Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni teknik patron kim olmalı?

izmirliyigido
21.03.2010, 22:55
Sivasspor'umuzu bu kaos dolu, kahır dolu, umutsuzluk dolu durumdan hangi hoca kurtarır? Bize o heyecanı, o hırsı, o ruhu kim kazandırır?

AYK

izmirliyigido
21.03.2010, 22:59
Ben ısrarla ZİYA DOĞAN diyorum...

AYK

basayev58
21.03.2010, 23:02
Sivasspor'umuzu bu kaos dolu, kahır dolu, umutsuzluk dolu durumdan hangi hoca kurtarır? Bize o heyecanı, o hırsı, o ruhu kim kazandırır?

AYK

Bülent Hocayla bu yıl kesşimez yollar...Rıza Hoca en iyisi ama Es-Esi buralara getirmek için bu kadar çaba vermişken bırakıp gelmesi imkansız.Diğer hocalar düşen takımlara son çare diye diğer takımlarcada hep denenmiş hocalar.İsmail Kartal Bank Asyada işimize yarar. Bana kalırsa içimizden biri İlyas Hoca bu futbolculara o hırsı tekrar verebilir. Olmazsada Mesut Bakkal..

şarkışla 58
21.03.2010, 23:07
Bir ara hatırlarsanız bir slogan vardı ADAM GİBİ ADAM ZİYA DOĞAN aynen katılıyorum

VAVEYLA13
21.03.2010, 23:10
bir kişiyi unutmuşsunuz Abdullah Avcı; ancak aldığım duyumlar doğru ise Hikmet Karaman ile anşlaşılmış. bu saatten sonra gelecek adamın işi zor ama inş. bizi kurtaracak birisi gelir.

kiNgSiZe58
21.03.2010, 23:14
Ya Ziya Doğan yada İsmail Kartal.
Karaman zaten kötü oynatiyor diye kovulmadımı ankaragüründen? bizde o herifin ne işi olabilrki?

ayhan58ayhan
21.03.2010, 23:15
sezon basinda 40 puan alalim yeter diyen ( yani dusunceleri ligde kalmak olan ) bu yonetim ne yazikki gaflet dalalet hatta hiyanet icindedirler ..cocugunun rizkini mac biletine veren cefakar vefakar ss lu yigidolar ne yazikki bu gercegi gormek istemediler her macda oldugu gibi stada kostular ama sonuc yine husran ...ligin basinda butun sucu bulent hoca ustlendi zaten baska biseyde yapamazdi yonetimin bu beceriksizligini bir sekilde kapatmak zorundaydi..sonucda istifa etti ..ama ne degisdi!!!mecnun baskanin radikal degisiklikler yapmasi gerkiyor takim daki oynayanlara bakiyosun ruhsuz isteksiz saha icinde yuruyorlar resmen..hal boyle iken sahaya cikip hocami mucadele edecek arkadaslar???bulent hoca gibi takimi iyi motive eden bir kisi takimi kosturamamisken muhsin hocami kosturacak???sapkamizi onumuze koyup konusmamiz gerek!!! bu saatten sonra takimi tek kurtaracak isiM ISMAIL KARTAL dir...oda olmadi zaten bu takimi trt de yorumculuk yapan zeki col abimizde rahatlikla bank asyaya dusurur masraf yapipda hoca getirmesinler... ayhan isik...

kasko
21.03.2010, 23:18
Bu takıma bu saatten sonra hırslı bir hoca lazım.Onun için de hikmet karaman diyorum...

Wagvman
21.03.2010, 23:27
yeni hocamız süper ligde ki bütün takımları çalıştırmış ve hiçbirinde düzgün bi istikrar yakalayamamış (hikmet karaman, samet aybaba, ziya doğan vb.) hocalardan olacaksa hiç olmasın. illa Türk antrenör gelecekse takımın basına bu hakan şükür gibi bi isim olabilir, yabancı antrenörlerden de olympiakos un eski hocası Temuri Ketsbaia gibi bi isim olabilir

myway
21.03.2010, 23:28
bu şehir hani şampiyonlar ligine gidince afalladı ya yönetim de afallamış.. bu lig sandığınız kadar basit değil sevgili yönetim.. hafife almaya gelmıyor indiriyolar tokadı !!

ismail hoca yı istiyorum şahsen su adaylar arasından tek o var umutla baktığım..

MaXiMuM
21.03.2010, 23:30
Gelecek hoca önce kalan maçların fikstürünü önüne alır ve bakar.. bu maçlardan sonra ben bu takımı kurtarırım diyen ( deli ve cesur ) bir hoca olmalı.. ilk aklıma gelen de Hikmet Karaman ve Ziya Doğan.. 3. bir hoca görünmüyor malesef..

GuVeN
21.03.2010, 23:34
bu şehir hani şampiyonlar ligine gidince afalladı ya yönetim de afallamış.. bu lig sandığınız kadar basit değil sevgili yönetim.. hafife almaya gelmıyor indiriyolar tokadı !!

Ağzına sağlık ,aynen katılıyorum...Tek suç Muhsin Hocanın değildi,ruhsuz futbolcular ve yönetimde suçludur,artık silkelenmeleri şart!!!

kızılova
21.03.2010, 23:36
Ziya doğan yada İsmail Kartal ikisi de gelsin

GuVeN
21.03.2010, 23:37
Hikmet Karaman bana göre..........

yukarıyıldızlı
21.03.2010, 23:39
kim gelirse gelsin bu oyuncular değişmez değişmez değişmez....

kızılova
21.03.2010, 23:41
Biz gelsin diyoruz ama bu saaten sonra sivasspora gelmek isteyen olurmu acaba

ÖFŞ2041
21.03.2010, 23:43
Önce oyuncular kendine gelsin !
Sonra da İsmail Kartal teknik direktörlüğe

Bu sene çıkalım şu dipten,seneye de eski hocamızla başarıya koşalım...

GokhanTurna
21.03.2010, 23:46
Ziya Doğan. Lige yabancı bi isim gelmesinde. Bülent gelse aslında toplar takımı tekrar ben tekrar şans verilmesinden yanayım. Gelsin hatasını düzeltsin tekrar kral olsun

GuVeN
21.03.2010, 23:50
bence anketlerden gelmesı su an ımkansız olan ısımlerı cıkarabılırız,gelebılecek ısımlerı tartıssak daha ıyı olacak..

badger5858
21.03.2010, 23:54
hikmet karaman kesinlikle....
olmazsa ziya doğan

emin kara
21.03.2010, 23:59
bulundumuz durumdan bizi kurtarsında kim gelirse gelsin yeterki sivaspor ligde kalsın biliyorsunuz sivasspodan başka sivassporumuz yok sivasın bu duruma düşecegine rüyamda görsem ininmazdım bu durumadan en kısa zamanda çıkmamız dilegimiz Allah yardımcıları olsun

levent87
22.03.2010, 00:03
bülent uygun'un%22.22 oy alması şaşırttı beni bu takım'ın başına hikmet karaman lazım

sewaz58
22.03.2010, 00:04
Ziya Doğan ve Hikmet Karaman'dan başka isim gelmiyor aklıma ...Bizi de bu duruma düşürdüler ya sepetten hoca seçer hale geldik helal olsun hepsine...

levent87
22.03.2010, 00:06
hikmet karaman ilk tercihim olmazsa alternatif olarak ismail kartal

A.Turan Korkmaz
22.03.2010, 00:06
Ziya Doğan,Hikmet Karaman,Mesut Bakkal takımlarıyla bir sezonu tamamlayamayan, denenmiş antrenörler, son 7 hafta için gelirlerse daha iyi olur ama seneye onları düşüneceksek dikkatli olmalıyız. Ankette İsmail Kartal olsun dedim. İsmail hoca şu an takım çalıştırmıyor, Fenerbahçe futbolcu izleme komitesinde görevli,oyuncu bakıyor onlara. Gelebilir istenirse.
Büloyu zaten istemem. Bence yönetim birkaç hafta öncesinden bazı teknik adamlarla görüşmüştür ,son kararı verirler yarın.

35gürün58
22.03.2010, 00:07
Ankete katılmak için benim oy verme yetkim bulunmuyormuş ?

