Orijinalini görmek için tıklayınız : Barça'yı Yıkan Türk...!

burakkova
21.10.2009, 00:24
Devler Ligi'nde Rus ekibi Rubin Kazan, Nou Camp'da tarihi bir zafere imza attı. Son şampiyon Barcelona'yı Türk futbolcu Gökdeniz Karadeniz'in 72'te attığı golle 2-1 devirdi.

Şampiyonlar Ligi F Grubu’nda 3. hafta mücadelesinde Barcelona, Gökdeniz Karadeniz ve Hasan kabze’nin takımı Rubin Kazan’ı konuk etti. Gökdeniz ilk 11'de yer alırken Hasan Kabze yedeklerde kaldı.

Karşılaşmanın henüz ikinci dakikasında Rubin Kazan, Ryazantsev’in golüyle 1-0 öne geçti. Ev sahibi Barca, Rubin kazan karşısında pozisyon üretmekte zorlandı. İlk yarı bu skorla sona erdi.

Barca maçın ikinci yarısında İbrahimoviç'in golüyle durumu 1-1 yaptı. Rubin kazan geriye çekildi. Ancak soğukkanlı oyununa devam etti.

73'te Milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz sahneye çıktı. Ceza sahası içinden sağ çarpazdan müthiş vurdu ve topu ağlarla buluşturdu.

Bu sonuçla Rubin Kazan güçlü rakibine kendi evinde ağır bir darbe indirirken, Gökdeniz Karadeniz de adını futbol tarihine 'Barca'yı yıkan Türk' olarak yazdırdı.

Burack
21.10.2009, 02:58
Helal olsun gökdeniz'e trabzonlu olsada ülkemizi temsil ettiği için destekliyorum. Bu arada hasan kabze sivasli diye duymustum galiba, doğrumudur?

Abdullah DuMaN
21.10.2009, 09:24
Fatih terimin göremediği onlarca kişiden sadece biri

ercan_dpinar
21.10.2009, 09:49
Helal olsun gökdeniz'e trabzonlu olsada ülkemizi temsil ettiği için destekliyorum. Bu arada hasan kabze sivasli diye duymustum galiba, doğrumudur?

helal olsun gökdenize hasan kabzeyide doğru duymuşsun sivaslı kendisi galatasarayda 58 numaralı formayı giyiyordu çok beğendiğim bir futbolcu şutları çok iyiydi

eespinozaa
21.10.2009, 09:50

doğrudur sivaslı galatasarayda 58 giyiyordu yanılmıyosam

Ezgi
21.10.2009, 10:41
Helal olsun gökdeniz'e trabzonlu olsada ülkemizi temsil ettiği için destekliyorum. Bu arada hasan kabze sivasli diye duymustum galiba, doğrumudur? bir kez daha türklüğümle gurur duydum:)fakat Gökdeniz trabzonlu değil,giresunludur.

Burack
21.10.2009, 10:47
bir kez daha türklüğümle gurur duydum:)fakat Gökdeniz trabzonlu değil,giresunludur.

Ben oyle derken zaten forma numarasina baktim adam kendini trabzonlu hissetiyorki, nasil bilicayi sivasli goruyorsak :) bende onu trabzonlu goruyorum.

oquzh4n58
21.10.2009, 11:10
karadenzlıler sattılar gul gıbı futbolcuyu

Salim58
21.10.2009, 11:39
hangi takımdan giderse gitsin bi türk futbolcunun başarılı olması gurur verici bi olay helal olsun demek lazım

Metal Gear
21.10.2009, 11:59
Gökdeniz çok kaliteli bir oyuncu.Trabzonspor'dayken de çok iyiydi.Bu adam Milli Takım'da yoktu ama..:D

58delikanli58
21.10.2009, 12:57
helal olsun sana gökdeniz!!artik sivasa gelip sivassporda oynayabilirsin:D:D:D