Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersen Martinin Sözleşmesi Fesh Edildi ve ayrıldı!

DOGU_BEY
21.12.2009, 15:34
Çok sağlam bir kaynaktan az önce aldığım habere göre Ersen Martinin sözleşmesi fesh edildi ve ersenle Sivassporun yolları ayrıldı! (kaynağı sormayın açıklayamama ama haber kesin doğru arkadaşlar )

sevda58
21.12.2009, 15:45
Belkide hayirlisi buydu, insallah baska takimda yerini bulur, bu sayede Kamanan'ada ilk 11de oynama firsati dogar...

Salim58
21.12.2009, 15:49
güle güle bu şekilde gitmeseydi bari bi uğurlama yapılsaydı..

az üzüldüm çok sevindim güle güle yolun açık olsun son kez görüştük demekki .

ama ısınırken alkışladık tabi...

EyüphanAydın
21.12.2009, 15:54
Hayırlısı bu imiş . Yolu açık olsun.

furky.b
21.12.2009, 16:08
Valla dediklerin Dogru Cikarsa :D SUper Haberr cok Sevindim :D Bugunun En Mutlu Eden Haberi Budur :D

kiNgSiZe58
21.12.2009, 16:12
Iyi Oldu, Ersen Martin Iyi Oynamiyordu zaten.. Acik Konusmak gerekirse..

.............................. ..........

ekingölü
21.12.2009, 16:19
iyi olmuş,umarım bu sefer isabetli bir transfer yaparlar.

ShabbatShalom
21.12.2009, 16:21
Çok Güzel Haber Gerçekten Ersen e Oyuncu Diyen Futboldan Anlamıyordur Zaten...Yolu açık Olsun.

yigidokentli58
21.12.2009, 16:43
haberin gercek yani ney ........ ortagi kariştirmayin bende bu haberi yazan arkadaş sideden gitsin

Shan58
21.12.2009, 16:48
Aldığı paranın hakkını veremeyen bir futbolcuydu.
Buraya sadece kendi reklamını yapıp büyük takımlara kapak atmak niyetiyle gelmiştiki, işini yapmak yerine sadece kendini pazarlama düşüncesinden dolayı değerini dahada düşürdü.
Büyük takımlar değil artık süper ligdeki diğer takımlar bile Ersen'i transfer etmezler.
Sivas'taki fiyaskodan sonra hiç bir takım ersen'i transfer etme riskine girmez.

Oysa buraya Futbol oynamak için gelmiş olsa ve mücadele edip işini yapmayı düşünseydi şimdi çok daha farklı bir konumda olurdu.

Gitmesi çok isabet olmuş. zaten Ersen'e verilen para boşa gidiyordu.
hiç bir katkısı olmadığı gibi takımın havasınıda bozuyordu, zarar veriyordu.

Ersen'in yerine Sedat'la Murat Sözgelmez forvet oynasaydı gol krallığı için yarışıyor olurlardı.

58_babacan_58
21.12.2009, 16:51
VERDİĞİN EMEKLER İÇİN TEŞEKKÜR EDECEMDE ERSEN HİÇ BİR EMEK VERMEDİNKİ.YİNEDE SAOL HER ŞEY İÇİN ERSEN MARTİN.

Turan 59
21.12.2009, 16:52
Ersen MARTİN'den önce, suçu o'nu getirende aramak daha doğru olur.

oquzh4n58
21.12.2009, 16:56
güle güle Sana uzun Ersen acık olsn yoln ..

babapiton
21.12.2009, 17:00
Bize Katkılarından dolayı teşşekkür edecem ama katkında yok,hımm bir kasımpaşa macında kendini yere attın hoca penaltı verdi 17 haftada bi golcü için büyük bir katkı :D

Dogu
21.12.2009, 18:13

Haklısın kardeş Hala onu koruyanlar var

Divriği58-
21.12.2009, 18:37
o Kadar para verdik neden satmadılar anlamadım denizlispora diyarbakıra satalım

sivaslitaner58
21.12.2009, 18:42
hicte uzulmedim elveda dostum ne yaparsan yap

aygun58
21.12.2009, 18:45
Cok guzel olmus sivasspor hic faydasi dokunamadi

rsimsek
21.12.2009, 18:45
inşallah bu haber gerçektir o adamın takıma zerre katkısı yoktu.bülent hocanın bir kazığıydı.gitsin gitsin

yener_sahin
21.12.2009, 19:00
Bu sitenin yaptığı haberlerde ya internet sitelerinden yada yönetime yakın kişilerden aldıkları haberler.

