Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli takim Kadromuz...

sevda58
28.08.2010, 00:38
İşte milli kadro!
A Milli Takımımız'ın 2012 Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde Kazakistan ve Belçika ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu ve programı belli oldu.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, (A) Millilerin aday kadrosuna şu oyuncular çağrıldı:

Kaleciler
Hakan Arıkan (Beşiktaş), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Sinan Bolat (Standart Liege)

Savunma Oyuncuları
Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Ömer Erdoğan (Bursaspor), İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı (Beşiktaş)

Orta Saha Oyuncuları
Hamit Altıntop (Bayern Münih), Kazım Kazım, Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu, Özer Hurmacı (Fenerbahçe), Mehmet Aurelio (Beşiktaş), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Selçuk İnan (Trabzonspor), Arda Turan (Galatasaray)

Hücum Oyuncuları
Tuncay Şanlı (Stoke City), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Nihat Kahveci (Beşiktaş), Halil Altıntop (Eintracht Frankfurt)

ajansspor

58seko16
28.08.2010, 00:49
kazım kazım daha bir maç oynamış mıllı takıma alıosun volkan şen gıbı mehmet nas gibi oyuncuları almıyosun ben turkiyeyı anlamıyorum hatta mehmet nas ve volkan şen kazım kazımdan daha iyiler hidinki protesto edıyorum

57 Mehmet
28.08.2010, 00:50
İşte milli kadro!
A Milli Takımımız'ın 2012 Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde Kazakistan ve Belçika ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu ve programı belli oldu.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, (A) Millilerin aday kadrosuna şu oyuncular çağrıldı:

Kaleciler
Hakan Arıkan (Beşiktaş), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Sinan Bolat (Standart Liege)

Savunma Oyuncuları
Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Ömer Erdoğan (Bursaspor), İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı (Beşiktaş)

Orta Saha Oyuncuları
Hamit Altıntop (Bayern Münih), Kazım Kazım, Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu, Özer Hurmacı (Fenerbahçe), Mehmet Aurelio (Beşiktaş), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Selçuk İnan (Trabzonspor), Arda Turan (Galatasaray)

Hücum Oyuncuları
Tuncay Şanlı (Stoke City), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Nihat Kahveci (Beşiktaş), Halil Altıntop (Eintracht Frankfurt)

ajansspor

okadarda bir degisiklik yok ayni fatih terimin aldigi oyuncular zaten coguda formsuz,nerede gökdeniz nerede fatih tekke neden lig sampiyonu olan bursaspordan tek bir isim var anlamis degilim.galiba guus hiddink lig maclarini ve avrupaliginin ön eleme maclarini seyretmemis

Yiğiter
28.08.2010, 00:57
Al Terim'i vur Hiddink'e.KAzım KAzım'ın ,Aurelio'nun,kendi takımlarında kulübenin gediklisini ve müzmin sakatını alan anlayışı sevmiyorum.Bu takımı tutmuyorum,desteklemiyorum,sev miyorum!

58^SiVaS^58
28.08.2010, 01:00
HAHAHA CEYHUN ERIS KESINLIKLE ALINMALI:mad:

4eylül
28.08.2010, 01:21
kalıplaşmış bir takım yahu yıllardır hiçmi oyuncu yetiştiremedik bunlar 40 yaşına kadarmı oynayacak aynı kadra ayrı teknik adam ha fatih ha hiddink

MeXeS58
28.08.2010, 01:26
mehmet yıldızı almıyorda gıdıp bıtmiş nıhatı alıyor anlamak zor gercekten nıhat ne yaptı milli takımda bu zamna kadar bı cek cumhurıyetı macı var ondan başka sıfır

jaguar19
28.08.2010, 01:28
Takımı oğuz çetin denilen istanbul yalakası ve futbol fakiri kuruyor hiddink değil.
Bu hiddink de ne işe yarar anlamam.

HALIL
28.08.2010, 01:29
ya olamaz ya bari guus hiddink sen bari yapma boyle kadrolar simdi emre kazim kazim gibi insanlar hak mi ediyor o formayi:mad: serefin ile takimi kur korkma yurekli ol sana kim baski kuruyo bunu alicaksin sunu alicaksin diye oguz cetin milli takimdan ayrilmali yeni bir antrenor yardimcisi bulunmali :mad:

Del Piero
28.08.2010, 03:07
volkan şen nasıl alınmaz kadroya hayret

stain
28.08.2010, 05:54
HAHAHA CEYHUN ERIS KESINLIKLE ALINMALI:mad:

aman gardaş boş ver bizim takımdan kimse gitmediği iyi kadromuz zaten kısıtlı birde oralarda harcanıp yorulup gelip bizde oynamamazlık etmesinlerde ;)

Bulut@ğlu
28.08.2010, 07:54
İşte milli kadro

Kaleciler
Cenk Gönen (Beşiktaş), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Sinan Bolat (Standart Liege)

Savunma Oyuncuları
Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Metin Depe (İ.B.B. spor), Servet Çetin, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Ömer Erdoğan (Bursaspor), Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı (Beşiktaş)

Orta Saha Oyuncuları
Volkan Şen, Ozan İpek (Bursaspor), Ceyhun Eriş, Mehmet Nas (Sivasspor), Mehmet Topuz, (Fenerbahçe), Necip Uysal (Beşiktaş), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Selçuk İnan (Trabzonspor), Arda Turan (Galatasaray),

Hücum Oyuncuları
Tuncay Şanlı (Stoke City), Batuhan Karadeniz (Eskişehirspor), Sercan Yıldırım (Bursaspor), İskender Alın (İ.B.B. spor), Mehmet Yıldız (Sivasspor)

