Orijinalini görmek için tıklayınız : Hocanin istifa etmesi yarar saglarmi

sivaslihakan
07.03.2010, 21:52
Arkadaslar kendi kendime soruyorum hoca istifa etse gelecek hocayla basari saglayabilirmiyiz,
ama bi yandanda bundanda kötü olamayiz diyorum kendi kendime öyleyse bence hoca istifa etmeli son 10 maci yeni hocayla götürmemiz lazim,
istatistiklere bakarsaniz yeni gelen hocalar basarili olmasada ilk iki üc macta basarili oluyorlar cünki yeni bir hava katiyo takima oyuncular daha istekli oluyor bizdede degisiklik öylke bir hava yaratir diyorum,3 mac aldikm i zaten büyük ihtimalle ligi garantileriz
baskanimiz tabi en iyisini bilir umarim hayirlisi ne ise o olur

rsimsek
07.03.2010, 22:10
hiçbir faydası olmaz bence.yönetim oyuncuları maddi bağlamda cezalandırmalı veya farklı cezalar uygulamalı.

58VoLkAn58
07.03.2010, 22:25
Ben yeni gelecek teknik direktörün takımı değiştirebileceğine inanmıyorum.Bence Muhsin hocayla yola devam etmeliyiz.:rolleyes:

58zarali
07.03.2010, 22:26
bu saatten sonra hiçbir yararı olmaz devam etmemiz lazım ama hocanında biraz sert olması lazım futbolculara karşı yılmaz vural taktiği uygulasın

şarkışla 58
07.03.2010, 22:27
Hocanın istifa etmesi ve yeni bir hocanın gelmesi takım açısından iyi olacağını düşünüyorum.Hoca değiştiren takımlar en az 2-3 hafta maç kazanıyorlar yeni bir hava yakalarız hoca kalırsa kesin düşeriz

emrekocturk58
07.03.2010, 22:28
BU SAATTEN SONRA ÇOK BÜYÜK ZARARI OLUR ANCA...AÇIKCASI BANK ASYA

fedayi
07.03.2010, 22:46
hocanın istifa etmesi çok buyuk zarara yol açar hocanın tek eksiği turkcell süperligi tanımaması yönetimin bunu göz önüne alarak hocanın yanına süperligi iyi tanıyan yardımcı bir teknik adam olması gerekir. bu hoca boş değil geçmişine baktığımızda türlü türlü başarılara imza atmış bir teknik adamdır.

kangali
07.03.2010, 22:56
hocanin istifasini bu saaten sonra istemek cok zararli olur.hem unut muyalim ki muhsin hoca batan bir gemiyi devir aldi.bu gemiyi once batmaktan kurtarip sonra yuzdurmek kolay degil.onun icin sabredelim bence bu hoca biraz daha sert olsa cok daha basarili olur.yonetimin oyuncular ve teknik heyet uzerinde biraz daha baski kurmasi lazim.muhsin hoca yeni bir takim olusturmaya calisiyor yeni gelecek bir hoca sil bastan yapacak .

ahmetbaba
07.03.2010, 23:28
hoca değişikliği çoğu takımda işe yaramıştır.bunun örneği çok.mesela ts'de şenol güneş,bizde karol pecze'nin yerine bülent uygun,gs'de cevat güler,kayseri,bursada ertuğrul sağlam,denizli'de güvenç kurtar,miili takımda fatih terim,ve birçok değişiklik.

sewaz58
07.03.2010, 23:35
Vallahi yararı mı zararı mı olur onu kestirmek zor ama Muhsin Hoca'nın kendini daha çok geliştirmesi gerekir orası kesin...

furky.b
07.03.2010, 23:52
Yeni Gelen Teknik Direktorun Kafasindaki Sisteme Uyuacakmi Sence Bu Takim ???

Muhsin Ertugralda Dedi, Sistemime Uymiyor..

Yeni Gelende Oyle Diyecek, Transfer Yapamadim Diyecek, Haliyle Boyle Oldu Diyecek.
Muhsin Ertugral Ile Devam !

yukarıyıldızlı
07.03.2010, 23:55
futboldan anlayan biri kalan haftalarda böyle bir şey düşünmemeli...zaten ligin bitimine kaç hafta kaldı allah aşkına mantıklı düşünelim biraz...yeni gelen çıkıp kendi oynayacak sanki hoca ne yapsın anlamış değilim zaten sanki hoca futbholculara sen pas verme sen şut çekme diyor...

H_Turan
08.03.2010, 00:29
Futbolda İstikrar önemlidir İstifa etmesi şu an mevcut kadroda yenilik getirmez Oyuncu oynamıyor hoca ne yapsın

GuVeN
08.03.2010, 05:23
Hocamızın değişmesi kesinlikle yalnış olur,Muhsin Hoca kalmalı..

hacialicelik58
08.03.2010, 06:53
bence bu hocanin cok acilen deyismesi lazim henuz gec kalinmis deyil.yonetimde sanki hersey normalmis gibi bir hava var bu da anlasiliyorki yonetimin kendi icinde de gorus ayriligi var.bu kimseye fayda saglamaz cok acilen yonetimin bu ise el koymasi lazim

tykinik58
08.03.2010, 07:46
hocanın istifa etmesi çok buyuk zarara yol açar hocanın tek eksiği turkcell süperligi tanımaması yönetimin bunu göz önüne alarak hocanın yanına süperligi iyi tanıyan yardımcı bir teknik adam olması gerekir. bu hoca boş değil geçmişine baktığımızda türlü türlü başarılara imza atmış bir teknik adamdır.

