Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 0-2 Bursaspor

SivasSpor.Com
28.08.2010, 11:54
http://www.sivasspor.com/images/stories/maclogo/svsbrs.jpg

İLK YARININ KIRILMA ANLARI

Anadolu'nun güzide iki ekibi Sivasspor ile Bursaspor, Sivas 4 Eylül Stadı'nda karşılaştı. Son yıllarda elde ettikleri başarılarla futbol kamuoyunun takdirini kazanan iki ekibin mücadelesi, hızlı başladı. Her iki ekip de geliştirdikleri hızlı ataklarla rakip kalede gol aradı. Tempolu geçen ilk yarıda, taraftarlar gol bulamayınca devre 0-0 eşitlikle sona erdi.

5. dakikada Sivasspor'un organize gelişen atağında, Mehmet Yıldız topu ceza yayı yakınlarındaki Mehmet Nas'a çıkardı. Mehmet Nas'ın vuruşunda savunmaya çarparak yükseklik kazanan topa hareketlenen Bruno Zita, rakibinden şık bir hareketle sıyrıldıktan sonra plase bir vuruş yaptı. Zita'nın vuruşunda kaleci Ivankov'dan dönen topu Ceyhun, tamamlamak istedi. Ceyhun'un yakın mesafeden vuruşunda, savunma topu çizgi üzerinden kornere çeldi. İlk pozisyonda Zita'nın vuruşu sonrası, Sivassporlu futbolcular ve taraftarlar, Ivankov'dan seken topun Vederson'un eline çarptığı gerekçesiyle penaltı bekledi. Hakem Cüneyt Çakır, bu pozisyonda devam kararı verdi.

15. dakikada Vederson'un sağ kanattan kullandığı korner atışında, Nunez'in kafa vuruşunda kaleci Ramoviç topu kontrol etti.

17. dakikada Verderson'un ceza alanına doğru kullandığı serbest atışta, kaleci Ramoviç topu rahatlıkla kontrol etti.

20. dakikada Volkan Şen'in ceza alanına gönderdiği topa, Bursasporlu Nunez ve Sivassporlu Sedat birlikte hareketlendi. Her iki oyuncunun dokunamadığı meşin yuvarlağı, önce kaleci Ramoviç, ardından Kadir uzaklaştırdı.

Sonraki dakikalarda her iki ekibin geliştirdiği ataklardan da ''gol'' sesi çıkmayınca, maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi.

İKİNCİ YARININ KIRILMA ANLARI
49. dakikada Batalla'nın sol kanattan kullandığı korner atışında, ceza alanında iyi yükselen Hüseyin'in kafa vuruşunda, meşin yuvarlak direğin yanından az farkla auta çıktı.

53. dakikada Ceyhun'un sağ kanattan kullandığı serbest atışta, İvanovs topu arkaya aşırttı. Cihan Yılmaz, rakibinin de topa hareketlenmesi nedeniyle istediği vuruşu yapamayınca meşin yuvarlak direğin üstünden auta çıktı.

56. dakikada Ali Tandoğan'ın sağ kanattan ceza alanına gönderdiği topu, Ömer Erdoğan kendisine doğru gelen Hüseyin'e çıkardı. Hüseyin'in ayağının üzeriyle gelişine yerden yaptığı vuruşta, kaleci Ramoviç meşin yuvarlağı kontrol etti. Aynı dakikada gelişen Sivasspor atağında ise Mehmet Nas'ın pasıyla topla buluşan Cihan Yılmaz, bir anda yere düştü. Pozisyonda devam kararı veren hakem Cüneyt Çakır, kendisini aldatmaya yönelik hareketi dolayısıyla Cihan'a sarı kart gösterdi.

61. dakikada topla hızlı bir şekilde ceza alanına hareketlenen Ceyhun, bir anda kaleci Ivankov ile karşı karşıya kaldı. Ceyhun vuruş yapacağı sırada, Ergiç kayarak topu kornere çeldi. Sivassporlu futbolcular ve taraftarlar, bu pozisyonda penaltı kararı bekledi.

76. dakikada Ozan'ın ceza alanı sol çaprazından vuruşunda, Abdurrahman'a çarpan top kornere çıktı. Bursasporlu oyuncular, bu pozisyonda topun Abdurrahman'ın eline çarptığı gerekçesiyle penaltı bekledi.

