Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞENER’DEN TESİS SÖZÜ

SivasSpor.Com
28.10.2005, 21:52
Turkcell Süper Lig’deki ilk sezonunda başarı dan başarışa koşan Sivasspor’a Başbakan Yardımcısı hemşerimiz Abdüllatif Şener’den destek sözü geldi.

Şener, Sivasspor için tesis sözü verdi.

Her fırsatta Sivasspor’a yaptığı yardımlarla Yiğidoların gönülünü feh eden Başbakan Yardımcısı ve devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Sivasspor’a bu kezde tesis sözü verdi. Şener, Sivasspor’a 2 çim saha, bir kapalı spor salonu, alt yapı tesisi ve şu anki tesislerin modernizasyonu için kaynak aktarımında bulunacaklarını sözü verdiği öğrenildi.

Ayrıca başkan Mecnun Odyakmaz’ın 685 derneği tek bir çatı altında toplamak için çalışmalar yaptığı öğrenildi. Nüfusa kayıtlı 6.5 milyon Sivaslı olduğunu belirten genel menacer Bülent Uygun, “Özellikle tesisleşmede olacak yenilik Sivasspor’un geleceğini daha fazla garanti altına alacaktır. Başarı için yatırım, birlik ve beraberlik lazım. Bunun da adımları atılıyor” dedi.

GeCeVeMaVi58pRf
28.10.2005, 21:54
inşallah dedıklerını yaprlar sivasspor artık türkiyenin en iyi takımlarından birisi inşallah basbakan yardımcısı verdıgı sozu yerıne getırır

muRTix1
28.10.2005, 21:54
sayın bakanımızı gerçektende takdir etmek gerekiyor elinden geleni yaptı sivasspor için süper lige çıkmasındada büyük katkı sağladı bundan sonrada büyük bir kulup olması için elinden geleni yapıyor

Arif Coşkun
28.10.2005, 21:58
Hükümette Sivas'lı birinin olması çok güzel.Ve verdiği destek için teşekkür ediyoruz sayın bakanımıza.
Başarılar diliyorum

serhankaburcuk
28.10.2005, 22:05
Sayın bakanımız söz verdiyse yapar...İnşallah en kısa sürede tesisimiz tamamlanır...Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz...

Imparator5834
28.10.2005, 23:28
SAYIN BAKANIMIZA SIVASSPOR BİRDE SİVASA VERMİS OLDUGU DESTEKDEN BASARILARINDAN DOLAYI TESSEKÜR EDERİZ. ALLAH RAZI OLSUN.

Serdar Sahin
29.10.2005, 00:22
Bakanimiza Ve Sivasspora Emegi gecen Baskan Mecnun Odyakmaz veYönetimdeki Tüm Arkadaslara Tesekür ederiz.Sivasimiza hizmet ettikleri icin,bu Attiklari her Adimin 20 otuz Yil Sonra Sivaslilara Daha karli Bir sekilde Geri Dönecegini ve Sivaslilarin Kendi Futbolcusunu kendi Yetistirecegini Tahmin ediyorum. ALLAH RAZI OLSUN

GuNaY
29.10.2005, 01:08
sayın bakanımızı gerçektende takdir etmek gerekiyor elinden geleni yaptı sivasspor için süper lige çıkmasındada büyük katkı sağladı bundan sonrada büyük bir kulup olması için elinden geleni yapıyor
Bakanımız elinden geldiğince yardımını esirgemiyor... Dediyse bunuda yapacaktır!!!

