Orijinalini görmek için tıklayınız : Diyarbakır Taraftarına Teşekkürler....

58_babacan_58
14.02.2010, 18:48
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs164.snc3/19158_347618608377_69426138377 _4985321_4713554_n.jpg

Sivassporumuzu centilmence karşılayan Diyarbakır halkına teşekkürler.. Spor barış dostluk ve kardeşliktir.. Hepimiz bu memleketin evlatlarıyız.. Anadolunun yiğitleri Yiğidolar her zaman barış ve kardeşilkten yana !

Burack
14.02.2010, 18:49
Bravo o pankarti açan genç kardeslerime.

gangster yigdo
14.02.2010, 18:56
COK COK TESSEKÜR EDERIZ ISTE FAIR PLAY

yeniceri_can
14.02.2010, 19:05
bide gidip görenlere sorsanız......????????

58_SEMİH_58
14.02.2010, 19:07
Giden abilerimiz cevap yazar inşallah :)

PARTNER58AHMET
14.02.2010, 19:23
işte budur ayrımsızlık gayrımsızlık nerde türk bayrağı dalgalanıyorsa onlar bizimde kardeşimizdir ve dostumuzdur birileri çıkıp türk,kürt,laz ,çerkez alevi sünni ayrımcılığı yapıyorlar miletide bölüyorlar işte burda gözüküyor kardeşlik dostluk bravoo diyar bakırlı kardeşlerimize ve tüm dünya bunu örnek almalıdır derim

PoTt!
14.02.2010, 19:30
BiLmeden bi pankartLa yorum yapmayın sivas kümeye yaptıLar tüm stad taşLar yaqdı tribüne maç bitince sahaya qirdiLer futboLcuLarımıza koştuLar!!!

t.kilicer
14.02.2010, 19:40
ya kardeşim hepimiz kardeşiz arada çürükler var onlara fırsat vermemek lazım diyarbakırlı kardeşlerime teşekkürler ;)

58_babacan_58
14.02.2010, 19:49
Arada çürükler olabilir tabiki ama sonuçta hepimiz bir kardeşiz,adamlar doğuda doğdu die suçlu oluyorsa EN BÜYÜK SUÇU GÜNEŞ İŞLİYOR DOĞUDA DOĞMAKLA......

mezo
14.02.2010, 19:52
Diyarbakıra gelen hiç bir sivaslıya karşı taş vebenzeri bişey atılmadı sivas kümeye dendi bunu inkar etmiyoruz sonucta iki takım küme düsmemeye oynuyor tabiki rakip takım oyuncularının morali bozulması açısından psikolojik bir tezahürraat atildi kimse sivassporlu oyunculara saldırmadı çünkü saha içinde olaylarin oldugu yerde bende vardım sahaya atlayan çocuk diyarbakırspor forması alabilmek için futbolcuya dogru kostu güvenlik görevlisi de çocugu yakalayip ana avrat sövünce çocuga taraftar da o güvenlik görevlisine taş atti saldırdı ama kesinlikle sivasspor tribünlerine yapilan bir saldırı degildi. sunu da unutmamak gerek statda yaklasık 10 bin taraftar vardı 10 bin taraftar içinde 3 5 çürük elma çıkmıstır sivasspor taraftarina hareketler yapan vardı ama kesinlikle taş atma olayı olmamıştır.

PoTt!
14.02.2010, 20:12
ben pankartı indirmeye caLışırken taş atıLdı!!!

V1CT0RY
14.02.2010, 20:33
kesinlikle taş atma olayı olmamıştır.

Sen Sivasspor Tarafındamıydın Yada Bizim Otobustemıydınde Kesinlikle Taş Olayı Olmamıştır Diye Olaya Nokta Koyuyorsun!...

Yalanmı Konuşcaz Birader....

Burdan Kalktık 600 Km Otede Dıyarbakıra Gıttık.

