Orijinalini görmek için tıklayınız : SIVASSPOR.COM ÜYELERI IFTARDA BULUŞTU

RüStü ElmaS
17.10.2005, 22:39
İstanbul ve civarında oturan site üyelerimizin kendi aralarında düzenlemiş oldukları İftar yemeği 16.10.2005 Pazar aksamı Eyüp-Feshane’de gerçekleşmiştir. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen İftar yemeğinde keyifli sohbetler yapılmış, Sivas ve Sivasspor konuşulmuş www.sivasspor.com ortamında başlayan dostluklar bu gece pekiştirilmiştir.

Ankara’dan gelen galibiyet haberide site üyelerimizi iyice coşturmuş feshane iftar çadırında ŞAMPİYON SİVASSPOR sloganları atılmıştır.

Gece sonunda herkes mutlu bir şekilde evine dönerken, önümüzdeki senelerde bu iftar yemeklerinin geleneksel hale getirilmesi ve çeşitli etkinliklerle katılımın artırılması konusunda fikir birliğine varılmıştır.

Yemeğe katılan üye ve misafirlerimiz:

ALİ GÜLER ,İSTANBUL , İMPARATOR 5834
BARIŞ ÇINAR ,İSTANBUL , MİSAFİR
CENGİZ ŞAHİN ,İSTANBUL , ALPACON_74
ÇİĞDEM ŞAHİN ,İSTANBUL , MİSAFİR
DAMLA ŞAHİN ,İSTANBUL , MİSAFİR
DOĞAN YILDIRIM ,İSTANBUL , MİSAFİR
EMİN ÇOLAK ,İSTANBUL , EMİN-58
FATİH ÖZDAL ,İSTANBUL , FATİH_5834
FEVZİ YALÇIN ,İSTANBUL , WRONGWAY
FUAT PEKGÖZ ,İSTANBUL , BUU
GÜLSEREN ÇEVİK ,İSTANBUL , MİSAFİR
HABİBE YILDIRIM ,KOCAELİ , MİSAFİR
HAKAN ÖZTÜRK ,İSTANBUL , XFAKTORY
HÜSEYİN KINAY ,İSTANBUL , MİSAFİR
İSMAİL HAKKI TİMUÇİN ,KOCAELİ , GAKGO58
KÜBRA KOÇAK ,İSTANBUL , TWITY58
MURAT KARATAŞ ,İSTANBUL , CONKARLOS-58
MUSTAFA KARATAŞ ,İSTANBUL , KARİZMA-1983
NESRİN TİMUÇİN ,KOCAELİ , MİSAFİR
OSMAN GÜNAY ,İSTANBUL , GÜNAY
RECEP EREK ,İSTANBUL , MİSAFİR
SALİH YILDIRIM ,KOCAELİ , 5841
SEDAT KARATAŞ ,İSTANBUL , MİSAFİR
SİNAN ÖZDAL ,İSTANBUL , SİNAN_5834
TANER DANIŞ ,İSTANBUL , MİSAFİR
TEVFİK CEVİK ,İSTANBUL , CEVİK
TUĞÇE BETÜL TİMUÇİN ,KOCAELİ , MİSAFİR
TÜLAY DANIŞ ,İSTANBUL , MİSAFİR
UĞUR KAOLUKISAOĞLU ,İSTANBUL , X_BURNLEY
YAĞMUR ŞAHİN ,İSTANBUL , MİSAFİR
ZEHRA ÖZBEK ,İSTANBUL , SİVASLI_ZEHRA
ZEYNEP TİMUÇİN ,KOCAELİ , MİSAFİR

Imparator5834
17.10.2005, 22:42
İFTAR YEMEGİNE GELEN TÜM KARDESLERİMİZE ABİLERİMİZE TESSEKÜR EDERİZ.ALLAH RAZI OLSUN HEPSİNDEN.

x_burnley
17.10.2005, 22:47
16.10.2005 pazar akşamı feshanede gerçekleşen iftar yemeğimizde bulunan tüm değerli konuklarımıza çok çok teşekkür ederiz bizler sivasspor com ailesi olarak mutlu ve huzurlu bir gece yaşadığımıza inanıyorum rüştü abimizinde dedği gibi bunu artık her sene geneleksen bir hane getirmek istiyoruz inşallah bundada başarılı olacağımızı inanıyorum o gece feshanede bulunan tüm konuklarımızı sevgi ve saygı ile selamlıyorum tekrar tekrar ayaklarınıza sağlık allah razı olsun

x-factory
17.10.2005, 22:53
şahsen bende ve bi arkadaşım o gece fesanedeydım valla herzaman bole bı gece organıze olmaz aslında daha cok katılım olabılırdı ama genede cok ıı bı geceydı bende bu geceyı organıze edenlere çok teşekkür ediyorum bu geceyı sıvaslı kardaşlerime yaşattıkları için inşallah bidahaki sefere katılım çoğalır..