81. dakikada Bursaspor'un golü geldi. Vederson'un ceza alanına gönderdiği topu, Volkan Şen şık bir vuruşla uzak kale direği dibinden filelerle buluşturdu: 0-1

82. dakikada Sivasspor'un Bursaspor ceza alanı dışında kazandığı serbest atışı, Ceyhun kullandı. Sedat'ın yakın mesafeden vuruşunda, top üst direkten oyun alanına döndü.

90 3. dakikada Sivasspor'un kullandığı serbest atışta, kaleci Ramoviç de gol için rakip kaleye geldi. Ceyhun'un kullandığı serbest atışta, kaleci Ivankov topu kontrol etti. Oyunu eliyle başlatan Ivankov, meşin yuvarlağı Ali Tandoğan'a gönderdi. Ali Tandoğan, Sivasspor yarı alanına girer girmez yaptığı vuruşla, meşin yuvarlağı boş kaleye göndererek takımının 2. golünü kaydetti: 0-2

Maç, 2-0 Bursaspor'un üstünlüğü ile sona erdi. Bu sonuçla, ligde bu sezon arka arkaya 3. galibiyetini alan Bursaspor puanını 9'a yükseltti. Bu sezonki ilk yenilgisini alan Sivasspor ise 4 puanda kaldı.

Sivasspor, teknik direktör Mesut Bakkal yönetimindeki ilk yenilgisini aldı. Sivasspor, Bakkal yönetiminde daha önce çıktığı 9 maçta, 8 beraberlik, 1 galibiyet almıştı.

SİVASSPOR: 0 - BURSASPOR: 2

Stat: 4 Eylül
Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun

Sivasspor: Ramoviç, Abdurrahman, Sedat, İvanovs, Ferhat, Kadir, Mehmet Nas, Bruno Zita, Ceyhun, Cihan Yılmaz, Mehmet Yıldız

Bursaspor: Ivankov, Ali Tandoğan, Stepanov, Ömer, Vederson, Hüseyin, Batalla, Ozan, Ergiç, Volkan Şen, Nunez

Sarı kart: Dk. 39 Bruno Zita (Sivasspor)
Goller: Volkan Şen, Ali Tandoğan (Bursaspor)

ShabbatShalom
28.08.2010, 11:58
Bursaspor'da oturmuş kaliteli bir takım var. Çok zorlu maç bizi bekliyor. Beraberlik alınabilir. Hayırlısı.

ercan58.a
28.08.2010, 11:59
bursa 8 maçtır yenilmiyormuş
bizde 9 maçtır yenilmiyoruz bu gün bursaya yenilginin en güzelini tattıracagız
bu maç 3-1 bizimmmmmmm

Salim58
28.08.2010, 12:00
Zorlu bir maç. Büyük ihtimal beraberlik olacak gibi gözüksede galibiyette süpriz olmaz.

PETKOVİC
28.08.2010, 12:09
Ne yazıyor okdunuz mu bursa bize ters geliyomus :D adamlar bizi sadece gecen sene yenebildi hahahaha

Abdullah DuMaN
28.08.2010, 12:31
Haydi yiğidolar tam destk texasa zindan olsun 4 eylül

kiNgSiZe58
28.08.2010, 12:33
Ne yazıyor okdunuz mu bursa bize ters geliyomus :D adamlar bizi sadece gecen sene yenebildi hahahaha

büyük konusmamak gerek, gardas..ben beraberlik diyorum..

sibur
28.08.2010, 12:44
şu taraftara bakın yaa nasılda kucumsuyor rakıbını,Bursaspor u ole elını kolunu sallaya sallaya yenemeyız bız artık..onlarda bızı yenemez..ama en az berabelık..uçmasın saçmalamasın bazı taraftarlar...

58_babacan_58
28.08.2010, 13:07
ÖNCELİKLE MAÇIN DOSTLUK HAVASINDA GEÇMESİNİ DİLERİM, VE SİVASSPORUMA CANİ GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLİERİM,2-1 ALIRIZ İNŞALLAH BU MAÇI....SALDIR YİĞİDOM,....!

85200258
28.08.2010, 13:30
TIPAYI TAKACAGIZ :) Şaka bi yana Bursaspor'u severim.. dostça maç olsun tabi ki inşallah kazanan biz oluruz..