Bıze Orda Bınlerce Kısı Kufredıp,SİVAS KÜMEYE Tezahuratı Tutup,Şahsı Olarak Ozellıkle Bızım Yanımızdakı Kale Arkası Sanırım Kuzey Trıbun Olarak Gecıyor Trıbun Adı Bu Trıbunde Sahsı Olarak Bızlere ve Memleketımıze Kufretmekle Ne Kazandılar Merak Edıyorum...

Maç Sırasında Ozellıkle Ikıncı Yarın Futbolcularımıza Atılan Çakmaklar Taşlar Yabancı Maddeler...

Maçtan Sonra Fotograf Cekınen Arkadaslarımıza Trıbun Dısından Atılan KALDIRIM TAŞLARI.

Otoparktan Stada Gelırken Onde Sıvassporumuzun Otobusune Arkada BIZIM Aracımıza Atılan Taş Sopa ve Başka Maddeler...

Saymak Istesek Sayarız Daha....

Bız Dıyarbakırı Sıvasta En Ufak Bı Kufur Etmeden Yolladık Ama Onlar Yanlıs Yaptı.....

Ben Yınede Bıze Kolaylık Saglayan DBakır Yonetımıne Tesekkur Edıyorum Onlar Gerçekten Sag Duyululardı ve Mısafır Ettıler

D.bakır Taraftarınıda Kınıyorum(Art Nıyetsızler Harıc)

yigidomustafa58
14.02.2010, 20:41
vallahi billahi helal olsun işte budur kardeşlik işte budur spor centilmenliği

hoLiGan Enes
14.02.2010, 20:56
helal olsun size SivasDiyar'ı.......

58akif34
14.02.2010, 21:03
sportmenlık içinde gecen bır mac oldu denızlı ye örnek olsun

DOST KARA GÜNDE BELLİ OLUR

merkez_emre
14.02.2010, 21:21
yaf mezomusun nesın arkadasım sende sankı 90 dk bızle aynı trbundeymıs gıbı konusma macdan sonra sen varmıs gıbı konusma mubarek herseyı bılıon tövbe haşa herzaman heryerdeymıdın ? kimseye yalan borcumuz yok bızım...3 5 kısının yapdıgı demıssın ama butun kale arkası bıze sövüp tahrik edip asivas kümeye diye bagırırken de ordamıydın sen ?

ayrıca bızım yerımıze acılan bı resme bır dıyarbakırlının yapdıgı yorumlara ragmen hala tesekkur edenler neyın pesındeler anlamıyorum ?

Besyo_cu
14.02.2010, 21:27
Deplasmanda yaşanan kötü tezarahüratlar konusunda tv de canlı olarak yapılan bir ropörtajda diyarbakırlı yönetici ve oyuncu sadece Sİvas'ta kötü tezarahürat duymadıklarını herkesin Sivasspor taraftarı gibi olması gerektiğini söylemişti o zaman da dediğim gibi işte bize bu yüzden Yiğido diyorlar. Teşekkurler Diyarbakırspor...

Metal Gear
14.02.2010, 21:58
Arkadaşlar "Sivas kümeye" bağırışlarına üzülmüşler ama,biz de her takıma bapırıyoruz 4 Eylül'de bu şekilde!

V1CT0RY
14.02.2010, 22:13
Arkadaşlar "Sivas kümeye" bağırışlarına üzülmüşler ama,biz de her takıma bapırıyoruz 4 Eylül'de bu şekilde!

Ya Biz Yanlış Yazıyoruz Yada Millet Okudugunu Anlamıyor...
Sivas Kümeye Tezahuratını Tınlayan Yok Beyler Bayanlar...Kuzey Kale Arkası 90 dk Tüm Sivasın Sülalesini Becerdi Hatta Bi Ara Bireysel Bize Sövüolardı Ustumuzdekı Montun Kafamızdakı Sapkanın vs vs Özelliğine Bakarak...