Hayrola üyelik aidatları var da ödemedim mi yoksa ?
Zaman zaman tüm ulusal basında çıkan anketler tüm vatandaşa açıkken ve onların görüşü sorulurken ,bu anketin özelliği veya bir gizemi mi var ki benim oy verme yetkim bulunmuyor ?

bu hangi aklı evvelin marifeti ? hayatımda ilk defa bir ankete katılımda insanlar ayrılıyor,

Yoksa sivas dışında yaşayan sivaslıların mı oy yetkisi yok ?

bu güzel siteyi bu kafadaki moderatörler mi yönetiyor artık ?

Başta değerli insan Rüştü elmas olmak üzere ,bir çok arkadaşım siteye yazı yazmamı arzu ederlerken , bu kısıtlamayı yapan zeka küpü arkadaşımı gerçekten merak ettim.

Bu mesajım yayınlanmaz ise son defa Sn. Rüştü Elmas a bir mesaj çekerim
ve bir daha asla yazmayacağımı sadece okuyarak takip edeceğimi belirtirim.

58zarali
22.03.2010, 00:08
hikmet karaman bence

bülent uygunun favorilerde olmasıda ilginç

35gürün58
22.03.2010, 00:09
Anket açıldı ancak oy vermeyeceğim ve bir daha da yazmayacağım.

58MUAMMER58
22.03.2010, 00:09
BU TAKIMIN HOCAYA İHTİYACI YOK BİRAZ MORAL VE ÖZGÜVENE İHTİYACI VAR. KAPTANLARDA BUTAKIMI ANCAK BU KADAR OYNATIR ADI GEÇEN HOCALAR FAYDA VERMEZ ÇOĞU TAKIMLARINDAN KOVULMUŞ ADAMLAR,SİVASTA YAŞAYAN HOCALARDAN BİRİ ,ODA OLMASSA .EĞER BOŞTAYSA CEVAT GÜLER LİSTEYE KONMAMIŞ BENCE EN DOĞRUSU O OLUR.

GuVeN
22.03.2010, 00:11
devam edin bülent hocaya oy vermeye!sayenizde yarın basında yiğidolar bülent hocayı istiyor diye bi haberde yaparlar,bızım gurur bıraz daha ayaklar altına alınır!bulent hocada sayemızde az daha kabarır!!! devam edın ..

armn
22.03.2010, 00:12
şu galatasarayı şampiyon yapan cevat güler i getirsinler feldkampın yapamadıgını yapmıştı adam

dv9000
bence bu futbolculara kufur ederek oynatacak adam lazim oda SAMET AYBABA

fatihcan58
arkadaşlar hoca olarak ben hikmet karaman diyorum çünkkü kısa görevlerde çok başarılı oldu küme düşmekkten çok takım kurtardı diğerklerinin başarıları var ama hepsi uzun süreli çalışmış hocalar bir kaç kfutbolcu göndermemiz lazım

kasko
22.03.2010, 00:24
hikmet karaman....................... .......

albina58
22.03.2010, 00:25
Anket açıldı ancak oy vermeyeceğim ve bir daha da yazmayacağım.

Mustafa abi;
Mutlaka bir sorun vardır,acele karar verme,
Hemen yetkili arkadaşlara sorunu iletiyorum,
ve son mesajınızı benim cevapla beraber :D siliyorum.

basayev58
22.03.2010, 00:30
Bizi, bizim değerlerimizi bilemeyen hocadan cacık olmaz. İşte Muhsin Hoca Afrikada harikalar yarattı. Futbolu bilmiyor diyen var mı? Hikmet Karaman,Ziya Doğan,Yılmaz Vural,Samet Aybaba...vs. kadrolu kötü gün hocaları. Kötü günde gelirler iyi iş yaparlar bi yerleri kalkar ya taraftara ya yönetime ters düşer ortalığı karıştırır giderler. Verdikleri zarar kısa dönemde verdikeleri yarardan fazla olur. Ziya Doğan adam gibi adamda Mushin Ertuğral Adamcık gibi adam mı? Bırakalım edebiyatı beyler. Gerçekçi olalım. Ankette ki isimlerin hepsi anlıyor futboldan tamam. Ama bazıları bizim değerlerimizi biliyor. Bu saatten sonra 3-5-2 mi 4-4-2 mi tartışması yapacak halimiz yok. Sahada gezen ruhsuzlara Taraftarın derdini Sivasspor'un yeryüzündeki 7 milyon Sivas'lı için ne olduğunu hatırlatması gereken bir Yiğido lazım. Bülent Uygun,İsmail Kartal,İlyas Tüfekçi,Rıza Çalımbay..gerisi hikaye. Bunların üzerine yoğunlaşmalı Yönetim. Rıza Çalımbay imkansız,Bülent Hoca defteri bir süre kapandı. İsmail Hoca yada İlyas Hoca arasında seççim yapılmalı. Diğerlerinin gelmesi hayır getirmez diye düşünüyorum.

GokhanTurna
22.03.2010, 00:38
Bizi, bizim değerlerimizi bilemeyen hocadan cacık olmaz. İşte Muhsin Hoca Afrikada harikalar yarattı. Futbolu bilmiyor diyen var mı? Hikmet Karaman,Ziya Doğan,Yılmaz Vural,Samet Aybaba...vs. kadrolu kötü gün hocaları. Kötü günde gelirler iyi iş yaparlar bi yerleri kalkar ya taraftara ya yönetime ters düşer ortalığı karıştırır giderler. Verdikleri zarar kısa dönemde verdikeleri yarardan fazla olur. Ziya Doğan adam gibi adamda Mushin Ertuğral Adamcık gibi adam mı? Bırakalım edebiyatı beyler. Gerçekçi olalım. Ankette ki isimlerin hepsi anlıyor futboldan tamam. Ama bazıları bizim değerlerimizi biliyor. Bu saatten sonra 3-5-2 mi 4-4-2 mi tartışması yapacak halimiz yok. Sahada gezen ruhsuzlara Taraftarın derdini Sivasspor'un yeryüzündeki 7 milyon Sivas'lı için ne olduğunu hatırlatması gereken bir Yiğido lazım. Bülent Uygun,İsmail Kartal,İlyas Tüfekçi,Rıza Çalımbay..gerisi hikaye. Bunların üzerine yoğunlaşmalı Yönetim. Rıza Çalımbay imkansız,Bülent Hoca defteri bir süre kapandı. İsmail Hoca yada İlyas Hoca arasında seççim yapılmalı. Diğerlerinin gelmesi hayır getirmez diye düşünüyorum.

yorum çok yerinde abi agzına sağlık

58SİVAS58
22.03.2010, 00:40
kesinlikle BÜLENT UYGUN hırslı genç dinamik ve hala takımın içinde askerleri var kurtarıcı bülen uygun geri gelsin yaptığını temizlesin başka kim gelirse gelsin bu takım küme düşer en iyisi bilen adamı getirmek
bülent hoca hepsini hizaya sokar adam eder
geçen sene bülent hoca zamanında takım 3 4 gün kamp yapıyordu şimdi maçtan bir gün önce olmazzzzz
disiplin şart

dv9000
22.03.2010, 00:45
Ziya Doğan........................

ZIYA DOGAN Malatyaspora devre arasi 10 futbolcu alipta kume dusmeye yakin kacmisti Diyarbakirada aynisini yapti SIVASa da aynisini yapar son 2 haftada kacar gider

dv9000
22.03.2010, 00:57
BILO hem SIVASSPORU mahvetti hemde SIVASliya soylemedigi kalmadi biz nasil insanlariz HAYREEEET hala bu artisi isteyen var

# Kamanan
22.03.2010, 01:10
bülent uygun istifa ednce gemilri yakıp gtmiştim... ağlayarak! şmdi bülent uygunu tkrar istiyorum!!

Troy23
22.03.2010, 01:15
Bülent Uygun geri dönmeli bence de..

Nerelerden aldı Süper Lig'de yarışa soktu.. Yoktan varetti..

Bülent Uygun geri gelmeli..

