Orijinalini görmek için tıklayınız : Yiğido Gençlik - Sivasspor Diyarbakırspor

GLoBe-Y-Gençlik
27.08.2009, 11:59
http://resimzade.com/Show.html?i=12180&token=15627

http://resimzade.com/Show.html?i=12179&token=15771

Yiğido Gençlik - Pazar Günü Diyarbakırspor Maçı İçin Aynı Yerde Staddayız .İftardan Sonra Staddayız .Kale Arkası Gar /a

Maç Saatİ : 21.00

kocakss58
27.08.2009, 12:07
çok güzel organize oluyorsunuz yigido gençlik.sizlerle gurur duyuyoruz.tebrikler...

ShabbatShalom
27.08.2009, 12:15
Bende ordayım Allah Nasip Ederse Abi.... HER ZAMAN DESTEK SUSMAK YOK

YiğidoGençlik
28.08.2009, 16:32
İftar saatine denk geldiği için stada toplu yürüyüş yapmadan direk stadda buluşuyoruz.İnşallah 3 puan siftahınıda bu maçla yapıp stadı yıkıyoruz(yeni yapıldı ama neyse):D

furkancfc
30.08.2009, 12:21
İftar saatine denk geldiği için stada toplu yürüyüş yapmadan direk stadda buluşuyoruz.İnşallah 3 puan siftahınıda bu maçla yapıp stadı yıkıyoruz(yeni yapıldı ama neyse):D

Bi daha yaparlar bekir abi bir şey olmaz :)

furkancfc
30.08.2009, 12:35
Bende ordayım Allah Nasip Ederse Abi.... HER ZAMAN DESTEK SUSMAK YOK

Fahri bırak bu ayakları geçen maçda bizim ordaydın ne oldu ?

gül5858
30.08.2009, 13:01
Bütün gidecek olan taraftarlarımızdan bir ricam olacak.
Lütfen takıma iyi destek olun ve yenilsede tezauratlarınızı kesmeyin ve sahayı terk etmeyin,''Sivas için Sivasspor için lütfen kötü anında yalnız burakmayalım.
''Bizler iyi günündede destek kötü gününde'de destek olalım:)

http://i0908.hizliresim.com/2009/8/30/3354.gif

hoLiGan Enes
30.08.2009, 13:21

Bi daha yapsınlar abi...
:D:D:D
İnşallah....

ShabbatShalom
30.08.2009, 14:25
Fahri bırak bu ayakları geçen maçda bizim ordaydın ne oldu ?

geliyomda üstlerde oluyom ben de seni göremiyom valla :D

sevda58
30.08.2009, 16:41
yigido genclik super, insallah hepte boyle devam ederler, herzaman guzel destekliyorlar...keske stad'in 4 bir yani boyle olsa:rolleyes:

enesarslan
30.08.2009, 17:31
gururumuzsunuz yiğido gençlik... ama bence artık maratona da el atmanın vakti geldi.. :D:D

anarsist_yigido
30.08.2009, 23:09
maçta yiğido genclige bakıyorum samimi cocuklar gerçekten bişeyler yapmaya calısıyorlar ve takımı destekliyolar. ama stada hakim deiller. yani kimse iplemiyo. organizede olamıyolar kendi içlerinde. hele macın sonuna dogru yenilirken göbek atmaları tam bi trajedi ve sacmalıktı.
bunun dısında maratona bakıyorum her hangi bi orgutlu grup olmamasına karsın bi kac kez stada hukmettiler ve tezahuratla oyuna katıldılar (garip) :)
yiğido gencligin icindekilerin davranıslarına bakıyorum birbirlerine reis die hitap edip kafa tokuşturmalar,sonra ikide bi tekbir getirmeler,allahu ekber falan die bagırtmaya calıssada bazıları kitle gerci katılmadı. ordaki kitleye baktıgımda bi an madımakı yakan güruhu gordum.

okyay58
30.08.2009, 23:24
maçta yiğido genclige bakıyorum samimi cocuklar gerçekten bişeyler yapmaya calısıyorlar ve takımı destekliyolar. ama stada hakim deiller. yani kimse iplemiyo. organizede olamıyolar kendi içlerinde. hele macın sonuna dogru yenilirken göbek atmaları tam bi trajedi ve sacmalıktı.
bunun dısında maratona bakıyorum her hangi bi orgutlu grup olmamasına karsın bi kac kez stada hukmettiler ve tezahuratla oyuna katıldılar (garip) :)
yiğido gencligin icindekilerin davranıslarına bakıyorum birbirlerine reis die hitap edip kafa tokuşturmalar,sonra ikide bi tekbir getirmeler,allahu ekber falan die bagırtmaya calıssada bazıları kitle gerci katılmadı. ordaki kitleye baktıgımda bi an madımakı yakan güruhu gordum.

