Orijinalini görmek için tıklayınız : Gruplar belli oldu

Salim58
19.07.2010, 14:37
http://resimzade.com/Show.html?i=22101&token=9405 (http://resimzade.com/Show.html?i=22101&token=9405)

Maslak Sheraton Oteli'nde yapılan grup kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurul Başkanı ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Özerten, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman, Profesyonel Maçlar Planlama Organizasyon Müdürü Ufuk Şepik ile TFF 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

18'er takımlı 3 gruptan oluşan TFF 3. Lig'de gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar doğrudan TFF 2. Lig'e yükselecek.

Her grubu 2, 3, 4 ve 5. bitiren takımlar play-off oynama hakkını kazanacak. Play-off'larda, grubunu ikinci sırada bitiren takımlar ile aynı grubu beşinci sırada bitiren takımlar; üçüncü sırada bitiren takımlar ile aynı grubu dördüncü sırada bitiren takımlarla eşleşecek ve tek maç eleme usulüne göre müsabaka yapacak. Bu müsabakalarda kazanan takımlar final oynayacak ve finalde kazanan takımlar ise TFF 2. Lig'e yükselecek. Böylece toplam 6 takım TFF 2. Lig'e yükselmiş olacak.

Yeni kurulacak olan Bölgesel Amatör Lig'den ise 12 takım TFF 3. Lig'e yükselecek. TFF 3. Lig'den de 9 takım Bölgesel Amatör Lig'e düşecek.

-GRUPLAR-

TFF 3. Lig'deki gruplar şöyle oluştu:

1. Grup: Tepecikspor, Lüleburgazspor, İstanbulspor, Bayrampaşaspor, İnegölspor, Nilüferspor, Menemen Belediyespor, Tekirova Belediyespor, Nazilli Belediyespor, Ankara Demirspor, Kırşehirspor, Arsinspor, Ünyespor, Belediye Bingölspor, Malatyaspor, Kayapınar Belediyespor, 72 Batmanspor, Hatayspor.

2. Grup: Darıca Gençlerbirliği, Kırklarelispor, Anadolu Üsküdar, Beykoz 1908, Orhangazispor, Oyak Renaultspor, Altınordu, Ispartaspor, Afyonkarahisarspor, Keçiören Sportif A.Ş, Yozgatspor, 4 Eylül Belediyespor, Yalıspor, Gümüşhanespor, Erzurumspor, Kahramanmaraşspor, Batman Petrolspor, Yeni İskenderunspor.

3. Grup: Gaziosmanpaşa, Sancaktepespor, Beylerbeyi, Zeytinburnuspor, Gölcükspor, Yalovaspor, Torbalıspor, Kepez Belediyespor, Denizli Belediyespor, Keçiörengücü, Kastamonuspor, MKE Kırıkkalespor, Araklıspor, Pazarspor, Karsspor, Siirtspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Kırıkhanspor.

AA

babapiton
19.07.2010, 14:46
Üsküdarla aynı gruba düşmemiz iyi oldu

Yusuf Çevik
19.07.2010, 14:57
4 eylül belediye inşallah galip ayrılır nediyelim..:)

MaXiMuM
19.07.2010, 16:09
Gruplar bölgelere göre ayrılmamış. Her bölgeden takım var. Bir tek karadeniz bölgesinden yok. Hayırlı olsun......

Ezgi
19.07.2010, 16:26
Gruplar bölgelere göre ayrılmamış. Her bölgeden takım var. Bir tek karadeniz bölgesinden yok. Hayırlı olsun......

Gumushanespor karadeniz bolgesinden degil mi?

MaXiMuM
19.07.2010, 16:40
Gumushanespor karadeniz bolgesinden degil mi?

Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim........

üçyıldız58
19.07.2010, 17:15
(sahipsiz vatanın batması haktır sen sahip çıkarsan elbet batmayacaktır)
grubumuzdaki erzurum,kahramanmaraş,yozgatsp ora,gözüm takıldı yıllardır süper ligde top oynayan kuluplerdi
şimdi ise 3. lig batağında uğraşıyorlar lütfen sivassporumuza vede 4 eylül belediye sporumuza sahip çıkalım

subasi29
19.07.2010, 17:29
sivasimiza hayirli ugurlu olur insallah...inaniyorum ki belediyesporda adina yakisir bir sekilde kendini bank asya yluna adayacak ve ilimizi guzel bir sekilde temsil edecek...

Salim58
19.07.2010, 20:01
4 Eylül Belediyespora Başarılar dilerim. Zor bir gurup fakat ben inanıyorumki güzel futbol oynayarak güzel başarılara imza atacağız...

myway
19.07.2010, 20:41
bu takımların %90 ı maddi sıkıntı içindeki takımlar. bu nasıl mantıktır takımlar bölgelere gruplanmamış.. bu takımların yerinde olsam ligi boykot eder maçlara cikmam.. birsürü marmara takımı var koy anı gruba.. ıc anadaolu karadenizin batısını ve egeyi de bi gruba koy.. guney ve doguyu da bi gruba koy oldu yine sana 3 grup.. anadolu uskudar neden ta erzuruma gidiyor? hatayın 3 takımı hatayspor iskenderun ve kırıkhan neden farklı grupta.. koca bir sacmalıktır bu...

28 EYLÜL 2009
19.07.2010, 21:56
4 Eylül Belediyespora Başarılar dilerim. Zor bir gurup fakat ben inanıyorumki güzel futbol oynayarak güzel başarılara imza atacağız...

Salim gardaş ve yukarıdaki bazı arkadaşlar....

