Orijinalini görmek için tıklayınız : MAÇ İZLEYEN SEYİRCİYE ÇÖZÜM BULUN

harun.urhan
23.10.2005, 22:07
BU NASIL TARAFTAR bu bizim taraftar bugün deli oldu neden biliyormusunuz ÇEKİRDEK YİYEMEDİLER genebagırmadılar ve yinebagıran taraftara mani olmak için ellerinden geleni yaptılar ne zaman 12 adm görevini yapacaz yoksa ...................

muRTix1
23.10.2005, 22:47
haklısın kardeş bunu aşmamız gerekiyor artık ama ben şöyle düşünüyorumki bağırmak isteyenleride yönlendirecek kimse yok amigolar yetersiz herşeyin geliştiği gibi bununda gelişmesi gerekiyor eskiden kalma lay lay lom larla gitmez bu gemi birbirinden haberli deneyimli maçtan önce ne zaman ne yapılacağına karar vermiş amigolar istiyoruz oturup maç izleyen değiL!!

1967_CLUB_ÖZGÜR
23.10.2005, 23:40
4 EYLÜL STADI BETONKEN AMİGO MUZ TARAFTARI AYAGA ZOR KALDIRIYODU ŞİMDİ KOLTUK GELDİ HEÇ KALKMIYOLAR...AMA YINEDE KALE ARKASI KISMINI IYI COSTURDU.........

BENCE AMİGOMUZ BAGITTIRMASINI BİLİYORDA,BİZİM RUHSUZ TARAFTARLAR BAGIRMASINI BİLMİYOR

Yigido58_NL
23.10.2005, 23:43
BUNUN COZUMU YOK GARDASLARIM,BU BOYLE GELMIS BOYLE GIDER NE YAZIKKI.

1967_DERNEK_10UR
23.10.2005, 23:51
BU NASIL TARAFTAR bu bizim taraftar bugün deli oldu neden biliyormusunuz ÇEKİRDEK YİYEMEDİLER genebagırmadılar ve yinebagıran taraftara mani olmak için ellerinden geleni yaptılar ne zaman 12 adm görevini yapacaz yoksa ...................
maçta oturanlara sorun bakalım evlerinde böyle rahat koltuk varmı??arkadaş mevzu 'nun çözümü yok ...sivaslının geninde var..birde taraftarımızın yaş ortalaması 35'ün üstü...

GuNaY
24.10.2005, 02:58
BUNA ÇÖZÜM İÇİN ZAMAN GEREKİYOR.... YANİ 10 YIL SONRA ANCAK ODA İNŞ... :(

muRTix1
24.10.2005, 11:57
böyle düşünmeyin arkadaşlar herşeyin çözümü vardır nerede otursam biri bağırsa herkes bağrıyor bakın bjk seyircisine bu kadar bağırmasının sebebi iyi organize olmaları tek bir amigoyla bu iş yürümez bi taraf bağırırken diğer taraf susuyor en az 3 amigo gerekiyor ve bunların telsiz veya telefon yoluyla birbirleriyle devamlı olarak haberli olmaları gerekiyor bi kırmızı beyaz yapana kadar amigo bi obür tribune gidiyor diğerine gelene kadar yarım saat geçiyor sonra oturup maç izliyor

spainloco
24.10.2005, 12:08
4 EYLÜL STADI BETONKEN AMİGO MUZ TARAFTARI AYAGA ZOR KALDIRIYODU ŞİMDİ KOLTUK GELDİ HEÇ KALKMIYOLAR...AMA YINEDE KALE ARKASI KISMINI IYI COSTURDU.........

BENCE AMİGOMUZ BAGITTIRMASINI BİLİYORDA,BİZİM RUHSUZ TARAFTARLAR BAGIRMASINI BİLMİYOR

sevgili özgür kardeşim sen bjk maçına gidipte ALEN İN TOKMAĞINI YEDİN Mİ ? FENER MAÇINA GİDİPTE arap abiden davulu yedin mi kafana??
Bence bagırttıran amigodur

süper sivas
24.10.2005, 12:12
maçta oturanlara sorun bakalım evlerinde böyle rahat koltuk varmı??arkadaş mevzu 'nun çözümü yok ...sivaslının geninde var..birde taraftarımızın yaş ortalaması 35'ün üstü...

Bence koltuklara raptiye ve cam kırıkları koyalım oturmasın taraftar başka bişey gelmedi aklıma

BOUN
24.10.2005, 12:18
sevgili özgür kardeşim sen bjk maçına gidipte ALEN İN TOKMAĞINI YEDİN Mİ ? FENER MAÇINA GİDİPTE arap abiden davulu yedin mi kafana??

Arkadaş doğru söylüyor. İş amigoda biter. Bakın Beşiktaş'ın 35 bin seyircisini Alen denen amigo nasıl tek başına coşturuyor. Elbette taraftar adam olacak ama karizmatik ve otoriter bir amigo lazım.

muRTix1
24.10.2005, 12:19

bencede haklısın kardeşim ama tokata davula inan gerek yok yaşlıda olsa artık herkes bağırmak istiyor bu konuda gerçekten bişey yapılmalı bjk maçında gördüm Alen elini indirio sanki deprem oluyo

muRTix1
24.10.2005, 13:02
http://rapidshare.de/files/6542865/Alen_uclu__Giga_.wmv.html

lütfen bunu indirin ve izleyin eminim hak vereceksiniz amigonun taraftar üzerindeki etkisi çok fazladır..!!

serhankaburcuk
24.10.2005, 14:59

Kardeş burası Sivas...Burada herkes dayı...

serhankaburcuk
24.10.2005, 15:03
Dün Ramazan ayının içinde birgün olmasına rağmen çekirdekte olmamasına rağmen seyircimiz yine bağırmadı...Demekki çekirdeksizlikte çözüm değilmiş...Amigomuz çok çırpınmasına rağmen taraftarda ruh olmadığı için yine bağırmadılar..Beşiktaş tribününde yok Alen şöyle bağırtırıyormuş yok böyle bağırtırıyormuş diyorsunuz...Beşiktaş tribününde adamlar tezahüratlara çalışıyorlar Sivasta tezahüratlara kimi çalıştıracaksınız biraz akıllı olun ya...Sebahattin abi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ama taraftarımızda iş olmadığı sonuç böyle oluyor...