Cley
21.12.2009, 19:11
Ankaragücü maçında son kez el salladık alkışladık demekki. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Gideceği takımda başarılar.

okyay58
21.12.2009, 19:13
Bu gün aldığı en iyi haber. Umarım doğrudur... :D

yigido yakup
21.12.2009, 19:33
Senin köylülerle ne alip veremedigin var.sen cok sehirlisin veya allah bilioyr sen saraylidirsin.haber dogru veya yanlis zaten kaynak gizli belki nabiz yoklama amaclida olabilir sen ister inan ister inanma secenek senin.

DOGU_BEY
21.12.2009, 19:49
kardeşim sen yazan kişiyi tanıyormusun.Bu sitenin yaptığı haberlerde ya internet sitelerinden yada yönetime yakın kişilerden aldıkları haberler.İsterse yalan olsun sana zararı ne?

senin köylülerle ne alip veremedigin var.sen cok sehirlisin veya allah bilioyr sen saraylidirsin.haber dogru veya yanlis zaten kaynak gizli belki nabiz yoklama amaclida olabilir sen ister inan ister inanma secenek senin.

sizlere teşekkür ediyorum arkadaşlar amacım ortalığa bir haber atıp bulandırmak değil ismini ve kaynağı açıklayamacağım bir yerden aldım bu haberi haber kesin doğru yarın sitede de (belki de birazdan) burda resmi olarak haberi görünce o köylü diyen arkadaş anlar belki kaynak sağlam son dakikada bir akslik olmazsa ersen martin yolcu haberi kulübe çok yakın bir yerden aldım

yigidokentli58
21.12.2009, 19:54
inşallah bu haber doğru deyildir ersen ikinci yari bize cok lazim olacak onun gibi kafa hakimiyeti olan futbolcu yok radiodan maç dinleyip buraya yorum yapmayin gercek taraftar oyuncu kötü olsa iyide olsa ona her zaman destek veren taraftardir

kurtay58
21.12.2009, 20:19
inşallah haber doğrudur. Yerinede hocamız bir afrika boğası getirir. Şöyle eskilerden Weah gibi.

subasi29
21.12.2009, 20:41
Çok sağlam bir kaynaktan az önce aldığım habere göre Ersen Martinin sözleşmesi fesh edildi ve ersenle Sivassporun yolları ayrıldı! (kaynağı sormayın açıklayamama ama haber kesin doğru arkadaşlar )

Kaynagi Belli Olmayan Bir Haber....
Zaten Erseni Taraftar Olarak Sevmedik,Sevemedik...

Kaynak Saglamsa Nedeen Soylemiyorsun Kardesim?Bu Adamin Haberine Bile Itibar Etmiyorum,Anca Gider...Gitsin ki a2 Takimda Oynayan Yetenekli Arkadaslarim Gelsin...

altuntas58
21.12.2009, 20:51
Haber doğruysa yapacak bir şey yoktur. Ersen martine sivassporumuza verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dilerim

üçyıldız58
21.12.2009, 20:57
bülent uygun transferi yaptı menejerlik parasını cebe koydu
ersen martin oynadığı maçlarda zerre kadar katkısı olmadı maç başına primlerini aldı
ama tek kaybeden SİVASSPOR oldu bunun vebalını kim verecek ne kadar paramız sokağa atıldı birisi açıklama yapacakmı
bence bu transferden kaybettiğimiz paranın vebalını ersen martini alanlar ödeyecek
ben mağazadan bir tane forma sattırmak için kırk saat dil dökerken kulubümün paralarının böyle çarçur edilmesi beni sinir ediyor ve hakkımı helal etmiyorum

eyuphulagu
21.12.2009, 21:02
Haber doğru olabilir ama olmayabilir de...Eğer arkadaşın verdiği haber doğruysa sivasspor kulübü mutlaka yeni bir oyuncuyla kesin olarak anlaştı ki Ersan'a güle güle dediler...Gelecek oyuncu da mutlaka yabancı bir santrafordur diye düşünüyorum...Umarım gelen oyuncu 1 ay önce Sivas'a gelip daha sonra mili takımına giden Fikru Tefera'dır...Ersan Sivasspora istediğini tam veremem,iş olabilir ama biz yiğidolar olarak Ersan'a teşekür ediyoruz ve bundan sonraki futbol hayatında da başarılar diyoruz...

murat_n
21.12.2009, 21:16
Gitmesi gereken ilk futbocuydu.... Umarım onun yerine gelecek kişi gerçek bir yıldız olur...

murat_n
21.12.2009, 21:19
Yinede Ersen Martine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz....