58 SiVaSıM 58
28.08.2010, 13:46
ferhatın yerine murat s. oynarsa çok çok çok daha iyi olur
bursanın hiç şansı yok ezecez

aRsima58
28.08.2010, 14:03
Defansımız saglam olursa yeneriz.. Bursayı bu kadar büyütmenin anlamı yok tamam iyi şeyler yapmış olabilirler ama bizde iyi şeyler yaptık.Bizimde kadromuz iyi küçümsemeyin yanii sahada belli olacak herşey...;)

HALIL
28.08.2010, 14:11
benim en cok hazmedemedigim sey bu bursaspor bizim actigim yoldan sampiyon oldular halbuki bizde hakkediyorduk insallah olmeden once sivassporu sampiyon goruruz hepimizde darisi sivassporun basina

ledig
28.08.2010, 14:14
Bu sene iyi başladık, iddiamızı göstermek için kazanmamız gerekir. Forvete alternatif denenmeli, M.Yıldız'ın yanına alternatif bir isim gol için önemli

shang
28.08.2010, 14:22
geçen yıl 3 er ligde 4 te kupada 3 maçta 10 gol yiyip 1 gol atmıştık bu sene iyi bir takımımız var gsyi yenerek iyi bir imaj çizdik son şampiyonunda yenersek dahadaha prestijimizi artıracağız mücadele edersek bursada yenilmeyecek bir rakip değil

ibrahim_58_58
28.08.2010, 14:41
Bu akşam Bursaspor'la 4 Eylül stadında karşılaşacak olan Sivasspor son çalışmasınıda yaptıktan sonra kampa girdi.
Hayrettin'in dışında sakat futbolcusu bulunmayan Kırmızı-beyazlı takımda morallerin bir hayli yüksek olduğu gözlenirken,Teknik Direktör Mesut Bakkal'da futbolcularına inandığını ve güvendiğini söyleyerek takımını ayrı bir motive ediyor.
Bursaspor'un çok güçlü olduğuna dikkat çeken Bakkal " Bursaspor'un gücünü söylemeye gerek,ancak bizimde gücümüz ortada,iyi bir maç olacak,taraftarmıızında desteğiyle sahadan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum"dedi.
Bu akşam saat 21.00'de başlayacak olan Cüneyt Çakır'ın yöneteceği Bursaspor maçına Sivasspor şu onbirle çıkacak;

RAMOVİÇ
ABDURRAHMAN
FERHAT
SEDAT
IVANOVS
KADİR
MEHMET NAS
CİHAN
ZİTA
CEYHUN
M.YILDIZ

Hürdogan

burakkova
28.08.2010, 14:49
takımda şu an hava çok iyi.. allah bozmasın.. stresten uzak zevk veren bir lig olacak bu sene bizim için inanıyorum..

burakkova
28.08.2010, 14:50
alacağız allahın izniyle bu maçı.. bir istatistik de şöyle diyor.. benim gittiğim hiçbir maçı kaybetmedik.. bu maç da tribündeyim.. :D

kiNgSiZe58
28.08.2010, 14:51
IVANOVS oynuyamaz, kart cezalisi..

58^SiVaS^58
28.08.2010, 14:54
Insallah bu haftayi ve 4 ncü haftayi kayipsiz geceriz

58 SiVaSıM 58
28.08.2010, 14:59
hava mükemmel kazanacağımıza inanıyorum ceyhun show yapacak

münihliyigido58
28.08.2010, 15:18
büyük konusmamak gerek, gardas..ben beraberlik diyorum..

iki mac sonrasi kimse sari kart cezalisi olamaz, cünkü buna toplam dört sari lazimdir.

mustafatas58
28.08.2010, 15:52
ıvanovs cezalı degıl.bence defsnsta ıyı ısler yapıyor bu oyuncu.eger defans sercana volkensene rahat hareket edecek alan bırakmazsa ısımız cok kolay olacak

Mamadou Diallo
28.08.2010, 16:12
MUHTEMEL 11'LER

SİVASSPOR
Sead Ramovic
Abdurrahman Dereli
Deniss Ivanovs
Sedat Bayrak
Murat Sözgelmez
Mehmet Nas
Kadir Bekmezci
Bruno Zita
Cihan Yılmaz
Ceyhun Eriş
Mehmet Yıldız

BURSASPOR
Ivankov
Ali Tandoğan
Ömer Erdoğan
Stephanov
Vederson
Hüseyin
Ergic
Volkan Şen
Ozan İpek
Batalla
Sercan Yıldırım

Mamadou Diallo
28.08.2010, 16:14

he cnm................

winner58
28.08.2010, 16:49
Kim Kime Ters Geliyormuş Göreceğiz

Elbeyliliyiz
28.08.2010, 16:55
yenme gücüne sahipiz insallah yener ve gücümüzü gösteririz.