Hele Aklıma Bişey Geldi :D Maç Bitti Bunlar Bozuldu Biraz Sivaslı Değilmi Hepsi Köpek Bunların Hepsi Kangal Diyip Çeniliyordu Çok Güldüm :D :D

İşin Özü Bi Pankarta Tav Olup Aslan Diyar Kral Diyar Diyeceğinize Neler Olmuş Bi Araştırın Bakalım.Her Geleni Gideni Şak Şaklıyor Millet.Deplasmanda Olan Gidene Oluyor Klavyeden Yazana Değil...

Bu Arada Deplasman Trıbunun Ustundeki Ağa Bak dbakırlı Arkadaş Orda 3 Tane Kaldırım Taşı Görceksin Görde Utan Utan :D
Haberiniz Olsun....

badboysefaa
14.02.2010, 22:37
bi pankart olanları örtemez kimse kusura bakmasın d.bakırın ne çirkeflik yaptıgını canlı görmeye gerek yok tw den izleseniz bile anlardınız deplasmana giden arkadaşlarında yalan sölicek hali yok ben resme degil YİGİDOya inanırım gerisi yalan....

efendigardaş
14.02.2010, 23:34
DİYARBAKIR TARAFTARI TAM BİR CENTİLMENLİK ÖRNEĞİ GÖSTERMİŞTİR ... HELAL OLSUN ONLARA...

merkez_emre
15.02.2010, 01:25
Deplasmanda yaşanan kötü tezarahüratlar konusunda tv de canlı olarak yapılan bir ropörtajda diyarbakırlı yönetici ve oyuncu sadece Sİvas'ta kötü tezarahürat duymadıklarını herkesin Sivasspor taraftarı gibi olması gerektiğini söylemişti o zaman da dediğim gibi işte bize bu yüzden Yiğido diyorlar. Teşekkurler Diyarbakırspor...

sendemi brütüs ;)

tekdoktirin
15.02.2010, 01:49
Bravo o pankarti açan genç kardeslerime.,,,,, alp, ereenler,

Salim58
15.02.2010, 09:11
Açılan pankarta baktım gayet hoş.

oraya giden kardeşlerimin yorumlarına baktım hiçte hoş olmayan sözler söylenmiş.

bi pankarta bakıp teşekkür etmektense oraya giden yiğidolara bakıp yorum yapmak en güzeli.

demekki D.Bakır taraftarının çoğunluğu hoş olmayan sözler söylemiş.

onun için teşekkürü hak etmiyorlar etmemişler.:)

GAZİANTEPTEN
15.02.2010, 10:15
Diyarbakıra gelen hiç bir sivaslıya karşı taş vebenzeri bişey atılmadı sivas kümeye dendi bunu inkar etmiyoruz sonucta iki takım küme düsmemeye oynuyor tabiki rakip takım oyuncularının morali bozulması açısından psikolojik bir tezahürraat atildi kimse sivassporlu oyunculara saldırmadı çünkü saha içinde olaylarin oldugu yerde bende vardım sahaya atlayan çocuk diyarbakırspor forması alabilmek için futbolcuya dogru kostu güvenlik görevlisi de çocugu yakalayip ana avrat sövünce çocuga taraftar da o güvenlik görevlisine taş atti saldırdı ama kesinlikle sivasspor tribünlerine yapilan bir saldırı degildi. sunu da unutmamak gerek statda yaklasık 10 bin taraftar vardı 10 bin taraftar içinde 3 5 çürük elma çıkmıstır sivasspor taraftarina hareketler yapan vardı ama kesinlikle taş atma olayı olmamıştır.

