Orijinalini görmek için tıklayınız : GÖRSEL MEDYANIN ADALETSİZLİĞİ

Arif Coşkun
17.10.2005, 15:19
Bunu söylemekten bıktık.Bu basın ne zaman anadolu takımlarına yer verecek anlamıyorum. Dün akşam saatlerce bekledim ki takımımız hakkında yorum dinliyim.Nerdeeeee.....Hangi kanalı açsam, büyük diye tabir edilen takımlar saatlerce onlar hakkında yorumlar.Yahu bu ligte başka takımlarda oynuyor. Sadece TRT 1 de kısaca geçti onuda en sona bırakmışlar. Puan sıralamasına göre neden gitmiyorsunuz? bu basın bizleri daha çok sinir edecek bu gidişle galiba. Bununla ilgili bir toplu protesto felan çeksek kanallara nasıl olur bilmem.İmza kampanyası bile başlatabiliriz,belki ayıplarını anlarlar kimbilir.
Saygılar

Arif Coşkun
17.10.2005, 15:22
Bunu söylemekten bıktık.Bu basın ne zaman anadolu takımlarına yer verecek anlamıyorum. Dün akşam saatlerce bekledim ki takımımız hakkında yorum dinliyim.Nerdeeeee.....Hangi kanalı açsam, büyük diye tabir edilen takımlar saatlerce onlar hakkında yorumlar.Yahu bu ligte başka takımlarda oynuyor. Sadece TRT 1 de kısaca geçti onuda en sona bırakmışlar. Puan sıralamasına göre neden gitmiyorsunuz? bu basın bizleri daha çok sinir edecek bu gidişle galiba. Bununla ilgili bir toplu protesto felan çeksek kanallara nasıl olur bilmem.İmza kampanyası bile başlatabiliriz,belki ayıplarını anlarlar kimbilir.
Saygılar

eren1
17.10.2005, 15:24
TRT BU İŞİ BECEREMİYOR BENCE Bİ DEVLET KANALININ PAZAR AKŞAMLARI SADECE FUTBOLA AYIRMASI BENCE YANLIŞ DIJITURKE VERİLEN PARALAR HRP BİZDEN GİDEN VERGİLER BIRAKSINLAR FUTBOLU ÖZEL ŞAHIS MALI KANALLAR VERSİN TRT NİN FUTBOLDAN BAŞKA GÖREVLERİDE VAR

serhankaburcuk
17.10.2005, 15:25
Türkiyede sadece sanki 3 Büyükler varmış gibi davranıyorlar çok adeletsizce...Bir başarılı olalım ve zirveyi zorlayalımda onlarda göstermesinler...

bbptek58
17.10.2005, 15:32
ABİ ÇOK HAKLISIN
BU ÇİFTE STANDARTA DUR DEMEK LAZIM
AMA ELİMİZDEN Bİ ŞEY GELMİYO

yusuf_07
17.10.2005, 15:37
BENCE ONLARA SUÇ BULMAMAK GEREKİR.ÇÜNKÜ O TAKIMLARIN SEYİRCİLERİ DAHA FAZLA VE ONLARI KONUŞUNCA VEYA GÖSTERİNCE DAHA FAZLA İZLENİYORLAR.BENCE SEBEBİ TAMAMEN İZLLENME ORANLARI.............

Aturan_58
17.10.2005, 15:38
YILLARDIR ANADOLU KLUPLERİNİN NEDEN BÜYÜK TAKIMLAR İÇİN HAYKIRDIĞINI ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM. BU ÜLKEDE SADECE 3 TAKIM VARMIŞ GİBİ ŞEKİLDE LANSE EDİLİYOR MEDYA DA AMA NEDEN .........

SİVASSPOR UN BAŞARILARI BU MAKUZ TARİHİ DEĞİŞTİRECEKTİR. VE İSTANBULA TAKIMLARININ HEGAMONYASI BİTECEK......

karakule58
17.10.2005, 15:39
akşam bende 4 gözle maçı bekledim en sondan bi önce bizim maçı verdi ..ama nasıl verdi gölü bir kez gördüm oda siyah beyaz... gollük pozisyonları kale arkası kameradan çekmişler kim nerde kim,in kalesi belli olmuyor osaate kadar boşuna bekledik ..... bu arada sabah gazeten çıkacak haberleri merak ediyordum sabah ilk işim bir fotomaç almak oldu ama 10 dakikam metro seyahatımde sivasla ilgili haberi bulmakla geçti sonra şirkette ogazetenin orta sayfasında ufacık bir köşe ayırdıklarını gördüm.... bence sivasımız hem tv lerde hemde gazetelerde daha çok yer alması lazım bunu için ne yapmamız gerekir bir düşüncesi olan varsa sölesin .....