MeXeS58
28.08.2010, 17:06

daha ıkı maç oldu ne kart cezalısı adam kırmızı kart falan görmedı 2 haftada 4 sarı kart göremeyecegine göre sakatlıgı yoksa oynar

sivaslitaner58
28.08.2010, 17:18
insallah yenecegiz 2-1 diyorum

GuVeN
28.08.2010, 17:23

Laf mı şimdi bu:) geçen sene çok güçlü olduklarından olmasın,tıpkı bu sene olduğu gibi,takıma güvenmeniz hoş ama bu kadarıda sankı fazla:)herkes gergın mac ıle ılgılı sıkıntılı,sizi çok rahat gördüm..

migroArmis
28.08.2010, 18:45

1.lig(bank asya)da şampiyon olduğunuz yıl tek yenilginizi sivasta oynanan maçta bursaspordan almıştınız 0-1 fakat yenilgi ve galibiyetler süper lig statüsünde değerlendirildiği için süperlig kriter alınıyor...

ahmetsahin058
28.08.2010, 19:35
bu maçı sivas alırsa bu sene coşar

ahmetsahin058
28.08.2010, 19:38
Arkadaşlar tamam bursa anadoludan bir kulüp dostuz arkadaşız birliğiz ama bugun neredeyse tüm spor sitelerindeki yorumları okudum. biz onları yücelttikçe onlar bizi küçük görüyor. hepsinin ağzında şu var bu maç derbi falan değil derbi bursa ile trabzon arasında olur sivas kim? Bu macı alıp herkese haddini bildirmeliyiz!

asdera58
28.08.2010, 20:10
hakem penaltımızı vermedi bu cüneyt çakırı vurmak lazım...

asdera58
28.08.2010, 20:22
1.lig(bank asya)da şampiyon olduğunuz yıl tek yenilginizi sivasta oynanan maçta bursaspordan almıştınız 0-1 fakat yenilgi ve galibiyetler süper lig statüsünde değerlendirildiği için süperlig kriter alınıyor...
kardeş sen bank asyayı ne yapcan sn süper toto ligine baık...

HALIL
28.08.2010, 20:48
ya maci izliyorum arkadaslar sol kanat beni cok urkuttuyor vallaha:rolleyes:
acayip kotu cok top kaybediyorlar acil transfer lutfen gormuyormusunuz hayro eksik ferhat berbat top oynadi genc ama ileri icin guzel sinyaller vermiyor insallah yanilirim ve kendisini gelistirir

takima gelince ilk yari iyi oynadik bence boyle oynarsak kazanmayi hakkediyoruz

Buraq58
28.08.2010, 20:49
ßU maci alcaz Bak gorursunuz 1-0 olcak

mühendisburak58
28.08.2010, 20:50
sivas ilk yarıyı çok güzel oynadı.bir penaltı pozisyonunmuz birde mehmet yıdlızın pozisyonu vardı önemli oalrak ama sivas bursayı hiç oynamtyıro önemli olan bu bu maç en kötü berabere biter %60 sivas kazanır.sivas süper birde hayro olsaydı bu amçı kesin alırıdk.

sivaslihakan
28.08.2010, 20:52
bu maci alamazsak cok yazik olur bu oyunun hakki galibiyet cok süper oyniyoruz bugün yenersek haftaya trabzonuda yeneriz

GFBerkan
28.08.2010, 20:54
Yiğido'lara hep destek tam destek!