Mezo kardeşim sen muhtemelen Diyarbakırlısın.
Kardeş sen kendini yorma sıkıntı yapma.
Tüm Türkiye halkı doğunun misafirperverliğini yiğitliğini mertliğini bilir.
3-5 tane lavuk heryerde çıkar Sivastada çıkar trabzondada çıkar edirnedede çıkar.
Ben birinci ağızdan yani teknik kadrodan duyduklarıma bakarım (Herkes kafasına göre yönlendirme gayretindede) onlarda çok yiy ağırlandıklarını söylediler, bende buna bakarım.
Gaziantepte ikamet eden bir sivaslı olarak sizlere sevgilerimi sunuyorum.
İnşallah Diyarbakırda Sivassporda düşmez.
Kasımpaşa düşsün büyükşehir belediye düşsün anasını satayım yaa ne bu batının süparligdeki sultası..

emrekocturk58
15.02.2010, 10:42
Mezo kardeşim sen muhtemelen Diyarbakırlısın.
Kardeş sen kendini yorma sıkıntı yapma.
Tüm Türkiye halkı doğunun misafirperverliğini yiğitliğini mertliğini bilir.
3-5 tane lavuk heryerde çıkar Sivastada çıkar trabzondada çıkar edirnedede çıkar.
Ben birinci ağızdan yani teknik kadrodan duyduklarıma bakarım (Herkes kafasına göre yönlendirme gayretindede) onlarda çok yiy ağırlandıklarını söylediler, bende buna bakarım.
Gaziantepte ikamet eden bir sivaslı olarak sizlere sevgilerimi sunuyorum.
İnşallah Diyarbakırda Sivassporda düşmez.
Kasımpaşa düşsün büyükşehir belediye düşsün anasını satayım yaa ne bu batının süparligdeki sultası..

maça giden abilerimizde yönetim tarafından iyi karşılandık dedi..orda neler yaşadıklarını onlar biliyor yalanmı söyleyecekelr diyarbakırın ne olduğunu herkes biliyooo

pover58
15.02.2010, 10:59
ne olursa olsun diyar ilk defa sivasspora iyi davrandı iyi karşıladı.ilaki ufak tefek pürüzler olacak sahaya girenleride kınıyorum ancak o pankartı açan gençleri tebrik etmemek olmaz.ben daha çok olay bekliyordum çünkü geçmişte bize çok kaba davranıyorlardı.diyar taraftarının bu alanda yol katetmesi gerçekten sevindirici bir gelişme darısı konya taraftarına.

edebiyatisyen
15.02.2010, 12:19
Yeniçerilere inanmayacağızda kime inanacağız.Diyarbakırla kardeş olacağıma futbolun f sini ağzıma almam daha iyi bea.

üçyıldız58
15.02.2010, 12:21
NE OLURSA OLSUN PANKARTI AÇMAK GÜZELDİ AÇANLARIDA TEBRİK EDİYORUM
DIYARBAKIR DEYİNCE MİLLETİN AKLINA HEMEN TERÖR ÖRGÜTÜ GELİYOR
ÖNCE SAPLA SAMANI KARIŞTIRMAMIZ LAZIM BİZ EĞER ONLARIN EVİNE GİRİP AMBARLARINI UNLARINI BULGURLARINI DAĞITMASAYDIK HEPSİNE POTANSİYEL PKK OLARAK BAKMASAYDIK ŞİMDİ BU VATANI BÖLMEYE ÇALIŞAN ********LERE PRİM VERMEMİŞ OLURDUK
BİZDE SİVAS GENÇLİĞİ OLARAK BU VATANI BÖLMEYE ÇALIŞAN VATAN HAİNLERİNİN ********LERİN KARŞISINDAYIZ AMA ?
BİR DEVLET SORUNUNUN SİVASSPOR ÜZERİNDEN KAVGASININ YAPILMASININ KARŞISINDAYIZ BİZ SİVAS OLARAK GEÇMİŞTE BU OYUNLARA ÇOK GELDİK
DIYARBAKIRA GİDEN ARKADAŞLARIDA TEBRİK EDİYORUM HER DEPLASMANDA OLAN RUTİN ŞEYLER OLMUŞ TRABZON TÜRKİYENİN EN MİLLİYETCİ MUHAFAZAKAR ŞEHRİ SANKİ TRABZONDA GÜLLER İLEMİ KARŞILANDIK
HEP BARDAĞA BOŞ TARAFINDAN BAKMAMAK LAZIM DÜŞMAN KAZANMAK KOLAY DOST EDİNMEK ZORDUR

effenberg
15.02.2010, 13:08
[CENTER]http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs164.snc3/19158_347618608377_69426138377 _4985321_4713554_n.jpg

CENTER]

Öncelikle böyle bir tablo görmek cok güzel..............
Cünkü son zamanlar Diyarbakirda bu cocuklari diger isler yaparken görüyorduk(tas filan olaylari) Bu tabloyu hazirlayan Diyarbakirspor taraftarlarina tesekürler.