Siir_Misali
17.10.2005, 15:46
bence anadolu takımlarının başarıları zorlarına gidiyor..ne yapacaklarını şaşırıyorlar ama bizde bunlara inat yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz..

unutmayınki...İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR...

CÜSSKB-Aynur
17.10.2005, 15:47
Saygılar

Bencede, bir şekilde sesimizi duyurmalıyız. Sivasspor unda izleyeninin çok olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Özellikle spor kanallarına faks la yada e-meil yoluyla ulaşılabilir.

CEMILAKTURK
17.10.2005, 15:53
Haklısınız.Tüm kanallarda saatlerce 3 büyükler,neler konuşulmuyorki.yok aziz yıldırım ne demiş,yok hakan şükür oruçlumu,değilmi.Tüm kanallarda saat 19.00 larda başlayan spor proğramlar,sıkı durun 3,5 saat sonra SİVASSPOR ve diğer Anadolu takımlarına ayrılan bir kaç dakika.Anadolu takımlarının başarılarını küçültme,başarıların geçici olduğu mealindeki maç yorumları.Bu kervana ne yazıkki
TRT'mizde katılıyor.
Ne yapabiliriz? dünyanın her yerinden izlenebilecek Bir SİVAS TV olabilirmi?
TBMM'ne şikayet,hiç olmassa başlangıç olarak TRT'mizi etkiliyebilmek?
TV ve Gazetelere şikayet ilanları?Bu konularda bizleri bir araya getirecek,bizleri yönlendirecek,sorunları ilgili yerlere taşıyacak değerli insanlara,hemşehrilere ihtiyacımız var.

Arif Coşkun
17.10.2005, 15:54
akşam bende 4 gözle maçı bekledim en sondan bi önce bizim maçı verdi ..ama nasıl verdi gölü bir kez gördüm oda siyah beyaz... gollük pozisyonları kale arkası kameradan çekmişler kim nerde kim,in kalesi belli olmuyor osaate kadar boşuna bekledik ..... bu arada sabah gazeten çıkacak haberleri merak ediyordum sabah ilk işim bir fotomaç almak oldu ama 10 dakikam metro seyahatımde sivasla ilgili haberi bulmakla geçti sonra şirkette ogazetenin orta sayfasında ufacık bir köşe ayırdıklarını gördüm.... bence sivasımız hem tv lerde hemde gazetelerde daha çok yer alması lazım bunu için ne yapmamız gerekir bir düşüncesi olan varsa sölesin .....
Bence gelin tüm Sivaslılar bu tür medyaların faks ve e-mail sistemlerini kilitleyelim protesto çekerek adresi bilenler buradan arkadaşları bilgilendirsin.Sadece burada 11 bin üye var hepimiz katılsak nasıl olur.Demokratik yollardan belirtelim derim tepkimizi.
Saygılar

1967_DERNEK_10UR
17.10.2005, 15:57
GÖSTERMESİNLER DAHA İYİ GÖRMEK İSTEYENLER STADYUMA GELSİN..

eren1
17.10.2005, 15:57
TRT BU İŞİ BECEREMIYOR BENCE Bİ DEVLET KANALININ PAZAR AKŞAMLARINI SADECE FITBOLA AYIRMASI BENCE YANLIŞ DİJİTÜRKE VERİLEN PARALAR HEP BİZDEN GİDEN VERGİLER BIRAKSINLAR FUTBOLU ÖZEL ŞAHIS MALI KANALLAR VERSİN TRT NİN TÜRK HALKINA FUTBOLDAN BAŞKADA GÖREVLERİ VAR

serhankaburcuk
17.10.2005, 16:03
Sivassporunda dünya ve Türkiye üzerinde çok izlenen bir kulüp olduğunu hatılatacak bişeyler yapmamız gerek...

CÜSSKB-Aynur
17.10.2005, 16:19

Onur, maçı izlemeye stada gelsinler tabiide,
maç tan sonraki Televizyonlarda yapılan kritiklerde adımız geçmiyor diyoruz.