Hoca kesinlikle gitmeli yoksa "SİVASSPOR"umuz dönüşü olmayan liglere gidecek. Sırasıyla Bank Asya 1.Lig oradan 2.Lig orada da tutunamayıp 3.Lig'e yani 14 sene dipsiz bir kuyu olan kör karanlık kuyu olan çırpınıp durduğumuz (eski adıyla) amatör lige kadar gideriz burası böyle biline. Öncelikle Bank Asya 1. Lige düşersek başta sayın başkanımız Mecnun ODYAKMAZ'ın ve yönetimin kalacağını mı sanıyorsunuz? Başkan ve yönetim de giderse asansör devamlı alt liglere doğru iner. O yüzden hocanın bugün itibariyle gitmesi kalan 10 maçın (biri Ankara 3 puan garanti) 9 maça daha başka bir gözle bakmalı umutla çıkmalıyız maçlara. Yoksa benim hiç umudum kalmadı bu ligde kalacağımıza dair. Arkadaşım sen de hoca boş değil geçmişine baktığımızda türlü türlü başarılara imza atmış diyorsun, ne var ben çözemedim. Sivasspor'a geldi geleli ne yaptı yokları oynattı. Sistem YOK, taktik YOK, oyun YOK, futbol YOK, oyun okuma YOK, yerinde adam değişikliği YOK. YOK OĞLU YOK eeee daha ne yapacak bu takım. Burda futbolcularda da suç var hoca kadar. Onların da kulaklarının iyice bir çekilmesi lazım ama öncelikle hocanın gitmesinden yanayım.

Kokomo
08.03.2010, 08:13
Böyle saçma sapan öneriler ile camianın moralini bozacağınıza, ANTALYA maçından 3 puan çıkarmak için neler yapmalı ? sorusuna cevap arasanız çok daha iyi olacak ...

of'taki yiğido
08.03.2010, 09:22
hocanın gitmesi yarar sağlarmı? kesin olmamakla birlikte sağlartabi zaten bundan daha kötü olmamız mümkün değil. ağlanacak halimiz var avarajda ankarasporla yarışıyoruz daha ne olsunki?.... bülent giderken bile takım şimdikinden çok daha iyi oynuyordu... allah aşkına ya kaç maçtır bırak golü güzel futbolu pozisyona dahi giremiyoruz... kimse polyanacılık yapıp kendini kandırmasın bu gidişatın sonu hiç ii değil....klüpte toptan bir revizyon şart.. birbiriyle teknik direktörle dövüşen topçu onlarla dövüşen yönetim yönetim kendi içinde muhalif bir taraftarlada bu iş yürümüyor arkadaşlar... çok kızdlğlmız futbolcuları valla tek başlarına bırakalım çıksınlar sahaya bundan çok daha iyi oynamazlarsa nolayım!!!!!! bunu yazarken içim açıyor ama hiçbir halimiz bu durumdan daha kötü olamaz:(

noname87
08.03.2010, 09:59
Takımda bir ümit yok bu mantıkla taktikle oyuncularla Antalya maçınından puan alamayız hoca bence o maç paşa paşa gider ama arkasından sövdürerek gider şimdi bıraksa en azından çok kötü ayrılmaz ayrıca haftaya kendi Türkiye kariyeri içinde maça çıkıyor kimse bu maçtan sonra ona takım teslim etmez direk Afrikaya yönelir burdan

yigido yakup
08.03.2010, 11:22
hocanin istifasi yarar saglarmi?
bu soruya söyle cevap veriyim sivasspor hocasizda maca ciksa rakip 10 eksikli ibb olsa rakibe karsi pozisyona girmeden maci bitirsek adamlarin hocasida deseki ceza sahamiza bile giremediler varsin gitsin hocasiz olusun.

bizim hocamiz yokk allah askina bu takimi futboldan az bisey anlayan sivassporu 5-6 senedir takip eden bir taraftara biraksan bu kadar kötü olabilir mi? daha kötüsünü düsünmenize gerek yok.

hoca derhal görevden el cektirilmeli yerine ister hoca gelsin uster gelmesin sivasspor bu skorlari ve bu oyunu oynar merak etmeyin.

hatirlayin galatasaray hocasiz sampyion oldu bizde bunu basarabilecek hocasizda ligde kalacak oyuncu kadrosu var.

yigido yakup
08.03.2010, 11:25
Futbolda İstikrar önemlidir İstifa etmesi şu an mevcut kadroda yenilik getirmez Oyuncu oynamıyor hoca ne yapsın

faruk bayar ne oynarki babam oyuncuya suc bulyuorsun?90 dk sahada birakan adam suclu degil oyuncu suclu öylemi?