BENCE MİLLİ TAKIM KADROSU BÖYLE OLMALI ARKADAŞLAR YANLIŞIM VARSA SÖYLEYİN..
AMA TEK SORUN ORTA ALANDA BİR KAÇ OYUNCUNUN TAM OLARAK MEVKİSİNİ BİLMİYORUM NECİP UYSAL İLE SELÇUK İNANIN ALTERNATİFNİ KOYMADIM SANIRIM ÇOĞUNLUĞU FORVET ARKASI VE AÇIKTA OYNAYAN Bİ ORTA SAHA OLDU SANIRIM :))

Bulut@ğlu
28.08.2010, 08:26
İLK ONBİR İSE
Sinan Bolat
Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Servet Çetin, İsmail Köybaşı
Volkan Şen, Nuri Şahin, Ceyhun Eriş, Arda Turan
TuncayŞanlı, Batuhan Karadeniz

BOUN
28.08.2010, 09:42
Benim bu akşam sahaya çıkacak milli takım kadrom şu şekilde:

Kalede: Ramoviç

Defans dörtlüsü: Abdurrahman, Dennis, Sedat, Ferhat (Murat Sözgelmez)

Orta dörtlü: Zita, Kadir, Keita (Mehmet Nas), Cihan

Ortanın önünde: Ceyhun

İleri uçta: Mehmet Yıldız

İstanbul takımlarından ve onların karması olan sahte milli takımdan nefret ediyorum! Hem başkalarının milli takımından bana ne?

yigido_sampiyon
28.08.2010, 11:05
kazım kazım denen ahlaksızı hala kadroya alıyolar...son zamanlarda insanları milli takımdan soğuttular!!!

Caner POLAT
28.08.2010, 11:14
İşte milli kadro!

Kaleciler

Savunma Oyuncuları

Orta Saha Oyuncuları

Hücum Oyuncuları

ajansspor

Terimle bi farkı yok ki , ismail köybaşının , kazım kazımın , şelçuk şahinin , emrenin , nihatın ne işi var o kadroda.Eğer gençlere öner veriyosan gene bjk de necip her maç performansı yükselen futbolcu onu al önünü aç hemde.Gene aynı hüsran bekliyo bizi :mad:

sivaslımuho
28.08.2010, 11:39
bence mehmet topalda alımmalıydı

subasi29
28.08.2010, 11:51
birakin bu isleri bunlar deli sacmasi..hic kadroda yer bulamayan adamlar var

ShabbatShalom
28.08.2010, 12:56
Takım olacabileceğin en kalitelisi. Mehmet Nas'ı nasıl almaz diyen futboldan çakmayan insanlarda Hiddink'i protestoya devam etsinler :rolleyes:

ArifŞahin
28.08.2010, 13:00
okadarda bir degisiklik yok ayni fatih terimin aldigi oyuncular zaten coguda formsuz,nerede gökdeniz nerede fatih tekke neden lig sampiyonu olan bursaspordan tek bir isim var anlamis degilim.galiba guus hiddink lig maclarini ve avrupaliginin ön eleme maclarini seyretmemis

Aynen katılıyom bu milli takımdan hiç bir cacık o l m a z .........

Abdullah DuMaN
28.08.2010, 13:26
hiddinkin gözleri görmüyor sanırım şu andaki lig tablosundan habersizdir biri onu uyandırsın

Abdullah DuMaN
28.08.2010, 13:46
benim kadromda(Türklerden oluşmak kaydı ile)

.............................. .cenk gönen......................... .....

abdurrahman.............i.tora man...........sedat........... ......necip

cihan yılmaz........................ .............................. volkan şen
.............................. ..ceyhun........m.nas......... ..................
......................m.yıldız ....................semih..... ...............

Del Piero
28.08.2010, 15:01
harbi bu takımdan birşey olmaz kazakistan azerbaycan bile yener bu takımı

cenk5821
28.08.2010, 15:32
bu ne yaw terim bosuna gitmis Ne anladım milli takımmıs Nobreyi Felanda Alsaydınız Kazım kazım kim ya hala milli takımda :mad:

mustafatas58
28.08.2010, 16:55
volkan sen neden yok ınanılır gıbı degıl ya :.(((((((

Mamadou Diallo
28.08.2010, 17:17
İşte milli kadro!

Kaleciler

Savunma Oyuncuları

Orta Saha Oyuncuları

Hücum Oyuncuları

ajansspor

takımlarında yedek olan oyuncuları alıyor,oynanları almıyor saçma ya yardımcı kafalıyor ya da kendi alıyor savunmada sedat orta sahada mehmet veya ceyhun olmalı oyuncu alınmıyr sivas'tan.

sivaslıadem
28.08.2010, 17:24
o kadar oyucu var kimleri alıyon hocaaaa
elenen takım kadrosu kurmuş besbelli
trabzondan oyuncu cok az
bursadan 2 oyuncu yetmez
sivas ve diğer anadolu takımları başka bir ülkenin heralde
şüphelerim arttı iyice:)

ekingölü58
28.08.2010, 18:40
arkadaslar hepinize katiliyorum

yigidomustafa58
28.08.2010, 23:50
geçen senenin şampiyonu olan Bursaspor dan neden iki futbolcu çağrılmış Ozan İpek ile Volkan Şen de bu kadro da bulunması gerekirdi...

bulutbey27
29.08.2010, 02:39
takkım iyi oynadıkça kişiler ön plana çıkacak ön plana çıkıncada mecburen alacaklar bencede

yigidocengiz
29.08.2010, 03:05
ben hiddinkin futboldan anladığını sanıyordum,yanılmışım.go home hiddink...

caynina
29.08.2010, 12:35
Volkan demirel sakat heralde yoksa volkan çok iyi gidiyordu ama.