Oturup izleyip çekirdek çitleyip eleştiri yapacağına gelip katılsaydın. İşine geliyorsa bizde böyle kafa tokuşturup tekbir çekeriz bi' sorunun mu var?

anarsist_yigido
30.08.2009, 23:30
Oturup izleyip çekirdek çitleyip eleştiri yapacağına gelip katılsaydın. İşine geliyorsa bizde böyle kafa tokuşturup tekbir çekeriz bi' sorunun mu var?

benim oturup cekirdek citledigimi nerden biliyosun? hem sizin yaptıgınız kendinizi tatminden baska bişey degildi orda. ayrıca hakkımı yeme yazının basında sizin samimi oldugunuzu ve gercekten bi şeyler yapmaya calıstıgınızı yazmıstım. arkadasım tekbirin yeri mi orası ne alaka? Allahın adını macta tezahurat diye mi atıyosunuz? sözde benden dindarsındır ama kendi inancına saygın yok. kafa tokuşturmaya gelince ben oyle bi ortamda bulunmam. bana siyasetin tirbunde yeri yok diyolardı ama siyasetten gecilmiyo tiribun o yuzden belirttim.

okyay58
30.08.2009, 23:40
benim oturup cekirdek citledigimi nerden biliyosun? hem sizin yaptıgınız kendinizi tatminden baska bişey degildi orda. ayrıca hakkımı yeme yazının basında sizin samimi oldugunuzu ve gercekten bi şeyler yapmaya calıstıgınızı yazmıstım. arkadasım tekbirin yeri mi orası ne alaka? Allahın adını macta tezahurat diye mi atıyosunuz? sözde benden dindarsındır ama kendi inancına saygın yok. kafa tokuşturmaya gelince ben oyle bi ortamda bulunmam. bana siyasetin tirbunde yeri yok diyolardı ama siyasetten gecilmiyo tiribun o yuzden belirttim.

Arkadaşım tamam çekirdek çitlemedin madem gelip yanımızda bağırsaydın bari. Bunu yaptıysan tamam daha bişey demiyorum o konuda.
Tekbiri de gaza gelen bir kaç kişi atıyor. Grup genelinde durup dururken tekbir çekme alışkanlığı yok.
Kafa tokuşturma mevzusuna gelince daha güzel bir selamlaşma yöntemi biliyorsan onu söyle yapalım. Tribünün ortasında birbirimizi mi öperek mi selamlaşalım?

anarsist_yigido
30.08.2009, 23:47
Arkadaşım tamam çekirdek çitlemedin madem gelip yanımızda bağırsaydın bari. Bunu yaptıysan tamam daha bişey demiyorum o konuda.
Tekbiri de gaza gelen bir kaç kişi atıyor. Grup genelinde durup dururken tekbir çekme alışkanlığı yok.
Kafa tokuşturma mevzusuna gelince daha güzel bir selamlaşma yöntemi biliyorsan onu söyle yapalım. Tribünün ortasında birbirimizi mi öperek mi selamlaşalım?

merak etme bende mac boyunca tezahurat yaptım. tekbiride icinizden bazıları attı ama kitle katılmadı onada lafım yok sadece belirttim. kafa tokusturmadan guzeli normal yanak yanaga opusun kardesim :)
kafa tokusturma son zamanlarda moda oldu zaten ulkucu gencligin simgesi. ulkucu genclik grubuysa lafım yok ama sivası kucaklayan bi grubuz diyosanız olmamalı. sonucta ulkuculerin kanlı bi tarihi var kabul etselerde etmeselerde.

okyay58
30.08.2009, 23:58
merak etme bende mac boyunca tezahurat yaptım. tekbiride icinizden bazıları attı ama kitle katılmadı onada lafım yok sadece belirttim. kafa tokusturmadan guzeli normal yanak yanaga opusun kardesim :)
kafa tokusturma son zamanlarda moda oldu zaten ulkucu gencligin simgesi. ulkucu genclik grubuysa lafım yok ama sivası kucaklayan bi grubuz diyosanız olmamalı. sonucta ulkuculerin kanlı bi tarihi var kabul etselerde etmeselerde.

Arkadaşım Ülkücülere laf atmadan önce kendi savunduğun fikrin yaptıklarını ve avatarında ki bıçaklı resimleri göz önünde bulundur.
Bu da son mesajımdır seninle boş boşuna sidik yarışına girecek değilim. Kimin kanlı tarihi olduğunu herkes biliyor. Bilmeyenler içinse bir sanal kütüphane mevcut ; www.google.com.tr

haloday58
31.08.2009, 01:13
yiğidogençlik stadda gerçekten çok iyisiniz hep böyle olun ama diyarbakır maçında ben biras hayal kırkılıpına uğradım 1-0 yenilirken davulla oynamalar ve çoğunluğu yaşlı olan insanlara karşı yapılan el hareketleri gerçekten yakışmadı...

subasi29
31.08.2009, 01:26

sen burda yorum yap spor uzerine kimseye kanli siyaset meydani gosterme gecmisine bak oyle konus

ilteriş58
31.08.2009, 13:51

haddine olmayan şeyleri, ehliyetinin olmadığı yerlerde söyleme!

davulcu
31.08.2009, 14:31
yiğido gençlik heryerde...................... ...

ofozturk
31.08.2009, 14:55
helal olsun sizlere. hep destek tam destek