Divriği58
22.03.2010, 01:30
BÜLENT UYGUN GERİ GELSIN...TAKIMI DÜZELTİCEKTİR EMİN OLUNNNNNN

Divriği58
22.03.2010, 01:35
BÜLENT UYGUN ARKADAŞLAR ...BÜLENT UYGUN GERİ GELSİNNNNN

Tuncay
22.03.2010, 01:38
Aslinda hocayi bizim secmemiz ne kadar isabetli olur onu bilmem ama gelecek hocanin sivassporu sevip istemesi ve istekli olmasi gerekir.

58ÖREN58
22.03.2010, 02:05
ankete oyumu kullanmadım şünki bu yonetımın beynı sulanmıs hıc aklımıza gelmeyen bırını getırırler yıne

yiğido 07
22.03.2010, 06:01
ARKADAŞLAR YİNE SÖYLÜYORUM YÖNETİM MESUT BAKKAL I DÜŞÜNÜYOR BİZ BORADA BOŞUNA YAZIYORUZ ŞU ANDA SADECE 1 KİŞİ OY VERMİŞ BAKIN GÖRÜN O GELECEK

58akif34
22.03.2010, 06:16
yenı teknık adam kım olursa olsun bu kotu gıdısatı degıstıremez futbolcular oynamıyor gol atamıyor sahada kosmuyorlar bıle hepsı 80 yasında kı bır bunak gıbıler sımdı sıze soruyorum 80 yasında kı adamdan cocuk olurmu olmaz olsada sakat dogar bır seye yaramaz

zaralı19
22.03.2010, 08:01
kesinlikle BÜLENT UYGUN hırslı genç dinamik ve hala takımın içinde askerleri var kurtarıcı bülen uygun geri gelsin yaptığını temizlesin başka kim gelirse gelsin bu takım küme düşer en iyisi bilen adamı getirmek
bülent hoca hepsini hizaya sokar adam eder
geçen sene bülent hoca zamanında takım 3 4 gün kamp yapıyordu şimdi maçtan bir gün önce olmazzzzz
disiplin şart

iki gündür şunu farkettim 19,03,2010 tarihinde yani yeni siteye üye olanların hepsi bülent uygun diyor nden aacam ben bunu çözemedim birileri yalandanmı yapıyor yada futboldan anlamıyorlar bu hallere saten bu adam getirdi bizi onun yüzünden düşme hattındayız

bgürsoy
22.03.2010, 08:08
Kaos ortamında takımı yönetmeyi çok iyi bilen ve bu konuda adeta uzmanlaşmış ziya doğan gelmeli.. sezon başında toplama takımla geldi sivas'ı 4 eylül'de yenmedi mi? hem de 30 Ağustos Zafer bayramında..benim şahsi düşüncem bu..

dejavu
22.03.2010, 08:08
bence bulent hoca kafasını dinledi daharat bundan sonra hatalarını anladı

zaralı19
22.03.2010, 08:16
bence bulent hoca kafasını dinledi daharat bundan sonra hatalarını anladı

ne olur yazmayın artık bu adamın ismini duyunca çok sinir oluyorum bizi bu haller getiren bu adam paraları kazanıp kaçan bu adam futbolcuları satan bu adam manisa denizli ankaragücü bu adamı almadı birşeyden anlamıyordiye şimdi gelmiş diyorsnuz gelsin bize daha birşey demiyorum sivasspor için ölenler yazık be kardeşim.....

atababa111
22.03.2010, 08:31
Sonunda Ligimizin pişkin isimleriyle anılmaya başladık ya helal olsun. Türkiye Liginin okkalı, kaliteli ekibiyken düştüğümüz durumdan kahroluyorum. Açıkçası ligden düşmeyi diğer takımlardan daha çok hakediyoruz şu ana kadar. Ama kolay bırakırız anlamına gelmez. Hepimiz silkilenelim ve dua edelim bu acıdan kurtulmak için.

KANIM AKSA 58
22.03.2010, 08:34
ertuğral istifa etmiş tamamda ertuğralı şaşalı bir şekilde allayıp pullayıp sivasa getiren fikret ünsal niye duruyor zaten oraya hiçmi hiç yakışmıyor onunda gitmesi lazım herkes tarafından sevilen sivasspor onun verdiği demeçler yüzünden antipati topladı yeter ünsal sende git

yigido yakup
22.03.2010, 08:39
ben tercih etsem kesinlikle bülent uygunu tercih ederim.

herkesin yanlsi olabilir ama artilari eksileri teraziye koyunca bir taraf 10-15 misli agir basiyor ben birdaha sampiyonlar ligi önelemesi izlemek hergün maclarimiz naklen izlemek istiyorum bize bugünleri yasatan insanada her zaman kapimizi acmaliyiz hatta hatta sapkamizi öne egip düsünmelyiiz bülent hoca sampyionluga oynatirken oyuncularda %95 oraninda isabet sagladi ama bu senede %5 yani bu senede cepten yeme hakkkini kullandi ya peki biz sivaslilar hangi hakkimizi kullandik?

atalarin bir sözü vardir it kagninin gölgesinde yatarmis zannedermiski bu gölge benim.yani bu söz basariya sahip cikan basarizligi baskalarina yükleyenlere.

shang
22.03.2010, 08:53
anketteki isimler bi sezonda kaç kere takım değişmiş bi fayda kazandırmamış hocalar yinede en iyisi ziya doğan gibi duruyor

MMK
22.03.2010, 09:03
ZİYA DOĞAN' DAN BAŞKASI TOPARLAYAMAZ.İDDAA EDİYORUM ZİYA DOĞAN TÜRKİYEDEKİ EN İYİ HOCADIR.

Salim58
22.03.2010, 09:14
Anketteki listeye bakar isek en mantıklı olan bence Ziya Doğan.

tabi yönetim bu konuda ne düşünüyor bekleyip göreceğiz.

GÜLEZ
22.03.2010, 09:16
ARKADAŞLAR KAYSERİLİLERDE MELİH GÖKÇEGE KÖPEK OLMUŞLAR MAÇI İZLEDİNİZMİ NE GÜZEL YATMIŞ ANKARAGÜCÜNE ******** KÖPEKLER

davulcu
22.03.2010, 09:50
ismail kartal olmalı.....................

üçyıldız58
22.03.2010, 09:55
Bize bu durumdan sonra kesin hikmet karaman şart hem takımı hazırlarken hemde medyada sözünü sakınmadan sivassporun hakkını savunacak hoca lazım

bixmen
22.03.2010, 09:56
kesinlikle bülent uygun olmalı çünkü futbolcular hocalarını çok seviyordu

effenberg
22.03.2010, 09:57
Cok zor maclarimiz var kolay kolay her hangi birinin kabul edecegini sanmiyorum. Diger yandan hem spor medyasi hem siyasiler ve tff tarfindan korlanan bir Diyarbakirspor var bunun icin cok cok zor bir durumdayiz.

noname87
22.03.2010, 10:06
Ne Bülent Uygunu adam bizi nankörlükle suçluyor siz hayla adama yalanıyorsunuz bu takım küme düşer ona muhtaç olmaz

effenberg
22.03.2010, 10:09
Riza Calimbay suan Eskisehirspor da niye anket de yer aliyor??
Bülent beyin yüzünden zaten buralardayiz ve bizleri nankörlükle sucluyor anket de yer alamsini yadirgadim dogrusu..

KenanZARA
22.03.2010, 10:12
Bülent Uygun'un adını neden koymuşlar bu annkete arkadaş.....

BÜLENT UYGUN HARİÇ KİM OLURSA OLSUN FARK ETMEZ....

gazibeyli3858
22.03.2010, 10:31
Arkadaşlar bu saatten sonra en iyi hoca kimse onu getirin bir şey yapamaz Benim hiç ümüdüm kalmadı. Denizli bile bizi sollar.

svsli585858
22.03.2010, 10:34
bence en iyisi ziya doğan olur

emre41
22.03.2010, 10:50
ziya doğan gelsin. halen uygun'dan medet umanlar da defolsun gitsin. onursuz herif uygun bülent.

вαЯon™
22.03.2010, 10:53
herkezbide bülente oy vermiş ya daha bişey söylemiyorum.. Bizi böyle rezil etti millete şimdi bide gelsin diyorsunuz..

