Orijinalini görmek için tıklayınız : FLAŞ FLAŞ Erzurumspor Lig'den Düşürüldü

yigidomustafa58
19.02.2010, 14:32
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Erzurumspor'u bir alt lige düşürme kararı aldı.

http://www.erzurumspor.net/resim/erzurumspor.jpg

RESMEN DÜŞTÜK !!!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Erzurumspor'u bir alt lige düşürme kararı aldı.
Kurul, bugün yaptığı toplantıda, TFF 2. Lig 3. Grup'ta 31 Ocak 2010 tarihinde oynanması gereken Erzurumspor-Karsspor müsabakasında, Erzurumspor'un belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmemesinden ötürü Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24/a. Maddesi uyarınca 3-0 hükmen mağlup sayılmasına, bu eylemin bir lig devresinde ikinci defa gerçekleştirilmiş olması dikkate alınarak aynı madde uyarınca Erzurumspor'un bir alt lige düşürülmesine karar verdi.

Kaynak : www.erzurumspor.net

eyupk
19.02.2010, 14:41
bi bu yüzden lig mi düşürülür Allah aşkına.

stutgart58
19.02.2010, 14:43
iyi olmuş...anadolunun tek kralı SİVAStır....herkes haddini bilecek..!

kiNgSiZe58
19.02.2010, 14:45
hic gülecegim yoktu, adamlar maca gelmemisler diye ligten düsürüryorlar..

Salim58
19.02.2010, 14:46
birşey anladıysam arab olayım.:D

stutgart58
19.02.2010, 14:49
hic gülecegim yoktu, adamlar maca gelmemisler diye ligten düsürüryorlar..

.....................gülme komşuna gelir başına........................

edebiyatisyen
19.02.2010, 14:59
adamlar parasızlıktan maça çıkamadığı için alt kümeye düştü.Kürtlerin takımı olsa herkes seferber olur elinden geleni yapardı(başımızdaki devlet adamlrını kasdediyorum).

stain
19.02.2010, 15:10
çok üzüldüm doğrusu bugün erzurumspora sahip çıkılmaz yarın sivasspora bunu böyle düşüğnmeliyiz bu karar çok :mad:saçma

konartr58
19.02.2010, 15:12
erzurumda sahibi olan bir kent.adamlara kış olimpiyatları verildi.onların derdi kayak olduğundan futbolla ilgilenmiyorlar.o nedenle ilgisiz kalmıştır.yoksa olayı başka yöne çekmek doğru değil.bu tür düşünmek ayrımcılığa hizmettir.lütfen birileri ayrım yapsada Türkiyeyi sevenler olarak oyunlara gelmeyelim.yüreğimizden ve dilimizden ayrımcı düşünceyi atalım.önce insanız ve bu güzel devleti oluşturan insanların çocuklarıyız.geleceğe bu şekilde emanet etme borcumuz vardır.

stain
19.02.2010, 15:12

ne alaka kardeşim bu konu sivassporla

herhalde forumda yazılı olanları okumadın

bugün onlara olur yarın bize

calipso
19.02.2010, 15:25

laf konuştu bal kabağı koy tabağa ye sabaha

Ezgi
19.02.2010, 15:34
bu habere cok uzuldum.bildigim kadariyla ciddi anlamda maddi problemleri vardi.yazik oldu..

58^SiVaS^58
19.02.2010, 15:39
PFDK bu haberi duydum külme kirizinden asta ölüyordum hahahahaha

Metal Gear
19.02.2010, 16:00
Erzurumspor 1.Lig tecrübesi olan bir ekip.Ancak nereden nereye ?10 yıl içinde kulüp sahipsiz kaldı,herkes elini eteğini çekti,Belediye ve diğer STK'lar reklam aracı yaptı,umursanmadı,futbolcuları n paraları ayalrdır ödenmez oldu,sonuçsa maalesef bu oldu!
Olan yine Erzurum'un cefakar tarafatrına oldu,üzülen yine onlar oldu!
Erzurumspor'a bakıp ders çıkartmalıyız!