sivasli215
28.08.2010, 21:17
sivasımız gayet iyi oynuyo
bu arada bursada insua ve sercan oyuna girdi

serdarsivas
28.08.2010, 21:21
hangi radyo veriyor acaba maçı

asdera58
28.08.2010, 21:38
gol yedik inş beraberliği sağlarız :(

asdera58
28.08.2010, 21:51
0-2 lanet olsun ya offffff:(((

HALIL
28.08.2010, 21:53
agliyorum bu maca cok kales bu futbol denen spor biz oyuyoruz gol yioruz sonra tam baski kuruyoruz belkide macin adami ramovic malca bir kareket ile rakip ceza sahasina gidiyor ve golu yiyor ramovic bazen iyi yapacam diye acemice hareketlere gerek yok sen uzerine dusen payi yap gerisini birak dunya kupasi finalinde degilsin ki canim ama iyi kurtarislar yaptin **** bursa yediremiyorum kendime biz dahaaaaaaa iyiiiiiiii oynadikkkkkkkkkk o kadarrrrrrrr

Turan 59
28.08.2010, 22:03
Maçı izlemedim ama.radyo'dan dinlediğim kadarıyla hakem maçın içine etti.Cüneyt çakır seni hakem yapanın..................!!!!! !

dedebali58
28.08.2010, 22:04
geçen hafta şerefli hakem volkana gereken kırmızı kartı gösterse idi bu maç böyle olmazdı kalecinin moralini bozmamak gerekli ferhat çok kötü alternatifini oluşturmak gerekli sağlık olsun ceyhun son dakkalarda kale yerine pası düşünse asist yapmış olabilirdi iyi mücadele ettiler birazda şans lazım

SivaSevdalisi58
28.08.2010, 22:10
:mad::mad::mad::mad: gitti güzelim maççç !!! :mad::mad::mad:

migroArmis
28.08.2010, 22:14
kardeş sen bank asyayı ne yapcan sn süper toto ligine baık...
bakıyorum kardeşim orayada bakıyorum....inşallah bundan sonraki haftalarda sivas toparlanıp zirweye beraber yürürüz

yigido_sampiyon
28.08.2010, 22:20
bursasporu tebrik etmekden başka yapacak bişey yok!!! maçın büyük bölümü üstün oynadığımız bir maçta 2 gol yiyerek yenilmek üzdü...en azından maçın hakkı malubiyet değildi...

şarkışla 58
28.08.2010, 22:24
Arkadaşlar futbolunuzla konuşun aldığınız sonuçla konuşun bırakın başka şeyleri.Adamlar yendi o kadar.Dünyanın sonu değil

mühendisburak58
28.08.2010, 22:26
ya ben özür dileirm o sözlerden dolayı ama sinir oluyorum bu adamlara ne yapıyım birde maçtan önce bütün spor sitelerinde büykelnerek yorum yazmıuşalr pondan dolayı daha da sinirlendim.birde iyi oynayıp yenişlince o lafı kullandım ksuura bakmayın özür dilerim.

birolsvs58
28.08.2010, 22:32
bursa 8 maçtır yenilmiyormuş
bizde 9 maçtır yenilmiyoruz bu gün bursaya yenilginin en güzelini tattıracagız
bu maç 3-1 bizimmmmmmm

YA KARDEŞİM RÜYAMI GÖRÜYORSUN NE ÜÇÜ BELKİ BİRİNİ

migroArmis
28.08.2010, 22:33
ya bursasporlu kardes biliyosun ki burasi sivas sitesi sinirliyiz cabuk cattariz birbirimize senin ne isin varki bu forum yazik olur sana kufuru yersin iyiligin icin bak hem yeniyorsunuz hemde sitede cirit atiyorsun:rolleyes:

kardeş ben bu ciriti atmayı sivas şampiyonluğa giderken destek vermek için atmaya başladım....maç sonunda galip gelip buraya gelenlerden değilim..burada hiç kimseden ne ters bi laf duydum nede burda ne işin var diyeni....bana burada gerçek sivassporlu küfretmez....formunuzda başka bir takım taraftarı buraya üye olamaz diye bir kuralınız varsa bizi zaten burada tutmazlar biz sivassporu sewdiğimiz için buradayız başka bir şey için değil ..bu futbolda yenmekte war yenilmekte...sivas mağlup olmuş kime bursaya küfürmü yiyecez şimdi...bursa mağlup olsaydı bizim forumlarımızda sizleremi küfür edilecekti...ben ve benim gibi bütün bursa üstüne basarak söylüyorum sivası sewer we benimser...burada her olumsuz yorumun arkasında olan ya yeni yetme bebelerdir yada kahpe bizansı tutan sivaslılardır küfür hoş değil buradaki admin arkadaşların gerekeni yapacağındanda adım gibi eminim....