A.Turan Korkmaz
21.12.2009, 22:25
Yerine daha iyisi alınmak şartıyla gidebilir. Bu normal. Ersen kalırsa uzun boyundan , kafa hakimiyetinden ve asist özelliğinden olacaktır. Ancak sezonun ilk yarısında bu meziyetlerini hiç gösteremedi. Genç, hırslı , kafasına hakim bir forvet alınmalı, bu da devre arası zor.

taraf
21.12.2009, 22:33
ersen martin denen adam sivassporra hiçbir faydası olmamıştır yokluguda hiçmi hiç belli olmaz ersen var veya yok sivasta böyle daha çok adam var hiç oynamayan adamlar var madem ilk 18 ze giremiyolar gönderin alt yapıdaki çocuklar çıksın oynasın en azından bizim adamlarımız sabırı onlara gösterelim şahsi kanaatim budur

caynina
21.12.2009, 22:51
oley be ersen martin gitsin zaten o geldi düzen bozuldu ortalık karıştı iyiki gidiyor ama siz nereden biliyorsunuz kaynak var mı?

DOGU_BEY
21.12.2009, 22:59
sizlere teşekkür ediyorum arkadaşlar amacım ortalığa bir haber atıp bulandırmak değil ismini ve kaynağı açıklayamacağım bir yerden aldım bu haberi haber kesin doğru yarın sitede de (belki de birazdan) burda resmi olarak haberi görünce o köylü diyen arkadaş anlar belki kaynak sağlam son dakikada bir akslik olmazsa ersen martin yolcu haberi kulübe çok yakın bir yerden aldım

haber sağlam en geç yarın belli olur

eyuphulagu
21.12.2009, 23:02
Ersan gittiğine göre yerine kesin olarak bir yabancı forvet almışlar herhalde...Ersan büyük bir ihtimalle Denizli ile anlaşmış...

vexol58
21.12.2009, 23:24
Bakalım yerine gelecek olan bizleri ayağa kaldırır umarım.Ersen martin fena oyuncu değildi eskiden,ama bu haliyle Sivasa yakışmamıştı..yolu açık olsun..

koz58
22.12.2009, 00:23
Nereye gidecek acaba? Karşılıklımı fesh edilmiş,yoksa Sivasa zararı olacakmı?

DOGU_BEY
22.12.2009, 00:26
daha önce burada bi arakdaş onun yurt dışından bazı teklifler aldığını ve gitmek için izin isteyceğini anlatan bi haber yazmıştı büyük ihtimal yurt dışı olabilir bir denizlisporun adı geçiyormuş

ersoy58
22.12.2009, 01:26
ersen martin sivasspor formasi altinda resmi maclarda 1 gol atmis :D

anilolcay
22.12.2009, 01:29

arkadaşlar ben de geçen gün bu konuyu açmıştım Ersenin kardeşi Erkanla konuştum Alman klüblerinden birisiyle anlaşmış diye arkadaşımızın da haberi durumu doğruluyor.

gangster yigdo
22.12.2009, 04:24
ersen martini seviyordum ama gercekten bizde oynayamadi

Shan58
22.12.2009, 07:03
haber sağlam en geç yarın belli olur

Birde şu Yasin ve Hayrettinin gidiş haberini verebilirsen, sevinci ikiye katlayacaksın.

Shan58
22.12.2009, 07:12

Ersen'i getirelenler sıkışınca nasıl bırakıp kaçacağını şaşırdı.
Geçen sene Bilica, Tum, Mehmet Yıldız, Silla gibi oyuncuların çabaları sonucu gelen başarıyı kendine mal ediyor her mikrofona konuşuyordu.
Be sene kendi kurduğu kadro'nun bi şey yapamayacağını anlayınca kendini kurtarmak için Türkiyenin öbür ucuna kaçtı.

Melih Bile almadı ortada bıraktı.

Herkes hakettiği muamleyi görür abicim.
en büyük isteğim TS'ye yada Melih'e gitmesiydi ama onlar bile yüzüne bakmadı.

