Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Ceza Daha

58_SEMİH_58
02.11.2010, 19:48
http://resimzade.com/Show.html?i=24850&token=16636 (http://resimzade.com/Show.html?i=24850&token=16636)

SİVASSPOR Kulübünün, 27.10.2010 tarihinde oynanan SİVASSPOR - MANİSASPOR Ziraat Türkiye Kupası futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

babapiton
02.11.2010, 19:55
ne saha olayı ya hiçbir olay olmadı sadece 4-5 tane konfeti atıldı o kadar:mad:

Cley
02.11.2010, 19:56
Olmayan taraftarımız olay çıkarıyor. Bir de olsa stadyum savaş alanına dönecek :D

58g0kberk58
02.11.2010, 19:58
3 buyuklere verılıyor mu acaba boyle cezalar ben pek gormedım acıkcası !?!?!?

Respect58
02.11.2010, 20:00
Olmayan taraftarımız olay çıkarıyor. Bir de olsa stadyum savaş alanına dönecek :D

hehe :D :D haberi okuyunca aynı şeyi düşündüm.Katılıyorum sana.

sinan-58
02.11.2010, 21:09
biz birşey yapmadık bu ne cezası

DaNGeR0uS
02.11.2010, 21:18
sadece gülünür bu habere stadta kimse yoktuki dogru düzgün, bende ordaydım hiç birşey yapmadılar. keyfi ceza kesen federasyonu kınıyorum

yıldız beldesi
02.11.2010, 21:34
Bir kere düşmeyeceksin usta! "Düşene bir tekme de ben atayım" diyen çok olur.

yıldız beldesi
02.11.2010, 21:34
Oysa ki önceki senelerde bu kadar hakkımız yenmiyordu

mgulseven
02.11.2010, 22:09
Geçensene de bazı takımlar gözden çıkarılmıştı.Ama biz bu gözden çıkarılma listesine girmemeliyiz.Ne yapıp edip takım bir an önce silkenelip kendine gelmeli veya getirilmeli.Taraftar olarakta yakmak yıkmak degilde biraz daha ılımlı bir hava girip 4 EYLÜL STADINI bayram yerine çevirmeyi düşünmeliyiz.

V1CT0RY
02.11.2010, 23:08
Stadda Adam Yoktuki Saha Olayı Olsun. Ha Bizim Vipte 100 Kişiydik Aşağı Yukarı..Yanımdaki Dayı Bi Pet Şişe Attı Hakemede Ufak Tefek Küfür Oldu Olay Buysa Biz 5000 i Verelim TFF de Tıpası Basıyorsa 3 Küçüklere Bu Yapılanların Kat be Kat Fazlasını Yaptıkları İçin Kat be Kat Fazla Ceza Versin :rolleyes:

mucahitbaba58
02.11.2010, 23:55
federasyonu kiniyorum ve gozlemci hakemide lanetliyorum
maksadi bizden para cikarmaksa rica etsin verelim

Sivaslibey
03.11.2010, 00:28
Artik birileri dislerini gösterip masaya yumruklarini vurmali. Bu devran böyle dönmemeli. Bizim taraftarimiz en centilmen taraftar ama ceza yemedigimiz maç yok. Bazilari federasyonu kisisel çiftligi gibi görmemeli.

Gerçi o kadar derdimiz varki hangi birine yönetim yetisecek. Bunun tek cagresi eski günlere geri dönmek, rakip takimlari korkutmak, ancak o zaman federasyonki zalimler ellerini yakamizdan yavas yavas çeker.

migroArmis
03.11.2010, 00:36
3 buyuklere verılıyor mu acaba boyle cezalar ben pek gormedım acıkcası !?!?!?

ben bir cok defa tff nin sitesinde bu cezalarla ılgılı gözlem yaptım..genelde bu tür ufak tefek para cezalarının 3 buyuklere verildiğini çok az gördüm..genelde anadolu takımlarının maclarına verılıyor bu cezalar sebebını anlamakta mumkun değil isin ilginc yanı uc bes konfetiyi gec statta nefes alsan bile adam werecek o cezayı..ilginctir yanlıs hatırlamıyorsam ilk hafta bursada ki konya macında zerre kadar bir olay yok iken (ben mactaydım we yanılmıyorsam ramazan ayıydı) stat bizim her mac ortalama 18 000 ksiyi bulur en azından 15 000 altına dustuğunu görmedim ...o haftada 15 000 gibi seyırcı war...stat tam dolu değil adam kalkmıs merdiwenlerde seyirci war diye ceza wermisti..bu olaya canlı sahit oldum...uzun lafın kısası merak ettiğin olayı ben kısmen arastırdım ve bu cezalar bizans takımlarında yok denecek kadar az.....

muhsin koçak
03.11.2010, 02:03
Helal olsun valla,ne kadar yaratıcı bir federasyonumuz var.

karyola
03.11.2010, 09:39
duyun yıgıdolar bu mesajdır.bos trıbunlere ceza verıyorlar trıbunlerı doldurmak lazım

Bulut@ğlu
03.11.2010, 09:53
ne iştir yaa sesi soluğu çıkmayana ağzında dili olmayana ceza kesiyolar adam sakat yürüyemiyor sen ne cezası kesiyorsun federasyon böyle uyduruk cezalardan vazgeç federasyon aklını başına topla federasyon

A.Turan Korkmaz
03.11.2010, 12:49
ne saha olayı ya hiçbir olay olmadı sadece 4-5 tane konfeti atıldı o kadar:mad:

