Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yıldız gitmeli mi ?

Abdullah DuMaN
02.07.2010, 11:57
Son günlerde çıkan transfer iddaları ve Mehmet Yıldızın sıcak baktığını duyuyoruz.
Sizce Mehmet Yıldız Galatasaray veya başka takıma gitmelimi

Evet Gitmeli
Hayır Gitmemeli
Kararsızım

Salim58
02.07.2010, 12:03
Taş yerinde ağırdır. Giderse biter.

YİGİDOKENTLİ
02.07.2010, 12:04
giderse bizim işimiz biter mehmet bizim herşeyimiz gitsede sivasspordaki gibi oynayamaz.

fedayi
02.07.2010, 12:13
bence gitmemeli onun takımda olmadığı zamanları hatırlayalım

ShabbatShalom
02.07.2010, 12:17
Zaten adam gibi oyuncu yok. Oyuncu dediğimiz 2-3 adam var yönetim zaten Mehmet Yıldız'ı gönderirse kendine "Harakiri" yapmış olur :)

svsli585858
02.07.2010, 12:18
valla giderse hem kendisini yakar hemde sivassporu. mehmet gs ye gitse ilk 11 de oynayacağını sanmıyorum ya baros un sakatlanmasını bekleyecek yada maçın sonlarına doğru girer. sivasspora gelince mehmet olmadan ne halde olduğumuzu gördük. İnşallah gitmez ve sivasta nice başarılara imza atar. Seni Seviyoruz Büyük KAPTAN...

V1CT0RY
02.07.2010, 12:26
Adam Sivas'ta Mutluyum Deyip Sözleşme Uzatıyor , Basının Gündem Yaratmak İçin Çıkardığı Fason Haberlere Aldanıp Bu Tarz Konulara Girmek Camia ve Mehmet Açısından Yanlış...

Mehmet Sivasspor'da Mutlu ve Gollerine Sivas'ta Devam Edecek....

xadox
02.07.2010, 12:38
yönetim nasil olsa paraya doymuyor, güzel bir teklif gelse hic düsünmeden satarlar mehmet yildizi onun yerinede yine bedava bank asyadan 35 lik birini bulurlar

izmirliyigido
02.07.2010, 12:58
Hayır !... Hiç bir yere gitmemeli. Gidenleri gördük hep. Zafer Biryol, Okan Yılmaz, Gökhan Ünal. Daha sayalım mı?...

AYK

ÖFŞ2041
02.07.2010, 13:03
Son günlerde çıkan transfer iddaları ve Mehmet Yıldızın sıcak baktığını duyuyoruz.
Sizce Mehmet Yıldız Galatasaray veya başka takıma gitmelimi

Evet Gitmeli
Hayır Gitmemeli
Kararsızım

Önce soru eki olan "mi"yi ayrı yazalım onu sonra konuşalım...

85200258
02.07.2010, 13:12
Şu ana kadar formda sadece ben gitmeli dedim. Futbol kulüplerinin profesyonel yönetilmesi gerektigini düşünüyorum. 29-30 yaşına gelmiş bi oyuncuyu 2 tane gelecek vaad eden futbolcu artı parayla takas etmek mantıklı diye düşünüyorum. Seneye istesenizde Mehmet Yıldızı satamazsınız bu son şans. iyi bir pazarlama stratejisi ile satılabilir..

yigido yakup
02.07.2010, 13:19
mehmet artik sivasspor un simgesidir hicbiryere gitmemesi gerekir hem oyuncu olarak ona ihtiyacimiz var hemde lider olarak karakter olarak böyle bir degeri kaybetmemeliyiz.

gözümüzün önünde kayseri örnegi var onlarin kaptani mehmet olsaydi onlar sampiyonlugu yakalayabilirlerdi mehmet yildiz her zaman yetismes degerlerimize sahip cikalim.