Arif Coşkun
17.10.2005, 16:30
Tv. neden yayınlamıyor demiyorzki maçlarımızı.Spor programlarından adımızdan başarımızdan neden söz edilmiyor? onu tartışıyoruz. 7 milyon Sivas'lı var deniliyor.Bunlar nasıl haberdar olacak takımının durumundan. Hepside stadyuma gelemezlerki.
Saygılar

acakislalimahoni
17.10.2005, 17:10
ABİ BİR BELLEMİŞLER CİMBOM FENER BASKA BİSİ YOK SU SANSAL VE ERMANA DİYOM BİRAZ DA BİZDEN BAHSEDİN NOLUR YAW BU KADAR BASARILI BİR TAKIM VAR DAHA NEDEN BAHSETMİYOLARKİ YOK GERERTZ HAKAN SÜKÜR FALAN N OLUYO BEN GINA GELDİ AKSAM DAHA İZLEMEDİM YALAN YOK DAHA SİVASIN GOLÜNÜ BİLE İZLEYEMEDİM
YAZIKLAR OLSUN FEDERASYONA YUUUUUUUUUUUUUUUUU

sasha
17.10.2005, 17:22
kesinlikle katılıorum..saatlerce gece olsun trt de izliim die bekledim izlediim accık bişiydi..hemen cecik geçtiler..kısa goruntuler yorumlar kısacık falan...

bu arada guven e çook uzuldum..allah sbaır versin..bööle bi donemde bole bi şanssızlık ve bole bi acı çekmek sabır ister

skywriter
17.10.2005, 18:16
Arkadaslar Genclerbirligi-Sivasspor karsilasmasinin kisa ozeti, mac sonrasi ve maraton programindan bir kesit asagidaki linkte:

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2787

x_burnley
17.10.2005, 19:14
ben inanmıyorum dört büyük takımın seyircisi çok olabilir tamam ama bence anadoluyu toplasan dört büyük seyircisinden daha fazla yapar şimdi ben eskiden gs idim ama şimdi sonuna kadar sivaslıyım ne yani seyredemiyecekmiyiz dinleyemeyecekmiyiz adaletsizlik bizler buna birşeyler yapmamız lazım shom tw ve atv bunlardan spor kanalı olmaz trt bence çok iyiydi oda artık bitti ama bunların hepsi futbol federasyonunun işi bir son verilmeni sesimizi duyurmanıyız bence protesto en mantıklı şey benim düşüncem bu katılanda olur katılmayanda olur gerisi size kalmış

Arif Coşkun
17.10.2005, 20:49
Arkadaslar Genclerbirligi-Sivasspor karsilasmasinin kisa ozeti, mac sonrasi ve maraton programindan bir kesit asagidaki linkte:

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2787

Ben açamadım,bunun daha kolay açılan bir şekli olamazmı? Yinede teşekkürler.

hoşçakal

sivaslim
17.10.2005, 21:15
bu sene konusmasalaRDA GELECEK SENE MECBURİ KPNUSACAKLAR

MERDO
17.10.2005, 21:15
Saygılar
bu medyayı Allah nasıl biliyorsa öyle yapsım çok önemli bir konuya parmak basmış arkadaşımız ama şu bir gerçekki dünyada türkiye, türkiyede sivas övey evlat muamelesi gören yerlerdir biz şampiyonda olsak bu medya iki günde üstünü kapatır...

skywriter
17.10.2005, 21:31
Ben açamadım,bunun daha kolay açılan bir şekli olamazmı? Yinede teşekkürler.

hoşçakal
Arif abi kisa aciklama yukaridaki linkte vardi, ama hala sorun varsa ozel mesaj atabilirsin. Daha kolay yolu ise soyle: anasayfada sagda alt kosede multimedya bolumu var, oradaki linklere tiklayip goruntunun yuklenmesini bekleyerek izleyebilirsin..

Arif Coşkun
18.10.2005, 11:29
İşte e-mail yoluyla protesto edeceğimiz kanalların web adresleri. Spainloco Nickli arkadaşımız bulmuş bu adresleri.Kendisine teşekkür ediyor ve tüm Sivasspor'luyum diyen herkesi protesto e-mailleri yollamaya davet ediyorum.Buradaki tüm arkadaşlar yollasa 11 bin e-mail yapar az değil arkadaşlar.Lütfen e-maillerimiz küfür içermesin,centilmen bir taraftar olduğumuzda ortaya çıksın.
Herkese sevgi ve saygılar

http://www.kanald.com.tr/include/bizeyazin/kayit2.htm
http://www.cnnturk.com.tr/interactiv....asp?konu=Spor
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

Arif Coşkun
18.10.2005, 12:30
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

İşte e-mail yoluyla protesto edeceğimiz kanalların web adresleri. Spainloco Nickli arkadaşımız bulmuş bu adresleri.Kendisine teşekkür ediyor ve tüm Sivasspor'luyum diyen herkesi protesto e-mailleri yollamaya davet ediyorum.Buradaki tüm arkadaşlar yollasa 11 bin e-mail yapar az değil arkadaşlar.Lütfen e-maillerimiz küfür içermesin,centilmen bir taraftar olduğumuz da ortaya çıksın.

