Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun Şaşırttı

yorumyapıyombenya
30.10.2009, 00:09
Bülent Uygun şaşırttı!

http://resimzade.com/Show.html?i=14669&token=31170 (http://resimzade.com/Show.html?i=14669&token=31170)

Sivasspor teknik direktörlüğünden istifa eden Bülent Uygun, Bursa 3. Lig takımlarından Nilüferspor ile bu akşam antrenmana çıktı. Sözleşme imzalamayan Uygun'un yarın yönetimle bir araya geleceği öğrenildi.

Bu yıl Sivasspor’da istediği başarıları elde edemeyen ve kırmızı beyazlı takımla yollarını ayıran Bülent Uygun, Bursa’nın 3.Lig takımlarından Nilüferspor ile birlikte akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmana çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Nilüferspor teknik direktörlük görevinden istifa eden Mehmet Ak’ın yerine bu gün takımı çalıştıran tecrübeli teknik direktör Uygun’un yarın Nilüferspor yönetimi ile toplantı yapacağı öğrenildi. Yönetimin sezon sonuna kadar Uygun’un takımı çalıştırmasını isteyeceği edinilen bilgiler arasında.

Kaynak : DHA

samsa58
30.10.2009, 00:33
galiba cok pis sats yemişiz yazık uzulmustuk emegı var dıoduk artık bıttı.

KIZILCAN
30.10.2009, 00:41
İngiltereye gidiyordu hani,ne oldu?

yigidozan
30.10.2009, 00:42
iyi de nilüferspor ne alaka ya. hani uefa kupası şampiyonlar ligi kupası kaldırmaktı hayali?

subasi29
30.10.2009, 00:45
Hadi Ya Gzercekmi Bu Haber Gelde Sasirma.......Nasiiiiiiiiiiiii iii

Besyo_cu
30.10.2009, 00:55
Bülent Hocamızın Sivasspora verdiği emekler üst seviyede olmuştur.Bize en ufak hizmeti dokunmuş kişileri iyi yerlerde görmek isteriz 3. lig Hocamıza hiç yakışmaz

özsivasli1903
30.10.2009, 01:02
uyduruk haber inanmiyorum...
antremana cikmis olabilir...

GuVeN
30.10.2009, 01:10
sene sonuna kadar boş durmaktansa 3.ligdende olsa bı takıma yardımcı olmak ıstemıs olabılır..sonucta yasadıgı yerden bı takım.

tekdoktirin
30.10.2009, 03:04
ÇIKMIŞ OLA BİLİR NEVAR BUNDA ADAM BURSADA EVİ VAR AMA İNGİLTEREDE BİLİYORUZ YALANDIR ÇOK EMEİ VAR SIVAS TA VE SIVAS SPOR DA

oguzhan_1616
30.10.2009, 10:18
Bülent Uygun şaşırttı!
Sivasspor teknik direktörlüğünden istifa eden Bülent Uygun, Bursa 3. Lig takımlarından Nilüferspor ile bu akşam antrenmana çıktı. Sözleşme imzalamayan Uygun'un yarın yönetimle bir araya geleceği öğrenildi.
Bu yıl Sivasspor’da istediği başarıları elde edemeyen ve kırmızı beyazlı takımla yollarını ayıran Bülent Uygun, Bursa’nın 3.Lig takımlarından Nilüferspor ile birlikte akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmana çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Nilüferspor teknik direktörlük görevinden istifa eden Mehmet Ak’ın yerine bu gün takımı çalıştıran tecrübeli teknik direktör Uygun’un yarın Nilüferspor yönetimi ile toplantı yapacağı öğrenildi. Yönetimin sezon sonuna kadar Uygun’un takımı çalıştırmasını isteyeceği edinilen bilgiler arasında.

29.10.2009

BÜLENT UYGUN'A BASARILAR İLGİNC BİR SECİM.:)

stain
30.10.2009, 10:24
herkes layığını buluyor vesselam...

inşallah 3. ligden daha yukarıları bir daha göremez...

kendi menfaatleri için, menejerliği için, üç kuruş daha fazla kazanacağı için resmen canımıza kastetti ve en zor zamanda bıraktı kaçtı...

yerini bulmuş, yeni takımı dikkatli olsun, amatöre düşebilir...

sinan-58
30.10.2009, 10:47
herkes layığını buluyor vesselam...

inşallah 3. ligden daha yukarıları bir daha göremez...

kendi menfaatleri için, menejerliği için, üç kuruş daha fazla kazanacağı için resmen canımıza kastetti ve en zor zamanda bıraktı kaçtı...

yerini bulmuş, yeni takımı dikkatli olsun, amatöre düşebilir...

kardeşim adam elinden geleni yaptı birçok ilki gerçekleştirdi siz hala iftira atıyorsunuz allah bunları soracak size ama birgün hocamız tekrar dönecek

izmirliyigido
30.10.2009, 10:52
Ben şahsen üzülürüm. Bülent Uygun en kötü ihtimalle Süper Ligde bir takım çalıştırmalı. İsim yapmışken kendini bu şekilde ziyan etmemeli.

Daha önce bizi çalıştıran Teknik direktörler şimdi isimlerinin duyulmayacağı takımları çalıştırıyorlar ben şahsen üzülüyorum. 1. Ligde fırtınalar estiren takımımızın başında olan MEHMET ŞAHAN Şanlıurfaspor'da 2. Lig 4.Grup'ta, bizi 1. Ligde bizi şampiyon yapan İSMAİL KARTAL Konya Şekerspor'da 2. Lig 2.Grup'ta mücadele ediyorlar.

İnşallah Bülent UYGUN'da edindiği misyonu böyle küçük takımlarda harcamaz.

AYK

davulcu
30.10.2009, 10:55
bize yaşattığı mutluluklar için kendisine çok teşekkür ediyorum. kendisi için hayırlısı olsun

stain
30.10.2009, 10:57
kardeşim adam elinden geleni yaptı birçok ilki gerçekleştirdi siz hala iftira atıyorsunuz allah bunları soracak size ama birgün hocamız tekrar dönecek

kusura bakma kardeşim ama bülent uygunun bu sezon son dört beş ayda sivasspora maliyeti 20 trilyona yaklaştı:

şampiyonlar ligine gidemedik, ordan 10 trilyon parayı kaçırdık... hadi oraya zaten gidemezdik diyelim..

uefaya gidemedik oradan da 4-5 trilyon para kaybımız oldu...

yıldız futbolcularımız değerlerinin altında bülent hocanın fantezi transferlerine kurban verildi, buradan 3-4 trilyon zarar... bunun üstüne işe yaramayan transferleri de ekle...

ayrıca aylardır galip gelemiyoruz, buradan kaçırdığımız paraları da hesaplarsan, adam resmen bu yıl canımıza okudu, egosuna güzel sivassporumuzu kurban etti, hala sevenler var ya, anlayamıyorum...

davulcu
30.10.2009, 11:00
adam suçunu kabul etti istifa etti daha neyin hesabını soruyosunuz?

sinan-58
30.10.2009, 11:06
kusura bakma kardeşim ama bülent uygunun bu sezon son dört beş ayda sivasspora maliyeti 20 trilyona yaklaştı:

şampiyonlar ligine gidemedik, ordan 10 trilyon parayı kaçırdık... hadi oraya zaten gidemezdik diyelim..

uefaya gidemedik oradan da 4-5 trilyon para kaybımız oldu...

yıldız futbolcularımız değerlerinin altında bülent hocanın fantezi transferlerine kurban verildi, buradan 3-4 trilyon zarar... bunun üstüne işe yaramayan transferleri de ekle...