Ezgi
02.07.2010, 13:36
Mehmet Yildiz,Sivasspor'la ozdeslesmis bir futbolcu.kanaatimce giderse sivas'taki gibi varlik gosteremez.tabir-i caizse yildizi soner.bence gitmez.

bucansanafeda
02.07.2010, 13:46
mehmet bir sene daha dursun sonra gitsin çünkü 2 senelık kontrat ımzaladı
2 sene oynar kontratı biter ondan sonra mehmet sıvastan bedavaya gıderse uzuluruz bu sene sivassporda oynasın gelecek sene iyi paraya bir takıma veririz

cilgin1966
02.07.2010, 13:54
gitse büyük takımlara yedek bekletirler fatih terim gibi sivasta kalsın futbolu burda noktalasın

Pulurlu58
02.07.2010, 14:02
6saray yine yaptı yapacağını sezon öncesi karıştırdı kafasını kaptanın. herkesin yeri dolar ama mehmetin yeri başka.takastan da fayda gelmez istanbula alışmış topçu burda oynamaz.

babapiton
02.07.2010, 14:28
sivasspor u yıpratma politikası demekki Sivasspor dan çekiniyolar Alsalar mehmet yıldız imza atmadan önce alırdılar artık mehmetinde bu haberlerle performanısının düşecegine inanmıyorum alıştı oda

ShabbatShalom
02.07.2010, 15:40
Kaynak : http://www.fotomac.com.tr/Galatasaray/2010/07/02/yeniden_yildiz

Fakat fotomaçın şişirme haberlerine alıştık,inananda yoktur bu habere umarım

B.DUMANLI
02.07.2010, 16:01
M.Yildiz niye gitsinki,GS´da kesinlikle Sivas´daki arkadasligi bulamaz Hakan´a neler yaptilar,adam futbolu birakti.Gecen yil Arda ve Caner antremanda yumruklastilar.Büyük takimlar Anadolu futbolcusunu yutuyor.Son örnek M.Topal FB´den.Harc tutmuyor.

kiNgSiZe58
02.07.2010, 16:05
Mehmetyildizgitmesin.com diye bir site vardi, neden kapandiysa

85200258
02.07.2010, 16:24
sivasspor u yıpratma politikası demekki Sivasspor dan çekiniyolar Alsalar mehmet yıldız imza atmadan önce alırdılar artık mehmetinde bu haberlerle performanısının düşecegine inanmıyorum alıştı oda

Dostum Galatasaray zaten asıl boştayken almak istedi ama mehmet 8 ay sakat sakat kulüp ona para ödedigi için vefa örnegi gösterdi Sivasa imza attı. Onun peşine gs halil altıntop a yöneldi yabancı kontenjanı sıkıntısından dolayı türk arıyorlar. halilde takımında kalınca mecbur mehmete döndüler. Mehmet Yıldız imzaladıgı kontratla vefa borcunu ödedi. Eminim onunda gönlünde gs vardır. Hangi futbolcu kariyerinde 3 büyüklerden biri olsun istemezki. Yedek bile kalsa kariyerinde galatsaray da yer alsın isteyecektir. Bende Sivasın anlayıslı davranıp iyi bi fiyata satmasından yanayım. Futbolda yeri dolmayacak futbolcu yoktur. yeri dolmayacaksa 3 sene sonra jubile yapar sonra ne olacak??

fglnsdf
02.07.2010, 17:20
Bence gitmemeli ve gitmez. Insallah.

AMA NEREYE GIDERSE GITSIN, HER ZAMAN SENIN ARKANDAYIZ BÜYÜK KAPTAN.

Sivaslibey
02.07.2010, 19:44
GITMESIN.

Mecnun baskan artik yumrugunu masaya vurma zamani geldide geçiyor. Cik medyanin karsisina "Bizim Mehmet'imizi hiç bir yere kolay kolay vermeye niyetimiz yok de !!!"

Bu kadar basit.

Not : Sakin bir daha Fikret Ünsal'ida konusturmayin.

cılgınsivas58
02.07.2010, 20:30
tabiki hayır....... oynamadığı maçlarda gördük takım nasıl olduğunu

GuVeN
02.07.2010, 21:59
Bütün sezon klübede oturmayı göze alabiliyosa gider.Bence İstanbul'un büyüsü sezon boyunca klübede oturmayı göze alacak kadar büyük değil..Mehmet Yıldız karakterindeki hırslı bi adama göre hiç değil.Banko oynayabileceğini bilsem başarılı olmasınıda isterim ama adamlar yedek kulübesinde oturacak adam arıyorlar.Bu bizim kaptana göre değil..