mühendisburak58
28.08.2010, 22:37
kardeş ben bu ciriti atmayı sivas şampiyonluğa giderken destek vermek için atmaya başladım....maç sonunda galip gelip buraya gelenlerden değilim..burada hiç kimseden ne ters bi laf duydum nede burda ne işin var diyeni....bana burada gerçek sivassporlu küfretmez....formunuzda başka bir takım taraftarı buraya üye olamaz diye bir kuralınız varsa bizi zaten burada tutmazlar biz sivassporu sewdiğimiz için buradayız başka bir şey için değil ..bu futbolda yenmekte war yenilmekte...sivas mağlup olmuş kime bursaya küfürmü yiyecez şimdi...bursa mağlup olsaydı bizim forumlarımızda sizleremi küfür edilecekti...ben ve benim gibi bütün bursa üstüne basarak söylüyorum sivası sewer we benimser...burada her olumsuz yorumun arkasında olan ya yeni yetme bebelerdir yada kahpe bizansı tutan sivaslılardır küfür hoş değil buradaki admin arkadaşların gerekeni yapacağındanda adım gibi eminim....

kardeş ksuura bakma ama bende bursalılara sinir oldum özellikle maçtan önceki yorumalrından dolayı çok büyüklendiler.belki bu maçı kazandılar ama diğer maçalrda böyle şansları olmayabilir.bende yenilginiin siniriyle öylke yazdım ve özür de dilerdim.biz bizans takımlarını tutmayız biz her zman sivaspsorluyuz sen merak etme.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.o sözden doalyıda.

şarkışla 58
28.08.2010, 22:40
kardeş ksuura bakma ama bende bursalılara sinir oldum özellikle maçtan önceki yorumalrından dolayı çok büyüklendiler.belki bu maçı kazandılar ama diğer maçalrda böyle şansları olmayabilir.bende yenilginiin siniriyle öylke yazdım ve özür de dilerdim.biz bizans takımlarını tutmayız koçum biz her zman sivaspsorluyuz sen merak etme.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.o sözden doalyıda.

Helal olsun sana birader özür dilemek de bir erdemdir tekrar helal olsun

migroArmis
28.08.2010, 22:41
kardeş ksuura bakma ama bende bursalılara sinir oldum özellikle maçtan önceki yorumalrından dolayı çok büyüklendiler.belki bu maçı kazandılar ama diğer maçalrda böyle şansları olmayabilir.bende yenilginiin siniriyle öylke yazdım ve özür de dilerdim.biz bizans takımlarını tutmayız koçum biz her zman sivaspsorluyuz sen merak etme.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.o sözden doalyıda.

özürünü aldık kabul ettik sağolasın...37 yaşına girdim çok yer gezdim..bursalıyım ve bursasporu tutuyorum...evliyaların şehrinde osmanlıya başkentlik yapmış şehrimden yazıyorum bununla her zaman gurur ve onur duydum ..inanmadığım hiç bir şeyi yapmadım..senin yorumunu okuduğumdada ben biraz sinirlendim sende kusra bakmayasın söylediğim sözden dolayı ......

HALIL
28.08.2010, 22:44

ya kardesim biliyom ben senin iyi niyetli oldugunu ama bizim turk milletti atar da tutarda bosu bosuna sinirlenir cok dogru soyluyon ama bidaha senin takim bizimkisini yenerse gelme foruma:Dyoksa malesef kufur ederler ben etmem sahsen cunku seviyorum bursayi bende hazmedemedigim seyler var bizim yapamadigimiz isi siz yaptiniz sampiyon oldunuz be=u size biraz garezimizi arrtirdi oda normal insallah sivas ve bursa el ele sampiyon olmaya:)

sivas ve bursa hata tum anodolu el ele sampiyonlar ligine anti istanbul anti hamsispor:D

SenSetik
28.08.2010, 22:45
özürünü aldık kabul ettik sağolasın...37 yaşına girdim çok yer gezdim..bursalıyım ve bursasporu tutuyorum...evliyaların şehrinde osmanlıya başkentlik yapmış şehrimden yazıyorum bununla her zaman gurur ve onur duydum ..inanmadığım hiç bir şeyi yapmadım..senin yorumunu okuduğumdada ben biraz sinirlendim sende kusra bakmayasın söylediğim sözden dolayı ......

