTI ....HAYIRLI OLSUN ORHAN_NİLAY YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM..

Çok teşekkür ederim Onur, sağolasın.

CÜSSKB-Aynur
28.10.2005, 07:41
Bir Giresunspor taraftari oldugum halde forumunuzu uzun zamandir takip ediyorum (Dedemin babasi Sivastan Giresuna gelmis ve cerkesdir, samimi oldugum bircok arkadasimda sivasli belkide bu nedenle) gercekten turkcell super ligine renk katan bir takimsiniz insallah dahada iyi olacaksiniz takiminizla gurur duyun derim 1995 yilinda 3. ligde oynuyordunuz cok iyi bir cikis yakaladiniz yonetiminiz ve taraftariniz gercekten cok saglam.
Site modetorlerinden gunay yazilarini okudugum kadariyla cok efendi biri ben bu foruma uye oldugumda bana ilk hosgeldin diyenlerdendir aslinda tum bunlari buraya yazmayacaktim ancak sivasspor.com web safyasi forumu olarak benim bildigim ilk anadolu klubu bayan modetorune sahipsiniz ORHAN_NILAY hanima bende basarilar diliyorum insallah futbolla ilgilenen bayan sayisi dahada artar ve holiganizmin onune gecilir (en azindan artik tuttugumuz takimlarin tum maclarini seyircili olarak izleme sansi buluruz).
Forumdaki tum yigido ve yigide kardeslerime selamlarimi iletiyorum.

Arkadaşım çok teşekkür ederim. Bende bayanların futbola ilgilerinin
artmasını. Stadyumlarda ve Sitemizde daha fazla aktif bayan görmeyi ümit ediyorum.

münferitgirl
05.11.2005, 00:01
ay ben bi bayan taraftar olaraktan hemi de futboldan anlayan biri olarka en azından ofsaytın ne olduğunu biliyorum....ve sivassporumuzun da güzel bi yere glemesi için yönetimde görev alınabileceğimizi düşünüoyoruz...

yigidogirl9
05.11.2005, 00:04
Sarışın olabilerim ama futboldan anlarem. Kanımca kesin lazımdır bir hanım yönetici... Adayımdır duyurulur...

yigidogirl9
05.11.2005, 00:21
KARDEŞ Bİ ÖRNEKTE BENDEN.FENERİUM PROJESİNİ İLK ORTAYA ATAN FENERBAHÇE ASBAŞKANI ZEYNEP SABANCI VE ŞUAN Kİ FENERİUM UN DURUMUNU GÖRÜYORUZ.........BENCE KESİNLİKLE BAYANLAR YÖNETİMDE OLMALI.

KESİNLİKLE KATILIYORUM YİĞİDO GARDAŞIMA...

münferitgirl
05.11.2005, 00:46
bir de belki bizim de bigün sivasıumumuz olur..ne güsel olur..hem kulübe destek oluruz...

ölümüne_sivaslı
05.11.2005, 00:52
la ne o öyle sivasıumus falan bozar bizi

yigidogirl9
05.11.2005, 00:52
bir de belki bizim de bigün sivasıumumuz olur..ne güsel olur..hem kulübe destek oluruz...

Evet ya işte benim arkadaş fenerli fenerium denen mağazalarından mini bir elbise almış bastı havasını nasıl kıskandım anlatamam bide onun arkadaşı mine var oda ona benzeyeninden giymiş bana sizin bir sivasiumunuz bile yok diye hava yaptı pis kanaryalar...

yigidogirl9
05.11.2005, 00:57

YOK GARDAŞ YA NE BOZSUN ALLAH ALLAH...

münferitgirl
05.11.2005, 00:57
ya niye öyle diyosun ark.m

[tartisma yaratacak mesajlar yazmayalim lutfen...]

ölümüne_sivaslı
05.11.2005, 00:59
haklısın galiba hemen açalım sivasıum mudur nedir on eişe yarar ki ben anlamam kusura bakma kardaş yanlış bişe demedim yaa

münferitgirl
05.11.2005, 00:59
peki sayın site yönetimi ama o da öle demesin...

ne demek bozar falan..çağdaş olalım...

skywriter
05.11.2005, 01:04
peki sayın site yönetimi ama o da öle demesin...

ne demek bozar falan..çağdaş olalım...
Olayin cagdaslikla alakasi yok. Arkadas Sivasium'un kelime manasina takildigi icin oyle soylemis. Konuyu baska yerlere cekmeyelim lutfen..

ölümüne_sivaslı
05.11.2005, 01:04
ben sivaslıyım bacı bozar işte fenerbahçe buyuk takım orası ayrı ben herzaman taktir ederim orasıda ayrı maçlarınıda islerim orasıda ayrı bana göre dünya takımıdır şampiyonlar liginde de destekçisiyim orası apayrı tuncay alex falan posterleri var odamda orasıda ayrı ama ne o ya sivasıum.. ne dedim ben yaa

yigidogirl9
05.11.2005, 01:05
haklısın galiba hemen açalım sivasıum mudur nedir on eişe yarar ki ben anlamam kusura bakma kardaş yanlış bişe demedim yaa

Relax oluyoruz relax sivasiuma hepimiz destekçiyiz...

skywriter
05.11.2005, 01:06
Relax oluyoruz relax sivasiuma hepimiz destekçiyiz...
Ikinci not: Lutfen forumumuzda Turkce'yi Turkce gibi kullanmaya dikkat edelim ve forumu gereksiz mesajlarla kirletmeyelim..

münferitgirl
Olayin cagdaslikla alakasi yok. Arkadas Sivasium'un kelime manasina takildigi icin oyle soylemis. Konuyu baska yerlere cekmeyelim lutfen..
peqi sayın moderatör abi..

yigidogirl9
ben sivaslıyım bacı bozar işte fenerbahçe buyuk takım orası ayrı ben herzaman taktir ederim orasıda ayrı maçlarınıda islerim orasıda ayrı bana göre dünya takımıdır şampiyonlar liginde de destekçisiyim orası apayrı tuncay alex falan posterleri var odamda orasıda ayrı ama ne o ya sivasıum.. ne dedim ben yaa

Harbiden sapıttın sen gardaş :D

münferitgirl
05.11.2005, 01:07
peqi sayın moderatör abi..
pekiyi sayın moderatör ağabey..(özür dilerim yazmış bulunmuştum da..)

skywriter
05.11.2005, 01:08
Harbiden sapıttın sen gardaş :D
Ikazlari okumuyorsun galiba arkadasim !!!

yigidogirl9
05.11.2005, 01:09
Ikinci not: Lutfen forumumuzda Turkce'yi Turkce gibi kullanmaya dikkat edelim ve forumu gereksiz mesajlarla kirletmeyelim..

Çok fena özür dilerim dilimi eşek arısı soksun bir daha yabancı kelime yok...

yigidogirl9
05.11.2005, 01:12
Ikazlari okumuyorsun galiba arkadasim !!!

Okuyorum siz merak etmeyin. Dikkat ediyorum da artık...

skywriter
05.11.2005, 01:12
yigidogirl ve munferitgirl, chat'e gelebilir misiniz lutfen?

münferitgirl
05.11.2005, 01:57
tamam işte geldik ya...

BekirBayrak
20.11.2005, 17:49
hoşgeldin :D

ugr8487
20.11.2005, 18:13
arkadslar bayan veye erkek ayrımı yapılamaz kım calısacaksa onların gelmesı lazım

fatih_5834
20.11.2005, 18:25
bence farketmez ama sımdılık ıyı.boyle devam edebılır.ılerkı zamanlarda dusunulebılır ama bu fedakarlıgı yapacakkısıde zor..