CECE_58APO
24.10.2005, 15:13
evet beyler büyük maçlara gidip te tokmak yiyen oldu mu?ya bizim amigonun amigoluk kapasitesi yok ki...adam biraz heyecanlı olur ya milletle bütünleşir...ama bizim taraftarada en güzel amigoyu getirsen yine bağırmaz yine bağırmaz...beyler yeni koltuklara tutkal falan mı yapıştırmışlar... bi haber edin de faka basmayalım:)

spainloco
24.10.2005, 15:36
Dün Ramazan ayının içinde birgün olmasına rağmen çekirdekte olmamasına rağmen seyircimiz yine bağırmadı...Demekki çekirdeksizlikte çözüm değilmiş...Amigomuz çok çırpınmasına rağmen taraftarda ruh olmadığı için yine bağırmadılar..Beşiktaş tribününde yok Alen şöyle bağırtırıyormuş yok böyle bağırtırıyormuş diyorsunuz...Beşiktaş tribününde adamlar tezahüratlara çalışıyorlar Sivasta tezahüratlara kimi çalıştıracaksınız biraz akıllı olun ya...Sebahattin abi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ama taraftarımızda iş olmadığı sonuç böyle oluyor...

sevgili serhan kaburcuk abim ALEN Abim o tezahratları nasıl ögretiyo biliyomusunuz.... ben bjk taraftarı değilim ama taraftarları hosuma gittiği için yasım 18 olmasına karşın yüzlerce maçına gittim.Amigonun göz ardı edilmeyecek kadar etkisi olduğunu sende biliyosun bende!!! bizler aklımızı kullanıyoruz merak etme... sivassporun taraftar ortalaması 35 üstü deniliyo allah aşkına bu stadda hiç mi genç arkadaşlar yok onları neden bağırttıramıyor.onlarla neden tezahüratlar çalısılmıyor veya tezahüratlar stadda anonlarla ögretilebilmez mi

hersey sivasspor için......

Ronaldinho
24.10.2005, 15:53

HAKLISIN...................
:rolleyes:

muRTix1
24.10.2005, 16:50

Abicim bilmiyorum maça gittinmi amigo oturdu maç izliyordu çılgınların ora bağırdı postacı postacı diye??adam hiç bişeyden anlamıyo sivasspor seyircisininde onu salladığı yok inan herkes bağırmak istiyor ama çoşturamıyo kimse!!ayrıcada hadi iyi diyelim bi taraf bağırırken bi taraf susmayacak organize olacak o gitsin başkası gelsin demiyorum iki tane daha olacak ellerinde telsiz veya telefon olacak birbirleriyle haberleri olacak organize olacaklar bi tarafa gidip kırmızı diyeceksiniz diyo obür tarafa gidene kadar yarım saat geçiyor

1967_DERNEK_10UR
24.10.2005, 20:54
BİZ MARATONUN TAM GÖBEĞİNDE DURUYORUZ.HEMEN SOL TARAFIMIZ KOMBİNE BİLET BURDA Kİ KİMSEYİ KALDIRMAZSIN MAÇTA..ZATEN ORDAKİLER 250 YTL VERİP SİVASSPOR'A EN BÜYÜK KATKIYI YAPTI BANA GÖRE..SORUN DİĞER TRİBÜNLERDE..AYRICA AMİGO KONUSUNUA GELİRSEK ALEN DEĞİL YA KİMİ GETİRİRSEN GETİR SONUÇ AYNI..

spainloco
24.10.2005, 21:03
BİZ MARATONUN TAM GÖBEĞİNDE DURUYORUZ.HEMEN SOL TARAFIMIZ KOMBİNE BİLET BURDA Kİ KİMSEYİ KALDIRMAZSIN MAÇTA..ZATEN ORDAKİLER 250 YTL VERİP SİVASSPOR'A EN BÜYÜK KATKIYI YAPTI BANA GÖRE..SORUN DİĞER TRİBÜNLERDE..AYRICA AMİGO KONUSUNUA GELİRSEK ALEN DEĞİL YA KİMİ GETİRİRSEN GETİR SONUÇ AYNI..

kaldıramasın!!!!! bjk maçında alen elindeki tokmakla bagırmadıkları için numaralıya saldırdığını hatırlıyorum.ben amigomuzun dan sikayetcide değilim. sadece ona yardımcı olacak arkadaşlarında görev almasını istiyorum...sizlerde organize olarak aranızdan arkadaşlarla diğer tribünlere daha da organize bagırmak için dağılabilirsiniz.

1967_DERNEK_10UR
24.10.2005, 21:07
kaldıramasın!!!!! bjk maçında alen elindeki tokmakla bagırmadıkları için numaralıya saldırdığını hatırlıyorum.ben amigomuzun dan sikayetcide değilim. sadece ona yardımcı olacak arkadaşlarında görev almasını istiyorum...sizlerde organize olarak aranızdan arkadaşlarla diğer tribünlere daha da organize bagırmak için dağılabilirsiniz.
ARTIK TEKNOLOJİYE UYACAZ..BUNDAN SONRA TELSİZLER İRTİBAT SAĞLYACAZ..ZATEN STAYUMUN TAM ORTASINA SIKIŞTIK KALDIK..BAŞKA TÜRLÜ OLMAZ..

spainloco
24.10.2005, 21:12
ARTIK TEKNOLOJİYE UYACAZ..BUNDAN SONRA TELSİZLER İRTİBAT SAĞLYACAZ..ZATEN STAYUMUN TAM ORTASINA SIKIŞTIK KALDIK..BAŞKA TÜRLÜ OLMAZ..