burası bütün takımların taraftarlarına açık bir sitedir...edep kuralları içerisinde herkes yorumunu yapabilir hocam...Sivassporluluk herşeyden önce centilmenlik ve rakip taraftara saygı gerektirir...Bursasporlu kardeşlerimizin her zaman bu sitede başımızın üstünde yeri vardır..

birolsvs58
28.08.2010, 22:45
0-2 lanet olsun ya offffff:(((

niye nalet okuyorsun kardeşim bükemedigin bilegi öpeceksin daha bayrama varama biz şimdiden öpmeye başladık teşekkürler hz mesut hoca:D

HALIL
28.08.2010, 22:47
niye nalet okuyorsun kardeşim bükemedigin bilegi öpeceksin daha bayrama varama biz şimdiden öpmeye başladık teşekkürler hz mesut hoca:D

tovbe tovbe :D ...........................

oNuR
28.08.2010, 22:49
Lütfen konu ile alakalı yorumlar yapalım.

İçerisinde küfür,hakaret içeren mesajlar silinecektir!

mühendisburak58
28.08.2010, 22:50
onur kardeş teşkkür ederim benim yasaklılığı kaldırmışsınız.bir anlık hata için 3 güblük ceza alcaktım neyse ki vazgeçmisşiniz.

migroArmis
28.08.2010, 22:59
burası bütün takımların taraftarlarına açık bir sitedir...edep kuralları içerisinde herkes yorumunu yapabilir hocam...Sivassporluluk herşeyden önce centilmenlik ve rakip taraftara saygı gerektirir...Bursasporlu kardeşlerimizin her zaman bu sitede başımızın üstünde yeri vardır..

eywallah bilmukabil....benim logo bu maç sonrası gerginliği biraz daha arttırdı sanırım..bizdede hata var hayırlısı olsun ne diyelim daha önce yazdığım yorumlarda maçın sonucunu koskoca forumda bi ben tutturmuşum .0-2 diye:D hangi konudaydı bilmiyorum....

migroArmis
28.08.2010, 23:03
ya kardesim biliyom ben senin iyi niyetli oldugunu ama bizim turk milletti atar da tutarda bosu bosuna sinirlenir cok dogru soyluyon ama bidaha senin takim bizimkisini yenerse gelme foruma:Dyoksa malesef kufur ederler ben etmem sahsen cunku seviyorum bursayi bende hazmedemedigim seyler var bizim yapamadigimiz isi siz yaptiniz sampiyon oldunuz be=u size biraz garezimizi arrtirdi oda normal insallah sivas ve bursa el ele sampiyon olmaya:)

sivas ve bursa hata tum anodolu el ele sampiyonlar ligine anti istanbul anti hamsispor:D

valla bende sivassporlu olsaydım bizden önce şampiyon oldu diye bennimde içimde bursaya karşı bi serzenişim bi burukluğum olurdu ne yalan söyleyeyim....biz şampiyon olduk bunun tadı çok başka bişi ALLAH bize bunu nasip etti ..şimdi benim en büyük temennim(kaldıki buna destek vereceğim daha öncede yapmıştım)şimdi sivasın sonra diğer anadolunun tek tek şampiyon olması..inşallah sizede bu nasip olur bana oralardan bi sivas atkısı yollayın kardeş...

karyola
28.08.2010, 23:04
ıvanos mu neyse orta yapma ozurlu sutlarıda hıkaye 6 top kullandı hepsı bos bıze bı tanede adam gıbı forvet lazım

KIZILCAN
28.08.2010, 23:06
Bursaspor Şampiyonlar liginde de böyle oynarsa tel tel dökülür.Bugün galibiyeti haketmediler ama futbolun cilvesi böyle birşey.