UMTçarşı
08.12.2005, 09:40
olsun abi ilkleri yapmak her zaman gündem yaratır modern SİVAS

SEMİH-58
04.01.2006, 19:56
bayanlar futbolu izlemekle kalsın bence

DJMuRaT
04.01.2006, 19:58
YOH DAHA NELER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SEMİH-58
04.01.2006, 20:01
he yaw ..................

erhan5834
04.01.2006, 20:37
HELAL OLSUN BE NEKADAR GÜZEL BENZETME YAPMIŞIN NERDEN BULDUN YAAA ? HEM SİVASTA BAYAN OLURSA NERDEN BİLİYON KÜME DÜŞECEĞİNİ ???:D

1967_Dernek_Ayhan
04.01.2006, 20:49
fikir çok güzel iyide olur ama ne yazıkki bizim sivas halkı ve taraftarı yerterli saygıyı gösteremez......

ne zamanki bu saygısız futbol zihniyrtini yıkarsak o zaman olabilir....

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.01.2006, 21:54

HE GARDAS EN GUZEL I SADECE IZLESINLER

ReDYiGiDo
04.01.2006, 21:59
Abi taraftar olarak gelmeli neysede Yönetimede değil bence o kadarı fazla...

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.01.2006, 22:05
VALLA KLUP KARISIR KAOS CIKAR..ALLAH MENFAZA HİÇ GEREĞİ YOK...

agca58
04.01.2006, 22:56
ya abi kadinlari bari bu ise karistrimayalim yaa,özel hayatta cektigimiz yetmiyor bide üye yapip yönetim kuruluna da sectirirsen tam olur yanii
HAKLISIN GARDAŞ..NERDE KADIN MİLLETİ ORADA DEDİKODU

abircan
08.01.2006, 00:08
ÇAĞDIŞILIĞI BIRAKIN ARTIK KADIN ERKEK EŞİT ÖZGÜR BİREYLER OLAMALI, HER YERDE KADIN ERKEK OLMALI, İNSANA İNSAN GİBİ BAKMALIYIZ KADIN VE ERKEK DİYE DEĞİL, RİZENİN DAĞLARINDA EŞEK GİBİ ÇAY TAŞIRKEN KADIN GÜÇLÜ KUVVETLİDE, DOĞUDA SUSUZ KÖYLERDE AKŞAMA KADAR SUYU TAŞIYORDA, ÇELTİK TARLASINDA ÇALIŞIYORDA, ÇUKUROVADA 40 DERECE SICAKTA GÜNLÜK 4 YTL YE PAMUK TOPLAYABİLİYORDA, FUTBOLA GELİNCEMİ YAPAMIYACAK KADIN, KADIN HERŞEYİ YAPAR BAL GİBİ YAPAR HEMDE

AMCA58
08.01.2006, 14:38
YARATILIŞ OLARAK KADINLA ERKEK EŞİT DEĞİLDİR.KADINLAR DAHA DUYGUSAL,ERKEKLERSE DAHA MANTIKLI KARARLAR VERİRLER.ÇALIŞTIĞIM ÖZEL ŞİRKETİN YARISI BAYAN.ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREVLERİ VAR.ÇOĞUDA BAŞARILI.AMA BANA SORARSANIZ ZOR GÖREVLERDE ERKEKLER DAHA BAŞARILI OLUYORLAR.BATIDA ARTIK KADIN ERKEK AYIRIMIDA AZALDI KADINLARI HER İŞDE GÖREBİLİYORUZ.BENCE ONLAR OLMASAYDI HER ŞEY ÇOK DAHA YALIN,SADE, RENKSİZ.. OLURDU.NE DİYELİM ALLAH ONLARI BİZSİZ .BİZLERİDE ONLARSIZ BIRAKMASIN DEĞİLMİ?

AYŞENUR1987_58
09.01.2006, 21:39
katılıyorum kadın isterse herşeyı ama herseyı yapar anadolu kadını ezilen sosyetıkler degil onların tuzu kuru..

MAVİ_BERE
10.01.2006, 00:33
katılıyorum kadın isterse herşeyı ama herseyı yapar anadolu kadını ezilen sosyetıkler degil onların tuzu kuru..

ÜZGÜNÜM.....
BEN KATILMIYORUM...

dostol
10.01.2006, 00:43
BİLMEM NE DERSİNİZ
Bende katiliyorum

gercek58li
11.01.2006, 01:13
[/COLOR]Bayanlarin en fazla yüzde besi futbola ilgi duyar.
Ne zamanki günde bes dizi seyretmekten vazgecerler,ne zamanki o diziler yüzünden evdeki erkege mac seyrettirmemek icin kavga etmekten vazgecerler, iste o zaman bu mesele düsünme noktasina gelmis demektir!
Tabiki iclerinde müstesnalar var,fakat istisnalar kaideyi bozmaz.
Bunu bir hakaret olarak degil,gercekleri yazdim ama herkesin görüsüne saygi duyarim!..

MAVİ_BERE
11.01.2006, 01:25
Ne zamanki günde bes dizi seyretmekten vazgecerler,ne zamanki o diziler yüzünden evdeki erkege mac seyrettirmemek icin kavga etmekten vazgecerler, iste o zaman bu mesele düsünme noktasina gelmis demektir!
Bunu bir hakaret olarak degil,gercekleri yazdim ama herkesin görüsüne saygi duyarim!..

tam benim dile getirmek istediklerim....
tskler...

başka diyecek kelime bulamıyorum..

cindysivasli
11.01.2006, 23:45
ÇAĞDIŞILIĞI BIRAKIN ARTIK KADIN ERKEK EŞİT ÖZGÜR BİREYLER OLAMALI, HER YERDE KADIN ERKEK OLMALI, İNSANA İNSAN GİBİ BAKMALIYIZ KADIN VE ERKEK DİYE DEĞİL, RİZENİN DAĞLARINDA EŞEK GİBİ ÇAY TAŞIRKEN KADIN GÜÇLÜ KUVVETLİDE, DOĞUDA SUSUZ KÖYLERDE AKŞAMA KADAR SUYU TAŞIYORDA, ÇELTİK TARLASINDA ÇALIŞIYORDA, ÇUKUROVADA 40 DERECE SICAKTA GÜNLÜK 4 YTL YE PAMUK TOPLAYABİLİYORDA, FUTBOLA GELİNCEMİ YAPAMIYACAK KADIN, KADIN HERŞEYİ YAPAR BAL GİBİ YAPAR HEMDE
teşekür ediyorum size çağdışılığı bir kenara bıraktığınız için suşehirliyim fanatik sivas sporluyum kadınlara söz hakkı verilirse seve seve çalışırım ama site gibi olmamalı sitede söz hakkı tanınmıyor selamımız alınmıyor küreselleşmiş ayrım yapılıyo işallah futbola yansımaz
maçlara gidiyorum tüm hemşerilerim çok kibar gurur duyuyorum ama wwwsivas spora giriyorum kimse konuşmuyor futbolda işallah olmazsaygılarımla aslı zehra

cindysivasli
11.01.2006, 23:51
sizi kutluyorum yürekten medeniyet sivasımıza geldi nemutlu bize çağdışılığı kenara atıyoruz evet yönetime girmeliyiz 3büyük takımın yönetiminde bayanlar var neden sivas sporda olmasın görev verilirse seve seve varım herşey sivasım için allahım canımı sivasımda al sivasıma canım kurban saygılar

