Orijinalini görmek için tıklayınız : Denizli Maçı Tam Destek

Ali Selim
01.02.2010, 11:49
arkadaşlar aldığımız son fb yenilgisi sonrası futbolcu ve taraftar olarak büyük moral kaybettik ama biz taraftarların yapması gereken boyun eğmek değil ileriki haftalarda oynayacağımız 3 önemli maç. bunlardan 1.si olan Denizlispor maçında kesinlikle yiğidoları yalnız bırakmamalıyız kümede kalma yolunda çok önemli bir maç hadi yiğidolar fb maçındada olduğu gibi tam destek parolası ile destekleyelim bizler pes edersek futbolculara ne deriz bu takımın bir an önce toparlanması lazım bu yolda bizlerde yardım etmeliyiz sizlere rica ediyorum lütfen denizli maçında takımımızı yalnız bırakmayıp maç sonuna kadar destekleyelim moral verelim hadi yiğidolar bu takımın bize ihtiyacı var

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_177378428.jpg (www.resimupload.com/ds177378428_08062009.html)

yiğidomustafa
01.02.2010, 12:08
Bencede Denizlispor maçını kesin yenmemiz gerekiyor.Yoksa işimiz zor xD :(

58_babacan_58
01.02.2010, 12:11
BİZ TAKIMIMIZIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ,SADECE KAZANINCA DEĞİL KÖTÜ GÜNÜNDE YANINDA OLMAK İÇİN BİZ BURDAYIZ ZATEN,DENİZLİYİ YENİP GÖNDERİCEZ.......

58alp58
01.02.2010, 12:12
İLK YARIDAKİ OYUNU OYNARSAK YENERİZ İNŞALLAH O MAÇTADA STADI DOLDURALIM

Harbi Selim
01.02.2010, 12:18
BU MAÇTA EĞER GOL ATAMAZSAK MAÇTAN SONRA İLK GOLÜ MUHSİNE YÖNETİM ATMALI. YERİ GELİNCE APOYA MEHMETE HAYROYA ŞİİİT MİİT DENİLİYORSA MUHSİN HOCAYADA DENİLMELİ. DEFANS SIFIR. HANİ NERDE HANİ TOPARLANIYORDUK.

HANİ HAYRETTİN ARMAYA SAYGISIZLIK YAPMIŞTI. BÖYLE FUTBOLCUYLA ÇALIŞMAK İSTEMEZDİNİZ. ÇAĞRILMA NEDENİ BASİT. HAYRO HAYRO YİĞİDO HAYRO. AT GİBİ KOŞAR MÜCADELESİNİ YAPAR. AMA O MUHSİN OLSAYDI MUHSİN HAYRO OLSAYDI TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZDI.

pover58
01.02.2010, 12:20
fb maçından ne bekliyordukki fb bizim rakibimiz degil bizim rakibimiz denizli diyarbakır ve manisa a gücü kasımpaşa biz bu takımları yenersek sorun yaşamayız umarım toparlanır ve yeneriz çünkü ben bu kapasiteyi takımda görüyorum.takım düzelecek bizim düşme derdimiz olmamalı olamaz zaten bu takım geçen yılkinden kötü degil sadece kendine güveni yok gol yiyince moralleri bozuluyor bu sorunu çözmeliyiz tam destek hep destek yigido iyigün dostu degil kötügündede destek olmalıyız ve olacagız.eleştirilerimizde daha dikkatli olmalıyız zararı sadece sivasspora oluyor kimseye bişey olmuyor.

Harbi Selim
01.02.2010, 12:23
SİVASSPOR ALLAHA EMANET. KATILMAYAN PARMAK KALDIRSIN. (DESTEK BİR KENERA)

Metal Gear
01.02.2010, 12:29
Sivasspor-Denizlispor konusu zaten var..her üye kendi düşüncesi için konu açmamalı..

kiNgSiZe58
01.02.2010, 12:30
artik gecmisi unutmaliyiz .

maiuslee
01.02.2010, 13:11
bu hafta gercekten çook onemli.Çünki :

ankaragücü-bursa

fener-diyarbakır

trabzon-manisa

maçları var.yani düşme hattındaki takımların bu hafta puan almaları çok zor gözüküyor...bizde denizliyi yenersek çok buyuk bi avantaj olacak..inşallah sahamızdaki bu maça büyük ilgi gösterip destek olmalıyız

ayna26
01.02.2010, 13:27
Denizli maçı Sivas'ın lige tutunma maçı olacak.Tarfatara çok iş düşüyor.Dünki F.B maçında taraftar stattaydı ancak taraftardan çok seyirci vardı.sadece seyredenler.tezahurat yapan yok.Maçı seyrettiğim tribünde kendini bilmez kişiler takımı lehine tezahurat yapacaklarına futbolculara küfür ediyorlar, bunları kınıyorum.böyle seyirci stada gelmesin.Bağıran taraftar gelsin.Bu maçı alacağız.

ercan58.a
01.02.2010, 13:50
................bu maçı alacagız başka yolu yok........................
allahın izniyle tabiki puan kaybını düşünmek bile istemiyorum allah muhafaza
fenere karşı ilk yarıdaki oyunu oynasın takımımız yeter......................... ...

babapiton
01.02.2010, 13:51
sonuçta son 5 lig maçında 2 galibiyet 1 beraberlik 2 de malubiyet aldık ve malup oldugumuz takımlar fb ve ts lütfen inancınızı kaybetmeyin !!!

oquzh4n58
01.02.2010, 14:32
taraftar taraftar degılkı ıstanbul yalakaları serfszler ama olsn bız bıze yeterız

V1CT0RY
01.02.2010, 15:00
Bizim Rakibimiz Fb Ts Gs Bjk Değil Bu Sene...Bu Maçlardanda Birşey Beklemek Manasız...

Sivasın Adamı Takım Sıkışınca İyi Destek Verir...Denizli Maçı Pazar Olursa Stadda 12-13 Binden Aşağı Adam Olmaz...

Taraftar Desteği İle Denizliyi Kümeye Kesinen Yollarız...

calipso
01.02.2010, 15:22
denizli bu maçı kaybederse artık neredeyse matematiksel olarak bile düşmüş olacak. yani ankaraspor+denizli düşmüş olacakki tek yapmamız gerekn diyarbakır,manisa veya kasımpaşayı altımıza çekmek

mustafatas58
01.02.2010, 17:19

ankaragücü-bursa

fener-diyarbakır

trabzon-manisa

maçları var.yani düşme hattındaki takımların bu hafta puan almaları çok zor gözüküyor...bizde denizliyi yenersek çok buyuk bi avantaj olacak..inşallah sahamızdaki bu maça büyük ilgi gösterip destek olmalıyız

AYNEN KATILIYORUM.BIZ BU MACI YENERSEK IKI UC SIRA BIRDEN YUKSELIYORUZ VE HAFTAYA DIYAR MACINI YENINCE ZATEN DIYAR DUSMEYE ADAY OLUR

mucahitbaba58
01.02.2010, 17:42
tabiki tam destek bunun soz konusu bile olamaz biz onlara o eski ruhu geri getirebiliriz dun tvden baktim golden sonra biraz tezahurat artti ama sonra bir ugultuya donustu boyle olmamali dovulcular hic durmamali rakip takimdayken top isliklanmali
oyuna gelince hoca bence fbdekinden daha iyi bir futbol izlettirecegine inaniyorum cunki fbde belkide yapmak istedigini denedi ama asil simdiki maclar ne olursa olsun kazanacagim diyen bir takim olacak guzellik yarismasi degil skor elde etmek icin savacaklar bundan supheniz olmasin

ready
01.02.2010, 18:49
Denizli maçı Sivas'ın lige tutunma maçı olacak.Tarfatara çok iş düşüyor.Dünki F.B maçında taraftar stattaydı ancak taraftardan çok seyirci vardı.sadece seyredenler.tezahurat yapan yok.Maçı seyrettiğim tribünde kendini bilmez kişiler takımı lehine tezahurat yapacaklarına futbolculara küfür ediyorlar, bunları kınıyorum.böyle seyirci stada gelmesin.Bağıran taraftar gelsin.Bu maçı alacağız.