58akif34
19.02.2010, 16:40
üzücü bır durum bır takımın oynayamadan lıgden dusurulmesı fakat herkes kendı kaderını kendı cızer maclara cıkmamıslar haketmısler

DOST KARA GÜNDE BELLİ OLUR

adalı harun
19.02.2010, 16:52
adamlar parasızlıktan maça çıkamadığı için alt kümeye düştü.Kürtlerin takımı olsa herkes seferber olur elinden geleni yapardı(başımızdaki devlet adamlrını kasdediyorum).

katılıyom
diyabakıra dünyanın parasını ayrıca bi dünya topçu veriyorlar
başbakan yardım kampanyasına gidiyor sanki başka işi kalmamış

kasko
19.02.2010, 17:10

Bu konuyla senin yaptığın yorumun ne türlü bir alakası var söyler misin kardeşim.
Erzurum bize karşı bir suç mu işlemiş?Kötü birşey mi yapmış?
Lütfen trabzonlular gibi bazı kelimeleri cümleleri olur olmaz yerde kullanıp da saçmalamayalım.Kimseyi kendimize antipatik göstermeyelim.

Erzurumspor'un ligden düşürülmesine gerçekten üzüldüm.Son zamanlarda klüp içinde çok ciddi ekonomik krizlerle uğraşıyorlardı.Demekki en sonunda iflas bayrağını açmışlar.Erzurumspor'a sahip çıkılmamasına üzülmemek elde değil.Her an bizim de başımıza gelebilecek durumlar bunlar.Ama en azından şunu görüyoruz ki her ne kadar bu konuda çok karamsar olsak da demekki bizden daha kötüleri varmış.Ama gün gelir inşallah erzurum da yine ilk kez çıktığı süper lig sahnesine tekrar bir dönüş yapar.Erzurum ile sivas doğunun takımları olarak anadoluya kurtuluş savaşında olduğu gibi yine bir futbol kalkınması yaşatır.Bunu çok istiyor ve temenni ediyorum.İnşallah adnan polat gibi başkanlar da sevdiği takımı değil asıl kendi memleketinin takımı olan erzurumspora yatırımlar yapar...

cenk5821
19.02.2010, 17:58
:( neden düşürülmüş acaba neden maça cıkmadılar !!!

GuVeN
19.02.2010, 18:00
Çok üzüldüm,nereden nereye geldi dadaşlar..neden takımları bu kadar sahipsiz kaldı anlamak mümkün değil.

üçyıldız58
19.02.2010, 18:12
ERZURUM şehir olarak türkiyede benimsediğim şehirlerin başında gelir nasılkı sivas hem doğuda hemde batıda siyasi sitratejik açıdan bir emniyet sübabı görüyorsa
ERZURUMDA ermeni,vede rusya sınırı itibarıyla bir emniyet sübabı vede manevi açıdan bize yakınlığı vede milliyetci duyguları yüzünden nerde bir ERZURUMLU görsem hemşerim derim
ERZURUM gibi büyük birşehrin bu konuma düşmesi beni çok üzdü.
beni ERZURUMUN bu konuda üzmesinden başka sitemizde sapla samanı karıştıran hala onlarca cahil insanın olması asıl üzüyor
şimdi sararım bunlara kimi oh iyi oldu demiş kimi beter olun demiş ben hatırlamıyorum erzurumun bize siyasi kültürel sportif açıdan bir düşmanlığını kaldıkı olsun böyle günde oh iyi olmuş demek insanlık ahlakıyla bağdaştırmam mümükün değil
BUNU ÜSTÜNE BASA BASA YAZIYORUM BAZI TARİHİNİ BİLMEYEN CAHİL İNSANLAR İYİ OKUSUN
BİZ 3. LİGDE ŞAMPİYONLUĞA OYNADIĞIMIZ ZAMAN VEDE ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ ZAMAN MALİYENİN OLDU KAVŞAĞA BİR PANKAR ASILDI HEMDE OBÜYÜKLÜKDE BİR PANKART BİZ KENDİ TAKIMIMIZA BİLE YAPTIRMADIK
ERZURUMLULARIN ASTIĞI PANKARTTA ŞU YAZIYORDU
ERZURUMUN DADAŞLARINDAN SİVASIN GARDAŞLARINA ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BAŞARILAR
bunu birçok sivasspor taraftarı bilir lütfen taraftarlığı sağa sola sataşmak misafir takım taraftarlarına küfür etmek taşlamak olarak görmeyin ben trübün kültürü olmayan taraftara taraftar demem sadece kalabalık

sivaslı yıldız
19.02.2010, 18:14
Üzüldüm.. Sadece hükmen mağlup sayılmaları gerekiyo biliyodum maça çıkmadıkları için..