ayrıca aylardır galip gelemiyoruz, buradan kaçırdığımız paraları da hesaplarsan, adam resmen bu yıl canımıza okudu, egosuna güzel sivassporumuzu kurban etti, hala sevenler var ya, anlayamıyorum...

başkanımız çıktı açıkladı istediği futbolcuları alamadık diye bunda bülent hocanın ne suçu var o futbılcular gelse belkide şampiyonlar liginde bizde olacaktık bülent hocanın suçu bu takıma bu başarıları yaşatmaktı her sene 7. 8. olsaydık şampiyonlar ligine gitmezdik uefayada bu paraları söylemezdiniz eğer her sene ortalarda olsaydık 2. olduğumuzda aldığımız paraları alamazdık (almıyalım çünkü siz bunları görmüyorsunuz) herşeye artniyetle bakıyorsunuz ama bülent uygun sivasa gelmiş geçmiş bütün milletvekillerinden dahi çok hizmet yaptı siz bunları görmek istemiyorsunuz

ready
30.10.2009, 11:08
herkes layıgını buluyor vesselam fazla söze ne hacet

winner58
30.10.2009, 11:23
layığını bulmuş türbülent onun yeri ancak oralar başka bir yeri göremez şu adamın adını bile anmak istemiyorum

BeYLeRBeYi58
30.10.2009, 11:35
inşallah o takımı süperlige kadar taşır bizlere teknik adam lazım bu TÜRKİYEYE herşeyin itali bıktık...

yigidoğukan
30.10.2009, 11:43
hayırlı olsun 6 ay çalışır belki o bile fazla sonra gider baska takima

GokhanTurna
30.10.2009, 11:51
yok artık hocam ne işin var orda senin yazık etme kendine hatalı seçim

burakkova
30.10.2009, 12:08
yok canım daha neler.. gerçek değildir bu haber.. ama eşi bursa'daydı, ailesiye beraber olmak için de böyle bir karar almış olabilir..

merkez_emre
30.10.2009, 12:11
bir insanın nankor olmaması lazım arkadas boyle yorum yazanlara degıl 2. lık 2 . lig bile hak değildir..

kiNgSiZe58
30.10.2009, 12:13
Büyük Takimlar dururken niye 3 ligten bir takim secti cok ilginc dogrusu..!

oNuR
30.10.2009, 12:17
İngiltereye gideceğini söylemişti..Sürekli kendisiyle ters düşüyor..

erhan 10
30.10.2009, 12:53
Bence 3.ligden alıo ki hani Sivas'ı o yükseltti ya orda da hava yapacak.Yaşı da genç:) Hayırlısı bakalım

35fulya58
30.10.2009, 12:55
Bence de yazık olur, ne işi ismi duyulmamış takımlarda. Biz hocamızı daha iyi takımlarda görmek istiyoruz.

pover58
30.10.2009, 13:03
bence boş kalsa daha iyi olurdu 3. lig takımını çalıştıracak kapasitede çok hoca var ne yapacak orda neyi ispatlıyacak.bize güzel günler yaşattı oralarda olması bana şahsen dokundu.demekki tesadüfen bu başarıları yakalamışız yada tıpçular geregini yapmış bülent boş boşuna oralarda durmuş.

Salim58
30.10.2009, 13:20
ts.ye gitse üzülürdüm hayırlı olsun., iyi bi seçim yapmış ama burda fazla kalmaz. yeni sezonda başka bi takıma gider bakın görün...

oguzhan_1616
30.10.2009, 13:23
Ailesinin Bursa'da OLmasından Dolayı Böyle Bir Karar Aldığını Düşünüyorum yakında İyi bir takımda Bulur. Sanıyorumm Ki. Boş Durmaktansa Çalışmak Daha İyidir Diye düşünüyorum.Kendisine İyi takımlardan Teklif Gelmediyse De Ailesiyle aynı şehirde yaşamak Güzel Tabii Ki ama Bence 3. Lig Takımı Bülent UYGUN'a yakışmıyor. Bu arada Bir arkadaşta Bülent UYGUN'un Sivas'a Geri Dönmesi Falan Bişeyler yazmış.Komik Bülent UYGUN 'un Tekrar Sivas'a Gelmesi Demek Muhsin Ertuğral ve Sivasspor'un Başarısız OLması Demektir . Madem 3.Ligte bir takım çalıştırabilecek Bir hoca ise Bülent UYGUN neden Bıraktı Sivas'ı Düşürse Bile En azından Bank Asya Liginde bir hoca olacaktı.

GuVeN
30.10.2009, 13:25
ts.ye gitse üzülürdüm hayırlı olsun., iyi bi seçim yapmış ama burda fazla kalmaz. yeni sezonda başka bi takıma gider bakın görün...

bencede boş boş oturmayı sevmedıgınden ve sene sonuna kadar da bı anlasma ıhtımalı zor oldugundan oyalanmak adına anlasmak ısteyebılır. gelecek sezon dan once bıle ayrılabılır,devre arasında gelebılecek bı teklıfe kadar da kalabılır orda.

kocakss58
30.10.2009, 13:29
layığını bulmuş bence,bundan daha iyisi de olamazdı sanırım.

effenberg
30.10.2009, 13:35
Bülent Uygun şaşırttı!

29.10.2009

Türbülent taktigi ile bakarsin Nilüferspor ile sampiyonlar sampiyonu olur belirli bir zaman sonra.:D:D:D
Bizle Türkiye sampiyonu oldu sira Nilüferspor da.:D:D

58_babacan_58
30.10.2009, 14:03
ŞAHSEN BEN BUNA İNANMIYORUM 3.LİG TAKIMI ÇALIŞTIRACAK ADAM DEĞİL BÜLENT HOCA

effenberg
30.10.2009, 14:06
Herhalde Nilüfersporlu Futbolcularin hic birinin Menejerleri yok iyilik olsun diye gitmistir.:D:D

mertcan69358
30.10.2009, 14:08
gerçek olacağını düşünmüomrum bülent uygunun 3.ligde işi yoq ama sivasa verdiği emekleri asla inkar etmeyiz

haloday58
30.10.2009, 14:18
belkide nilüferspordan bursaspora geçiş hesapları yapıyordur olamazmı...:)

SerkanToptas
30.10.2009, 14:48
arkadaşlar artık gidenin arkasından kötü konuşmayı bırakdak olmaz mı.

kangal06
30.10.2009, 15:34
haber doğruysa yazık... ama yaşı daha genç macera yapmak istiyor olabilir arada ben de fm de iskenderun d.ç. ye filan giderdim o hesap heralde:D:D

sivaslitaner58
30.10.2009, 15:36
gitmis napalim bizimde ertugral hocamiz var catlasin simdi

kangal06
30.10.2009, 15:37
belkide nilüferspordan bursaspora geçiş hesapları yapıyordur olamazmı...:)

mantıklı aslında ertuğrul milli takıma geçer ben de oraya gibisinden:D gerçi ben fener e yardımcı antrenör olarak bekliyordum ama kısmet nilüfer miş:D

ayna26
30.10.2009, 16:01
Haber doğruysa resmi imza atmadan yoruma gerek yok, geçmişte Sivas Spora iyi şeyler kazandrımış bir hocanın istediği takımla çalışması gayet ki normaldir.Yorumlardan çıkan sonuç Sivas Spor taraftarına yakışmıyor.Eski dost yeni düşman olmamalı, kendisine başarılar diliyorum.

karakule58
30.10.2009, 16:08
ARKADASŞLAR ZAMANINDA EL ÜSTÜNDE TUTTUGUMUZ SİVASSPORA TARİHİNİN EN BÜYÜK BASARILARINI KAZANDIRMIS TÜM TÜRKİYENIN KONUSTUGU BIR TAKIM YAPMIS OLAN BÜLENT HOCAMIZA YAPTIGINIZ ELESTİRİLER GERCEKTEN COK AYIP.
BÜLENT HOCA BENCE SEZON SONUNA KADAR BOSTA KALMAMAK VEYA 3.LİG BIR TAKIMI BELLI YERLERE GETIREREK TEKNIK DİREKTORLUGUNU TEKRAR KNUSTURMAK ISTEMIS OLABILIR

NazdrowyA
30.10.2009, 16:26
kanimca sezonu bos gecirmemek icin yapilan bi anlasma YAZILANA GORE sezon sonuna kadar dio BOS WAKIT DOLDURULMAK ICIN ATILAN BI IMZA OLUCAKTIR

esentepeli58
30.10.2009, 16:52
ya adamin bi bildiği vardir yoksa kimse bile bile atmaz kendini ateşe

esentepeli58
30.10.2009, 16:54
hadi hayirli traşlar................