ONUR bencede bişeyler yapmanız gerekiyodu insallah İYİ bir snuç alınır

1967_DERNEK_MUSTAFA
24.10.2005, 22:01
BUNA ÇÖZÜM İÇİN ZAMAN GEREKİYOR.... YANİ 10 YIL SONRA ANCAK ODA İNŞ... :(
BU BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER...10 YIL DEĞİL SÜRESİZ ...

muRTix1
24.10.2005, 23:34

bişeyler yapılması gerekir ama amigo sorunun çözülmesi gerekiyor bi kaç tane yardımcı gerekiyo amigoya telsizde iyi fikir..bide stadın bazı taraftar gurubu olarak bi yerde durmamanız gerekir bence statda büyük zaten sesiniz hiç duyulmuyor oradaki herkes stada yayılsa al sana 30 tane amigo her adım başı amigo telsizede gerek kalmaz :D

1967_CLUB_ÖZGÜR
25.10.2005, 00:28

BİZLER ELIMIZDEN GELENI YAPIYORUZ AMA şu an elımızde 60 yasındakı adama tohmak yada davul atacak bi amıgo yok!..

CÜSSKB-Aynur
26.10.2005, 15:45
Tribünün üst kısmında olmanızdan dolayı, seyircinin arkası size dönük kalıyor. bu nedenlede tezahüratlara katılımları eksik olabilir.

GuNaY
26.10.2005, 16:01
Tribünün üst kısmında olmanızdan dolayı, seyircinin arkası size dönük kalıyor. bu nedenlede tezahüratlara katılımları eksik olabilir.
buda farklı bir yaklasım dogruluk payı olabilir bencede... genelde tribunun en ön tarafında duruluyor...

1967_DERNEK_NAİL
26.10.2005, 17:58
vala bunlardan ne köy nede kasba olur

dj_sado_88
26.10.2005, 18:09
dayı işini bilen bi amigo olursa köyde olur kasabada herkes amigo olmuş şu zamanda bi bakın abiler sıtada gelen adam hemen ön tarafa koşuyo halbuki ön taraf her zaman amigoların mekanıdır her kafadan bi ses çıkıncada kise kimseyi tınlamıyo olay budur
--------------------------------------------------------------------------
--------------CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR--------------------
--------------------------------------------------------------------------

x_burnley
26.10.2005, 18:12
GARDAŞ AMİGOLARDA SORUN YOK SORUN BİZİM TARAFTARIMIZDA İSTANBUL TARAFTARI HİÇ DEĞİLSE ZORDA OLSA BAĞIRIYORDU AMA SİVASTAKİ TARAFTARLAR BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI BAĞIRAN TARAFTARIMIZA KİMSE ENGEL OLAMAZ BU İMKANSIZ KOSKOCA TAKIMI DESDEKLİYEN TARAFTARLARI BAĞIRINA BASACAKLARINA BUNLARI YAPIYORLARSA BİZİM İŞİMİZ ZOR AMA İNŞALLAH FENER VE BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA BAĞIRIRLAR

saygılarımla
Uğur kolukısaoğlu x_burnley / imranlı58

XErkanX
26.10.2005, 18:34
Sebahattin abi çok seviyorum ama bence bu işi yapamıyor taraftara bakıyorum sebahattin abiyi hiç umursamıyor bile

ErdalGüler
26.10.2005, 18:45
Sivasspor sağlam bir zemin üzerinde başarıdan başarıya koşarken, taraftarda elinden geldiği kadar bu takımı destekliyor. Fakat bu tabiki zamanla düzelecek birşey. Çünkü tarfatarlık öyle kolay şey değil, bu iş ne internet sayfalarıda fink atmaya nede stada gidip çekirdek yemeye benzer. Aslanlar gibi stada gidip sonuna kadar takıma desteklemektir taraftarlık. Ancak yer yer bölünmelerin gözlendiği Sivasspor taraftarının öncelikle birleştirilmesi ve organize bir şekilde taraftarın tezahürat yapmasını sağlamak için taraftarı ateşleyecek kişilerin önce kendi aralarında organize olması gerekir. Ayrıca gerçek taraftarlığı bilmeyen Sivasspor tarftarınıda itham etmemeliyiz. Sadece gerçek taraftarların taraftar olmaya çalışan bu Sivasspor sevdalılarını eğitmesi gerekmektedir. Buda zamanla olacak birşey kimse ayıplayıp tarftarı rencide etmesin... Saygılar

serhankaburcuk
27.10.2005, 09:50

Kardeşim gerçekten iş bildiğiniz gibi değil...senin dediğin taktiği biz her hafta yapıyoruz...Hatta Diyarbakır maçında tribünde bizim çocuklarla seyirci arasında bir arbede oldu...Sebeb yine bu...Neden bağırmıyorsunuz siz Sivaslı değilmisiniz sorusunu yönelttiğimizde bir maça kombine alıp para verip giriyoruz edasını takındılar sanki biz bedava giriyormuşuz gibi...Yani bu tribüne Bir Alen değil Bin Alen getir aynı yani hepsi kabadayı...Valla ne yapacağız halen çözüm bulamadık...Bunu yapan sadece 35 yaş üstü insanlar değil gençlerde aynı sadece maç izliyorlar...Bunun tek açıklması var...Sivasspor sevgisini insanların kalbine kazımak lazım yoksa kimse bağırmaz...