Bizim takımımız Sivasspor ve Sivasspor yönetiminin yönettiği diğer takımımız ise ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 SPOR KULÜBÜ. Üçüncü takımımız yoktur ve olmamalı. Biz ne Zaralar ne Divriğiler gördük. Öldüler hepsi. İlgilenseydi başkanımız onlarla ilgilenirdi. Lütfen bana kızmayınız. Dediklerim doğru. İnşallah ÜSKÜDARIMIZ... 4 Eylül Belediyeyi YENER... Hedef 2. lig.... 6 puan garanti olur İnşallah her iki maçımızda...

Salim58
19.07.2010, 22:02
Senin için olabilir o senin kendi fikrin.

Bende Sivası temsil eden her takımın maçlarını izlerim izlemeye devam edeceğim.

Benim gönlümde Sivası temsil eden tüm takımlara yer var..

28 EYLÜL 2009
19.07.2010, 22:07
Senin için olabilir o senin kendi fikrin.

Bende Sivası temsil eden her takımın maçlarını izlerim izlemeye devam edeceğim.

Benim gönlümde Sivası temsil eden tüm takımlara yer var..

Yorumlarına dikkat edeceksiniz. Biz damardan bağlıyız takımlarımıza. Sempati duymak ayrı birşey. Ama grupta takımımız ÜSKÜDAR. o kadar.

Saygılarss..

Salim58
19.07.2010, 22:10
Dikkat edeceksin derken nasıl yorum yapacağımı sanamı soracağım.

Nereyi tutarsan tut banane.Benim yorumumdanda sanane.:)

28 EYLÜL 2009
19.07.2010, 22:20
Dikkat edeceksin derken nasıl yorum yapacağımı sanamı soracağım.

Nereyi tutarsan tut banane.Benim yorumumdanda sanane.:)

Sivas Spor Sportif A.Ş.'nin İki takımı vardır. Yukarıda öğrettim sana. Gençlerimizi yanlış yöne çekmeyelim. Atlamayalım. Saygılar dedim anlayan anladı. Hadi byee..

28 EYLÜL 2009
19.07.2010, 22:26
Ayrıca başkanın taze açıkamasına bakınız. Kimden bahsediyor.

http://www.sivasspor.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7261&Itemid=1

Tekrar bir taraftar olarak uyarıyorum. İki takımımız var. Üçüncü takımımız yok. Gündem yaratmayınz. Buraya Trabzonlularda giriyor Gayserilerde. Onlarada kızmayalım o zaman. Onlardan farkınız yok. Burada Sivassporla alakalı takımların borusu öter. Benle tartışmayın boşuna başından bri doğru diyorum. Ha bende kutladım 4 eylül belediyeyei. Ama düzene göre....:)

Salim58
19.07.2010, 22:28
Bana birşey öğretmene gerek yok kendi bilgilerini kendine sakla belki ilerde lazım olur.Kimseyi yanlış yöne çekmeye niyetimiz yok herkes kendi iradesi doğrultusunda hareket etme özgürlüğüne sahip.

Ben neden bahsediyorum siz nereden bahsediyorsunuz.Benim Üsküdar Anadoluya bir sözüm olmadıki.Ben Sivası temsil eden tüm takımları seviyorum.Bu sizi neden rahatsız ediyor anlayamadım..

28 EYLÜL 2009
19.07.2010, 22:33
Bana birşey öğretmene gerek yok kendi bilgilerini kendine sakla belki ilerde lazım olur.Kimseyi yanlış yöne çekmeye niyetimiz yok herkes kendi iradesi doğrultusunda hareket etme özgürlüğüne sahip.

Ben neden bahsediyorum siz nereden bahsediyorsunuz.Benim Üsküdar Anadoluya bir sözüm olmadıki.Ben Sivası temsil eden tüm takımları seviyorum.Bu sizi neden rahatsız ediyor anlayamadım..

Gençlerimizi 4 EYLÜL BELEDİYEYE SPORA aşılama. Burası SİVASSPOR mekanı. PİLOT takımımızda ÜSKÜDAR ANADOLU. o kadar. hadi gut bay.

Salim58
19.07.2010, 22:41
Kimseyi aşılamaya gerek yok elimizde aşıda yok zaten kalmadı.

Ayrıca 4 Eylül Belediye Sporun başkanı Ankaragücü maçında Başkanla beraberdi beraber izlediler beraber ayrıldılar.Sen nerdeydin göremedim.

şarkışla 58
19.07.2010, 22:48
Gençlerimizi 4 EYLÜL BELEDİYEYE SPORA aşılama. Burası SİVASSPOR mekanı. PİLOT takımımızda ÜSKÜDAR ANADOLU. o kadar. hadi gut bay.

Sevgili arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama siteye kayıt olalı 1 hafta bile olmamış.Biri ile tartışırken karşıdakine saygın yoksa bile yıldızlarına saygın olsun.Esas konuya gelirsek benim içinde SİVAS ı temsil eden herkes benim takımımdır.Farketmez ismi ne olursa olsun.Ben anlamam resmiyetten falan.Yönetim desteklemiyormuş bana ne ben desteklerim.Ayrıca daha birkaç gün önce bir konu vardı SİVASSPOR dan 4 Eylül takımına futbolcu desteği falan diye.

emir1908
19.07.2010, 23:34
Bugün Kura Çekilirken başkanımızla beraberdim telefon geliyor bir bir rakipler belli oluyor bekliyoruz hadi 4 eylül diyoruz nasıl sevindik bilemezsiniz sivas halkına istanbuldaki takımı izllettirme fırsatı doğdu inanılmaz çekişmeli bir derbi olucak sivasta üsküdarı benimsemeyenler 4 eylül diyenler ile üsküdar arasında güzel maçlar geçicek anadolu üsküdar kampı sivasspor tesislerinde sürdürüyor güç depoluyor sivasspor a takımına 3 tane futbolcu verdik bu sene hollandada kamptalar şuan akif metin(şarkışlalı) , ziya erdal ( zaralı),ibrahim yay