58_babacan_58
30.10.2009, 17:00
SADECE DANIŞMAN OLMUŞ YA ANTRÖNÖR DEĞİL DANIŞMAN !!!

50sekiz
09.11.2009, 17:38
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_hp_Sinan17.j pg

Gözler bu ikilide !..
Ankaragücü'nde sular durulmuyor !.. Sezon başından beri kaos halinde bulunan Başkent ekibinde Hikmet Karaman'ın da koltuğu sallantıda. Kasımpaşa karşısında alınan beraberlik sonrasında Ankaragücü yönetiminin Karaman ile yolları ayırmak istediği ancak tecrübeli teknik adamın sözleşmesindeki ağır maddelerin bu ayrılığı zorlaştırdığı öğrenildi.

Karaman'la uzlaşmak için düğmeye basan Ankaragücü'nde yeni teknik adam için de arayışların başladığı öğrenilirken, Başkent ekibinin listesinde başta bulunan isimlerin Hakan Şükür ve Bülent Uygun olduğu ifade edildi.

YARALI_AŞIK
09.11.2009, 17:40
2 ay ara vercem dinlencem elimi kolumu çekiyorum.

YATIŞ İÇİN SATIŞŞŞ

münihli_58
09.11.2009, 18:55
bülent uygun gibi bir adama yakismaz 3.üncü lig aslinda
ama benim icin zaten ayrildiktan sonra bitmisti...

ekingölü
09.11.2009, 20:18
Nilüfer sporu kötülemek gibi olmasında Uygunda ancak 3 lig takımlarını çalıştırabilir.Kapasitesi o kadarmış??

58sivas58spor58
09.11.2009, 20:51
Bülent Hoca iyi bir teknik direktör dü. Ben sasirdim o istifa edince:confused:

58_babacan_58
09.11.2009, 21:11
YALAN HABER HEPSİ YA BİRAZ ÖNCEDE ANKARA GÜCÜYLE ANLAŞMAK ÜZERE YAZIYORDU LİG TV'NİN SİTESİNDE

subasi29
09.11.2009, 21:28
Kiminle Anlasirsa Anlassin Bize Attigi Kazik Onu Birgun Yikacak!

gül5858
09.11.2009, 21:29
Bilirsiniz belki resamın biri bir resim yaparak şehrin en işlek yerine koymuş ve demişki.
Hataları düzeltin diye yazmış alttaki nota 1 hafta sonra bakmış ki resimde herhangi bir düzeltme yok.
Notu şu şekilde değiştirmiş begenmediginiz yerleri çizin
1 hafta sonra bakmış ki!!
Resim karalama kağıdına dönmüş her tarafı karalanmış
yani demek istediğim şuki.
Eleştirmek kolay ama sorumluluk almak ve sırtlanmak görevi tamamlamak
yapılan görevi eleştirmekten daha zor.

bykara5835
09.11.2009, 21:57
bu sezon bizi bitirdi şimdide nilüferspor bitirecek

yigido_sampiyon
09.11.2009, 23:00
futbol bilgisine ve kariyerine lafım yok ama hiçbir zaman büyük bir klüpte görev alamayacak...kaçmak en kolay iş...

yigidocengiz
09.11.2009, 23:20
ya akıllı olun arkadaşlar ya onun gibi bi dengesizi kim getirir takımının başına.ne konuşmasını biliyo ne kalkmasını nede ne zaman konuşması gerektiğini.oynattığı futbolda bi bka benzemiyo zaten.onun ALLAH belasını versin bizden uzak olsunda ne halt ederse etsin

eyuphulagu
09.11.2009, 23:24
Dün akşam çoğu spor programında B.UYGUN'un adı hep T.S. ile alındı...Ankaragücünün de listesinde Ersun YANAL'dan sonra 2. sıradaymış..Ne olursa olsun B.uygun gündemden hiç düşmüyor....sivassporu küme düşme noktasından alıp ilk yıl 7.,2.yıl 4. ve 3. yılda 2. yapıp şamp.ligine götüren bir hocaya talep olunması gayet doğal bir şey...Umarım B.UYGUN'a milli takımdan da talep olur...Eğer teklif gelirse yabancı bir hocanın yanında yardımcı hoca olarak düşünülebileceğini dair bazı sitelerde futbol fed. kaynaklı haberler okudum...Muhsin Hocayı çok seviyoruz ama geçmişte yaşanan başarıları da ona bu kadar kızmamıza rağmen hiç unutamıyoruz...Şu bir gerçek ki artık bizim hocamız Muhsin ERTUGRAL..Muhsin Hoca'nın başarılı olmasını istiyorsak ona taraftarlar olarak tüm desteğimizi vermemiz gerekiyor...Geçmişe takılıp kalırsak geleceği de tehlikeye atarız...

oquzh4n58
09.11.2009, 23:54
2 gun sonra AnkaraGucunde bu adama demedı dmeyn

sonkral58
10.11.2009, 00:29
yaptın sivasa yapacagını götürtün paraları hiçmi utanmıyosun sivassporun bu halinden sen sorumlusun yazıklar olsun sana tranfer ettigin futbolculara bir bak yasin ersen mbembe apbetu kadir ibrahim nerde bilica bülent nerde slya diallo murat sensin suçlu git git şeker sporamı gitiyon nülüferemi gitiyon yaptın yapacagını gittttttttttttttttttttttttt birde tum

noname87
10.11.2009, 00:35
Beni şaşırtmadı nerde cukka orda bülent hoca :mad:

ercan58.a
10.11.2009, 00:59
inşallah ankara gücüne giderde oları düşürür biz kurtuluruz

50sekiz
10.11.2009, 14:21
"Sadece iki takımdan teklif aldım"

Sivasspor'la yollarını ayırmasının ardından adı milli takım da dahil bir çok takımla anılan Bülent Uygun, tüm merak edilenleri yanıtladı. "Muhsin Ertuğral'a sahip çıksınlar" diyen Bülent Uygun, Ankaragücü’yle görüşmediğini söyledi. Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Uygun, “ Teknik direktörü olan bir takımla etik olarak görüşmem. Ankaragücü yönetimiyle görüşmedim. Ancak teknik direktörleriyle yollarını ayırır ve bana teklif getirirler ise görüşürüm” dedi.

Bülent Uygun, gelecekle ilgili planlarından Milli Takım teknik direktörlüğüne ve Sivasspor’a kadar pek çok konuda da önemli açıklamalar yaptı.

İşte Bülent Uygun’un açıklamaları:

Bursa Niliferspor’un Başkanı, benim dostumdur, kendisi bazı konularda fikrimi ve yardımımı istedi, ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Ancak bu durum, Niliferspor’da çalışmaya başlamışım gibi yansıtıldı. Yazılanlar doğru değil.