Ama bu konu hakkında belirtilen görüşleri okuyunca çok güldüm..:D Süpersiniz arkadaşlar..:)

okyay58
19.02.2010, 18:18

Aynen öyle. Erzurumspor 'a sahip çıkılmalı...

Shan58
19.02.2010, 18:28

Bu kadar saçma ve cahilce yorum yapmayın kardeşim.

iyi olmuş ne demek. senin erzurumla ne alıp veremediğin var. erzurum biz anadolunun büyüğümüyüz diyor.
düşse sana ne faydası var ligde kalsa ne zararı var.

Sırf yorum yazmak için yorum yazmayın hele böyle saçma yorumları yazıp sivas'lıları küçük düşürmeyin.
Şu yorumu TS forumunda bile bulamazsın. TS'liler bile bu kadar kendilerini küçültmez.

GuVeN
19.02.2010, 18:32

şu yorumun için sadece üzüldüğümü söylemek istiyorum. bizlere bu tarz yorumların yakışmadığına inanıyorum.

Erzurum'lu hemşerilerim adına çok üzüldüm,takımlarına sahip çıksınlar,onları eskisi gibi Süper Ligde görmek istiyoruz..

bgürsoy
19.02.2010, 18:48
"iyi olmuş" , "anadolunun en büyüğü .....", "herkes haddini bilecek" , "çok bile kaldılar"
umarım bu sözleri seneye bu foruma yazmazlar...
Düştüğümüzden çok bunu yazan insanlarımızın bu denli cahil kalışına üzülürüm..

Besyo_cu
19.02.2010, 19:21
Süper Lige ilk çıktıgımız da İstasyon Caddesi Vergi dairesi'nin bulundugu alanın önünde ki direklere '' Erzurumlu Dadaşlar Sivas'lı Gardaşlarımıza Başarılar dileriz '' diye bir pankart asmışlardı. Bu pankartı görünce tarifi imkansız bir mutluluk duymuştum şimdi ise bu mutlulugun ölcüsünde hüzün duyuyorum cok yazık olmuş Erzurumspor gibi bir takım bu hallere düşmemeliydi.

ready
19.02.2010, 19:43
bu tür söylemleri kullanan insanların cahilligine futbol bilgisi sıfır olan arkadaşların sırf yorum yazmak için yorum yazdıkları düşüncesi içerisindeyim

ŞaNLı SiVaSıM
19.02.2010, 20:12
ANADOLUDA SİVASA HAİNLİK YAPANLAR CEZASINI ÇEKECEKLER
böyle gelip geçiçi takımlar işte böyle olur örnek:sakarya,kocaeli,aydın
TEK KRAL SİVASDIR

dedebali58
19.02.2010, 20:18
maçlara çıkıp satış yapmaktansa mertçe çıkmamakta bence bir erdemdir.geçmiş olsun toparlanmasını dilerim spor centilmenliktir

samsa58
19.02.2010, 20:29
ağır bir karar olmuş fakat kurallarda yazıyorsa maça çıkmadan önce erzurumspor klubu başına gelecekleri biliyor demektir. bunun için önlem almadıklarına göre demekki umurlarında değil

KOCYIGIT
19.02.2010, 21:30

senin gibi sivasli olacagina olmaz olsun. Hic bize yakisiyormu? adamlar parasizliktan deplasmana gidememisler ligden dusurulduler. YAZIK OLMUS

KOCYIGIT
19.02.2010, 21:38
ANADOLUDA SİVASA HAİNLİK YAPANLAR CEZASINI ÇEKECEKLER
böyle gelip geçiçi takımlar işte böyle olur örnek:sakarya,kocaeli,aydın
TEK KRAL SİVASDIR

Allah bildigi gibi yapsin senin zihniyetini tasiyanlari. Bize taraftardan cok adam lazim. insan olun insan.

yıldız beldesi
19.02.2010, 21:59
beyler bu erzurumspor için hiç üzülmeyin face de bi grup var anti sivas diye saçma sapan bi site kurucuları da erzurumlu ben de bu bilgiyi edinene kadar erzurumlularla bir husumetim yoktu ama bunu öğrenince erzurumlulara karşı bir antipatim oluştu özellikle erzurumspora

nuri_58
19.02.2010, 22:07
herkes farklı bi yorum yazmış ne diyeceğimi şaşırdım.sevinsek mi üzülsekmi ? :confused:

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:11
neymiş sivasspor maç yaptığı takımlara yenilmeleri için yalvarıyormuş futbolcularımız acayip derecede ağza alınmayacak şekilde küfür ediyolarmış da futbolda yalvarmaya sonmuş da ya okuyunca küfür etmemek için insan kendini zor tutuyo ama bu da SİVASSPORUN KISKANILACAK BAŞARILARA İMZA ATTIĞINI GÖSTERİYOR erzurumsporun böyle bir başarısı var mı 3 sene süper ligde maç yapmalarından başka işte aga bize kafa tutabilirler mi GÜZELİN DEDİKODUSU ÇOK OLURMUŞ

mavii
19.02.2010, 22:16
show tvyi protesto edin beyler trabzonlu adama programa çıkarmış
sivasın alehine konuşmaya başlar kesin

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:20
senin gibi sivasli olacagina olmaz olsun. Hic bize yakisiyormu? adamlar parasizliktan deplasmana gidememisler ligden dusurulduler. YAZIK OLMUS

herkes haddini bilsin hakkatten, herifler bilmem kaçıncı ligde bizim hakkımızda ileri geri konuşuyo tamam takımlara saygımız var ama böyle kişiliksizler de haddini bilsin üstelik bu kişiler küçük kişiler bir. ben yorum yaparken sinirlendim ve herife hakaret ettim sonra o da benim ölmüş babama laf edince ben özür diledim ve yazımı sildim tabi aynı davranışı ondan da bekledim. ama bu insanlar KÜÇÜK ve KİŞİLİKSİZ oldukları için aynı büyüklüğü gösteremediler. ben de lanet ettim ve çıktım böyle kişilere karşı antipatim oluşacak tabi.....

nuri_58
19.02.2010, 22:22
önyargılı davranmayın herşeyede...........

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:24
ben onu bunu bilmem de tek büyük takım sivasspor tek büyük taraftar sivasspor taraftarı. (insaniyet olsun kardeşlik olsun taraftarın sıcaklığı olsun)

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:25
hiçbir şeye ön yargılı değilim erzurumspor ve trabzonspor hariç

Metal Gear
19.02.2010, 22:29
Arkadaşlar Erzurumspor ayrdırı,facebook'ta grup açan Erzurumlu ayrıdır.Bu nasıl bir hesaplma sistemidir sizinki.Trabzonspor tarafatrına benzemeyin!

nuri_58
19.02.2010, 22:34
kendimizi o takımın yerinde bi düşünseniz yorumlarınız değişirdi heralde

Cley
19.02.2010, 22:38
Nerden nereye Erzurumspor :(
Bu duruma sevinenlere yazıklar olsun. Onlar ne Sivaslı olabilir ne taraftar olabilir.

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:44
Arkadaşlar Erzurumspor ayrdırı,facebook'ta grup açan Erzurumlu ayrıdır.Bu nasıl bir hesaplma sistemidir sizinki.Trabzonspor tarafatrına benzemeyin!

tmm sen de haklısın ama adam benim babama laf söyleyince ortada hoşgörü moşgörü kalmıyo benim halimi de düşünün bi. adam karşımda olsa direk dalcam laflarında dolayı. demek ki kişiliksiz insanları da varmış erzurumun. zaten ben de beklemezdim demek ki nesil değişiyo (merak etmeyin ben sürekli telepati kuran bir kişiyim kendimi sık sık karşımdakinin yerine de koyarım ama damarıma basıldı mı ortada telepati falan kalmaz)

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:47
siz de biraz kendinizi benim yerime koyun adamlar ölmüş babanız hakkında ileri geri konuşsun siz o kadar ısrar etmenize rağmen özür dilemesin sizde durum ne olurdu ALLAH aşkına açıklayın helal olsun lan herife bak ne güzel hakaret ediyo ben bu adamları çok sevdim mi dersiniz bu mu sivaslı olmak bu umu ataya sahip çıkmak sorarım anlamadan dinlemeden herifleri savunuyonuz bana

pover58
19.02.2010, 22:50
konuyu saga sola çekmek kimseye bişey kazandırmaz işin aslı erzurum parasızlıktan sahipsizlikten küme düşmüştür,düşürülmüştür yazık olmuş.sevinmek yanlış olur bu hal bizim başımızada gelebilir nitekim geldide osman seçilmiş bir dönem takımı bıraktı takım ortada kaldı sonra geri başkan olmak zorunda kalmıştı osman seçilmiş ne çabuk unuttuk.mecnun başkan olmasın bu takımın olacagıda aynısıdır lütfen unutmuyalım.tff bir teknik direktöre 10 milyon auroyu rahatça verirken erzurum spora kaç para vermiş.bu takımlara sahip çıkmak lazımdır hiç olmazsa yol masrafını karşılamalı federasyon bu tür sıkıntılı takımların.