şarkışla 58
02.07.2010, 22:19
Durup dururken nereden çıktı kardeşim bu haber.Dostmusunuz düşman mı.Başka yerde çıksa bu anket yeri göğü inletirsiniz SİVASSPOR u karıştırmaya çalışıyorlar diye.Elimizde kala kala Mehmet kalmış onuda pazarlamaya mı çalışıyorsunuz.Hani tek borçsuz klüp bizdik paraya mı ihtiyaç var yoksa

ceyhun58
02.07.2010, 22:41
Onun olmdığı zaman takım kümeye gidiyordu bu anketi açmanın bir anlamı varmıki bülent uygun niye devamlı oynattığını düşünürseniz mehmet yıldız gitmemeli diye düşünürsünüz:mad:

yigidoss
02.07.2010, 23:09
Zaten adam gibi transfer yapamadık bir de Yıldız giderse tezeği avuçlarız artık. Aa bizim yöneti alışık üç kuruşa topçu satmaya onu da satarlar

ahmet225
02.07.2010, 23:16
mehmet giderse kümeye giderizz mehmet e 7 yıl daha imza attırmaları lazım bence

yadel
02.07.2010, 23:40
Değil Mehmet i satmak takıma çok iyi transfer yapılması lazım bu takım başa oynamalı Sivaslı buna layık büyük düşünelim.

GuVeN
02.07.2010, 23:40
Onun olmdığı zaman takım kümeye gidiyordu bu anketi açmanın bir anlamı varmıki bülent uygun niye devamlı oynattığını düşünürseniz mehmet yıldız gitmemeli diye düşünürsünüz:mad:

Konuyu anlamamışsınız galiba,böyle bi haber var basında,burasıda taraftar forumu olduğuna göre,arkadaş burada taraftarın bu konudakı dusuncesını,mesajını belırtmek istemiş ılgılılere.Çokda yerinde bi konu açmış kendi kanaatime göre.Kımse kaptan gıtsın ıstemez.(anketdede görüldüğü gibi) Zaten Mehmet Yıldız'ın bi yere de gittiği yok. Tam anlamadan insanlara tepki göstermek ne kadar kolay değil mi?

BOUN
03.07.2010, 00:46
Mehmet'in hiç bir yere gittiği yok, bunlar yıllardır yapılageldiği gibi tekrar edilen yalan haberler. Boşsanız, işiniz gücünüz yoksa bu tür haberlerle heyecan yapabilir ve vaktinizi doldurabilirsiniz!

Ben bu yıl kaptandan 25 gol ve 20 asist bekliyorum. :) Kesinlikle abartı değil, hepimiz biliyoruz ki Mehmet geçen yıllarda bu rakamlara yaklaştı. Artık kariyerinde çıtayı iyice yükselttiği bir dönem olacaktır önümüzdeki 5-6 yıl Mehmet için. Yaşının 28 olduğunu ve 35-36 yaşına kadar çok rahat oynayabileceği gerçeğini göz önüne alırsak Mehmet Yıldız'ımız Türk futboluna Sivasspor'da damgasını vuracaktır. Benim Mehmet'e güvenim tam. O da kendisine güvensin ve hayatının bu en güzel 6-7 yılını çok çok çalışarak geçirsin. Kendisi zirveye çıksın, bizi de göklere çıkarsın. Yaparsın sen Mehmet, biliyoruz!

Del Piero
03.07.2010, 00:50
kesinlikle kalmalı mehmet yıldız = sivasspor'dur mehmet yıldız bizim sembol ismimizdir.

YİGİDOKENTLİ
03.07.2010, 02:20
Mehmet delikanli gibi 2 yillik imza atti mehmetin degeri belli sivassporda kolay lokma deyil mehmet degeri belli mehmet bizi terk etmez gidersede sivasspora büyük para kazandirir gider 2 sene oynar yine sivasspora gelir:))

58VoLkAn58
03.07.2010, 13:56
Kesinlikle gitmemeli.Ben Galatasaray'da burda oynadığı gibi oynayacağını düşünmüyorum.Bence kalsın.

emin kara
03.07.2010, 15:28
arkadaşlar böyle konularla neden milletin canını sıkıyorsunuz biliyorsunuz ki mehmet sivasspor için en önemli oyunculardan bir tanesi zaten yönetim mehmeti kimselere vermez basın kendine mazeme arıyor sizlerde böyle asılsız konuları buralara taşıyorsunuz

yigidoss
04.07.2010, 01:25
arkadaşlar böyle konularla neden milletin canını sıkıyorsunuz biliyorsunuz ki mehmet sivasspor için en önemli oyunculardan bir tanesi zaten yönetim mehmeti kimselere vermez basın kendine mazeme arıyor sizlerde böyle asılsız konuları buralara taşıyorsunuz

Arkadaşım bu iddia basit bir iddia değil ki NTV SPOR, Samanyolu, HABER TÜRK gibi önemli kanallar ve internet siteleri verdi haberi. Hem biz Servet'i, Bilica'yı, Sezer'i,Tum'u, Sylla'yı piyasa şartlarında neredeyse sakız parasına satmadık mı? Mehmet'i de satarlarsa şahsen hiç şaşırmam

ercan58.a
04.07.2010, 12:19
mehmet yıldız bizim takım için bence en önemli futbolcu asla yollanmamalı
sonra geçen yıl yollanan başta tum-bilika-silla vs...çok pişman oluruz

furkandtr
14.09.2010, 18:41
iyi bir fiyata giderse evet gitmeli ama alıcısı çıkmassa bırakılmamalı

yener_sahin
14.09.2010, 18:48
adam sakatlanır gelsin diye konu açar dua edersiniz.adam oynar gitsin diye konu açarsınız...tarafsız olduğunu mu gösteriyor bu site nedir anlamış değilim :rolleyes:

sivaslıadem
14.09.2010, 19:16
MEHMET YILDIZ İLE SİVAS BİRBİRİNİ TAMAMLIYOR
AYRILIK OLURSA İKİSİ DE YETİM KALIR
TOPARLANAMA(YI)Z
AYRICA KONU AÇMAK İÇİN YANLIŞ BİR SEÇİM
BAŞKA OYUNCU İÇİN OLSA DA YANLIŞ AMA ÇOK ÖNEMSEMEM.
AMA MEHMET HAKKINDA SİTE İÇİNDE BÖYLE DEDİKODU ORTAMI OLUŞTURMAK YANLIŞ
TAKIMA VE KAPTANIMIZA ZARAR VERİR

Del Piero
14.09.2010, 19:31
kesinlikle kalmalı bu tip haberler neden yapılır anlamıyorum bazen bu forumu :confused:

akkuzu
14.09.2010, 20:03
Bilica,Tum,sylla,sezer,cem can,balili parayla satıldı,2 sene şampiyonluğa oynandı çok para kazanıldı,Alınan sporcular hep lisansı elinde olan futbolcular,şimdi elde para edecek mehmet yıldız ve hayrettin kaldı onlarıda satsınlarda belki 2 adet jeep daha alır yönetim.Paraya kıyıpta bir Taschabalayı alamadılar.Bu sene gelecek o büyük rakamlar herhalde bank asyada kullanırız

MESSİ58
14.09.2010, 21:59
MEHMET YILDIZ HİÇBİYERE GİTMEZ. BİLİYOKİ SİVASSPORDAN BAŞKASI ONU BÖLE AĞAM PAŞAM DİYE PIŞPIŞLAMAZ:) ZATEN HİÇ BİTAKIMDA ALMAZ YADA HİÇBİTAKIM DEMİYİMDE BÜYÜK TAKIMLAR ALMAZ.. GALATASARAYIN YILDIZA TRANSFER DÖNEMİNDE VERDİĞİ PARA 500BİN EURO:)))