Hikmet KARAMAN gelsin..

yadel
22.03.2010, 10:54
Alman hocanın mirasını yiyip bitiren sonrada kerameti kendinden sanan bu adam sonunda sivaslıyıda nankör ilan etti. Azıcık burnu kulağı olan o adamın adını ağzına almaz.

ÖZGÜR KORKMAZ
22.03.2010, 11:16
Rıza çalımbay olsa keşke ama ziya doğan da olabilir ismail kartal da unutulmamalı diğerlerinin hepsi birbirinden farkı yok geçici başarılar yakalamış sonucları hep kovulmak olmuş insanlardır.

yiğidobarışbora
22.03.2010, 11:24
atı alan inşallah üsküdarı geçmemiştir. yoksa bu kadroya alex ferguson bile bir şey yapamaz. hakkımızda hayırlısı

MERİTHAN58
22.03.2010, 11:30
Hikmet Karaman getirilmeli bence takımın başına uzun vadeli çalışılmasada lig sonuna kadar kesinlikle Hikmet hoca gelsin. Bu saatten sonra teknik taktik olmaz motivasyon lazım bunu en iyi hikmet hoca yapar. hem bu durumdaki tecrübeside çok fazla

namso58
22.03.2010, 11:42
arkadaşlar bence ERSUN YANAL gelmeli...ben onun kadar hırslı bir adam daha görmedimm...

balmandol
22.03.2010, 11:48
HALA BÜLENT UYGUN'UN KUŞUNU KALDIRIYORSUNUZ AYIP AYIP..TEK SUÇLU O ADAM NASIL OLURDA ONA OY VERİRSİNİZ..
ZİYA DOĞAN TOPLAMA TAKIMLA 15 GÜNDE LİGE HAZIR HALE GELEBİLİYORSA SİVASSPOR'U TEK ADAM EDECEK TAKIM ZİYA DOĞANDIR.50 TANE BÜLENT'İ CEBİNDEN ÇIKARIR..BIRAKIN ARTIK ŞU BÜLENT UYGUN DENEN ADAMI..
SAKARYALI GRUBUNA KARŞIYIM.ONLARIN DİNİ İMANI PARA...
YUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH H BÜLENT UYGUNNNNNNNNNN
YUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

balmandol
22.03.2010, 11:54
NANKÖR KEDİLERİN BU SİVAS'TA YERİ YOK.BİZİ NANKÖRLÜKLE SUÇLUYOR KENDİNİ KİM ADAM EDİP SPORA KATMIŞ BUNU BİLMİYORMU.SAÇI UZUN AKLI KIT BÜLENT UYGUN..
KOVULDUĞU GÜNLERİ UNUTTU GALİBA SEN KİMSİNKİ KOSKOCA SİVAS HALKINI NANKÖRLÜKLE SUÇLUYORSUN.SENİN DİNİN İMANIN PARA..ORTAĞIN HAKAN ŞÜKÜR İLE SEN YENİ YERLER BAK KENDİNE BU İŞLER SANA GÖRE DEĞİL.SENDE BU LİGDE BİR TAKIM DAHA ÇALIŞTIRAMAZSIN..ÇALIŞTIRDA GÖN GÜNÜNÜ BAK NASIL TEPE TAKLA GİDİYORSUN.HERLES SİVAS HALKIMI Kİ YABANCILARI BAĞRINA BASSIN .!!!!!!

hasan5884
22.03.2010, 12:08
Ziya DOĞAN gelmeli..artık galibyete ihtiyacımız var

karamik
22.03.2010, 12:08
Ben ısrarla ZİYA DOĞAN diyorum...

AYK
diyarbakırın gönderdiği adamımı getirceksiniz.

fatihtuztas
22.03.2010, 12:13
ismail hoca bank asya'da iyidir bizim için, süper lig tecrübesi yok, rıza hoca boşta değil, ziya doğan gelmez, samet aybaba gelmemeli,bülent hocaya gel desen hiç itiraz etmeden çıkar gelir, ama yönetim böyle bir öneride bulunmaz, benim aklımdan mesut hoca geçiyor, o gelmeli bence, hikmet hoca getirilmemeli...

ederecep
22.03.2010, 12:37
HİKMET KARAMAN GERİSİ YALAN BU LİGİ BİLİYOR FOTBOLU BİLİYOR

SempaticH
22.03.2010, 12:44
yav bu ne zihniyet halen bülent hoca deniliyor adam çıkmış neler diyor biz akıllanmayız kardeşim adam bize nankörler diye zerdenişte bulunuyor hadi onu geçtik takımı bu hale getiren kişiyi neden daha üsteliyorsunuz anlayamıyorum

Kederli Yiğido
22.03.2010, 12:52
hiçbiri diye bir seçenek neden yok

bonuce123
22.03.2010, 13:02
ya ziyah dogan yada hıkmet karaman kurtarır bu takımı gerısı fıss...

H_Turan
22.03.2010, 13:20
Kurtarsa Kurtarsa Samet Aybaba kurtarır Oda Gençleri Çıkartarak Bu oyuncularda ruh yok Pafı çıkartsan daya iyi oynar

t.kilicer
22.03.2010, 13:29
bülent uygun diyorum ...ziya doganda iyi hoca

Emrah5800
22.03.2010, 13:31
ne olur yazmayın artık bu adamın ismini duyunca çok sinir oluyorum bizi bu haller getiren bu adam paraları kazanıp kaçan bu adam futbolcuları satan bu adam manisa denizli ankaragücü bu adamı almadı birşeyden anlamıyordiye şimdi gelmiş diyorsnuz gelsin bize daha birşey demiyorum sivasspor için ölenler yazık be kardeşim.....

Haklsin Zarali19, ama ligin bitmesini az kaldi yeni Hoca gelirse daha oyuncalir tanimiyor herkezi taniyana kadar cok zaman gecer o zaman da bizde yok.
Bülent Uygun bütün oyunculari tanimasada gine az cok oyunculari nasil oynadini biliyor...... Zamanimiz az bence de Bülent gelsin hatasini telafi etsin diyorum ...

münihli_58
22.03.2010, 13:34
Benim düsüncem, ya Bülent Uygun yada Ziya Dogan diyorum. Ismail Kartal'i da cok seviyorum ama onun calistirdigi zamanlar Sivasin dogru dürüst oyunculari vardi mesela Muhammed Ali, Hakki, Balili....Ismail Kartal bu oyuncularla hic bisey yapamaz....Bülent gelsin takimin Iskeletini yeniden kursun.

münihli_58
22.03.2010, 13:36
HİKMET KARAMAN GERİSİ YALAN BU LİGİ BİLİYOR FOTBOLU BİLİYOR

isterse bu ligi bilsin, takimi bilmedikten sonra ne ise yarar?

dejavu
22.03.2010, 13:59
arkadaşlar buleny hocaya bu kadar sıtem etmeyin gun doner devran gorurse şaşırmayın

taraf
22.03.2010, 14:08
Ertuğral ağlayarak gitti Paylaş
Haberi Paylaş
Benim Sayfam DeliciousFacebookGoogleMySpace TwitterE-postaFriend Feed Eraydın AYTEKİN / SİVAS, DHA22 Mart 2010Süper Lig'de üst üste alınan kötü sonuçlar sonrasında Sivasspor ile Teknik Direktör Muhsin Ertuğral'ın yolları ayrıldı.

Basın toplantısı sırasında gözyaşlarına hakim olamayan Ertuğral, "Gönül başarılı olmayı isterdi, ama olmadı."dedi. Federasyonun Diyarbakır ile ilgili kararına değinen Basın Sözcüsü Fikret Ünsal ise, "Bu lig çok zor biter" dedi.

Kırmızı-Beyazlıların Gençlerbirliği'ne kendi evinde 2-0 yenildiği karşılaşma sonrasında yönetim kurulu ile görüşen Teknik Direktör Muhsin Ertuğral istifasını sundu. Yönetim kurulu toplantısında yapılan değerlendirme sonucunda istifa kararı kabul edildi. Konuyla ilgili kulüpte düzenlenen basın toplantısında Muhsin Ertuğral kente veda etti. Kulüpteki basın toplantısına İkinci Başkan Erdal Sarılar, Asbaşkan Mehmet Ali Topal, Basın Sözcüsü Fikret Ünsal ile yöneticiler Faruk Taşseten, Uğur Akkuş, Ekrem Munar, İsmet İzmirli, Ömer Sepet ve Harun Türkoğlu katıldı.