Diger yanadan ücyildiz58 arkadasin dediklerine tamamen katiliyorum.

GAZİANTEPTEN
15.02.2010, 13:12
Ben adamoğlu adam olan herkese herzaman kardeş demeye hazırım.

Bende kardeşliğimize, birlik beraberliğimize bir halel getirecekse o zaman futbolun f sini ağzıma almam gereğide yok
SPOR KARDEŞLİKTİR...

üçyıldız58
15.02.2010, 13:25

Bende kardeşliğimize, birlik beraberliğimize bir halel getirecekse o zaman futbolun f sini ağzıma almam gereğide yok
SPOR KARDEŞLİKTİR...

KARDEŞİM BİZ ASIRLAR BOYU BU TOPRAKLARDA BİR YAŞAMIŞ KIZ ALMIŞ KIZ VERMİŞ BİR MİLLETİZ
TÜRK MİLLETİ KÜRT VAYANDAŞINIDA,LAZIDA,ÇERKEZİDE , ÇEÇENİDE MOĞOLUDA,KAZAKIDA,AZERİYİDE ,BULGAR TÜRKLERİ,BOSNA TÜRKLERİ,MAKEDON TÜRKLERİ ,KUZEY IRAK KÜRTLERİNE KUCAK AÇMIŞ TOPRAK VERMİŞ YURT VERMİŞ ASİL BİR MİLLETTİR
YUKARIDA SAYDIĞIM ETNİK KÖKENLERİN TÜRKİYE ÜZERİNDE BİR HAKKI YOKTUR AYNI ZAMANDA BİZ TÜRKLERİNDE BİR HAKKI YOK HEPİMİZ AYNI KİLİMİN DESENLERİYİZ
DIYARBAKIRDA,CUDİDE,GABARDA,BE STA VADİSİNDE ŞIRNAKDA NE KADAR KÜRT HALKININ HAKKI VARSA BENİMDE O KADAR VAR
AYNI ŞEKİLDE SİVASDA NE KADAR BENİM HAKKIM VARSA BİR KÜRT KARDEŞİMİZİNDE O KADAR HAKKI VAR
TÜRKİYENİN SİYASİ EKONOMİK OLARAK GELİŞMESİNİ İSTEMEYEN EMPERYALİST GÜÇLER ÖNCE BİZİ SAĞ SOL OLARAK BÖLMEYE ÇALIŞTILAR BİZ BU OYUNU MARAŞTA,ÇORUMDA,SİVASDA,BAŞBAĞ LARDA GÖRDÜK AMA YEMEDİK NEDEN HER İKİ TARAFTA KÜLTÜR EĞİTİM BAKIMINDAN OLAYLARI İDRAK EDECEK SEVİYEDEYDİ
SONRA SAĞ SOL OLAYI YEMEYİNCE DOĞUDAKİ KÜRT HALKIMIZIN GERİ KALMIŞLIĞINDAN YARARLANARAK BU VATANIN ASKERİNE POLİSİNE DÜŞMAN ETMEYE ÇALIŞTILAR BİZİ BÖLMENİN PLANLARINI YAPIYORLAR BİZ BURDA BİRBİRİMİZE GİRECEĞİMİZE BU BAYRAK ALTINDA YAŞAMAYA MECBURUZ

GAZİANTEPTEN
15.02.2010, 13:36
Ben alıntı yaptığın bölümü edebiyatisyen nikli üyenin bir önceki sayfadaki yorumuna istinaden yazmıştım

Üçyıldız aynı fikirdeyim..
Ellerin dert görmesin

ŞaNLı SiVaSıM
15.02.2010, 16:21
hep bizmi yapacaz birazda deplasman takımlkarı yapsın

deli_yigido
15.02.2010, 18:13
Bu işin görünen yüzü! Birde görünmeyen yüzü var!
En iyisin, "-gidip görenlerden" dinlemeli !!
Her yönden bu ligi hak etmiyor Diyarbakır !