TEKNİK DİREKTÖRÜ OLAN TAKIMLA GÖRÜŞMEM
Ben , teknik direktörü olan hiçbir takımla, hiçbir şekilde hiçbir ortamda görüşme yapmam, görüşmeyeceğim, görüşmedim de. Biz sizden tüyo alalım, ona göre teknik direktörümüzle yollarımızı ayıralım şeklinde bir yaklaşıma da müsaade etmem.

ANKARAGÜCÜ’YLE GÖRÜŞMEDİM
Ankaragücü’yle görüşmedim. Takımın başında Hikmet Karaman gibi çok değerli bir teknik adam var. Bence başarılı olacaklar. Benim oraya gideceğim yönünde spekülasyonlar çıkartarak, hem bize hem Ankaragücü teknik heyetine zarar veriyorlar. Ortada bir görüşme yok. Her işte bir hayır vardır.
Ancak Ankaragücü Yönetimi, Hikmet Karaman’la yolları ayırıp, bize teklif getirirse, biz de elbirliğiyle o görevi kabul ederiz. Yetir ki bizim düşündüklerimizi başaracak ortam olsun.

ŞU ANA KADAR SADECE İKİ TAKIMDAN TEKLİF ALDIM
Ben tabiî ki teknik direktörlük yapacağım. Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapacağım. Araştırmalarımı sürdürüyorum.

Sivasspor’da görevi bıraktıktan sonra Belçika ligi’nden bir takım, bir de Süper Lig’den bir takımla görüştüm. O zaman bu takımın teknik direktörü yoktu (Denizlispor). Ama bu teklifleri kabul etmedim.

SİVASLILAR MUHSİN ERTUĞRAL’A SAHİP ÇIKSINLAR
Sivasspor taraftarı, Muhsin Ertuğral’a, futbolculara sahip çıksın. Çok iyi bir ekip var, mutlaka başarılı olacaklar.

Muhsin Ertuğral’ın “Oyuncuların hakeme itiraz etmesini istemiyorum. Türkiye’de bu anlayış değişmeli” şeklindeki sözleri güzel, kamuoyundan da taktir toplamıştır. Biz de zamanında çok güzel sözler söyledik, taktir edildik, yeri geldi takımımızı motive etmek bazı sözler söyledik, yerden yere vurulduk. Burası Türkiye, herkes bizden daha iyi biliyor gerçekleri. O nedenle söylemler bir şeyi değiştirmiyor, uygulamalar önemli.

Muhsin hocamız, henüz Türkiye’de yeni, söylediği sözler tabii ki taktir toplayabilir, ancak yaşadığı sıkıntıları çok fazla göz önüne getirmeyecektir. Dolayısıyla çok güzel söylemiştir. Umarım başarılı olacaktır. Afrika’da Türk futbolunu çok güzel temsil etmiştir. Tek ricam Sivaslılardan Muhsin hocamıza ve takıma sahip çıksınlar.

MİLLİ TAKIMA YABANCI TEKNİK DİREKTÖR GETİRECEĞİZ DEMEK YANLIŞ
Milli Takım’da teknik direktör olmak herkesin hayalidir. Benim de hayalim elbette ki Milli Takım teknik direktörlüğüdür. Yabancı bir teknik direktör getireceğiz demek doğru olmaz tabii ki… Bize duruşuyla, niteliğiyle başarı kazandıracak, Avrupa Şampiyonluğu getirecek bir teknik adam getireceğiz diyebilirsiniz, ama bir yabancı teknik direktör getireceğiz dediğiniz zaman, 14 bin yerli teknik direktörümüzün bu işi başaramayacağı düşüncesinde olursunuz. Bu da iyi bir şey değil.

davulcu
10.11.2009, 15:04
bu adamın asıl hedefi bursaspordur

bekçi
10.11.2009, 18:19
gider arkadaşlar çünkü bülent bursada oturuyor kızı orda okuyor.niye gitmesin.......sivassporu dağıttı gitti. eline kına yaksınnnnnnnnnnnnnnn

bekçi
10.11.2009, 18:21
daha dur söyliyeceğim var daha: 1.) defansı niye sattı. 2.)murat erdoğanı ve tumu niye sattı. 3.)kısacası şampiyonluğa oynıyan takımı niye dağıttı .........................söyle sin ya

kiNgSiZe58
10.11.2009, 18:31
arkadaslar, takimi zaten o kurmusdu unutmayin, yine kendi bozdu. Simdi sira muhsin hocada, oda kendi takimini kurmasi lazim devrede..

hursit0658
10.11.2009, 22:49
hayır bazıları küsmüs bitti felan demiş DAM İSTEDİĞİNİ YAPOR SİVASA BAĞLI KALAMAZ Kİ İSTEDİĞİ TAKIMA GİDER. İSTER NİLÜFER OLUR İSTER BÜYÜK TAKIM OLUR..İNŞ BAŞARILI OLUR...

subasi29
11.11.2009, 20:30
elbette isterse chelsea'ye gitsin cokta tin

LosTie58
11.11.2009, 20:46
Nilüferspor mu ? Nasıl yani ?

Dark Force
11.11.2009, 20:53
Bu saatten sonra işimiz olmaz ..............................

50sekiz
14.11.2009, 14:02
http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/20081118.170613_SIV336_1034.wi dec.jpg

"Yabancı hoca kaos olur"
Bülent Uygun, NTVSPOR.NET'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlişkili fotoğrafları göster
GÖKHAN KARATAŞ
NTV Spor
Güncelleme: 22:40 TSİ 13 Kasım. 2009 Cuma
Sivasspor'u son 2 sezonda başarıdan başarıya koşturduktan sonra bu sezon 8. haftanın sonunda görevinden istifa eden Bülent Uygun, NTVSPOR.NET'in sorularını yanıtladı. Genç teknik adam, kariyer planından Ankaragücü'nde yaşananlara, A Milli Takım için teknik direktör arayışlarından kendisine gelen tekliflere, Tuncay Şanlı'nın son maçında yaşadıklarından G.Saray ve F.Bahçe'nin performansına kadar birçok konuda samimi açıklamalar yaptı. İşte Bülent Uygun röportajı...

Futbol gündeminin tepisinde Ankaragücü'nde yaşanan olaylar var. Bir teknik direktörün bu duruma düşmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Görüntü itibariyle hoş olmadı. Her iki tarafın da haklılık derecesi vardır. Ama ne olursa olsun teknik direktöre saygı ve destek göstermek zorundayız. Hocayı gönderme hakkı yönetimlerin elindedir ama daha hassas davranmak, sevgi ortamında davranmak gerekir. Görüntüler her iki tarafı da yaraladı. Yanlış anlaşılma kaos yarattı ve 2 tarafa da zarar verdi.

Sivasspor'da sizden sonra Muhsin Ertuğral göreve getirildi. Kötü gidiş devam ediyor. Eski takımınızla ilgili neler söyleyeceksiniz?
Sezon başında Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkı kazandıktan sonra Bilica, Tum ve Balili'yi gönderdik. Yasin, Ersan, İbrahim şahin gibi futbolcular aldık. Sezon başı kampına geldiğimizde 25 kişilik kadronun 13-14'ünün sakatlığı nüksetti. Petkoviç, Sedat, İbrahim Dağaşan, Musa, Mehmet Yılmaz oyunculardan yoksun kaldık. Yabancı futbolcu transferinde yaşanan kaos, takım kurgusunda da kaosa neden oldu. Çok güçlü rakiplerle oynadığımız için genç oyuncularla istediğimiz sonuçları alma şansımız yoktu. Bir çok pozisyona girmemize rağmen kazanamadık. Sorumluluğu alarak istifa etmem gereiyordu. Son 2 sezon şampiyonluğa oynayan takım sakatlık nedeniyle orta sıralara oynayan bir takım haline geldi. İstifa edip ayrıldım. Bu sakatlıkların 2-3'ünü yaşyan takım bile aynı durumla karşı karşıya kalırdı. Nazar mı diyelim talihsizlik mi diyelim. Yaşadıklarımızı bizi inanılmaz üzdü. Bırakmak en doğru karardı.