abircan
27.10.2005, 10:13
inanın kızmıyorum seyirciye, vallahi tam bir ingiliz, alman futbol izleyicisi gibi izleyicimiz varmışta haberimiz yok kıymetini bilin, aslında her sivasta maç izleyeni bir hafta fener, bjk stadlarına götürüp canlı izletip seyircinin ne işe yaradığını göstersek iyi olacak, en güzeli dört tribüne sırasıyla kırmızı beyaz şampiyon sivas bağırtmak zamanla tribünde belirli bir tezahürat kültürü oluşur, bir iki maçta ısrarla deneyin, her tribüne 10 ar 20 şer adam koyup deneyelim sürekli , elbette denemişsinizdir ama ısrar edelim

serrkann58
27.10.2005, 10:22
Ya bu nekadar karamsarlık lütfen arkadaşlar daha ilk senemiz süperligde tamam herşey çok zor ama zamanla hepside gerçekleşicek İSTANBULDA maçlara gelenler daha önce istanbul takımlarını tutanlardı ve bu kişiler maçlara gidiyordu az olsada sesimiz çıkıyordu olimpiyatta ts maçında tribünün baskısı olmasa serdar tatlı buz gibi golü vermeyecekti ne kadar kızsanızda ist daki seyirci potansiyeli şu anda sivastakine göre daha iyidi belki beklentilerden daha azdı ama yaz sezonunda oynadık burda maçları bunu unutmayalım.. SİVASTA taraftar potansiyeli yakalamalıyız ( SERHAN ) kardeşimin dediği söz çok anlamlı
Sivasspor sevgisini insanların kalbine kazımak lazım yoksa kimse bağırmaz...

BOUN
27.10.2005, 10:25
BU BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER...10 YIL DEĞİL SÜRESİZ ...

Sevgili Mustafa Bey sen dernek mensubu bir kişi olarak bu tarz ifadeler kullanırsan ve bu derece umutsuz olursan, tribünlerde taraftar kültürünü kim oluşturacak? Kim bu taraftara öncülük edecek? Sizin dernek gibi bir oluşum içinde oluşunuzun en temel hedeflerinden birisi de tribünde taraftar kültürü oluşturmak değil miydi?

Sizden daha ümitvar ve coşkulu ifadeler bekliyoruz. Hoşça kalın....

hemso58
27.10.2005, 10:25
BEN DERİM Kİ ÜNVERSİTEDEKİ ÖĞRENCİLERLE BAĞLANTIYA GEÇELİM ONLARI MAÇA GELMELERİ İÇİN KONUSALIM.
BU SIRALAR UNIVERSITEMIZDE KONUSULAN TEK TAKIM SIVASSPOR.TABI BUNDA TAKIMIMIZIN BASARISININ ONEMI BUYUK.TAKIMIMIZ BASARILI OLDUKCA MACA GELMEK ISTEYENLERIN SAYISI ARTACAKTIR.
OZELLIKLE BUYUK MACLARDAN ONCE OGRENCILERLE IRTIBATA GECILIRSE IYI OLUR.
TABIKI BURDA GOREVIN BUYUK BIR KISMI YONETIME DUSUYOR.YONETIMLE DE KONUSUP BU DUSUNCEMIZI ACIKLARSAK ONLARDA BU OGRENCILERE BELKI BILETLERI YARI FIYATINA VERIRLER.BUNU HER MAC YYAPARSAK YONETIMDE ARTIK ALISIR VEDE BIZIM VERECEGIMIZ SAYIYA BINAEN UYGUN FIYATA BILET AYARLARLAR.
BU DUSUNCEMI YONETIME BILDIRECEK BIRILERI OLURSA SEVINIRIM...

Siir_Misali
27.10.2005, 13:23
BEN DERİM Kİ ÜNVERSİTEDEKİ ÖĞRENCİLERLE BAĞLANTIYA GEÇELİM ONLARI MAÇA GELMELERİ İÇİN KONUSALIM.
BU SIRALAR UNIVERSITEMIZDE KONUSULAN TEK TAKIM SIVASSPOR.TABI BUNDA TAKIMIMIZIN BASARISININ ONEMI BUYUK.TAKIMIMIZ BASARILI OLDUKCA MACA GELMEK ISTEYENLERIN SAYISI ARTACAKTIR.
OZELLIKLE BUYUK MACLARDAN ONCE OGRENCILERLE IRTIBATA GECILIRSE IYI OLUR.
TABIKI BURDA GOREVIN BUYUK BIR KISMI YONETIME DUSUYOR.YONETIMLE DE KONUSUP BU DUSUNCEMIZI ACIKLARSAK ONLARDA BU OGRENCILERE BELKI BILETLERI YARI FIYATINA VERIRLER.BUNU HER MAC YYAPARSAK YONETIMDE ARTIK ALISIR VEDE BIZIM VERECEGIMIZ SAYIYA BINAEN UYGUN FIYATA BILET AYARLARLAR.
BU DUSUNCEMI YONETIME BILDIRECEK BIRILERI OLURSA SEVINIRIM...

CANIM KARDEŞİM MUSTAFA SANA AYNEN KATILIYORUM

muRTix1
06.11.2005, 17:34
arkadaşlar fenerliler 90 dk oturmadı bağırıyorlar bizim sesimiz çıkmıyor lütfen uyanın artık bu takımı desteklememiz gerekiyor...!!biz ayağa kalkıp sivas sivas diye bağırıyoruz arkamızdakilerde tempo tutmuşlar OTURUN OTURUN diye sivasspor tribününde fenerbahçeyi tutuyolar fenerbahçe sevgisini dinderemeyen gider fenerbahçe tribününe..hep söylediğim gibi bu maçtada amigo yetersizliğimizi gördük bu iş artık amatör şekillerde olmuyor her dalda en iyiyi yakalamamız gerekir o taraftar orada bağırsa o fenerde oradan çıkamazdı inanın fenerbahçe kendi sahasında gibi oynadı..arkadaşlar lütfen kulak verin uyanalım artık bişeyler yapalım...benim önerim bağırmak isteyen seyirciler havuz tarafı kale arkasında buluşalım veya başka biyerde orada öyle bi imaj bırakırsak bir kaç maçtan sonra bağırmak istemeyen seyirci orayı seçmeyecektir..