58VoLkAn58
20.07.2010, 09:24
Hayırlısı olur inşallah.İnşallah 4 Eylül Belediyesi 1. olarak arkasından Üsküdar çikar.

eyupk
20.07.2010, 10:32
Sivasımızdan bir takımın daha profesyonelliğe yükselmesi gurur verici. 4 Eylül Belediyesporumuza başarılar diliyorum. Sivassporumuzu ve 4 Eylül Belediye Sporumuzu yalnız bırakmamalıyız.

eyupk
20.07.2010, 10:37

Bizim takımımız Sivasspor ve Sivasspor yönetiminin yönettiği diğer takımımız ise ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 SPOR KULÜBÜ. Üçüncü takımımız yoktur ve olmamalı. Biz ne Zaralar ne Divriğiler gördük. Öldüler hepsi. İlgilenseydi başkanımız onlarla ilgilenirdi. Lütfen bana kızmayınız. Dediklerim doğru. İnşallah ÜSKÜDARIMIZ... 4 Eylül Belediyeyi YENER... Hedef 2. lig.... 6 puan garanti olur İnşallah her iki maçımızda...
boş konuşmayalım lütfen, yok efendim başkan ilgilenmiyormuşta şuymuşta buymuşta. sivassporumuzun, 4 eylül belediyespora futbolcu yardımı ve para yardımı yaptığını ne çabuk unuttunuz. sivası temsil eden bütün takımlar bizim takımlarımızdır o kadar.

28 EYLÜL 2009
20.07.2010, 13:09
Bugün Kura Çekilirken başkanımızla beraberdim telefon geliyor bir bir rakipler belli oluyor bekliyoruz hadi 4 eylül diyoruz nasıl sevindik bilemezsiniz sivas halkına istanbuldaki takımı izllettirme fırsatı doğdu inanılmaz çekişmeli bir derbi olucak sivasta üsküdarı benimsemeyenler 4 eylül diyenler ile üsküdar arasında güzel maçlar geçicek anadolu üsküdar kampı sivasspor tesislerinde sürdürüyor güç depoluyor sivasspor a takımına 3 tane futbolcu verdik bu sene hollandada kamptalar şuan akif metin(şarkışlalı) , ziya erdal ( zaralı),ibrahim yay

Gardaş naber. Kulüp binası devamlı kapalı. Kampta herkes sanırım. Sezon açılışı yapılacak mı. Veya taraftarlar olarak istenilecek mi. Reis atkı siparişi verdi mi. Verdiyse bana özel mesaj at. Bende de olmalı. Bu sezon Sivassporlu bir taraftar olarak 5-6 deplasmana gelirim sizinle inşallah. Kardeşlerimiz Beykoz ile oynayacağımız her iki maça zaten geleceğim. İnat olsun 4 Eylül Belediye maçınada geleceğim. İnşallah yeneriz her iki maçtada Belediyeyi. Yaşasın YEŞİL BEYAZ KIRMIZI. Mecnun Başkan tutun diyorsa Harbi Yiğidolar sizi tutar ve destekler. Biz Siz aynıyız artık. Zamanla öğreteceğiz hErkese. Zamana ihtiyaç var biraz. Ayrıca MURAT ŞAHİN yöneticimize güveniyoruz. Bizi şampiyon yapacak inşallah. Üsküdar layık olduğu yere gelecek. MURAT ŞAHİN de Harbi Yiğidodur.

MaXiMuM
20.07.2010, 16:15
Kulübümüzün pilot takımı olan ve her yiğidonun uzaktanda olsa desteklediği Anadolu üsküdar takımını, hiç kimse ama hiç kimsenin antipatik göstermeye hakkı yoktur, olamaz!!!!
Ama şu da bir gerçek ki, isminin önünde veya arkasında "SİVAS" yazan her kulübümüz de bizim göz bebeğimizdir, her alanda her platform da destekleriz. Nüfus cüzdanında "SİVAS" yazan herkesinde önceliği budur.

MaXiMuM
20.07.2010, 16:18
Yorumların hepsini okudum. Salim Bey, tahriklere kapılmadığınız ve yaşınızın gereğini yerine getirdiğiniz için sizi ayrıca tebrik ediyorum..

MaXiMuM
20.07.2010, 16:24
Zamanında hatırlayanlar bilir, bir Demirspor olayı yaşamıştık. İkinci kez böyle bir durumun olmaması için herkesi sağduyulu olmaya ve tahriklere kapılmamaya dacet ediyorum.

Salim58
20.07.2010, 16:39
http://resimzade.com/Show.html?i=22130&token=83728 (http://resimzade.com/Show.html?i=22130&token=83728)

http://resimzade.com/Show.html?i=22133&token=87485 (http://resimzade.com/Show.html?i=22133&token=87485)

http://resimzade.com/Show.html?i=22131&token=81331 (http://resimzade.com/Show.html?i=22131&token=81331)

http://resimzade.com/Show.html?i=22132&token=88823 (http://resimzade.com/Show.html?i=22132&token=88823)

Sivasspor nerede biz oradayız.Sivas takımları nerede biz yine oradayız.

Sivaslı olmak ayrıcalıktır.

4 Eylül Belediye Sporu son maçında yalnız bırakmayan fedakar yiğidolardan sadece küçük bir kare.

Tüm Stad maç sonu 4 eylül diye bağırmadık (KIRMIZI BEYAZ) Şampiyon Sivas Dedik.

Kıskananlar Çatlasın.:)

MaXiMuM
20.07.2010, 16:42
Gençlerimizin Maç sonundaki taraftarla yaptıkları karşılıklı tezahuratları hatırlatmak isterim. "KIRMIZI , BEYAZ, ŞAMPİYON, SİVAS" sesleriyle inlettiler stadı.