Muhsin Ertuğral geldikten sonraki başarısızlık nedendir bilmiyorum. Sivasspor çok iyi bir kadroya sahip. Taraftarlar takımlarına sahip çıksınlar. Destek geldikten sonra başarı da gelecektir.

Sivasspor yönetimiyle aranızda bir husumet var mı?
Herhengi bir husumet olamaz. Tabi ki kırgınlıklar olacaktır. Yaşadığımız başarılardan sonra bu sezon yaşananlar, ufak tefek de olsa kırgınlıklara neden oluyor. Ancak bu kesinlikle yönetime karşı değil. Biz profesyoneliz. Profesyoneller kendi gıyotinlerini çekebilmelidir. Camiaya hedefe götürmek teknik direktörün sorumluluğundadır. Kimseye kırılmadan güzel bir ayrılık oldu.

Fatih Terim'in istifasının ardından A Milli Takım için isminiz geçiyor. Böyle bir teklif var mı?
Herhangi bir teklif yok. 6 senelik kariyerimin 3 senesinde yaptığım başarılardan dolayı futbol kamuoyumuz, medyamız bu göreve bizim layık olduğumuzu düşünüyorlar. Resmi bir teklif yok. Zaten Futbol Federasyonu, yabancı hoca düşündüğünü açıkladı. İsmimizin sürekli gündeme gelmesi başarılarımızın göstergesidir. Bu da onur vericidir. Allah bize gittiğimiz takımlarda hayal ettikleimizi başarmak nasip etsin. Adımızın böyle yerlede geçmesi bizi gururlandırıyor.

YURT DIŞINDAN 3 TEKLİF

Kimden teklif aldınız. Hedefinizde yurt içi mi, yurt dışı mı var?
Yurt dışından 3 takımdan, bir de Süper Lig takımından teklif aldım. Ancak Süper Lig ekibinden aldığı teklif, görevi bıraktıktan hemen sonra geldi. Üzerimdeki baskıyı atmak için kabul etmedim. Her zaman söyledim; Hedefim Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak ve bir Anadolu takımını şampiyon yapmak. Bu yüzden yurt dışı tekliflerini geri çevirdim. Burada bekleyip ideallerimi gerçekleştircek bir takımı bekliyorum. İmkan çıkarsa o takıma gider çalışırım. Anadolu'dan 8-9 takımın bu potansiyeli olduğuna inanıyorum. Bunu bir Türk antrenör başaracaktır.

Teklif aldığınız takımı açıklar mısınız?
Şimdi açıklamam doğru olmaz. Zaten bir teknik direktörle anlaştılar.

Siz görevdeyken ligin ayrı bir tadı, ayrı bir rengi vardı. Sanki "Bülent Uygun gitti, ligin tadı kaçtı" gibi bir ortam oldu.
Teknik direktör olarak bir yaşam felsefem var. İmkanlar kısıtlı olsa da kazanmaya odaklanmış, maç sonrası rakibe tarafından bile alkışlanan bir takım yaratmak amacımız. Sivasspor'da bunu başardık. Aldığımız sonuçlarla herkesin sevgisini kazandık. Lige kattığımız bu renk sonucu Anadolu'dan bir şampiyon çıkacağını gösterdik. İnşallah Bursaspor, Eskişehirspor, Kayserispor, Gaziantepspor gibi takımlar şampiyonluk yolunda ilerler. İnşallah bunu yaşarlar. Artık şampiyon olacaklarına inanmaları lazım. "Üç büyüklerden başkası şampiyon olamaz" düşüncesi bitti. Ben görevdeyken çok güzel renkli bir lig yaşadık. Bir Anadolu takımının şampiyon olabilecek gücü olduğunu kanıtladık.

"ONLAR FUTBOL CAHİLİ"

Bazı taraftarlar tarafından antipatik görülüyorsunuz. Sizce bunun sebebi ne?
Büyük takımlara kariı aldığımız sonuçlar ister istemez futbola kör noktasıyla bakan isanlar tarafından sevilmememize neden oldu. Kendi takımından başka takımların başarısından hoşlanmayan inanlar bunlar. Onlar futbol cahili. Türk futboluna faydaları olamaz. Yaptığımız doğruklar ortada. Düşüncemiz değişmedi. Yolumuza devam edeceğiz. Sevmeyenlerin antipatik bulmasını da kabul etmiyorum. Futbolun güzelliğini anlayabilen insanların takdirine ihtiyacım var.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde yine istenmeyen olaylar yaşandı. Yardımcı hakemin kafası yarıldı, Keita'nın gözüne su atıldı. Tribünlerdeki olaylar ne zaman bitecek? Bizim futbol taraftarımız olaylara atgözlüğüyle mi bakıyor?
Tribündeki olayların bitmesi çok zor. Taraftarların birbirlerine olan bakış açılarının sonucu ortam gerliyor. "Daha iyi olmak" düşüncesi böyle olaylara neden oluyor. Kendilerini her türlü haklı görüyorlar. Maçın sonucu ne olursa olsun rakibi alkışlayan taraftar özlendi. Bu tarz bakan insanlar tribünden uzaklaşacaktır. Bayram havasındaki derbileri izleyecektir insanlar. Arzu ettiğimiz bu. Olur diye dua ediyoruz.

Gönlünüzde hangi takım var?
Futbolculuk kariyerimde üst düzey takım olarak Fenerbahçe ve Trabzonspor formaları giydim. Sarı-lacivertli takımda başarılar yaşadığım için insanlar Fenerbahçe'ye yakıştırıyor. Ama benim felsefem, takım tutmak değil çalıştırdığın takımı iyi yerlere getirmektir. Profesyonel olarak "hiç bir takımı tutmama, çalıştığım takımı başarıya koşturma" idealim var. Çalıştığım takıma hizmet etmek yetiyor.

Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk adayınız kim?
Bunu kestirmek zor. Geçen sezon Beşiktaş'a kimse şamns vermiyordu. Şu anda dört büyükler en büyük favoridir. Dört büyükleri en çok zorlayacak olan ise Bursaspor ve Kayserispor'dur. Bu iki takım da çok iyi yapılanma içerisinde. 6 takım da hedefe gidebilir.

"10 NUMARA GİYEN DEĞİL 10 NUMARA ADAM"

Beşiktaş'ta '10 numara' sorunu bir türlü bitmedi. Sizce Tabata, aranan 10 numara mı?
Büyük takımlarda 10 numara giyene değil '10 numara adam'a ihtiyaç vardır. Futbol takım oyunudur. Karakteriniz 10 numara değilse verilen 10 numaranın esprisi yoktur. Türkiye'de 'scout' sistemi yok. Anlık, günlük, aylık yaşayan futbol mantalitesi var. Günü kurtaran transferler hep olacaktır. Takım oyununu oynayan 10 numaralı insanlara ihtiyaç vardır. Numaraya göre değil takımın mantalitesine uygun transferler yapmak şart. Avrupa'da böle ama Türk futbolundaki düşüncenin değişmesi gerekiyor. Bunlar düzelmezse başarı gelmez.