Basın toplantısı sırasında konuşurken gözyaşlarını tutamayan ve duygusal anlar yaşayan Muhsin Ertuğral, "Gönül isterdiki başarılı olalım. Bunu canı gönülden isterdim. Takımın Sivas için önemini biliyordum. Çok iyi bir yönetim olduğunu biliyorum. Çeşitli ülkelerden görev yaptıktan sonra buraya gelirken çok iyi bir yönetim ile karşılaştım. Her zaman bana destek oldular. Alınan sonuçlar nedeniyle yönetime ve takmıma baskı var. Yeni bir hocanın gelmesi takımı ateşleyecektir. Bu yüzden böyle bir karar aldık. Sivasspor'un yeri burası değil. Maalesef futbolda başka şeyler olabiliyor. Gençlerbirliği maçında bir penaltının verilmemesi bir hocanın istifasına neden olabiliyor. Başka yerde başarılı olan insanlar burada başarılı olamayabiliyor. Bu kararı yönetimli birlikte aldık. Burada önemli dostluklar kazandım." dedi.

Ertuğral'a hizmetleri için teşekkür eden Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, "Vedalaşmalar her zaman hüzünlü olur. Ama dostça ayrılmak güzel bir olay. Bu da bizim hocamızı, onun da bizi sevdiğini gösterir. Keşke bugünü hiç yaşamasaydık. Keşke daha uzun yıllar bize hizmet edebilseydi. Bunu arzu ediyorduk. Şu an itibariyle hocamızın kendi isetği ile yollarımız ayrıldı. Bunu bir müddet ara verme olarak değerlendiriyoruz. Hocamız, yıllarda Afrika'da, önemli başarılara yıllarca imza atmış. Neticede bir çok nimeti teperek memleketine hizmet etmek adına Türkiye'ye geldi. Ama bizim öyle bir ortamımızda geldi ki, çok zor bir dönemdi. 18 haftadır bizimle olan hocamız 4 puanla aldığı takımı 24 puanla bıraktı. Gerekçelerini de bize açıkladı. Gönül rahatlığıyla söylüyorum ki futbol adına en kıymetli insanlardan biriydi. Bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. İnşallah gelecekte yine birlikte oluruz." dedi.

TFF'nin Diyarbakır ile ilgili kararının da Ertuğral'ın istifasında etkili olduğunu söyleyen Ünsal, "Hocamız yurt dışında böyle bir olayla karşılaşmamış. Türkiye'de hak ve hukukun olmadığını da bize iletti. Futbol kamuoyunun vicdanı çok rahattır diye düşünmüyorum. Antalya maçı sonrasında Diyarbakır'ın hocası Güven Kurtar da maç içerisinde kollandıklarını ifade etti. Hocamıza hak vermekten başka çaremiz kalmadı. Bize çok şey verdi. Hocamızdan çok şey öğrendik. Yönetim kurulumuz hiçbir zaman toplu halde giden bir hocanın böyle arkasında olmamıştı. Gerçekten adam gibi bir adamı kaybettiğimiz için üzülüyoruz." dedi.

Yeni hoca arayışlarının sürdüğünü ve 3 isimle görüştüklerini ifade eden Ünsal, İstanbul Belediye-Diyarbakır maçıyla ilgili verilen karar için cuma gününe kadar bekleyeceklerini söyledi. Gerekirse FİFA'ya gideceklerini, bunun için de federasyonun aldığı kararın siyasi olduğunun belgelenmesi gerektiğini belirterek, "Böyle bir başvuru yaptığımızda Federasyon ceza alır. Dolayısıyla milli takım maçlarını oynayamaz, Avrupa'ya gidecek takımlarımız da maç yapamaz. İki arada bir derede kaldık. Bu işi bilen insanlara danışacağız. henüz netleşen bir şey yok." diye konuştu.

BU LİG ÇOK ZOR BİTER

Ünsal, Sivasspor'un kümede kalacağını da dile getirerek, "Biz hakkımızı sonuna kadar her türlü savunacağız. Bu lig böyle bitmez. Bu lig çok zor biter. 8 haftayı çok dikkatle takip edin. Şimdi 20 takımlı olması yönünde söylemler var. İsterse 20 takım olsun. Hiç önemli değil. Adaletli davranılsın. Herkes siyasi baskı yaparsa gelecekte ligdeki takım sayısı 40-50'lere çıkar. Böyle şey olmaz. Biz düşeceksek bile hakkımızla düşelim. Siyaset karışırsa işin içinden kimse çıkamaz. Türk futbolu şu andan itibaren müthiş bir kaosa girdi. Yorumcular, çözmek isterken tamamen berbat ettiler yorumları yapıyor. Federasyon bu yorumlarda da artık yerlerde sürünmeye başladı." diye konuştu.

İLK ADAY KARAMAN

Sivasspor'da Muhsin Ertuğral'dan boşalan teknik direktörlük için yönetim Hikmet Karaman, Mesut Bakkal ve Nurullah Sağlam ile temas halinde olduğu öğrenilirken, Karaman'ın anlaşmaya daha yakın olduğu öğrenildi. Sivasspor'da Genel Menajer Mustafa Turgun da görevinden ayrıldı.

anadolu5858
22.03.2010, 14:11
bu nasıl mantık anlamadım bülent takımı önce yüceltti sonra batırdı gitti görevi tamamlandı adam kovuldu o da sivaslılara nankör dedi burda anlaşılmayan nevar hala bülentten medet umuyorsunuz yazıklar olsun..oy veripte şu güzel memleketimizi tvlerde rezil etmeyin lütfen ..habere baksen kovulan bülent uygunla sivasspor anlaşma imzaladı..yuh diyorum oy verenleri kınıyorum...

effenberg
22.03.2010, 14:16
Nurullah SAĞLAM 1 0,65%
Mesut BAKKAL 5 3,23%
Ziya DOĞAN 27 17,42%
Rıza ÇALIMBAY 7 4,52%
Bülent UYGUN 47 30,32%
İsmail KARTAL 20 12,90%
Hikmet KARAMAN 33 21,29%
İlyas TÜFEKÇİ 5 3,23%
Samet AYBABA 10 6,45%
Katılımcı sayısı: 155. Siz Bu Ankette Oyunuzu Kullanmışsınız
----------------------------
Cogunluk daha halen B,Uygun diyor anlamak mümkün degil!!!
Ya bu adam madem cok iyi biri niye görevi birakti takim iyi gitmedigi icin kendisinin bile umudu olmadigi icin futbolcu diye aldiklari futbolcu cikmadigi icin.
Diger yandan madem cok kaliteli niye is bulamdi daha halen ha bazen diyor devre arsi takim almamam yalan bir cok takim ile görüsme yapti ama hic bir takim kendisi ile anlasamadi her takim Sivasspor degilki ona serbeslik versin.

bozcelik
22.03.2010, 14:29
Nurullah SAĞLAM 1 0,65%
Mesut BAKKAL 5 3,23%
Ziya DOĞAN 27 17,42%
Rıza ÇALIMBAY 7 4,52%
Bülent UYGUN 47 30,32%
İsmail KARTAL 20 12,90%
Hikmet KARAMAN 33 21,29%
İlyas TÜFEKÇİ 5 3,23%
Samet AYBABA 10 6,45%
Katılımcı sayısı: 155. Siz Bu Ankette Oyunuzu Kullanmışsınız
----------------------------
Cogunluk daha halen B,Uygun diyor anlamak mümkün degil!!!
Ya bu adam madem cok iyi biri niye görevi birakti takim iyi gitmedigi icin kendisinin bile umudu olmadigi icin futbolcu diye aldiklari futbolcu cikmadigi icin.
Diger yandan madem cok kaliteli niye is bulamdi daha halen ha bazen diyor devre arsi takim almamam yalan bir cok takim ile görüsme yapti ama hic bir takim kendisi ile anlasamadi her takim Sivasspor degilki ona serbeslik versin.