Sweetgirl
11.01.2006, 23:55

bak futbol konusunda haklisin ama dizi konusunda bence hicde hakli degilsin...
cünkü ben sunu farketdim erkekler kadinlardan daha dizi hastasi oluyorlar... eger bir kadin bir diziyi kacirirsa o kadar önemsemiyebiliyor ama bir erkek kesinlikle o diziyi kacirmak istemiyor hatda eger kacirma imkani varsa o bölümü bir yerden bulup izliyor :D :D :D

alimuharrem58
12.01.2006, 00:04
SWEETGIRL ABLA HAKLISIN ORNEGIN KURTLAR VADISI HASTALARI BUNU COK YAPARDI.

drummer
12.01.2006, 01:39
kadınları toplumdan dışlayamazsınız
her alanda olmalı.
futboldada olmalı en azından hoşgörü ve nezaket ortamı hanımların sayesinde futbolada sirayet eder belki.
en azından tirübündeki küfürler azalır belki

gözköylü
28.01.2006, 13:22
kadır senı kınıyorum....

twity_58
28.01.2006, 19:33
VALLA KLUP KARISIR KAOS CIKAR..ALLAH MENFAZA HİÇ GEREĞİ YOK...
İLK SECIMLERE ADAYIM ÖZGÜR..!! :D

Etem-Murat
31.01.2006, 10:41
İLK SECIMLERE ADAYIM ÖZGÜR..!! :D
katıl kardaş bir bayan eli lazım bu yönetime

Arif Coşkun
31.01.2006, 11:17
kadınları toplumdan dışlayamazsınız
her alanda olmalı.
futboldada olmalı en azından hoşgörü ve nezaket ortamı hanımların sayesinde futbolada sirayet eder belki.
en azından tirübündeki küfürler azalır belki

Aynen katılıyorum bu fikirlerine reşat

DJMuRaT
01.02.2006, 18:00
bak futbol konusunda haklisin ama dizi konusunda bence hicde hakli degilsin...
cünkü ben sunu farketdim erkekler kadinlardan daha dizi hastasi oluyorlar... eger bir kadin bir diziyi kacirirsa o kadar önemsemiyebiliyor ama bir erkek kesinlikle o diziyi kacirmak istemiyor hatda eger kacirma imkani varsa o bölümü bir yerden bulup izliyor :D :D :D

Bizde dizi adam gibi bişey olunursa izlenir...Mesela Kurtlar Vadisi....

Sivasspordada kadın yönetici istemeyiz...Külüp karışır Allah mefaza....

RUHSATLI_SEVDA
01.02.2006, 18:04
Yönetim de bide bayan eksikti..
buda oldu..
hadi hayırlısı

DJMuRaT
01.02.2006, 18:06
Yönetim de bide bayan eksikti..
buda oldu..
hadi hayırlısı

aman ağzından yel alsın..Yok böyle bişey sadece forumda yazılmış istek ve arzu..

1967_DERNEK_10UR
01.02.2006, 22:38
YÖNETİME BAYANLAR GİRİNCE DAHA MI ŞİRİN GÖRÜNECEZ VEYA TAHKİM BİZİ GÖRMZLİKTEN Mİ GELECEK...CEZALARDA İNDİRİME Mİ GİDECEKLER..:confused:

SEMİH-58
02.02.2006, 19:28
OLMAZ BÖYLE BİŞİ YAWWWWWWWWWWW

Çarşı-kral
02.02.2006, 21:13
Ya babacanlar bayanların ne işe var yönetimde..

Zaten birtek ele geçirmedikleri yer ora kaldı...
ü
HADİ HAYIRLISI

1967_CLUB_ÖZGÜR
02.02.2006, 21:15
Ya babacanlar bayanların ne işe var yönetimde..

Zaten birtek ele geçirmedikleri yer ora kaldı...
ü
HADİ HAYIRLISI

HELAL OLSUN..........

1967_DERNEK_MUSTAFA
02.02.2006, 22:54
SİVASSPORLA NE ALAKASI VAR ANLAMADIM GİTTİ BURASI SİVASSPOR SİTESİ KONULARI SİVASSPOR AĞIRLIKLI YAPALIM LÜTFEN TOPİKLERİ ÇARPITMAYALIM

WWW.SİVASSPOR COM GERÇEK TARAFTARIN SİTESİ

EmmiOgLu
04.02.2006, 15:26
SİVASSPORLA NE ALAKASI VAR ANLAMADIM GİTTİ BURASI SİVASSPOR SİTESİ KONULARI SİVASSPOR AĞIRLIKLI YAPALIM LÜTFEN TOPİKLERİ ÇARPITMAYALIM

WWW.SİVASSPOR COM GERÇEK TARAFTARIN SİTESİ

hamur yogurmaya benzemez

SivasLady
04.02.2006, 16:34
hamur yogurmaya benzemez
sen nerden biliyorsun hamurun nasil yoguruldugunu??
karsilastirmak icin denemis olman lazim hem
bayan bakanlardan haberin yok sanirim
bayanlar artik herseyin üsteliginden geliyor
oynatmiyorsunuz bari yönetimde bulunsunlar
bayanlar zekidirler yönetmeyi becerirler :)

MAVİ_BERE
04.02.2006, 17:16
[QUOTE=SivasLady]sen nerden biliyorsun hamurun nasil yoguruldugunu??
bayanlar zekidirler yönetmeyi becerirler :)[/QUOT

Yorum yapmıyacagım!!!

SivasLady
04.02.2006, 17:19
[QUOTE=SivasLady]sen nerden biliyorsun hamurun nasil yoguruldugunu??
bayanlar zekidirler yönetmeyi becerirler :)[/QUOT

Yorum yapmıyacagım!!!

bu artik iyimi degil mi bilemiyecegim :)
yapma en iyisi

MAVİ_BERE
04.02.2006, 17:37
[QUOTE=1967_Dernek_Levent]

bu artik iyimi degil mi bilemiyecegim :)
yapma en iyisi

Kader iyi birsey..
Kötü deil..
Yazdıgın yazı
İsmail YK nın şarkısı gibi

Nerdesin diyoryaaaa

%100 SÜPER
%100 KUSURSUZ

DeLiCoCuK
05.02.2006, 21:51
Abiler Siz Stad Buram Buram Ojemi Koksun İstiyorsunuz ya :D :D :D

1967_CLUB_DÖNE
19.02.2006, 18:45
erkekler hep önyargili görüyorum da, size ne bayan mi erkek mi yeter ki faydasi olsun. zarari olursa zaten atilir, bunun bayan olmasindan bir alakasi yok! sanki erkeklerin hep faydasi oldu da BEYLER! konu bayanlara gelince göze batiyor sadece.. nedense..

MAVİ_BERE
19.02.2006, 20:18
erkekler hep önyargili görüyorum da, size ne bayan mi erkek mi yeter ki faydasi olsun. zarari olursa zaten atilir, bunun bayan olmasindan bir alakasi yok! sanki erkeklerin hep faydasi oldu da BEYLER! konu bayanlara gelince göze batiyor sadece.. nedense..

Arkadaşım haklısın ama... bu olay topic acılma konusunu aştı....