dj_sado_88
06.11.2005, 17:46
bunların alayı istanbul yalakası olmuş halbuki bizler sivas spor müptelasıyız yeter artık inceldigi yerden kopsun ve emanet taraftar yuvasına geri dönsün

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 17:51
MAÇTA PANKART ASTIK TELLERE AMAN İNDİRİN SAHAYI GÖREMİYORUZ..BAĞIRIN DİYOZ HİÇ BİR HAREKET YOK..TEZAHURATA BAŞLIYOZ TERSİNİ YAPIYORLAR RASTGELE ISLIK ÇALINIYOR...BU ARADA MAÇTA FENERASYON'U DESTEKLEYEN SİVASLILAR RAHATLADINIZ MI YENİLDİK:(..GERÇİ ONLARA STADYUMDA EN GÜZEL CEVABI VERDİK...

drummer
06.11.2005, 18:01
YA ÇOCUKLAR AMİGODAMI BİR SORUN VAR YOKSA TAKIM BERBAERE KİMSEDE HEYECEN YOKTAKIMI ATEŞLEYECEK SEYİRCİDİR.
BİR YERDE BİR ŞEYLER TERS GİDİYOR AMA NE ONU BİLMİYORUZ GALİBA

sinan58_34
06.11.2005, 18:59
ZANNETMIYORUM AMIGOMUZ UZERINE DUSEN GOREVI YAPIYO BIZIM SEYIRCIMIZ COK PASIF KALIYO SEYIRCI DESTEK VERMEZSE AMIGONUN ELINDEN DE FAZLA BISEY GELMEZ TARAFTAR MEYILLI OLACAKKI AMIGO DA YONLENDIRSIN

muRTix1
06.11.2005, 19:03
bence amigoda hata yok ama yetersiz tek kişiyle koca stat olmuyo taraftarda pasif bence en iyi yol bağıran taraftarlar bi yerde buluşalım oranın ismi çıksın ve bağırmak isteyen herkes belirli bi yerde buluşsun arkadaşş..fener maçında kendimden utandım birde arkamda bi fbli otur diyip duruyo:( bizim seyircimizin en iyi bildiği slogan OTURUN OTURUN

1967_Dernek_Ayhan
06.11.2005, 19:05
böyle düşünmeyin arkadaşlar herşeyin çözümü vardır nerede otursam biri bağırsa herkes bağrıyor bakın bjk seyircisine bu kadar bağırmasının sebebi iyi organize olmaları tek bir amigoyla bu iş yürümez bi taraf bağırırken diğer taraf susuyor en az 3 amigo gerekiyor ve bunların telsiz veya telefon yoluyla birbirleriyle devamlı olarak haberli olmaları gerekiyor bi kırmızı beyaz yapana kadar amigo bi obür tribune gidiyor diğerine gelene kadar yarım saat geçiyor sonra oturup maç izliyor

TARAFTAR RUHSUZ AMİGONUN ELİNDE NE GELİR EN KRAL AMİGOYU GETİR YAPACAĞI BİRŞEY YOK......

BENCE ÖNCE TARAFTARIN GERÇEK TARAFTAR OLMASI LAZIM ...........

muRTix1
06.11.2005, 19:19
çoğunluk gerekeni yaptığında herşey kendiliğinden olacaktır amigomuz kötü demiyorum ama yetersiz destek çıkması gerekiyor..!!bide bence derneğinizin biraz aşşağıya inmesi veyada yer değişmesi gerekiyor stada sesiniz inmiyor bilmem farkındamısınız

5841
06.11.2005, 19:28
BİR 38 YIL DAHA GECSIN TARAFTAR ANCAK O ZAMAN SİVAS GERCEGINI ÖGRENECEGIZ. SİVASSPOR MACINDA FB YI DESDEKLIYEN SİVASLIYADA ACIMAK GELIYO....YAZIK YAZIK.......

anelka_39
06.11.2005, 19:36
yaw kardesim böyle bisey olmaz...
kırmızı beyaz sampiyon sivasla takım mı? ateslenir
150 fener taraftarı ortalıgı söktü...

1967_CLUB_ÖZGÜR
06.11.2005, 19:51
1 sivaslı = 150 fenerli varlığımız yeter!!!sivaslıyız sivassporluyuz...toplama taraftar deılızzz sivassporlu dogduk bız sivassporlu oleceğizz...

dj_sado_88
06.11.2005, 20:01
1 sivaslı = 150 fenerli varlığımız yeter!!!sivaslıyız sivassporluyuz...toplama taraftar deılızzz sivassporlu dogduk bız sivassporlu oleceğizz...
başka lafa gerek yok

gkhnszksn
07.11.2005, 16:37
Arkadaşlar Sivas - Fb maçındaki 1000 kadar fenerliyi gördünüzmü. Sizi bilmem ama Sivasın stadında (İstanbulda olsa hadi i neyse) Sivas gol yiyince sevinen taraftar görünce ben çok üzüldüm. Ben anlamıyorum nasıl Sivas'lılık bu?
Siz anladınız mı?

FURKAN_GULER
07.11.2005, 22:12
bence sivas taraftarı iyi bir desdek yapmadı fenerliler 90 dk boyunca yaptı..!