1967_Dernek_Ayhan
17.10.2005, 23:20
HELEL OLSUN SİZLERE EMEĞİNİZE SAĞLIK 5 AY SONRA ASKERE GİDİYORUM İNŞ İSTANBULA DÜŞERİMDE HEP GÖRÜŞÜRÜZ :D

Imparator5834
17.10.2005, 23:25
İstanbul ve civarında oturan site üyelerimizin kendi aralarında düzenlemiş oldukları İftar yemeği 16.10.2005 Pazar aksamı Eyüp-Feshane’de gerçekleşmiştir. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen İftar yemeğinde keyifli sohbetler yapılmış, Sivas ve Sivasspor konuşulmuş www.sivasspor.com ortamında başlayan dostluklar bu gece pekiştirilmiştir.

Ankara’dan gelen galibiyet haberide site üyelerimizi iyice coşturmuş feshane iftar çadırında ŞAMPİYON SİVASSPOR sloganları atılmıştır.

Gece sonunda herkes mutlu bir şekilde evine dönerken, önümüzdeki senelerde bu iftar yemeklerinin geleneksel hale getirilmesi ve çeşitli etkinliklerle katılımın artırılması konusunda fikir birliğine varılmıştır.

KÜBRA KOÇAK ,İSTANBUL , TWINTY58
IFTAR YEMEGİNE TAKILAN TÜM KATILIMCALARDAN ALLAH RAZI OLSUN ELLERİNE KOLLARINA YÜREKLERİNE SAGLIK. TESSEKKÜR EDERİZ:

sivaslibozo
17.10.2005, 23:28
valla kendim katilmadim bu yemege ..alamnyada oldugumudan dolayi..ama kim akil etmisse Helal olsun...böyle etkinlikler samimiyetimizin göstergesi olmaya devam edicektir..

Bu yemegi düzenleyen ve emegi gecen herkese tessekür ediyorum..

ayrica katilanlara da ayaginiz yüreginize saglik diyorum.......

vesselam

AMCA58
17.10.2005, 23:40
HELAL OLSUN SİZE.
YİNE BİR İLK.ALLAH KABUL ETSİN.
DÜNYADAKİ TÜM SİVASLILARIN VE MÜSLÜMANLARIN BU MÜBAREK RAMAZANINI TEBRİK EDER,AİLELERİMİZLE BİRLİKTE DAHA NİCE RAMAZANLARA KAVUŞMAYI CENABI ALLAHDAN NİYAZ EDERİM.SAYGILARIMLA.

sinan58_34
17.10.2005, 23:41

KÜBRA KOÇAK ,İSTANBUL , TWINTY58

gelen arkadaslara tesekkurlerımızı sunarız cok guzel bı ortamdı kımsenın kacırmasını ıstemezdık ama malesef bazı arkadaslarımızın olumsuzluklardan dolayı katılalası bızı uzdu amamherseye ramen cok guzel bı ordamdı 11 e kadar oturduk muhabbet ettık sıvasspor dan konustuk

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 01:00
gelen herkese teşekkürler...sivaslıların dayanışması böle olmalı..

AyhanBayrak
18.10.2005, 01:54
Iste Takim Iste Taraftar <<----
diye buna derler herzaman her kesimde beraberliginizi gösteriyorsunuz insallah bunun devamini vede sürekliligini alisagelmisin üzerine tasiyarak herkese ve herkesime bir örnek teskil etmesini temenni ediyorum
Sizlerin dayanismasini avrupadan sevinerek takip ediyoruz sizlerin dayanismasi vede birlik beraberligide takimimiza basari getiriyor vede sivasli olan hemserilerimizin nasil bir yol tutmasi gerektigini gösteriyor bazi kesimlerinde bu dayanismadan ders alacaklarina inaniyorum basarilar gardaslarim allah yolunuzu acik etsin

5841
18.10.2005, 05:50
GÜZEL BİR GECEYDİ.EMEGİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKURLER.ORTAM GÜZELDİ, BOL BOL MUHAPBETETDIK TANIŞTIK VE EGLENDIK.SİVASSPORU KONUŞTUK.FESHANEYI SİVASSPOR DİYE İNLETTIK.BOL BOLDA ALKIŞ ALDIK SİVASSPORUN GALİBİYETINI KUTLAMAK ORTAMA AYRI BİR GÜZELLIK KATTI
İNŞALLAH BUNDAN BÖYLE HER YIL DEVAM EDERSE COK İYİ OLUR GENLENEK HALINE GETİRELİM

eren1
18.10.2005, 09:48
GECENİN PLANLIYICISI HAKKI BABAYA VE TUM KATILANLARA TEŞEKKÜRLER

gamze58
18.10.2005, 10:08
Keske aranızda olabilseydik.Hepinize teşekkürler.

HakkıTİMUÇİN
18.10.2005, 13:38
Çok şükür ilk iftar yemeğimizi gerçekleştirdik...katılım istediğimiz düzeyde olmadı ama, ilk organizasyon için fena sayılmaz..inşallah bundan sonraki senelerdede bu tür etkinlikler daha fazla katılımlarla gerçekleşir...

gelen, gelemeyen bizi destekleyen herkese teşekkürler...

cebbar
18.10.2005, 13:56
çok güzel bir organizasyon ama katılımın bu kadar düşük olması düşündürücü.
hele istanbul gibi bir yerde

FATIMA
18.10.2005, 14:10
rüştü abi yemeğe gidenler adına çok sevindim,ama sizlerden başka aktivitelerde bekliyoruz...uzak mesafedeki arkadaşlar bu tip aktivitelere katılamıyor,diğer arkadaşlarda yardımcı olursa daha farklı projeler üretilebilir...emeğiniz için teşekkürler....

gercek58li
18.10.2005, 14:25
Insallah izin mevsiminde de buna benzer organizeler düzenlenir ve de biz gurbetcilerde faydalaniriz.
Baslangic yapildi ins. devami gelir.Katilan herkesin ayaklarina saglik.

cagri_deniz
18.10.2005, 20:12
SİVAS İLE İLGİLİ HİÇ Bİ ŞEYİ KAÇIRMAM...BU SİTEYEDE 2-3 GÜNDE Bİ GİRERİM

AMA BÖYLE Bİ ORGANİZASYON OLACAĞINIDA DUYMADIM...

OLSA HİÇ DÜŞÜNMEDEN GELİRDİM.. BEN GAZİ MAHALLESİNDE OTURUYORUM..

OKULUMDA FESHANENİN KARŞISINDA...

ÇOK ÜZGÜNÜM ŞUAN.... BU ORGANİZASYON BENCE Bİ DAHA GERÇEKLEŞSİN
VE 1 HAFTA SÜREYLE TANITILSIN Kİ KATILIM ÇOOKK OLSUN..

GENEDE SAĞLIK OLSUN... SİVASSPOR UĞRUNA SİVAS UĞRUNA HERŞEYİMİZ FEDA OLSUN.... ZARA// BÜYÜKKÖYLÜ...

ÇAĞRI TOPRAK

KEREM_58_34
18.10.2005, 20:21

GENEDE SAĞLIK OLSUN... SİVASSPOR UĞRUNA SİVAS UĞRUNA HERŞEYİMİZ FEDA OLSUN.... ZARA// BÜYÜKKÖYLÜ...

ÇAĞRI TOPRAK

valla gardaş sanmıyorum böle bi organizyason bi daha gerçekleşsin.Valla ben gidemedim.Ama belki bu sefer giderim.büyüklerimiz bilir.

x_burnley
18.10.2005, 20:36
bu gecede bulunmak benim için onur verici bir olaydı ve orda sivasspor com üyeleri ve değerli misafirlerimize hizmet etmek büyük onurdu benim için haklısınız böyle bir organizasyon bir daha ne zaman yapılır bilemeyiz ama genel gelmiyen yüreğinle bizi feshanede ve sivassporumuzu canı gönülden desdekleyen tüm hemşolarımıza sonsuz teşekkürler katılıma gelince böyle bir organizasyonun pazar akşamına gelmesi tabiki yanlış birşeydi ama bir kere pazar diye geçtik bu bir başlangıç oldu bizim için herşey çok güzeldi ve feshaneyi sivas şarkıları ve tazavratlarıyla inletirken zaten ben bu gecede bulunamayan diğer sivaslı kardeşlerimin ve abilerimin bizleri uzaklardanda olsa desdeklerini gördük ve duyduk bu bize bir gurur verdi ve ben tekrar tekrar söylüyorum genel anlamda çok başarılı bir organizasyondu bitmedi bu başlangıç gerisi gelecek bizlerden haber bekleyin saygılarımla

HakkıTİMUÇİN
18.10.2005, 22:02

ÇAĞRI TOPRAK

ÜZÜLMEYİN ARKADASLAR...RAMAZANDAN SONRA BİR GECE DÜZENLEYECEĞİZ..GELEMEYEN ARKADASLAR O GECEYE KATILIR..

YER VE TARİH BİLGİLERİNİ RAMAZANDAN SONRA AÇIKLAYACAĞIZ..

BİZİ İZLEMEYE SEVAM EDİN..EYLEMLERİMİZ SÜRECEK :)

sinan58_34
18.10.2005, 23:39
ÜZÜLMEYİN ARKADASLAR...RAMAZANDAN SONRA BİR GECE DÜZENLEYECEĞİZ..GELEMEYEN ARKADASLAR O GECEYE KATILIR..

imza...... muhur......... kase :D

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 23:45
HAKKI ABI SENDEN DAHA DA BÜYÜK ORGANİZLER BEKLİYOZ...BU İŞ SENİNLE GELDİ SENİNLE GİDER..

1967_CLUB_ÖZGÜR
18.10.2005, 23:45

HAKKI BABA İZİNDEYİZ!....

1967_CLUB_HÜSEYİN
19.10.2005, 01:14
BİZ YOKTURDUK GELEMEDİK AMA ÜZGÜNÜZ İNŞALLAH BAŞKA BİR ZAMANA OLUR ...

1967_CLUB_ÖZGÜR
19.10.2005, 02:08
O YEMEKTE BULUNMAYI BENDE COK ISTERDIM AMA OLMADI INSALLAH BASKA BI ZAMAN BASKA BI ORGANIZASYONDA BULUSURUZZZ...