Orijinalini görmek için tıklayınız : BU SEZON DAHA KRAL VİDEOLAR GELİYOR

YiğidoGençlik
27.07.2010, 18:04
http://www.izlesene.com/video/spor-yigido-genclik/1300097

http://www.izlesene.com/video/spor-yigido-genclik/1298586

Yusuf Çevik
27.07.2010, 18:06
İyi Gelsin Bakalım Kral Videolar....Yigido Gençlik kardeş taraftarlara desen sahayı bi inletseniz bu sezon olmazmı bak çok güzel olur.Bakın Bjk taraftarına

YiğidoGençlik
27.07.2010, 18:11
İyi Gelsin Bakalım Kral Videolar....Yigido Gençlik kardeş taraftarlara desen sahayı bi inletseniz bu sezon olmazmı bak çok güzel olur.Bakın Bjk taraftarına

ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL SÖYLÜYORSUN İYİ SÖYLÜYORSUN BİZ DE ÇOK İSTİYORUZ 2000 KİŞİLİK Bİ GRUBUMUZ OLSUN AMA BURASI SİVAS FUTBOL KÜLTÜRÜ YOK GENÇLERİN HEVESİ YOK MADDİ DURUMLAR ORTADA SOSYAL YAPISI ORTADA BU DEDİKLERİN KOLAY OLMUYOR SENİN İÇİN DEMİYORUM AMA BAZI ARKADAŞLAR BİLGİSAYAR BAŞINDA BU İŞLERİ KOLAY ZANNEDİYOR AMA SİVAS BU İŞLERİN YAPILDIĞI EN ZOR ŞEHİRLERDEN BİRİ ONUN İÇİN HERŞEY YAVAŞ YAVAŞ BİZ İLK 2007 KURULDUĞUMUZDA 30 KİŞİ İLE BAŞLADIK AMA YAVAŞ YAVAŞ BÜYÜYOR GÖRDÜĞÜN GİBİ BİRAZ SABIR VE DESTEK GERKİYOR HERKES BU GRUBA SAHİP ÇIKMAK YERİNE ÇOĞU KESİM SAĞOLSUN KÖSTEK OLUYOR AMA BİZ NE OLURSA OLSUN YILMADAN DEVAM EDİYORUZ VE EDECEĞİZ DE....

Yusuf Çevik
27.07.2010, 18:15
Sizin Site war mı ydı Yigido Gençlik demi facebook da üye oldm İnşallah onlarda olucak VE inşallah şampiyon olacağız...:)

Salim58
27.07.2010, 18:21
VİDEOLARI,Şu an açamadım akşam açar bakarım.Güzel olduğundan eminim.

YiğidoGeçlik çok güzel işler başaracak inşallah.Deplasman maçlarında o coşku içine karışıyoruz.Sivasta denk gelirse orada'da karrışırız tabi.Son bjk,maçında o gurubun içindeydim 90,dakika hiç susmuyorlar.4 eylül belediye sporun son maçında'da beraberdik.

Yolunuz açık olsun YiğidoGeçlik......

Yusuf Çevik
27.07.2010, 18:38
Ya Taraftarlar Deplasmana iyi Gidiyorda Ses çıkmıyor...:D çıksa mükemmel olacak kimse bağırmıyor işte...inşallah yavaş yavaş olur..

yigido_mami_58
27.07.2010, 18:43
ey vallah kardeşler elinize yüreginize saglık işkiürübünü ateşlemek misafir gibi gelip gidenler var sanki kalkıp bagırmak ayıp gibi görenler var nerden anladın derseniz ben istanbuldaki maçlara gidiyorum ve bunu gözlemledim adam kalkmıyor yerinden sadece çekirdek tüketimi var artık şu türübüne gençlik el atsınn

58^SiVaS^58
27.07.2010, 21:03
SSSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiVVVVVVVVVVVVVVVVVVaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaSSSSSSSSSS

şarkışla 58
27.07.2010, 22:53
Hadi bakalım YİĞİDOGENÇLİK gösterin kendinizi.

hoLiGan Enes
28.07.2010, 12:12
Bizim KraL Olduğumuz Yerde Kimse
DEVLET Kuramaz , Bizim DEVLET
Olduğumuz Yerde Kimse KraL OlamaZ...
http://i26.tinypic.com/a3jchw.jpg

esrarengiz
28.07.2010, 12:37
her sey guzelde son iki yorumda sanki biraz kizginlik ve sert konusma tarzi hissettim ya siz elinizdekinin kiymetini bilmiyorsunuz... biz gurbette ki taraftarlar olarak sivasin bir macini seyretmek icin neler yapmayiz diyoruz siz tutmussunuz birbirinize sert lugatlar kullaniyorsunuz.. birakalim sunu nasil bir taraftar grubuna sahip olmaliyiz bunun planlari uzerinde calisalim...yigidogenclik taktir ettigim grubdur sivas ta aralarinda mac seyretme imkanim cok oldu.. problem bence stada gelen seyircilerin cekirdek seyirci olarak algilanmasi. bunun ustesinden gelmek zaman alir arkadaslarimizin bazilari sivas buna hazir degil diyor katiliyorum sivas kulturu hala alisamadi super ligde mac seyretmeye takimina destek olmaya hala bizim taraftarlarin belleklerinde dis sahada normal mac seyreder gibi bakiyorlar... sivas sporu boyle bir anlayisla nereye kadar taraftarlik yapariz bilemiyorum
Ama inaniyorum ben butun taraftar gruplari kendi grubu icin elinden geleni yapiyordur..
bunu zamana birakalim ama uzun zaman olmasin temennim budur..
herkes kendine gore fanatik taraftardir fakat bu fanatik ruhunu cikartmak icin bence herkes birlikte calismalidir..

Abdullah DuMaN
28.07.2010, 12:47
Geçtiğimiz sezonu çok zor ve üzüntülü bir şekilde geçirdik umarım bu sezon daha keyifli ve daha başarılı olur her maçtan sonra sivas caddelerinde korna sesi eksik olmaz :)