Salim58
21.07.2010, 07:17
http://resimzade.com/Show.html?i=22138&token=87485 (http://resimzade.com/Show.html?i=22138&token=87485)

Sivas futbolunda yeni bir sayfa açan 4 Eylül Belediyespor bu sezon TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek.

Önceki gün çekilen kuranın ardından 2. Gruba düşen Belediyespor, bu sezon çok ciddi rakiplerle mücadele edecek. Bir çok şehir takımının yer aldığı 2. Grup’ta Belediyespor, bir dönemler Süper Lig’de mücadele etmiş takımlarla da karşı karşıya gelecek.
Belediyespor’un rakipleri arasında ayrıca Sivasspor’un İstanbul’daki pilot takımı Anadolu Üsküdarspor’da yer alıyor.

İŞTE TEMSİLCİMİZİN RAKİPLERİ

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

Kocaeli temsilcisi Darıca Gençlerbirliği maçlarını 7 bin 500 kişilik Darıca İlçe Stadı’nda oynuyor. 2008-2009 sezonunda 2. Lig’den düşen Darıca Gençlerbirliği geçen sezon 3. Lig Yükselme grubunu 9. sırada tamamladı.

KIRKLARELİSPOR

Kırklareli temsilcisi, Kırklarelispor, maçlarını 2 bin kapasiteli Kırklareli Atatürk Stadı’nda yapıyor. Kırklareli ekibi, geçen sezon 3. Lig’e terfi maçlarında mücadele etti. Ardından 4 Eylül Belediyespor’un da aralarında yer aldığı 5 takımla birlikte 3. Lige yükseldi.

ANADOLU ÜSKÜDAR

İstanbul temsilcisi Anadolu Üsküdarspor, maçlarını 4 bin 570 kişilik İstanbul Vefa Stadı’nda oynuyor. Geçtiğimiz sezon 3. Lig Yükselme grubunda mücadele eden Anadolu Üsküdar ligi 5. Sırada tamamladı. Anadolu Üsküdarspor ayrıca Sivasspor’un pilot takımı.

BEYKOZ 1908 SPOR

4 Eylül Belediyespor’un grubunda yer alan bir başka İstanbul takımı Beykoz 1908 Spor, maçlarını 3 bin 500 kişilik Beykoz Stadı’nda yapıyor. Beykoz 1908 Spor geçtiğimiz sezon mücadele ettiği 2. Lig’den 3. Lige düştü.

ORHANGAZİSPOR

Bursa temsilcisi Orhangazispor, maçlarını 3 bin kişilik Orhangazi İlçe Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 3. Lig 3. Klasman grubunda yer alan Orhangazispor ligi 6. Sırada bitirdi.

OYAK RENAULSPOR

3. Lig 2. Grup’ta yer alan bir başka Bursa takımı, Oyak Renaultspor maçlarını 3 bin kişilik Oyak Reault Stadı’nda yapıyor. Oyak Renaultspor geçen sezon 3. Lig 1. Klasman grubunu 6. sırada tamamladı.

ALTINORDU:

İzmir temsilcisi Altınordu, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri. Geçmişte 1. Lig’de boy gösteren Altınordu maçlarını 6 bin 231 kişilik Buca İlçe Stadı’nda oynuyor. 2008-2009 sezonunda 2. Lig’den düşen Altınordu geçen sezon 3. Lig 2. Klasman grubunu 2. sırada tamamladı.

ISPARTASPOR

Isparta temsilcisi geçen sezon 3. Lig 2. Klasman grubunu 4. sırada tamamladı. Ispartaspor maçlarını 10 bin kişilik Isparta Atatürk Stadı’nda oynuyor.

AFYONKARAHİSARSPOR

Afyon temsilcisi maçlarını 10 bin kişilik Afyon Atatürk Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 3. Lig 2. Klasman grubunu 3. Sırada tamamlayan Afyonkarahisarspor, 2008-2009 sezonunda 2. Lig’den düştü.

KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.

Ankara temsilcisi maçlarını 2 bin kişilik Yenimahalle Hasan Doğan Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 3. Lig yükselme grubunu 8. sırada tamamlayan Keçiören Sportif A.Ş. 2008-2009 sezonunda 3. Lige yükseldi.

YOZGATSPOR:

Yozgat temsilcisi maçlarını 8 bin 260 kişilik Yozgat Bozok Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 3. Lig 4. Klasman Grubu’nu birinci sırada tamamlayan Yozgatspor ardından play off müsabakalarında elendi. Yozgatspor, bir dönemler Süper Lig’de mücadele etmişti.

YALISPOR

Trabzon temsilcisi Yalıspor maçlarını bin 820 kişilik Trabzon Yavuz Selim Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 3. Lig 4. Kademe grubunu 4. sırada tamamlayan Karadeniz temsilcisi geçen sezon 3. Lige yükseldi.

GÜMÜŞHANESPOR

Gümüşhane temislcisi maçlarını 4 bin kişilik Gümüşhane Yenişehir Stadı’nda oynuyor. 4 Eylül Belediyespor’un rakipleri arasında yer alan ikinci Karadeniz takımı Gümüşhanespor geçen sezon 3. Lig 4. Klasman grubunu 8. sırada noktaladı.

ERZURUMSPOR

Erzurum temsilcisi maçlarını 17 bin kişilik Erzurum Cemal Gürsel Stadı’nda oynuyor. Geçtiğimiz sezon 2. Lig’de mücadele eden Erzurumspor bu sezon 3. Lige 2. Grup’ta ter dökecek. Erzurumspor bir dönemler Süper Lig’de mücadele etmişti.