Salim58
22.12.2009, 07:26
geçmişi başarılarla dolu ama bize bi türlü uyum sağlayamadı .ersen sivasspora ısınamadı bende ersene:) güle güle demek en güzeli.

Rallim58
22.12.2009, 08:03
Ersen bize biz de Ersene ısınamadık:) Sevemedik :)

Ancak, yiğidoya yakışır şekilde yorumlarda bulunulmasının daha doğru olacağını düşünüyorum. Uyum problemi yaşanınca; bu tüm takıma sirayet etti. Puanımız bunu belgeliyor... Takım yeni kendine gelmeye başladı. Ara transferde daha da iyi olacağını düşünüyoruz.

Yeterki bizler hep destek tam destek olalım. Başka Sivas, başka Sivassporumuz yok.

Nice Ersenler gelir ve gider... Baki olan Sivas'ımız ve Sivassporumuzdur.

Birbirimizi rencide edecek yorumlardan kaçınmalıyız...

Eğer gidiyorsa, Güle güle Ersen...

58***Ömer***58
22.12.2009, 08:24
Gec bile kaldik arkadaslar bunu göndermekte

cabuker
22.12.2009, 10:55
gideceği söyleniyordu zaten sürpriz değil. Hayırlısı olsun ona da başarılar hayatının geri kalan kısmında...

hiko58
22.12.2009, 11:55
olması gereken buydu. onun içinde bizim içinde hjayırlısı böyleymiş. sivasspora yakışmadığı bir gerçekti. bence bülo ona sahip çıksın. sivasın başına bela edeceğine gittiği yerlere götürsün onu.

58 FoRzA SiVaS
22.12.2009, 11:55
TAM EMİN OLMAYAN BİR HABER
BASINDADA YOK BÖYLE BİR HABER
EMİN OLMADIĞIMIZ ŞEYLERİ YAPMAYALIM HABER

bence hemen gönderilmemeli kupa maçında oynatılmalı mehmet yıldız takıma dönünce ersen bence gol atmaya baslar YANLIŞMIYIM?:D:D

dadaşlar
22.12.2009, 12:23
umarım hayırlısı olur gelecek hayatında başarılar dilerim

winner58
22.12.2009, 13:56
zaten gereksiz bir futbolcu kılığına girmiş transferdi hebar doğru ise güzel olmuş ama ister doğru ister yalan bu adamın takımda işi yok güle güle martinnn ve seni buraya getirip giden adam varya hepiniz birden gideceksiniz işiniz yok sizin sivasımda

esentepeli58
22.12.2009, 19:21
en iyisi böyle hiç katkı sağlamadı geldi geleli işin rast gelsin ersen efendi :)

efendigardaş
22.12.2009, 21:35
SİVASSPORUN SİSTEMİNE UYMAYAN BİR TOPÇU YOKSA TECRÜBELİ ÇOK FAUL KAZANIYOR PENALTI YAPTIRIYOR NE YAPALIM YOLU AÇIK OLSUN...***:confused:

SenSetik
22.12.2009, 21:49
herşeye rağmen emeklerinden dolayı teşekkür ederiz...

Metal Gear
22.12.2009, 22:20
Hiçbir futbolcu başarısız olmak için uğraşmaz.O da elbette iyi niyetliydi ama sorunları vardır olmamıştır.Yolun açık olsun!

yigido yakup
22.12.2009, 23:30
hayirli ugurlu olsun faydasi az maliyeti yüksek bir oyuncuydu gitmesi takim ici dengeleri korumak adina iyi oldu.biz onu zaten avrupada ise yarasin diye almistik ama ne bedenen sahada sivasspor icin mücadele verebildi nede ruhen sivaslilarin gönlüne girebildi sonucta bize uymadi allah yolunu acik etsin basarilar.

tekdoktirin
22.12.2009, 23:36
güle güle bu şekilde gitmeseydi bari bi uğurlama yapılsaydı..

az üzüldüm çok sevindim güle güle yolun açık olsun son kez görüştük demekki .

ama ısınırken alkışladık tabi...

eyuphulagu
22.12.2009, 23:51
Haber kesin doğru;kulüp tarafından da doğrulandı...Sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiş....Ersan dün eşyalarını toplayıp kulüpten ayrılmış;Almanya'dan bir kulüple anlaştığı söyleniyor...

tekdoktiri
23.12.2009, 00:47
Iyi Oldu, Ersen Martin Iyi Oynamiyordu zaten.. Acik Konusmak gerekirse..

