Orijinalini görmek için tıklayınız : nasil böyle

seli-HH-58
14.03.2010, 18:48
bilmiyorum bundan sonra ne demek ne yapmak lazim.burdan bülent istifa diye bagiran kendini sivssporlu zanneden kisiler sesleniyorum ne oldu bagirdinizda bülent gitti daha iyimi oldu hani atalarimiz bosa dememisler(gelen,gideni aratir)diye dogru söylemisler ne oldu küme düsmek üzereyiz böyle rezillik olmaz böyle top oynanmaz kadinlar bile bizimkilerde daha iyi top oynuyorlar ne bu ya sanki amatörfutbolcular dolmus,hele su yeni alinanlar tam rezalet adam kendini kaldiramiyorki kossun böyle olmasini acaba kimler istedi tabiki o asil sivassporluyuz,bülent istifa diye bagiran kisilere borcluyuz bu halimizi ALLAH sonumuzu hayir getire.

58_babacan_58
14.03.2010, 18:55
ŞİMDİ NE OLACAK MUHSİNİN KREDİSİ BİTTİ,HİÇ BİR KATKISI FAYDASI YOK BU TAKIMA,BİZ HOCASIZDA BU KADAR REZİL BİR FUTBOL SERGİLERİZ.....

yigido yakup
14.03.2010, 18:56
bilmiyorum bundan sonra ne demek ne yapmak lazim.burdan bülent istifa diye bagiran kendini sivssporlu zanneden kisiler sesleniyorum ne oldu bagirdinizda bülent gitti daha iyimi oldu hani atalarimiz bosa dememisler(gelen,gideni aratir)diye dogru söylemisler ne oldu küme düsmek üzereyiz böyle rezillik olmaz böyle top oynanmaz kadinlar bile bizimkilerde daha iyi top oynuyorlar ne bu ya sanki amatörfutbolcular dolmus,hele su yeni alinanlar tam rezalet adam kendini kaldiramiyorki kossun böyle olmasini acaba kimler istedi tabiki o asil sivassporluyuz,bülent istifa diye bagiran kisilere borcluyuz bu halimizi ALLAH sonumuzu hayir getire.

bülent istifa diye bagiran sivas düsmani sehir hainleri nasil simdi cok seviniyomusunuz.bagirdiniz ne kazandirdiniz sehrimize artik bülenti istifa ettirdiniz seneyede sampioynlar liginde rakip olarak corumsporu uefa önelemesinde sürmenesporu intertotokupasindada carsambasporla oynannacak maca gidesiniz istediginiz kadar bagirirsiniz bülent istifa diye.ha arada birde rüyalarinizda besiktasla fenerle galatasarayla hazirlikmaci oynadigimizi falalnda görürsünüz

zoruma gidiyor zoruma kimse beni bülent yanlisi faln sanmasin ben sehrimin kapasitesi takimimin gücünü dünyadaki neler oldugunun farkinda bir insan olarak biz elimizdeki insanlari degerleri harcamak icin herseyi yapiyoruz onlari kaybettikten sonrada böyle agliyoruz.

calipso
14.03.2010, 19:02
"muhsin hoca geldikten sonra takımda ne değişti herkes bir düşünsün demiştim 2 hafta önce" hiçbirşeyin değişmediği bu takıma verebileceği birşey olmadığını hep beraber görüyoruz..tabi burada sadece hoca suçlu değil esas sorumlu ruhsuz topçularımız, sivas için sivasspor için oynamayan sadece alacağı paraya bakan gününün geçmesini bekleyen kanı bozuk şahsiyetsizlerde...aldıkları tüm paralar ki benimde sivasspora sms bağışlarım oldu benden yana zehir zıkkım haram olsun diyorum yiyemesinler
dua edelimde denizlispor beşiktaştan puan falan alıp havaya daha fazla girmesin..biz denizli küme düştü derken esas diyarbakır artık kesin düştü..kaldı son takım...denizli ile aramızda 7 puan fark var...alabileceğimiz maçlar belli gençlerbirliği ve ankaragücü...ankaraspor 3 puanı çantada zaten..tabi birde bugünkü yaptığı gibi kayseri bize de yatarsa toplam 12 olur.. dua edelim denizlispor kalan 9 maçta 16 puandan fazla alamasın....

ahmetbaba
14.03.2010, 19:05
BÜLENT UYGUN ŞİMDİ BİR MUCİZE OLSADA GELSE YADA İSMAİL KARTAL

venividivici58
14.03.2010, 20:48
BÜLENT UYGUN ŞİMDİ BİR MUCİZE OLSADA GELSE YADA İSMAİL KARTAL

bulent gelsın takımı ıyıce yıksın bıdaha gıtsın

Turan 59
14.03.2010, 21:02
Hala Bülent gelsin diyenler var.Ben size soruyorum,takımı bu hale Bülent getirmedi mi?

noname87
14.03.2010, 21:07
Bülent Uygunun hatalarından ders aldığını hiç sanmıyorum medyayla kafayı bozmuş basınla medyayla uğraşacağına takımla ilgilense bu durumda olmazdık

fedayi
14.03.2010, 21:07

zaten bu takımın iskeletini bozan bülent uygun değilmi gönderdiğimiz futbolculara bakın gittikleri takımda hem kendileri gol atıyor hemde diğer arkadaşlarına attırıyorlar.bence bülent uygunu geri istemeyin çok gülünc duruma düşüyosunuz unutulmamalıkı bu takımı bülent kurmadı lorantın oturttuğu takıma yani hazır bir takıma kuruldu.muhsin hocayı savunamam ama hoca bu takımı kendi kurmadı iskeleti bozulmuş bir takıma getirildi.ve turkcell spürligi tanımıyor olması ayrı bi facia ve bir facia daha var oda yönetimin süperligi iyi tanıyan bir yardımcı teknik adam getirememesi...

Turan 59
14.03.2010, 21:09
Muhin ERTUĞRAL'ın hiç bir suçu günahı yok.Çünkü bir enkaz devraldı.

58candide58
14.03.2010, 21:10
bulent gelsın takımı ıyıce yıksın bıdaha gıtsın

kardeş. bülent hocanın bu takıma neler kazandırdığı ortada değil mi_?bülent hoca hiç bişi yapmasa en zından askerliğini kullanıp takıma iyi moral verip gaza getirebilir..bu başırıların büyük bir bölümü bu sayede oldu yani..
ASKER BÜLENT..

yigido yakup
14.03.2010, 21:12
Hala Bülent gelsin diyenler var.Ben size soruyorum,takımı bu hale Bülent getirmedi mi?

takimi bu hale diyerek nedemek istiyorsun bu kadar ruhsuz bir halemi bu kadar aciz halemi?

sizler hala herseyi bülentden bilerek bankasaya hazirlanin ondan sonrada bir suclu daha bulursunuz bülent bu takimla 7 mac oynadi ve gitti 34 macin sadece 7 sinde ona bu tepkileri verdiniz ama muhsin hoca 17 lig 4 kupa ve 2 hazirlik maci oynadi sana soruyorum hangi maclari bülent in yönettigi maclar kadar heyacanla seyrettin hangi maci kazan veya kaybet bu macida sanssiz kaybettik diyebildin veya kazandigimiz hangi mactan sonra bugünde ne mac oynadik rakibi eze eze yendik diyebildin.
bülent bu hale getirdiyse cezasini cekti ve yuhalandi sivasspor da onu gönderince bu sene 10 hafta önceden sampyionlugunu ilan etti.

sende biliyorsunki bugün bülent bu takimin basinda olsaydi bugün baska seyler konusuyor baska hesaplar yapiyorduk ama sabirsizligimiz her kerameti kendimizden bilmemiz bugünleri sebebidir.önce kendimizde hatalari arayagazi.

Turan 59
14.03.2010, 21:15
Yiğido Yakup kardeş seninle benim dünya görüşlerimiz farklı,sen benim dediğim,ben de senin dediğini anlamam.Şu bir gerçek takımı bu hale getiren Bülent uygun'dur.

noname87
14.03.2010, 21:22

devre arası 4 yabancıyı da bülent uygun mu aldı yapmayın Muhsin Ertuğral hoca başarısız olmuştur 40 puan hedefi koymuştu 3puan ankaraspordan 33 puan alsak iyi

Turan 59
14.03.2010, 21:27
Arkadaşlar lig'i 2.sırada bitiren takımı dağıtan Muhsin ERTUĞRAL'mı ?

noname87
14.03.2010, 21:28
Arkadaşlar lig'i 2.sırada bitiren takımı dağıtan Muhsin ERTUĞRAL'mı ?

ligi 16. sıradan alıp 7.sırada bitiren Bülent Uygun

karadavut58
14.03.2010, 21:29
ben yorumlari okudum yine sacmalamislar arkadaslar o gelsin bu gitsin getirdikleri bu hale getiren deyilmi zaten illede birisi gelsin diyorlarsa benim gorusum ahat hoca gelsin vallah bu takimin dumanini cikartir bence gerisi teferuat sivas li olmasi sart belki daha hocada vardir emme aklima gelen bu simdilik

Turan 59
14.03.2010, 21:29
Bülent UYGUN hiç kimsenin beğenmediği Lorant'ın hazır takımını aldı.

Turan 59
14.03.2010, 21:31
Ahad hoca'yı paf takımından kovan Bülent değil mi?

noname87
14.03.2010, 21:35
geçmiş şu anki durumumuz gelecek diyecek çok şey var ama Muhsin hocayla bir geleceğimiz yok bunu demek istiyorum başından beri niye ısrar ediyoruz ne bekliyoruz önce günü kurtarmamız lazım bu hocayla olacak iş değil

Turan 59
14.03.2010, 21:36
Evet bu iş Muhsin Hoca'la olmayacak.

58sivas58spor58
14.03.2010, 21:37
seli hamburg da mısın, bende hh da yasıyorum

of'taki yiğido
14.03.2010, 22:06
muhsinden hoca olmaz o kesin benim kanımca ama arkadaşlar bülentte kendini sihirbaz zannetti ben her topçuyla takım yaratırım edasına girdi velhasıl takımın içine etti... ha Allah var ilk zamanlar takıma acayip bi ruh yükledi çokta başarılı oldu;saolsun... ama sonra devirdi bütün yaptıklarını bülent hoca... bize eğerki çok kalite topçular alınmayacaksa eğer hoca olarak ya bülentin ilk zamanlarındaki hali yada yılmaz vural gibi takım gol yiğince dövünüp ağlıyabilecek yeri gelince topçuyu şamarlayacak adam lazım....

hanifi_2005
14.03.2010, 22:15
Arkadaşlar hiç kimsenin şüphesi olmasın sivasspor bu ligde kalacak.önümüzdeki senelerde bu ligde fırtaına gibi esecek.

atp5858
14.03.2010, 22:24
allahtan herve tum bugün gene bize çalıştı onu gönderenler utansın

sivasli_boy
14.03.2010, 22:37

Valla bizi sampiyonluga oynatan bulent uygunsa bu hale gelmemizin sebebide bulent uygundur bırakın bulet olsaydı gelseydi laflarını bulent takımın kemik yapısını bozdu daha hala bulet istifa diye bagıranları sucluyorsunuz bagıranlar hain degil sadece sivasın daha iyi olmasını bekleyen kisiler ...

ercan58.a
14.03.2010, 22:50
en başta sayın başkan ve yönetim bu takımı silmişler
ama bizde onları sileriz bu gidişle sesleri solukları kesildi
geveze laf ebesi fikret ünsalın bile çıtı çıkmaz oldu nerdesiniz
beyefendiler konuşun bakalım yada acele etmeyin yeni sezonda
bankasyada konuşursunuz ruhsuzlar

srkntrn
14.03.2010, 23:17
yonrtimin acilen hocaya tesekkur edip gondermesi lazim bu ligi iyi bilen yerli hocalardan biri gelmeli acilen

tekdoktiri
15.03.2010, 02:07
Muhsin ERTUĞRAL'ın hiç bir suçu günahı yok.Çünkü bir enkaz devraldı.

yigido yakup
15.03.2010, 02:15
Muhsin ERTUĞRAL'ın hiç bir suçu günahı yok.Çünkü bir enkaz devraldı.

evet bir enkaz devraldi ama kesinlikle kerpic bina ahsap bina enkazi devralmadi bir celik konstüriksiyon her zaman ayaga kalkabilecek tekrar dikilecek bina enkazi sampioynluga oynayan takim enkazi aldi ama getidigi nokta kerpicten beter oldu.

seli-HH-58
17.03.2010, 16:09
ya öylemi demek muhsin hoca bir enkaz devral öylemi öncelikle bana söylermisiniz kimler gitti takimdanda sivas bu hale geldi,bu ben anlamis degilim ya balilimi zaten sakatti antalyada görüyoruz,muhammet mi 36 yasinda turm mu ibrahim ondan bin katli daha kaliteli ha bilica mi o zaten antlasmasi bitiyordu birkac ay sonra bedavami gidecekti ya kimi sattikta bu hale geldik ya ben anlamiyorum futbolldan yada bunlari yazan (oyunculari sattik bu hale geldi)k diyenler mi anlamiyor,takimi ilerisini düsünüp genclestirmek zorundasin bunun icinde mecbursunsun ihtiyarlari ise yaramayanlari yollamaya,muhsin hoca turcelligi tanimiyor diyenlerede sadece gülüp gecmek gelir icimden bu söze (KARGALAR)bile güler ya arkadaslar adam türk hemde antrönörmüs hemde trabzonda ziya doganin yedek antronörlük yapmis kisi nasil olurda turkcelligi tanimazmis anlamiyorum ha ha ha demekten baska.bence su anda en iyisi muhsin hocayi yollayip ziya dogani getirmektir baska yoluda yok.ha futboldan anlamayanlara da söz kar etmez ne derseler o

balamir3858
17.03.2010, 16:20
Arkadaşlar Bülent hocamızı hepimiz seviyorduk ama bu sezon bana kimse bülent hocanın gitmesini istemedik demesin. çünkü o günlerde de biz bu forumdaydık ve bir Allahın kulu da bülent hoca kalmalıdır demedi. O yüzden şu an sadece işimize bakmamız lazım. bizi ne bülent ne de adıgüzel muhsin hoca kurtarabilir. herşey süperligin kıymetini bilmeyen futbolcularımızda..

yıldız beldesi
17.03.2010, 17:24

bence de zaten adam bu 3 maçtır kötü gidiyo ama 4 olursa herkes patlar o da kredisinin limitini bilsin zaten bi kaçı başlammış istifa istifa diye diye
2 sene içinde süper anadolu takımıydık bu sene normal anadolu takımı bile olamıyoruz rezil bi takım olduk çıktık. arkadaşların artık sürekli her pazartesi kelimeleri şu sivasspor düşcek galiba. olum sıkıldım ya yeter gayrı

58VoLkAn58
17.03.2010, 17:34
Muhsin hocadan daha iyi bir hocalık beklerdim ama nasip olmadı...