CAGLAYAN
18.10.2005, 12:35
“SATILIK KALEMLER”
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal aynı zamanda Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak da görev yaptığını belirterek “Üzülerek söylüyorum, ne yazık ki sayıları azda olsa spor medyasında da satılık kalemler var” dedi.
Sayıları az olan satılık kalemlerin menfaat ilişkileri doğrultusunda hareket ettiğini söyleyen Ünsal “Kendini aşamayan kompleks sahibi bazı yöneticiler bu kalemlere para karşılığı sipariş haber yaptırıyor. Buda hem kulüp yönetimini zor durumda bırakıyor hem de takımlarına büyük zarar veriyor. Herkesin haddini bilmesi lazım. Türk futbolunun ileri gitmesini istiyorsak her yöneticinin görevini ve haddini bilmesi gerekir. Aksi taktirde bu medya hastalığı kuş gribi hastalığından daha tehlikeli boyutlara ulaşır ve futbolumuz yerle bir olur” dedi.
Ünsal konuşmasını şöyle noktaladı;
“Siz bir futbol kulübünün yöneticisi olarak yazılı veya görsel medyaya özel röportaj verebilirsiniz. Ancak kulübün gidişatı hakkındaki bilgileri kamuoyuna ya kulüp başkanı yada kulübün basın sözcüsü açıklar. Her önüne gelen yönetici takımı hakkındaki gelişmeleri ayrı ayrı tellerden çalarak kamuoyuna yansıtırsa o kulübün veya kulüplerin idarecilerinin profesyonel olmadıkları realitesiyle karşı karşıya gelirsiniz.”

BOUN
18.10.2005, 12:43
İşte tam da burada Sivasspor.com'un önemi ortaya çıkıyor. Yani bizim önce kendi medyamızı güçlendirmemiz gerek... Bu sitenin yıl sonunda en az 30.000 üyesinin olması lazım.Bu rakamda bizi taraftar siteleri arasında birinciliğe taşıyacaktır sanıyorum....

Arif Coşkun
18.10.2005, 13:39
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

Yolluyormusunuz arkadaşlar? Haberi olan haberi olmayan arkadaşları web adresini bildirerek haberder etsin lütfen. Birlikten kuvvet doğar. Haydin arkadaşlar.

gercek58li
18.10.2005, 14:39

Gardas TR de olanlar icin gecerli olabilir, peki biz ne yapalim. 2 dakika özet görebilmek en azindan Sivasspor adini duyabilmek icin bekliyoruz hafta sonunu.
Sitemiz bize biraz olsun gurbette oldugumuzu unutturuyor.
Iyiki de var ve iyiki de sizler varsiniz.
Bizede hak verin Gardas...

Arif Coşkun
18.10.2005, 15:34
Arif abi kisa aciklama yukaridaki linkte vardi, ama hala sorun varsa ozel mesaj atabilirsin. Daha kolay yolu ise soyle: anasayfada sagda alt kosede multimedya bolumu var, oradaki linklere tiklayip goruntunun yuklenmesini bekleyerek izleyebilirsin..
İlgin için teşekkür ediyorum kardeşim.Multimedya kısmından izledim.
hoşçakal

Yigido58_NL
18.10.2005, 15:43
COK HAKLISIN GARADSIM ALLAH BU BASININ BELASININ VERSIN.
BENDE SAATLERCE BEKLEDIM SIVASSPORUN MAC OZETININ GORMEK ICIN AMA NERDEEEEEE ,YOK GS,YOK FB,YOK BJK,BU NE BE SUPER LIG UC TAKIMDAN IBARETMI???
EN COK PARAYI VEREN DE BU UC SEREFSIZ KULUP ONLARI YAYINLAMAYACAKTA ANADOLU TAKIMINIMI YAYINLAYACAK ADI HERIFLER?

Arif Coşkun
18.10.2005, 21:51
COK HAKLISIN GARADSIM ALLAH BU BASININ BELASININ VERSIN.
BENDE SAATLERCE BEKLEDIM SIVASSPORUN MAC OZETININ GORMEK ICIN AMA NERDEEEEEE ,YOK GS,YOK FB,YOK BJK,BU NE BE SUPER LIG UC TAKIMDAN IBARETMI???
EN COK PARAYI VEREN DE BU UC SEREFSIZ KULUP ONLARI YAYINLAMAYACAKTA ANADOLU TAKIMINIMI YAYINLAYACAK ADI HERIFLER?
Merhaba arkadaşım.
Bu basının allah belasını versin demişsin. Bencede versin de sen öyle deyince aklıma bir fıkra geldi. Onu anlatayım hem gülelim hemde konuşalım.