KAHRAMANMARAŞSPOR

Maraş temsilcisi maçlarını 9 bin 169 kişilik Hanefi Mahçiçek Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 2. Lig’de mücadele eden Kahramanmaraşspor bu sezon 3. Lig’de yer alacak.

BATMAN PETROLSPOR

Batman temsilcisi maçlarını 4 bin 900 kişilik Batman 16 Mayıs Stadı’nda oynuyor. Batman Petrolspor geçen sezon 3. Lig 5. Kademe grubunu 7. sırada bitirdi.

YENİ İSKENDERUNSPOR:

Hatay temsilcisi maçlarını 3 bin kişilik İskenderun İlçe Stadı’nda oynuyor. Geçen sezon 4 Eylül Belediyespor’la birlikte 3. Lig’e yükselen 5 takımdan biri.

kaptann58
21.07.2010, 08:26
ŞEHİR TAKIMLARININ OLMASI KALİTEYİ BİRAZ DAHA ARTIRIR ÖYLE ZANNEDİYORUM YOLUN AÇIK OLSUN BELEDİYE

kaptann58
21.07.2010, 08:36
BİRZAMANLAR BU TAKIMLAR SİVASSPORUMUZUN 3.LİGDEDE RAKİBİYDİ HEY GİDİ GÜNLER HEY

28 EYLÜL 2009
21.07.2010, 11:52
ALEMİN KRALI SİVASSPOR, YAŞASIN PİLOT TAKMIMIZ ÜSKÜDAR ANADOLU.

İNŞALLAH 4 EYLÜL BELEDİYEYE HER İKİ MAÇTA 10(+) ATARIZ...

28 EYLÜL 2009
21.07.2010, 12:02
SİVASSPOR TARAFTARI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMIN İZİNDEDİR. SÖZ KONUSU SİVAS TAKIMLARI DEĞİL TEK SİVAS TAKIMI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMI ÜSKÜDAR ANADOLUDUR. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. ÇÜNKÜ BURA SPOR SİTESİ VE BURADA SİVASSPORLULARIN LAFI ÖTER. SPORUN AĞIRLIKLI OLDUĞU HER ALANDA VE ORTAMDA SİVASSPOR'A VE ÜSKÜDAR ANADLUYA DESTEK OLACAĞIZ. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. SANA SÖZ VERİYORUZ SİVAS SPOR SİPORTİF A.Ş.

EN BÜYÜK SİVASSPOR TARFATARLARI VE BAŞKANI, YAVRU TAKIMINI HER ZAMAN DESTEKLEYECEKTİR. HERKESİ DAVAMIZDAN ÇIKMAMAYA DAVET EDİYORUM.

http://resimzade.com/Show.html?i=22158&token=43013 (http://resimzade.com/Show.html?i=22158&token=43013)

28 EYLÜL 2009
21.07.2010, 12:08
İŞTE MURAT ŞAHİN SİVASSPOR ALT YAPI SORUMLUSU.
DEMİŞKİ ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ.
EVET BAŞKANIM ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ VE 4 EYLÜLÜDE YENECEĞİZ İNŞALLAH. ÇÜNKÜ YİĞİDOLARIN İLGİLENDİĞİ 2 TAKIM VARDIR. RAKİPLERİNE DESTEK VERMEZLER. HAA YARDIM VEYA PARA TABİKİDE VERİRİZ BELEDİYEYE. İHTİYACI VARMIŞTA:) AMA FAZLA YARDIMDA OLMAMALI. MİLET SAPMIŞ ÇÜNKÜ.. ALEMİN KRALI SİVASSPOR VE ÜSKÜDAR ANADOLU.

BAŞARILAR ÜSKÜDAR.

http://resimzade.com/Show.html?i=22159&token=118426 (http://resimzade.com/Show.html?i=22159&token=118426)

28 EYLÜL 2009
21.07.2010, 12:23
MURAT ŞAHİN TAKIM İÇİN HEDEF BELİRLENMESİN DİYOR, ŞAMPİYONLUK TEK HEDEF DİYOR. VE TAKIMA DESTEK VERMESİ GEREKENLER BELEDİYEYE VERİYOR. TARAFTARSIZ BAŞARAMAYIZ KENDİNİZE GELİN. ÇİZGİMİZ VE DAVAMIZ YIPRATILMAMALI.

DAHA YAZMAYACAĞIM. ALAHA EMANET OLUN.

Salim58
21.07.2010, 12:28
Eyce yazıyordun Daha yazmayacağım demene üzüldüm.;)

MaXiMuM
21.07.2010, 19:01
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D
Alemsin Salim dayı :)

Salim58
21.07.2010, 20:41
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D
Alemsin Salim dayı :)

Abi ara sıra bunu dinliyordum artık dinlemez oldum, birazcık sempatim vardı şükür onuda bırakmadılar.:)

Üsküdara gideriken aldıda bir yağmur x 2
Kâtibimin setiresi uzun eteği çamur x 2
Kâtip uykudan uyanmış gözleri mahmur. x 2

[Nakarat] x 2
Kâtip benim ben kâtibin el ne karışır?
Kâtibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır!

Üsküdara gideriken bir mendil buldum, x 2
Mendilini cerisine lokum doldurdum. x 2
Kâtibimi arariken yanımda buldum;..............:D:D:D

şarkışla 58
21.07.2010, 21:08
SİVASSPOR TARAFTARI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMIN İZİNDEDİR. SÖZ KONUSU SİVAS TAKIMLARI DEĞİL TEK SİVAS TAKIMI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMI ÜSKÜDAR ANADOLUDUR. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. ÇÜNKÜ BURA SPOR SİTESİ VE BURADA SİVASSPORLULARIN LAFI ÖTER. SPORUN AĞIRLIKLI OLDUĞU HER ALANDA VE ORTAMDA SİVASSPOR'A VE ÜSKÜDAR ANADLUYA DESTEK OLACAĞIZ. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. SANA SÖZ VERİYORUZ SİVAS SPOR SİPORTİF A.Ş.