"YABANCI HOCA KAOS OLUR"

Fenerbahçe bu sezon çok iyi gidiyor. Daum'lu F.Bahçe'yi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Hocaların takıma çok büyük katkı sağladığı kuşkusuz. Arzu ettiğiniz sistemi kurduğunuzda başarı mutlaka gelir. Yabancı hocaların ne kattığını bilmiyorum ama katamalayanları da görüyoruz. Avrupa Şampiyonu olmuş, Dünya Şampiyonu olmuş teknik dirtektörler de geldi Türkiye'ye ama 5-10. hafta büyük tazminatlar ödeyip gönderdik. Yönetimlerin bu konulara dikkat etmesi gerekiyor. Türk Milli Takımı'nı bekleyen kaoslarından birisi yabancı hoca. Daum, Süper Lig'i tanıyor. Ama Rijkaard'ı alkışlıyorlardı, şimdi eleştiriyorlar. Rotasyonu övenlerin düşüncesi bir anda değişti. Hugo Broos'un durumu da ortada. Yabancı hoca iyi olabilir ama daha da kötüye götürebilir. Hassas bir konu. İyi irdelenmesi lazım. Türkiye'de yabancı hocalar hep bir adım öndedir. Daum'un göreve getirilmesi bu görüntüyü verdi.

Trabzonspor'daki kötü gidişin nedeni ne?
Trabzonspor'da doğru bir yönetimsel anlayış vardı. Yönetim, kulübü borçsuz bir hale getirip kurumsallaşma yolunda ilerliyor. Ünal Karaman da çok iyi bir tercih. Futbolu çok iyi biliyor. Kadroda iyi oyuncular var, taraftar muhteşem ama takım olma anlamında sorunlar var. Hoca sistemini oturtmaya çalışıyor. Bana göre kaybedilmiş çok şey yok. Şampiyonlar Ligi'ne gidecek bir kadro kalitesine sahipler. En kısa zamanda toparlanacaklardır. Trabzonspor'u çok başarısız olarak görmüyorum.

Galatasaray çok gol atıyor ama çok yiyor. Sizce Süper Lig'deki en güçlü kadro Galatasaray'da mı?
Kendi yapıları içerinde bütün takımların iyi kadrosu var. Futbolda çok gol atarım ama çok gol yerim mantalitesine yer yok. "4 atarım da 3 yerim" anlayışı doğru değil. Bu düşünce, işler iyi gitmediğinde sıkıntıya sokar. Galatasaray'ın kuşkusuz iyi bir kadrosu var ama defansif anlamda sıkıntı yaşıyorlar ve bazı maçlarda bunu telafi edemiyorlar.

Bursa'da yaşıyorsunuz. Bursa'da hayat nasıl?
Bursa'da hayat çok güzel. 10 dakikada Uludağ'da kayak yap, Mudanya'da denize gir, Uzunçim'de ortamın güzelliğini yaşa. Burada olmaktan keyif alıyorum. Futbolun basısından kurtulmuş olarak yaşıyorum. Araştırmacı yönümü geliştiriyorum, kendimi geliştiriyorum. Yurt dışına gidiyorum. İngiltere'de Tuncay'ın maçına gideceğim. O'na destek olacağım. Önümüzdeki günlerde gidip Tuncay'la birlikte olacağım.

"YA HOCA DEĞİLSİN YA DA ART NİYETLİSİN"

Stoke City forması giyen Tuncay Şanlı, son maçında 6 dakikada oyundan alındı. Bu durum hakkındaki görüşünüz nedir?
Hocalar hocaları eleştirmez veya hocalar hocalar hocaları eleştirmemelidir. Doğrudur ama bir hoca olarak tasvip etmek gibi bir düşüncem yok. Madem oyuna soktun neden neden çıkartıyorsun. Sonradan oyuna soktuğun bir futbolcuyu 6 dakika sonra almak kabul edilemez. Futbolcunu rencide ettin. Bana göre daha fazla bir şey yapma şansı kalmadı. Çünkü o takımdaki futbolcu bilir ki bugün Tuncay'a yapılan yarın da kendisine yapılacaktır. Hiç bir zaman hiç bir oyuncumu 20. dakikada oyundan almam, devre arasında alırım. Bir futbolcuyu 5 dakika oyundan almanın izahı yok. Ya hoca değilsindir ya da art niyetlisindir. Kelimelerle anlatamıyorum, bu durum büyük bir vasıfsızlıktır.

Bir dahaki sefere inşallah Bursa'da birlikte kebap yeriz. Teşekkür ederiz hocam.
Her zaman beklerim. Ben teşekkür ederim.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25021044/

gül5858
14.11.2009, 17:55
Bilirsiniz belki resamın biri bir resim yaparak şehrin en işlek yerine koymuş ve demişki!!!

'''Hataları düzeltin..
''Yazmış alttaki nota 1 hafta sonra bakmış ki resimde herhangi bir düzeltme yok.

Notu şu şekilde değiştirmiş beğenmediginiz yerleri çizin
1 hafta sonra bakmış ki!!

Resim karalama kağıdına dönmüş her tarafı karalanmış
yani demek istediğim şuki.

Eleştirmek kolay ama sorumluluk almak ve sırtlanmak görevi tamamlamak
yapılan görevi eleştirmekten daha zor.

yigido ege
14.11.2009, 18:36
hocamm seni cook seviyoruzz neden bıraktın bizi özledik seni

konartr58
14.11.2009, 20:24
tam yerini ve layığını bulmuş.görfüğü göreceği sivastaki olur inşallah

Turan 59
14.11.2009, 20:48
Vay uyanık Bülo,Sivasspor'u bu halde bıraktın şimdi Bursa'da hayatını yaşıyorsun.Doğrusu sana da yakışır.

Ezgi
14.11.2009, 21:36
duyumlarıma göre Bülent Uygun'un adı,Trabzonspor'da geçen isimler arasında.

metin_yilmaz
14.11.2009, 23:17
bu yönetim taraftar hic bi konuda bülent uyguna karsi cikmadiki maddi problemlerinde tesislerden transferlerden astigi astik kestigi kestik idi bunun icinmi sivas sporu bitirip gitti 3 lig takimlari icinmi bu arada sivas sporun son 3 senelik cok ciddi gelirleri var klup olma yolunda ki bülent uygun da eminim ki bundan nasibini aldi bülent uygun bunlarin hepsini iterek bursaya 3 lig takimina gittiyse hakat yaziklar olsun

Tuncay
14.11.2009, 23:57
Sasiracak bir sey yok bu takimida basarili bir sekilde cikaracak kendini ispat edecekki bir yerlere gelsin oyle bir sivassporla olmaz bulent hoca akilli basarisini percinlemek istiyor.

tekdoktirin
15.11.2009, 05:21
beyler bülent uygun sıvasa çok şey verdi nankör olmak sıvaslıya yakışmaz bırakın özel hayatını hani varya sıvaslıyım diye geçinen lerden yüz kat iyidir

50sekiz
01.12.2009, 17:08
artiz bülo ntv sporda konuktu.
iste o video

http://video.ntvmsnbc.com/?236674#v210157105053213112110 182104246240104160049162036

Shan58
01.12.2009, 18:30
Her zamanki gibi show peşinde.

Söylediklerinin çoğunun içi boş.

sivaslitaner58
01.12.2009, 18:44
cekin su adamin resmini bizi sirtimizdan yitip ayrildi

SempaticH
01.12.2009, 19:00
çıkmış ntv ye kendini methediyor kardeşim başarısı varsa hezimeti daha kötü oldu şimdide çıkmış ben şunu yaptım ben şunu böle ettim diyip kendini methediyor heralde reklamını yapıyor birazda başka yerlerden kırpıp kaçacak durum bu işte bizi mahvetti başkalarınıda mahvedecek ondan hoca moca olmaz kardeşim takım iyiydi aldı gittiler şimdi takım dan bir kaç kişi gittiydi kılığına düştü ve takımıda zor yerlere itti vede defolup gitti allah bizim takımın yardımcısı olsun işimiz bülentin sayesinde kötü yani zor zor

fatihtuztas
01.12.2009, 20:13
ya yeter artık hep forumlarda aynı başlıkları görüyoruz taaaa ne zamanın haberi üstelik de yalan bir haber.

gül5858
01.12.2009, 21:01
Ben her zaman Bülent beyi savundum her türlü zorluklara karşı imkansızlıklara karşı Sivasspor'a 7 yıl emek verdi.