1967_DERNEK_10UR
29.10.2005, 01:15
HABERİ BU GÜN GAZETE DE OKUDUM ÇOK SEVİNDİM..BU TAKIM'IN SAHİPSİZ OLMADIĞINI HERKES GÖRSÜN...

twity_58
29.10.2005, 09:34
EVET BAKANIMIZ BİZİ KABINE DE TEMSIL EDEN BIR GURURDUR..sivas a da düskünlügüyle bılınıyor..ben destek verecegıne hep ınanmıstım..bundan sonrada elınden geldıgınce desteklerını esırgemeyecegını dusunuyorum SİVASSPORLU Bİ BAKAN OLARAK :)

ErdalGüler
29.10.2005, 09:49
ALLAH ONDAN RAZI OLSUN YILLAR SONRA İLK KEZ SİVASA YATIRIMLAR YAPILDI VE ŞİMDİDE SİVASSPORUMUZA DESTEK OLMAK İSTİYOR. SAYIN BAKANIMIZA HELAL OLSUN...

bbptek58
29.10.2005, 09:51
allah bakanımızı başımızdan eksik etmesin

1967DERNEK_BASKANI
29.10.2005, 20:50
Sayın bakanımız Abdüllatif ŞENER'in Sivasa ve Sivasspora yaptıkları herkesin takdirine şayandır...Bu tesis olayındada bakanımız eminiz ki dediğini yapacaktır...Çünkü bir tane Sivas bir tane Abdüllatif Şener var....Kendisini seviyoruz...Özellikle Sivasspor maçlarında kendisini tribünlerde gördüğümüz zaman çok mutlu oluyoruz...

serhankaburcuk
29.10.2005, 20:59
Sayın bakanımız Abdüllatif ŞENER'in Sivasa ve Sivasspora yaptıkları herkesin takdirine şayandır...Bu tesis olayındada bakanımız eminiz ki dediğini yapacaktır...Çünkü bir tane Sivas bir tane Abdüllatif Şener var....Kendisini seviyoruz...Özellikle Sivasspor maçlarında kendisini tribünlerde gördüğümüz zaman çok mutlu oluyoruz...

Abdüllatif ŞENER Sivasımızın gerçekten sahibi olan insanların başında geliyor..Kendisinden herzaman memnunuz...Kendisine tekrardan teşekkür ediyoruz..

ofgurleyuk78
29.10.2005, 21:24
Sivas'i seven bakanimiz Sayin Abdüllatif Sener. Sivasta onu seviyor. Aksini düsünmek mümkün degil. Sayin bakanim busevgiye layik olmak zorunda. Firsat elinde iken yardim yapmali. Yarinlarin ne getirecegi belli olmaz. Sivasin ve sivaslinin gururu olmaya devam etmeli. Basarilar.

BOUN
01.11.2005, 11:07
Sevgili Yiğidolar Başbakan Yardımcımız Sivasımıza ve Sivassporumuza destek vermeye devam ediyor. Bizim de siyasi görüşümüz ne olursa olsun kendisine destek vermemiz ve sahip çıkmamız lazım. ( Kimse siyaset yapıyor demesin. Ben şahsen Sayın Bakanımızdan farklı bir siyasi görüşe sahibim. ) 7 milyon Sivaslının gücünü her zaman arkasında hissetmelidir. Onu yerinden etmek isteyen birileri uzun süredir var ve fırsat kolluyorlar.

Hep destek tam destek.....

serhankaburcuk
01.11.2005, 13:52
Sayın bakanımız Abdüllatif ŞENER herzaman Sivasa ve Sivasspora desteklerini yapmış bir insan ve bir Büyüğümüz olarak Bu tesis işindede yardımcı olacağını düşünüyorum...

tykinik58
28.01.2008, 22:53
Haddini bilde konuş. Bizi bugünlere onlar getirdi.

muhsin koçak
29.01.2008, 01:59
sen başbakan yardımcısı olana kadar adını dahi duymamıştım,ama sivas için yaptıklarını gördükten sonra,siyasetten çekilmen ve ortamı çakallara bırakman beni sivas adına büyük umutsuzluğa itti.
Ama sen görüyorum ki yine boş durmuyorsun,sivas için,sivasspor için elinden geleni yapmaya çalışıyorsun ve ben biliyorum ki artık sen yaparım dersen yaparsın.ankaradaki lavuklara selamlar???????????