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:51
herkesin bi sebebi vardır birşeyden hoşlanmak veya bir şeyi sevmek konusunda bunu değiştirmek o kadar kolay değildir bu kişilere de hemen taraftar olamazsınız bilmem ne diye önyargıyla yaklaşmayın. önyargılı davranmayın diyen sizlersiniz asıl önyargılı olan yine sizlersiniz önyargılı dediğiniz kişilere karşı. bence siz yıkın önyargılarınızı(biraz kelime oyunu oldu ama kusura bakmayın)

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:53
konuyu saga sola çekmek kimseye bişey kazandırmaz işin aslı erzurum parasızlıktan sahipsizlikten küme düşmüştür,düşürülmüştür yazık olmuş.sevinmek yanlış olur bu hal bizim başımızada gelebilir nitekim geldide osman seçilmiş bir dönem takımı bıraktı takım ortada kaldı sonra geri başkan olmak zorunda kalmıştı osman seçilmiş ne çabuk unuttuk.mecnun başkan olmasın bu takımın olacagıda aynısıdır lütfen unutmuyalım.tff bir teknik direktöre 10 milyon auroyu rahatça verirken erzurum spora kaç para vermiş.bu takımlara sahip çıkmak lazımdır hiç olmazsa yol masrafını karşılamalı federasyon bu tür sıkıntılı takımların.

tmm hacı sen önyargılarınla devam et benim diceklerim bu kadar (tüm yorumlarımı kasdediyorum)

yıldız beldesi
19.02.2010, 22:54
benim görüşüm bu kimse de karışamaz

bgürsoy
19.02.2010, 22:57
hadi Erzurumspor için kavga edin nolur... Yapmayın, Etmeyin, Milleti üstümüze mi güldüreceksiniz? sakin olun abilerim,kardeşlerim.. Sevgilerimle pover58, yıldız beldesi

yıldız beldesi
19.02.2010, 23:00
hacı benim birikmişim var onu kusuyorum hoşgörün. ama arkadaşlar nedense karşıma geçip bundan nasibini almaya çalışıyo ne diyim

Metal Gear
19.02.2010, 23:06
Ben 4 yıl Erzurum'da kaldım..Bu 4 yılın 2 yılında biz şampiyonluğa oynadık.Ben Erzurum'da Sivasspor formamla dolaşırken ,herkes beni tebrik etti,herkes bana iyi niyetli düşüncelerini söyledi.Erzurumlular kendilerini Sivas'tan ayrı hayrı görmez,gardaşı bilir.Bir iki kişiye takılmayalım.Erzurumspor'a üzüldüm.

bgürsoy
19.02.2010, 23:07
hacı benim birikmişim var onu kusuyorum hoşgörün. ama arkadaşlar nedense karşıma geçip bundan nasibini almaya çalışıyo ne diyim

tamam abi lütfen sakin olalım tartışmalara girmeyelim görüş farklılığı tabii ki olabilir ancak takdir edersin ki bugün bunları tartışmanın zamanı değil.. şimdi birlik zamanı, günden güne eriyen bir sivas var hiç mi farketmiyorsunuz? nolur Sivassporun erimesine de göz yummayalım... destek zamanı beyler destek..

yıldız beldesi
19.02.2010, 23:12
ben de dost sanırdım ama böyle alçakları da varmış bunu belirttim. tabi bu bende iz bıraktı bundan sonra da bu şehre ısınamam takımı zaten gitti de kafamda şehre karşı da antipatim oluştu napıyım elimde olan bişey değil

GuVeN
19.02.2010, 23:55
arkadaşlar gaza gelmeye çok müsait bi yapımız var bi kaç sevıyesız adam yok bı grup aşmış yok bıze hakaret etmiş diye koca erzurum camıasına hemen tavır almayın lutfen,bu neyın öfkesı anlamadım gitti.