tabi ki ankette bülent uygun olacak, allaha şükür içimizde olayları idrak eden aklı başında insanlar var. sivassporun neden bu hale düştüğünü kör imam biliyor siz bilmiyorsanız yazıkları olsun ne diyim, adam 7 sene hizmet etmiş, bizler nankör değiliz, vefa da istanbulda semt değil, sivaslıyız sapına kadar, adam olana saygı duyarız, seni bilmem ama bazılarının karın ağrısı bülent uygun sivasa gelirken cebi delikmişte, yemeğe ekmeği yokmuşta, geçin bunları geçin 20 maçta cırt çeken hoca gelirken ne aldı, sözleşmesine 400.000 euro varmış doğruysa bülent hocanın aldığı her kuruş anasının ak sütü gibi helal olsun, yok karısı sivaslılara şöyle böyle demişte, yok sivaslılar nankör demişte, ossuruktan teyyare, selam söylen o yare.

effenberg
22.03.2010, 14:44
tabi ki ankette bülent uygun olacak, allaha şükür içimizde olayları idrak eden aklı başında insanlar var. sivassporun neden bu hale düştüğünü kör imam biliyor siz bilmiyorsanız yazıkları olsun ne diyim, adam 7 sene hizmet etmiş, bizler nankör değiliz, vefa da istanbulda semt değil, sivaslıyız sapına kadar, adam olana saygı duyarız, seni bilmem ama bazılarının karın ağrısı bülent uygun sivasa gelirken cebi delikmişte, yemeğe ekmeği yokmuşta, geçin bunları geçin 20 maçta cırt çeken hoca gelirken ne aldı, sözleşmesine 400.000 euro varmış doğruysa bülent hocanın aldığı her kuruş anasının ak sütü gibi helal olsun, yok karısı sivaslılara şöyle böyle demişte, yok sivaslılar nankör demişte, ossuruktan teyyare, selam söylen o yare.

Futbol da Vefa olmaz cünkü futbol bir ticaretir Bülent babasinin hayirina calismadi hakki olani fazlasi ile almistir dogal olarak..
Sivasspor gelirken cebinin delik oldugun bende katilmiyorum cünkü Fener de futbol oynadi..........

Maden Vefa vardida niye yönetim ile anlasarak birakip kacti??
Gönderdigi futbolcularin yerine aldiklari niye bos cikti???
Takimin kimyasi ile niye oynadi???
Sampiyonlugu giderken niye cenesine sahip cikmadi tüm spor kamuoyunu bize antipati yaptirdi??(Bak Bursa da E.Saglama ne güzel hattini bilerek demec veriyor).

Ya aslinda yazacak O kadar fazla sey varki ama benim acimdan Bülent icin degmez senin görüsünde saygim var.

вαЯon™
22.03.2010, 14:52

Geç gardaş bunları.. Çok akıllı olmakta iyi değil...;)

Kokomo
22.03.2010, 14:59
Ziya Doğan bu takıma Hikmet Karaman'dan çok daha faydalı olur. Diyarbakırsporda bu sene neleri başardığına dikkatinizi çekerim.
Hikmet hocanın Ankaragücü performansı da ortada.

Hal bu iken Hikmet hoca'ya daha fazla oy çıkması, Sivas halkının çokta futboldan anlamadığının başka bir göstergesidir ...

İnsanlar layık oldukları şekilde yönetilirler ...

fedayi
22.03.2010, 15:06
hikmet karaman gelmeli bizim futbolcuları ancak o hizaya getirir sert mizacıyla

OsMaN1674
22.03.2010, 15:07
Mesut bakkal olur inşallah iyi bir hoca olduğuna inanıyorum.Ama o olmazsa 2.tercihim ziya dğoandır.tabi bu benim görüşüm.Son karar yönetimin

OsMaN1674
22.03.2010, 15:11
3 isimle görüşülüyormuş. ziya doğan Hikmet karaman Mesut bakkal 3lüsünden biri bugün yarın gelir

cılgınsivas58
22.03.2010, 15:13
kurtulalım yeter karaman gelsin

dangerous58
22.03.2010, 15:34
ARKADAŞLAR ŞU OLSUN BU OLSUN DİYE BOŞA UGRAŞMAYIN SİZ NE DERSENİZ DİYİN YÖNETİM BİLDİĞİNİ YAPACAK SİZ SADECE DUA EDİN BİZİM RUHSUZ TAKIMA RUH VERECEK BİRİ GELSİN

sivasli215
22.03.2010, 15:42
hala bülent uygun diyenler var , ne diyelim ki....

noname87
22.03.2010, 16:02
Ziya Doğan bu takıma Hikmet Karaman'dan çok daha faydalı olur. Diyarbakırsporda bu sene neleri başardığına dikkatinizi çekerim.
Hikmet hocanın Ankaragücü performansı da ortada.

Hal bu iken Hikmet hoca'ya daha fazla oy çıkması, Sivas halkının çokta futboldan anlamadığının başka bir göstergesidir ...

İnsanlar layık oldukları şekilde yönetilirler ...

ben de toplama takımda ziya doğanda daha faydalı olur diye düşünüyorum imkansızlıkların hocası çünkü şu an takımı kümede bırakmak şampiyonluktan daha zor kimyası bozulmuş takımın motivasyon taktik futbolcu yönetim hiç bir şey yok işimiz gerçekten zor

savasaltun58
22.03.2010, 16:35
bence ya zıya dogan yada hikmet karaman olsun ziya dogan olursa daha ıyı olur

Dağcı
22.03.2010, 16:35
Sivas'a iyi bir motivasyon sağlayacak bir hoca lazım. Motive etsin, futbolculara gaz versin yeter. Bizimkiler sadece bunu anlar.....

oquzh4n58
22.03.2010, 17:00
sunu hıc dusunemıyorsnz bu kadro kuruldugundan yanı yazın hazırlık macları Dahıl Hıc Adamca top oynuyup 4 4 luk mac yaptımı da hocayyı sucluyorz Lan adam Gıbı adam Gıttı Essek adlı oyuncularmz yıyo ıcıyo sıcıyo serfsz adı herifler onlara Calcan skdr edecen o kadar. Hoca konusunda Bşta Bülent Uygun , Samet Aybaba , Ziya Doğan 3 de uyar hangısı gelırse gelsn 3 unden bırı gelsn

ysnylmz
22.03.2010, 17:01
bu saatten sorna muhsin ertuğral gibi bu hoca gelmez seneye kümedeyizz...

redwhite
22.03.2010, 17:05
şu bülent uygunu listeye yazana pes pes pes oy verenede pes sokun aklınıza şahıslar gider ligler değişir yönetimler değişir süper lig için taraftar olanlar gider
yolcular gider hancılar kalır bu anlamda kim gelsin ligi bilen hakkımızı savunan futbolun inceliklerini bilen bizi bu ligde bırakacak biri gelsin asla duygusal olmamalı motive yönünden iyi taktiksel yönden iyi kendini sevmesemde kim biliyomusunuz hikmet karaman denize düşen yılana sarılır misali saygılar

hoLiGan Enes
22.03.2010, 17:23
Ziya Doğan......
Sivasımıza Böyle Bi Şans Daha Doğmaz Diyorum..

ready
22.03.2010, 17:28
hala bülent uygun diyenler var , ne diyelim ki....

bülent uygun diyenlerin futbol bilgisinden şüphe etmek lazım

Kasım Öktem
22.03.2010, 17:28
İsmail Kartal ....
Aklıma neler geldi yaa
2. lig sanki daha güzeldi daha bir heyecanlıydı
Seyirci yoktu taraftar vardı
Şimdikiler gibi üç büyükleri görelim çekirdeğimizi yiyelim diyen yoktu.
Takımımı destekleyeyim derdi vardı

İSmail Kartal bizi Süper Lige çıkaran isimdi.
Bizi Bank Asya'dan kurtaran isim de o olur inşallah.
İsmail Kartal'ın gelmesini isterim.