Tam da bunun için ceza aldık zaten.
Manisa maçını maratonda bir taraftar grubunun hemen yanında izledim.Maç esnasında grup içinden konfetiler atıldı. Maç oynanıyordu, hatta rakip bir oyuncu bile sahaya düşen bir tanesini kenara atmaya çalıştı. Yani oyuna müdahale oldu. Kural açık. Federasyona yüklenelim tamam ama ya içimizdeki hata yapanlar. Tam konfeti atarlarken birkaç kişi yapmayın , ceza alacağız diye uyardık ama 'Sana ne oluyor ulan...! cevabı geldi. Maçta o civarda olanlar bunu doğrulayacaktır.
Taraftar gruplarımız stadlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Ama içlerindeki ağabeylerin de oyunu kuralına göre oynaması, boş yere ceza alınmamasını sağlaması da lazımdır.
Bundan sonra daha dikkatli olacağımızı umarım.

eyupkocak
03.11.2010, 13:57
ne olayı laa nerdeyse hiç bişey olmadı hmn ceza anca :) buna

HALIL
03.11.2010, 14:27
neden olay cikarmadik diye para cezasi verildi herhalde:D

Kasım Öktem
03.11.2010, 15:38
Tam da bunun için ceza aldık zaten.
Manisa maçını maratonda bir taraftar grubunun hemen yanında izledim.Maç esnasında grup içinden konfetiler atıldı. Maç oynanıyordu, hatta rakip bir oyuncu bile sahaya düşen bir tanesini kenara atmaya çalıştı. Yani oyuna müdahale oldu. Kural açık. Federasyona yüklenelim tamam ama ya içimizdeki hata yapanlar. Tam konfeti atarlarken birkaç kişi yapmayın , ceza alacağız diye uyardık ama 'Sana ne oluyor ulan...! cevabı geldi. Maçta o civarda olanlar bunu doğrulayacaktır.
Taraftar gruplarımız stadlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Ama içlerindeki ağabeylerin de oyunu kuralına göre oynaması, boş yere ceza alınmamasını sağlaması da lazımdır.
Bundan sonra daha dikkatli olacağımızı umarım.

Maraton A tribününü mü kastettin ?
Orası bizim yerimiz.
Ben maçta olmadığım için bilmiyorum bizimkiler mi attı başkası mı attı.

Şayet bu ceza atılan 3-5 konfeti yüzündense böyle mantığın ...
Cezalar takdiren veriliyor, sayıp 5 tan konfeti atıldı 5.000 TL ceza verelim mi dediler ?
Açıkçası bana saçma geldi.

cılgınsivas58
03.11.2010, 16:04
federasynbizim paralarla köşeyi dönüyor

A.Turan Korkmaz
03.11.2010, 16:19
Maraton A tribününü mü kastettin ?
Orası bizim yerimiz.
Ben maçta olmadığım için bilmiyorum bizimkiler mi attı başkası mı attı.

Şayet bu ceza atılan 3-5 konfeti yüzündense böyle mantığın ...
Cezalar takdiren veriliyor, sayıp 5 tan konfeti atıldı 5.000 TL ceza verelim mi dediler ?
Açıkçası bana saçma geldi.

Atanlar kendini biliyor. Burada önemli olan bu kez kimin attığı değil, önemli olan dikkatli olmak. Şunlat attı demek konuyu saptırır. Benim için stada gelen her bir taraftarım ve her taraftar grubu üyesi hiç ayrım yapmadan aynı ölçüde kıymetlidir. Fakat insanız bazan yapmak istediğimiz maksadını aşabiliyor. Bu sezon sıkıntı yaşamamak için taraftarlar olarak daha tedbirli olmalıyız. Gözler özellikle küme düşme hattında olanlar üzerinde olur biliyorsunuz. Kurallar dahilinde taraftarlığımızı gösterelim,takımımızı destekleyelim,coşturalım diyorum.

sivaslitaner58
03.11.2010, 16:22
tff kasasi bitmis sanki para cezasi veriyorlar olmayan bir olaya hayret birsey ya

Kasım Öktem
03.11.2010, 16:46
Atanlar kendini biliyor. Burada önemli olan bu kez kimin attığı değil, önemli olan dikkatli olmak. Şunlat attı demek konuyu saptırır. Benim için stada gelen her bir taraftarım ve her taraftar grubu üyesi hiç ayrım yapmadan aynı ölçüde kıymetlidir. Fakat insanız bazan yapmak istediğimiz maksadını aşabiliyor. Bu sezon sıkıntı yaşamamak için taraftarlar olarak daha tedbirli olmalıyız. Gözler özellikle küme düşme hattında olanlar üzerinde olur biliyorsunuz. Kurallar dahilinde taraftarlığımızı gösterelim,takımımızı destekleyelim,coşturalım diyorum.

Bizim amacımız Sivasspor'a köstek değil, destek olmaktır.
Diğer gruptaki arkadaşlarımız dahil hiç kimsenin de art niyetli olarak bu ve benzeri eylemlerde bulunacağını düşünmüyorum.

Taraftarlar olarak bundan sonra daha dikkatli oluruz..

izmiriyigidosu
03.11.2010, 17:06
bu karara gülünür anca maçda hiç birşey olmadığı halde federasyon ceza veriyor adaletmi bu büyük takımların maçlarında bunların daha beteri oluyor bunlar neden görülmüyor federasyonu tarafsızlığa davet ediyorum ve kınıyorum

slasher//z
03.11.2010, 17:09
federasyona para lazım demekki, gözünün üstünde kaşın var diyerek ceza kesiliyor maleseff