böyle seyirci bozuntuları eline bir poşet çekirdek alır takım gol attıgı zaman sevinir gol yedigi zaman da ana avrat dümdüz gider kendi açısından haklıdır paraya kıyıp maratondan bilet almıştır herkese kötü oynayan topçuya küfür etme hakkını kendinde görür böyle kişiliksiz ve karektersiz embesil insanların maratonda durdugu sürece bu seyirci profili hep aynı olur

ercan58.a
01.02.2010, 19:18
bu maçı al ma lı yııııız....................... .............................. ......

bir deli yani bülent uygun kuyuya bir taş attı bizim 40 akıllı bir araya geldi çıkartamıyorlar,çıkartanada aşkolsun veeeeeeeeeee
allah yardımcımız olsun inşallah

mishka
01.02.2010, 19:26
Esas Sivasspor'un kaderini belirleyecek üç maç geldi. Elimizden gelen desteği takımıza gösterelim. Stadı dolduralım ama sinemaya gelmiş gibi değil takımını sonuna kadar destekleyen taraftar gibi.

mishka
01.02.2010, 19:31
Ayrıca anasayfadaki asla yalnız yürümeyeceksin yazısı ve hocamızın fotoğrafının yanına konulması çok güzel olmuş. Sivasspor.com a bu güzel düşünce için teşekkürler . Bu saatten sonra takıma destek vermekten başka çaremiz yok.

badger5858
01.02.2010, 19:47
Arkadaşlar benim nacizane bi önerim olacak...
Önümüzdeki denizli ve manisaspor maçları için en önemli 2 taraftar grubumuz aynı yerde omuz omuza takıma destek versin...Benim iki gruplada bi alakam yok... Geçmişte aralarında ne yaşandı bu konu hakkında da bir bilgim yok... ama geçmişte yaşanan olumsuzlukları bir yana bırakıp bu iki maç için başta yiğido gençlik ve yeniçeriler olmak üzere tüm Sivas bir bütün olmalı...
Eminim ki bu maçlara özel benim gibi herhangi bir gruba dahil olmayan birçok Sivasspor aşığı da böyle bir birleşmeye sonuna kadar katılacak ve maç sonuna kadar susmadan takımını destekleyecektir...

Sesin daha iyi etki yapması ve son maçta da görüldüğü üzere boş kalan maraton tribünün A bloğu bu birleşme için biçilmiş kaftan olacaktır bence...yer konusunda grup liderleri en iyisini belirleyecektir ben sadece fikrimi söylemek istedim...Ancak 2 maçlığına da olsa böyle bir birleşmeye takımımızı çok ihtiyacı var...
Önerim hakkında yorumlarınızı bekliyorum ..
Olabilir mi???
Olmazsa neden olmaz???

mishka
01.02.2010, 19:49
Taraftar gruplarının bulundukları yerler de tüm stadı organize etmelerini engelliyor.

esentepeli58
01.02.2010, 20:09
?????????????????????????????? ??????

ercan58.a
01.02.2010, 20:10
zorlu bir viraj sonsuz destek vermek zorundayız

bir deli yani bülent uygun kuyuya bir taş attı bizim 40 akıllı bir araya geldi çıkartamıyorlar,çıkartanada aşkolsun veeeeeeeeeee
allah yardımcımız olsun inşallah

58delikanli58
01.02.2010, 20:13

ankaragücü-bursa

fener-diyarbakır

trabzon-manisa

aynen cok haklisin kardes!!!
bu hafta yenersek en az 3 sira atliyabliriz!!!!!!!!!!!!!!!