Bülent Uygun gelirse eğer kendi egolarını tamin eder

fatihcan58
22.03.2010, 17:41
ya arkadaşım ya sen futboldan anlamıyorsun yada biz ilyas tüfekçi dediğin adamın ne başarısı var ismail kartal diyorsun sivassporun şampiyonluğu dışında bir başarı göster ismail kartalı başrılı yapan onu buraya getiren her zaman arkasında duran mecnun başkanımızdı..... bizim futbolcularımıza kküfredecek hakaret edecek yeri geldiğinde sövecek kküfrede kküfrede oynatacak adam lazım çünkü ertuğral hoca hep sevdi böyle oldu hiç bir zaman tepki göstermedi bu saatten sonra bizim futbolcularımızı sevecek adam lazım değil demekkkki bizim futbolcularımız artık iyi dilden anlamıyorlar keşke yılmaz vural gelsede saha kenarında şunlara tekme tokat dalsa Bizi, bizim değerlerimizi bilemeyen hocadan cacık olmaz. İşte Muhsin Hoca Afrikada harikalar yarattı. Futbolu bilmiyor diyen var mı? Hikmet Karaman,Ziya Doğan,Yılmaz Vural,Samet Aybaba...vs. kadrolu kötü gün hocaları. Kötü günde gelirler iyi iş yaparlar bi yerleri kalkar ya taraftara ya yönetime ters düşer ortalığı karıştırır giderler. Verdikleri zarar kısa dönemde verdikeleri yarardan fazla olur. Ziya Doğan adam gibi adamda Mushin Ertuğral Adamcık gibi adam mı? Bırakalım edebiyatı beyler. Gerçekçi olalım. Ankette ki isimlerin hepsi anlıyor futboldan tamam. Ama bazıları bizim değerlerimizi biliyor. Bu saatten sonra 3-5-2 mi 4-4-2 mi tartışması yapacak halimiz yok. Sahada gezen ruhsuzlara Taraftarın derdini Sivasspor'un yeryüzündeki 7 milyon Sivas'lı için ne olduğunu hatırlatması gereken bir Yiğido lazım. Bülent Uygun,İsmail Kartal,İlyas Tüfekçi,Rıza Çalımbay..gerisi hikaye. Bunların üzerine yoğunlaşmalı Yönetim. Rıza Çalımbay imkansız,Bülent Hoca defteri bir süre kapandı. İsmail Hoca yada İlyas Hoca arasında seççim yapılmalı. Diğerlerinin gelmesi hayır getirmez diye düşünüyorum.

Emrah5800
22.03.2010, 17:41
Bülent uygun kadar taş arıyorum

Bülent uygun kadar taş arıyorumo kadar taşı bulsam birilerinin kafasına düşsün diye dua edeceğim, adam sivasa ömründe görmediği başarıyı yaşattı, amatör takımı aldı 3 sene şampiyonluğa oynattı, yenmedik takım bırakmadı, halada bülent uygun, bülent uygunu suçlu diye göstermeye çalışan zihniyet sivassporun kuyusunu eşenlerdir, bizler yiğidolar olarak farkındayız olan bitenin, 6s cilere yem yaptırmayız hocamızı sırf fenerli diye sevmediler, , bu takım bülent uygununun başarılarını hayatında zor görür, cok dogru yazmi....

eyupk
22.03.2010, 17:52
TEKRARDAN BÜLENT UYGUN DİYORUM.

onur-kaan58
22.03.2010, 17:52
bence takımın hocası ABDULLAH AVCI veya HİKMET KARAMAN olmalı

redwhite
22.03.2010, 17:54
Bülent uygun kadar taş arıyorum

Bülent uygun kadar taş arıyorumo kadar taşı bulsam birilerinin kafasına düşsün diye dua edeceğim, adam sivasa ömründe görmediği başarıyı yaşattı, amatör takımı aldı 3 sene şampiyonluğa oynattı, yenmedik takım bırakmadı, halada bülent uygun, bülent uygunu suçlu diye göstermeye çalışan zihniyet sivassporun kuyusunu eşenlerdir, bizler yiğidolar olarak farkındayız olan bitenin, 6s cilere yem yaptırmayız hocamızı sırf fenerli diye sevmediler, , bu takım bülent uygununun başarılarını hayatında zor görür, cok dogru yazmi....

valla taşı bulunca kendi kafana at kim amatör be kimmmmm farketmez yiğidim ha süperlig ha 2 lig ha amatör sivasspor camiadır camialarda şahıslar gider ligler değişir mazi taraftar kalır git kuyuya at o taşı çıkar yanına topladıklarınla

cügo58
22.03.2010, 18:00
Bu ara yeni okudum Bülent Korkmaz Baküde istifa ettmis ve Sivasa gelebilirmi diye Dedikodu cikmis..
http://www.sporx.com/futbol/dunya/188185/?takim=115&ref=AKM2

Emrah5800
22.03.2010, 18:10
valla taşı bulunca kendi kafana at kim amatör be kimmmmm farketmez yiğidim ha süperlig ha 2 lig ha amatör sivasspor camiadır camialarda şahıslar gider ligler değişir mazi taraftar kalır git kuyuya at o taşı çıkar yanına topladıklarınla

Vallah seinin Tas-Kafan da yeter bana, hic arama gerek yok daha......

basayev58
22.03.2010, 18:12
ya arkadaşım ya sen futboldan anlamıyorsun yada biz ilyas tüfekçi dediğin adamın ne başarısı var ismail kartal diyorsun sivassporun şampiyonluğu dışında bir başarı göster ismail kartalı başrılı yapan onu buraya getiren her zaman arkasında duran mecnun başkanımızdı..... bizim futbolcularımıza kküfredecek hakaret edecek yeri geldiğinde sövecek kküfrede kküfrede oynatacak adam lazım çünkü ertuğral hoca hep sevdi böyle oldu hiç bir zaman tepki göstermedi bu saatten sonra bizim futbolcularımızı sevecek adam lazım değil demekkkki bizim futbolcularımız artık iyi dilden anlamıyorlar keşke yılmaz vural gelsede saha kenarında şunlara tekme tokat dalsa

Haklisin senin goruslerine gore futboldan anlamadigim sonucu ortaya cikiyor.eline degnek Alan teknik direktor olur sana gore.cuneyt arkini getirsin yonetim sampiyon olalim:) birak bu alti bos yorumlari,93-94 sezonunda karabukte yaptiklariyla efsane olan Ilyas Tufekci icin ne basarisi var demek yerine hemsehrinle gurur duysan daha yerinde olur kanimca.

Arif Coşkun
22.03.2010, 18:29
İsmail Kartal yada İlyas Tüfekçi ikisinden biri en isabetli karar olur. Bunlar başarı yakalamak kendini kanıtlamak isteyen kişiler. Diğerleri süper ligte çok takım çalıştırdılar, yaptıkları ortada. Bu saatten sonra dünyanın en başarılı teknik adamınıda getirseniz nafile, birazda futbolcuların ruhunda, beyininde kazanma arzusu olması gerekli.

VAVEYLA13
22.03.2010, 18:46
ya benim anlayamadığım buradan bülent uyguna lanetler yağdıran bu taraftar değilmiydi şimdi ankette önde gidiyor. ne oldu da bu fikirler bir anda değişti. ben bülent uygun karşıtı değilim ancak bu sezon istifa edip giden bir teknik adamın aynı sezonda tekrar gelip takımı kurtaracağını düşünmek çok saçma geliyor bana. ben oyumu hikmet karamana verdim. daha öncede söylediğim gibi bu hocayla anlaşılmış sanırım.
bizi kimin kurtarabileceğine gelince bizi ancak federasyon kurtarır yarın ki basın toplantısında düşme yok lig 20 takımlı olacak derlerse kurtulur. yoksa bu oyuncularla iş zor. kim gelirse gelsin mucize beklememek gerekir.

ötüken58
22.03.2010, 18:49
Bu Listede en iisi ismaİL KaRTaL... gelsin bizim takımı yeniden bu hengameden kurtarsın... taraftar stres yüzünden birbirine giriyor... dün maratonda 4 tane olay cıktı trübünlerimizde hiç yaşanmayan bişey

MERDO
22.03.2010, 18:50
KISA KULVARLARIN ADAMII HİKMEN KARAMAN KURTARIRSA O KURTARAIIR YOKSAA CUMBUR LOP BANK ASYAAA

MERDO
22.03.2010, 18:54
Bu ara yeni okudum Bülent Korkmaz Baküde istifa ettmis ve Sivasa gelebilirmi diye Dedikodu cikmis..
http://www.sporx.com/futbol/dunya/188185/?takim=115&ref=AKM2

YOK GARDAŞIMM FANTAZİY VE BÜLENT KORKMAZA GEREK YOK BİZE KISA MESAFEDE PUAN ALDIRIPP PAÇAYI YIRTTIRACAK ADAM LAZIMM EN İYİ HİKMEN KARAMAN SEZON SONUNA KADAR İMZALAASIN
YETER .