karakocyakup58
08.03.2010, 11:36
BENCEE İSTİFA ETMELLİİİİ TAKTİK YOK BELLİ BİR 18 YOK HER HAFTA 5 DEGİŞİKLİKLE ÇIKIYOR TAKIM KİMİN NERDE OYNADIGI BELLİ DEGİL BU KADROYU ADAM YAPACAK 2 KİŞİ VAR BÜLENT UYGUN VE HİKMET KARAMAN BÜLENTİ GETİRİN GELMİYORSA HİKMET KARAMANI GETİRİN

stain
08.03.2010, 11:37
Arkadaslar kendi kendime soruyorum hoca istifa etse gelecek hocayla basari saglayabilirmiyiz,
ama bi yandanda bundanda kötü olamayiz diyorum kendi kendime öyleyse bence hoca istifa etmeli son 10 maci yeni hocayla götürmemiz lazim,
istatistiklere bakarsaniz yeni gelen hocalar basarili olmasada ilk iki üc macta basarili oluyorlar cünki yeni bir hava katiyo takima oyuncular daha istekli oluyor bizdede degisiklik öylke bir hava yaratir diyorum,3 mac aldikm i zaten büyük ihtimalle ligi garantileriz
baskanimiz tabi en iyisini bilir umarim hayirlisi ne ise o olur

arkdaşım ozaman 10 haftakaldı her 3 haftada bir tekniktrektör değişelim sorun bitsin ozaman sezon sonu rekor kırarız sana göre 3 hoca daha lazım ozaman tamam öyle yapalım :)

dediğin gibi bu hocalar gelince en az 3 hafta takıma yeni hava katarlar ama sadece hava katarlar

bu hocalar takıma alışana kadar atı alan üsküdarı geçerr

bu yüzden muhsin hocanın takımmın başında olması daha iyi olur

stain
08.03.2010, 11:41
hocanin istifasi yarar saglarmi?
bu soruya söyle cevap veriyim sivasspor hocasizda maca ciksa rakip 10 eksikli ibb olsa rakibe karsi pozisyona girmeden maci bitirsek adamlarin hocasida deseki ceza sahamiza bile giremediler varsin gitsin hocasiz olusun.

bizim hocamiz yokk allah askina bu takimi futboldan az bisey anlayan sivassporu 5-6 senedir takip eden bir taraftara biraksan bu kadar kötü olabilir mi? daha kötüsünü düsünmenize gerek yok.

hoca derhal görevden el cektirilmeli yerine ister hoca gelsin uster gelmesin sivasspor bu skorlari ve bu oyunu oynar merak etmeyin.

hatirlayin galatasaray hocasiz sampyion oldu bizde bunu basarabilecek hocasizda ligde kalacak oyuncu kadrosu var.

galatasarayın şampiyon olduğu seneki bütçesi 95 milyon euro

bizimki 12 milyon euro dikkat edelim arkadaşım

yigido yakup
08.03.2010, 11:48
galatasarayın şampiyon olduğu seneki bütçesi 95 milyon euro

bizimki 12 milyon euro dikkat edelim arkadaşım

laa gardas git allah ini seversen benim mesajlarima cevap verme ben enkötüyü örnek veriyorum.muhsin hocan gitsin senin gibi yas gruplarini teknikdirektörü olsun süper lig ve avrupada calismak ona bir kac gömlek üstün sizler anlamayin ama bu takim bu sehir bunlari haketmiyor.
dün kazanirken kazaniyoruzya deniliyordu ama artik kazanamyioruz pozisyonada giremiyoruz cünkü papaz her zaman pilav yemiyor sans da bal da bir yere kadar simdi 10 eksikli belediyeden evimizde fark yemekten kurtulyuoruz senin gibi cahiller hala bu hocayi savunuyorlar.

Ezgi
08.03.2010, 12:35
faruk bayar ne oynarki babam oyuncuya suc bulyuorsun?90 dk sahada birakan adam suclu degil oyuncu suclu öylemi?
kesinlikle bende ayni kanidayim.teknik direktorun yapmasi gereken ilk is oyuncularini tanimaktir.ozelliklerini ogrenmek,yeteneklerinin olculerini bilmek zorundadir.oyunculari tanidiktan sonra,takim uyumunu saglayabilmek icin,hangi oyuncunun hangi pozisyonda,kimin kimlerin yaninda daha iyi oldugunu bulmasi gerekir..sorumlu olacak ilk kisi teknik direktordur..