EN BÜYÜK SİVASSPOR TARFATARLARI VE BAŞKANI, YAVRU TAKIMINI HER ZAMAN DESTEKLEYECEKTİR. HERKESİ DAVAMIZDAN ÇIKMAMAYA DAVET EDİYORUM.

http://resimzade.com/Show.html?i=22158&token=43013 (http://resimzade.com/Show.html?i=22158&token=43013)

Arkadaş senin 4 EYLÜL SPOR ile alıp veremediğin ne öğrenebilirmiyim.:mad:

esrarengiz
21.07.2010, 21:20
Bende bu grup maclarindan bir sey anlamadim amator kluplere destek boyle olmaz kardesim...ne demek simdi istanbuldaki takimla erzurumdaki takim mac mi yapacak bunun masraflarini kim karsilayacak kim odenek verecek,.. devlet bundan habersizmi neden amator liglerin bitmesi icin ellerinden geleni yapiyorlar.. gerci cok gormemm super ligde 10 tana oyuncun yabanci olunca amator lig senin neyine... `TOPRAK SAHANIN TOZUNU YUTANLARDAN BIRI OLARAK KINIYORUM FEDERASYONU ..!!!!!! KIMSE GENCLERIN ONUNU KESMESIN VAYYYY SONRADA GENCLERIMIZE HER KONUDA DESTEK OLUYOZ DIYORLAR ..... BIR DEPLASMAN MACI GIT GEL KONAKLA BUGUNKU SARTLARDA KLUBE EN AZZZ ENNN AZZZ 3 BIN YTL TUTARINDA OLUR BU MASRAFI KLUPLERIMIZE IKI HAFTADA BIR YAPTIRANA KADAR KLUPLERDEKI OYUNCULARA PRIM OLARAK DAGITILSA DAHA GUZEL OLMAZMI...

B.DUMANLI
21.07.2010, 21:21
3.lig 4 Eylül´e ugurlu gelirde ,bir yil aradan sonra birde bakmissin 2. ligde sonra ver elini bank asya.Neden olmasin.

esrarengiz
21.07.2010, 23:43

SENIN FIKIRLERINE SAYGIM VAR KARDES AMA YILLAR ONCE TOP KOSTURDUGUM BIR KULUB OLMASI DISINDA SIVASI SIVASDAN TEMSIL EDEN TEK KULUB OLAN 4 EYLUL E LAF SOYLETMEM NE DEMEK YAA USKUDAR ANADOLU SEN BASKA TAKIMI TUT DAHA IYI KARDES ... USKUDAR ANADOLUNUN SOYUNMA ODASINDAN SAMPIYON SIVAS DESENE DUYULUYORMU SIVASDAN AMA UNUTMAA 4 EYLULUN SOYUNMA ODASINDAN SIVAS DESEN SIVAS DUYUYOR O YUZDEN TAKIMA SAHIP CIKACAGIMIZ YERDE BIR TEKMEDE BIZ VURMAYALIM... BENDE DIYORUMKI SANA INAT USKUDAR 4 EYLULDEN FARK YER HER IKI MACDADA SIMDI SENIN SOZ HAKKIN DOGDU SIMDI SENDE BANAMI KIZGIN KIZGIN YORUM YAPACAKSIN BU NEREYE KADAR GIDECEK BOYLE ISTE BIZ SIVAS OLARAK SIVASLI OLARAK BU YUZDEN KAYBEDIYORUZ.....

emir1908
22.07.2010, 03:26
Gereksiz tartışmalara gerek yok bizim çapımız belli mazimiz belli 100 yıllık bir klübüz hiçbir zamanda sivas diye bağırmaz bizim futbolcumuz taraftarımız destek amaçlı maça gelir sivas maçında bağırır veya jest olsun diye bağırır 4 eylüllede kıyaslanmayız mazisi ne geldiği yer neresi ki kıyas yapılıyor biz kimseden destek istemiyoruz allaha şükür bize mecnun başkanımızın murat şahinin ve yönetimimizdekilerin desteği yetiyorda artıyor bu tartışmayıda uzatmayın artık yakışmıyor sizlere

Salim58
22.07.2010, 07:30
Ne kimseyi germeye çalışıyoruz nede ortamı kardeşim.Bazı kendini bilmezler çıkıyor ortamı germeye çalışıyor, fakat tahriklere kapılmamaya çalışıyoruz, çalışmayada devam edeceğiz.Bizim Üsküdar Anadoluyla bir sıkıntımız yok olmasıda mümkün değil. kim yardım eder kim desteklerse saygı duyarız gerekirse bizlerde destek oluruz olmaya çalışırız,Bizim desteğimize ihtiyacı varmı tabiki her takım önce taraftar desteğini düşünür.

Bağzı arkadaşların 4 Eylül Belediye Sporu neden bukadar çekemediklerini gayet iyi biliyorum.Şunu unutmayalımki başkanlar yöneticiler ve futbolcular gelip geçicidir, kalıcı olan o takımların isimleri ve kalıcı olmalarıdır.

her zaman söyledim söylemeyede devam edeceğim Sivası temsil eden tüm takımlara sempatim var.

inşallah Sivasla anılan futbol kulüplerimiz dahada çok olur ve bizlerde birer sivaslı olarak tüm takımlarımızla gurur duyarız.......Bizim gönlümüz her Sivas takımına sığacak kadar geniş bundan kimsenin şüphesi olmasın.........