TracyMcGrady58
19.02.2006, 20:19
erkek bayan fark etmez yeter ki sivassporumuza yararli olsunlar

yerliturkuaz
24.02.2006, 09:30
bence yonetimde bir bayan yoneticinin olmasi cok sey farkeder bayanlarin ilgisi dahada artar ve olaylara bir bayan gozuyle bakilicak oldugunda olaylara yaklasimlar dahada farkli olur. Ben hatirlamiyorum hic bir anadolu kulubunde bayan yonetici yok neden sivasimizda bir bayan yonetici olmasin diger anadolu luluplerinede ornek olmus oluruz

Etem-Murat
24.02.2006, 09:41
bence yonetimde bir bayan yoneticinin olmasi cok sey farkeder bayanlarin ilgisi dahada artar ve olaylara bir bayan gozuyle bakilicak oldugunda olaylara yaklasimlar dahada farkli olur. Ben hatirlamiyorum hic bir anadolu kulubunde bayan yonetici yok neden sivasimizda bir bayan yonetici olmasin diger anadolu luluplerinede ornek olmus oluruz
haklısın öner yönetim de geğişiklik şart biraz da kadın eli değsin nerde yokki burda olmasın haydi bayanlar yönetime talib olun desdekliyorum

Arif Coşkun
24.02.2006, 10:41
Kadın erkek ayrımı yapmak çok yalnış birkere,bırakın başarılı herkimse görevde alsın cinsiyeti farketmez.Tartışılacak bir konu bile yapmak çok yalnış.

yerliturkuaz
24.02.2006, 10:51
Kadın erkek ayrımı yapmak çok yalnış birkere,bırakın başarılı herkimse görevde alsın cinsiyeti farketmez.Tartışılacak bir konu bile yapmak çok yalnış.
abi biz erkek kadin ayrimi yapmiyozki sadece yonetime bi kadin elinin degmesini istiyoz o kadar

erhan5834
24.02.2006, 19:24
Bayanların Sivasspor konusunda daha aktif olmaları gerektiğini düşünüyorum...Taraftardan sorumlu yöneticimiz bayan olabilir bizim halimizden belki o daha iyi anlar...
ne diyon serhan ölekmi gardaş ! ! ! bayan yönetici bizden sorumlu olacak oldu gardaş başka isteğin varmı ???

PATRON
24.02.2006, 19:51
GEREKSİZ İŞLER BENCE...!!!

67_DERNEK_AKKIZ
01.03.2006, 11:06
merhabalar.yukarda yazılan hiçbir düşünceye katılmadığımı belirterek başlamak istiyorum.Bayanın olduğu yerde küfür olmaz,bayanın olduğu yerde saygı olur,beraberlık olur,eşitlik olur..
MADEM HATAT MÜCADELESİNDE KADIN VE ERKEK SIRT SIRTA!!
NEDEN FUTBOLDA DA OLMASIN SORARIM SİZE.YAKINDA EN YAKININIZ OLACAĞIZ..

FATIMA
01.03.2006, 11:21
Bu topic yinemi gündeme geldi :D:D:D:D yakında kıyamet kopacak bu topic yüzünden...yahu devlet bile kadın erkek eşitliğini ve sosyal pozisyonunu tam net sınırlarla çizememişken biz bunu nasıl yapıcaz bilmiyorum valla:D:D:Den iyisi uzlaşmak gelin uzlaşalım,siz erkekler oynayın biz yönetelim nasıl ama güzel fikir dime,nasıl olsa evlerde öyle değilmi??erkekler çalışıp kazanır ama kadınlar evi yönetir buda öyle bişiy:D:D:D(gerçi bu ev kadınları için geçerli)

SivasLady
01.03.2006, 19:25
Bu topic yinemi gündeme geldi :D yakında kıyamet kopacak bu topic yüzünden...yahu devlet bile kadın erkek eşitliğini ve sosyal pozisyonunu tam net sınırlarla çizememişken biz bunu nasıl yapıcaz bilmiyorum valla:D:Den iyisi uzlaşmak gelin uzlaşalım,siz erkekler oynayın biz yönetelim nasıl ama güzel fikir dime,nasıl olsa evlerde öyle değilmi??erkekler çalışıp kazanır ama kadınlar evi yönetir buda öyle bişiy:D:D:D(gerçi bu ev kadınları için geçerli)

:D cok güzel düsünmüssün bacim
iyi fikir katiliyorum sana

erhan5834
01.03.2006, 19:29
YAW BAYANLAR NE KADAR FAYDALI OLABİLİRLER Kİ...!
ne güzel demişsin gardaş ağzına sağlık ne gaydası olur onların bi el atmadıkları bu işmi kaldı biz önce bayanları stada çekelimde sonra yönetimi düşünürüz...

erhan5834
01.03.2006, 19:35
gardaş bidur site yönetimine girdiler önce bi siteyi yönetmeyi başarsınlarda daha sonra diğer yerleride yönetirler belkiiiiiiiiiiiiii ....

Etem-Murat
01.03.2006, 21:21
gardaş bidur site yönetimine girdiler önce bi siteyi yönetmeyi başarsınlarda daha sonra diğer yerleride yönetirler belkiiiiiiiiiiiiii ....
tabi tabi bırakta girsinler erhan onlarda baksınlar yönetim nasıl oluyor
sitede iyiler bence ordada iyi olacaklardır hadin kızlar yönetime

TracyMcGrady58
01.03.2006, 21:30
bay bayan fark etmez yeter ki sivassporumuza yarari olsu yeter

1967_DERNEK_10UR
01.03.2006, 23:33
tabi tabi bırakta girsinler erhan onlarda baksınlar yönetim nasıl oluyor
sitede iyiler bence ordada iyi olacaklardır hadin kızlar yönetime
ABI SENİN BÜTÜN FİKİRLERİNE GÖZÜM KAPALI ONAY VERİYORUM..

YatodaSin
01.03.2006, 23:39
yaw gadin topdan ne anlar.basganlih asla gadinlara verilmez.Yavuz Sultan selim bile demistir gadinlarin bizi yönettigi günü gösterme yarab diye

67_DERNEK_AKKIZ
03.03.2006, 09:40
BAYANLAR ARTIK HERYERDE. HERKESDEN ANLAMASINIDA BILIRIZ.YONETMESINI DE BILIRIZZ.DUNYA YA AT GOZLUGUYLE BAKMAYIN ARTIK..

Arif Coşkun
03.03.2006, 09:46
BAYANLAR ARTIK HERYERDE. HERKESDEN ANLAMASINIDA BILIRIZ.YONETMESINI DE BILIRIZZ.DUNYA YA AT GOZLUGUYLE BAKMAYIN ARTIK..
sadece alkışş... başka birşey demiyorum.Çünkü bu konuda çok yazdım.

EMD_58
03.03.2006, 09:47
BAYAN ELİNİN DEDİGİ HERŞEY GÜZEL DÜZEN VE İNTİZAM İÇERİSİNDE YETİŞİYOR UNUTMAYIN!

EmmiOgLu
03.03.2006, 10:08
BAYAN ELİNİN DEDİGİ HERŞEY GÜZEL DÜZEN VE İNTİZAM İÇERİSİNDE YETİŞİYOR UNUTMAYIN!