FURKAN_GULER
07.11.2005, 22:13
doğrusun be usta

sivasli_tufan
07.11.2005, 22:14
bence super taraftarimiz vardi

cenan58
07.11.2005, 23:04
ARKADAŞLAR LAFA GELDİĞİ ZAMAN HERKES KONUŞUYOR AMA UYGULAMAYA BAKIYORUZ KİMSE DOĞRUYU YAPMIYOR. SON MAÇIMIZDA MARATON TÜRÜBÜNÜNÜ GÖRDÜYSENİZ KOMİK VE İÇLER ACISIYDI. MARATONDA İKİ GRUP VE İKİ GRUPTA SİVASSPOR TARAFTARI FAKET BİRİBİRLERİNİN SESİNİ KESMEK İÇİN UĞRAŞIYORLARDI SANKİ. BİRLİK OLUP TEK VE GÜÇLÜ NBİR SES OLMAK VARKEN AMAÇSIZCA TEZAHÜRATLARI ERİYİP GİTTİ. AMİGO BİRLEŞTİRİCİ OLUP İKİ GRUBU YÖNLENDİRMELİYDİ. VE AYRICA ŞU AMİGO ELİNE NEDEN BİR MEGAFON ALMIYOR ANLAMIYORUM. MEGAFON VE İKİNCİ BİR AMİGO İLE TELSİZ EN İYİ ÇÖZÜMDÜR. AYRICA TARAFTARIN ORTALAMA YAŞI 30-35 LERE İNMEDİĞİ MÜDDETÇE FENERBAHÇE BÖYLE 150 KİŞİLİK TARAFTARIN ÖNÜNDE ERİR KALIRIZ. SİVAS TRİBÜNLERİ HUZUR EVİ GİBİ. VE AKTİF SEYİRCİYİDE ARALARA GİRP BÖLMEKTE. TARAFTAR GRUPLARINI BİR AN ÖNCE DIŞARDA KALAN GENÇ TARAFTARLARADA ULAŞARAK BİRLEŞMESİ GEREKİYOR. TEK SES TEK YÜREK... HERKESE SEVGİLER.

GuNaY
07.11.2005, 23:53
bu maça özgü olarak bağıran taraftar sayısı daha fazla idi... ancak diğer maçlarda yina aynı sayıya düşer gibime geliyor :(

gercek58li
08.11.2005, 00:58
bence amigoda hata yok ama yetersiz tek kişiyle koca stat olmuyo taraftarda pasif bence en iyi yol bağıran taraftarlar bi yerde buluşalım oranın ismi çıksın ve bağırmak isteyen herkes belirli bi yerde buluşsun arkadaşş..fener maçında kendimden utandım birde arkamda bi fbli otur diyip duruyo:( bizim seyircimizin en iyi bildiği slogan OTURUN OTURUN

Burda sana hak vermemek elde degil.
Stadi görünce dolmus diye sevindik,basta biraz ses cikti ve bitti.Ondan sonra ara ara,ya 3-5 fenerlinin daha fazla sesini duyduk.
Bu ne bicim taraftarlik,bu ne bicim ruhsuzluk???
En dogrusu bagiranlar bir yere toplanirsa ses daha iyi duyulur en azindan...

kerem3458
08.11.2005, 20:10
bencede haklısın kardeşim ama tokata davula inan gerek yok yaşlıda olsa artık herkes bağırmak istiyor bu konuda gerçekten bişey yapılmalı bjk maçında gördüm Alen elini indirio sanki deprem oluyo

KARDEŞ BİZLER TERORİST DEĞİLİZ TARAFTARIZ.BAĞIRMAYAN BAĞIRMASIN 35 YAŞ 70 YAŞ FARKETMİO İSNASININ İÇİNDE MEMLEKET SEVGİSİ OLACAK.BİLMEM ANLATABİLOMUYUM.

muRTix1
08.11.2005, 20:39
arkadaşlar bağırmak takımına destek olmaya varım diyen taraftarları derneğe üye olmaya davet ediyorum hem stadın en iyi yerinden bilet sahibi olabiliyoruz bildiğim kadarıyla ayrıcada istediğimiz gibi bağırıp takımımıza destek olabiliyorz..

serhankaburcuk
09.11.2005, 13:06
ARKADAŞLAR LAFA GELDİĞİ ZAMAN HERKES KONUŞUYOR AMA UYGULAMAYA BAKIYORUZ KİMSE DOĞRUYU YAPMIYOR. SON MAÇIMIZDA MARATON TÜRÜBÜNÜNÜ GÖRDÜYSENİZ KOMİK VE İÇLER ACISIYDI. MARATONDA İKİ GRUP VE İKİ GRUPTA SİVASSPOR TARAFTARI FAKET BİRİBİRLERİNİN SESİNİ KESMEK İÇİN UĞRAŞIYORLARDI SANKİ. BİRLİK OLUP TEK VE GÜÇLÜ NBİR SES OLMAK VARKEN AMAÇSIZCA TEZAHÜRATLARI ERİYİP GİTTİ. AMİGO BİRLEŞTİRİCİ OLUP İKİ GRUBU YÖNLENDİRMELİYDİ. VE AYRICA ŞU AMİGO ELİNE NEDEN BİR MEGAFON ALMIYOR ANLAMIYORUM. MEGAFON VE İKİNCİ BİR AMİGO İLE TELSİZ EN İYİ ÇÖZÜMDÜR. AYRICA TARAFTARIN ORTALAMA YAŞI 30-35 LERE İNMEDİĞİ MÜDDETÇE FENERBAHÇE BÖYLE 150 KİŞİLİK TARAFTARIN ÖNÜNDE ERİR KALIRIZ. SİVAS TRİBÜNLERİ HUZUR EVİ GİBİ. VE AKTİF SEYİRCİYİDE ARALARA GİRP BÖLMEKTE. TARAFTAR GRUPLARINI BİR AN ÖNCE DIŞARDA KALAN GENÇ TARAFTARLARADA ULAŞARAK BİRLEŞMESİ GEREKİYOR. TEK SES TEK YÜREK... HERKESE SEVGİLER.

Bu kadar eleştiri yapacağına gelip o grupların içinde takımına destek olmayı deneseydin daha iyi yapardın...

MAVİ_BERE
13.11.2005, 18:15
SELAMIN ALEYKÜM!!!!
ANKARA'DA Yaşayan SİVASLI GARDAŞLAR ÖNEMLE DUYRULUR!!!!!!!

Herkesin bildiği gibi ankara'da yaşayan sivaslı bir hayli çok,ama birlik beraberlik yok.
Bu birlik beraberliği sağlıya biliriz...
Nasılmı?
İSTANBUL'DAKİ YİGİDOLAR RAMAZAN AYINDA İFTAR VEREREK TANIŞTILAR VE MAÇLAR DA BİRLİK BERABERLİK İÇİN DE BAGIRDILAR TAKIMLARINA DESTEK VERDİLER....
BİZ de birbirimizi yakından tanımış oluruz hem...

VE Sİvas'daki maçlara veya deplasman maçlarına ankaradan otobüs ve ya özel bir araçla gideriz ve çok güzel olur...

Daha sonrasında fazlalık olursa ANKARA'DA BİR DERNEGİMİZ OLUR...

BU düşünceler çok güzel şimdi ben gözümde canlandırıyorum da çok mutlu oluyorum...

BEN Sİvas'daki maçlara gitme sansım oluyor ama yanlız gidiyorum..hiç olmassa diyorum en kötü ihtimalle 5 kişi gitsek diyorum ama kimse yok...

ANKARADAKİ SİVASSPOR SEVERLERİ VE SİVASLILAR SİZDEN TEK İSTEGİM BENİ BU YOLDA YANLIZ BIRAKMAYIN!!!!! LÜTFEN...!!!!!

BEN KENDİ CEP TELEFON NUMARAMI VERİYORUM VE 3 HAFTA SONRA KAYSERİDE
KAYSERİ&SİVAS MAÇI VAR ben bu maça kayseriye gidecem benim le bu yola başkoyan varsa ÖLÜMÜNE ÖLÜM diyen varsa buyursun basımın üstünde yeri var....

LEVENT AKÇINAR
CEP TELEFON NUMARAM: 0543 296 46 98...
MSN ADRESİM:duygulum_1982@hotmail. com

BİRAZ SİZDEN SİVASSPORA DESTEK CIKMANIZI BEKLİYORUM BASKA BİRSEY İSTEMİYORUMMM...

TELEFONLARINIZI BEKLİYORUMMMM..

ÖNEMLİ NOTT::::
BU KONUYU LAF OLSUN VE SÖZDE KALSIN DİYE ACMADIM...

ANLAYAN ANLAR...

1967_DERNEK_10UR
13.11.2005, 18:23
KARDEŞ YALNIŞ ANLAMIŞSIN BİZİM ÖLE BİR NİYETİMİZ YOK..SADECE VE SADECE SİVASSPOR..

twity_58
13.11.2005, 18:49
AKLIMA ÖNERECEK BİŞEY GELMIYOR AMA CİDDEN SORUNUMUZ OLDUGU KESIN İNSALLAH HALOLUR DA BUYUK TAKIMIN BUYUK TARAFTARI OLURUZ BUYUK SEYIRCISI DEGIL!!!

dogukan58
13.11.2005, 19:21
bencede harbiden otoriter bir amigo gurupları toplaması lazım oysaki bizim stadımızda iki kısım var ikiside birbirine düşman gibi nerdeyse biri ne derse diğeri onu demiyor ben bunu fenerbahce macında canlı canlı gördüm bence ilk olarak bu ikilemi bitirmeliyiz.çünkü bu onların görevi bizi coşturmak onların elinde

Metin KAPTAN
13.11.2005, 19:46
Yiğidolar kan kaybetmeye başladı.Aman Ankarada can bulalım yiğidolar

rguler
13.11.2005, 19:49
ankaradaki sivaslIlar bu konuda biraz zayIf

MERİÇ
13.11.2005, 21:13
bizim seyircimiz ispanyollar gibi tiyatro izler gibi maç izliolar...

ofgurleyuk78
13.11.2005, 21:17
bencede harbiden otoriter bir amigo gurupları toplaması lazım oysaki bizim stadımızda iki kısım var ikiside birbirine düşman gibi nerdeyse biri ne derse diğeri onu demiyor ben bunu fenerbahce macında canlı canlı gördüm bence ilk olarak bu ikilemi bitirmeliyiz.çünkü bu onların görevi bizi coşturmak onların elinde

Katiliyorum. Bu isi guruplar halledecek Tabi öncelikle kendi birlikteligini.

CÜSSKB-Aynur
14.11.2005, 13:08
Sivas ın insan profili, genelde içe kapanık, duygularını dışa vuramayan yapıda.
Diyarbakır maçı oynandığı gün bir taraftarımızın, Kırmızı-beyazlı formasını ve şapkasını stadyuma gelirken sanki birilerinden saklıyormuş gibi, utanırcasına kimse görmesin diye (şapkasını elinin içine saklayarak) stadyuma girdiğini gördük.Bu kitleyi stadyumda birdenbire coşkuya döndürmek zaman alacak. Onun için çok sabırlı olmalıyız.

serhankaburcuk
14.11.2005, 13:43
Sivas ın insan profili, genelde içe kapanık, duygularını dışa vuramayan yapıda.
Diyarbakır maçı oynandığı gün bir taraftarımızın, Kırmızı-beyazlı formasını ve şapkasını stadyuma gelirken sanki birilerinden saklıyormuş gibi, utanırcasına kimse görmesin diye (şapkasını elinin içine saklayarak) stadyuma girdiğini gördük.Bu kitleyi stadyumda birdenbire coşkuya döndürmek zaman alacak. Onun için çok sabırlı olmalıyız.

Evet Aynur Abla çok güzel yazmışsın...İnsanımız çok içine kapanık ...