28 EYLÜL 2009
22.07.2010, 09:16
Gereksiz tartışmalara gerek yok bizim çapımız belli mazimiz belli 100 yıllık bir klübüz hiçbir zamanda sivas diye bağırmaz bizim futbolcumuz taraftarımız destek amaçlı maça gelir sivas maçında bağırır veya jest olsun diye bağırır 4 eylüllede kıyaslanmayız mazisi ne geldiği yer neresi ki kıyas yapılıyor biz kimseden destek istemiyoruz allaha şükür bize mecnun başkanımızın murat şahinin ve yönetimimizdekilerin desteği yetiyorda artıyor bu tartışmayıda uzatmayın artık yakışmıyor sizlere

Kardeş. Takımın adı değişecekti. SİVAS ANADOLU olacaktı. Mecnun başkan Murat başkan yüzlerce Sivassporlu ve Binlece Üsküdarlı buna engel oldu. Veya tepki koydu ve tepki fayda getirdi. Sana brşey diyeyimmi. SİVAS ANADOLU olsaydı daha iyi olacaktı. İstanbul Sivasspor kulübü kuruldu. Dengesiz adamlar Sivasspor kurdu diye peşinden koştu. Kulüp ne dedi. Bizim 2 takımımız var dedi. Biri Sivasspor ve Diğeri Üsküdar. Ben başka birşey demiyorum.

Ayrıca Üsküdar Mecnun otyakmazın deyneğinin ucundadır. Sağı gösterir sağa gider. Solu gösterir sola gider. Uçmanı emrediyorum dersede uçurur. Biz davamızın peşinde olmalıyız. Ben onu anlatıyorum. Ben Sarıyere Karagümrüğe gitmiş adamım Ünalan Gençlikle. Niye: Sivasspor kulübü ben bir takımla daha ilgileniyorum diyorsa ve adıda Üsküdar ve hatta pilot takımımız diyorsa destek veririm. MECNUN BAŞKAN kim ya. O zaman takmayalım. Ama saygılı olup Ailemizin camiamızın reisinin izinde gitmeliyiz. Anlatamam sana. Sakaryalı olduk. Bursalı olduk. Ankaragüçlü olduk. Ama Üsküdarı tutmadık. Şmdide 4 Eylül Belediyeli olduk. 4 eylüle tabiiki İkram veya yardımlar olacak. Sivaslıdan başkasıda destek vermez zaten. Yalnız o maça Sivasspor formasıyla gidipte laylay yapacaksak... Önce kendimiz. Davamızı bilmiyoruz. Sivasspor kulübünün kuruluş tarihini bilmiyoruz. Gençleri eğitmemiz lazımken saptırıyoruz. Ben biliyorum ama genelin yüzünden bu durumda bende yer alıyorum. Bilenlerde.

Avucumuzu yalatırlar. iÇTEN yıkıyoruz birbirimizi. İMZA toplayıp Sivas Anadolu veya Anadolu Sivas mı yaptıralım ÜSKÜDARI.. Hatta Sivasa taşıttıralım:rolleyes:

Bunu bekliyor gibiyiz. Sivasspor ve Üsküdara şampiyonluk yolunda başarılar.
Ayrıca ben kardeşimle konuştum ve cevap yazmayacağım için diğer arkadaşardan özür dilerem.

4 eylül süper ligde olur Sivasspor 3. ligde. Ben Yine Sivassporluyum. Ha sempatilik bendede var. Ama tut destekle diye teşvik etme yok. Üsküdara yönlendiririm çünkü PİLOT takımımız ve tertemiz bir çınar.

Benim demek istediğimi kendini bilmezler anlıyordur. Ya kendini bilenler... VAY BE İKİ DAKİKADA YORUM ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ KULLANDIK. EYVALLAH DEMENİZ YERE LAF SOKMANIZ SÜPERDİ. Kendimi bilmiyorum ÇOK SÜPER. Yıkılmışız içten. Yiğido olduğumuzu unutmayalım. LAF SOKAN SOKANA. hAYDİ TAKSİMDE TOPLANALIM. HAYDİ TANDOĞANDA TOPLANALIM DEDĞİMİZDE, BUNLARI AŞALIM ÇÜNKÜ 8 KİŞİ 10 KİŞİ GELİYOR. AMA SAYEMİZDE 4 EYLÜL BELEDİYEDE 10 KİŞİ KAZANDI. ÇOK SÜPERİZ VE çünkü kendimizi bilmiyoruz. Çok güzel. KENDİNİ BİLENLERİ TANIMAK İSTİYORUM.ÖZEL MESAJIM AÇIKTIR. İNŞALLAH DÖNÜŞ YAPARLAR.

Görüşürüz emir gardaş. Alaha emanet. BEYKOZ DOSTLUK KARDEŞLİK MAÇINDA ORDA OLACAĞIM.

zaralı19
22.07.2010, 13:31
orhangazisporun grubuna düşmesine sevindim takımımızı destekleyeceğim BURSA/ORHANGAZİ'de takımızı destekleyeceğiz işallah

ssfatihss
22.07.2010, 15:22
sanki şu yukarıda sayılan takımların hepsının bırertane uçağı varr bu adamlar nasıl gıder kım nasıl karsılar bu yol masraflarını pek dusunulmemiş ellam......:confused:

ssfatihss
22.07.2010, 15:28
haaaaaa bıde üsküdar anadolu nasıl sivas ın pilot takımı oluyor anlamadım ismınde bile sivas ı cagrıştıracak bir anlam bulamıyorum.....

ssfatihss
22.07.2010, 15:43
İŞTE MURAT ŞAHİN SİVASSPOR ALT YAPI SORUMLUSU.
DEMİŞKİ ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ.
EVET BAŞKANIM ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ VE 4 EYLÜLÜDE YENECEĞİZ İNŞALLAH. ÇÜNKÜ YİĞİDOLARIN İLGİLENDİĞİ 2 TAKIM VARDIR. RAKİPLERİNE DESTEK VERMEZLER. HAA YARDIM VEYA PARA TABİKİDE VERİRİZ BELEDİYEYE. İHTİYACI VARMIŞTA:) AMA FAZLA YARDIMDA OLMAMALI. MİLET SAPMIŞ ÇÜNKÜ.. ALEMİN KRALI SİVASSPOR VE ÜSKÜDAR ANADOLU.