Hocanın biri bir kadına asılıyormuş. Kadının 7 yaşlarında bir oğlu varmış. Görüyormuş hocanın annesine asıldığını.
Babasına: "Baba hoca annemle oynuyor" demiş.
Babası: Oğlum Allah onun belasını verir. Demiş.
Çocuk bir kaç kez görüyor babasına her söylemesinde. "Oğlum Allah onun belasını verir" Diyormuş.
Çocuk bakıyor olmayacak böyle.Aklına bir fikir geliyor.Çıkıyor gece gizlice hocanaın ezan okumak için çıktığı merdivenlere baştan aşağı arap sabununu sürerek bir güzel kaygan bir hale getiriyor.
Hoca sabah ezanı için minareye çıkarken,ayağı kayınca düşüyor başını sert biryere çarpıp,hakkın rahmetine kavuşuyor.
Baba oğluna diyorki: Oğlum ben sana demedimmi Allah onun cezasını verir. Bak verdi işte.
Oğluda babasına diyorki: Baba ben o merdivenlere kaygan şeyi sürmeseydim hoca daha çok anamı şeydecekti.
:))))
Bizde bunlara birşeyler yapmazsak,bizleri dahaa çokk gözardı eder bu satılmış medya grupları.

saygılar

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:16
ARKADAŞLAR VE ABİLER DEĞERLİ YORUMLARINIZI BURAYA YAZMAKTANSA VERİLEN LİNKLERE GÖNDERİ DAHA FAYDALI OLUR BURDAYA YAZDIKLARIMIZIN AYNIN ULUSAL KANALLARA VE ULUSAL BASINA GÖNDERELİM..

CAGLAYAN
18.10.2005, 23:21
“SATILIK KALEMLER”
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal aynı zamanda Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak da görev yaptığını belirterek “Üzülerek söylüyorum, ne yazık ki sayıları azda olsa spor medyasında da satılık kalemler var” dedi.
Sayıları az olan satılık kalemlerin menfaat ilişkileri doğrultusunda hareket ettiğini söyleyen Ünsal “Kendini aşamayan kompleks sahibi bazı yöneticiler bu kalemlere para karşılığı sipariş haber yaptırıyor. Buda hem kulüp yönetimini zor durumda bırakıyor hem de takımlarına büyük zarar veriyor. Herkesin haddini bilmesi lazım. Türk futbolunun ileri gitmesini istiyorsak her yöneticinin görevini ve haddini bilmesi gerekir. Aksi taktirde bu medya hastalığı kuş gribi hastalığından daha tehlikeli boyutlara ulaşır ve futbolumuz yerle bir olur” dedi.
Ünsal konuşmasını şöyle noktaladı;
“Siz bir futbol kulübünün yöneticisi olarak yazılı veya görsel medyaya özel röportaj verebilirsiniz. Ancak kulübün gidişatı hakkındaki bilgileri kamuoyuna ya kulüp başkanı yada kulübün basın sözcüsü açıklar. Her önüne gelen yönetici takımı hakkındaki gelişmeleri ayrı ayrı tellerden çalarak kamuoyuna yansıtırsa o kulübün veya kulüplerin idarecilerinin profesyonel olmadıkları realitesiyle karşı karşıya gelirsiniz.”

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:23
aklıyla düşünen gördüğünü yazan gazeteci sivas'tan memnun ayrılır sevilir sayılır hürmet görür..ama aksini düşünür gördüğü güzellikleri yazmasa tövbe bir daha sivas'a gelemez..4 eylül stayumunda maç izleyemez...

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:26
ARKADAŞLAR VE ABİLER DEĞERLİ YORUMLARINIZI BURAYA YAZMAKTANSA VERİLEN LİNKLERE GÖNDERİ DAHA FAYDALI OLUR BURDAYA YAZDIKLARIMIZIN AYNIN ULUSAL KANALLARA VE ULUSAL BASINA GÖNDERELİM..
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr BU ADRESLERE DEDİĞİM GİBİ GÖRÜŞLERİNİZİ YAZIN VE GÖNDERİN..SADECE BU TOPİÇLE SINIRLI KALMASIN..

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:35
30 a yakın görüş yazılmış bu görüşleri aynen adreslerin postalayalım...

1967_CLUB_ÖZGÜR
18.10.2005, 23:40
VALLA BİZİ BİLEN BİLİYOR!..ASLANLAR GIBI YOLUMUZA DEVAM EDIYORUZ...

Arif Coşkun
19.10.2005, 09:50
VALLA BİZİ BİLEN BİLİYOR!..ASLANLAR GIBI YOLUMUZA DEVAM EDIYORUZ...

Bizi bilen biliyorlda genç arkadaşım, önemsenmediğimizin farkındayım ben. Dikkate alınmıyor gibiyiz.Bu sadece bizim Sivassporumuz için değil tabiki anadolu hepsi bunun içinde fakat.Bizi üzen şey takımımız lig üçüncülüğünü yakalamış ilk senesine olmasına rağmen büyük bir başarı ve basın spor haberlerinde tek bir kanalda en sonlara doğru ve kısa bir süre ile 89 sn. gibi kısa bir süre ayrıyor.
Sesimizi duysunlar istiyoruz.Diğer takımları enine boyuna aşağı yukarı ileri geri tartışırken, neden bizlere böyle muamele yapılıyor onu protesto edelim ve birlikte haraket edelim derim.
Saygılar

Arif Coşkun
19.10.2005, 10:44
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

İşte e-mail yoluyla protesto edeceğimiz kanalların web adresleri. Spainloco Nickli arkadaşımız bulmuş bu adresleri.Kendisine teşekkür ediyor ve tüm Sivasspor'luyum diyen herkesi protesto e-mailleri yollamaya davet ediyorum.Buradaki tüm arkadaşlar yollasa 11 bin e-mail yapar az değil arkadaşlar.Lütfen e-maillerimiz küfür içermesin,centilmen bir taraftar olduğumuz da ortaya çıksın.

serrkann58
19.10.2005, 10:59
Türkiyede sadece sanki 3 Büyükler varmış gibi davranıyorlar çok adeletsizce...Bir başarılı olalım ve zirveyi zorlayalımda onlarda göstermesinler...

Arif Coşkun
19.10.2005, 12:36

Sen yinede tepkini esirgeme arkadaşım katıl protestoya e-mail at.

Yigido58_NL
19.10.2005, 12:38
Merhaba arkadaşım.
Bu basının allah belasını versin demişsin. Bencede versin de sen öyle deyince aklıma bir fıkra geldi. Onu anlatayım hem gülelim hemde konuşalım.

Hocanın biri bir kadına asılıyormuş. Kadının 7 yaşlarında bir oğlu varmış. Görüyormuş hocanın annesine asıldığını.
Babasına: "Baba hoca annemle oynuyor" demiş.
Babası: Oğlum Allah onun belasını verir. Demiş.
Çocuk bir kaç kez görüyor babasına her söylemesinde. "Oğlum Allah onun belasını verir" Diyormuş.
Çocuk bakıyor olmayacak böyle.Aklına bir fikir geliyor.Çıkıyor gece gizlice hocanaın ezan okumak için çıktığı merdivenlere baştan aşağı arap sabununu sürerek bir güzel kaygan bir hale getiriyor.
Hoca sabah ezanı için minareye çıkarken,ayağı kayınca düşüyor başını sert biryere çarpıp,hakkın rahmetine kavuşuyor.
Baba oğluna diyorki: Oğlum ben sana demedimmi Allah onun cezasını verir. Bak verdi işte.
Oğluda babasına diyorki: Baba ben o merdivenlere kaygan şeyi sürmeseydim hoca daha çok anamı şeydecekti.
:))))
Bizde bunlara birşeyler yapmazsak,bizleri dahaa çokk gözardı eder bu satılmış medya grupları.

saygılar
COK GUZEL ABI.AGZINA ELINE SAGLIK.

Arif Coşkun
19.10.2005, 15:39
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

BİR E-MAİL DE SİZ ATIN GÜCÜMÜZE GÜC KATIN

Arif Coşkun
20.10.2005, 23:05
tv8@tv8.com.tr
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr
info@showtv.net
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr

BİR E-MAİL DE SİZ ATIN GÜCÜMÜZE GÜC KATIN

38 Yıllık aradan sonra şampiyon olarak süperlige çıkan ve çıkarken de ayak seslerini Türkiye'nin her kentinde her stadyumun da hissettiren Sivassporumuz'un başarısı Turkcell süperliginde de aynen devam etmektedir...
Yalnız biz Sivasspor taraftarları olarak yaygın ulusal medya kuruluşlarında Sivassporumuz'un başarısı hakkında ki haberlere yeterince yer verilmediğinden şikayetçiyiz...
Bu tepkimizin son derece haklı olduğunu söyle kanıtlayabiliriz;Süper lig başladı başlayalı sahada fırtına gibi esen ve puan cetvelinde adım adım üst sıralara tırmanıp 3.sıraya elde etmiştir...Bu saha başarısının yanı sıra asırlık çınarların (sözde 3 büyüklerin)dolduramadığı stadları hınca hınç doldurup ne kadar büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunuda bu örnekle tüm Türkiye'ye göstermiştir...
Bundan sonra ki haftalar da yazılı ve görsel medya da daha çok yer almasını temenni eder ve takımımızın başarısının artarak sürmesini dileriz...
ORTAKLAŞA HAZIRLANAN METİN BUYMUŞ ARKADAŞLAR. LÜTFEN DUYARLI OLALIM. YOLLAYALIM, YOLLATALIM.