CÜSSKB-Aynur
14.11.2005, 13:46

Stadyuma her yaş grubundan insan geliyor. hepside Sivasspor için geliyor. Ortam ve şartlar uygun olduğu zaman hepside tezahürat yapıyor. Önemli olan tüm taraftarı tezahürat yapmaya teşvik etmek, birliği sağlamaktır. Bizim eksikliğimiz burda. bunu çözdüğümüz zaman tezahürata katılım artacaktır. Taraftarı gruplara bölmek tehlikeli olur. Tezahürat yapmasını beklediğimiz kesim bu sefer hiçbir destek vermez. Yıllardır gelmeyen insanların maça gelmeye başladığını unutmayalım.

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 13:47
Evet Aynur Abla çok güzel yazmışsın...İnsanımız çok içine kapanık ...

evet bencede haklısınız artık kabuklarımızdan cıkma zamanı geldı ama bu kabuk cekırdek kabugu degil artık söyle bi silkinelim

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 13:50
ya bızım sivasta 100 tane sivasspor aşkıyla yana genc yokmu koskoca stadda 1967 genc sivaslılardan baska bagıran yok

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 13:53
bizim bir bursadan ne eksiğimiz var adamlar 10000 kombine satıyor biz daha 1100 taneyi zor sattık içimizdeki sivas aşkını cıkarma zamanı geldı önemli olan sivassporun kotu zamanında desteklemek iyiyken herkes var ama kotu olunca kımselr kalmıyor sadece 1967 genc sivasspor dernegı heryerde sivassporla bırlıkte...

serhankaburcuk
14.11.2005, 13:55
ya bızım sivasta 100 tane sivasspor aşkıyla yana genc yokmu koskoca stadda 1967 genc sivaslılardan baska bagıran yok

Sivastaki gençlerimiz halen İstanbul takımlarının sempatizanlığını yapıyor...Bence bu iş gönül ve sevgi işi...İnsanın Sivası ve Sivassporu desteklemesi için ilk önce Sivassporu sevmesi lazım...1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği gençleri bu işi gönülden yapıyor...

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 13:59
Sivastaki gençlerimiz halen İstanbul takımlarının sempatizanlığını yapıyor...Bence bu iş gönül ve sevgi işi...İnsanın Sivası ve Sivassporu desteklemesi için ilk önce Sivassporu sevmesi lazım...1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği gençleri bu işi gönülden yapıyor...

evet sana canı gonulden katılıyorum hanı bizde bi tabır varya içimizdeki istanbullular diye aynen öle artık bırakmalıyız istanbul takımlarını ben nasıl vazgectıysem herkes vazgecebılır ama işlerıne gelmıyor vazgecmek
sivassporum benım bırıcık sevgılım söyle senden baska kımım var benım...

ofgurleyuk78
14.11.2005, 14:08
Yavas yavas ögrenecegiz. Yeterki Amigomuz sevilsin. Guruplar arsinda olumlu diyaloglar baslasin. Çocuklara indirimli bilet verilsin. (çünkü onlar çok bagiriyorlar.) Önce birlik olalim. Gerisi kendiliginden gelir. Selam.

YUZUK58
14.11.2005, 14:13
evet maç izleyen seyirceye çözüm gerekiyor bunu aşmak için birtakım önlemler alınmalıdır biz sivasspor takımı ilk kez süper lige cıkmış ve taraftarların daha iyi tezahürat yapması gerekir ben gardaşlarıma sesleniyorum takımımızı desteklemeliyiz hemde ÖLÜMÜNEEEE

MAVİ_BERE
14.11.2005, 18:12
SELAMIN ALEYKÜM!!!!
ANKARA'DA Yaşayan SİVASLI GARDAŞLAR ÖNEMLE DUYRULUR!!!!!!!

Herkesin bildiği gibi ankara'da yaşayan sivaslı bir hayli çok,ama birlik beraberlik yok.
Bu birlik beraberliği sağlıya biliriz...
Nasılmı?
İSTANBUL'DAKİ YİGİDOLAR RAMAZAN AYINDA İFTAR VEREREK TANIŞTILAR VE MAÇLAR DA BİRLİK BERABERLİK İÇİN DE BAGIRDILAR TAKIMLARINA DESTEK VERDİLER....
BİZ de birbirimizi yakından tanımış oluruz hem...

VE Sİvas'daki maçlara veya deplasman maçlarına ankaradan otobüs ve ya özel bir araçla gideriz ve çok güzel olur...

Daha sonrasında fazlalık olursa ANKARA'DA BİR DERNEGİMİZ OLUR...

BU düşünceler çok güzel şimdi ben gözümde canlandırıyorum da çok mutlu oluyorum...

BEN Sİvas'daki maçlara gitme sansım oluyor ama yanlız gidiyorum..hiç olmassa diyorum en kötü ihtimalle 5 kişi gitsek diyorum ama kimse yok...

ANKARADAKİ SİVASSPOR SEVERLERİ VE SİVASLILAR SİZDEN TEK İSTEGİM BENİ BU YOLDA YANLIZ BIRAKMAYIN!!!!! LÜTFEN...!!!!!

BEN KENDİ CEP TELEFON NUMARAMI VERİYORUM VE 3 HAFTA SONRA KAYSERİDE
KAYSERİ&SİVAS MAÇI VAR ben bu maça kayseriye gidecem benim le bu yola başkoyan varsa ÖLÜMÜNE ÖLÜM diyen varsa buyursun basımın üstünde yeri var....

LEVENT AKÇINAR
CEP TELEFON NUMARAM: 0543 296 46 98...
MSN ADRESİM:duygulum_1982@hotmail. com

BİRAZ SİZDEN SİVASSPORA DESTEK CIKMANIZI BEKLİYORUM BASKA BİRSEY İSTEMİYORUMMM...

TELEFONLARINIZI BEKLİYORUMMMM..

ÖNEMLİ NOTT::::
BU KONUYU LAF OLSUN VE SÖZDE KALSIN DİYE ACMADIM...

ANLAYAN ANLAR...