sivaslihakan
08.03.2010, 12:42
gözlerim nette istifa haberini bekliyor ama tik yok firtina öncesi sessizlikmi bu acaba....
hoca degisirse büyük ihtimalle düseriz ,
hoca degismezse garanti düstük demektir

ercan58.a
08.03.2010, 12:45
hocanında çok suçu var ama bu ruhsuzlara hoca ne yapsın
onlar bizi üzüyorlar bu kadar ruhsuzluk olmaz allaha havale ediyoruz hepsini

calipso
08.03.2010, 12:45
hocanın görevi bırakması ancak karşılıklı anlaşılırsa olur..tazminatı vardır bu işin öyle ben gönderdim hadi yallah olmaz..cebinde akrep olan 100-200 bin dolar için bir sürü oyuncuyu elinden kaçıran bu aciz ve garip yönetimin hocanın tazminatını verip göndereceğini hiç sanmıyorum

stain
08.03.2010, 14:26
laa gardas git allah ini seversen benim mesajlarima cevap verme ben enkötüyü örnek veriyorum.muhsin hocan gitsin senin gibi yas gruplarini teknikdirektörü olsun süper lig ve avrupada calismak ona bir kac gömlek üstün sizler anlamayin ama bu takim bu sehir bunlari haketmiyor.
dün kazanirken kazaniyoruzya deniliyordu ama artik kazanamyioruz pozisyonada giremiyoruz cünkü papaz her zaman pilav yemiyor sans da bal da bir yere kadar simdi 10 eksikli belediyeden evimizde fark yemekten kurtulyuoruz senin gibi cahiller hala bu hocayi savunuyorlar.

bak güzel insan ben şunu anlatmaya çalışıyorum hoca bizim ruhsuz takıma geldiğinde takım yalansız kendi defansında 3 pas yapamıyordu ve hoca antalya maçından sonra gelmişti

bu hoca bu takımın ilacıdır ve ben bu sezon hocanın kovulmaması durumunda ligde kalacağımıza hala inanıyorum

takıma yeni transfer edilen oyuncuların takımı kurtaracağına inanıyorum

ve biz şunu sorgulamıyoruz bu takıma hoca geldiğinde takım nasıldı şimdi nasıl

ilk yarıda buraya kadar büloyla kaç puan almışız buhocayla kaç puan almışız

aradaki farkı sağır kör topal sultan bile gördü siz görmüyorsunuz :)

şimdi yakup kardeş şunu unutmayalım bu hocanın yüzü suyu hürmetine gelen oyuncuların takıma çok şey katmayabaşlıyacaklarını ve antalya maçımızın yükseliş maçımız olacağını umuyorum

alacağımız 12 puanla bu ligde kalırız eskişehir ankara ankaragücü kasımpaşa dan alınacak puanlarla tutunuruz

bu sezon kümede kalma mücadelesi veren takımların okadar başarılı olmadıklarını düşünüyorum birbirleriyle yaptıkları maçları geçti sayılır ve sonuç olarak bütün takımların işi zor

şanslar eşit değil manisa sivas diyar birbirleriyle yarışıyorlar

bence şansımız çok yüksek ligde kalmak için

25.Hafta

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - DİYARBAKIRSPOR belediye
BURSASPOR - MANİSASPOR bursa

ANTALYASPOR A.Ş. - SİVASSPOR
DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. beşiktaş

26.Hafta

DİYARBAKIRSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. antalya
MANİSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR belediye

SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR - DENİZLİSPOR

27.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBAKIRSPOR gençler
DENİZLİSPOR - KASIMPAŞA
GAZİANTEPSPOR - SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. - MANİSASPOR antalya

28.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE - KAYSERİSPOR
MANİSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ gençler
DİYARBAKIRSPOR - GAZİANTEPSPOR antep

SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.

29.Hafta
DENİZLİSPOR - ESKİŞEHİRSPOR eses

KAYSERİSPOR - SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR - MANİSASPOR antep

GALATASARAY A.Ş. - DİYARBAKIRSPOR galata

30.Hafta

ANTALYASPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR antalya
DİYARBAKIRSPOR - KAYSERİSPOR kayseri
MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş. galata

31.Hafta
DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

KAYSERİSPOR - MANİSASPOR kayseri
BEŞİKTAŞ A.Ş. - SİVASSPOR

32.Hafta

DİYARBAKIRSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. beşiktaş
SİVASSPOR - KASIMPAŞA sivasspor
DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ gençler

33.Hafta

KASIMPAŞA - DİYARBAKIRSPOR kasımpaşa
ESKİŞEHİRSPOR - SİVASSPOR sivasspor
TRABZONSPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR trabzon

BEŞİKTAŞ A.Ş. - MANİSASPOR beşiktaş

34.Hafta
DİYARBAKIRSPOR - ESKİŞEHİRSPOR eskişehir

DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR antep
MANİSASPOR - KASIMPAŞA burada kasımpaşa

SİVASSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

yendiğnde bizim alacağımız her puannın bizi ligde tutacağına inanıyorum

alttaki en rahat takım sivasspor görüldüğü üzere

hoca kalmalı ve dediğim gibi son haftalardak i elrionun nabilin keitanın performansı bizi kurtaracak

MUHSİN HOCA SENİNLEYİZ DÜŞSEKTE KALKSAKTA ;)

busefer daha dayanaklı geldim zu hahahaha

savaş2
08.03.2010, 15:08
arkadaşlar sanırım hocada aynen ersun yanal gibi bılgısayarla oynasın gıtsın....ne oyunu okuyabiliyor nede oyuncuları yönlendirebiliyor.....bence gitsin rıza hoca eskişehirden yonetir..takımı......şimdi buldum teknik adamı+++++HİKMET KARAMAN++++++++İLAÇ GİBİ OLUR +++++HOCAMI İYİ BİLİRM+++++++++not..fatih terimden iki gmlk üstndür hocamız...hayırlı olsun..