PATRON
23.12.2009, 07:42
http://www.hurdogan.com/img/21267.jpg

Sivassporun sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği Ersen Martin, dün kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.
İspanyanın Recreativo Huelva takımından gelen Boşnak asıllı futbolcu, dün yapılan idmanın ardından Sivasspor yönetimiyle bir araya geldi.
İkinci yarı öncesinde kadroda düşünülmediği ifade edilen Ersen Martinle sezon başında yapılan sözleşme karşılıklı olarak feshedildi.
Yaşanan bu sıcak gelişmenin ardından Ersen Martinin eşyalarını toplayarak Sivastan ayrıldığı öğrenildi.
Bu arada, Ersen Martin Sivasspor formasıyla oynadığı 11 maçta hiç gol atamadı.

Kaynak : Hürdoğan gazetesi

Salim58
23.12.2009, 08:03
ersenle alakalı bi konu açılmıştı zaten gideceğini günler öncesinden duyduk.

gelirken hoş geldin demiştik giderkende güle güle diyelim .

yolun açık olsun ersen sivasspor sana çok şey verdi ama sen sivasspora iyi şeyler veremedin....

58_babacan_58
23.12.2009, 08:03
ASLINDA ERSENİ DEFANSTA OYNATICAKTIK SEDATI'DA FORVETE ÇEKECEKTİK SEDAT İYİ FORVET OLUR ERSENDE İYİ DEFANS :D

stain
23.12.2009, 08:07
defol git ersen, gol atamayan golcü(!)...

senin de seni bu takıma getirenin de Allah layığınızı versin...

murat_n
23.12.2009, 08:22
Hayırlısı olsun diyelim... Katkısı olmasada emeklerinden dolayı teşekkür ederiz kendisine....

izmirliyigido
23.12.2009, 08:41
Anderlecht maçından başka gol atamayn bir forvet.. Zaten gittiği tüm takımlarda (Altay,Denizli,Beşiktaş,Trabzo n, A.Huelva) aynı çizgide oynayan sıradan bir oyuncu. Golcü veya futbolcu falan değil. Güle güle Ersen...

AYK

Rallim58
23.12.2009, 09:16
Anderlecht maçından başka gol atamayn bir forvet.. Zaten gittiği tüm takımlarda (Altay,Denizli,Beşiktaş,Trabzo n, A.Huelva) aynı çizgide oynayan sıradan bir oyuncu. Golcü veya futbolcu falan değil. Güle güle Ersen...

AYK

Neredeyse adama mankenlik mesleği verecektin:)

hanedan58
23.12.2009, 10:50
güle güle gitsin umarım gidecegi takımda şansı yaver gider

ercan58.a
23.12.2009, 11:00
çok olumlu olmuş darısı diger işe yaramayanlara

yener_sahin
23.12.2009, 12:41
Denizlispor alsada bari küme düşse...

58 FoRzA SiVaS
23.12.2009, 12:44
OOOOOOOOOOOOOOOOOH BEEEEEEEEEEEEEEEEEE YAŞASIIIIIIIIIIIIIIIIIIN
DEFOOOOOOOOOOOOLDU GİTİİİİİİİİİİİ

DOGU_BEY
23.12.2009, 14:06
bazı arkadaşlar bana kızmıştı uydurma haber kaynak ne falan diye belki haklı oldukları taraflar da vardı ama benim amacım ortalığı bulandırmak veya bak ben söylemiştim gördünüz mü deyip hava atmak değil zaten daha önce böyle konular da hiç açmadım isterseniz sitede araştırp bakabilirsiniz haber kaynağı çok sağlam olduğu için bu haberi yazım ve ersen de çok şükür gitti gönderilecekler içerisnde mbembanın olduğunu da söylemiştim o da bugün sitede açıklandı konuyu açarken bana kaynak göstermedğim için kızan arkadaşlara da saygı gösteriyorum ama zaten kesin bir haber almasam böyle sivassporumuza zarar verecek bir konu açıp ortalığı bulandırmazdım şimdi 3 yabancı gelebilir diye de konu açmıştım birazdan oraya bu yabancıların isimlerini yazacağım bu yabancılar ik etapta görüşülen isimler