1967_DERNEK_10UR
20.10.2005, 23:13
38 Yıllık aradan sonra şampiyon olarak süperlige çıkan ve çıkarken de ayak seslerini Türkiye'nin her kentinde her stadyumun da hissettiren Sivassporumuz'un başarısı Turkcell süperliginde de aynen devam etmektedir...
Yalnız biz Sivasspor taraftarları olarak yaygın ulusal medya kuruluşlarında Sivassporumuz'un başarısı hakkında ki haberlere yeterince yer verilmediğinden şikayetçiyiz...
Bu tepkimizin son derece haklı olduğunu söyle kanıtlayabiliriz;Süper lig başladı başlayalı sahada fırtına gibi esen ve puan cetvelinde adım adım üst sıralara tırmanıp 3.sıraya elde etmiştir...Bu saha başarısının yanı sıra asırlık çınarların (sözde 3 büyüklerin)dolduramadığı stadları hınca hınç doldurup ne kadar büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunuda bu örnekle tüm Türkiye'ye göstermiştir...
Bundan sonra ki haftalar da yazılı ve görsel medya da daha çok yer almasını temenni eder ve takımımızın başarısının artarak sürmesini dileriz...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
BASIN SÖZCÜSÜ
Bahadır EDİS

1967_DERNEK_10UR
20.10.2005, 23:13
bu yazıyı lütfen gereken yerlere postalayın arkadaşlar,abiler..

muRTix1
21.10.2005, 01:08
Bakalım daha ne kadar göremeyecekler?

Arif Coşkun
21.10.2005, 21:48
Bakalım daha ne kadar göremeyecekler?
Onların keyfine kalırsa,sanırım hiç bir zaman.

kangal06
22.10.2005, 16:47
biz ne yaparsak yapalım bu medyada yer alamayacağız.ama önemli olan bu değil.başarılı takımların medyada yer alması,övülmesi,yükseklere çıkarılması çok doğal.bizim başarılı olup da medyada yer alamamız tahammül edilemez bir durum.bir dört büyük sevdası almış yürüyor.birde bu dört büyük dedikleri dört takım bir şeye benzese neyse.trabzonspor ve beşiktaş batmış durumda.onların konuşulupta,ikinci ligde yöneticilerinin söylediği gibi ilk haftadan son haftaya kadar hep lider olan,süper lige çıktığı ilk sezon üçüncü sıraya kadar yükselen olağanüstü bir takımın konuşulmaması kıskançlıktır,küçüklüktür,alça klıktır.onlar istedikleri kadar bizi yok etmeye çalışsınlar,istedikleri kadar bizi başarımızı gölgelemeye çalışsınlar,biz hep var olacağız ve hep başarılı olacağız.ÇÜNKÜ BİZ SİVASSPOR'UZ!!!

süper sivas
22.10.2005, 17:45
arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama spor gazetelerinde ufakta olsa sivasspor haberleri var fotomaç,fanatik bundan sonra her sabah kontrol edicem eğer haber yok hemen o gazeteye mail atıcam

Arif Coşkun
22.10.2005, 17:52
Dün değil evvelsiki gün Posta gazetesinde rastlamıştım "Yiğido Fırtınası " diye
büyük puntolarla başlık atmışlardı Bugünde Fanatikte başkanın yaptığı açıklama vardı.İleriki günlerde belli olur bakalım dikkate alacaklarmı bizi?

CAGLAYAN
23.10.2005, 18:59
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/1822sivas.gif

Sivas taraftarı TV'lere isyan başlattı

Sivasspor'un oynadığı oyun ve puan sıralamasındaki yerine rağmen bir çok televizoon kurumunun görmezlikten gelmesi, protestoya neden oldu. İşte ayrıntılar.

Sivasspor'un oynadığı oyun ve puan sıralamasındaki yerine rağmen bir çok televizoon kurumunun görmezlikten gelmesi, protestoya neden oldu.

Çok sayıda okur İnternetspor şikayet kutusuna gönderdiği e-meil adresine şu şikayette bulundu. Bizde noktasına virgülüne dokunmadan gönderilen meili yayınlıyoruz.