emin kara
19.02.2010, 23:59
Başkalarının üzüntüsü bizim seninçimiz olmamalı adamlar yol parası yüzünden gidemedigi yetmemiş birde küme düşürlmüşler tamamen haksızlık kendimize yapılmasın hoşlanmadımız şeyleri başkalarına yapmayın bizlerin yigidolugu nerde kaldı bukadar acımasızlık niye bir kaç kişi yüzünden erzurumluların hepsini suçlamayın hiç olmazsa bu ruhsuz oluşunuzu bizimle paylaşmayın

dv9000
20.02.2010, 03:46
BIZLER GERCEK YIGIDOYUZ ONLAR 1. LIGE CIKACAKLARI ZAMAN KONVOYLARINA DAHI DESTEK VERDIK ONLAR NE YAPTI TRABZONU DESTEKLEDILER HANGI ANADOLU TAKIMI 2 SENEDIR DESTEK VERDI HICBIRI BANA DEGMESINLERDE NE OLURSA OLSUN SIVASIN SIVASTAN BASKA DOSTU YOKTUR

subasi29
20.02.2010, 09:52

Nickinize Bakilirsa Murekkep Yalamis Birisine Benziyorsunuz,Lakin Aciklamaniz Bir Edebiyatciya Yakismayacak Kadar Densiz ve Duzensiz....Bir Sehrin Takimi Kume Dusuruluyor Neden??Parasizliktan, Peki Devletten Once Sorumluluk Kimde O Sehrin is Adamlarinda ....Kendiliginde Olusan Herkucuk Problemde Sucu Devlete Atmak Moda Oldu..Niye Devlet Yardim Etsin Erzurumspor Birdaha Kural Ihlali Yapsin Diyemi,Sonra Adalet Mekanizmasi Nasil isleyecek??
Lutfen Biraz Ciddi Olalim,

karyola
20.02.2010, 10:40
diyarbakırı ligde tuttmak için uğraşanlar para akıtanlar.erzurumspor'a niye sahip çıkmadılar.vatana millete bağlı bir şehrimiz.yazık

Shan58
20.02.2010, 11:12
herkes haddini bilsin hakkatten, herifler bilmem kaçıncı ligde bizim hakkımızda ileri geri konuşuyo tamam takımlara saygımız var ama böyle kişiliksizler de haddini bilsin üstelik bu kişiler küçük kişiler bir. ben yorum yaparken sinirlendim ve herife hakaret ettim sonra o da benim ölmüş babama laf edince ben özür diledim ve yazımı sildim tabi aynı davranışı ondan da bekledim. ama bu insanlar KÜÇÜK ve KİŞİLİKSİZ oldukları için aynı büyüklüğü gösteremediler. ben de lanet ettim ve çıktım böyle kişilere karşı antipatim oluşacak tabi.....

3 - 5 kişiye bakıp tüm şehri aynı kefeye koymak hiç doğru olmaz.
Geçen sene şampiyonluğa oynarken erzurumlu arkadaşlarımız bize büyük destek verdiler.
Özellikle büyüklerle oynadığımız maçlarda bizim takımımızı desteklediler.
GS'yi tutan erzurumlu arkadaş, GS maçında Sivas'ın kazanmasını istiyordu.
Trabzon hariç her anadolu takımı birbirine destek olur.
Bugün hangi sivas taraftarı Bursa'ya karşı GS, FB yada BJK'yı destekler.

Her şehirde üç beş tane kendini bilmez kanı bozuk çıkar ama sen onlara bakıp tüm şehri aynı kefeye koyarsan hem önyargılı davranmış olur hemde haksızlık yapmış olursun.

Bugün Sivas'ta bile FB, GS ve BJK'yı destekleyip Sivas şampiyon olmasın diyen
Sivas'lılar varsa diğer illerdede böyle kişilerin olmasını gayet normaldir.

Kaldıki bu sadece sivas değil her ilde vardır. Bursa'ya giderseniz ordada GS ve FB'yi tutan bursalılar vardır. Kayseridede vardır diğer illerdede.