Ligin 2. sırasına getirdi hayal dahi edemezken ve bu şimdiki beklentilerimizin büyümesine sebeb oldu ve beklentilerimiz büyüdükce onuda kurban ettik bu durumda.

'''Emeğin değeri biçilemez evet lige kötü bir başlangıç yapmamızda etkisi olmuş olabilir ama bunu yalnız yaptığı konusunu kimse tasvipleyemez.

Biz gerekeni yapamadık iyi günde tamam kötü günde hoşcakal dedik.

''''Kendimize sormamız gerekli eleştirirken yapılan iyilikleri nasıl görmezden gelebiliriz biz vefalı insanların bunları lütfen unutmayalım.

Sivasspor'u zor durumda bırakaçak bir kelime kullanmamıştır kullandıysa bile empati yapalım arkadaşlar, onun yerindede olmak zordu yükü çok ağırdı bize bu galibiyetleri yaşatmasa, beklentilerimizde bu denli yoğun olmayacaktı ve bizim bu beklentilerimiz onu bitirdi emekleri hep boşa gitti.

Bülent bey 3 sınıf bir takıma yakışmadı kabul edin arkadaşlar.''Bunda bizlerinde parmağı oldu hep söylemiştik.
Biraz sabır şimdi o gitti ne değişti yine bıraktığı gibi ama o olsaydı takım bu halde olmazdı erken toplardı kendini Sivasspor.

ready
01.12.2009, 21:19
zaten kimse bülent uygunun verdigi emekleri inkar etmiyor da takımın iskeletini bozması ve yerine getirdigi elemanların fos çıkmasını eleştiriyoruz

gül5858
01.12.2009, 21:25
zaten kimse bülent uygunun verdigi emekleri inkar etmiyor da takımın iskeletini bozması ve yerine getirdigi elemanların fos çıkmasını eleştiriyoruz

Tabiki ama bunu tek başına yapmadı bende bunu söylemek istedim.
Satılmak isteyen oyuncular kalsa sanki oyun oynayacaklarmıydı bunları düşünelim.

superglam
01.12.2009, 21:25
Adam gibi çık BAşkanımız gibi yani canımız ciğerimiz herşeyimiz gibi hata yaptık de adam ol hizaya gel.. yoksa sende bitersin. eRTUĞRUL Hocayı örnek al.....

ready
01.12.2009, 21:33
insanoglu hata yapar hatasını anlamakda bir erdemdir amma birakın hatasını kabul etmeyi sanki bir kahraman edasıyla tv kanallarına çıkıp poz vermesi adamı deli ediyor

gül5858
01.12.2009, 21:50
Ben her zaman Bülent beyi savundum her türlü zorluklara karşı imkansızlıklara karşı Sivasspor'a 7 yıl emek verdi.

Ligin 2. sırasına getirdi hayal dahi edemezken ve bu şimdiki beklentilerimizin büyümesine sebeb oldu ve beklentilerimiz büyüdükce onuda kurban ettik bu durumda.

'''Emeğin değeri biçilemez evet lige kötü bir başlangıç yapmamızda etkisi olmuş olabilir ama bunu yalnız yaptığı konusunu kimse tasvipleyemez.

Biz gerekeni yapamadık iyi günde tamam kötü günde hoşcakal dedik.

''''Kendimize sormamız gerekli eleştirirken yapılan iyilikleri nasıl görmezden gelebiliriz biz vefalı insanların bunları lütfen unutmayalım.

Sivasspor'u zor durumda bırakaçak bir kelime kullanmamıştır kullandıysa bile empati yapalım arkadaşlar, onun yerindede olmak zordu yükü çok ağırdı bize bu galibiyetleri yaşatmasa, beklentilerimizde bu denli yoğun olmayacaktı ve bizim bu beklentilerimiz onu bitirdi emekleri hep boşa gitti.

Bülent bey 3 sınıf bir takıma yakışmadı kabul edin arkadaşlar.''Bunda bizlerinde parmağı oldu hep söylemiştik.
Biraz sabır şimdi o gitti ne değişti yine bıraktığı gibi ama o olsaydı takım bu halde olmazdı erken toplardı kendini Sivasspor.

Ben yazdıklarımın arkasındayım bu bir yorum beğenmeyende olabilir beğenende her kez dilediği gibi yazar arkadaşlar.

superglam
01.12.2009, 21:52
Hocam bırak ya çok konuşuyorsun ama çok hata yapıyorsun.................... ..

jackburaks58
01.12.2009, 22:20
çok aptalca olmus belliki baya para vermişler...yazık oldu bülent hocaya...

yigidokentli58
01.12.2009, 22:29
bunun yaptigini zekasiz insan yapmaz kemik kadroruyu bozdu 3 büyükler bile dünya yildizlarini getiriyor maya tutmadiktan sonra kim olursa olsun takimi bozdu gitti ben ondan gitamesini beklemezdim gitti ama yinede hakkini helaletsin

subasi29
02.12.2009, 00:13
Ben yazdıklarımın arkasındayım bu bir yorum beğenmeyende olabilir beğenende her kez dilediği gibi yazar arkadaşlar.

Takimi Bu Hale Geiren Zaten Bulent Hocadir.Kaldiki Siz O Olsaydi Bizi Bu Halden Kurtarirdi Diye Yaziyorsunuz! Nekadar Mantiksiz,Takima Sozu Bile Gecmeyen Bir Adamdan Kral Olmaz Olsa Olsa Zoytari olur...

Shan58
02.12.2009, 11:57

Sıkışınca kendinizi kurtarmak için kaçarsanız insanların arkanızdan alkış tutmasını beklemeyin.
Bu kadroyu ben kurdum ve sonuna kadarda arkasındayım deseydi doğru herkes onu takdir ederdi
ama işlerin kötü gideceğini ve kariyerinin zarar göreceğini anladığından kendini kurtarmak için takımını yarı yolda bırakan birisi bence ne takdiri nede alkışı hakediyor.

Yaptığı başarıların aynısını bugün bursa ve kayseride tekrar ediyor.
Başarıda sadece bülent uygun'un değil 4 büyüklerin kötü olması ve Türk futbolunun düşüşte olmasınında etkisi var.

Bülent Uygun'a yapaılan eleştriler sadece başarısızlıklarından değil verdiği sivri demeçlerle ortamı germesi ve Sivas antipatisi oluşturmasınada tepkiydi.

Üstelik bütün başarıyı kendine mal etmesi ve her fırsatta kendini FB'ye pazarlamaya çalışmasıda tepki oluşturdu.

Keşke yaptığı başarılar konuşuluyor takdir ediliyor olsaydı.
Bülent Uygun'un adının geçtiği bir yerde bülent Uygun'un başarıları değil verdiği demeçler ve söylemleri konuşuluyorsa bu Sivas taraftarının değil Bülent kendi yaptığı hataların sonucudur.

Niye böyle çabuk terkedildim niye taraftar ve diğer insanlar beni yalnız bıraktı neyi yanlış yaptım diye kendine sorup hatayı önce kendinde araması lazım.
O zaman Sivas taraftarının yaptığının gayet normal olduğunu ve kendi yaptıkları ve söylemleriyle bu sonucu hazırladığını görebilir.