B.DUMANLI
14.09.2010, 22:06
GS M.Yildiz´i ne yapsinki ,basina dertmi alacak.Bize yeterince dert oluyor.Ceyhun ve onun sayesinde zaten eksik oynuyoruz.Fazla degil 3-4 mac sonra yönetime ve Mehmet´e karsi küfür baslar .Bu yakinda gerceklesecek.Cünki biz futbol oynamiyoruz.Istesekde beceremiyoruz.En kötü gününde yakaladigimiz GS´yi yenmisiz,kendimizi aldatmisiz.M.Yildiz tabiki gitmeli,böyle forvet her yerde bulunur ,cünki takima bir katkisi yok.

ready
14.09.2010, 22:39
mehmet yıldızın gecen sezon aklını karıştırdılar bi türlüde kendine gelemedi formsuzlugu devam ediyor. böyle devam ederse onun yerine form grafigi yüksek bir forvet elemanı alınabilir

4eylül
14.09.2010, 23:39
mehmet yıldız sivasta zamanını doldurmuştur belkide sivasspor tarihinde en iyi yararlı oyuncumuzdu zamanı gelince teşekkür edip yeni mehmet yıldız bulmalıyız

rmznshn
14.09.2010, 23:43
Tarih : 18.03.2001
Stad : 4 Eylül Stadyumu
Rakip : Kayseri Erciyes
Skor : Sivasspor : 1 Kayseri Erciyes : 6

O gün 4 Eylül Stadı tarihi günlerinden birini yaşıyordu. Maçtan dakikalar önce stadın tamamı dolmuş, zamanın teknik direktörü Ahmet ERTEM maçtan önce tüm tribünlere defalarca çağrılmaktan yorulmuştu. Maç başladı. Sivassporun ilk atağı direkten dönmüş hatta çizgiyi geçip geçmediği tartışılmıştı. Hemen arkasından 4 dakikada Eminin golüyle sevinen tribünler bir dakika sonra rakibin golüyle bile coşkusunu kaybetmemişti. Dakikalar 6 yı gösterdiğinde Sivasspor sahada 10 kişi kalmıştı ve artık o dakikadan sonra Sivasspor tarihi yenilgilerinden birini alacaktı. O maç 6-1 Sivassporun mağlubiyetiyle bitmişti. Herkes şoktaydı. Ne olup bittiğini anlamamıştı. Sadece kırmızı kart gören Hüseyine kızılıyor ve Erciyesin ayağa top oynayan muhteşem oyununa saygı gösteriyordu. Kimse takıma, teknik direktöre veya yönetime bir şey demedi o gün. Hatta bazı taraftarlar ellerine bir tepsi baklava alarak maçtan sonraki günlerde antrenmana giderek futbolculara moral vermeye çalışıyordu…………………
Peki ya bugün???

O günkü Erciyes maçıyla bugünkü Trabzon maçının tek ortak yanı maçın skoru…..
Neden mi?????

Çünkü 2001 de sahada ruhsuz, kendini bilmeyen, ne amaçla sahada olduğunun farkında olmayan, formasının ne kadar kıymetli olduğunu bilmeyen, taktik teknik bir kenara kötü koşma gibi bir tabirin futbolda olmadığını bilmeyen, sahada kendisiyle dalga geçen rakibe değil de hakeme küfredip formasını hakemin suratına atan, cebindeki 3 kuruşu maç biletine veren taraftarın varlığının farkında olmayan …… bir takım yoktu…….

İlk yarı 3-0 olunca skorun daha da artmasını istedim. Çünkü maç 3-0 bitseydi maçtan sonra şunlar söylenecekti: İyi mücadele ettik, pozisyonlar bulduk ama olmadı. Rakibimizi tebrik ederiz. Önümüzdeki maçlara bakacağız.
Ama şimdi artık Sivasspor futbolcuları bu 6-1 lik skoru unutmamalı ve telafisini bu haftaki maçta onurluca mücadele ederek yapmalılar. Dikkat edin, yenerek demedim. Onurluca mücadele ederek dedim. Çünkü bu taraftar skora değil, sadece sahadaki mücadelemize daha doğrusu acizce oynanan oyuna kızdı. O yüzden bu oyunu unutturmaları gerekiyor futbolcuların. Tek beklentim bu….