Yiğiter
08.11.2010, 22:37
Bu konuyu tazeleyelim.Vizyonsuzluk kulüpleri ne hale getirir görelim!Ha bu arada Erzurumspor amatör ligde şuan..

adres58
08.11.2010, 23:29
Çankırıda bir seminer esnasında seyretmiştim geçen sene Erzurumsporu.. 2 Futbolcuları hariç tamamı amatör kümeden oluşan bir ekiple çıkmışlardı maça. Maça eski model bir Mercedes Midibüsle gelmişler ve gece yola çıkarak maça yetiştikleri konuşuluyordu seyirciler arasında. Çok acı bir durum gerçekden. Takımı malzemeci ve bir Amatör teknik direktör hazırlıyormuş. O sene de zaten küme düştüler. Emin Kara arkadaşımız çok doğru söylüyor. Sebeb ne olursa olsun sonuçta başkaları üzülürken bize sevinmek yakışmaz. Doğrusuda bu. Uzun bir zamanda ayağa kalkamaz Erzurumspor. Yiğiter arkadaşımızın dediği gibi zamansız yapılan transferler, Sırf para kazanmak için gelen yabancı futbolcular. Menajer tuzağına düşen acemi yöneticler vede vizyonsuzluk bu takımı bu hallere getirdi. Oysaki kış aylarının avantajını en iyi şekilde değerlendiren en yegane takımdı Erzurum deplasmanı. Yazık oldu.

effenberg
10.11.2010, 14:48
Insan yapilan yorumlar bakinca sanki Erzurumspor her yerde bize ayak bagi olmus gibi mesajlar atilmis anlamis degilim..(Tabiki herkes düsündügünü yazmaktda serbestir ama bu kin bu öfke niye).

Konuya gelecek olursak cok üzüldüm cünkü zamaninda 1.Lige futbol oynamis böyle bir takimin bu durumlara düsmesi cok düsündürücü..

etzel1967
10.11.2010, 16:52
erzurumluların erzurumspora sahip çıkmaları gerek...koskoca erzurum için amatör lige düşmek bir büyük utançtır...inşallah yeniden süper lige döner erzurumspor...biz süper ligde şampiyonluğa oynarken erzurumluların büyük çoğunluğunun, o sırada orda yaşamış biri olarak, bizi nasıl desteklediğini biliyorum...3-5 tane terbiyesize bakmamak gerek...

crayz58body
10.11.2010, 19:08
federasyon ne yapacak maça çıkmayan sahipsiz takıma...iki maç üstüste sahaya çıkmayan takım küme düşer...kural bu...yazıklar olsun erzuruma...yazıklar olsun erzurum taraftarına, yönetimine....

karyola
10.11.2010, 19:41
olımpıyatlara hazırlansınlar ıst.takımlarını desteklemeye devam etsınler

mgulseven
10.11.2010, 21:35
Arkadaşlar yorumları biraz olumlu yapabilirmiyiz.Yani anlamıyorum erzurumun düşmesi bizi neden bu kadar sevindiriyor anlamadım.Ne gibi bi sorun yaşadık erzurumsporla da bu kadar seviniyoruz.

şarkışla 58
10.11.2010, 22:02
Aslında Erzurum ile aramızda iller bazında benzerlikler çok.siyasette,ekonomide,gelişm işlikte,göç vermede,zenginlerinin takımına sahip çıkmaması ile aynı bize benziyor.İnşallah sonumuz benzemez.Şimdi birkaç Erzurumlu bizim aleyhimize böyle yazı yazdı diye bütün Erzurumu mu suçlayacağız.Sonuçta biz Erzurum u milli mücadele yıllarından beri biliriz.Ayrıca her ilden herçeşit insan çıkar.Bazı arkadaşlar yazmış işte kürt takımı olsaydı elbirliği olurdu falan diye.Öyle birşey olsaydı Diyarı düşürmezlerdi

Kasim58
10.11.2010, 23:18
Bu kadar sert ve kati kurallar uygularken renklere ve siyasi baskilainda altinda kalmasaniz.Sanirim gecen sezon diyarbakir sporu neden düsürmedinize birileri bir aciklama yapar diyecegim ama hangi yüzle aciklasinlarki.

SivasZara585858
09.12.2010, 18:51
bay bay dadaşlar sizden yiğit çıkmaz diyen erzurumlulara OH olsun !!!

mgulseven
09.12.2010, 19:16
Zaten federasyonun anadolu takımlarına karşı bir antipatisi var.Yorumlarda okudugum gibi anadolu takımlarına karşı federasyonun tutumu kürt takımlarına karşı nedense olmuyor.Onlara daha taviz veriliyor ve hatta bırakın maça çıkmayı kan gövdeyi götürüyor genede çok basit cezalarla kapatılıyor olaylar.Garibim bir anadolu takımıda maça gidecek para bulamayıncada bir alt lige gönderiliyor.Ne diyelim işte TÜRKİYE gerçegi.