Ali Selim
01.02.2010, 22:49
Şüphem yokki Arkadaşlarım aksini düşünsün herkes tek yürek olacak inşallah arkadaşımızında dediği gibi geçmişte ne yaşanmışsa önemli değil şimdi önemli olan tek şey SİVASSPORUMUZUN başarısıdır inanıyorum ki biz bu maçları taraftar desteği ile alacağız unutmayın 2 sene önceki bursa maçını ilk yarı 0-2 ikinci yarı 3-2 tam destek hep destek

Thai
01.02.2010, 23:05
denizli perşembe manisa ile kupa maçına çıkacak bize bitmiş gelir

subasi29
01.02.2010, 23:12
evet bu hafta sivasimizin kader hftasi olmak yada olmamak,bu sinavimiz cok cetin gececek gonulden vede yurekten inaniyorum ki cok degerli taraftarimizinda destegiyle bu hafta SIKINTILARA bir dur diyecek galibiyet alacagiz

BOUN
01.02.2010, 23:13
Denizli ve bundan sonra evimizde oynayacağımız bütün maçlar için yönetime çağrıda bulunuyorum:

Evimizde kalan 8 maçın tamamında maraton 5 TL ve kale arkaları 2 veya 3 TL olmalı. Artık üç kuruşun beş kuruşun hesabının yapılacağı zamanlar geride kaldı. Yarınımızı kurtaracağımızın garantisi yok! Ya bugün birşeyler yapılacak ya da yarınımızı feda edeceğiz.

Sivasspor için kurtuluş savaşı başlamıştır. Yönetimimizin de bu seferberliğe üst düzeyde katkıda bulunması gerekmektedir. Zaman can havliyle savaşma zamanı!

Thai
01.02.2010, 23:15
manisa toplam 16-19 alır.............36-38 de bitirir
denizli toplam 20-23 alır..............27-30 da bitirir.
diyarbakır 23-26 puan alır.............42-45 de bitirir
SİVASIM ise 22-25 puan alır..........39-42 de bitirir

Yani Denizli ve Manisa gider....................

subasi29
01.02.2010, 23:18
Denizli ve bundan sonra evimizde oynayacağımız bütün maçlar için yönetime çağrıda bulunuyorum:

Evimizde kalan 8 maçın tamamında maraton 5 TL ve kale arkaları 2 veya 3 TL olmalı. Artık üç kuruşun beş kuruşun hesabının yapılacağı zamanlar geride kaldı. Yarınımızı kurtaracağımızın garantisi yok! Ya bugün birşeyler yapılacak ya da yarınımızı feda edeceğiz.

Sivasspor için kurtuluş savaşı başlamıştır. Yönetimimizin de bu seferberliğe üst düzeyde katkıda bulunması gerekmektedir. Zaman can havliyle savaşma zamanı!

Evet Hemserim Nede Guzel Aciklamissin,Bundan Sonra Birlik Zamani

yukarıyıldızlı
01.02.2010, 23:52
yönetim şu maratonu 5 lira yaptas allah aşkına şu emekli tayfasından önce gidip gençler alsın şu biletleri de takıma biraz destek olalım maratondan aksi taktirde sinemacılar dolduracak o zaman...mewsela fener maçında kale arkasında takım gole gidiyor ayağa kalktım arkadan biri hemşerim oturale diye bağırıyor otumuyom kalk sen de ayağa dedim sustu kaldı ... yönetim bizim gibi gençlere biraz destek ol sen gör o zaman sivas seyirci mi oluyor taraftar mı şampiyonluğa giderken bunu yapmadın bari kümem düşmemek için yap....

3 yıldız
02.02.2010, 00:05
Denizlinin perşembe günü kupa maçı var bu bizim için büyük şans eğer bu yorgun takımıda yenemeyeceksek yuh artık.