Sayın internet haber yetkileri www.sivasspor.com adresinde bazı görsel medya kuruluşlarına karşı e-mail protestosu başlamıtır. bunun nedeni ise görsel medyada sivassporumuzun hak ettiği ilgiyi görememesi ve sivassporumuzla ilgili yorumlardan bahsedilmemesidir. bunun için bazı görsel medya kuruluşlarına karşı sivasspor taraftarı olarak ortak bir metin hazırladık ...

38 Yıllık aradan sonra şampiyon
olarak süperlige çıkan ve çıkarken de ayak seslerini Türkiye'nin her kentinde her stadyumun da hissettiren Sivassporumuz'un başarısı Turkcell süperliginde de aynen devam etmektedir...

PROTESTO ETTİĞİMİZ KURULUŞLAR; ttp://www.kanald.com.tr/include/bizeyazin/kayit2.htm kanal d
http://www.cnnturk.com.tr/interactive/bizeyazin.asp?konu=Spor cnn türk
tv8@tv8.com.tr tv8
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr star
info@showtv.net show tv
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr atv

Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur.

kaynak: internetspor.com

1967_DERNEK_10UR
23.10.2005, 21:14
DAHA NE YAPAK WALLA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR MAİLLERE YÜKLENDİK..ARTI SESİMİZİ DUYULSUN..

Arif Coşkun
24.10.2005, 11:41
http://www.turkmirc.com/resim/pictures/1822sivas.gif (http://www.turkmirc.com/resim/online2.asp?url=pictures/1822sivas.gif&ekleyen=arifcoskun)

Sivasspor'un oynadığı oyun ve puan sıralamasındaki yerine rağmen bir çok televizoon kurumunun görmezlikten gelmesi, protestoya neden oldu.

Çok sayıda okur İnternetspor şikayet kutusuna gönderdiği e-meil adresine şu şikayette bulundu. Bizde noktasına virgülüne dokunmadan gönderilen meili yayınlıyoruz.

Sayın internet haber yetkileri www.sivasspor.com adresinde bazı görsel medya kuruluşlarına karşı e-mail protestosu başlamıtır. bunun nedeni ise görsel medyada sivassporumuzun hak ettiği ilgiyi görememesi ve sivassporumuzla ilgili yorumlardan bahsedilmemesidir. bunun için bazı görsel medya kuruluşlarına karşı sivasspor taraftarı olarak ortak bir metin hazırladık ...

PROTESTO ETTİĞİMİZ KURULUŞLAR; ttp://www.kanald.com.tr/include/bizeyazin/kayit2.htm kanal d
http://www.cnnturk.com.tr/interactive/bizeyazin.asp?konu=Spor cnn türk
tv8@tv8.com.tr tv8
ntv@ntvcom.tr ntv
wepmaster@startv.com.tr star
info@showtv.net show tv
haber@trt.net.tr trt
anahaber@atv.com.tr atv

Bu haber toplam 1109 defa okunmuştur.

mehmet34
24.10.2005, 12:24
Haklısınız.Tüm kanallarda saatlerce 3 büyükler,neler konuşulmuyorki.yok aziz yıldırım ne demiş,yok hakan şükür oruçlumu,değilmi.Tüm kanallarda saat 19.00 larda başlayan spor proğramlar,sıkı durun 3,5 saat sonra SİVASSPOR ve diğer Anadolu takımlarına ayrılan bir kaç dakika.Anadolu takımlarının başarılarını küçültme,başarıların geçici olduğu mealindeki maç yorumları.Bu kervana ne yazıkki
TRT'mizde katılıyor.
Ne yapabiliriz? dünyanın her yerinden izlenebilecek Bir SİVAS TV olabilirmi?
TBMM'ne şikayet,hiç olmassa başlangıç olarak TRT'mizi etkiliyebilmek?
TV ve Gazetelere şikayet ilanları?Bu konularda bizleri bir araya getirecek,bizleri yönlendirecek,sorunları ilgili yerlere taşıyacak değerli insanlara,hemşehrilere ihtiyacımız var.

ADELET ER GEÇ TECELLİ EDECEK

muRTix1
24.10.2005, 12:43
anlamıyolar hala bu taraftarı görmezden geliyolar ama biyere kadar..maçlardada protesto edebiliriz ama bu konuda amigoların hiçbi çalışması yok sadece büyük takımların slognlarını değiştirip sölüyolar

MERDO
24.10.2005, 13:44
ARKADAŞLAR SİVSSPOR COM OLARAK YAKLAŞIK 11 12 BİN ÜYEYİZ HEP BERABER BU KANALLARA PROTESTO EMAİLİ ÇEKELİM DERİM ETKİLİ OLACAĞINA EMİNİM

sivaslim
24.10.2005, 14:18
guzel bir dusunce:DDDDD