BAYANLARI ARTIK KÜÇÜMSEMEMEK GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM

67_DERNEK_AKKIZ
03.03.2006, 11:03
bayanları kucumseyemezsınız zatenn...bunu derken bıle bı kucumseme ortamı olmumamıs ama ısakkk abı..

saygılar

1967_DERNEK_10UR
03.03.2006, 15:01
İMZA+KAŞE+MÜHÜR.......

twity_58
03.03.2006, 16:35
Arkadaşlar eşitlik hepmızın bıldıgı gibi her alanda olmuyor,bu mumkun degıl.Erkekle kadının fizyolojilerınden ve anatomılerınden gelen bır fark var doğal olarak sorunların önune gecılemıyor.. bence burda bosu bosu kadınların yonetıme gelmesıne karsı cıkanlara eşitlik denmemelı bu cagrılarda bulunulmamalı.. burdan yapılan cagrıların bır anlam ıfade etmedıgını artık heryerde bunların oldugunu ve bu tur esıtlık tartısmalarının klişeleştigini üzülerek söyluyorum..

eger aday olacak bırı olursa
hakkıyla ,
kendıne güvenen ,
baskalarına kendını guvendırebılen buyursun girsin yonetımee...

Etem-Murat
03.03.2006, 18:57
ABI SENİN BÜTÜN FİKİRLERİNE GÖZÜM KAPALI ONAY VERİYORUM..
teşekkürler canım o senin güzelliğin teşekkürler

RaP_BoY
04.03.2006, 00:57
HAYDİ KIZLAR YÖNETİME KANPANYASI BAŞLAMIŞTIR
HAYDİ KIZLAR OKULA KAMPANYASINA KATILMAYIN HAYDE KIZLAR YÖNETİME BUYRUN

Etem-Murat
04.03.2006, 17:22
HAYDİ KIZLAR YÖNETİME KANPANYASI BAŞLAMIŞTIR
HAYDİ KIZLAR OKULA KAMPANYASINA KATILMAYIN HAYDE KIZLAR YÖNETİME BUYRUN
bizimkiler her ikisinide halleder cihat sen merak etme
haydin kızlar yönetime

harmanyeri58
07.03.2006, 12:36
ELLER ÇIKMIŞ AYA BİZ KALMISIZ YAYA BOŞ LAFLARI BIRAKALIM KADINDA ERKEKTE İNSANDIR ARTIK HER DALDA KADINLAR GÖREV YAPIYOR YÖNETİMDE NEDEN GÖREV YAPMASIN.CENNET ANNELERİN AYAKLARININ ALTINDA YÖNETİMDE BAYANLARIN ELİNDE OLSUN BELKİ İYİSİDE BU OLUR.ERKEK YÖNETİCİLERİMİZDE MEMNUN OLUR.

sinan58_34
07.03.2006, 12:52
bence bayanlar futbolda degılde baska yonlerde kendılerıne yon vermelı voleybol basketbol v.b Gıtsınler buzhockeyı oynasınlar ama futbola karısmasınlar

Arif Coşkun
07.03.2006, 13:01
bence bayanlar futbolda degılde baska yonlerde kendılerıne yon vermelı voleybol basketbol v.b Gıtsınler buzhockeyı oynasınlar ama futbola karısmasınlar
Bu sence:D ya kendileri oynamak istiyorsa ne apcan sinancığım:D Onlarda seni başka bir spor yapmaya zorlasa nedersin:D :D :D :D

karacaören34-58
14.03.2006, 08:03
Bu sence:D ya kendileri oynamak istiyorsa ne apcan sinancığım:D Onlarda seni başka bir spor yapmaya zorlasa nedersin:D :D :D :D

:D ABİ ZATEN FUTBOL ERKEK OYUNUDUR BAYANLAR NE ANLAR FUTBOL DAN NE ANLAR YÖNETİMİNDEN ...

NAUGHTYBOY58
14.03.2006, 08:36
bayanların katkısı olabilirmi?

karacaören34-58
14.03.2006, 09:36
bayanların katkısı olabilirmi?

yok gardaş ne gibi bir katkısı olabilir ya eğer para verirlerse olur öbür türlü hiç bir faydası olamaz

Arif Coşkun
14.03.2006, 09:43
:D ABİ ZATEN FUTBOL ERKEK OYUNUDUR BAYANLAR NE ANLAR FUTBOL DAN NE ANLAR YÖNETİMİNDEN ...

Günaycığım 21.Yüzyılda böyle bir düşünce taşıdığına inanmak ve düşünmek bile istemiyorum:(

karacaören34-58
14.03.2006, 10:15
abi gerçek olan bu bence ben fikrimi söyledim nasıl biz el işinden ekmek yapmaktan ve bulaşık yıkamaktan anlamıyorsak onlarda futbool dan anlamıyorlar anlasalarda bizim kadar anlamazlar yani başarılı olamazlar:)

Arif Coşkun
14.03.2006, 10:32
abi gerçek olan bu bence ben fikrimi söyledim nasıl biz el işinden ekmek yapmaktan ve bulaşık yıkamaktan anlamıyorsak onlarda futbool dan anlamıyorlar anlasalarda bizim kadar anlamazlar yani başarılı olamazlar:)

Günaycığım iyide,bu anlamamak değil işleri işine geldiği gibi kullanmak bence.Bugün Fırıncıların hepsi erkek ekmek pişiriyor.Ahşçıların hepsi erkek restaurant ve lokantalarda çalışıyor,bulaşıkçıların çoğu erkek pekte güzel anlıyorlar:D.Bu nasıl anlamamak:) Günümüzde tır şöförü kamyon,otobüs şöförü bayanlar var.İşleri ve sporu bayan erkek diye sınırlandırman çok yalnış ben onu belirttim.Bu konu çok uzadı aslında birkaç kez yazdım,öyle bir hal aldıki yazılan yorumlar cevap gerektirdiği için yazmak zorunda kalıyor insan,o zamanda karşılıklı tartışma ortamı oluyor,bu da okuyan kişilere rahatsızlık verebilir.Bu son artık bu konu hakkında başka yorumumda olmayacak.
Herkesin düşüncesinede saygılıyım tabiki.

FATIMA
14.03.2006, 11:43
Günaycığım iyide,bu anlamamak değil işleri işine geldiği gibi kullanmak bence.Bugün Fırıncıların hepsi erkek ekmek pişiriyor.Ahşçıların hepsi erkek restaurant ve lokantalarda çalışıyor,bulaşıkçıların çoğu erkek pekte güzel anlıyorlar:D.Bu nasıl anlamamak:) Günümüzde tır şöförü kamyon,otobüs şöförü bayanlar var.İşleri ve sporu bayan erkek diye sınırlandırman çok yalnış ben onu belirttim.Bu konu çok uzadı aslında birkaç kez yazdım,öyle bir hal aldıki yazılan yorumlar cevap gerektirdiği için yazmak zorunda kalıyor insan,o zamanda karşılıklı tartışma ortamı oluyor,bu da okuyan kişilere rahatsızlık verebilir.Bu son artık bu konu hakkında başka yorumumda olmayacak.

bende aynı fikirdeyim,bu bir paradoksssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssss :D

SivasLady
14.03.2006, 18:29
GELCEKTE HERSEYI GÖRECEKSINIZ
BAYANLARIN NE GIBI GÜCE SAHIP OLDUKLARINI
HER YERDE HER MESLEKTE GÖRÜRSENIZ SASMAYINIZ
BURDA BOSUNA TARTISIYORSUNUZ :D
ZAMAN GÖSTERECEK HERSEYI