ayna26
08.03.2010, 15:46
Şu anki duruma bir çok alternatifler sunulmakta yorumcular tarafından.iki haftadır takım kazanamıyor, kayberken de kazanırken de beklenenin çok altında hiç ama hiç oyun oynamıyor.Hoca şimdi istifa etse, bir kaç hafta hoca sıkıntısı olacak, takım içinde iyiden iyiye bir başıboşluk olacak, zaman çok kısıtlı, hocanın istifası hiçbir getirisi olmayacak bir duruma neden olacak.Takım kötü oynayınca, yenilgiler artınca kolay olana sarılıyor çoğu kimse" hoca istifa" diyor.söylermisin biz taraftar olarak ne yaptık, sadece maçlara gitmekle bu işler olmuyor.İBB maçında maraton B de maçı izlemeye çalıştım ancak buradaki taraftar gurubu takımı desteklemek yerine yan hakemle polisle çatışmaya girdi, inanın maçtan koptum.Şimdi aynı posizyondaki oyuncu ve teknık heyeti düşünün, motivasyon bu dudrumda sıfıra iniyor.önce destek olalım, hocanın istifaya çağrılması bizim değil yönetimin işi.tabi yönetim de halen bu durumu çözebilen yerinde müdahalede bulunabilecek bir güç varsa.Takım düzelecek, sabırlı olun.lig bitmedi, ligde kalacağız biz gelecek sezonun planlarını oluşturalım.

V1CT0RY
08.03.2010, 15:54
Artık Hoca Miadını Doldurdu....

Beceremiyor...
Ne Takım Kurabiliyor Ne Oyunu Okuyabiliyor Nede Strateji Geliştirebiliyor...Bu Aşikar Ortada...

Maç Ardındanda Arkadaşlarla Konusurken Dediğim Gibi Kaldıgı Her Gun Bızım Icın Zarar...

Hoca Bir An Önce Gönderilmeli Yerine En Uygun İsim Hikmet Karaman Getirilmeli...Anca O Toplar Bu Takımı Kriz Ortamında...

58akif34
08.03.2010, 16:17
bence hıcbır yararı olmaz hoca degısıklıgının cunku takımda oynayacak oyuncu yok yenı hoca gelınce takım 2 veya3 mac kazanır dıyorsunuzda muhsın hoca geldıgınde neden kazanamadılar ıkı veya uc mac gecen sezon bızı sampıyon yapmaya calısan futbolcularımız sahada hıcbır varlık gostermıyorlar bız sucu hocaya atıyorkuz futbolcu kosmassa oynamazsa bırde golcu yoksa hoca ne yapsın hocaya mehmet yıldız sakatlıgı ggececek golcu alma orta sahayı besle dedıler mehmet yıldız duzeldı fakat saglık problemlerı duzeldı sahada varlıgı ve yoklugu bellı degıl hayrettın kaptan pazu bandını atmasa belkı aubey yerıne golcu bır futbolcu gelecektı aslında thısabalala konusunu cok uzattık baska golcu baksaydık bu iş tamam dı o cok naz yaptı hayrettın de takımdan ıhrac edılmek ıstenınce son yabancı defans oldu herkes bulent hocayla tekrar calısmak ıstıyor bence cok yanlış bır dusunce o devır coktan kapandı bulent hoca bu takımla basarı saglayabılecek olsa takımı bırakmazdı bence bu sezon lıgde kalacagız on mac var ıkı galıbıyet bızı kurtarır bırde ankara macı var belkı arada bırde beraberlık buluruz ve lıgde kalırız dıyarbakırı garantı bu sezon dusurecekler denızlı de son atagını tamamladı bundAN sonrakı maclarında o kadar etkılı olamayacak sıvasspor lıgde kalacak önümüzdekı sezon kesenın agzını acmamız lazım muhsın hocayla devam etmemız lazım yabancı oyuncular bırazda hocanın kım olduguna bakarak takım secerler bulent uygunun yurrt dısında bır ortamı yok muhsın hoca bence afrıkadan oyle futbolcular getırecekkı seneye yıne avrupada oynayacagız fakat kesenın agzı acılırsa gercekten muhsın hoca cok basarılı olacagına ınanıyorum fakat elınde su anda mazeme yok getırecegı ıyı futbolcularla bu takım basarılı olacak unutmayın kı muhsın hoca afrıka kupa galıplerı kupasını aldı yanı kupa galıbı emınım bızede buyuk katkıları olacak ounda motıve olması ıcın maclarda ıstıfa dıye bagırmak yerıne yensen yenılsen kalbım hep senle dıye bagıralım basarılar

DOST KARA GÜNDE BELLİ OLUR

ahmetbaba
08.03.2010, 17:00
arkadaşlar bu takımın başarısızlığı muhsin hoca falan değil.arkamızda kırık bir kalp bıraktığımız içindir.

Ensar
08.03.2010, 17:01
Muhsin hocanin Degistirilmesi diye bir konu olmaz bu Hocanin istegine bagli bir sey yani hoca ben burda bir sey yapamayacagim derse yönetim ikna yada degisiklik yollarini kendilerine soracaklar bu basit bir konu degil ben begenmedim birakin gitsin olayi degil yani burda Hocaninda yapacagi cok seylerin olduguna inaniyorum örnegin iki futbolcu cikti bizleri afedin biz bu sene kümede kalacagiz dedi bunlarda Futbolcu bozuntulari Musa ve Murat bunlarin konusmalarinin durmasi oyunlarina bakmalari gerek yani bazi kurallarin calismasi lazim her önüne gelen futbolcu olur olmaz böyle moral bozucu aciklamalar yapmamali yani konusma yasagi gelmeli potada olan takimin futbolcusu isine bakiyor ve puan ve puanlar aliyor Denizlispor bizimkilerde 10 hafta var yayladaki yogurda manti yapiyorlar yani motife olanlarin moralini bozuyor bazi dengesiz alcaklar bunlari yazdim cok zor dönemecteyiz bunlari atlatmak icin zor olan seyler bizi bekliyor iste zoru basarmak önemlisi burdan cikimak istiyorsak bazi zor sartlari koymamiz gerek yani herkesin görevini tam yapmasi lazim vay efendim öbürü hata yapti kimse ses cikarmadi gibi seyler konusulmayacak yani herkes görevini bir diger arkadasindan degil direk Hocadan alacak ve hatalarda böylece gidecek birazcik azimli olmak bunlarin üstünden gelmek demektir bunu yaparsak ne Hoca Degisikligi nede kümede kalma korkusu bunlari hep beraber Yönetimin,ve Hocanin Kati kurallari olmasi gerektigine inaniyorum yani hata yapani yakacaksin taraftarda Tamdestek vermesi gerekiyor ancak böyle Ligde kalabiliriz yoksa ALLAHKORUSUN kimse gözümüzün yasina bakmaz bakin arkadan Denizli nasil geliyor bu nedir onlarin bir birine güvenmelerinden ibaret Psikolojik korkuyu yenmemiz gerek yani her macta yenecegiz korkmuyoruz demesini yürekten söylersen bunu yaparsin benim düsüncelerim bunlar bunlari daha öncede yazdim birkez yazmak geregini yine duydum buna yönetim Taraftar Hoca Ve Tv 58 Spor yazarlari olarak yeni bir elestiriyi hep beraber cözmek zorundayiz .özellikle Tv 58 deki spor yazarlari takimin iyi gidisinde konusmalari ahkam kesmeleri simdi yoklar neden basarinin kaynagi kalmadi konusamiyorlar korkuyorlar yani dogru elestirmeyi yapamiyorlar sanki takim kötüye giderde bizleri sorumlu tutarlar diye elestiri yapmiyorlar gördügünüz yanlislari söylemezsen Hoca ve yönetim görmez onlara yardimci olmak dogru yapilan elestiridir ben bunlari cok önceki yazilarimda yazdim ama malasef her kötü gidisde Sözü Dinlenir Spor yazarlarimiz kis uykusuna yatdilar simdi Baharin gelisi ile uyandilar paniklediler ne konusacaklarini ne yazacaklarini sasirmis durumdalar uyanin sabah oldu dogru olani söyleyin bir faydaniz olsun yoksa bir 40 sene daha uyursunuz vede uyanamazsiniz.Tekrar 40 sene sonra Görürsünüz Süper LIgi .?????

DiKKaT SiVaS 58
08.03.2010, 18:52
öyle bir yarar sağlarki sorma kardeş hücum oynamaya başlarız vasat oyuncuların ilk 11 oyanamsaından krutuluruz kazanırız
muhsinin istifa etmesi lazım

noname87
08.03.2010, 20:02
Hocanın taktik dizilişi, sistemi bizim ülke yapısına uymuyor buranın gerçeklerini bilmiyor kendi sisteminde inatçı oluyor Bülent Uygunu hatırlayın Karol Pecze sonrası takımın taktik dizilişini değiştirdi takım çağ atladı galibiyet patlaması yaşamıştık bence hoca değişimi faydalı olur o zamanda burdaki bazı arkadaşları dinleyip Karol Peczede inatçı olsak şu an eminimki bank asya değil 2.ligBde olurdu takım:mad:

58_babacan_58
08.03.2010, 20:06
OLABİLİR AMA,AKLIMA ŞUDA GELİYOR,BİZ HOCASIZDA BU KADAR KÖTÜ FUTBOL OYNARIZ....YANİ HOCA BU TAKIMA HİÇ BİR KATKI SAĞLAYAMIYOR NE TAKTİK NE MOTİVE HİÇ BİŞEY,BİZ HOCASIZDA OYNARIZ BU OYUNU........

yigido_sampiyon
08.03.2010, 20:45
yapmayın arkadaşlar fatih terim çakması hikmet karaman ne yapacak sivassporda!!!

BOUN
08.03.2010, 21:08
Bu soruyu hocamıza sormak lazım ve hocamızın da bize en içten, samimi ve doğru bir şekilde cevap vermesi lazım.

Soru: Sevgili hocam, sen bu takıma artık verecek hiçbir şeyin olmadığını, futbolcuların seni dinlemediğini, kendini dinletemediğini, burada geçireceğin her bir haftanın gözbebeğimiz Sivassporumuzu Bank Asya'ya biraz daha yaklaştıracağını mı düşünüyorsun? Lütfen samimi bir şekilde cevap ver, lütfen! Eğer bu şekilde düşünüyorsan, bu şekilde ümitsizsen lütfen bizi daha fazla beklentiye sokma!

Ancak hala birşeyler vereceğim var diyorsan, hala ben çok ümitliyim Sivasspor'a kazandıracaklarım va diyorsan biz seni seviyoruz ve arkandayız. Ama lütfen sen de vicdanınla bir gece yarısı görüşüp bizim için en doğru olan kararı ver! Lütfen!

tekdoktirin
08.03.2010, 22:48
NE İSTİFASI KARDEWŞİM GÖRÜYORUZ ÖRNEKLERİNİ HOCAMI OYNASIN

calipso
08.03.2010, 22:51
yapmayın arkadaşlar fatih terim çakması hikmet karaman ne yapacak sivassporda!!!

nemi yapar ligde kalacak kadar gaz versin yeter

emin kara
08.03.2010, 23:10
arkadaşlar bu takım güzel futbol oynamasada inanıyorumki düşmeyecegiz görüldügü gib ihoca her hafta sakatlık sebebiyle zorunlu degişilige gidiyor mehmet sakatlık nedeniyle sahalara dönmesi uzun sürdü bunun yanında oyuncular öz güvenlerini kaybettiler şüan hoca degişimi faydalı olacagını sanmıyorum oyuncuları iyi motive edilip kendilerine güveni saglanmalı sezon sonuna kadar aynı hocayla devam etmeliyiz çok başarılı hocada gelse bu oyuncuların piskolojisi düzelmeden degişen bir şey olacagına inanmıyorum yorumlarınızda takıma destek olacak yazılar yazmalısınız takıma her yerde destek vermeliyiz

hafikli zubeyir
09.03.2010, 01:24
bu sezon ligde kalacağız ama önümüzdeki sene için hocanın zirveye oynayacak bi kadro ve sistem belirlemesi gerek aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz bizim yerimiz zirvedir

baba 58
09.03.2010, 01:29
evet hemde hemen istifa etmeli zaten yok gibi takımın ne oynadıgı belli degil bülent hoca geri gelmeli allah korusun düşeceksekte o düşürsün zoruma gidiyor artık her hafta yenilmek

Salim58
09.03.2010, 07:19
şu aşamada hocanın gitmesi hiçde doğru bir karar olmaz.
ligi bu hocayla bitirmemiz gerek. şu an yapılacak bi hoca değişikliği fazla bir fayda sağlamaz gibi geliyor bana.
hocadan önce futbolcuların düzelmesi gerek.mücadele azmi yok bitmiş bunlar.

havacı_58
09.03.2010, 08:00
valla arkadaşlar benim şahsi fikrim hoca bu takımda tutmadı yani takıma hiçbişey katmadı bence daha kötü olduk.futbolun f si bile kalmadı.şu aşamada yapılacak şey hoca istifa edecek yerinede sivasta bulunan sivaslı olan bir yani takımı tanıyan biri getirilecek en azından memleketi için çalışır gelecek hoca.

58akif34
18.10.2010, 17:10
gecen sezon sonlarına dogru bu konu acılmıstı ve bu sitedekı uyelerın cogu kım gelırse gelsın muhsın hocadan daha ıyıdır dıyordu sımdı gelenıde begrnmıyoruz ve kım gelırse gelsın daha ıyı dıyoruz bence ıyı bır hoca gelsın ıyı bır takım kursun ve guzel sonuclar alalım bunun için para harcamak şart yoksa bu sene olmzzsa seneye yıne dusmeye oynayacagız

karahisarli
18.10.2010, 17:12
mesut hocayla hazirlik maclari haric 1 galibiyet görmüsüz gecen sezonda dahil sizce devam etmesi yarar saglarmi bence kesinlikle degil

yiğidokazım58
18.10.2010, 17:12
Hiç tanınmamış bir hoca gelsin bence.

yigidoss
18.10.2010, 17:53
Bence bir takım için en tehlikeli şey hoca değiştirmektir. Ama zaten bizim başımızda hoca yok ki Yanni hoca değiştirmek bizim içim tehlikeli değil

karşıyakalı
18.10.2010, 18:01
hocanın degişmesi bi yarar saglamaz.yeni hoca gittigi takıma yeni bi heyacan getirir buda başarıyı saglar.ancak bu heyacan bizde olmaz çünkü eldeki oyuncular yaşlı adamlar ununu elemiş elegini asmış adamlar.ne para koparırım derdindeler hepsi.başarı bunları ilgilendirmez.allah korusun takımda bir heyacan gelse oyuncuların çogu kalp krizi geçirir ihtiyar yürekleri bu heyacana dayanamaz :D:D:D