OrhanTopçu
22.03.2010, 19:53
Bence artık yeni ve genç hocalara yer verilmeli hep aynı isimlerle bi yere varmamız cok zor gozukuyor örnekleri bursada ertugrul kayseride tolunay
antalyada mehmet takımımızı ateşliyecek bana göre ismin başında Ogün Temizkanoğlu geliyor kendisi oynadıgı dönemdeki hırısnı ve başarısını takımımız sivassporda yanıstacagını dusunuyorum bence aday listesinde boyle isimlerde olması lazım HAYDİ YİĞİDOLAR

tonuslu_58
22.03.2010, 20:02
bülent uygun diycem ama bu saatten sorna gelmesi zor... sivasımızı bu kötü durumdan kurtaracağına inandığım Hikmet Karaman 'dır.

sinyor
22.03.2010, 20:15
Sezon başından beri teknik direktörlü oynadıkta ne oldu.Bence glemesin hiç bir teknik direktör futbolcular kendileri cıkıp onur mücadelesi versinler

58MySouL
22.03.2010, 20:21

ismail hoca yı istiyorum şahsen su adaylar arasından tek o var umutla baktığım..Bencede en iyi seçim ismail kartal olurdu.Gerci büyüklerimiz daha bilir ama

olumune58
22.03.2010, 20:23
BÜLENT UYGUN VEYA İSMAİL KARTAL..

fglnsdf
22.03.2010, 21:13
Bu takima sadece bir adam yardim edebilir. isimi: FATIH TERIM :)

58VoLkAn58
22.03.2010, 21:16
Kardeşim inanamıyorum.Hala Bülent Uygun diyorsunuz.Bülent hoca artık Sivas'a gelmez.Bence en iyi Hikmet Karaman olacaktır.Bizimkileri disipline getirir.

fglnsdf
22.03.2010, 21:32
Korkmaz istifa etti!

Galatasaray'ın eski kaptanı ve teknik direktörü Bülent Korkmaz'ın Azerbaycan'daki kariyerinin de bittiği ileri sürüldü.

Azerbaycan'ın önde gelen spor sitelerinden Qol.az'nin haberine göre, Galatasaray'la yollarını ayırdıktan sonra Azerbaycan'ın FK Bakü takımının başına geçen Bülent Korkmaz, mavi beyazlı takımla yollarını ayırdı. Korkmaz, yaptığı açıklamada kulüp içindeki bazı problemler nedeniyle istifa ettiğini belirtirken Azerbaycan halkına minnetinden dolayı şükran duyduğunu söyledi.

Geçen sezon sonunda Azerbaycan'a giden Korkmaz'ın FK Bakü'yle 1+1 yıllık sözleşmesi bulunuyordu. Bakü, 11 haftası geride kalan Azerbaycan Ligi'nde 15 puanla 4. sırada bulunuyor.

EN IYISI KORKMAZ

armn
22.03.2010, 22:13
SİVASSPOR CEVABI

Bülent Korkmaz, Sivasspor'un başına geçeceği için Bakü'den ayrıldığı yönündeki iddialara ise şu yanıtı verdi: "Sivasspor Teknik Direktörü'nün istifa ettiği haberini bile sizden öğrendim, böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil. Bana gelen bir teklif de olmadı. Teklif gelirse o anki şartlara göre bir değerlendirme yaparız."

sivastatlıbelam
22.03.2010, 22:18
kesinlikle ziya doğan olmalı.çünkü ziya doğan otoriter bir teknik adam.bizim takımad abiraz otoriter adam lazım...ve ziya doğan bu işi biliyo

srkntrn
22.03.2010, 23:36
ziya dogan olmali bu tembelleri ancak ziya hoca ceki duzen verebilir

avare
22.03.2010, 23:55
iyi gununde ve kotu gununde herzaman sivassporun yanindayiz, simdi birlik zamani el ele verip bu zor gunlerden nasil kurtuluruz onu dusunme zamani karamsarlik bize hic bisey kazandirmaz eminim ki yonetim elinden geleni yapacaktir ben hala umitliyim ve bu ligde kalacagimiza inaniyorum

must-y
23.03.2010, 00:11
selam yigidolar cok arkadas ( ziya dogan ,hikmet karaman.) tavsiyesinde bulunuyorlar.
bu hocalar sivas'a yarayacak hocalar degil simdiye kadar hangi takimlari sahlandirip isimlerin bahsetirdirler buyuk isimler dogru ama buyuk hedefleri yok bu hocalarin. Fatih Terim bize gelmeyecgine gore bize yine BULENT UYGUN gelmesi lazim veya onun jenerasiyondan hocalar lazim yani genc teknik direktor lazim (Aykut Kocaman,Hasan Sas,Hakan Sukur,Bulent Kormaz...) tesekurler.

kocakss58
23.03.2010, 06:07
hala bülent uygun diyenlerin ya zekalarında bir problem var,yada bülent uygun fanatikleri bu kişiler.Adam açıklama yapıyor...sivaslılar nankörlük yaptılar diye....adam bu sezon içinde takımı bırakıp gidiyor...tekrar gelmesi için nerde ise diz çöküp yalvaracaklar...bu saatten sonra ne bülent uygundan bir fayda gelir...nede onu tekrar takımın başına getirirler...o artık bitti...en azından bu sezon için....

stain
23.03.2010, 06:34
valla ben büloyu sevmem ama bülo gelsin en azından oyuncuları tanıyor derim

ama onu getirmelerini neben nede akıllı taraftarlar ister bu yüzden belki ziya doğan derim belki bu ruhsuzları o oynatabilir

muhsin hocayı gelecek sezon getirmemiz gerekiyordu onun yerine ersun yanal gelmeliydi ama giden ditti kalan kaldı

58zarali
23.03.2010, 11:58
bizi göğe yükseltip yere çarpan bülent uygun değilmi hala onu isteyen çok kişi var ne mantıkla anlamıyorum

ercan58.a
23.03.2010, 13:36
bence bunların hepside aynı.................
allah bu takımı bu hale düşürenlerin belasını versin
şampiyonluga koşan takımlar bile bu kadar seyirci bulamıyor
en başta yönetime yazıklar olsun bu seyirciye yazık yazık

burakpaşa
23.03.2010, 14:16
BÜLENT UYGUN diyorum ısrarla..........

Murat ARICI
23.03.2010, 16:28
ziya doğandan başkası yalan en yalanı BÜLENT UYGUN..

sandal5877
23.03.2010, 16:58
iki gündür şunu farkettim 19,03,2010 tarihinde yani yeni siteye üye olanların hepsi bülent uygun diyor nden aacam ben bunu çözemedim birileri yalandanmı yapıyor yada futboldan anlamıyorlar bu hallere saten bu adam getirdi bizi onun yüzünden düşme hattındayız

millettin yaptıgı yorumlara müdahale etmeyin oylarına müdahale etmeyin herkez burda fikirlerini yazmaya hürdür herkezin sizin kadarda beyni vardır
giden yıl bu zaman sampiyonluk sarkısı çalıyordu bu formlarda.
hata insanlara mahsustur affetmekte.
basın sözcüsü ertugralla ileri dönemde tekrar çalışmak istiyorda bülent neden olmasın aykut ankaraya 3 kez gelip gitti takımı bu yıl ligde tutacak her hocaya kapımız açık olmalı..

hugo 58
23.03.2010, 18:58
bülent korkmaz veya ziya dogan, bunlar azimli ve disiplinli sivassporu atesleyecek insanlar

nuri_58
23.03.2010, 19:44
ne olursa olsun tekrar dönmeli bülent uygun. nasıl bozdu öyle toparlasın.:confused::mad:

eroldeger
23.03.2010, 20:41
ZİYA DOĞAN VEYA SAMET AYBABA OLSUN