BAŞARILAR ÜSKÜDAR.

http://resimzade.com/Show.html?i=22159&token=118426 (http://resimzade.com/Show.html?i=22159&token=118426)

nedir bu paniğin sebebi kardeş kardeş oynayın işteeee

yigidolar06
22.07.2010, 16:34
Üsküdar Anadolu 2 ligten düştüğü sene külübün başına gecen başkan ve yöneticilerimiz her sene umut vermişlerdir şampiyon olması için gecen sene kıl payı kaçtı şampiyonluk vede bu sene inşallah çıkarlar 2 lige. 4 eylül belediyeye gelince o bizim göz bebeğimiz burda kimse olumsuz yazılar yazmasın kim hak ederse o kazansın dostluk kazansın üsküdarda 4 eylül belediyede bizim takımlarımız onlara sonsuz başarılar dilerim ayrıca beykoza da başarılar dilerim

MaXiMuM
22.07.2010, 17:58
Üsküdar Anadoluya karşı kimsenin bişey dediği yok. Sadece bazı [U]kendini bilenlerin [U]ortamı germesi oldu. Neymiş efendim her iki maçta da 4 Eylüle 4 atacaklarmış 5 atacaklarmış. Sen ne atıyon öyle yaw :) Atma kardeşim hepimiz din kardeşiyiz :)
İşin latifesi bir yana yorum yapan arkadaş " her ikiside bizim takımımız, hak eden kazansın " dese, herkes destekler. O 4/5 attığın takım Sivasımızın öz be öz çocuklarıdır tamammı? Kimse de bir daha bu konuda işi uzatmasın konu tatsız yerlere gidiyor çünkü.

deli_yigido
27.07.2010, 15:01
4 Eylül Maçlarını nerde oynıcak ?

Salim58
27.07.2010, 15:35
Nerede oynayacağı konusunda bir bilgi yok ...

Eşleşmelerin Ağustosun ilk haftasında yapılacağını söyleyebilirim..

deli_yigido
27.07.2010, 15:47
4 Eylül Stadyumunda oynamayacak diye duymuştum.
O o zaman nerde oynack ! :S Derler adama

MaXiMuM
27.07.2010, 22:48
4 Eylül Stadyumunda oynamayacak diye duymuştum.
O o zaman nerde oynack ! :S Derler adama

Bildiğim kadarıyla yan taraf sahada oynanacak. O yüzden Beden Terbiyesi bakım ve onarım çalışmaları yapıyor.

Salim58
28.07.2010, 08:07
Bildiğim kadarıyla yan taraf sahada oynanacak. O yüzden Beden Terbiyesi bakım ve onarım çalışmaları yapıyor.

3. lig ikinci grupta müsabakalarını 4 Eylül Stadyumu dış sahada oynayacak Dört Eylül Belediyespor ekibi için Türkiye Futbol Federasyonu tarafından dış sahada istenen restorasyon çalışmaları çok yavaş işliyor.

40 gündür stadyumda yapılması beklenen çalışmalarda bir arpa boyu yol alınamadı. Dış sahada yapılması istenen soyunma odaları, hakem odaları, doping odaları, basın tribünü, konuk misafir tribünü, protokol tribünü gibi hazırlıklarda beklenen tempolu çalışmalar henüz başlamadı. Belediye tarafından yapılan çalışmalarda bir kaç işçi ellerinden gelen tempo ile çalışma yapıyor.

Sivas izci

Salim58
28.07.2010, 08:33
Eşleşmelerin Ağustosun ilk haftasında yapılacağını söyleyebilirim..

4 Eylül Belediyespor'unda yer alacağı 3.ligde fikstür yarın çekilecek.

54 takımın 3 ayrı grupta yer aldığı 3.ligde Sivas temsilcisi 4 Eylül Belediyespor 2. grupta yer alıyor.
Yarın İstanbul,Maslak Sheraton Otel'de saat 11.00'de yapılacak olan fikstür çekimine TFF yetkilileri ile kulüp temsilcileri katılacak.
TFF 3.ligi 5 Eylül'de start alacak.

Sivas Hürdoğan.

esrarengiz
28.07.2010, 10:24
hayirlisi olsun ne olursa olsun gozbebegimiz 4 eylul kulubune bir sey olmasin... yukarda bazi yorumlari okudum ama gercekten neden sivas adami sivasin icinden bir takimi istemiyor bu ligde dusman goruyor onu anlamadim... unutmayalim arkadaslar onlar bizim memleketimizin takimi ve cocuklari...
Uskudar uskudar tamam sivassporun destek verdigi kulub ok.. ama bir mac kazandiklarinda bu coskuyu sivas halkiyla paylasiyorlarmi yokkkkk... cunku uzaktalar bizde uzaktan buruk bir sevinc yasiyoruz isterizki her macdan sonra futbolculari yoneticileri alkislayalim..4 eylul takimina da gelirsek her seye ragmen adamlar zorluklari asip lige cikmislar bunun basarisini kutlamak gerekirken nerdeyse ciktigina pisman olmus gibi halkimiz.. ve birakalim 4 eylul maclarini ic sahada oynasin dis sahada oynamasinlar cunku onlar stadda oynamayi coktan hak ettiler....