Melisa
02.12.2009, 12:04
İstediği takıma gidebilir bence bizi biz ilgilendiririz...Takımı bozdu gitti....Yinede başarılar..:confused:

effenberg
02.12.2009, 13:53
Sıkışınca kendinizi kurtarmak için kaçarsanız insanların arkanızdan alkış tutmasını beklemeyin.
Bu kadroyu ben kurdum ve sonuna kadarda arkasındayım deseydi doğru herkes onu takdir ederdi
ama işlerin kötü gideceğini ve kariyerinin zarar göreceğini anladığından kendini kurtarmak için takımını yarı yolda bırakan birisi bence ne takdiri nede alkışı hakediyor.

Yaptığı başarıların aynısını bugün bursa ve kayseride tekrar ediyor.
Başarıda sadece bülent uygun'un değil 4 büyüklerin kötü olması ve Türk futbolunun düşüşte olmasınında etkisi var.

Bülent Uygun'a yapaılan eleştriler sadece başarısızlıklarından değil verdiği sivri demeçlerle ortamı germesi ve Sivas antipatisi oluşturmasınada tepkiydi.

Üstelik bütün başarıyı kendine mal etmesi ve her fırsatta kendini FB'ye pazarlamaya çalışmasıda tepki oluşturdu.

Keşke yaptığı başarılar konuşuluyor takdir ediliyor olsaydı.
Bülent Uygun'un adının geçtiği bir yerde bülent Uygun'un başarıları değil verdiği demeçler ve söylemleri konuşuluyorsa bu Sivas taraftarının değil Bülent kendi yaptığı hataların sonucudur.

Niye böyle çabuk terkedildim niye taraftar ve diğer insanlar beni yalnız bıraktı neyi yanlış yaptım diye kendine sorup hatayı önce kendinde araması lazım.
O zaman Sivas taraftarının yaptığının gayet normal olduğunu ve kendi yaptıkları ve söylemleriyle bu sonucu hazırladığını görebilir.

Türbülent hakinda iste gercekler bazilarimiz niye anlamiyor!!

Shan58
02.12.2009, 22:02
Türbülent hakinda iste gercekler bazilarimiz niye anlamiyor!!

Bazı arkadaşlar hala duygusal davranıyor ve gerçkeleri görmüyor
bazı arkadaşlarda Bülent Uygun'un sanki bize büyük bir iyilik, büyük bir jest yapmış gibi hareket ediyor.

Bülent Uygun'u başarılı yapan bu takımdır. Sivas olmasaydı Bülent Uygun belkide silinip gidecekti.
Bülent uygun sivas'ı düşündüğü için değil kendi kariyeri için yapmıştır birçok şeyi.
FB yönetim'i gel diye haber gönderse Sivas'ı ilk önce satacak kişi bülent Uygun'du.

Bülent Uygun mert ve kaliteli bir insan olsa takımını yarı yolda bırakıp kaçmazdı.
Kendi kurduğu takımın bile arkasında duramayan ve kariyerinin zarar görmemesi için ilk fırsatta kaçan birine hala hayranlık duyanları anlamıyorum.
Madem sivas'ı seviyordu niye kurduğu takımın arkasında durmadı, kaçmak yerine neden yaptığı yanlışları düzeltmeye çalışmadı.
Çünki kurduğu kadronun yetersiz olduğunu kendide biliyordu ve kalsaydı işler dahada kötüye gidecek kendi zarar görecekti.
O ise kendisinin zarar görmesi yerine Sivas'ın zarar görmesini tercih etti ve yaptığı yanlışları başkasının sırtına yıkarak korkakça kaçmayı tercih etti.

Korkakları ve Bencil insanları savunmak vefa ise ben vefasız biri olmayı tercih ederim.

Turan 59
02.12.2009, 22:20
Shan 58 nick'li üye kardeşim gerçekleri ne güzel anlatmışsın.Ağzına diline sağlık.Maalesef üzülerek söylüyorum ki;bazı üyeler gerçekleri göremiyor veya başka amaçlar doğrultusunda görmezden geliyorlar.

Shan58
03.12.2009, 18:53
Shan 58 nick'li üye kardeşim gerçekleri ne güzel anlatmışsın.Ağzına diline sağlık.Maalesef üzülerek söylüyorum ki;bazı üyeler gerçekleri göremiyor veya başka amaçlar doğrultusunda görmezden geliyorlar.

Evet abicim malesef bazı insanlar sanki Bülent Uygun yaptıklarını karşılıksız yapmış, bizi sevdiği için burda kalmış gözüyle bakıyor.

İnsanımız malesef eziklik duyuyor ve iyi teknik diretörlerin buraya gelmeyeceğini gelse bile fazla kalmayacağını düşünüyor ve Bülent Uygun'a karşı bir eziklik içinde hareket ediyor.

Oysa'ki FB'ye gitmek için sürekli ortam yaratmaya çalışan ve sürekli kendini pazarlama gayreti içinde olan Bülent Uygun'dan başkası değildi.

Eğer Aziz yüz verseydi hiç düşünmeden Sivas'ı bırakarak giderdi.
Bazı TS'lilerin söylediğine göre TS'li yöneticiler sezon başı Bnülent Uygun'u aramış ve TS'ye gelirmisin demişler oda gelirim demiş.
Şampiyonlar ligi maçınız var demişler ama kendisi şampiyonlar ligi önemli değil yinede gelirim demiş.

Bülent Uygun'u tanımayanlar ve ona karşı eziklik duyanlar belki ona karşı kendilerini borçlu gibi hissediyor olabilir ancak gerçekte Sivas'a karşı mahçup olması gereken kişi Bülent Uygun'dur.
Hem burda istediği gibi hareket ederek isim yaptı bu senede takımı enkaza çevirerek çok büyük zararlar açarak yarı yolda bırakıp kaçtı.

kaptann58
03.12.2009, 21:34
SİVASSSPORA BOMBAYI KOYDU GİTTİ NE HALİ VARSA GÖRSÜN NE MEĞİYMİŞ BÜLEN SİVASTA BÜLENT OLDU KÖŞEYİ DÖNDÜ GİTTİ BIRAKIN BU DUYGUSALLIĞI EN KÖTÜ GÜNNDE BIRAKTI GİTTİ KİMSE ONA KÜFÜR ETMEDİ GİTMEYECEKTİ BU SENE TAKIMI LİGDE BIRAKIP ÖLE GİDECEKTİ O BİZE KÜFÜR ETTİ EN İYİ ADMLARIMIZI SATTI HEP BEN BİKLİRİM AYAĞINA SONUÇ ORTADA

kaptann58
03.12.2009, 21:42
BAZI SİVASIN BÜLENTİN NERDEN GELİP NEREYE GİTTİĞİNİ BİLMEYEN YALAKALAR BÜLNTİN ADI NERELERDE ANILIYOR BİLİYORMUSUNZ AVRUPADA KARİYER YAPIP MİLLİ TAKIMIN BAŞINA ADI GEÇİYOR ŞİMDİ SİVASSPOR NERDE KİM KİMİN SIRTINDAN NE KAZANMIŞ BİRAZ DÜŞÜNÜN ANLARSINZ SİVASLILAR SAHTEAKR BÜLENTE SAHİP ÇIKCAĞINIZA SİVASLI DİK DURUŞUNUZA SAHİP ÇIKIN O ADAM SİVASLILARI BİR PAÇAVRA GİBİ KULLANDI KENDİSİ EN GÜZEL KARİYERİNİ YAPTI GEÇMİŞİNE BAKIN NERDEN NEREYE GELDİĞİNİ ANLARSINZ....