AMA HERKESIN DÜSÜNCESINI ÖGRENMEK ICIN GÜZEL BIR TOPIC :D
BAZENDE GÜLÜYORUM YAAAAAA

UMTçarşı
14.03.2006, 19:04
BENCE OLMALI HER YERDE GEREK YÖNETİM DE GEREK TARAFTAR DERNEKLERİNDE BELKİ ONLAR COŞTURUR STADI SAHADAKİ SKORA DA YANSIRR:):):):):):):):)

dogukan58
14.03.2006, 19:30
ALLAH(cc) GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ ..NE VARKİ HERSEYİ YENE GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ :(

karacaören34-58
15.03.2006, 14:05

ABİ BEN BUGÜN ANNEMİN YAPTIĞI EKMEĞİ TERCİH EDERİM. AHÇI LARA GELİNCE AHÇI LIK BİR SANATTIR.BEN 10 YILDIR HOTEL VE RESTURANTLARDA ÇALIŞTIM AMA HİÇ BİR ERKEK BİR BAYAN KADAR TEMİZ BULAŞIK YIKIYAMAZ BUNA DA ADIM GİBİ EMİNİM. BAYAN ŞÖFÖRLERİN DE TRAFİK E GİRDİKLERİ ORTAYA ÇIKAN UZUN KUYRUKLARDAN BELİ HİÇ BİRİ 80KM ÜZERİNDEN GİDEMİYOR O YÜZDEN MALESEF TRAFİKTE SAATLERCE BEKLEMEK ZORUNDA KALIYORUZ.

BENDE SENİN DÜŞÜNCELERİNE SONSUZ SAYGI DUYARIM ARİF ABİ:)

karacaören34-58
15.03.2006, 14:06
bende aynı fikirdeyim,bu bir paradoksssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssss :D

HAYIR DEĞİLLLLLLLLLLLLLLL
OLMASI İÇİN BİR NEDEN YOK

1967_DERNEK_10UR
15.03.2006, 14:06
ALLAH(cc) GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ ..NE VARKİ HERSEYİ YENE GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ :(
İYİ YA NE ALAKA ŞİMDİ DOĞUKAN BURDA GÜZELLİK YARIŞMASINA ADAY SEÇMİYORUZ..YÖNETİMDEN BAHSEDİYORUZ:D

karacaören34-58
15.03.2006, 14:08
GELCEKTE HERSEYI GÖRECEKSINIZ
BAYANLARIN NE GIBI GÜCE SAHIP OLDUKLARINI
HER YERDE HER MESLEKTE GÖRÜRSENIZ SASMAYINIZ
BURDA BOSUNA TARTISIYORSUNUZ :D
ZAMAN GÖSTERECEK HERSEYI

AMA HERKESIN DÜSÜNCESINI ÖGRENMEK ICIN GÜZEL BIR TOPIC :D
BAZENDE GÜLÜYORUM YAAAAAA

NE ZAMAN GÖRECEZ KAÇ YÜZ YIL SONRA ONUDA SÖYLE DE BİLELİM.

GÜL GÜL GÜL GÜL GÜL:D

karacaören34-58
15.03.2006, 14:09

YAPMA BE GARDAŞ YENİLEN SENSİN BİRDE BANA BAK HİÇ YENİLMİŞE BENZİYORMUYUM

1967_DERNEK_10UR
15.03.2006, 14:12
YAPMA BE GARDAŞ YENİLEN SENSİN BİRDE BANA BAK HİÇ YENİLMİŞE BENZİYORMUYUM
walla billa yıkılmadık ayaktayız..:D

karacaören34-58
15.03.2006, 15:23
walla billa yıkılmadık ayaktayız..:D

YIKILMAK YOK BAŞIMIZ DİK BİR ŞEKİLDE AYAKTAYIZ
AMA DOĞUKAN GARDAŞIMA ÜZÜLDÜM

1967_DERNEK_10UR
15.03.2006, 15:26
YIKILMAK YOK BAŞIMIZ DİK BİR ŞEKİLDE AYAKTAYIZ
AMA DOĞUKAN GARDAŞIMA ÜZÜLDÜM
WALLA BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM.HEMEN BEYAZ BYARAĞI AÇMIŞ BAKSANA:D

karacaören34-58
15.03.2006, 15:29
WALLA BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM.HEMEN BEYAZ BYARAĞI AÇMIŞ BAKSANA:D

HE GARDAŞ BELİ BELİ BEYAZ BAYRAĞI KALDIRMAK KOLAY BİZ KIMIZIYI İNDİRMEYELİM ZAFER BİZİM:D

cindysivasli
24.03.2006, 10:24
kadir kardaş sana katılmıyorum .sporla özel hayatını karıştırma .bircan bey duyarlılığınızdan dolayı tebrikler sizde beyin yapanızı deüişterin kadir 20 nicli gardaşımız.bayanlar herzaman heryerde başarılı olmuştur

cindysivasli
24.03.2006, 10:28
saçma bence bayan olarak yönetimde yer almalıyız sivasspor ölümüne sivastabular değişsin artık medeniyete doğru ilerleyin gardaş

cindysivasli
24.03.2006, 10:34
Abiler Siz Stad Buram Buram Ojemi Koksun İstiyorsunuz ya :D :D :Dneden maçlara geliyoruz ojemi kokuyoruz .saçmalamaya.sizler gibi zihniyetler varken bir yere gelin mez .çevrene bak istatikleri araştır .bayanlar hangi dalda yönetimi girmişse başarılı olmuştur .sizler bence ,bayanların başarısını hazmedemiyorsunuz

1967_CLUB_ÖZGÜR
24.03.2006, 10:45
YİNE SÖYLÜYORUM HEEEEEÇÇÇÇÇÇ GEREEEE YOOOKKK :D :D :D

abircan
24.03.2006, 11:09
kadını hor görmeye yönelik yazan herkesin bir anadan doğduğunu ve kutsal yaratığında insan olduğunu hatırlatmak istiyorum, kadın dediğin anan bacın sevgilin flörtün, arkadaşın, teyzen , komşu kızı, dayı hala teyze kızı olduklarını unutmayın, kadının gücünü küçümsemeyin tartışmak güzel ama tartışmanın seviyesini aşağılara düşürmeyelim lütfen, adı üstünde forum görüş yazmak için yazılır amma katılırsın amma katılmazsın o ayrı, ama herkes birbirine saygılı olmak zorunda, çok güzel bir tartışma ortamı oluşturuyoruz tüm forumlarımızda, aynı saygınlığın ve ölçünün devam etmesini ve geliştirilmesini rica ediyorum, bu kadar saat bu sitede günlerimizi geçirip gözümüzü bilincimizi ayırıp yoruyoruz kendimizi, lütfen saygıyı elden bırakmayalım.

yerliturkuaz
24.03.2006, 11:12
kadir kardaş sana katılmıyorum .sporla özel hayatını karıştırma .bircan bey duyarlılığınızdan dolayı tebrikler sizde beyin yapanızı deüişterin kadir 20 nicli gardaşımız.bayanlar herzaman heryerde başarılı olmuştur
kizma yaw herkeze bende destekliyorum bayanlarin yonetime girmesini unutmayalimki bayanlari toplum icersine sokmayanlar geri kalmisliligin gostergesidir

karacaören34-58
27.03.2006, 07:01
neden maçlara geliyoruz ojemi kokuyoruz .saçmalamaya.sizler gibi zihniyetler varken bir yere gelin mez .çevrene bak istatikleri araştır .bayanlar hangi dalda yönetimi girmişse başarılı olmuştur .sizler bence ,bayanların başarısını hazmedemiyorsunuz