3 yıldız
02.02.2010, 00:10
İnşallah bu hafta ilk kez düşme potasından kurtulacağız.

danote
02.02.2010, 00:51
denizli maçını kesinlikle kazanmaktan başka çaremiz yok denizli maçını aldıkmı puanımız 20 olur manisa trabzonda kaybeder ankaragücü bursaya kaybeder. fenerbahce diyarbakırı yener bizde bu takımların üstüne çıkarız ozaman futbolcularda psikolojik olarak rahatlar ve bundan sonraki maçlarda daha özgüvenle oynarlar ben inanıyorum sizde tüm sivasspor taraftarı olarak inanın arkadaşlar,

Ali Selim
02.02.2010, 10:34
TAM DESTEK HEP DESTEK

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_177378428.jpg[/URL

[URL=www.resimupload.com/ds579807571_ben.html]http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_579807571.jpg (www.resimupload.com/ds177378428_08062009.html)

ayna26
02.02.2010, 12:25
maçta takıma destek olmak gerek, bilinçli tezahürat yapılamıyor.Öyle bir sistem olmalı ki hiç bağırmayan bile bu sisteme ayak uydurmalı.Biz ise sahada maçı izliyoruz, takım gol posizyonna girince ya da gol atınca bağırıyor aradan bir kaç dakika geçtikten sonra susuyoruz.bu böyle olmamalı, 90 dakika futbolcudan koşması isteniyorsa taraftarın da 90 dakika susmaması gerek.bu maçı alacağımıza inancım tam, denizli kupa maçında sakat ya da cezalı oyuncu verecek, sivasa yorgun gelecek.denizlinin son 3-4 sezonluk lig karnesinebakıldığında hep son anda ligde kalmayı başarmış bir takım olduğu, bunu da gözden kaçırmamak gerektiğini düşünmekteyim.Takımın defansıf yapısının orta saha ile de takviye edilmesi gerektiği, her iki kanatların da mutlaka güçlendirmesinin biiz galibeyete götüreciğini düşünüyorum.

Metal Gear
02.02.2010, 13:25
İki senedir Sivas'tayım ve tek bir maç dahi kaçırmadım.Bu maçı da nasipse kaçırmayacağım..Yapacak bir şey yok..Sevda bu!

myyiğido58
02.02.2010, 13:30
sivassporumuz gei dönecek!!!!!!!

Ali Selim
02.02.2010, 16:22
http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_177378428.jpg (www.resimupload.com/ds177378428_08062009.html)

Kasım Öktem
03.02.2010, 13:38
Deizliyi de yenemezsek o zaman vay halimize
Maça elbette gideceğiz..
Maraton kaç TL olur acaba?
10TL yapsınlar bari ..

deli_yigido
03.02.2010, 13:51
Sevinmek için sevmedik!
Tam destek, sağlam deplasman yapalım!

calipso
03.02.2010, 13:58
denizli bu hafta yenilir horoz yelkenleri suya indirir küme düşer, alacağı lig sonuna kadar 17-21 puan arasıdır

efendigardaş
03.02.2010, 23:18
DENİZLİ LİGDEN ÇEKİLSİN BENCE BOŞUNA MASRAF ETMESİNLER SENEYE DAHA İYİ HAZIRLANIP LİGE ÇIKARLAR...:D

ahmetbaba
04.02.2010, 00:31
srt'deki spor günlüğü programında denizli bizden rahat çıkacak sahaya diyor.ama ben inanmıyorum.onlar bizden daha tedirgin çıkacaklar sahaya.biz iyi oynarsak yeneriz.inşallah.

ercan58.a
04.02.2010, 09:16
sivassporun başarısı tabiiki bir ekip işidir ama asıl başarı başkanın istikrarı vede futbol bilgisidir
başarısızlıga düşmesinin sebebi ise iyi niyetli olmasıdır ve adam diye bülent uyguna güvenmesidir
nerden bilsin bülentin bilgisizligini lorant futbolculara göre bir sistem oturttu ne zamanki bülent bu sisitemin oyuncularını hallaç pamugu gibi dagıttı o zaman ne sistem ne futbol bişey kalmadı
ama başkan takımın başında oldugu müddetçe korkulu rüya görmeyiz inanıyorum
bizlerde takımdan destek çekmek yerine daha fazla destek vermeliyiz bizim camiamız çok büyük bu tür kötü günler bize ders olsun bir dahada yaşamayalım inşallah
denizli maçında stadı full dolduralım lütfen

emreakbulut58
04.02.2010, 22:41
arkadalar grubumuza destek çıkn
http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=101415580833&ref=ts