:cool:
18.10.2010, 19:31
Önce hoca değişecek.
Sonra;
Bir takım eksiğimiz var.
Lafın gelişi değil.
Ciddi ciddi bir takım eksiğimiz var.

eroldeger
18.10.2010, 19:36
su anda hastahanede zor sartlarda bu yazıyı yazıyorum. eğer bu takımı bu ligten düsürmeyi kafanıza koyduysanız bilelim. buradada kendimizi perişan etmeyelim.sizin yüzünüzden kanser oldum vede suanda tedavi görüyorum. nedir bu sizden çektiğimiz ya her macı kaybediyorsunuz. bu takımda erman kılıçın kovulması gerekli bize uygun değil bizi düsürmeye calısıyor hocamıza tesekkür edip rıza hocayla anlasmamız gerekmektedir. ben bu kulube maddi manevi hiç bir destekten cekinmiyorum iki tane kombine alıp hediye ettim ben kendim istda yasıyorum ben her sivasa gelişimde 2-3 bin tl lik alısveris yapıyorum lisanslı ürün olarak lütfen bizi anlama çalışın takıma ceki düzen verin nedir bu çektiğimiz ya lütfen.

eroldeger
18.10.2010, 19:40
Önce hoca değişecek.
Sonra;
Bir takım eksiğimiz var.
Lafın gelişi değil.
Ciddi ciddi bir takım eksiğimiz var.
bu takımda erman kılıçla hocayı göndericeksin acil olarak rıza hoıcayı getireceksin gerisi hikayee..

YİGİDOKENTLİ
18.10.2010, 20:12
Bence saglar takimda yeni bir şavaş var rakabet artar.

Bulut@ğlu
19.10.2010, 02:32
bence hocanın değişmesi yarar sağlar fakat gelecek hoca şimdikiyle aynı kalitede olursa hiç gerek yok kalsın derim. bize ilk 45 dakikada rakibi çözebilecek oyunu okuyabilecek hoca lazım mesut bakkal bunları yapmıyo takım 1-0 öne geçmiş üstüna 4 gol yemiş böyle olmaz hocada sistem yok takım galip durumdayken oyunun kontrolünü sağlayamıyor istediği zaman tempoyu düşürüp istediğin zaman artıramıyor bize bunları yaptıracak hoca lazım altını çiziyorum kesinlikle mesut bakkalın gitmesi gerekir

KaNgAlLıYiGiDoO
19.10.2010, 02:45
Ligdeki ikinci senemizde 12. haftada 17. sıradaydık ve ligi 7. sırada bitirdik. bu kadar karamsarlığı anlıyamıyorum. Artık bank asya diye diye sizlerin yüzünden gideriz heralde. Bence takımda hoca değişikliği olacak. bu yazdıklarımı unutmayın. Kadromuz iyi ama forvete ve orta sahaya takviye şart.
Kaleci salamsa defans rahat top oynar.
Defans salamsa Orta saha rahat oynar.
Forvetin iyiyse top her zaman rakip yarı alanında oynanır.
Unutmayın top aynanır maç yapılır.
Sivasspor bu ligde kalıcı. Düşeceğine inananlar şimdiden bank asyadan kendilerine takım bulsun ve Sivassporluyum diye ayak altında dolanmasınlar...

YİGİDOKENTLİ
19.10.2010, 02:57
Hoça istafa etmeli mehmet yildiz keita af edilmeli A2 lerle maça cikar harun toprakta takima geri alinmali forma verilmeli harun toprak sivassporun ardasi olur.

tekdoktirin
19.10.2010, 04:09
HAYIR SALAMAZ BENCE YANLIŞ OLUR GİTMESİ

emre41
19.10.2010, 08:34
bu kadroya mourinho'yu da getirseniz, hatta ben bile çalıştırsam bi caık olmaz. Futbolcuların büyük bir kısmı 2. lig topçusu, baknz Sedat, murat, mehmet yıldız, c,han, akın, Apo, hayrettin, suarez. bu adamların Sivaspor'dan önce uzun süreli süper lig tecrübesi oldu mu, bilen var mı?

Araba doğan görünümlü şahin, mevcut şöförümüz 80 ile gidrken gelecek olan da bi süre 90la gider, sonra bu araba ya su kaynatır ya da lastik patlatır. Bu takımın devre arasında paraya kıyıp modifiye edilmesi gerek.

Cv'si 2.lig olan tüm topçular "bye" denilmeli, o zaman bi ihtimal ligde kalırız. Beni ümitlendiren tek şey, kasımpaşa, konya, gençlerbirliği ve bucaspor. bunalr düzelmezse şansım biraz daha artar.

sefa58
19.10.2010, 09:11
Ben yeni gelecek teknik direktörün takımı değiştirebileceğine inanmıyorum.Bence Muhsin hocayla yola devam etmeliyiz.:rolleyes:

ne yazdığının farkındamısın kardeşim. hem gereksiz diyorsun hem muhsin diyorsun. yav. mesut hocayı muhsin mi biliyorsun