Olaya hep bir taraftan bakmayın lütfen! çünkü futbolda yöneticilik dışarıdan göründüğü kadar kolay değildir. hele bu ülke Türkiye ise hiç değildir.
Tabiki bayanlar da başarılı olabilir ama türkiyede çok zor çünkü üç büyüklere baktığmızada bile 1-2 tane bayan yönetici var.Türkiyede şike ve şaibenin aynı zamanda mafya nın içinde olduğunu unutmayalım. bunları göz önünde bulundurursak bayanların başarılı olması çok zor hata zor ötesi hiç olamazlar...

umarım bize de hak verirsin çünkü bu kadar inasan bişeyler söylüyorsa bir bildikleri var...

karacaören34-58
27.03.2006, 07:03
kadını hor görmeye yönelik yazan herkesin bir anadan doğduğunu ve kutsal yaratığında insan olduğunu hatırlatmak istiyorum, kadın dediğin anan bacın sevgilin flörtün, arkadaşın, teyzen , komşu kızı, dayı hala teyze kızı olduklarını unutmayın, kadının gücünü küçümsemeyin tartışmak güzel ama tartışmanın seviyesini aşağılara düşürmeyelim lütfen, adı üstünde forum görüş yazmak için yazılır amma katılırsın amma katılmazsın o ayrı, ama herkes birbirine saygılı olmak zorunda, çok güzel bir tartışma ortamı oluşturuyoruz tüm forumlarımızda, aynı saygınlığın ve ölçünün devam etmesini ve geliştirilmesini rica ediyorum, bu kadar saat bu sitede günlerimizi geçirip gözümüzü bilincimizi ayırıp yoruyoruz kendimizi, lütfen saygıyı elden bırakmayalım.

olayı hep saptırıyorsun, insanları rencide edercesine yazılar yazıyorsun, senin açtığın topicler de hep böyle sorunlar çıkıyor nerden buluyorsun böyle konuları:(

yerliturkuaz
27.03.2006, 07:58
NEDIR BU YA KADINLARA KARSI HERKEZIN BI DUSMANLIGIMI VAR EVET YONETICILIK ZOR BIR ISTIR AMA BENIM TANIDIGIM ANADOLU KADINI BUNUN USTESINDEN KALKABILECEKTIR UNUTMAYALIM BU ULKE DE YAPILAN ISIN %80NINI KADINLARIMIZ YAPIYOR

FATIMA
27.03.2006, 09:46
NEDIR BU YA KADINLARA KARSI HERKEZIN BI DUSMANLIGIMI VAR EVET YONETICILIK ZOR BIR ISTIR AMA BENIM TANIDIGIM ANADOLU KADINI BUNUN USTESINDEN KALKABILECEKTIR UNUTMAYALIM BU ULKE DE YAPILAN ISIN %80NINI KADINLARIMIZ YAPIYOR

Bu rakam resmimi yawww:rolleyes: vayy be bu kadarını bilmiyodum valla:D:D:D

karacaören34-58
27.03.2006, 09:49

bir düşmanlığımız falan yok nerden çıkardın şimdi gardaş bunu %80 dediğin ne yapıyorlar.ev işleri ise ok doğrudur. herkesin kendine göre bir işi var herkes için geçerlidir.

FATIMA
27.03.2006, 09:54
bir düşmanlığımız falan yok nerden çıkardın şimdi gardaş bunu %80 dediğin ne yapıyorlar.ev işleri ise ok doğrudur. herkesin kendine göre bir işi var herkes için geçerlidir.

senin başka işin yokmu günay yaaa:D:D:D

1967_CLUB_ÖZGÜR
27.03.2006, 10:04

Yok öner daha nelerrrr düşmanlık felan yok ama sen bu % leri bayaaağı bi karıştırmışsın :D (http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html)

yerliturkuaz
27.03.2006, 10:20
BU ISTATISTIGI GECEN GUN GAZETEDE OKUDUM GAZETENIN YALANCISIYIM BEN BAYANLARI FUTBOLDAN UZAK TUTMAK BENCE YANLIS OLUR ZATEN CENTILMEN BIR TARAFTAR KITLEMIZ VAR BAYANLARDA BU KITLENIN ICERSINDE OLSA KOTU MU OLUR SANKI YOK FUTBOL ERKEK ISIDIR DIYOSANIZ ONA BISEY DIYEMEM

yerliturkuaz
27.03.2006, 10:27
Futbol erkek işidir gardaş evet...
O ZAMAN FUTBOLDA ISLERI YOKTUR BAYANLARIN:D

FATIMA
27.03.2006, 10:41
Futbol erkek işidir gardaş evet...

sonunda adamıda yıldırdın ya pes valla:D:D:D

karacaören34-58
27.03.2006, 11:42
senin başka işin yokmu günay yaaa:D:D:D

VAR AMA BAZI İNSANLAR SAYESİNDE İŞİMİDE BIRAKTIM:D:D:D

karacaören34-58
27.03.2006, 11:44
BU ISTATISTIGI GECEN GUN GAZETEDE OKUDUM GAZETENIN YALANCISIYIM BEN BAYANLARI FUTBOLDAN UZAK TUTMAK BENCE YANLIS OLUR ZATEN CENTILMEN BIR TARAFTAR KITLEMIZ VAR BAYANLARDA BU KITLENIN ICERSINDE OLSA KOTU MU OLUR SANKI YOK FUTBOL ERKEK ISIDIR DIYOSANIZ ONA BISEY DIYEMEM

DA ŞÖYLE GARDAŞ YA BIRAK GAZETEYİ FALAN ONLAR REYTİNG YAPMAKİÇİN YALAN YANLIŞ YAZIYORLAR SEN BİZE BAK GARDAŞ HABERİ BİZDEN ALLL HA ŞÖYLE YOLA GEL:D:D:D

karacaören34-58
27.03.2006, 11:46
O ZAMAN FUTBOLDA ISLERI YOKTUR BAYANLARIN:D

VAR GARDAŞ AMA YÖNETİMDE İŞİ YOK İZLESİNLER STATYUMA GİDİP DESTEKLESİNLE ONA BİŞEY DEDİĞİMİZ YOK AMA YÖNETİMDE ZAYIF KALIRLAR

karacaören34-58
27.03.2006, 11:48
sonunda adamıda yıldırdın ya pes valla:D:D:D

YA HİÇ SORMA AMA GERÇEĞİ ANLADI :D:D:D

SEN YÖNETİME GİRİM DİYE OĞRAŞMA B0ŞUNA OK OTUR EVDE MISIR COLA MAÇ İZLE KEYFİNE BAK :D:D:D

yerliturkuaz
27.03.2006, 13:01
YA HİÇ SORMA AMA GERÇEĞİ ANLADI :D:D:D

SEN YÖNETİME GİRİM DİYE OĞRAŞMA B0ŞUNA OK OTUR EVDE MISIR COLA MAÇ İZLE KEYFİNE BAK :D:D:D
helal ,olsun yaw bayanlarin ne isi var yaw yonetimde dimi aaa:D :D

karacaören34-58
27.03.2006, 13:15
helal ,olsun yaw bayanlarin ne isi var yaw yonetimde dimi aaa:D :D

GARDAŞ YAPABİLSELER BAŞÜSTÜNE AMA YAPAMAZLAR TÜRKİYEDE ÇOK ZOR:)

yerliturkuaz
27.03.2006, 13:26
BEN ANADOLU KADININ BU ISIN USTESINDEN GELECEGINE INANIYOM KARDES:D

67_DERNEK_AKKIZ
05.06.2006, 18:52

YAV NIYE YAPAMAYALIM GUNAY BIZDE GORDUGUN EKSIK NEE YAA.BIRAZ ILERIYE BAKIN YAA USTUNLUKLERIMIZE GOZUN KAPALI AT BASLIGIYLA BAKMAYIN ACIN SU DAR ZIHNIYETTELERINIZI .BEN YAZMAKTAN BIKTIM SIZ HALA BUNU SAVUNMAKTAN BIKMADINIZ..KURTUUŞ SAVASINDA BILE CEPHEYE MERMI TASIYAN ANNELERIMIZDI..