58sivas58spor58
15.02.2010, 18:25
siz simdi zannediyorsunuz bütün diyarbakir taraftari öyle. ama bu pankardi hazirlayan 2 kisi

savaş2
15.02.2010, 20:20
dıyarbakırımızda bunu onceden tahmın ediyordum...bu guzel manzarayı.. helal olsun...

oguzhan_1616
15.02.2010, 20:39
Bunlar Ligin 3.haftasında Fenerbahçe ile maç yapmışlardı ve Orada Aziz Yıldırım Memleketine Hoşgeldin Pankartları falan vardı ama sonrasında ne oldu sanırım herkes biliyor.Şişenin içine bile idrarını yapıp sahaya attılar.Arada 2 iyi niyetli var diye herkes çok iyi diyemeyiz.O 2 arkadasa tesekkür edin bence..

oguzhan_1616
15.02.2010, 20:41
Bence küme düşen 3. Takım Diyarbakır Olmalı.. Taraftarlarının yaptığı terbiyesizlikler yüzünden..Burda Sivas- Diyarbakır macında adamlar son dakikaları 2 0 yendikleri halde cıkarken koltukları söküp cıktılar..

aniil2258
15.02.2010, 21:05
BENDE HALA TESEKKUR EDENLERİ ANLAMIYORUM. GİDENLER KÜFÜR YEMİŞ, TAŞ ATILMIŞ HALA TEŞEKKÜR EDİYORSUNUZ. BENCE SUÇ BİZDE HER GELENE ÇİÇEK VERİP ALKIŞLIYORUZ. SONRADA DEPLASMANDA BUNLAR OLUYOR. ZATEN RESİMDEKİLERİN TİPLERE BAKSANA NE HAYIR GELECEK BUNLARDAN. TEŞEKKÜR ETSE NE OLUR ETMESE NE OLUR.BUNLARDAN DOST OLACAĞINA FUTBOL İZLEMEM DAHA İYİ. DİYARBAKIR KÜMEYE

furkancfc
15.02.2010, 21:22
Tek söylenecek söz var diyarbakır bu lige yakışmıyor ! diyar Kümeye..

tuffi5819
15.02.2010, 22:14
2 kisi ne yapti siz diyarbakiri sampiyonda yaparsiniz simdi
diyarbakir
hic dostumuz yok biz tekiz
TEK TABANCA
HESAP SORULUR TABI KUMEYE DUSMEZLERSE KARSILARIZ YNE;)

kaptann58
15.02.2010, 22:57
saolsunlar ama onlarda bizi sahamızda 2 o yendiler biz en iyi şekilde uğrladık onları

GuVeN
16.02.2010, 00:47
Öncelikle deplasmana gıden arkadasların soyledıklerı dogrultusunda bu terbıyesızlıklerı yapan dıyarbakırlı terbıyesızlerı kınıyorum.fakat bu hosgeldın pankartını acan bu ıkı genc kardesımız ve onlar gıbı dusunen dıyarbakırlı arkadaslarada tesekkurlerımı sunarım.

alem_halil
16.02.2010, 11:30
biz onalr gibi olamayız bizim farkımız yiğitlik.onlar isa kancıklık peşinde diyarbakır kümeye inş düşecek hadi denizli yen şu diyarıda beraber kümeye.:)

edebiyatisyen
16.02.2010, 11:44

SPOR KARDEŞLİKTİR...
Neden gocunuyorsun birader.Ben birliğimize beraberleğimize bir şey dedim mi? Diyarbakırsporu sevmiyorum hatta nefret ediyorum.Sevmek zorunda da değilim.