Orijinalini görmek için tıklayınız : TEKRAR KADIKÖY’DE

RüStü ElmaS
19.10.2005, 21:17
TEKRAR KADIKÖY’DE Sivasspor Teknik direktörü Werner Lorant yıllar sonra yeniden Kadiköy’de

Türkiye’ye ilk kez Fenerbançe takımının başına geçmek için gelen ve bir bucuk yıl Fenerbahçe takımını yöneten Lorant, kötü bir sezonun ardından Fenerbahçe’den ayrıldı. Fenerbaçe’den ayrılarak tekrar ülkesine dönen Lorant, bu kez Sivasspor’un teknik patronluğuna geldi. İkinci kez Türkiye’ye dönen Werner Lorant, bu kez Sivasspor Teknik patronu olarak Fenerbahçe’nin stadyumu olan Kadıköy’e ‘Şükrü Saraçoğlu Stadyumuna’ çıkacak.

Uzun yıllar sonra ilk kez Fenerbahçe Stadyumuna çıkacak olan Werner Lorant bu kez, Fenerbahçe’nin Teknik patronu olarak değil izleyici olarak tribünlerdeki yerini alacak.

Dün oynanan Şampiyonlar Lig’i maçında Ulusal bir gazeteye yorum yazmak için Kadıköy Stadyumuna Fenerbahçe ile Schalke 04 maçını izlemeye giden Alman Teknik adam, gazete için yorum yazdı.

Önceki gün takımını çalıştırıp İstanbul’a giden Lorant, yıllar sonra ilk kez Kadıköy’e çıkacak olmanın heyecanını duyduğunu belirtirken, gönlünün Fenerbahçe’den yanı olduğun ancak Schalke 04`ün de bir Alman takımı olduğunu belirterek, “İyi oynayan kazansın”dedi. Bunun yanı sıra Lorant’ın yorumculuğunun yanı sıra Fener’in eksikleri hakkında da notlar tutacak.
Hakikat Gazetesi

1967_DERNEK_10UR
19.10.2005, 21:41
oooo kadıköy satyumu için büyük onur lorant gibi bir dev orda...

serhankaburcuk
20.10.2005, 13:03
Fenerbahçe taraftarı Werner LORANT'a çok büyük ilgi göstermiş...Bakalım 12.hafta yani 6 Kasımdan sonrada bu kadar ilgi gösterebileceklermi???Fenerbah çeyi Sivas 4 Eylülde dize getirdiğimiz zamanda böyle neşeli olabileceklermi???

BROTHERS58
20.10.2005, 13:14
ARTIK MİLLETİN TEK UMUDU KALDI BU FENERİ KİM DURDURABİLİR DİYİNCE HERKES BİR AGIZDAN SİİİİİVAAAAASS!! diyor.AH G.S ERKEN CIKTIN KARSIMIZA YOKSA LİSTEYE SENDE DAHİL OLACAKTIN.LORANT'A GÜVENİMİZ TAMDIR,GURUR DUYUYORUZ ONUNLA.SİSTEMİNİ ELESTİRENLERİ BAKIRKÖYE YOLLUYORUM!!

abircan
20.10.2005, 13:54
o bir heykeli dikilecek adam, disiplinin diğer tanımı loranttır
helal olsun hocamıza, ikinci yarı ve geri kalan maçlar için yazıyorum içerde, dışarda fb, içerde dışarda bjk, içerde gs, dışarda ts maçlarından en az 7 puan alırız

muRTix1
20.10.2005, 13:59
teknik direktör bakımından çok şanslıyız yönetimiiz hep en iyisini seçiyor ismail kartal ve lorant süper ligdeki en iyi taktiği sahada uygalayan teknik adamdır...

serhankaburcuk
20.10.2005, 14:10
helal olsun hocamıza, ikinci yarı ve geri kalan maçlar için yazıyorum içerde, dışarda fb, içerde dışarda bjk, içerde gs, dışarda ts maçlarından en az 7 puan alırız

Sana Katılıyorum abi....Ama bence daha fazla puana alırız...

eren1
20.10.2005, 14:19
İLK GELDİĞİNDE HİÇ MUTLU OLMAMIŞTIM

AMA ALLAHA ŞÜKÜR Kİ LORANT BÜYÜK HOCALIĞINI GÖSTERDİ

TAKIMA TAKIM OYUNUNU VE DİSİPLİNLİ OYNAMAYI AŞILADI

bbptek58
20.10.2005, 14:27
FENERDEYKEN GSYE 6 ATMIŞTI SİVASTAYKEN DE ATAR İNŞALLAH

extrasivas
20.10.2005, 14:55

______________________________ ____________
YIGIDO SAADET ZINCIRI

serhankaburcuk
21.10.2005, 13:21
FENERDEYKEN GSYE 6 ATMIŞTI SİVASTAYKEN DE ATAR İNŞALLAH

İnşallah 6 tane atamasak bile onları buradan yenmeden göndermeyeceğiz...Werner LORANT işte o zaman büyük hocalığını gösterecek...

serrkann58
21.10.2005, 13:48
WERNER LORANT sen büyük hocasın türkiye ye ilk geldiğinde ona alman köylüsü diyorlardı o lafı söyleyenlere şimdi söylediklerini yalatıyorya ALEMİN KRALI LORANT HOCAM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.....

serhankaburcuk
21.10.2005, 13:55
WERNER LORANT sen büyük hocasın türkiye ye ilk geldiğinde ona alman köylüsü diyorlardı o lafı söyleyenlere şimdi söylediklerini yalatıyorya ALEMİN KRALI LORANT HOCAM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.....

Alman köylüsü ne olduğunu ispatladı...İnşallah 12.hafta dahada ispatlayacak...
ALEMİN KRALISIN BE LORANTTT

ahmet_cilek
21.10.2005, 14:07
LORANTTAN BİR 6 KASIM OLAYI DAHA OLMASINI CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUZ :) :) :) :) :) :) İNSALLAH OLACAK BÜTÜN SİVASSPORLULARA SELAMLAR

1967 dernek serkan20
21.10.2005, 14:12
bence türkiyedeki tek hoca loranttır
karizması yeter
ben taktiğine hayran oldum
belki 6 kasımda fenere 6 tane atamasak bile o maçı alacağımızdan eminim
güveniyorum lorant babaya

serhankaburcuk
21.10.2005, 14:18
bence türkiyedeki tek hoca loranttır
karizması yeter
ben taktiğine hayran oldum
belki 6 kasımda fenere 6 tane atamasak bile o maçı alacağımızdan eminim
güveniyorum lorant babaya

Lorant baba Fenerbostandan intikamını alacak...6 Kasımda 6 atmasakta maçı kesin kazanacağız...