HAYRET YAAAAAAAAAA...

PARTNER58AHMET
05.06.2006, 20:02
ABİRCAN BEY EĞER ŞİMDİYE KADAR SİVASSPORUN BAŞINA BAŞKAN BILAMAZKEN BUNDAN SONRAKİ ZAMANLARADA BENCE BAYAN YÖNETİCİNİN OLMASI DOĞRU OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM EĞER VARSA GERÇEKTENDE BÖYLE BİRİSİ TALİP OLAN BİLEMEM BIRAKIN SİVASI SİVASIN YİĞİDO DELİKANLILARI VE İŞ ADAMLARIMIZ YÖNETSİN BAYANLAR BİZİM HER ŞEYİMİZ AMA UNUTMAYALIMKİ BENCE FUTBOL OYUNUYLAN OYUNCUSUYLAN YÖNETİCİSİYLEN BEYLERİN OLMALI

albina58
06.06.2006, 00:23
Yüce TÜRK tarihimiz, birbirinden değerli şahsiyetlerden oluşan kadınlarımız ile doludur.Şavaş cephelerinde KARA FATMA larımız,Mitinglerde HALİDE EDİPlerimiz, daha isimlerini anımsayamadığım binlerce analarımız, bacılarımız vardır adı kahramanlıklar ile anılan.Yine yüce dinimizde eşittir ve yeri baş köşededir.
Dünya tarihinde ilk defa seçme seçilme hakkına sahip TÜRK KADINI olmuştur.
Sivasın kültürünü, aile terbiyesini almış bir kadın, her yerde, her ortamda,
anlının akı ile yapacağı işin hakkını verir.Benim güvenim tamdır.

Fahrettin_Ozdemir
06.06.2006, 11:27
Yüce TÜRK tarihimiz, birbirinden değerli şahsiyetlerden oluşan kadınlarımız ile doludur.Şavaş cephelerinde KARA FATMA larımız,Mitinglerde HALİDE EDİPlerimiz, daha isimlerini anımsayamadığım binlerce analarımız, bacılarımız vardır adı kahramanlıklar ile anılan.Yine yüce dinimizde eşittir ve yeri baş köşededir.

doğru söze ne denir. sonuna kadar katılıyorum..

BAYPİPO
05.12.2006, 19:53
BİLMEM NE DERSİNİZ

çok güzel ve doğru söylemişsin ama NİLAY arkadaşın dediği gibi onları nerden bulacağız veya tartışıyoruz ama onlar kabul edecekmi?

67_DERNEK_AKKIZ
05.12.2006, 21:54

senın guvenıne saygım sonsuz abı ama genel turk aıle yapısında kadın eder kadın yapar kadın basarır fıkrı olsada bu teorıde kadın baskan yırtıcı bı kımlık olmaıdgı surece pratıge dokulmemektedır.
ama yanlıs anlasılmasın tabıkı turk kadının vasfı her gorevı layıkıyla getırır.
ama guvenlerını helekı futbol gıbı erkek oyunu dıye nıtelendırılen bı alanda daha gecmemız gerekn cok okyanus yurumemız gereken cok yol,ve asmamız gereken cok dag varr
ama IMKANSIZ DEGIL ZAMANLA..
YETERKI GUVENIN
YETERKI ISTEYIN..

1967_CLUB_10UR
05.12.2006, 22:06
HEP DESTEK TAM DESTEK..BAYANLARIN SONUNA KADAR DESTEÇİSİYİZ.

BAYPİPO
07.12.2006, 23:21
KADINLARIN ERKEKLER KADAR BAŞARILI OLMAMALARININ EN TEMEL NEDENİ KADINLARIN KARILARININ OLMAMASIDIR. Majorie NICHALSON
______________________________ ______________________________ _____
HER ZAMAN BAYANLARIN YANINDAYIZ.... BAYPİPO (http://baypipo.azbuz.com)
______________________________ ______________________________ ____
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı

alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini,

sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar."
M. Kemal ATATÜRK

67_DERNEK_AKKIZ
08.12.2006, 18:22
KADINLARIN ERKEKLER KADAR BAŞARILI OLMAMALARININ EN TEMEL NEDENİ KADINLARIN KARILARININ OLMAMASIDIR. Majorie NICHALSON
______________________________ ______________________________ _____
HER ZAMAN BAYANLARIN YANINDAYIZ.... BAYPİPO (http://baypipo.azbuz.com)
______________________________ ______________________________ ____
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı

alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini,

sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar."
M. Kemal ATATÜRK
HAYAT OMUZ OMUZA DESTEK VEREREK ANLAMLI VE KAZANCLI UNUTMAYALIMM..

fm58
16.12.2006, 20:44
Abircan bey,
Fenerbahçe ile karıştırdınız galiba?
Bir zamanlar erkek Yönetici bile bulamayan Sivas ta
hangi bayan maddi ve manevi fedakarlıkla gelip yöneticilik yapacak.
Sizin bildiğiniz zengin bir bayan işadamı varmı?
Belki çok çok ileriki bir zamanda olabilir.

bu söze katılıyorum ve statta bayan yok yönetimde nasıl olsun?

SivasSpor58-ist
14.01.2007, 13:19
evet bu çok doğru yönetime bir kadın getirilirse daha iyi anlaşılır demi
buna en uygun birini tanıyorum ben
.............................. ................
Nilay ORHAN ablam benimm

svs_çapkın_58
07.02.2007, 19:21
yönetime bayanda girse ii olur ama o kadar zengin bayan yokkk

Cancagir
08.02.2007, 09:20
sayın arkadaşlar yönetime yetecek kadar parası olan bayanlarımız yok

svs_çapkın_58
08.02.2007, 10:51
ama yinede arkadaşlar yönetime bayan girsin

Bilmiyorum5
08.02.2007, 11:16
yönetime bayanda girse ii olur ama o kadar zengin bayan yokkk

ımza-----*********** zengın erkekler bıle bu ıse gırısmıyo zaten*****

yigido Atilla
08.02.2007, 11:41
Yönetime Bayanlarin girmesi yasakmi !!!! Sivasspor tüzügünde öyle bir kuralin olacagina inamiyorum isteyen her bayan sivassporun yönetiminde yer alabileceginden hic süphem yok ve sorulan """Yönetime de Bayanlar girebilmeli """" Sorusunu cok sacma buluyorum ...

FurkaN
08.02.2007, 23:19
Sivas'ta bu işe girişebilecek bayan bence yok...

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 14:05
aslında renk getirir.mesala basın sözcüsü olabilir

yasin-58
13.02.2007, 14:07
sivasspor icin olsun erkek bayan fark etmez