HALIL
28.08.2010, 23:17
valla bende sivassporlu olsaydım bizden önce şampiyon oldu diye bennimde içimde bursaya karşı bi serzenişim bi burukluğum olurdu ne yalan söyleyeyim....biz şampiyon olduk bunun tadı çok başka bişi ALLAH bize bunu nasip etti ..şimdi benim en büyük temennim(kaldıki buna destek vereceğim daha öncede yapmıştım)şimdi sivasın sonra diğer anadolunun tek tek şampiyon olması..inşallah sizede bu nasip olur bana oralardan bi sivas atkısı yollayın kardeş...

gardes atki sivasta yasasam gonderirdim ama fransadayim gurbette:rolleyes: nasil yapabilirm ki bende bursaspor atkisi isterdim:D

58^SiVaS^58
28.08.2010, 23:33
olabiler hep kazanamasyiz hem hep birlikte kazanacagiz hemde hep birlikte kaybedecegiz

şarkışla 58
28.08.2010, 23:34
ıvanos mu neyse orta yapma ozurlu sutlarıda hıkaye 6 top kullandı hepsı bos bıze bı tanede adam gıbı forvet lazım

ferhattan bahsediyorsun herhalde

oNuR
28.08.2010, 23:43
Arkadaşlar konumuz kilitlenmiştir.

Yorumlarımızı buradan yapalım ;

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29968

kiNgSiZe58
29.08.2010, 23:25
http://hurdogan.com/img/28250.jpg

Sivasspor ligin 3. haftasında geçen sezonun şampiyonu Bursaspor karşısında hak etmediği bir yenilgi aldı.
Maça fırtına gibi başlayan Kırmızı-beyazlı takım henüz 5. dakikada golle bur buruna kaldı. Zita sağ çaprazdan ceza sahasına girdi,kaleciyle karşıya kaldı vuruşunu yaptı top kaleciden sekti,Vederson topa koluyla müdahale etti,ancak hakem beyaz noktayı göstermedi.Penaltı vermediği için tribünlerden büyük tepki alan Cüneyt Çakır,daha sonra Sivasspor lehine verdiği bir çok kararda bile taraftarın tepkisiyle karşılaştı.

MAÇTAN DAKİKALAR
Dk.5 Bruno Zita topla birlikte Bursa ceza alanına girdi,kaleciyle karşı karşıya kaldı vuruşunu yaptı kaleciden döndü,daha sonra Vederson’un kolundan gelen topu Ceyhun tamamladı,son anda Stepanov çizgiden çıkardı.
Dk.36 Mehmet Yıldız sol çaprazdan getirdiği topu ortaya çıkardı,Ceyhun’dan önce son anda Stepanov dokundu.
Dk.42 Bursa atağında sağ kanattan yapılan ortaya son anda Ivanovos dokundu.
Dk.49 Bursa’nın korner atışında Hüseyin yakın mesafeden kafa vurdu top direğin yanından auta çıktı.
Dk.52 Ceyhun’un sağdan kullandığı serbest atışta top Cihan’ın önüne düştü,ama istediği vuramadı.
Dk.55 Sivas ceza alanına gönderilen topa Hüseyin yerden sert vurdu kaleci Ramoviç’te kaldı.
Dk.58 Ferhat soldan rakip sahasına girdi ama çok kötü vurdu.
Dk.61 Ceyhun ,Mehmet Yıldız’la ikiye bir yaparak ceza sahasına girdi,bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı,ancak son anda Ivan Ergiç ayak koydu.
Dk.81 Vederson’un ceza sahasına gönderdiği topa Volkan Şen dokundu 0-1
Dk.82 Ceyhun’un kallandığı korner atışına iyi yükselen Sedat vuruşu üst direkten geri geldi.
Dk.89 Sercan atılan uzun topla bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı,ancak Ramoviç topa sahip oldu.
Dk.90 Yine Sercan ceza sahasında müsait pozisyonda topa istediği vuruşu yapamadı.
Dk.90+3 Sivasspor’un kullandığı korner atışında kaleci Ramoviç’te rakip ceza sahasına geldi,Ceyhun’un kullandığı kornerde top Ivankov’da kaldı, Sivas kalesinin boş olduğunu gören Ivankov topu eliyle Ali Tandoğan’a gönderdi ve oda yaklaşık 40 metreden topu boş kaleye gönderdi 0-2.

Hurdogan

DaNGeR0uS
29.08.2010, 23:44
bu ligde en çok guvendıgım hakemlerden bırıydı maca gıttıgımde arkadaslara hakem ıyı durust mac yonetır dıyordum ama mactan sonra çakır hakkında tüm düşüncelerım degıstı yazıkkklar olsun cüneyt çakır:mad: